« Купа на Аматьорската футболна лига 2018/19


Първи и Втори етап

Регламент
  - Право на участие в този етап имат всички желаещи отбори от Трета лига и от ОГ. За отборите от Трета лига участието е задължително.
  - В Първи етап всеки областен съвет излъчва един представител, а във Втори етап областните представители в рамките на всеки от четирите зонални съвета на БФС, се срещат помежду си, докато не бъде излъчен по един отбор от всеки зонален съвет.
  - Победителите в този етап се излъчват в елиминации в една среща. При равенство в редовното време директно се изпълняват дузпи.
  - Мачовете се играят на терена на отбора от по-ниско ниво, а при двойка с два отбора от еднакво ниво домакинството се определя с жребий.

Представители на ЗС

Североизточна България: 
Северозападна България: 
Югозападна България: 
Югоизточна България: 

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от първя и вторя етап на турнира посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Първи етап

Област Варна

                           Първи кръг

8 септември 2018, събота, 17:00 ч:
в Суворово:
Спартак 1918 (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)               4:0 (4:0) 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           Финал

10 октомври 2018, сряда, 20:00 ч:
в кк Чайка, НСБ "Спортпалас":
Спартак 1918 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)              1:2 (1:2) 

Област Добрич

                           1/2 финали

22 август 2018, сряда, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Септември 98 (Тервел)            3:1 
Калиакра (Каварна) - Устрем Д (Дончево)                   1:0 

                           Финал

29 август 2018, сряда, 18:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - помощен терен:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Калиакра (Каварна)               1:3 

Област Шумен

                           Първи кръг

6 септември 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    0:8 (0:4) 
Волов (Шумен)                                             почива

                           Финал

9 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                         2:7 (1:4) 

Област Търговище

Светкавица Търговище (Търговище) единствен от областта участва в турнира.

Област Русе

                           Първи кръг

12 август 2018, неделя, 10:30 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Локомотив (Русе)                 0:0; при дузпите: 5:4 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           Финал

15 август 2018, сряда, 18:30 ч:
Младост (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)       0:1 (0:1) 

Област Силистра

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Разград

                           Финал

22 август 2018, сряда, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Кубрат 2016 (Кубрат)                    -1- * 
* - датата е приблизителна.

Втори етап

Поток Русе/Силистра/Разград/Търговище

                           Първи кръг

29 август 2018, сряда, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Светкавица Търговище (Търговище)        5:0 * 
* - датата е приблизителна.
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           Финал

9 септември 2018, неделя, 17:30 ч:
в Кубрат:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Миньор (Сеново)              0:5 

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Първи етап

Област Велико Търново

                           1/2 финали

29 август 2018, сряда, 18:00 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            5:0 
Земеделец 93 (Козловец) - Академик (Свищов)              13:1 

                           Финал

12 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Земеделец 93 (Козловец) - Павликени (Павликени)           1:3 (0:0) 

Област Габрово

                           Първи кръг

12 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 3:2 
Локомотив 1927 (Дряново)                                  почива

                           Финал

18 септември 2018, вторник, 17:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра Габрово (Габрово)        3:0 

Област Плевен

                           Първи кръг

12 септември 2018, сряда, 17:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)                  - 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  8:0 
Ювентус (Малчика)                                         почива

Област Ловеч

                           Финал

26 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                         8:0 

Област Враца

                           Първи кръг

26 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград)               8:1 
Ботевъ (Брусен)                                           почива
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           1/2 финали

3 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:
Ботевъ (Брусен) - ОФК Локомотив (Мездра)                  0:7 
4 октомври 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Първа атомна (Козлодуй)               6:2 

                           Финал

17 октомври 2018, сряда, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - ОФК Локомотив (Мездра)                2:0 

Област Видин

                           Финал

4 октомври 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Партизани (Макреш)                     - 

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Първи етап

Област Перник

                           Финал

13 септември 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Дружба (Мещица)                         7:0 (3:0) 

Област Кюстендил

                           1/2 финали

5 септември 2018, сряда, 17:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           2:0 
5 септември 2018, сряда, 17:30 ч:
в Кюстендил, ст."Осогово":
Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)               2:1 (1:1) 

                           Финал

13 септември 2018, четвъртък, 17:00 ч:
в Кюстендил, ст."Осогово":
Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              1:3 (0:3) 

Област Пазарджик

                           Първи кръг

29 август 2018, сряда, 18:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                 2:6 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           Финал

Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 

нагоре



Трети етап


1/2 финали

нагоре


Финал

нагоре