Юноши старша възраст (род.1999-00):
Ловеч - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

26 април 2018, четвъртък, 16:00 ч / XVI кръг:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Славяново)                 - сл. 
Мизия 2005 (Кнежа) - Литекс (Ловеч)                        - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)             - 
Левски 2007 (Левски) - Пордим 2017 (Пордим)                - 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                      9    9   0   0   52:10   27     [1 0 0  4:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Севлиево (Севлиево)                10    9   0   1   73:12   27     [0 0 1  1:4  0]
 3. Партизан (Червен бряг)             11    7   1   3   48:36   22    
 4. Вихър (Славяново)                   9    6   1   2   42:12   19    
 5. Ботев (Луковит)                    10    5   1   4   33:37   16    
 6. Локомотив 1927 (Дряново)           11    3   2   6   21:32   11    
 7. Мизия 2005 (Кнежа)                 14    3   1  10   25:73   10     [1 1 0  6:2  4]
 8. Левски 2007 (Левски)               11    3   1   7   18:58   10     [0 1 1  2:6  1]
 9. Пордим 2017 (Пордим)               10    3   0   7   28:49    9    
10. Олимпик 2000 (Тетевен)             15    3   1  11   28:49   10 [*]

Бележки
  - На полусезона Олимпик 2000 (Тетевен) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

14 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Олимпик 2000 (Тетевен)             3:0 
Локомотив 1927 (Дряново) - Ботев (Луковит)                3:3 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               1:11 
Вихър (Славяново) - Пордим 2017 (Пордим)                 10:0 
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                      4:1 

                           II кръг

21 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Севлиево (Севлиево)              0:10 
Пордим 2017 (Пордим) - Литекс (Ловеч)                     2:6 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                5:5 
Ботев (Луковит) - Мизия 2005 (Кнежа)                      8:1 
Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)           4:1 

                           III кръг

28 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Олимпик 2000 (Тетевен)         2:2 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                 6:2 
Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит)                       7:0 
Литекс (Ловеч) - Партизан (Червен бряг)                   6:0 
Севлиево (Севлиево) - Пордим 2017 (Пордим)               11:2 

                           IV кръг

5 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Пордим 2017 (Пордим)             5:0 
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)              4:9 
Ботев (Луковит) - Литекс (Ловеч)                          1:5 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  2:7 
Локомотив 1927 (Дряново) - Мизия 2005 (Кнежа)             7:0 

                           V кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Олимпик 2000 (Тетевен)               2:4 
Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново)              2:1 
Литекс (Ловеч) - Левски 2007 (Левски)                    12:0 
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Луковит)                     8:0 
Пордим 2017 (Пордим) - Партизан (Червен бряг)             2:7 

                           VI кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Партизан (Червен бряг)           3:5 
Ботев (Луковит) - Пордим 2017 (Пордим)                    6:2 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                0:10 
Локомотив 1927 (Дряново) - Литекс (Ловеч)                 2:4 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                    0:8 

                           VII кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Вихър (Славяново) - Олимпик 2000 (Тетевен)                3:0 
Литекс (Ловеч) - Мизия 2005 (Кнежа)                       8:0 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)            9:0 
Пордим 2017 (Пордим) - Левски 2007 (Левски)               9:1 
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                  1:3 

                           VIII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ботев (Луковит)                 10:1 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             3:5 
Локомотив 1927 (Дряново) - Пордим 2017 (Пордим)           2:1 
Вихър (Славяново) - Литекс (Ловеч)                        0:2 
3 ноември 2017, петък, 14:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Севлиево (Севлиево)                  2:10 

                           IX кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Олимпик 2000 (Тетевен)                   5:4 
Пордим 2017 (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                 7:1 
Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново)         2:0 
Ботев (Луковит) - Левски 2007 (Левски)                    8:0 
10 ноември 2017, петък, 14:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                   2:0 

                           X кръг

15 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Левски 2007 (Левски)             0:3 сл. 
Ботев (Луковит) - Локомотив 1927 (Дряново)                 - 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)               5:4 
Пордим 2017 (Пордим) - Вихър (Славяново)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                       - 

                           XI кръг

22 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Олимпик 2000 (Тетевен)              3:0 сл. 
Литекс (Ловеч) - Пордим 2017 (Пордим)                     отложен 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                отложен 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Луковит)                      отложен 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)           отложен 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Пордим 2017 (Пордим)                      - 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Луковит)                      0:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)            - 

                           XII кръг

29 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Локомотив 1927 (Дряново)         0:3 сл. 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                 0:0 
Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)                        - 
Партизан (Червен бряг) - Литекс (Ловеч)                    - 
Пордим 2017 (Пордим) - Севлиево (Севлиево)                 - 

                           XI кръг - отложени мачове

1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Пордим 2017 (Пордим)                      - 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Луковит)                      0:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)            - 

                           XIII кръг

5 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Пордим 2017 (Пордим) - Олимпик 2000 (Тетевен)             3:0 сл. 
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)               - 
Литекс (Ловеч) - Ботев (Луковит)                           - 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Локомотив 1927 (Дряново)             5:0 

                           XIV кръг

12 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Мизия 2005 (Кнежа)               0:3 сл. 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)               - 
Левски 2007 (Левски) - Литекс (Ловеч)                      - 
Ботев (Луковит) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Партизан (Червен бряг) - Пордим 2017 (Пордим)              - 

                           XV кръг

19 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Олимпик 2000 (Тетевен)           3:0 сл. 
Пордим 2017 (Пордим) - Ботев (Луковит)                     - 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                 - 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1927 (Дряново)                  - 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 

                           XVI кръг

26 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Славяново)                 - сл. 
Мизия 2005 (Кнежа) - Литекс (Ловеч)                        - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)             - 
Левски 2007 (Левски) - Пордим 2017 (Пордим)                - 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                   - 

                           XVII кръг

3 май 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Ботев (Луковит) - Олимпик 2000 (Тетевен)                   - сл. 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)              - 
Пордим 2017 (Пордим) - Локомотив 1927 (Дряново)            - 
Севлиево (Севлиево) - Мизия 2005 (Кнежа)                   - 
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                         - 

                           XVIII кръг

10 май 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Олимпик 2000 (Тетевен) - Литекс (Ловеч)                    - сл. 
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим 2017 (Пордим)                  - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг)          - 
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит)                     - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Литекс (Ловеч) XXX 4:1 6:0 -:- -:- -:- 8:0 12:0 -:- 5:4 2. Севлиево (Севлиево) -:- XXX -:- 2:0 8:0 9:0 -:- -:- 11:2 3:0* 3. Партизан (Червен бряг) -:- 4:9 XXX 5:5 1:3 2:0 5:4 -:- -:- 3:0* 4. Вихър (Славяново) 0:2 -:- -:- XXX 7:0 2:1 -:- -:- 10:0 3:0 5. Ботев (Луковит) 1:5 -:- -:- -:- XXX -:- 8:1 8:0 6:2 -:- 6. Локомотив 1927 (Дряново) 2:4 -:- -:- -:- 3:3 XXX 7:0 -:- 2:1 2:2 7. Мизия 2005 (Кнежа) -:- 2:10 1:11 0:8 0:3 5:0 XXX 6:2 -:- 2:4 8. Левски 2007 (Левски) -:- 0:10 3:5 2:7 -:- 4:1 0:0 XXX -:- 3:0 9. Пордим 2017 (Пордим) 2:6 -:- 2:7 -:- -:- -:- 7:1 9:1 XXX 3:0* 10. Олимпик 2000 (Тетевен) -:- 0:10 3:5 -:- 10:1 0:3* 0:3* 0:3* 5:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре