Деца подготвителна група (род.2007-08) - Футбол 7:
Републиканско първенство 2017/18

                           Група "А"

12 юни 2018, вторник, 16:00 ч:
Левски (София) - Фортуна (Плевен)                         6:0 
Берое (Стара Загора) - МФК Тича (Варна)                   1:1 

13 юни 2018, сряда, 09:30 ч:
Левски (София) - МФК Тича (Варна)                         3:0 
Берое (Стара Загора) - Фортуна (Плевен)                   5:2 

13 юни 2018, сряда, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     1:0 
Фортуна (Плевен) - МФК Тича (Варна)                       0:1 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)                3    2   1   0    7:3     7
 2. Левски (София)                      3    2   0   1    9:1     6
 3. МФК Тича (Варна)                    3    1   1   1    2:4     4
 4. Фортуна (Плевен)                    3    0   0   3    2:12    0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Сливен.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2007 г.
  - Всеки отбор е съставен от 7 играча - 6 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 15 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 55х35 м.


                           Група "Б"

12 юни 2018, вторник, 17:15 ч:
Н спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Олимпик (Варна)                2:6 

13 юни 2018, сряда, 10:45 ч:
Н спорт (София) - Олимпик (Варна)                         0:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)       1:2 

13 юни 2018, сряда, 17:15 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Н спорт (София)                1:6 
Етър ВТ (Велико Търново) - Олимпик (Варна)                4:0 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Н спорт (София)                     3    2   1   0    7:1     7
 2. Етър ВТ (Велико Търново)            3    2   0   1    6:2     6
 3. Олимпик (Варна)                     3    1   1   1    6:6     4
 4. Локомотив 1926 (Пловдив)            3    0   0   3    4:14    0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Сливен.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2007 г.
  - Всеки отбор е съставен от 7 играча - 6 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 15 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 55х35 м.


                           Финал за 7-мо място

14 юни 2018, четвъртък, 09:30 ч:
Фортуна (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив)               3:1 


                           Финал за 5-то място

14 юни 2018, четвъртък, 09:30 ч:
МФК Тича (Варна) - Олимпик (Варна)                        5:2 


                           Финал за 3-то място

14 юни 2018, четвъртък, 10:45 ч:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 4:3 


                           Финал

14 юни 2018, четвъртък, 10:45 ч:
Берое (Стара Загора) - Н спорт (София)                    0:1 

нагоре