Елитна група (U-15) 2023/24

Деца (род.2009-10):
« Елитна група (U-15) 2023/24

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 30 26 3 1 90:8 81 Шампион [1 1 0 1:0 4] ------------------------------------------------------------------- 2. Септември (София) 30 26 3 1 134:14 81 [0 1 1 0:1 1] 3. Левски (София) 30 18 4 8 102:44 58 4. Славия 1913 (София) 30 16 5 9 85:48 53 5. Локомотив 1926 (Пловдив) 30 15 7 8 52:32 52 6. Дунав от Русе (Русе) 30 14 6 10 46:47 48 [*] Е U16 [2 0 0 4:2 6] 7. Ботев (Пловдив) 30 14 6 10 56:39 48 [0 0 2 2:4 0] 8. Черно море (Варна) 30 10 12 8 46:30 42 [*] 9. ЦСКА (София) 30 10 3 17 46:59 33 10. Берое (Стара Загора) 30 8 8 14 39:54 32 [1 1 0 2:1 4] 11. Национал (София) 30 9 5 16 41:55 32 [0 1 1 1:2 1] 12. Кронос 2016 (Пловдив) 30 8 7 15 27:57 31 [+][*] 13. Звезденбург (Бургас) 30 7 9 14 38:71 30 14. Спартак 1918 (Варна) 30 8 5 17 32:70 29 [+][*] ------------------------------------------------------------------- 15. Спартак (Плевен) 30 6 5 19 28:90 23 Изпада 16. Пловдив 2015 (Пловдив) 30 0 2 28 21:165 2 Изпада
Бележки - Най-преднокласираният в края на сезона отбор измежду Дунав от Русе (Русе), Кронос 2016 (Пловдив), Спартак 1918 (Варна) и Черно море (Варна) има право да участва в Елитна група (U-16) за следващия сезон. - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - помощен терен в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Дунав от Русе (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго. - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Лазур" в Бургас освен ако не е посочено друго. - Кронос 2016 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Садово освен ако не е посочено друго. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - помощен терен в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Александър Шаламанов" - помощен терен в София освен ако не е посочено друго. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен във Варна освен ако не е посочено друго. - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" - изкуствен терен в Плевен освен ако не е посочено друго. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София освен ако не е посочено друго. - Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна освен ако не е посочено друго. I кръг 5 август 2023 г., събота, 09:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 (3:0) 5 август 2023 г., събота, 09:30 ч: Берое (Стара Загора) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:2 (1:0) 5 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Национал (София) 2:1 (2:0) 5 август 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Звезденбург (Бургас) 7:0 (3:0) в София, ст."Александър Шаламанов" - изкуствен терен: Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:4 (0:0) Video 5 август 2023 г., събота, 11:30 ч: ЦСКА (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 (0:0) 5 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Спартак 1918 (Варна) 4:1 (0:0) 6 август 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) 2:2 (0:2) II кръг 11 август 2023 г., петък, 09:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Славия 1913 (София) 0:0 12 август 2023 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 0:1 (0:0) 12 август 2023 г., събота, 09:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 2:0 (1:0) Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:0) 12 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Септември (София) 0:4 (0:2) 12 август 2023 г., събота, 16:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 0:2 (0:2) Левски (София) - Дунав от Русе (Русе) 3:0 (2:0) Video Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 2:0 (2:0) III кръг 19 август 2023 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 (0:0) 19 август 2023 г., събота, 09:30 ч: в София, ст."Александър Шаламанов" - изкуствен терен: Славия 1913 (София) - Кронос 2016 (Пловдив) 10:2 (5:0) 19 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:1) Черно море (Варна) - Пловдив 2015 (Пловдив) 8:0 (3:0) 19 август 2023 г., събота, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 2:2 (1:0) 19 август 2023 г., събота, 16:00 ч: Спартак (Плевен) - Национал (София) 0:1 (0:1) 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Звезденбург (Бургас) 3:1 (1:0) IV кръг 23 август 2023 г., сряда, 09:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:0 (1:0) Национал (София) - Черно море (Варна) 2:2 (1:2) Левски (София) - ЦСКА (София) 2:1 (1:1) Video Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 4:1 (2:1) 23 август 2023 г., сряда, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен) 4:0 (2:0) 23 август 2023 г., сряда, 16:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) 1:0 (1:0) Берое (Стара Загора) - Септември (София) 0:4 (0:3) 23 август 2023 г., сряда, 17:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:1) V кръг 26 август 2023 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 4:0 (1:0) 26 август 2023 г., събота, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 0:1 (0:1) 26 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 4:0 (1:0) Пловдив 2015 (Пловдив) - Национал (София) 1:3 (0:0) 26 август 2023 г., събота, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:1) 27 август 2023 г., неделя, 09:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Звезденбург (Бургас) 2:2 (1:0) 27 август 2023 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Левски (София) 2:6 (2:2) 27 август 2023 г., неделя, 16:00 ч: в София, ст."