Елитна група (U-17) 2023/24

Юноши младша възраст (род.2007-08):
« Елитна група (U-17) 2023/24

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 30 26 2 2 98:14 80 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Левски (София) 30 23 5 2 66:21 74 3. Черно море (Варна) 30 20 4 6 69:38 64 4. Славия 1913 (София) 30 16 6 8 69:40 54 5. ЦСКА (София) 30 16 5 9 58:39 53 6. ФК ЦСКА 1948 (София) 30 15 5 10 62:42 50 [+] 7. Ботев (Пловдив) 30 14 7 9 46:39 49 8. Септември (София) 30 11 4 15 49:46 37 9. Локомотив 1926 (Пловдив) 30 10 6 14 42:48 36 10. Етър ВТ (Велико Търново) 30 9 6 15 38:62 33 11. Хебър 1918 (Пазарджик) 30 8 8 14 27:48 32 12. Национал (София) 30 8 6 16 40:61 30 13. Берое (Стара Загора) 30 6 11 13 32:49 29 14. Пирин (Благоевград) 30 7 4 19 42:72 25 ------------------------------------------------------------------- 15. Дунав от Русе (Русе) 30 3 7 20 27:79 16 [+] Изпада 16. Спартак (Плевен) 30 1 8 21 26:93 11 Изпада
Бележки - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - помощен терен в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Дунав от Русе (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго. - Етър ВТ (Велико Търново) играе домакинските си мачове на игрище "Трифон Иванов" във Велико Търново освен ако не е посочено друго. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - помощен терен в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Александър Шаламанов" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" - изкуствен терен в Плевен освен ако не е посочено друго. - ФК ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" - помощен терен в Пазарджик освен ако не е посочено друго. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София освен ако не е посочено друго. - Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна освен ако не е посочено друго. I кръг 4 август 2023 г., петък, 10:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 0:2 (0:1) Video 5 август 2023 г., събота, 09:30 ч: Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) 2:8 (1:4) 5 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (0:0) Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (2:0) 6 август 2023 г., неделя, 09:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) 0:0 Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) 1:5 (0:3) Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3 (1:1) 6 август 2023 г., неделя, 10:00 ч: Пирин (Благоевград) - Национал (София) 2:3 (1:1) II кръг 11 август 2023 г., петък, 18:00 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) Video 12 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Септември (София) 3:0 (0:0) 12 август 2023 г., събота, 11:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (0:1) Video 12 август 2023 г., събота, 17:30 ч: Ботев (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) 0:0 13 август 2023 г., неделя, 10:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) 3:2 (2:1) ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 (1:1) 13 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Национал (София) - Спартак (Плевен) 2:0 (0:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) 3:1 (1:0) III кръг 16 август 2023 г., сряда, 09:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 4:1 (0:1) 18 август 2023 г., петък, 16:00 ч: Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 (1:1) 18 август 2023 г., петък, 18:00 ч: Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (2:0) 19 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Национал (София) 4:2 (2:2) 19 август 2023 г., събота, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 2:4 (0:1) 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Септември (София) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:0) ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0 (1:0) Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 3:4 (2:3) IV кръг 23 август 2023 г., сряда, 10:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (1:1) Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 3:1 (1:0) Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:0) Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен) 2:2 (1:1) 23 август 2023 г., сряда, 16:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Дунав от Русе (Русе) 1:1 (1:0) 23 август 2023 г., сряда, 17:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Берое (Стара Загора) 3:3 (1:0) 23 август 2023 г., сряда, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:2 (0:1) Video Национал (София) - Септември (София) отложен 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 1:0 (1:0) V кръг 27 август 2023 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) 6:0 (4:0) 27 август 2023 г., неделя, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Пирин (Благоевград) 2:3 (0:3) Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2 (2:0) 27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) 2:4 (1:2) ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 3:1 (1:0) Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 1:2 (0:0) Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 (0:1) Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:0 (2:0) Video VI кръг 2 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (0:0) 2 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Септември (София) 0:2 (0:1) 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Бистрица, ст."Витоша": ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) 0:1 (0:1) Video Национал (София) - ЦСКА (София) 3:1 (2:1) 3 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (1:0) 3 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:3 (3:0) Video 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:1 (0:1) Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) отложен 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) 1:2 (1:1) VII кръг 16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 7:0 (3:0) 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0 (2:0) Етър ВТ (Велико Търново) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:0 16 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 4:1 (1:0) 16 септември 2023 г., събота, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Национал (София) 3:3 (1:2) 17 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Славия 1913 (София) 0:5 (0:3) 17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - Черно море (Варна) 0:0 Video 17 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Спартак (Плевен) 6:1 (3:1) VIII кръг 23 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:5 (0:1) 23 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Септември (София) 1:7 (0:3) 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4 (0:1) Video 23 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 0:3 (0:0) 23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (1:0) 23 септември 2023 г., събота, 13:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:0) 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 0:3 (0:0) 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (1:0) IX кръг 30 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: в София, ст."Летище": ФК ЦСКА 1948 (София) - Черно море (Варна) 3:4 (2:4) Video 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) 2:0 (1:0) 30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3 (0:0) 30 септември 2023 г., събота, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 0:1 (0:0) Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) 1 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Национал (София) 4:0 (2:0) Video 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 1:0 (1:0) 1 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: в София, ст."Българска армия": ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) 4:0 (3:0) X кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 0:1 (0:0) 7 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: в Рила, ст."Мусала": Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 (0:2) 7 октомври 2023 г., събота, 15:30 ч: Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:4 (2:3) Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) 0:0 Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен 8 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) 1:2 (1:1) Дунав от Русе (Русе) - ЦСКА (София) 0:2 (0:1) 8 октомври 2023 г., неделя, 13:30 ч: Ботев (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:1 (1:1) 9 декември 2023 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (0:0) XI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 2:0 (2:0) 14 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 (0:0) 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 1:0 (0:0) ФК ЦСКА 1948 (София) - Национал (София) 4:1 (1:0) Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 0:2 (0:1) 14 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) 0:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 5:0 (1:0) 15 октомври 2023 г., неделя, 15:30 ч: Левски (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 (0:0) Video XII кръг 3 ноември 2023 г., петък, 11:00 ч: Национал (София) - Черно море (Варна) 1:2 (1:2) 6 ноември 2023 г., понеделник, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:1 (2:1) Дунав от Русе (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:0) Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 2:0 (0:0) 6 ноември 2023 г., понеделник, 13:00 ч: Спартак (Плевен) - Левски (София) 2:4 (2:1) 6 ноември 2023 г., понеделник, 13:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:2 (0:1) 6 ноември 2023 г., понеделник, 14:00 ч: Септември (София) - Берое (Стара Загора) 0:1 (0:1) 7 ноември 2023 г., вторник, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 4:1 (3:0) XIII кръг - изтеглен мач 11 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:2) IV кръг - отложен мач 