ОГ София 2023/24

« ОГ София 2023/24


Първа фаза

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ОФК Костенец (гр.Костенец) 18 18 0 0 72:8 54 Първа група 2. Левски (Долна баня) 18 14 0 4 57:14 42 Първа група 3. Ракитин (Трудовец) 18 12 1 5 57:21 37 Първа група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Искър 2022 (Самоков) 18 11 1 6 36:36 34 [*] 7-16 място 5. Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 18 8 2 8 40:31 26 7-16 място 6. Звездец (Горна Малина) 18 6 4 8 22:40 22 7-16 място 7. Рилец (Говедарци) 18 5 3 10 29:40 18 7-16 място 8. Ботев 1937 II (Ихтиман) 18 5 1 12 25:37 16 7-16 място 9. Мътивир 1966 (Ихтиман) 18 5 0 13 29:50 15 [+][*] 17 място 10. Пирдоп (Пирдоп) 18 0 0 18 7:97 0 [*] Изваден
Бележки - Спортист (Нови хан), 19-и в ОГ София през изминалия сезон; се отказва от участие. - На 17 март 2023 г. Мътивир (Ихтиман), изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Мътивир 1966 (Ихтиман). Клубът се включва с отбор в групата. - На 6 юли 2023 г. Искър 2002 (Злокучене), 7-и в ОГ София през изминалия сезон; премества седалището си в Самоков. - Отборите от всяка подгрупа играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18/16 мача. Първите три отбора от всяка подгрупа се класират за Първа шестица, а останалите - за финалите за разпределение на местата от 7-о до 19-о място. В първата шестица на Втора фаза всеки от отборите се среща с трите отбора, с които не е играл през Първа фаза, по два пъти - като домакин и гост - в общо 6 мача за отбор. Отборите от Първа шестица пренасят във Втора фаза и актива си срещу двата отбора, срещу които са играли в Първа фаза (4 мача) като в края на фазата отборите имат актив от по 10 мача и заемат 1-6-о място в крайното класиране. Останалите отбори играят финали за разпределение на местата от 7-о до 18-о, като заелите 4-о мято в двете подгрупи се срещат помежду си във финал за 7-о място; заелите 5-о място - във финал за 9-о място и т.н., а заелият 10-о място в източната подгрупа от Първа фаза заема 19-о място в крайното класиране. Финалите за разпределение на местата от 7-о до 18-о се играят в две срещи на разменено гостуване като при равенство в общия резултат след края на втората среща се изпълняват дузпи. - Ботев 1937 II (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман освен ако не е посочено друго. - Искър 2022 (Самоков) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Никола Велчев" в Самоков освен ако не е посочено друго. - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в град Елин Пелин освен ако не е посочено друго. - Мътивир 1966 (Ихтиман) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Ихтиман освен ако не е посочено друго. - След XVI кръг Пирдоп (Пирдоп) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Искър 2022 (Самоков) - Звездец (Горна Малина) 3:0 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Пирдоп (Пирдоп) 7:0 Рилец (Говедарци) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:4 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец) 2:4 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Долна баня) - Ботев 1937 II (Ихтиман) отложен 28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Левски (Долна баня) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:0 II кръг 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски (Долна баня) 0:12 16 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:1 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Звездец (Горна Малина) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:6 (0:2) Video Искър 2022 (Самоков) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:0 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) 0:0 III кръг 23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп) 7:0 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Левски (Долна баня) - Ракитин (Трудовец) 2:1 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина) 1:3 24 септември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Искър 2022 (Самоков) 1:3 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 5:2 IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:7 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Рилец (Говедарци) 5:0 Искър 2022 (Самоков) - Левски (Долна баня) 1:0 1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 1:0 Мътивир 1966 (Ихтиман) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 1:3 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина) 1:1 7 октомври 2023 г., събота, 12:30 ч: Левски (Долна баня) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 8:0 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Рилец (Говедарци) - Искър 2022 (Самоков) 1:2 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец) 3:0 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Пирдоп (Пирдоп) 1:0 Искър 2022 (Самоков) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:5 сл. * * - прекратен по вина на домакините в 55' при 1:2 (0:2). Искър 2022 е наказан с 3 мача лишаване от домакинство. Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Левски (Долна баня) 5:1 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Рилец (Говедарци) 1:2 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 5:1 I кръг - отложен мач 28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Левски (Долна баня) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:0 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Ракитин (Трудовец) 1:10 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Рилец (Говедарци) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:4 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Левски (Долна баня) - Звездец (Горна Малина) 2:0 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 6:1 (4:0) Video 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Искър 2022 (Самоков) 2:1 VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Ракитин (Трудовец) 0:6 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:4 Левски (Долна баня) - Рилец (Говедарци) 5:0 4 ноември 2023 г., събота, 18:30 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": * Искър 2022 (Самоков) - Пирдоп (Пирдоп) 5:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър 2022. 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Ботев 1937 II (Ихтиман) отложен 3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 3:2 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:5 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Рилец (Говедарци) - Звездец (Горна Малина) 2:2 Ракитин (Трудовец) - Искър 2022 (Самоков) отложен 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски (Долна баня) 2:0 (1:0) Video Ботев 1937 II (Ихтиман) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:1 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Искър 2022 (Самоков) 2:2 X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) отложен 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Звездец (Горна Малина) - Искър 2022 (Самоков) 3:2 Ракитин (Трудовец) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:1 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Левски (Долна баня) 1:2 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци) 5:0 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) отложен 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 0:8 XI кръг 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Ракитин (Трудовец) 0:2 (0:2) 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Рилец (Говедарци) - Ботев 1937 II (Ихтиман) отложен Мътивир 1966 (Ихтиман) - Искър 2022 (Самоков) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина) отложен 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Рилец (Говедарци) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. ОФК Костенец (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина) 1:0 25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Искър 2022 (Самоков) 6:1 XII кръг 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Рилец (Говедарци) 1:6 2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч: Звездец (Горна Малина) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 2:1 Искър 2022 (Самоков) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) отложен Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) 0:1 25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:3 3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч: Искър 2022 (Самоков) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:1 X кръг - отложен мач 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) отложен X кръг - отложен мач 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 0:8 IX кръг - отложен мач 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Искър 2022 (Самоков) 2:2 XI кръг - отложени мачове 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Левски (Долна баня) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Рилец (Говедарци) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. ОФК Костенец (гр.Костенец) - Звездец (Горна Малина) 1:0 XII кръг - отложени мачове 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Левски (Долна баня) 0:1 25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:3 XI кръг - отложен мач 25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Искър 2022 (Самоков) 6:1 XIII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Рилец (Говедарци) - Ракитин (Трудовец) 0:3 Левски (Долна баня) - Искър 2022 (Самоков) 7:0 (3:0) Video Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 1:0 3 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина) 2:0 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XIV кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 0:0 в Самоков, ст."Искър": * Искър 2022 (Самоков) - Рилец (Говедарци) 1:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър 2022. Ракитин (Трудовец) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:1 (0:1) Video 10 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Левски (Долна баня) 0:3 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:5 XV кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Пирдоп (Пирдоп) - Звездец (Горна Малина) 0:6 Рилец (Говедарци) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 3:2 Левски (Долна баня) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:0 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Ракитин (Трудовец) 1:2 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Искър 2022 (Самоков) 5:1 XVI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня) 1:5 Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Рилец (Говедарци) 2:1 Ракитин (Трудовец) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 1:6 в Самоков, ст."Искър": * Искър 2022 (Самоков) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 2:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Искър 2022. XVII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Звездец (Горна Малина) 7:0 Пирдоп (Пирдоп) - Искър 2022 (Самоков) 0:3 сл. Рилец (Говедарци) - Левски (Долна баня) 0:2 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Мътивир 1966 (Ихтиман) 0:1 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. VIII кръг - отложен мач 3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 3:2 XII кръг - отложен мач 3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч: Искър 2022 (Самоков) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 2:1 XVIII кръг 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Рилец (Говедарци) 1:1 Левски (Долна баня) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3 (0:2) Video Искър 2022 (Самоков) - Ракитин (Трудовец) 5:2 7 април 2024 г., неделя, 10:15 ч: Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 4:3 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Мътивир 1966 (Ихтиман) - Пирдоп (Пирдоп) 3:0 сл.
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Костенец (гр.Костенец) XXX 2:0 3:0 5:1 3:0* 1:0 5:0 5:2 6:1 3:0* 2. Левски (Долна баня) 0:3 XXX 2:1 7:0 2:0 2:0 5:0 2:0 8:0 3:0* 3. Ракитин (Трудовец) 0:1 0:1 XXX 2:2 3:1 7:0 5:0 5:1 2:1 3:0* 4. Искър 2022 (Самоков) 0:5* 1:0 5:2 XXX 2:1 3:0 1:0 2:0 2:0 5:1 5. Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 1:4 5:1 0:2 1:3 XXX 1:1 2:1 4:3 1:0 7:0 6. Звездец (Горна Малина) 1:6 1:5 0:6 3:2 0:0 XXX 1:1 1:0 2:1 1:0 7. Рилец (Говедарци) 0:4 0:2 0:3 1:2 3:4 2:2 XXX 3:0* 3:2 7:0 8. Ботев 1937 II (Ихтиман) 1:3 1:2 1:2 2:1 2:1 2:0 0:0 XXX 0:1 3:0* 9. Мътивир 1966 (Ихтиман) 1:6 0:3 2:4 6:1 1:3 1:3 1:2 3:2 XXX 3:0* 10. Пирдоп (Пирдоп) 0:7 0:12 1:10 0:3* 0:8 0:6 1:6 2:5 2:5 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Правец (Правец) 14 12 1 1 52:13 37 Първа група 2. Ком 98 (Годеч) 14 11 0 3 37:18 33 Първа група 3. Сините орли (Своге) 14 8 1 5 36:31 25 Първа група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Зенит (Церово) 14 6 1 7 40:45 19 7-16 място 5. Спортист 2006 (Драговищица) 14 5 1 8 28:34 16 7-16 място 6. Козаро (Ботевград) 14 4 1 9 29:35 13 7-16 място [1 0 1 5:4 3] 7. Петърч (Петърч) 14 4 1 9 24:30 13 7-16 място [1 0 1 4:5 3] 8. Скравена (Скравена) 14 3 0 11 17:57 9 7-16 място
Бележки - Спортист 2009 II (Своге), 15-и в ОГ София през изминалия сезон; се отказва от участие. - Отборите от всяка подгрупа играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18/16 мача. Първите три отбора от всяка подгрупа се класират за Първа шестица, а останалите - за финалите за разпределение на местата от 7-о до 19-о място. В първата шестица на Втора фаза всеки от отборите се среща с трите отбора, с които не е играл през Първа фаза, по два пъти - като домакин и гост - в общо 6 мача за отбор. Отборите от Първа шестица пренасят във Втора фаза и актива си срещу двата отбора, срещу които са играли в Първа фаза (4 мача) като в края на фазата отборите имат актив от по 10 мача и заемат 1-6-о място в крайното класиране. Останалите отбори играят финали за разпределение на местата от 7-о до 18-о, като заелите 4-о мято в двете подгрупи се срещат помежду си във финал за 7-о място; заелите 5-о място - във финал за 9-о място и т.н., а заелият 10-о място в източната подгрупа от Първа фаза заема 19-о място в крайното класиране. Финалите за разпределение на местата от 7-о до 18-о се играят в две срещи на разменено гостуване като при равенство в общия резултат след края на втората среща се изпълняват дузпи. - Зенит (Церово) играе домакинските си мачове в село /гара/ Лакатник освен ако не е посочено друго. - Козаро (Ботевград) играе домакинските си мачове на ст."Герена" в Ботевград освен ако не е посочено друго. - Сините орли (Своге) играе домакинските си мачове на Градски стадион - помощен терен в Своге освен ако не е посочено друго. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Скравена (Скравена) - Зенит (Церово) 0:4 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Сините орли (Своге) - Ком 98 (Годеч) 0:1 Козаро (Ботевград) - Правец (Правец) 1:3 Video Петърч (Петърч) - Спортист 2006 (Драговищица) 1:0 (1:0) Video II кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Правец (Правец) - Петърч (Петърч) 5:0 Сините орли (Своге) - Скравена (Скравена) 3:0 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Спортист 2006 (Драговищица) 3:0 в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Козаро (Ботевград) 3:3 III кръг 23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Скравена (Скравена) - Ком 98 (Годеч) 0:1 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Правец (Правец) 1:2 (0:1) 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Козаро (Ботевград) - Сините орли (Своге) 2:4 Петърч (Петърч) - Зенит (Церово) 7:0 IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Сините орли (Своге) - Петърч (Петърч) 4:3 Скравена (Скравена) - Козаро (Ботевград) 0:3 1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Правец (Правец) 1:2 (0:1) Video в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица) 6:1 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Сините орли (Своге) 3:1 (2:1) 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Козаро (Ботевград) - Ком 98 (Годеч) 1:4 Петърч (Петърч) - Скравена (Скравена) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Правец (Правец) - Зенит (Церово) 3:2 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Скравена (Скравена) - Спортист 2006 (Драговищица) 0:2 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Сините орли (Своге) - Правец (Правец) отложен Козаро (Ботевград) - Петърч (Петърч) 4:0 (1:0) Video 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Зенит (Церово) 3:1 28 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Сините орли (Своге) - Правец (Правец) отложен 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Правец (Правец) - Сините орли (Своге) 4:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Сините орли, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Козаро (Ботевград) 4:1 Правец (Правец) - Скравена (Скравена) 9:1 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Сините орли (Своге) 5:6 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Петърч (Петърч) - Ком 98 (Годеч) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. VI кръг - отложен мач 28 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Сините орли (Своге) - Правец (Правец) отложен VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Петърч (Петърч) 1:0 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Правец (Правец) - Козаро (Ботевград) 2:1 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Сините орли (Своге) 2:1 (0:1) Video в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Скравена (Скравена) 6:3 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Скравена (Скравена) - Сините орли (Своге) 2:6 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Ком 98 (Годеч) 2:4 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Петърч (Петърч) - Правец (Правец) 0:0 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Козаро (Ботевград) - Зенит (Церово) 3:1 X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Правец (Правец) - Спортист 2006 (Драговищица) 6:2 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Петърч (Петърч) 4:3 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Ком 98 (Годеч) - Скравена (Скравена) 9:0 сл. * * - прекратен при 6:0, когато гостите, започнали мача с 8 човека, остават с по-малко от 7 човека на терена. Сините орли (Своге) - Козаро (Ботевград) 3:2 VI кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Правец (Правец) - Сините орли (Своге) 4:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Сините орли, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XI кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Правец (Правец) - Ком 98 (Годеч) 6:1 (4:0) Video Спортист 2006 (Драговищица) - Зенит (Церово) 6:1 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Петърч (Петърч) - Сините орли (Своге) 1:2 Козаро (Ботевград) - Скравена (Скравена) 3:4 XII кръг 23 март 2024 г., събота, 12:30 ч: Сините орли (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица) 2:2 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Скравена (Скравена) - Петърч (Петърч) 4:2 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Козаро (Ботевград) 1:0 в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Правец (Правец) 0:4 XIII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Сините орли (Своге) - Правец (Правец) 3:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Правец, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Спортист 2006 (Драговищица) - Скравена (Скравена) 2:3 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Ком 98 (Годеч) 5:2 Петърч (Петърч) - Козаро (Ботевград) 4:1 XIV кръг 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Скравена (Скравена) - Правец (Правец) 0:4 сл. * * - прекратен през първото полувреме при 0:1 след като привърженици на домакините нахлуват на терена. 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Сините орли (Своге) - Зенит (Церово) 1:2 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Петърч (Петърч) 2:0 Козаро (Ботевград) - Спортист 2006 (Драговищица) 4:2 (4:1) Video
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Правец (Правец) XXX 6:1 4:0 3:2 6:2 2:1 5:0 9:1 2. Ком 98 (Годеч) 1:2 XXX 2:1 3:1 3:0 1:0 2:0 9:0* 3. Сините орли (Своге) 3:2 0:1 XXX 1:2 2:2 3:2 4:3 3:0 4. Зенит (Церово) 0:4 5:2 5:6 XXX 6:1 3:3 4:3 6:3 5. Спортист 2006 (Драговищица) 1:2 2:4 3:1 6:1 XXX 4:1 1:0 2:3 6. Козаро (Ботевград) 1:3 1:4 2:4 3:1 4:2 XXX 4:0 3:4 7. Петърч (Петърч) 0:0 0:3* 1:2 7:0 1:0 4:1 XXX 3:0* 8. Скравена (Скравена) 0:4* 0:1 2:6 0:4 0:2 0:3 4:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Първа група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 |

                           Актуални мачове:

25 май 2024 г., събота, 17:00 ч / VI кръг:
Правец (Правец) - ОФК Костенец (гр.Костенец)               - 
Ком 98 (Годеч) - Левски (Долна баня)                       - 
Сините орли (Своге) - Ракитин (Трудовец)                   - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ОФК Костенец (гр.Костенец) 9 9 0 0 27:4 27 Първенец - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Левски (Долна баня) 9 6 0 3 19:12 18 3. Правец (Правец) 9 5 0 4 23:16 15 4. Ком 98 (Годеч) 9 4 1 4 11:17 13 5. Ракитин (Трудовец) 9 1 1 7 7:13 4 6. Сините орли (Своге) 9 1 0 8 5:30 3
I кръг 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Левски (Долна баня) - Правец (Правец) 4:1 (1:0) Video Ракитин (Трудовец) - Ком 98 (Годеч) 0:0 Video 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Сините орли (Своге) 5:1 II кръг 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Сините орли (Своге) - Левски (Долна баня) 0:4 Правец (Правец) - Ракитин (Трудовец) 3:0 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:3 III кръг 27 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Ракитин (Трудовец) - Сините орли (Своге) 5:0 27 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Левски (Долна баня) - Ком 98 (Годеч) 2:3 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Правец (Правец) 4:2 IV кръг 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Сините орли (Своге) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:4 Правец (Правец) - Левски (Долна баня) 2:3 (1:1) Video 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Ракитин (Трудовец) 2:1 (0:0) Video V кръг 18 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Левски (Долна баня) - Сините орли (Своге) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Ракитин (Трудовец) - Правец (Правец) 0:1 19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ком 98 (Годеч) 2:1 VI кръг 25 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Правец (Правец) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ком 98 (Годеч) - Левски (Долна баня) - Сините орли (Своге) - Ракитин (Трудовец) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Костенец (гр.Костенец) XXX --- 4:2 2:1 --- 5:1 2. Левски (Долна баня) --- XXX 4:1 2:3 --- 3:0* 3. Правец (Правец) -:- 2:3 XXX --- 3:0 --- 4. Ком 98 (Годеч) 0:3 -:- --- XXX 2:1 --- 5. Ракитин (Трудовец) --- --- 0:1 0:0 XXX 5:0 6. Сините орли (Своге) 0:4 0:4 --- --- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Финали

Финал за 7-мо място
Първа среща 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: в гара Лакатник: Зенит (Церово) - Искър 2022 (Самоков) 3:1 Реванш 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Искър 2022 (Самоков) - Зенит (Церово) 8:0 сл.; общ резултат: 9:3 * * - прекратен в 65' при 5:1, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена.
Финал за 9-то място
Първа среща 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Спортист 2006 (Драговищица) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Реванш 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Левски 1923 (гр.Елин Пелин) - Спортист 2006 (Драговищица) 0:3 сл.; общ резултат: 0:6
Финал за 11-то място
Първа среща 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Козаро (Ботевград) - Звездец (Горна Малина) 3:2 (1:1) Video Реванш 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Звездец (Горна Малина) - Козаро (Ботевград) 6:1; общ резултат: 8:4
Финал за 13-то място
Първа среща 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Петърч (Петърч) - Рилец (Говедарци) 0:1 Реванш 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Рилец (Говедарци) - Петърч (Петърч) 3:0 сл.; общ резултат: 4:0 * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Финал за 15-то място
Първа среща 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Скравена (Скравена) - Ботев 1937 II (Ихтиман) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Реванш 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 1937 II (Ихтиман) - Скравена (Скравена) 0:3 сл.; общ резултат: 0:6 нагоре


Купа на ОС на БФС София

Група 1

28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - Рилец (Говедарци)                1:0 

11 май 2024 г., събота, 18:00 ч:
Искър 2022 (Самоков) - Мътивир 1966 (Ихтиман)             7:6 

18 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Искър 2022 (Самоков)                  0:2 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Искър 2022 (Самоков) 2 2 0 0 9:6 6 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Мътивир 1966 (Ихтиман) 2 1 0 1 7:7 3 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Рилец (Говедарци) 2 0 0 2 0:3 0
нагоре

Група 2

28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Козаро (Ботевград) - Зенит (Церово)                       3:0 сл. 

11 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Козаро (Ботевград)          4:2 

19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Зенит (Церово) - Спортист 2006 (Драговищица)              3:8 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спортист 2006 (Драговищица) 2 2 0 0 12:5 6 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Козаро (Ботевград) 2 1 0 1 5:4 3 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Зенит (Церово) 2 0 0 2 3:11 0
нагоре

Финал за 3-то място

25 май 2024 г., събота, 16:00 ч:
в кв.Враждебна, София:
Мътивир 1966 (Ихтиман) - Козаро (Ботевград)                - 

нагоре


Финал

25 май 2024 г., събота, 16:00 ч:
в град Елин Пелин, ст."Левски":
Искър 2022 (Самоков) - Спортист 2006 (Драговищица)         - 

нагоре


Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

нагоре