Югоизточна Трета лига 2023/24

« Югоизточна Трета лига 2023/24

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
         | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |

                           Актуални мачове:

17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч / XXX кръг:
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                       - 
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Берое II (Стара Загора)            - 
в Марково:
Спартак 1947 (Пловдив) - Саяна (Хасково)                   - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)             - 
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                      - 
Секирово (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян)               - 
ФК Сливен (Сливен) - Ботев II (Пловдив)                    - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)        - 
в Пловдив, ст."Пловдив":
Локомотив 1926 II (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)          - 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXXI кръг:
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                   - 
Розова долина (Казанлък) - Локомотив 1926 II (Пловдив)     - 
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Атлетик (Куклен) - ФК Сливен (Сливен)                      - 
Ботев II (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      - 
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)               - 
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив)                 - 
Саяна (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                    - 
Берое II (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 (Пловдив) 29 23 5 1 97:14 74 ------------------------------------------------------------------- 2. Саяна (Хасково) 29 23 3 3 71:21 72 3. Несебър (Несебър) 29 20 8 1 87:32 68 4. Гигант (Съединение) 29 17 6 6 69:31 57 5. Загорец (Нова Загора) 28 15 6 7 62:31 51 6. Димитровград 1947 (Димитровград) 29 13 9 7 43:33 48 7. Розова долина (Казанлък) 29 15 2 12 51:33 47 8. Ботев II (Пловдив) 27 13 4 10 60:38 43 [-] 9. Атлетик (Куклен) 29 12 4 13 46:59 40 [2 0 1 4:5 6] 10. Асеновец 2005 (Асеновград) 29 12 4 13 41:50 40 [1 0 1 3:2 3] 11. Родопа Смолян (Смолян) 29 12 4 13 54:44 40 [1 0 2 4:4 3] 12. Созопол (Созопол) 29 10 9 10 44:35 39 [-] 13. Карнобат (Карнобат) 29 11 0 18 40:70 33 14. Локомотив 1926 II (Пловдив) 28 9 4 15 41:46 31 15. Левски (Карлово) 29 8 5 16 46:67 29 16. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 29 6 8 15 35:65 26 17. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 29 7 4 18 38:67 25 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 18. Сокол (Марково) 29 7 1 21 29:69 22 ------------------------------------------------------------------- 19. ФК Сливен (Сливен) 29 4 5 20 27:113 17 [*] 20. Берое II (Стара Загора) 29 5 1 23 21:84 16
Бележки - Берое II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Ботев II (Пловдив) играе домакинските си мачове на "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград освен ако не е посочено друго. - Локомотив 1926 II (Пловдив) играе домакинските си мачове в Садово освен ако не е посочено друго. - Родопа Смолян (Смолян) играе домакинските си мачове на ст."Септември" в кв.Райково, Смолян освен ако не е посочено друго. - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък освен ако не е посочено друго. - Саяна (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково освен ако не е посочено друго. - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски освен ако не е посочено друго. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - ФК Сливен (Сливен) играе домакинските си мачове на ст."Хаджи Димитър" в Сливен освен ако не е посочено друго. I кръг 5 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Левски (Карлово) 1:1 (1:0) Гигант (Съединение) - ФК Сливен (Сливен) 11:0 (5:0) Video Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:0 (0:0) ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора) 2:2 (0:1) Video Берое II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат) 0:1 (0:0) Video Саяна (Хасково) - Атлетик (Куклен) 3:2 (2:0) Video Несебър (Несебър) - Ботев II (Пловдив) 4:0 (3:0) Video Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян) 1:2 (0:1) 5 август 2023 г., събота, 19:00 ч: Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък) 2:1 (1:0) Video 6 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 5:1 (3:0) Video II кръг 12 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян) 1:1 (0:1) Атлетик (Куклен) - Несебър (Несебър) 1:1 (1:1) Video Розова долина (Казанлък) - Берое II (Стара Загора) 5:0 (2:0) Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол) 2:1 (1:0) Video Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 (0:1) ФК Сливен (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 (0:1) Video Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Гигант (Съединение) 1:5 (0:4) 13 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Саяна (Хасково) 1:4 (0:2) Video в Пловдив, ст."Локомотив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:1 (3:0) Video 13 август 2023 г., неделя, 19:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Сокол (Марково) 2:1 (1:1) III кръг 18 август 2023 г., петък, 18:00 ч: Берое II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора) 3:4 (2:2) Video 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Гигант (Съединение) - Левски (Карлово) 7:0 (3:0) Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (Раковски) 2:1 (1:1) ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:3 Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък) 0:1 (0:0) Video Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат) 3:1 (2:0) Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен) 3:2 (2:1) Родопа Смолян (Смолян) - Ботев II (Пловдив) 2:2 (1:0) 19 август 2023 г., събота, 19:00 ч: Созопол (Созопол) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:2 20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен) 21:0 (9:0) Video IV кръг 26 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Левски (Карлово) - Ботев II (Пловдив) 0:2 (0:1) Атлетик (Куклен) - Родопа Смолян (Смолян) 2:1 (2:0) Video Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър) 2:4 (0:3) Загорец (Нова Загора) - Саяна (Хасково) 1:3 (0:2) Video в Пловдив, ст."Локомотив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Берое II (Стара Загора) 3:0 (1:0) Video ФК Сливен (Сливен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1 (0:1) Video Секирово (Раковски) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3 (0:1) Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1 27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Сокол (Марково) 5:1 (3:1) Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол) 0:0 Video V кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:4 (0:1) * * - по първоначална програма с домакинство за Асеновец 2005, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Секирово (Раковски) 2:1 (2:0) Берое II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) 3:1 (1:0) Video Саяна (Хасково) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1 (1:0) Video Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора) 2:2 (1:1) Video Сокол (Марково) - Розова долина (Казанлък) 2:1 (0:0) Родопа Смолян (Смолян) - Карнобат (Карнобат) 4:2 (4:1) Video Ботев II (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 1:2 (0:1) 2 септември 2023 г., събота, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - ФК Сливен (Сливен) 7:1 (4:0) Video 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Гигант (Съединение) 3:0 (1:0) Video VI кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Атлетик (Куклен) 1:2 (1:0) Розова долина (Казанлък) - Родопа Смолян (Смолян) 1:0 (0:0) Video Загорец (Нова Загора) - Сокол (Марково) 3:0 (2:0) Video Димитровград 1947 (Димитровград) - Саяна (Хасково) отложен ФК Сливен (Сливен) - Берое II (Стара Загора) 0:1 (0:0) Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Созопол (Созопол) 1:1 (1:1) Гигант (Съединение) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1 (1:0) Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Ботев II (Пловдив) 2:1 (0:1) Video в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Несебър (Несебър) отложен 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Несебър (Несебър) 3:5 (1:3) Video Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:4 (0:2) 20 септември 2023 г., сряда, 17:30 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Саяна (Хасково) 2:0 VII кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3 (1:0) Берое II (Стара Загора) - Секирово (Раковски) 3:0 (0:0) Video Саяна (Хасково) - ФК Сливен (Сливен) 9:0 (7:0) Video Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1 (0:0) Video Сокол (Марково) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:4 Родопа Смолян (Смолян) - Загорец (Нова Загора) 1:0 (1:0) Video Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат) 4:1 (1:1) Video 16 септември 2023 г., събота, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение) 3:2 (2:1) Video 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово) 3:2 (3:1) Video Ботев II (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 0:2 (0:1) VI кръг - отложени мачове 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Несебър (Несебър) 3:5 (1:3) Video Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:4 (0:2) 20 септември 2023 г., сряда, 17:30 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Саяна (Хасково) 2:0 VIII кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Карнобат (Карнобат) 4:1 (2:0) Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен) 3:1 (1:1) Загорец (Нова Загора) - Ботев II (Пловдив) 1:2 (1:0) Video Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково) 1:2 ФК Сливен (Сливен) - Несебър (Несебър) 1:6 (0:4) Video Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Саяна (Хасково) 0:2 (0:2) Гигант (Съединение) - Берое II (Стара Загора) 4:2 (1:1) Video Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол) 2:2 (1:1) 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:0 (1:0) Video Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 7:0 (3:0) Video IX кръг 27 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово) 4:3 (2:1) Берое II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 (0:2) Video Саяна (Хасково) - Гигант (Съединение) 1:1 (1:1) Video