ОФГ Видин 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч / VIII кръг:
Дреновец (Дреновец) - Венец (гара Орешец)                  - 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                     - 
Партизани (Макреш) - Славия (Ново село)                    - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / VIII кръг:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Партизани (Макреш)                  6    6   0   0   20:6    18       
-------------------------------------------------------------------
 2. Балкан (Белоградчик)                6    4   1   1   27:7    13       
 3. Тимок (Брегово)                     6    4   1   1   19:8    13       
 4. Дреновец (Дреновец)                 6    3   2   1   18:8    11       
 5. Дунав (Дунавци)                     5    3   1   1   17:7    10 [+]   
 6. Ботев (Грамада)                     6    2   0   4   14:15    6       
 7. Ботев Д (Димово)                    6    1   2   3    8:12    5       
 8. Пластик (Старопатица)               5    1   1   3    6:14    4       
 9. Рациария (Арчар)                    5    1   1   3    6:21    4       
10. Славия (Ново село)                  7    1   0   6   10:35    3       
11. Венец (гара Орешец)                 4    0   1   3    6:18    1 [+]   
--. Олимекс (Покрайна)                  4    1   0   3    6:18    -    [*]
--. Кула 04 (Кула)                      5    0   0   5    4:30    -    [*]

Бележки
  - Левски (Покрайна), 9-ти през изминалия сезон; е преименуван на Олимекс.
  - Дунав (Дунавци) и Венец (гара Орешец) се включват в групата.
  - Пластик (Старопатица) играе домакинските си мачове в Кула.
  - Олимекс (Покрайна) играе домакинските си мачове във Видин.
  - Кула 04 (Кула) се отказва от по-нататъшно участие след V кръг. Резултатите му се анулират.
  - Олимекс (Покрайна) се отказва от по-нататъшно участие след V кръг. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         4:1 
Ботев Д (Димово) - Дреновец (Дреновец)                    1:1 
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      4:2 
Балкан (Белоградчик) - Рациария (Арчар)                   8:0 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Олимекс (Покрайна)                       2:3  /анулиран/ 
6 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Славия (Ново село) - Венец (гара Орешец)                  5:1 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           II кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Балкан (Белоградчик)                 2:8  /анулиран/ 
Венец (гара Орешец) - Кула 04 (Кула)                      3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.
Дунав (Дунавци) - Славия (Ново село)                      7:1 
Ботев (Грамада) - Ботев Д (Димово)                        3:1 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Партизани (Макреш)                  2:3 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Тимок (Брегово)                   0:3 
Рациария (Арчар)                                          почива

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      3:1 
Славия (Ново село) - Дреновец (Дреновец)                  1:4 
Кула 04 (Кула) - Дунав (Дунавци)                          0:5  /анулиран/ 
Балкан (Белоградчик) - Венец (гара Орешец)                7:2 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев Д (Димово) - Пластик (Старопатица)                  0:0 
Рациария (Арчар) - Олимекс (Покрайна)                     5:1  /анулиран/ 
Тимок (Брегово)                                           почива

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Балкан (Белоградчик)                    0:0 
Дреновец (Дреновец) - Кула 04 (Кула)                      8:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен при 5:1, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                      6:0 
Тимок (Брегово) - Ботев Д (Димово)                        3:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Венец (гара Орешец) - Рациария (Арчар)                    2:2 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Партизани (Макреш)                0:2 
Олимекс (Покрайна)                                        почива

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      4:0 
Кула 04 (Кула) - Ботев (Грамада)                          2:11  /анулиран/ 
Балкан (Белоградчик) - Дреновец (Дреновец)                1:2 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Венец (гара Орешец)                  0:3 сл.  /анулиран/ 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Славия (Ново село) - Пластик (Старопатица)                2:6 
Рациария (Арчар) - Дунав (Дунавци)                        1:4 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Рациария (Арчар)                    7:0 
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    3:4 
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      7:0 
Ботев Д (Димово) - Партизани (Макреш)                     1:4 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Дунав (Дунавци) - Олимекс (Покрайна)                      анулиран 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Кула 04 (Кула)                    анулиран 
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XIII кръг - изтеглен мач

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     2:2 

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Тимок (Брегово)                          анулиран 
Рациария (Арчар) - Ботев (Грамада)                        3:0 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Дреновец (Дреновец)                  анулиран 
Венец (гара Орешец) - Дунав (Дунавци)                     1:4 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Славия (Ново село) - Ботев Д (Димово)                     1:4 
Балкан (Белоградчик) - Пластик (Старопатица)              7:0 
Партизани (Макреш)                                        почива

                           VIII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Венец (гара Орешец)                  - 
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                     - 
Ботев Д (Димово) - Кула 04 (Кула)                         анулиран 
Партизани (Макреш) - Славия (Ново село)                    - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Грамада) - Олимекс (Покрайна)                      анулиран 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Рациария (Арчар)                   - 
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
Кула 04 (Кула) - Партизани (Макреш)                       анулиран 
Балкан (Белоградчик) - Ботев Д (Димово)                    - 
Рациария (Арчар) - Тимок (Брегово)                         - 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Пластик (Старопатица)                анулиран 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Венец (гара Орешец) - Ботев (Грамада)                      - 
Дунав (Дунавци) - Дреновец (Дреновец)                      - 
Славия (Ново село)                                        почива

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                          - 
Ботев Д (Димово) - Рациария (Арчар)                        - 
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                  - 
Славия (Ново село) - Кула 04 (Кула)                       анулиран 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Венец (гара Орешец)                - 
Тимок (Брегово) - Олимекс (Покрайна)                      анулиран 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Балкан (Белоградчик) - Славия (Ново село)                  - 
Рациария (Арчар) - Партизани (Макреш)                      - 
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Ботев Д (Димово)                     анулиран 
Дреновец (Дреновец) - Ботев (Грамада)                      - 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Венец (гара Орешец) - Тимок (Брегово)                      - 
Дунав (Дунавци) - Пластик (Старопатица)                    - 
Кула 04 (Кула)                                            почива

                           XII кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Дреновец (Дреновец)                - 
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                          - 
Партизани (Макреш) - Олимекс (Покрайна)                   анулиран 
Славия (Ново село) - Рациария (Арчар)                      - 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев Д (Димово) - Венец (гара Орешец)                     - 
Кула 04 (Кула) - Балкан (Белоградчик)                     анулиран 
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XIII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     2:2 
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Рациария (Арчар) - Кула 04 (Кула)                         анулиран 
Венец (гара Орешец) - Партизани (Макреш)                   - 
Дреновец (Дреновец) - Тимок (Брегово)                     изтеглен 
Ботев (Грамада) - Пластик (Старопатица)                    - 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
във Видин:
Олимекс (Покрайна) - Славия (Ново село)                   анулиран 
Дунав (Дунавци) - Ботев Д (Димово)                         - 
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XIV кръг

пролет 2018:
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                          - 
Дреновец (Дреновец) - Ботев Д (Димово)                     - 
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                       - 
Венец (гара Орешец) - Славия (Ново село)                   - 
Рациария (Арчар) - Балкан (Белоградчик)                    - 
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XV кръг

Славия (Ново село) - Дунав (Дунавци)                       - 
Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                   - 
Ботев Д (Димово) - Ботев (Грамада)                         - 
Тимок (Брегово) - Пластик (Старопатица)                    - 
Рациария (Арчар)                                          почива
Балкан (Белоградчик)                                      почива
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XVI кръг

в Кула:
Пластик (Старопатица) - Ботев Д (Димово)                   - 
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                       - 
Дреновец (Дреновец) - Славия (Ново село)                   - 
Венец (гара Орешец) - Балкан (Белоградчик)                 - 
Тимок (Брегово)                                           почива
Дунав (Дунавци)                                           почива
във Видин:
Рациария (Арчар)                                          почива

                           XVII кръг

Рациария (Арчар) - Венец (гара Орешец)                     - 
Балкан (Белоградчик) - Дунав (Дунавци)                     - 
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                       - 
Партизани (Макреш) - Пластик (Старопатица)                 - 
Ботев Д (Димово) - Тимок (Брегово)                         - 
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XVIII кръг

Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                       - 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Славия (Ново село)                 - 
Дреновец (Дреновец) - Балкан (Белоградчик)                 - 
Дунав (Дунавци) - Рациария (Арчар)                         - 
Ботев Д (Димово)                                          почива
Ботев (Грамада)                                           почива
Венец (гара Орешец)                                       почива

                           XIX кръг

Рациария (Арчар) - Дреновец (Дреновец)                     - 
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                     - 
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                       - 
Партизани (Макреш) - Ботев Д (Димово)                      - 
Венец (гара Орешец)                                       почива
във Видин:
Дунав (Дунавци)                                           почива
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XX кръг

