Купа на Съветската армия 1981/82


Купа на Съветската армия - I предварителен кръг

Регламент
  - Няма информация за участващите отбори и критериите, по които се класират за участие в турнира.
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

4 ноември 1981, сряда:
няма информация за изиграните срещи

нагоре


Купа на Съветската армия - II предварителен кръг

Регламент
  - В този кръг вероятно участват победителите от I предварителен кръг.
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

11 ноември 1981, сряда:
няма информация за изиграните срещи

нагоре


Купа на Съветската армия - III предварителен кръг

Регламент
  - В този кръг вероятно участват победителите от II предварителен кръг (най-вероятно 8 на брой).
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

18 ноември 1981, сряда:
няма информация за изиграните срещи
победители:
Локомотив (Каспичан)
Черноломец (Попово)
Родопи (Момчилград)
Тракия (Коларово, окр.Стара Загора)

нагоре


Купа на Съветската армия - 1/32 финали

Регламент
  - В този кръг участват 4-те победителя от III предварителен кръг, както влизащите на този етап в
турнира 16 отбора от "А" РФГ и 44 отбора от двете "Б" РФГ.
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

2 декември 1981, сряда:
Тракия (Коларово, окр.Стара Загора) - Локомотив (София)   0:2
Локомотив (Каспичан) - Славия (София)                     1:2
Родопи (Момчилград) - Хебър (Пазарджик)                   2:1 (_:_, 1:1) сл.прод. ^
Черноломец (Попово) - Дунав (Русе)                        2:1 ^
Локомотив (Левски) - Берое (Стара Загора)                 1:2 (_:_, 1:1) сл.прод.
Локомотив (Мездра) - Вихрен (Сандански)                   1:0
Трявна (Трявна) - Рилски спортист (Самоков)               2:1
Димитровград (Димитровград) - Академик (София)            1:3
Тунджа (Ямбол) - Етър (Велико Търново)                    2:4 (_:_, 1:1) сл.прод.
Беласица (Петрич) - Металург (Перник)                     1:2 ^
Черно море (Варна) - Доростол (Силистра)                  1:0
Слънчев бряг (Несебър) - ЖСК-Спартак (Варна)              0:2
Калиакра (Каварна) - Нефтохимик (Бургас)                  1:0
Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас)                 1:0 ^
Миньор (Перник) - Сливен (Сливен)                         4:2 ^
Сливнишки герой (Сливница) - Осъм (Ловеч)                 2:1
Чумерна (Елена) - Хасково (Хасково)                       2:7
Янтра (Габрово) - Шумен (Шумен)                           1:0
Бдин (Видин) - Ботев (Враца)                              1:2 (_:_, 1:1) сл.прод.
Локомотив (Горна Оряховица) - Асеновец (Асеновград)       3:0
Розова долина (Казанлък) - Белослав (Белослав)            3:0
Светкавица (Търговище) - Септемвр.слава (Михайловград)    3:2
Спартак (Плевен) - Добруджа (Толбухин)                    0:1 ^
Левски-Спартак (София) - Еледжих (Ихтиман)                6:0
Миньор (Бухово) - Пирин (Благоевград)                     0:1
Марек (Станке Димитров) - Академик (Свищов)               1:0
Чирпан (Чирпан) - Хемус (Троян)                           3:1
Червено знаме (Павликени) - Лудогорска слава (Исперих)    5:2
Марица (Пловдив) - Родопа (Смолян)                        2:0
Лудогорец (Разград) - Торпедо (Карлово)                   7:1
ЦСКА Септемврийско знаме (София) - Чепинец (Велинград)    9:1
Тракия (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        8:0

^ - мач, в който победител е отбор от по-ниско ниво.

нагоре


Купа на Съветската армия - 1/16 финали

Регламент
  - В този кръг участват 32-та победителя от 1/32 финалите, както следва: "А" РФГ (12/16), Северна
"Б" РФГ (10/22), Южна "Б" РФГ (8/22), Североизточна "В" РФГ (1), Югоизточна "В" РФГ (1).
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

8 декември 1981, вторник:
Левски-Спартак (София) - Сливнишки герой (Сливница)       3:0
ЦСКА Септемврийско знаме (София) - Калиакра (Каварна)     4:2
Светкавица (Търговище) - Марица (Пловдив)                 2:0
Червено знаме (Павликени) - Миньор (Перник)               3:1
Лудогорец (Разград) - Локомотив (Пловдив)                 0:2
Славия (София) - Чирпан (Чирпан)                          4:0
Етър (Велико Търново) - Янтра (Габрово)                   4:1
Берое (Стара Загора) - Родопи (Момчилград)                4:1
Пирин (Благоевград) - Марек (Станке Димитров)             2:0 ^
Хасково (Хасково) - Трявна (Трявна)                       3:1
Локомотив (София) - Локомотив (Мездра)                    3:0
Добруджа (Толбухин) - Черно море (Варна)                  2:0 ^
Металург (Перник) - Черноломец (Попово)                   3:1
ЖСК-Спартак (Варна) - Розова долина (Казанлък)            0:1
Ботев (Враца) - Тракия (Пловдив)                          3:0 (_:_, 0:0) сл.прод.
Академик (София) - Локомотив (Горна Оряховица)            1:0

^ - мач, в който победител е отбор от по-ниско ниво.

нагоре


Купа на Съветската армия - 1/8 финали

Регламент
  - В този кръг участват 16-тe победителя от 1/16 финалите, както следва: "А" РФГ (9/16), Северна
"Б" РФГ (3/22), Южна "Б" РФГ (4/22).
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

3 март 1982, сряда:
Розова долина (Казанлък) - Славия (София)                 2:2 (_:_, 2:2) сл.прод; при дузпите: 7:8
Локомотив (Пловдив) - Добруджа (Толбухин)                 5:2
Металург (Перник) - Светкавица (Търговище)                3:1
Пирин (Благоевград) - Академик (София)                    1:0 ^
Берое (Стара Загора) - Левски-Спартак (София)             1:0
Червено знаме (Павликени) - Локомотив (София)             0:2
Етър (Велико Търново) - Хасково (Хасково)                 1:0
ЦСКА Септемврийско знаме (София) - Ботев (Враца)          4:0

^ - мач, в който победител е отбор от по-ниско ниво.

нагоре


Купа на Съветската армия - 1/4 финали

Регламент
  - В този кръг участват 8-тe победителя от 1/8 финалите, както следва: "А" РФГ (5/16), Северна
"Б" РФГ (0/22), Южна "Б" РФГ (3/22).
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

31 март 1982, сряда:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА Септемврийско знаме (София)   1:2
Металург (Перник) - Локомотив (София)                     0:4
Локомотив (Пловдив) - Славия (София)                      4:1 ^
Пирин (Благоевград) - Етър (Велико Търново)               2:0 ^

^ - мач, в който победител е отбор от по-ниско ниво.

нагоре


Купа на Съветската армия - 1/2 финали

Регламент
  - В този кръг участват 4-тe победителя от 1/4 финалите, както следва: "А" РФГ (2/16), Северна
"Б" РФГ (0/22), Южна "Б" РФГ (2/22).
  - Победителите се излъчват в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Домакинството в двойките се определя с жребий.

2 юни 1982, сряда:
Локомотив (София) - ЦСКА Септемврийско знаме (София)      3:2
Пирин (Благоевград) - Локомотив (Пловдив)                 0:1

нагоре


Купа на Съветската армия - Финал

Регламент
  - В този кръг участват 2-та победителя от 1/2 финалите, както следва: "А" РФГ (1/16), Северна
"Б" РФГ (0/22), Южна "Б" РФГ (1/22).
  - Победителят се излъчва в елиминация в една среща. При равенство в редовното време се играят
две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията се изпълняват
дузпи.
  - Мачът се играе на неутрален терен.
  - Носителят на купата получава право да участва в турнира за КНК за сезон 1982/83. Ако носителят
на купата си е осигурил участие за турнира за КЕШ за сезон 1982/83, то загубилият финалист получава
право да участва в КНК.

12 юни 1982, събота:
в Плевен, ст."Слави Алексиев":
Локомотив (София) - Локомотив (Пловдив)                   2:1 (1:0, 1:1) сл.прод.
  [1:0 Величков 28', 1:1 Сотиров 58', 2:1 Стоев 109'], 8 000 зрители

нагоре