Александър Шаламанов" - изкуствен терен: Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 2:2 (1:1) Video VI кръг 2 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 3:0 (1:0) Септември (София) - Славия 1913 (София) 2:1 (2:1) 2 септември 2023 г., събота, 09:30 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Спартак (Плевен) 6:0 (3:0) 2 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1 (2:0) Левски (София) - Черно море (Варна) 8:2 (4:1) Video 2 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) 2:2 (2:0) 2 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) отложен 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:1 (0:0) 30 ноември 2023 г., четвъртък, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) 0:1 (0:0) VII кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:30 ч: Спартак (Плевен) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:1 (1:1) 16 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Септември (София) 0:5 (0:1) 17 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Левски (София) 0:4 (0:3) Национал (София) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 (0:0) 17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Звезденбург (Бургас) 3:1 (2:1) 17 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (1:1) Video Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:1 (0:0) 18 септември 2023 г., понеделник, 10:00 ч: в кв.Бояна, Софиа, Национална футболна база - изк.терен: ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:1) VIII кръг 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Ботев (Пловдив) 7:1 (4:1) 24 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 4:1 (2:0) Кронос 2016 (Пловдив) - Черно море (Варна) 0:0 24 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен) 8:0 (4:0) 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:3 (0:0) 24 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 4:0 (2:0) Video Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 3:1 (1:1) 24 септември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Славия 1913 (София) - Дунав от Русе (Русе) 5:2 (3:0) Video IX кръг 30 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:3 (0:1) 30 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 1:4 (1:2) 1 октомври 2023 г., неделя, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (0:1) Национал (София) - Звезденбург (Бургас) 3:0 (1:0) Спартак 1918 (Варна) - Левски (София) 1:7 (1:3) 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 6:1 (2:1) 1 октомври 2023 г., неделя, 13:30 ч: Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) 2:1 (0:0) X кръг 7 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Ботев (Пловдив) 2:1 (1:0) 7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Спартак (Плевен) 9:0 (4:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 5:3 (1:1) 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 1:0 (1:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 (1:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Национал (София) 0:2 (0:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 2:2 (2:0) 9 октомври 2023 г., понеделник, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 8:1 (5:1) XI кръг 12 октомври 2023 г., четвъртък, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Септември (София) 0:0 14 октомври 2023 г., събота, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Кронос 2016 (Пловдив) 4:1 (2:1) 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:2) Левски (София) - Звезденбург (Бургас) 8:2 (5:0) Video 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (1:0) 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) 3:0 (2:0) Пловдив 2015 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:4 (1:1) 15 октомври 2023 г., неделя, 15:15 ч: ЦСКА (София) - Дунав от Русе (Русе) 1:2 (0:1) XII кръг 3 ноември 2023 г., петък, 10:30 ч: в София, ст."Александър Шаламанов" - изкуствен терен: Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 1:1 (0:1) Video 3 ноември 2023 г., петък, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Левски (София) 1:1 (1:0) Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 4:2 (1:0) 3 ноември 2023 г., петък, 11:30 ч: Септември (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 14:0 (7:0) 3 ноември 2023 г., петък, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 3:0 (0:0) Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) 1:0 (0:0) 3 ноември 2023 г., петък, 12:30 ч: Берое (Стара Загора) - Национал (София) 1:0 (0:0) 3 ноември 2023 г., петък, 18:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) 6:0 (3:0) XIII кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:0 (0:0) Video 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 2:8 (1:5) 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:10 (0:5) в Българово: Звезденбург (Бургас) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:0 (0:0) 19 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч: Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:1) 19 ноември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:1) Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) отложен 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 0:1 (0:1) 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) XIV кръг 24 ноември 2023 г., петък, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) 6:1 (4:0) 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) 7:0 (1:0) 25 ноември 2023 г., събота, 12:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Звезденбург (Бургас) 4:0 (2:0) 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) отложен Славия 1913 (София) - Национал (София) отложен Дунав от Русе (Русе) - Пловдив 2015 (Пловдив) отложен Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:0 (0:0) 26 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) отложен 29 ноември 2023 г., сряда, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:1 (0:0) 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:1 (2:1) 18 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:2 (0:1) 18 февруари 2024 г., неделя, 11:30 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 2:4 (1:3) VI кръг - отложен мач 30 ноември 2023 г., четвъртък, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) 0:1 (0:0) XV кръг 2 декември 2023 г., събота, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0) 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 1:0 (0:0) Национал (София) - Дунав от Русе (Русе) 2:2 (2:1) Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София) 0:4 (0:2) 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора) 1:1 (0:0) 7 декември 2023 г., четвъртък, 19:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:5 (1:3) 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: в ЖК Тракия А2, Пловдив, игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/: Кронос 2016 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:2) 10 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 1:6 (1:1) Video XIV кръг - отложен мач 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:1 (2:1) XIII кръг - отложени мачове 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 0:1 (0:1) 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) XIV кръг - отложени мачове 18 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:2 (0:1) 18 февруари 2024 г., неделя, 11:30 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 2:4 (1:3) XVI кръг 23 февруари 2024 г., петък, 10:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:2) 24 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Септември (София) отложен 24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:4 (0:3) Video 24 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Дунав от Русе (Русе) 1:1 (0:0) 24 февруари 2024 г., събота, 14:30 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) 25 февруари 2024 г., неделя, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) 1:0 (0:0) 25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч: Национал (София) - Ботев (Пловдив) 2:1 (0:1) Пловдив 2015 (Пловдив) - ЦСКА (София) 3:3 (1:1) 22 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Септември (София) 0:6 (0:3) XVII кръг 2 март 2024 г., събота, 11:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:0 (1:0) 3 март 2024 г., неделя, 09:30 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:2) 3 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 (1:0) Славия 1913 (София) - Звезденбург (Бургас) 5:0 (2:0) 3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 Дунав от Русе (Русе) - Левски (София) 3:0 (2:0) 3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Септември (София) - Кронос 2016 (Пловдив) 6:0 (3:0) 4 март 2024 г., понеделник, 12:30 ч: Спартак (Плевен) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 (2:0) XVIII кръг 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 3:0 (3:0) Video 10 март 2024 г., неделя, 09:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Черно море (Варна) 0:9 (0:3) 10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 1:0 (0:0) в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Дунав от Русе (Русе) 3:1 (0:1) 10 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София) 1:3 (1:0) 10 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 4:1 (2:0) Кронос 2016 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 2:4 (1:4) 10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Национал (София) - Спартак (Плевен) 2:2 (2:2) XIX кръг 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 0:3 (0:2) 16 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 1:0 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:2) 17 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Национал (София) 2:1 (2:0) Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна) 1:1 Дунав от Русе (Русе) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:1 17 март 2024 г., неделя, 12:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:9 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Септември (София) - Берое (Стара Загора) 3:0 XX кръг 23 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 1:1 (1:0) 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - ЦСКА (София) 1:3 (0:1) 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:2 (0:0) Video Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) 0:2 (0:0) 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) 3:1 (0:0) Левски (София) - Спартак (Плевен) 8:0 (3:0) Video 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Национал (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:0 (2:0) 24 март 2024 г., неделя, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 1:0 (1:0) XXI кръг 31 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Звезденбург (Бургас) 2:2 (0:1) 31 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 2:4 (0:3) 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 1:1 (0:0) 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЦСКА (София) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:2 (0:0) 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Берое (Стара Загора) 2:2 (2:1) 4 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:1) 4 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Септември (София) 1:3 (0:2) 4 април 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:1) XXII кръг 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 5:0 (2:0) 7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 14:1 (9:0) Спартак 1918 (Варна) - Национал (София) 3:0 (1:0) 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:3 (0:2) 7 април 2024 г., неделя, 13:30 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Черно море (Варна) 0:0 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: в ЖК Тракия А2, Пловдив, игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/: Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 2:0 (0:0) 7 април 2024 г., неделя, 14:30 ч: Септември (София) - Дунав от Русе (Русе) 4:0 (3:0) XXIII кръг 13 април 2024 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:1 (1:0) Дунав от Русе (Русе) - Славия 1913 (София) 1:3 (1:0) 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:0) 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (2:0) Национал (София) - Левски (София) 3:1 (1:1) 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Септември (София) 0:1 (0:0) 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 0:1 (0:0) 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 1:2 (1:1) XXIV кръг 18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Национал (София) 2:1 (1:1) 18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 3:2 (0:1) Левски (София) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 (2:0) Video 18 април 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 2:2 (1:2) Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) 4:1 (2:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 1:0 (0:0) 18 април 2024 г., четвъртък, 14:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) 1:1 (1:1) 18 април 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0 (1:0) XXV кръг 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:3 (0:1) 2 май 2024 г., четвъртък, 10:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 (0:2) 2 май 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (1:1) Video Национал (София) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:0 (0:0) 2 май 2024 г., четвъртък, 12:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Звезденбург (Бургас) 2:2 (1:0) Спартак (Плевен) - Септември (София) 0:5 (0:3) 2 май 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 4:0 (1:0) Ботев (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) 1:2 (0:0) XXVI кръг 7 май 2024 г., вторник, 13:00 ч: Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) 6:0 (3:0) 8 май 2024 г., сряда, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) 1:0 (1:0) 8 май 2024 г., сряда, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - ЦСКА (София) 0:1 Септември (София) - Черно море (Варна) 4:0 Кронос 2016 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 0:1 в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Левски (София) 2:3 8 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:1 (0:1) Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 XXVII кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - Кронос 2016 (Пловдив) 2:0 (2:0) Video 11 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Септември (София) 0:9 (0:4) ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 0:3 (0:2) 11 май 2024 г., събота, 12:00 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (0:0) Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 0:0 11 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Национал (София) - Берое (Стара