Ботев Д (Димово) - Славия (Ново село)                      - 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Балкан (Белоградчик)               - 
Ботев (Грамада) - Рациария (Арчар)                         - 
Дунав (Дунавци) - Венец (гара Орешец)                      - 
Партизани (Макреш)                                        почива
Тимок (Брегово)                                           почива
Дреновец (Дреновец)                                       почива

                           XXI кръг

Венец (гара Орешец) - Дреновец (Дреновец)                  - 
Рациария (Арчар) - Пластик (Старопатица)                   - 
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                     - 
Славия (Ново село) - Партизани (Макреш)                    - 
Дунав (Дунавци)                                           почива
във Видин:
Ботев (Грамада)                                           почива
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XXII кръг

Ботев Д (Димово) - Балкан (Белоградчик)                    - 
Тимок (Брегово) - Рациария (Арчар)                         - 
Ботев (Грамада) - Венец (гара Орешец)                      - 
Дреновец (Дреновец) - Дунав (Дунавци)                      - 
Славия (Ново село)                                        почива
Партизани (Макреш)                                        почива
в Кула:
Пластик (Старопатица)                                     почива

                           XXIII кръг

Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                          - 
Венец (гара Орешец) - Пластик (Старопатица)                - 
Рациария (Арчар) - Ботев Д (Димово)                        - 
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                  - 
Дреновец (Дреновец)                                       почива
във Видин:
Тимок (Брегово)                                           почива
Славия (Ново село)                                        почива

                           XXIV кръг

Славия (Ново село) - Балкан (Белоградчик)                  - 
Партизани (Макреш) - Рациария (Арчар)                      - 
Тимок (Брегово) - Венец (гара Орешец)                      - 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Дунав (Дунавци)                    - 
Ботев (Грамада) - Дреновец (Дреновец)                      - 
Ботев Д (Димово)                                          почива

                           XXV кръг

Дреновец (Дреновец) - Пластик (Старопатица)                - 
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                          - 
Венец (гара Орешец) - Ботев Д (Димово)                     - 
Рациария (Арчар) - Славия (Ново село)                      - 
Ботев (Грамада)                                           почива
във Видин:
Партизани (Макреш)                                        почива
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XXVI кръг

Партизани (Макреш) - Венец (гара Орешец)                   - 
Ботев Д (Димово) - Дунав (Дунавци)                         - 
Тимок (Брегово) - Дреновец (Дреновец)                      - 
в Кула:
Пластик (Старопатица) - Ботев (Грамада)                    - 
Балкан (Белоградчик)                                      почива
Рациария (Арчар)                                          почива
Славия (Ново село)                                        почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Партизани (Макреш) XXX -:- 4:0 -:- 4:2 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- --- --- 2. Балкан (Белоградчик) -:- XXX -:- 1:2 -:- -:- -:- 7:0 8:0 -:- 7:2 --- --- 3. Тимок (Брегово) -:- -:- XXX -:- -:- 4:1 3:1 -:- -:- 7:0 -:- --- --- 4. Дреновец (Дреновец) 2:3 -:- 2:2 XXX -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- --- (8:0) 5. Дунав (Дунавци) -:- 0:0 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 7:1 -:- --- --- 6. Ботев (Грамада) -:- 3:4 -:- -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- 6:0 -:- --- --- 7. Ботев Д (Димово) 1:4 -:- -:- 1:1 -:- -:- XXX 0:0 -:- -:- -:- --- --- 8. Пластик (Старопатица) 0:2 -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- --- --- 9. Рациария (Арчар) -:- -:- -:- -:- 1:4 3:0 -:- -:- XXX -:- -:- (5:1) --- 10. Славия (Ново село) -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- 1:4 2:6 -:- XXX 5:1 --- --- 11. Венец (гара Орешец) -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 2:2 -:- XXX --- (3:0) 12. Олимекс (Покрайна) --- (2:8) --- --- --- --- --- --- --- --- (0:3) XXX --- 13. Кула 04 (Кула) --- --- --- --- (0:5)(2:11) --- --- --- --- --- (2:3) XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОФГ Видин @enjore.com
в-к Конкурент /Враца/

Балкан (Белоградчик)
Пластик (Старопатица)

нагоре