ОГ Перник 2018/19

« ОГ Перник 2018/19


Подгрупа 1

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч / XXII кръг:
Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен)                     - 
Чорни 1920 (Брезник) - Студена (Студена)                   - сл. 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чорни 1920 (Брезник)               15   12   2   1   58:13   38            
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дружба (Мещица)                    16   10   4   2   49:20   34            
 3. Металург 1957 (Перник)             15    7   5   3   36:26   26            
 4. Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    16    8   1   7   42:37   25            
 5. Пирин (Земен)                      16    6   3   7   27:39   21            
 6. Верила (Дрен)                      15    6   1   8   36:33   19             [1 0 1  5:3  3]
 7. Ботев (Друган)                     16    5   4   7   33:48   19             [1 0 1  3:5  3]
 8. Вихър (Еловдол)                    16    3   3  10   26:54   12            
 9. Студена (Студена)                  15    1   1  13    6:43    4 [*] Изваден
--. Легия (Рударци)                     2    0   1   1    3:5     - [*] Изваден
--. Партизан 1946 (Ярджиловци)          0    0   0   0    0:0     - [*] Изваден

Бележки
  - 21-та отбора от "А" ОГ Перник са разпределени между подгрупи 1 и 2 с жребий.
  - Левски (Егълница), 8-ми в подгрупа А2 през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Балкан (Банище) се включва в ОГ Перник.
  - Непосредствено преди началото на сезона Партизан 1946 (Ярджиловци), 9-ти през изминалия сезон се отказва от участие. Мачовете му се анулират.
  - На 1 октомври 2018 г. Легия (Рударци) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На полусезона Студена (Студена) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Студена (Студена)                       отложен 
Металург 1957 (Перник) - Вихър (Еловдол)                  2:1 
9 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    1:0 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Легия (Рударци) - Партизан 1946 (Ярджиловци)              анулиран 
Пирин (Земен) - Верила (Дрен)                             4:2 
24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Студена (Студена)                       4:0 * 
* - датата е приблизителна.
Ботев (Друган)                                            почива

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Пирин (Земен)                           2:2 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица)         2:4 
16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Друган) - Легия (Рударци)                          3:3  /анулиран/ 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Студена (Студена) - Металург 1957 (Перник)                0:3 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Чорни 1920 (Брезник)         анулиран 
Верила (Дрен)                                             почива

                           III кръг

23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Дружба (Мещица) - Партизан 1946 (Ярджиловци)              анулиран 
Металург 1957 (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)      5:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Ботев (Друган)                     9:1 
Пирин (Земен) - Студена (Студена)                         3:1 
Верила (Дрен) - Вихър (Еловдол)                           9:1 
Легия (Рударци)                                           почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Дружба (Мещица)                          0:5 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен)           3:1 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Студена (Студена) - Верила (Дрен)                         2:1 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Металург 1957 (Перник)       анулиран 
Легия (Рударци) - Чорни 1920 (Брезник)                    0:2  /анулиран/ 
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Пирин (Земен) - Партизан 1946 (Ярджиловци)                анулиран 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Ботев (Друган)                   4:1 
Вихър (Еловдол) - Студена (Студена)                       3:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Легия (Рударци)                         анулиран 
Верила (Дрен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           3:1 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Легия (Рударци) - Металург 1957 (Перник)                  анулиран 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Вихър (Еловдол)         5:2 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Верила (Дрен)                анулиран 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев (Друган) - Пирин (Земен)                            1:2 
Чорни 1920 (Брезник) - Дружба (Мещица)                    0:0 
Студена (Студена)                                         почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Студена (Студена) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       2:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                            5:2 
Вихър (Еловдол) - Партизан 1946 (Ярджиловци)              анулиран 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)             1:0 
Пирин (Земен) - Легия (Рударци)                           анулиран 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           I кръг - отложен мач

24 октомври 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Дружба (Мещица) - Студена (Студена)                       4:0 * 
* - датата е приблизителна.

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Студена (Студена)            анулиран 
Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                  1:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ботев (Друган) - Вихър (Еловдол)                          2:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Легия (Рударци) - Верила (Дрен)                           анулиран 
Чорни 1920 (Брезник) - Пирин (Земен)                      4:0 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Партизан 1946 (Ярджиловци)  анулиран 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица)                           1:3 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Верила (Дрен) - Чорни 1920 (Брезник)                      1:2 
Вихър (Еловдол) - Легия (Рударци)                         анулиран 
Студена (Студена) - Ботев (Друган)                        0:2 
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           X кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Вихър (Еловдол)                    8:0 
Дружба (Мещица) - Верила (Дрен)                           2:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Ботев (Друган) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)          3:2 
Легия (Рударци) - Студена (Студена)                       анулиран 
Металург 1957 (Перник) - Пирин (Земен)                    3:3 
Партизан 1946 (Ярджиловци)                                почива

                           XI кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Вихър (Еловдол) - Дружба (Мещица)                         2:3 
Студена (Студена) - Чорни 1920 (Брезник)                  0:4 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Верила (Дрен) - Металург 1957 (Перник)                    2:2 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Легия (Рударци)         анулиран 
Партизан 1946 (Ярджиловци) - Ботев (Друган)               анулиран 
Пирин (Земен)                                             почива

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Верила (Дрен) - Пирин (Земен)                             4:0 
17 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Металург 1957 (Перник)                  0:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)    2:6 
Студена (Студена) - Дружба (Мещица)                       0:3 сл. 
Ботев (Друган)                                            почива

                           XIII кръг

24 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Пирин (Земен) - Вихър (Еловдол)                           2:0 
Дружба (Мещица) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         0:1 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Металург 1957 (Перник) - Студена (Студена)                3:0 сл. 
Верила (Дрен)                                             почива
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива
Ботев (Друган)                                            почива

                           XIV кръг

30 март 2019 г., събота, 17:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Металург 1957 (Перник)      отложен 
31 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Верила (Дрен)                           1:2 
31 март 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Чорни 1920 (Брезник)                     3:3 
Студена (Студена) - Пирин (Земен)                         0:3 сл. 
11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Металург 1957 (Перник)      6:3 
Дружба (Мещица)                                           почива

                           XV кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Верила (Дрен) - Студена (Студена)                         3:0 сл. 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           1:0 
Дружба (Мещица) - Ботев (Друган)                          2:2 
Вихър (Еловдол)                                           почива
Металург 1957 (Перник)                                    почива
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива

                           XXI кръг - изтеглен мач

7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Чорни 1920 (Брезник)                    1:4 

                           XVI кръг

14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Студена (Студена) - Вихър (Еловдол)                       0:3 сл. 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Металург 1957 (Перник)                   4:1 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Верила (Дрен)           3:1 
Чорни 1920 (Брезник)                                      почива
Дружба (Мещица)                                           почива
Пирин (Земен)                                             почива

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Пирин (Земен) - Ботев (Друган)                            2:2 
21 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         2:4 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Чорни 1920 (Брезник)                    1:2 
Студена (Студена)                                         почива
Верила (Дрен)                                             почива
Металург 1957 (Перник)                                    почива

                           XVIII кръг

1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Металург 1957 (Перник)             4:1 
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            1:0 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Студена (Студена)       3:0 сл. 
Дружба (Мещица)                                           почива
Пирин (Земен)                                             почива
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           XXII кръг - изтеглен мач

1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Вихър (Еловдол)                         7:2 

                           XIX кръг

5 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Ботев (Друган)                          3:3 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Пирин (Земен) - Чорни 1920 (Брезник)                      1:3 
Металург 1957 (Перник) - Дружба (Мещица)                  3:3 
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива
Студена (Студена)                                         почива
Верила (Дрен)                                             почива

                           XIV кръг - отложен мач

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Пк) - Металург 1957 (Перник)      6:3 

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен)                           7:2 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Верила (Дрен)                      8:1 
Ботев (Друган) - Студена (Студена)                        3:0 сл. 
Металург 1957 (Перник)                                    почива
Вихър (Еловдол)                                           почива
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           XXI кръг

7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Чорни 1920 (Брезник)                    1:4 
18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ботев (Друган)          7:3 
Верила (Дрен) - Дружба (Мещица)                           2:4 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Вихър (Еловдол) - Чорни 1920 (Брезник)                    изтеглен 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Пирин (Земен) - Металург 1957 (Перник)                    0:4 
Студена (Студена)                                         почива

                           XXII кръг

1 май 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Дружба (Мещица) - Вихър (Еловдол)                         7:2 
24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Верила (Дрен)                     - 
Дружба (Мещица) - Вихър (Еловдол)                         изтеглен 
Чорни 1920 (Брезник) - Студена (Студена)                   - сл. 
Пирин (Земен)                                             почива
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива
Ботев (Друган)                                            почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чорни 1920 (Брезник) XXX 0:0 4:1 1:0 4:0 8:1 9:1 8:0 -:- --- --- 2. Дружба (Мещица) 1:2 XXX 1:1 0:1 7:2 2:0 2:2 7:2 4:0 --- --- 3. Металург 1957 (Перник) 1:0 3:3 XXX 5:1 3:3 -:- 4:1 2:1 3:0* --- --- 4. Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 2:6 2:4 6:3 XXX 3:1 3:1 7:3 5:2 3:0* --- --- 5. Пирин (Земен) 1:3 1:3 0:4 1:0 XXX 4:2 2:2 2:0 3:1 --- --- 6. Верила (Дрен) 1:2 2:4 2:2 3:1 4:0 XXX 5:2 9:1 3:0* --- --- 7. Ботев (Друган) 3:3 0:5 4:1 3:2 1:2 1:0 XXX 2:3 3:0*(3:3) --- 8. Вихър (Еловдол) 1:4 2:3 0:0 2:4 2:2 1:2 3:3 XXX 3:1 --- --- 9. Студена (Студена) 0:4 0:3* 0:3 2:2 0:3* 2:1 0:2 0:3* XXX --- --- 10. Легия (Рударци) (0:2) --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 11. Партизан 1946 (Ярджиловци) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа 2

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

24 май 2019 г., петък, 11:00 ч / XVIII кръг:
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница)                     - 
24 май 2019 г., петък, 18:00 ч / XVIII кръг:
Китка (Витановци) - Ерма (Трън)                            - 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци)      - 
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево)                  - 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Балкан (Банище)                     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черногорец 1946 (Ноевци)           17   14   3   0   54:14   45    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Витоша 2013 (Долна Диканя)         17   13   4   0   58:8    43    
 3. Спортист (Драгичево)               17   11   4   2   52:20   37    
 4. Светля 2000 (Светля)               17    8   2   7   48:35   26    
 5. Китка (Витановци)                  17    7   3   7   41:41   24     [1 0 0  1:0  3]
 6. Ерма (Трън)                        17    8   0   9   32:35   24     [0 0 1  0:1  0]
 7. Буря (Кошарево)                    17    5   3   9   25:41   18    
 8. Енергетик (Перник)                 17    5   1  11   28:48   16    
 9. Балкан (Банище)                    17    2   0  15   16:63    6 [+]
10. Бенковски (Копаница)               17    1   2  14   15:64    5    

Бележки
  - 21-та отбора от "А" ОГ Перник са разпределени между подгрупи 1 и 2 с жребий.
  - Левски (Егълница), 8-ми в подгрупа А2 през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Балкан (Банище) се включва в ОГ Перник.
  - Буря (Кошарево) играе домакинските си мачове в Брезник.
  - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.
  - Светля 2000 (Светля) играе домакинските си мачове в Ковачевци.
  - Спортист (Драгичево) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       3:4 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Бенковски (Копаница)               7:1 
9 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Балкан (Банище)                      4:1 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Спортист (Драгичево)         2:2 
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                    1:2 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Балкан (Банище) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              1:6 
Бенковски (Копаница) - Енергетик (Перник)                 1:4 
16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Китка (Витановци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:1 
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Светля 2000 (Светля)                    отложен 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        3:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Буря (Кошарево) - Светля 2000 (Светля)                    2:5 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Китка (Витановци)                  6:7 
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                      0:3 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Бенковски (Копаница)         7:0 
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                             5:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Спортист (Драгичево)           3:1 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Балкан (Банище) - Черногорец 1946 (Ноевци)                2:4 
29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)              0:5 
30 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Китка (Витановци) - Спортист (Драгичево)                  1:2 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Ерма (Трън)                        1:2 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Енергетик (Перник)                 5:2 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Енергетик (Перник) - Китка (Витановци)                    6:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Бенковски (Копаница)           7:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Светля 2000 (Светля)         1:0 
Ерма (Трън) - Буря (Кошарево)                             3:5 
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Балкан (Банище)                    6:0 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Ерма (Трън)                        3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Бенковски (Копаница) - Спортист (Драгичево)               1:2 
Енергетик (Перник) - Витоша 2013 (Долна Диканя)           0:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Китка (Витановци) - Балкан (Банище)                       5:0 
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Черногорец 1946 (Ноевци)                0:3 сл. * 
* - прекратен по вина на домакините.

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Балкан (Банище) - Бенковски (Копаница)                    4:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Китка (Витановци)            3:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Светля 2000 (Светля)           3:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ерма (Трън) - Енергетик (Перник)                          4:0 
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Буря (Кошарево)                    3:0 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Спортист (Драгичево)               2:2 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Китка (Витановци) - Бенковски (Копаница)                  3:0 
Енергетик (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)             0:5 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Буря (Кошарево) - Балкан (Банище)                         3:0 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Ерма (Трън)                  6:0 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)     0:0 
Балкан (Банище) - Светля 2000 (Светля)                    1:5 
4 ноември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Ерма (Трън) - Китка (Витановци)                           0:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник)                 3:0 
Бенковски (Копаница) - Буря (Кошарево)                    1:1 

                           II кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Буря (Кошарево) - Светля 2000 (Светля)                    2:5 

                           X кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Бенковски (Копаница) - Светля 2000 (Светля)               0:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма (Трън)                    4:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       0:0 
Балкан (Банище) - Енергетик (Перник)                      0:3 
24 март 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         0:0 

                           XI кръг

30 март 2019 г., събота, 17:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Балкан (Банище)              7:2 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Буря (Кошарево)                    отложен 
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Енергетик (Перник) - Бенковски (Копаница)                 4:0 
31 март 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Китка (Витановци)              4:2 
Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево)                        3:2 
8 май 2019 г., сряда, 18:30 ч:
Светля 2000 (Светля) - Буря (Кошарево)                    6:2 

                           XII кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Светля 2000 (Светля)                  2:3 
7 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         0:4 
Балкан (Банище) - Ерма (Трън)                             2:3 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      1:1 
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Черногорец 1946 (Ноевци)           3:3 

                           XIII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Буря (Кошарево)              1:0 
Енергетик (Перник) - Светля 2000 (Светля)                 2:3 
14 април 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Балкан (Банище)                4:0 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Китка (Витановци)                  8:1 
Ерма (Трън) - Бенковски (Копаница)                        3:0 

                           XIV кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Витоша 2013 (Долна Диканя)         0:4 
Балкан (Банище) - Спортист (Драгичево)                    0:1 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    3:0 
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Ерма (Трън)                             2:0 
Бенковски (Копаница) - Черногорец 1946 (Ноевци)           1:3 

                           XV кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Балкан (Банище) - Китка (Витановци)                       2:1 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево)                3:1 
Ерма (Трън) - Светля 2000 (Светля)                        4:2 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Бенковски (Копаница)               7:2 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Енергетик (Перник)           отложен 
15 май 2019 г., сряда, 18:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Енергетик (Перник)           6:1 

                           XI кръг - отложен мач

8 май 2019 г., сряда, 18:30 ч:
Светля 2000 (Светля) - Буря (Кошарево)                    6:2 

                           XVI кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Черногорец 1946 (Ноевци)           0:1 
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Спортист (Драгичево)                    1:6 
12 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Балкан (Банище)                    2:1 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Китка (Витановци) - Витоша 2013 (Долна Диканя)            1:1 
Енергетик (Перник) - Ерма (Трън)                          0:2 

                           XV кръг - отложен мач

15 май 2019 г., сряда, 18:30 ч:
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Енергетик (Перник)           6:1 

                           XVII кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Балкан (Банище) - Буря (Кошарево)                         0:1 
19 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Китка (Витановци)                  2:5 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник:
Спортист (Драгичево) - Светля 2000 (Светля)               1:0 
Черногорец 1946 (Ноевци) - Енергетик (Перник)             4:1 
Ерма (Трън) - Витоша 2013 (Долна Диканя)                  1:2 

                           XVIII кръг

24 май 2019 г., петък, 11:00 ч:
в Брезник:
Буря (Кошарево) - Бенковски (Копаница)                     - 
24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Китка (Витановци) - Ерма (Трън)                            - 
Витоша 2013 (Долна Диканя) - Черногорец 1946 (Ноевци)      - 
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево)                  - 
в Ковачевци:
Светля 2000 (Светля) - Балкан (Банище)                     - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черногорец 1946 (Ноевци) XXX 0:0 3:1 3:1 4:2 4:0 3:1 4:1 4:0 7:0 2. Витоша 2013 (Долна Диканя) -:- XXX 2:2 1:0 3:0 6:0 1:0 6:1 7:2 7:0 3. Спортист (Драгичево) 3:3 0:0 XXX 1:0 8:1 3:1 3:0 3:0 6:0 7:2 4. Светля 2000 (Светля) 0:1 0:4 2:2 XXX 6:7 3:0 6:2 5:2 -:- 7:1 5. Китка (Витановци) 1:1 1:1 1:2 2:3 XXX -:- 0:0 3:0 5:0 3:0 6. Ерма (Трън) 1:2 1:2 3:2 4:2 0:1 XXX 3:5 4:0 5:0 3:0 7. Буря (Кошарево) 0:3* 0:5 1:6 2:5 3:4 2:0 XXX 1:1 3:0 -:- 8. Енергетик (Перник) 0:5 0:3 -:- 2:3 6:4 0:2 0:3 XXX 4:1 4:0 9. Балкан (Банище) 2:4 1:6 0:1 1:5 2:1 2:3 0:1 0:3 XXX 4:3 10. Бенковски (Копаница) 1:3 0:4 1:2 0:0 2:5 1:2 1:1 1:4 2:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Перник днес

Черногорец (Ноевци)

нагоре