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 1:0 (1:0) VI кръг - отложен мач 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) 1:2 (1:1) XIII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:2) 18 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) изтеглен Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0 (1:0) 18 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 2:0 (1:0) Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) 5:0 (3:0) ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) 2:2 (1:2) Ботев (Пловдив) - Национал (София) 1:0 (1:0) 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:4 (1:2) Левски (София) - Дунав от Русе (Русе) 0:0 Video XIV кръг 25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 3:1 (1:1) 25 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 2:3 (0:1) 25 ноември 2023 г., събота, 13:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (София) отложен Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) отложен в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София) отложен 6 декември 2023 г., сряда, 14:00 ч: в София, комплекс "Панчарево": ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 5:3 (3:1) 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:4 (0:1) Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4 (0:2) Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:0 (1:0) 20 февруари 2024 г., вторник, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1 (3:0) 21 февруари 2024 г., сряда, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:1 (0:1) XV кръг 30 ноември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) 4:0 (0:0) 2 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:1 (1:0) 2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:0) в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 3:2 (0:1) 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (0:1) Video в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ФК ЦСКА 1948 (София) - Дунав от Русе (Русе) 5:1 (3:1) 3 декември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) 1:0 (1:0) 5 декември 2023 г., вторник, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 4:2 (1:0) XIV кръг - отложен мач 6 декември 2023 г., сряда, 14:00 ч: в София, комплекс "Панчарево": ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 5:3 (3:1) XIV кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:4 (0:1) Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:4 (0:2) Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:0 (1:0) X кръг - отложен мач 9 декември 2023 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (0:0) XIV кръг - отложени мачове 20 февруари 2024 г., вторник, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 6:1 (3:0) 21 февруари 2024 г., сряда, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:1 (0:1) XVI кръг 24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен) 2:0 (0:0) 24 февруари 2024 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0 (3:0) Национал (София) - Пирин (Благоевград) 0:1 (0:1) 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 4:0 (3:0) 25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 2:1 (0:0) Video 25 февруари 2024 г., неделя, 13:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) 2:0 (0:0) 25 февруари 2024 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 (0:1) XVII кръг 1 март 2024 г., петък, 15:00 ч: Спартак (Плевен) - Национал (София) 1:1 (0:0) * * - Спартак е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача заради саморазправа на ръководител на клуба със съдия. 2 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София) 3:0 (2:0) Дунав от Русе (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) 2 март 2024 г., събота, 13:30 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:0 3 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Септември (София) - Черно море (Варна) 0:0 3 март 2024 г., неделя, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 2:2 (1:0) Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 (0:0) 3 март 2024 г., неделя, 15:15 ч: ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:1 (0:0) XVIII кръг 8 март 2024 г., петък, 11:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София) 1:1 (0:0) 8 март 2024 г., петък, 13:00 ч: Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Video 8 март 2024 г., петък, 14:00 ч: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:3) 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Септември (София) 2:1 (1:0) Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) 0:0 9 март 2024 г., събота, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 (0:0) 9 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен) 1:0 (0:0) Национал (София) - Дунав от Русе (Русе) 2:0 (0:0) XIX кръг 13 март 2024 г., сряда, 10:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 2:2 (0:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 3:0 (1:0) Дунав от Русе (Русе) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4 (0:3) 13 март 2024 г., сряда, 11:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 2:1 (0:0) 13 март 2024 г., сряда, 13:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 3:3 (0:1) Video 13 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:1 (3:0) 13 март 2024 г., сряда, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0 (2:0) в гр.Искър: * Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) 2:0 (1:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. XX кръг 30 март 2024 г., събота, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Дунав от Русе (Русе) 5:1 (2:0) Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) 1:3 (1:1) 30 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) 5:1 (2:1) 30 март 2024 г., събота, 13:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) 0:4 (0:1) Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:1 (0:1) в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (1:0) 3 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 1:2 XXI кръг 6 април 2024 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 (0:0) 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:0 (1:0) Video ЦСКА (София) - Национал (София) 4:1 (1:1) 6 април 2024 г., събота, 12:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) 1:1 (0:0) 6 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 3:3 (1:1) 6 април 2024 г., събота, 14:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:2) 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 2:2 (1:0) Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:1) XXII кръг 13 април 2024 г., събота, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 (0:1) 13 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) 13 април 2024 г., събота, 13:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София) 1:2 (0:1) 13 април 2024 г., събота, 14:30 ч: в кв.Требич, София: ФК ЦСКА 1948 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 (0:0) 13 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - Берое (Стара Загора) 1:1 (0:0) 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 1:2 (0:1) Video 14 април 2024 г., неделя, 14:30 ч: Славия 1913 (София) - Дунав от Русе (Русе) 2:0 (0:0) 14 април 2024 г., неделя, 15:00 ч: в гр.Искър: * Спартак (Плевен) - Септември (София) 1:1 (1:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. XXIII кръг 20 април 2024 г., събота, 10:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) 1:4 (0:3) 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) 0:5 (0:1) ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 (1:0) 20 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) 1:0 (1:0) Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен) 4:0 (1:0) 20 април 2024 г., събота, 14:30 ч: Септември (София) - Дунав от Русе (Русе) 2:1 (1:0) 21 април 2024 г., неделя, 13:30 ч: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 1:0 (0:0) Video XXIV кръг 27 април 2024 г., събота, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:6 (1:4) Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0 (0:0) 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 2:1 (0:0) Национал (София) - Левски (София) 0:2 (0:1) 27 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 27 април 2024 г., събота, 15:00 ч: в Рила, ст."Мусала": Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 4:0 (0:0) 28 април 2024 г., неделя, 14:30 ч: в гр.Искър: * Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) 0:2 (0:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:0 (3:0) XXV кръг 1 май 2024 г., сряда, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 6:1 (2:1) 1 май 2024 г., сряда, 11:30 ч: Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 (1:0) Video 1 май 2024 г., сряда, 12:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив) 2:2 (1:1) 1 май 2024 г., сряда, 13:30 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ЦСКА (София) - Дунав от Русе (Русе) 1:1 (1:1) 1 май 2024 г., сряда, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 3:1 (1:1) 1 май 2024 г., сряда, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) 1:1 (0:1) 1 май 2024 г., сряда, 15:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) 3:0 (1:0) 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 2:1 (0:0) XXVI кръг 7 май 2024 г., вторник, 10:30 ч: Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:4 (0:1) Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 2:0 7 май 2024 г., вторник, 11:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 0:3 (0:3) Национал (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:3 сл. * * - липсва медицинско лице за мача. 7 май 2024 г., вторник, 15:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Берое (Стара Загора) 5:1 Хебър 1918 (Пазарджик) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 (1:1) 8 май 2024 г., сряда, 10:30 ч: Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 