Загора) 1:1 (1:0) 11 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) 0:2 (0:0) 13 май 2024 г., понеделник, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:1) XXVIII кръг 19 май 2024 г., неделя, 09:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 5:2 (2:2) 19 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 4:1 (1:1) 19 май 2024 г., неделя, 11:30 ч: Славия 1913 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 5:0 (0:0) 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 0:1 (0:0) 19 май 2024 г., неделя, 12:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) 0:0 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен) 6:1 (5:1) 19 май 2024 г., неделя, 15:30 ч: в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен: Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 Video 20 май 2024 г., понеделник, 11:30 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 3:1 (0:0) XVI кръг - отложен мач 22 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Септември (София) 0:6 (0:3) XXIX кръг 25 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 1:1 (0:1) 26 май 2024 г., неделя, 10:00 ч: в Българово, Градски стадион: Звезденбург (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:1) 26 май 2024 г., неделя, 10:30 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 0:4 (0:2) Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:0 (0:0) 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Кронос 2016 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 сл. * * - прекратен в 65' при 0:1 (0:1) след нахлуване на зрители на домакини на терена и ударено длъжностно лице (съдия или делегат). Кронос 2016 е наказан с общо 9 мача лишаване от домакинство. 26 май 2024 г., неделя, 11:30 ч: Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) 1:3 (1:1) 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) 0:1 (0:1) 26 май 2024 г., неделя, 16:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) 0:6 (0:2) XXX кръг 2 юни 2024 г., неделя, 10:00 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 1:0 (0:0) Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0 (2:0) Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна) 3:1 (2:1) в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Левски (София) 2:1 (2:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Кронос 2016 (Пловдив) 1:1 (1:1) 2 юни 2024 г., неделя, 10:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Национал (София) 2:1 (2:1) 2 юни 2024 г., неделя, 11:00 ч: Берое (Стара Загора) - Звезденбург (Бургас) 5:2 (3:0) 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 1:0 (0:0)
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 1:0 4:1 4:1 4:0 3:1 3:0 1:0 5:0 2:0 1:0 1:1 4:0 6:0 8:0 8:1 2. Септември (София) 0:0 XXX 2:1 2:1 4:0 4:0 7:1 4:0 3:2 3:0 5:2 6:0 7:0 7:0 9:0 14:0 3. Левски (София) 2:0 1:6 XXX 2:4 1:2 3:0 3:0 8:2 2:1 1:1 4:0 2:0 8:2 5:0 8:0 14:1 4. Славия 1913 (София) 0:2 1:3 1:4 XXX 2:1 5:2 2:2 1:1 5:3 2:2 2:1 10:2 5:0 3:1 6:0 5:0 5. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 1:1 1:0 1:0 XXX 1:1 1:1 2:0 3:1 4:1 2:2 1:1 3:0 4:1 1:0 5:0 6. Дунав от Русе (Русе) 0:3 0:5 3:0 1:3 2:1 XXX 2:1 0:0 0:1 2:2 2:1 1:1 3:1 4:1 1:0 3:2 7. Ботев (Пловдив) 0:2 0:1 2:2 6:1 2:1 1:2 XXX 1:0 4:2 1:1 2:1 0:1 1:0 2:0 6:1 6:0 8. Черно море (Варна) 0:1 0:0 1:1 0:0 0:0 0:1 1:0 XXX 1:0 4:0 2:1 1:1 3:1 4:0 1:0 8:0 9. ЦСКА (София) 0:2 1:4 0:3 1:3 0:1 1:2 0:3 1:0 XXX 1:2 2:0 1:2 2:2 2:0 6:1 3:1 10. Берое (Стара Загора) 0:5 0:4 2:4 1:0 0:1 0:1 0:3 2:2 3:1 XXX 1:0 1:2 5:2 0:0 4:1 4:0 11. Национал (София) 0:3 2:8 3:1 0:4 0:1 2:2 2:1 2:2 0:1 1:1 XXX 1:0 3:0 3:0 2:2 5:0 12. Кронос 2016 (Пловдив) 0:2 0:4 1:1 2:4 0:4* 1:0 0:2 0:0 1:1 1:0 0:2 XXX 0:1 0:1 2:0 3:0 13. Звезденбург (Бургас) 0:3 0:6 2:3 0:0 1:1 3:1 1:1 0:0 1:3 1:1 2:1 2:0 XXX 2:0 6:0 3:3 14. Спартак 1918 (Варна) 0:2 0:1 1:7 0:4 3:0 1:1 1:1 0:2 1:3 1:0 3:0 4:1 2:2 XXX 4:0 2:1 15. Спартак (Плевен) 1:1 0:5 2:6 3:0 1:0 0:2 0:1 2:2 1:3 2:1 0:1 2:1 2:2 1:1 XXX 4:0 16. Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6 0:9 0:4 1:10 0:9 0:6 1:5 0:9 3:3 2:4 1:3 2:3 0:1 2:4 0:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Финал 29 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: в Суворово: Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Приказките (Добрич) 0:6
Северозападна България
Етър ВТ (Велико Търново) е представител на Северозападна България.
Югозападна България
Миньор (Перник) е представител на Югозападна България.
Югоизточна България
Академик (Пловдив) е представител на Югоизточна България.
Финали
10 юни 2024 г., понеделник, 17:00 ч: в Монтана, ст."Огоста": Миньор (Перник) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:6 10 юни 2024 г., понеделник, 17:30 ч: в Айтос: Академик (Пловдив) - Приказките (Добрич) 4:0
Допълнителен бараж
Кронос 2016 (Пловдив), 12-и; се отказва от участие, което отваря още едно свободно място в групата, за което се борят двата загубили отбора на квалификациите. 26 юни 2024 г., сряда, 18:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Приказките (Добрич) - Миньор (Перник) 3:0 нагоре