Деца подготвителна група (род.2009) - Футбол 5:
rp 2017/18

                           Група "А"

11 юни 2018, понеделник, 14:00 ч:
Левски (София) - Видин (Видин)                            5:0 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:1 

11 юни 2018, понеделник, 15:40 ч:
Видин (Видин) - Черно море (Варна)                        0:3 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     3:1 

11 юни 2018, понеделник, 17:20 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)                       4:0 
Видин (Видин) - Берое (Стара Загора)                      0:3 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                  3    3   0   0    8:0     9
 2. Берое (Стара Загора)                3    2   0   1    6:2     6
 3. Левски (София)                      3    1   0   2    6:7     3
 4. Видин (Видин)                       3    0   0   3    0:11    0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Сливен.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2009 г.
  - Всеки отбор е съставен от 5 играча - 4 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 12 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 35х25 м или 40х20 м.


                           Група "Б"

11 юни 2018, понеделник, 14:50 ч:
Славия 1913 (София) - Болярчета (Велико Търново)          3:0 
Ботев (Пловдив) - Делфините (Варна)                       1:1 

11 юни 2018, понеделник, 16:30 ч:
Болярчета (Велико Търново) - Делфините (Варна)            1:3 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     4:0 

11 юни 2018, понеделник, 18:10 ч:
Делфините (Варна) - Славия 1913 (София)                   0:3 
Болярчета (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)              0:5 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                     3    2   1   0   10:1     7
 2. Славия 1913 (София)                 3    2   0   1    6:4     6
 3. Делфините (Варна)                   3    1   1   1    4:5     4
 4. Болярчета (Велико Търново)          3    0   0   3    1:11    0

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Сливен.
  - Право на участие имат футболисти, родени след 1 януари 2009 г.
  - Всеки отбор е съставен от 5 играча - 4 полеви и 1 вратар.
  - Мачовете се играят в 3 полувремена по 12 минути с почивка от по 5 минути, на терен с размери 35х25 м или 40х20 м.


                           Финал за 7-мо място

12 юни 2018, вторник, 10:00 ч:
Видин (Видин) - Болярчета (Велико Търново)                0:3 


                           Финал за 5-то място

12 юни 2018, вторник, 10:00 ч:
Левски (София) - Делфините (Варна)                        1:2 


                           Финал за 3-то място

12 юни 2018, вторник, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                1:1; при дузпите: 4:3 


                           Финал

12 юни 2018, вторник, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      2:2; при дузпите: 4:5 

нагоре