8 май 2024 г., сряда, 11:30 ч: Пирин (Благоевград) - Левски (София) 1:3 XXVII кръг 11 май 2024 г., събота, 09:30 ч: Черно море (Варна) - Национал (София) 2:1 (1:1) 11 май 2024 г., събота, 13:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 (0:2) 12 май 2024 г., неделя, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:0) 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 2:1 (2:0) Левски (София) - Спартак (Плевен) 4:0 (0:0) Video Берое (Стара Загора) - Септември (София) 1:3 (0:3) 12 май 2024 г., неделя, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) 1:1 (1:0) 12 май 2024 г., неделя, 15:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) 1:0 (0:0) XXVIII кръг 17 май 2024 г., петък, 16:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 4:0 (1:0) 18 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) отложен 18 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Национал (София) - Ботев (Пловдив) 2:1 (0:0) 18 май 2024 г., събота, 13:30 ч: Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 (2:0) Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:3 (2:1) 19 май 2024 г., неделя, 10:30 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Дунав от Русе (Русе) - Левски (София) 1:4 (0:1) Хебър 1918 (Пазарджик) - Черно море (Варна) 0:4 (0:1) 19 май 2024 г., неделя, 11:30 ч: Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София) 3:4 (2:1) 29 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:1 (1:0) XXIX кръг 22 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен) 5:1 (2:1) 25 май 2024 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) 6:2 (2:1) Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) 25 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 3:3 (1:2) Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 (0:0) 25 май 2024 г., събота, 12:30 ч: Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 0:1 (0:0) 25 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) 2:1 (1:0) 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 4:1 (1:1) Video XXVIII кръг - отложен мач 29 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:1 (1:0) XXX кръг 1 юни 2024 г., събота, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) 2:5 (2:4) 1 юни 2024 г., събота, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 2:1 (1:0) Дунав от Русе (Русе) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:5 (0:0) 1 юни 2024 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (2:0) 1 юни 2024 г., събота, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 2:2 (2:0) Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 (1:0) Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:1) Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София) 2:1 (1:0)
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 2:1 4:1 2:0 2:0 3:0 3:0 6:1 6:1 3:0 3:0 6:0 4:0 7:0 2:0 4:0 2. Левски (София) 1:2 XXX 0:0 3:3 2:1 2:0 1:0 4:1 0:0 4:0 1:0 4:0 2:0 2:0 0:0 4:0 3. Черно море (Варна) 0:5 1:2 XXX 2:1 3:1 1:0 0:2 3:0 2:1 3:0 2:0 2:1 1:2 6:2 4:0 4:0 4. Славия 1913 (София) 1:4 0:2 0:1 XXX 3:1 1:4 4:1 2:1 2:1 3:3 6:0 3:1 2:2 2:0 2:0 5:1 5. ЦСКА (София) 1:1 0:2 2:2 1:4 XXX 2:0 3:1 1:0 3:1 4:1 2:0 4:1 5:3 2:0 1:1 4:0 6. ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1 0:1 3:4 0:5 1:1 XXX 2:2 2:0 1:0 2:0 1:2 4:1 3:3 2:2 5:1 5:1 7. Ботев (Пловдив) 0:3 0:3 2:0 2:1 1:1 2:1 XXX 2:1 2:0 4:0 1:1 1:0 2:1 4:2 0:0 2:0 8. Септември (София) 1:2 0:1 0:0 1:0 0:3 2:3 1:1 XXX 4:0 2:0 4:2 2:1 0:1 3:3 2:1 6:1 9. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 3:4 2:2 0:0 3:2 0:2 4:1 2:0 XXX 4:1 2:3 1:0 2:0 3:1 1:1 5:0 10. Етър ВТ (Велико Търново) 0:4 1:3 1:4 0:2 3:2 0:0 0:1 1:0 2:1 XXX 1:1 3:0 0:0 1:0 2:1 5:0 11. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 1:2 0:4 0:0 1:2 0:2 1:0 0:4 0:0 1:1 XXX 2:1 0:1 3:1 1:1 1:0 12. Национал (София) 0:0 0:2 1:2 3:3 3:1 0:3* 2:1 1:0 3:0 4:4 3:1 XXX 1:1 0:1 2:0 2:0 13. Берое (Стара Загора) 0:3 2:2 1:2 0:1 0:1 2:0 1:1 1:3 3:0 3:0 0:0 3:3 XXX 0:1 0:0 1:1 14. Пирин (Благоевград) 0:4 1:3 2:3 2:4 0:3 3:4 1:1 0:2 0:2 3:1 1:0 2:3 4:0 XXX 5:1 2:2 15. Дунав от Русе (Русе) 1:6 1:4 1:5 0:5 0:2 0:5 0:1 1:7 0:1 1:4 1:4 4:2 5:1 2:3 XXX 1:1 16. Спартак (Плевен) 1:5 2:4 2:5 2:4 0:2 0:4 2:8 1:1 2:2 2:3 1:1 1:1 0:0 2:0 1:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) е представител на Североизточна България.
Северозападна България
Локомотив (Горна Оряховица) е представител на Северозападна България.
Югозападна България
Миньор (Перник) е представител на Югозападна България.
Югоизточна България
Черноморец 1919 (Бургас) е представител на Югоизточна България.
1/2 финали
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч: в Попово: Локомотив (Горна Оряховица) - Фратрия (Бенковски) 0:5 (0:1) в Пловдив, ст."Марица": Черноморец 1919 (Бургас) - Миньор (Перник) 5:2
Финал
16 юни 2024 г., неделя, 17:30 ч: в Бяла, обл.Варна, ст."Черноморец": Фратрия (Бенковски) - Черноморец 1919 (Бургас) 7:2 (3:1) нагоре