Югоизточна Трета лига 2020/21

« Югоизточна Трета лига 2020/21

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч / VIII кръг:
Гигант (Съединение) - Хасково (Хасково)                    - 
Извор (Горски извор) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)               - 
Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)            - 
Карнобат (Карнобат) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)        - 
Загорец (Нова Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)             - 
27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч / VIII кръг:
Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен)                        - 
Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър)                 - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Загорец (Нова Загора) 7 6 1 0 19:4 19 ------------------------------------------------------------------- 2. Атлетик (Куклен) 7 6 0 1 15:5 18 3. Гигант (Съединение) 7 5 1 1 17:6 16 4. Черноморец 1919 (Бургас) 7 5 1 1 10:4 16 5. Розова долина (Казанлък) 7 4 1 2 14:11 13 6. Марица 1921 (Пловдив) 7 4 1 2 9:6 13 7. Борислав 2009 (Първомай) 7 3 2 2 10:6 11 8. Левски (Карлово) 7 3 1 3 10:14 10 9. Спартак 1947 (Пловдив) 7 2 3 2 7:9 9 [+] [1 0 0 1:0 3] 10. Сокол (Марково) 7 3 0 4 12:14 9 [0 0 1 0:1 0] 11. Извор (Горски извор) 7 1 4 2 9:9 7 [+] 12. Димитровград 1947 (Димитровград) 7 2 1 4 6:9 7 13. Хасково (Хасково) 7 2 1 4 7:12 7 [+][*] 14. Несебър (Несебър) 7 1 3 3 8:10 6 15. Карнобат (Карнобат) 7 1 2 4 8:13 5 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16. Родопа Смолян (Смолян) 7 1 1 5 6:13 4 ------------------------------------------------------------------- 17. Верея (Стара Загора) 7 1 0 6 8:25 3 [+] [1 0 0 2:1 3] 18. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7 0 3 4 4:9 3 [0 0 1 1:2 0]
Бележки - Поморие (Поморие), 17-ти и изваден от Втора лига през изминалия сезон; не заявява участие за Югоизточна Трета лига. - На 14 май 2020 г. Ботев (Гълъбово), 10-ти във Втора лига през изминалия сезон; се отказва от участие. Клубът не заявява участие и в Трета лига. - На 14 юли 2020 г. АФК Хасково (Хасково) се обединява с Асти АБ (Хасково) в ОФК Хасково (Хасково). - На 21 юли 2020 г. Миньор (Раднево), 6-ти; и Свиленград 1921 (Свиленград), 8-ми през изминалия сезон; се отказват от участие. Назначен е допълнителен бараж за попълване на групата до 18 отбора. - Хасково (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково. - Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора. - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград. - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив. - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 8 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово) 1:3 (0:2) Video [0:1 Борислав Хаджиев 1', 0:2 Иван Тошев 29', 0:3 Иван Диклиев 88', 1:3 Даниел Стаматов 90'+3'] Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково) 1:2 (0:1) Video [0:1 Петко Петков 14', 0:2 Николай Павлов 65', 1:2 Александър Дайов 70'] в Стара Загора, ст."Локомотив": Загорец (Нова Загора) - Извор (Горски извор) 1:0 (0:0) Video [1:0 Денислав Атанасов 85'] [чк: Митко Плахов (И) 78'] Спартак 1947 (Пловдив) - Гигант (Съединение) 1:4 (0:3) [0:1 Веселин Филипов 9', 0:2 Никола Домакинов 15', 0:3 Иван Гендов 27', 1:3 Кирил Георгиев 83'-д, 1:4 Стефан Рабаджийски 88'] Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен) 1:2 (0:2) Video [0:2 Димитър Джонджуров 6',10'; 1:2 Иван Чергев 73'] Несебър (Несебър) - Хасково (Хасково) 0:0 Марица 1921 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0 (1:0) Video [2:0 Олджай Алиев 32',87'] [чк: Златко Ненов (Я) 81'] 8 август 2020 г., събота, 19:00 ч: Верея (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай) 1:3 (0:2) Video [0:1 Георги Стайков 12', 0:2 Ангел Здравчев 44', 0:3 Васил Колев 56', 1:3 Венцислав Н.Иванов 67'] 9 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1 (0:0) Video [0:1 Стоян Кижев 83'] [чк: Елмир Мустански (Р) 90'+2'] II кръг 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Верея (Стара Загора) 1:2 (1:1) Video Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив) 0:1 (0:0) Video Атлетик (Куклен) - Несебър (Несебър) 4:0 (1:0) Video [1:0 Борис Бисеров 40', 2:0 Димитър Джонджуров 52', 3:0 Иван Ангелов 81', 4:0 Аурел Мусай 89'-д] Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) 1:0 (0:0) Video [1:0 Тодор Ст.Тодоров 73'] Извор (Горски извор) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:0 Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора) 1:2 (0:0) Video [0:2 Пламен Господинов 83',89'; 1:2 Петко В.Петков 90'] Черноморец 1919 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:0 (0:0) Video [1:0 Мариян Тонев 54', 2:0 Милен Танев 79'] Карнобат (Карнобат) - Родопа Смолян (Смолян) 2:0 (1:0) Video [1:0 Георги Калоянов 34', 2:0 Даниел Стаматов 80'] 16 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай) 1:2 (0:1) Video III кръг 22 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат) 1:0 (0:0) Video Загорец (Нова Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 (0:0) Video Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) 1:0 (0:0) Розова долина (Казанлък) - Извор (Горски извор) 4:2 (1:1) Video Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение) 1:2 (1:0) Video Марица 1921 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 2:0 (0:0) Video Борислав 2009 (Първомай) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0 Video 22 август 2020 г., събота, 19:00 ч: Верея (Стара Загора) - Хасково (Хасково) 1:3 Video 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово) 1:3 (1:1) Video IV кръг 29 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Хасково (Хасково) - Борислав 2009 (Първомай) 0:4 (0:2) Video Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 (0:0) Video Извор (Горски извор) - Несебър (Несебър) 0:0 Video Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък) 2:3 (0:2) Video Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:0 Video Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора) 1:4 (0:2) Video 30 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Левски (Карлово) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0 Video Атлетик (Куклен) - Верея (Стара Загора) 3:0 (0:0) Video Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:0 (1:0) Video V кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово) 3:0 (1:0) Video Загорец (Нова Загора) - Родопа Смолян (Смолян) 3:0 (1:0) Video Спартак 1947 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) 2:2 (1:2) Video Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:2 (3:1) Video Несебър (Несебър) - Сокол (Марково) 5:1 (2:1) Video Марица 1921 (Пловдив) - Извор (Горски извор) 1:1 (1:1) Video в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - помощен терен: Верея (Стара Загора) - Гигант (Съединение) 1:6 Video Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен) 0:1 (0:0) Video ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Хасково (Хасково) 1:2 (0:0) Video VI кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Атлетик (Куклен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:1 Video Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай) 2:0 (2:0) Video Извор (Горски извор) - Верея (Стара Загора) 5:2 Video Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив) 2:1 (1:0) Video Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър) 1:0 (0:0) Video Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък) 0:1 (0:0) Video Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора) 0:2 (0:0) Video 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Хасково (Хасково) 2:1 (1:0) Video Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2 (0:1) Video VII кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово) 6:1 Video Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:1 Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян) 2:2 Video Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) 2:2 Video Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:2 Video Верея (Стара Загора) - Сокол (Марково) 1:4 Video Борислав 2009 (Първомай) - Извор (Горски извор) 1:1 Video ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение) 1:1 Video Хасково (Хасково) - Атлетик (Куклен) 1:3 Video VIII кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Гигант (Съединение) - Хасково (Хасково) - Извор (Горски извор) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково) - Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат) - Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър) - IX кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Верея (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай) - Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково) - Хасково (Хасково) - Извор (Горски извор) - Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение) - X кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Извор (Горски извор) - Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково) - Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Карлово) - Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян) - Верея (Стара Загора) - XI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) - Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) - Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) - Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково) - Гигант (Съединение) - Извор (Горски извор) - XII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Сокол (Марково) - Гигант (Съединение) - Черноморец 1919 (Бургас) - Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат) - Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) - 25 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Карлово) - Извор (Горски извор) - Родопа Смолян (Смолян) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - XIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Несебър (Несебър) - Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Хасково (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение) - Черноморец 1919 (Бургас) - Извор (Горски извор) - Сокол (Марково) - XIV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Извор (Горски извор) - Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково) - Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Спартак 1947 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив) - 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Левски (Карлово) - Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен) - XV кръг 14 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър) - Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Спартак 1947 (Пловдив) - Хасково (Хасково) - Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян) - Извор (Горски извор) - Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас) - XVI кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив) - Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър) - Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) - 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Левски (Карлово) - Черноморец 1919 (Бургас) - Родопа Смолян (Смолян) - Извор (Горски извор) - XVII кръг 28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър) - Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора) - Извор (Горски извор) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян) - Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат) - XVIII кръг пролет 2021: Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас) - Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Извор (Горски извор) - Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение) - Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково) - Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Верея (Стара Загора) - XIX кръг Борислав 2009 (Първомай) - Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково) - Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - Спартак 1947 (Пловдив) - Извор (Горски извор) - Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Черноморец 1919 (Бургас) - Родопа Смолян (Смолян) - Карнобат (Карнобат) - XX кръг Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян) - Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Черноморец 1919 (Бургас) - Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) - Извор (Горски извор) - Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Борислав 2009 (Първомай) - XXI кръг ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай) - Хасково (Хасково) - Верея (Стара Загора) - Атлетик (Куклен) - Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър) - Извор (Горски извор) - Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) - Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян) - XXII кръг Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Родопа Смолян (Смолян) - Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат) - Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково) - Несебър (Несебър) - Извор (Горски извор) - Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Верея (Стара Загора) - Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай) - Хасково (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - XXIII кръг Хасково (Хасково) - Левски (Карлово) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение) - Верея (Стара Загора) - Извор (Горски извор) - Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково) - Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) - Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) - XXIV кръг Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) - Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково) - Верея (Стара Загора) - Извор (Горски извор) - Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен) - Хасково (Хасково) - XXV кръг Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово) - Хасково (Хасково) - Гигант (Съединение) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Извор (Горски извор) - Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково) - Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) - Родопа Смолян (Смолян) - Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) - XXVI кръг Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър) - Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) - Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Извор (Горски извор) - Хасково (Хасково) - Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен) - XXVII кръг Гигант (Съединение) - Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен) - Извор (Горски извор) - Хасково (Хасково) - Сокол (Марково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат) - Верея (Стара Загора) - Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) - XXVIII кръг Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) - Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора) - Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково (Хасково) - Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен) - Извор (Горски извор) - Гигант (Съединение) - XXIX кръг Извор (Горски извор) - Левски (Карлово) - Гигант (Съединение) - Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен) - Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково (Хасково) - Карнобат (Карнобат) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) - Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) - XXX кръг Левски (Карлово) - Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково) - Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен) - Черноморец 1919 (Бургас) - Гигант (Съединение) - Сокол (Марково) - Извор (Горски извор) - XXXI кръг Сокол (Марково) - Левски (Карлово) - Извор (Горски извор) - Черноморец 1919 (Бургас) - Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър) - XXXII кръг Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър) - Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) - Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат) - Извор (Горски извор) - Черноморец 1919 (Бургас) - Сокол (Марково) - XXXIII кръг Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (Карлово) - Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат) - Извор (Горски извор) - Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора) - Хасково (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай) - Несебър (Несебър) - Верея (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) - XXXIV кръг Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) - Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) - Хасково (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Извор (Горски извор) - Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Загорец (Нова Загора) XXX -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- 6:1 -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 2. Атлетик (Куклен) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- 3:0 2:1 3. Гигант (Съединение) -:- -:- XXX -:- 1:0 1:2 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Черноморец 1919 (Бургас) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 2:0 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 5. Розова долина (Казанлък) -:- 1:2 -:- 3:2 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- 6. Марица 1921 (Пловдив) -:- 2:0 -:- 0:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 7. Борислав 2009 (Първомай) -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 8. Левски (Карлово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 0:0 9. Спартак 1947 (Пловдив) -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 1:0 -:- 1:1 -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 10. Сокол (Марково) 1:2 -:- -:- -:- 2:3 2:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Извор (Горски извор) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- XXX -:- -:- 0:0 -:- -:- 5:2 -:- 12. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 1:2 -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 13. Хасково (Хасково) -:- 1:3 -:- -:- -:- 0:1 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 14. Несебър (Несебър) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- 0:0 XXX 2:2 -:- -:- -:- 15. Карнобат (Карнобат) 1:4 -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- 16. Родопа Смолян (Смолян) -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 1:3 1:2 -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 17. Верея (Стара Загора) -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- 1:4 -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- XXX -:- 18. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре