Юноши старша възраст (род.2000-01):
София - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |
         | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |

                           Актуални мачове:

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч / XVII кръг:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)      - 
4 май 2019 г., събота, 13:30 ч / XVII кръг:
Конкордия (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
5 май 2019 г., неделя, 14:00 ч / XVII кръг:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан 1929 (Ботевград)            16   14   2   0   59:10   44
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        16   10   1   5   51:24   31
 3. Ком 98 (Годеч)                     16    9   1   6   51:40   28
 4. Спортист 2009 (Своге)              16    6   0  10   40:50   18
 5. Конкордия (София)                  16    5   2   9   43:43   17
 6. Ботев 1937 (Ихтиман)               16    1   0  15   18:95    3

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Балкан 1929 (Ботевград) - ст."Христо Ботев", Ботевград;
    - Ботев 1937 (Ихтиман) - ст."Христо Ботев", Ихтиман;
    - Ком 98 (Годеч) - Градски стадион, Годеч;
    - Конкордия (София) - ст."Бонсист", София;
    - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ст."Левски, гр.Елин Пелин;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге.

                           I кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            0:3 
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    7:2 
Конкордия (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           1:2 

                           II кръг

23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     2:1 
Спортист 2009 (Своге) - Конкордия (София)                 3:2 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ком 98 (Годеч)                     2:6 

                           III кръг

30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  1:1 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Конкордия (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 11:0 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист 2009 (Своге)       4:1 

                           IV кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           2:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        0:3 
Ком 98 (Годеч) - Конкордия (София)                        5:2 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Конкордия (София) - Балкан 1929 (Ботевград)               1:6 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              6:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ком 98 (Годеч)              3:0 

                           VI кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Конкордия (София)           2:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            5:1 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                    1:4 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Конкордия (София) - Спортист 2009 (Своге)                 1:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     7:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)     0:2 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       1:3 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Конкордия (София)                  2:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч)                  7:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        7:0 
Конкордия (София) - Ком 98 (Годеч)                        4:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)           0:4 

                           X кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Конкордия (София)               6:0 
Ком 98 (Годеч) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              4:3 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)              6:2 

                           XI кръг

16 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Конкордия (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           0:3 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)            2:4 
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    6:1 

                           XII кръг

24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     3:1 
Спортист 2009 (Своге) - Конкордия (София)                 3:2 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ком 98 (Годеч)                     0:7 сл. * 
* - прекратен в 80' при 3:4 след като публика на домакините нахлува на терена
    и атакува отбора на гостите.

                           XIII кръг

30 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Конкордия (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  5:3 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  0:4 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист 2009 (Своге)       3:7 

                           XIV кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        0:9 
6 април 2019 г., събота, 16:30 ч:
Ком 98 (Годеч) - Конкордия (София)                        2:5 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           3:0 

                           XV кръг

14 април 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Конкордия (София) - Балкан 1929 (Ботевград)               1:1 
14 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ком 98 (Годеч)              5:0 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)              9:1 

                           XVI кръг

21 април 2019 г., неделя, 10:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Конкордия (София)           2:1 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            6:1 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                    0:2 

                           XVII кръг

4 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)      - 
4 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Конкордия (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
5 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                      - 

                           XVIII кръг

12 май 2019 г., неделя, 11:30 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Конкордия (София)                   - 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч)                   - 
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        - 

                           XIX кръг

18 май 2019 г., събота, 13:30 ч:
Конкордия (София) - Ком 98 (Годеч)                         - 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)         - 

                           XX кръг

25 май 2019 г., събота, 11:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Конкордия (София)                - 
26 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)               - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)               - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Балкан 1929 (Ботевград) XXX 2:1 7:0 2:1 6:0 5:1 XXX 3:1 -:- 3:0 -:- 6:1 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:2 XXX 3:0 4:1 2:2 7:0 -:- XXX 5:0 3:7 2:1 -:- 3. Ком 98 (Годеч) 1:1 4:3 XXX 7:2 5:2 7:0 0:4 -:- XXX 6:1 2:5 -:- 4. Спортист 2009 (Своге) 0:4 1:3 1:4 XXX 3:2 6:0 -:- -:- 0:2 XXX 3:2 9:1 5. Конкордия (София) 1:6 1:2 4:0 1:3 XXX 11:0 1:1 0:3 -:- -:- XXX 5:3 6. Ботев 1937 (Ихтиман) 0:3 0:3 2:6 6:2 2:5 XXX 2:4 0:9 0:7* -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре