«  Мачовете днес (307 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Първа група
20:15  Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София)                -  /Диема спорт/ 

Втора професионална лига
15:30  Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово)              -  /Диема спорт/ 
17:45  Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
17:45  Локомотив София 1929 (София) - Созопол (Созопол)           -  /Диема спорт/ 
18:00  Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                      - 
18:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 

Североизточна Трета лига
17:00  Устрем Д (Дончево) - Интер (Добрич)                        - 
17:00  Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна)                 - 
17:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              0:3 сл. 
17:00  Лудогорец 1945 III (Разград) - Тополи 2010 (Тополи)        - 

Северозападна Трета лига
18:00  Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                   - 
18:00  Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                  - 
18:00  Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                       - 
18:00  Левски 2020 (Лом) - Севлиево (Севлиево)                    - 
18:00  Павликени (Павликени) - Етър ВТ II (Велико Търново)        - 
18:00  Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново)          - 
18:00  Ботев II (Враца) - Вихър (Славяново)                       - 
18:00  Дреновец (Дреновец) - Янтра (Полски Тръмбеш)               - 
18:00  Пещера (Галата) - ОФК Локомотив (Мездра)                   - 

Югоизточна Трета лига
18:00  Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 

"А" ОГ Благоевград
17:00  Граничар (Копривлен) - Малеш (Микрево)                     - 
17:00  Ураган 1970 (Горно Драглище) - Белица 2015 (Белица)        - 
17:00  Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово)          - 
17:00  Пирин II (Благоевград) - Авангард (Бачево)                 - 
17:00  Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел)                - 
17:00  Левски 2008 (Крупник) - Пирин (Брезница)                   - 
17:00  Огняново (Огняново) - Балкан (Добринище)                   - 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
17:00  Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве)                         - 
17:00  Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Д.Осеново)       - 
17:00  Орел (Лебница) - Спортист (Падеш)                          - 
17:00  Локомотив (Дамяница) - Изтребител (Ново Делчево)           - 
17:00  Еделвайс Цветанов (Поленица) - Спортист (Струма)           - 

"А" ОГ Бургас
18:00  Черноморски спортист (Обзор) - Вихър (Айтос)               - 
18:00  Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                     - 
18:00  Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)            - 
18:00  Бяла река 1 (Зайчар) - Атлетик 2018 (Каблешково)           - 
18:00  Странджанец (Царево) - Балкан 1980 (Планиница)             - 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
18:00  Банево (кв.Банево, Бургас) - Долно Езерово (Бургас)        - 
18:00  Кошарица (Кошарица) - Свети Влас (Свети Влас)              - 
18:00  Равда (Равда) - Равнец 2011 (Равнец)                       - 
18:00  Ахелой (Ахелой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)               - 

"А" ОГ Варна
17:00  Устрем (Караманите) - Девня 2005 (Девня)                   - 
17:00  Моряк 16 (Старо Оряхово) - Провадия (Провадия)             - 
17:00  Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав)             - 
17:00  Атлетик (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                - 
17:00  Камчиец 1945 (Дългопол) - Черноморец 2003 (Бяла)           - 

"А" ОГ Велико Търново
18:00  Изгрев 93 (Царевец) - Ресен 2012 (Ресен)                   - 
18:00  Левски (Лясковец) - Недан (Недан)                          - 
18:00  Чумерна (Елена) - Лозен 1924 (Сухиндол)                    - 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
18:00  Росица (Поликраище) - Спортист (Козаревец)                 - 
18:00  Ботев (Горско ново село) - Вихър (Добри дял)               - 
18:00  Янтра (Драганово) - Владислав 2004 (Джулюница)             - 

"А" ОГ Враца
18:00  Манастирище 2020 (Манастирище) - Ботев 2013 (Попица)       - 
18:00  Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене)                 - 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
18:00  Христо Ботев 1946 (Стожер) - Дружба (Люляково)             - 
18:00  Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)             - 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
18:00  Добр.спортист (Ст.Караджа) - Сокол 2012 (Соколово)         - 
18:00  Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)                - 

"А" МОГ Кърджали/Смолян
16:00  Искра (Черноочене) - Арда 1924 III (Кърджали)              - 
16:00  Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград)                 - 
16:00  Върбица 2006 (Бенковски) - Арда 1924 II (Кърджали)         - сл. 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
10:30  Армейци (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                    - 
10:30  Струмска слава (Търновлаг) - Ботев (Лозно)                 - 
17:00  Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)           - 
17:00  Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                     - 
17:00  Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                   - 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
10:30  Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово)            - 
10:30  Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                   - сл. 
17:00  Германея (Сапарева баня) - Мусала 2010 (Рила)              - 
17:00  Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново)            - 

"А" ОГ Монтана
17:00  Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 - 

"Б" ОГ Монтана
17:00  Озирово (Долно Озирово) - Динамо (Мадан)                   - 
17:00  Железна (Железна) - Балкан (Говежда)                       - 
17:00  Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен)                        - 
17:00  Партизан (Доктор Йосифово) - Спортист (Благово)           3:0 сл. 
17:00  Бенковски (Габровница) - Дунав Цибър (Долни Цибър)         - 

"А" ОГ Пазарджик
17:00  Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско)                - 
17:00  Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая)                        - 
17:00  Левски (Паталеница) - Тракия (Мирянци)                     - 
17:00  Локомотив (Септември) - Марица (Белово)                    - 
17:00  Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово)                   - 

"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
17:00  Барикади (Стрелча) - Звезда (Семчиново)                    - 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
17:00  Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    3:0 сл. 
17:00  Кале 09 (Нова махала) - Зенит (Ветрен дол)                 - 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
18:00  Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево)                 - 
18:00  Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)     - 

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
18:00  Верила (Дрен) - Спортист (Драгичево)                       - 
18:00  Енергетик (Перник) - Металург 1957 (Перник)                - 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
11:00  Чавдар (Бръшляница) - Виная (Згалево)                      - 
11:00  Обнова 1934 (Обнова) - Динамо (Изгрев)                     - 
11:00  Пордим 2017 (Пордим) - Космос 2004 (Гривица)               - 
11:00  Славия (Новачене) - Ботев 1419 (Българене)                 - 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
18:00  Левски (Горна Митрополия) - Свобода (Милковица)            - 
18:00  Бенковски (Опанец) - Дунавска чайка (Сомовит)              - 
18:00  Вихър (Крушовене) - Искър (Ореховица)                      - 
18:00  Ясен 2011 (Ясен) - Устрем 2010 (Крета)                     - 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
11:00  Искър 2012 (Долни Луковит) - Крали Марко (Еница)           - 
18:00  Искър (Чомаковци) - Ботев 2020 (Рупци)                     - сл. 
18:00  Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                  - 

"А" ОГ Пловдив
18:00  Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Садово (Садово)         - 
18:00  Вихър (Войсил) - Житница (Житница)                         - 
18:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот)              - 
18:00  Марица (Цалапица) - Марица (Милево)                        - сл. 
18:00  Дълго поле (Дълго поле) - Марица 2003 (Маноле)             - 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
18:00  Сокол (Буково) - Марица 2009 (Градина)                     - 
18:00  Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)               - 
18:00  Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      - 
18:00  Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)               - 
18:00  Тополово (Тополово) - Марица (Ясно поле)                   - 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
18:00  Урожай (Стрелци) - Средногорец (Брезово)                   - 
18:00  Ведраре (Ведраре) - Дъбене (Дъбене)                        - 
18:00  Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Домлян (Домлян)              - 
18:00  Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 94 (Царимир)         - 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
18:00  Царацово 2020 (Царацово) - Бенковски 1959 (К.Конаре)       - 
18:00  Лидер (Ягодово) - Тракия 06 (Стамболийски)                 - 

"Б" ОГ Пловдив - южна подгрупа
18:00  Космос 2018 (Боянци) - Спартак (Болярци)                   - 
18:00  Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)    - 
18:00  Младост (Златовръх) - Родопи 2012 (Червен)                 - 

"А" ОГ Разград
18:00  Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                      - 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
18:00  Ботев (Голямо Враново) - Юделник (Юделник)                 - 
18:00  Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово)               - 
18:00  Вихър 2020 (Николово) - Спартак 2014 (Хотанца)            3:0 сл. 
18:00  Дунав 2009 (Сливо поле) - Мартен (Мартен)                  - 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
18:00  Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Филип Тотю (Две могили)      - 
18:00  Борово 2000 (Борово) - Бенковски (Бяла)                   0:3 сл. 
18:00  Янтра (Ценово) - Ботев 2010 (Копривец)                     - 
18:00  Атлетик (Тръстеник) - Левски (Новград)                     - 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
17:30  Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари)                - сл. 
17:30  Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            - 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
17:30  Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)          - 
17:30  Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)            - 

"А" ОГ Сливен
18:00  Червени войводи (Сливен) - Сините камъни 2013 (Сливен)     - 

"А" ОГ София (столица) - северна подгрупа
18:00  Сантяго Бернабеу (София) - Вихър (кв.Требич, София)        - 
18:00  Житен (Житен) - Зенит (кв.Филиповци, София)                - 
18:00  Искър 1945 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци)       - 
18:00  Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор)                       - 
18:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован)                  - 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
18:00  Левски Раковски (София) - Урвич (Панчарево)                - 
18:00  Септември II (София) - Академик 1947 (София)               - 
18:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица)             - 
18:00  Обеля сити (кв.Обеля, София) - Железница (Железница)       - 
18:00  Спарта (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                - 
18:00  Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София)          - 

"А" ОГ София - източна подгрупа
17:00  Мътивир (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец)                     - 
17:00  Спортист (Нови хан) - Козаро (Ботевград)                   - 

"А" ОГ София - западна подгрупа
11:00  Спортист 2006 (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)          - 
17:00  Зенит (Церово) - Петърч (Петърч)                          отложен 
17:00  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ком 98 (Годеч)          - 

"А" ОГ Стара Загора
18:00  Ботев (Гълъбово) - Габровница 04 (Горно Сахране)           - 
18:00  Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                        0:3 сл. 

"A" ОГ Търговище
17:00  Бенковски (Подгорица) - Герлово 2016 (Обител)              - 
17:00  Светкавица 1922 (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Тщ)         - 
17:00  Агроелит 1 (Макариополско) - Сокол (Трескавец)             - 

"А" ОГ Хасково
18:00  Любимец 2000 (Любимец) - Топлика (Минерални бани)          - 
18:00  Тунджа (Срем) - Хеброс 1921 (Харманли)                     - сл. 
18:00  Извор II (Горски извор) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
18:00  Габър 2015 (Габрица) - Дъбрава (Осеновец)                  - 
18:00  Лудогорец 2017 (Каолиново) - Борци (Борци)                 - 
18:00  Устрем 2020 (Пет могили) - Зенит (Черноглавци)             - 
18:00  Мълния (Климент) - Вихър 1969 (Боян)                       - 
18:00  Войвода (Капитан Петко) - Победа 2016 (Пристое)            - 
18:00  Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево (Никола Козлево)     - 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:30  Волов (Шумен) - Балкан (Средня)                            - 
14:30  Велики Преслав (Велики Преслав) - Смядово (Смядово)        - 

"А" ОГ Ямбол
18:00  Христо Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)            - 
18:00  Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                      - 

"Б" ОГ Ямбол
18:00  Воденичане 2017 (Воденичане) - Кабиле (Кабиле)             - 
18:00  Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган)                   - 
18:00  Стефан Караджа (Окоп) - Спортист (Роза)                    - 

Елитна група (U-17) - Втора фаза, Втора група
11:00  Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                  - 
11:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Черно море (Варна)                - 
15:30  Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 

Елитна група (U-17) - Втора фаза, Трета група
11:00  Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София)        - 
15:30  Дунав (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас)                    - 
16:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София)        - 

Елитна група (U-15) - Втора фаза, Втора група
11:00  ФК Спартак 1919 (Плевен) - Берое (Стара Загора)            - 
15:00  Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 

Елитна група (U-15) - Втора фаза, Трета група
11:00  Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич)               - 
11:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград)             - 
15:30  Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково (Хасково)               - 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                    - 
11:00  Банско (Банско) - Пирин 2001 (Благоевград)                 - 

ДПГ13: Благоевград - Областна група
11:00  Орлетата (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)          - 
11:00  Мечетата (Петрич) - Пирин (Благоевград)                    - сл. 
11:00  Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)                      - 
11:00  Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич)                    - 
11:00  Неврокоп 1 (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)              - 

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
10:00  Созопол (Созопол) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
10:00  Карнобат (Карнобат) - Звездичка (Бургас)                   - 

Деца: Бургас - Областна група - втора подгрупа
10:00  Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
10:00  Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос)                          - 
10:00  Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас)                    - 
11:30  Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
14:00  Руен юнайтед 2019 (Руен) - Звездичка (Бургас)              - 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Дунав (Русе) - Олимпик (Варна)                             - 
10:00  Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
10:00  Аристон (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                        - 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Дунав (Русе) - Олимпик (Варна)                             - 
11:30  Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
11:30  Аристон (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                        - 

Деца: Варна - Междуобластна група - Деца III - първа подгрупа
10:00  Девня 2005 (Девня) - Дуло 2018 (Дулово)                   3:0 сл. 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
10:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)            - 
10:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)                - 
10:30  Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                      - 
10:30  Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)                - 

Деца: Перник - Междуобластна група
10:30  Метал 2002 (Перник) - Миньор (Перник)                      - 
10:30  Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
10:30  Миньор 2019 (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 

Деца: Плевен - Междуобластна група - група "А"
10:30  Гигант 1947 (Белене) - Партизан (Червен бряг)              - 
10:30  Спартак (Плевен) - Ювентус 95 (Малчика)                    - 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Траките 2007 (Скутаре) - Арда 1924 (Кърджали)              - 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Хасково (Хасково) - Сливен 2000 (Сливен)                   - 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:30  Металик 1938 (Сопот) - Лидер Пловдив (Ягодово)             - 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   - 
10:30  Пловдив сити (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
11:00  Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)                - 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)           - 
12:00  Пловдив 2015 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          - 
14:00  Юнайтед (Пловдив) - Родопа Смолян II (Смолян)              - 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
10:30  Ботев (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
11:00  Хасково (Хасково) - Ботев II (Пловдив)                     - 
12:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора)              - 
12:00  Реал (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали)                   - 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
16:00  Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари)                - сл. 
16:00  Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            - 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
16:00  Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)          - 
16:00  Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)            - 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
11:00  Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)   - 
13:00  Барокко (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)                 - 
13:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Вихрен (Сандански)      - 
14:00  Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                        - 
14:00  Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)            - 
14:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли)                 - 
14:00  Ботев 57 СУ (София) - Беласица (Петрич)                    - 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
14:30  Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
15:30  Конкордия (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
16:00  Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци)                     - 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Втора фаза, Зона I
11:30  Елит София (София) - Вихрен (Сандански)                    - 
13:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски Раковски (София)         - 
13:00  Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
13:00  Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - Втора фаза, Зона II
11:00  РД Спорт (София) - Национал (София)                        - 
16:30  Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   - 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
09:00  Витоша (Бистрица) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)             - 
11:00  Сантяго Бернабеу (София) - Барокко (София)                 - 
13:00  Победа 2013 (София) - Ферион (София)                       - 

Деца: София (столица) - Зонална група
11:00  Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 

Деца "А": София (столица) - Областна група
11:00  Конкордия (София) - Надежда (Доброславци)                  - 
11:00  Ботев 57 СУ (София) - Развитие МФ (София)                  - 
11:00  Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе)                    - 
11:00  РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)                 - 
11:00  Гранит (Владая) - ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София)         - 
13:00  Сердика (София) - Олимпиец (София)                         - 
15:00  Спартак 2015 (София) - София спорт (София)                 - 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:00  Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София)         0:3 сл. 
09:00  ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 
09:00  Ботев 57 СУ (София) - Витоша 13 (София)                    - 
09:00  РД Спорт (София) - Левски (София)                          - 
09:00  Национал (София) - Славия 1913 (София)                     - 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Септември II (София) - Металург 1957 (Перник)              - 
10:30  София спорт (София) - ДИТ Спорт II (София)                 - 
12:00  Левски Раковски (София) - Кюстендил (Кюстендил)            - 
13:30  Локомотив София 1929 (София) - Н спорт (София)             - 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Втора фаза, Група "Г"
09:00  Спартак 2015 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)             - 
10:30  Обеля сити (кв.Обеля, София) - Интер Джесика 2010 (София)  - 
12:00  Академия Мургаш (Нови хан) - Надежда (Доброславци)         - 
13:30  РД Спорт (София) - Левски Спартак 1962 (София)             - 
15:00  БГ 7 (София) - Барокко (София)                             - 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Елит София (София) - Академик 1947 (София)                 - 
10:30  Левски II (София) - Арес (София)                           - 
12:00  Атлетико Артен (София) - Н спорт (София)                   - 
13:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Втора фаза, Група "Г"
09:00  ОФК София (София) - Миньор (Перник)                        - 
10:30  Ултраспорт академия (София) - Левски Раковски II (София)   - 
12:00  БАМФ (София) - Кюстендил (Кюстендил)                       - 
13:30  София спорт (София) - Сердика (София)                      - 
15:00  Ботев 57 СУ (София) - Олимпиец (София)                     - 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)                   - 
10:10  Лъвчетата (София) - Витоша 13 (София)                      - 
11:20  Атлетико Артен (София) - Талант (София)                    - 
12:30  Академик 1947 (София) - Кюстендил (Кюстендил)              - 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "Г"
09:00  Ботев 57 СУ (София) - ДАФ (София)                          - 
10:10  Металург 1957 (Перник) - БАМФ (София)                      - 
11:20  Развитие МФ (София) - Спорт за всички (София)              - 
12:30  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Победа 2013 (София)     - 
13:40  БГ 7 (София) - Барокко (София)                             - 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "Б"
09:00  Н спорт (София) - Вива (София)                             - 
10:10  Шампион (София) - София спорт (София)                      - 
11:20  Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                 - 
12:30  Левски II (София) - Спартак София (София)                  - 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Втора фаза, Група "В"
09:00  Ботев 57 СУ (София) - Арес (София)                         - 
10:10  Барокко (София) - Железница (Железница)                    - 
11:20  Надежда (Доброславци) - Царско село 2015 (София)           - 
12:30  Щурче (София) - Левски Раковски (София)                    - 

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
11:00  Левски 1923 (Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец)              - 
11:00  Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)         - 

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
11:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Костенец (Костенец)             - 

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
11:00  Хасково (Хасково) - Извор (Горски извор)                   - 
11:00  Олимпия спорт (Стара Загора) - Арсенал 2000 (Казанлък)     - 
11:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа (Павел баня)         - 
11:00  Ника 1 (Сливен) - Миньор (Раднево)                         - 
11:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)           - 

Държавно първенство за жени
11:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин лейдис (Благоевград)      -  /Sportal TV/ 
14:00  Локомотив (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна)               - 
15:00  Левски (Чепинци) - Енко (Пловдив)                          - 
15:00  Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив)                        -