Несебър (Несебър) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0 (2:0) Video Сокол (Марково) - ФК Сливен (Сливен) 5:2 (4:1) Video Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:2 (1:0) Video Ботев II (Пловдив) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:2 (1:1) Video Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора) 1:1 (1:0) Video Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък) 1:0 (1:0) Video 27 септември 2023 г., сряда, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 (0:0) Video X кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) 0:2 (0:2) Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат) 5:0 (1:0) Video ФК Сливен (Сливен) - Родопа Смолян (Смолян) 1:9 (1:4) Video Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково) 3:1 Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър) 2:1 (1:1) Video Асеновец 2005 (Асеновград) - Саяна (Хасково) 0:1 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол) 0:1 (0:0) 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Атлетик (Куклен) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 3:1 (0:0) * Video * - по първоначална програма с домакинство за Локомотив 1926 II, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев II (Пловдив) 3:2 (1:0) Video Спартак 1947 (Пловдив) - Берое II (Стара Загора) 6:0 (5:0) Video XI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Берое II (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:3 (0:2) Саяна (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:0 (1:0) Video Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0 (4:0) Сокол (Марково) - Гигант (Съединение) 1:5 Родопа Смолян (Смолян) - Секирово (Раковски) 3:2 (1:1) Video Ботев II (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен) 7:1 (1:0) Video Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1 Video Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора) 1:2 (0:1) 7 октомври 2023 г., събота, 17:00 ч: Созопол (Созопол) - Левски (Карлово) 1:2 (1:1) Video 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:2 (0:1) Video XII кръг 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора) 2:1 (0:0) Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат) 4:1 (2:1) Video ФК Сливен (Сливен) - Атлетик (Куклен) 2:3 (1:1) Video Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Ботев II (Пловдив) 0:0 Гигант (Съединение) - Родопа Смолян (Смолян) 1:0 (1:0) Video Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково) 2:1 (0:0) ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Саяна (Хасково) 0:6 (0:1) 11 октомври 2023 г., сряда, 16:15 ч: в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 1:1 (0:1) * Video * - насрочен за 16:00 ч, започва с 15' закъснение. Спартак 1947 (Пловдив) - Несебър (Несебър) 1:1 (1:1) * Video * - насрочен за 16:00 ч, започва с 15' закъснение. 11 октомври 2023 г., сряда, 17:00 ч: Созопол (Созопол) - Берое II (Стара Загора) 4:0 (3:0) Video XIII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Берое II (Стара Загора) - Левски (Карлово) 0:2 Саяна (Хасково) - Созопол (Созопол) 1:1 (1:1) Video Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 5:1 (4:1) Video Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 (0:1) Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:2 (0:1) Video Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1 (1:1) Video Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:1 (0:1) 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Гигант (Съединение) 0:2 (0:1) Карнобат (Карнобат) - ФК Сливен (Сливен) 2:0 (2:0) Video Загорец (Нова Загора) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 3:2 (2:2) Video XIV кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Левски (Карлово) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 0:3 (0:1) Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора) 2:1 (1:0) Video ФК Сливен (Сливен) - Розова долина (Казанлък) 0:3 (0:1) Video Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Карнобат (Карнобат) 3:2 * * - Секирово е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач след като играч на гостите е ударен от зрител. Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен) 2:0 (1:0) Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев II (Пловдив) 0:0 ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Сокол (Марково) 2:0 (1:0) Берое II (Стара Загора) - Саяна (Хасково) 0:3 (0:3) 21 октомври 2023 г., събота, 17:00 ч: Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър) 1:2 (0:1) Video 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 1:1 (1:1) Video XV кръг 26 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Саяна (Хасково) - Левски (Карлово) 2:1 (1:1) Несебър (Несебър) - Берое II (Стара Загора) 7:1 (3:0) Video Сокол (Марково) - Созопол (Созопол) 1:1 (0:0) Родопа Смолян (Смолян) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:0 (0:0) Video Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение) 0:3 Розова долина (Казанлък) - Секирово (Раковски) 4:1 (1:0) 27 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 (1:0) Загорец (Нова Загора) - ФК Сливен (Сливен) 6:1 (3:0) Video в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:1 (0:1) Video 8 ноември 2023 г., сряда, 14:30 ч: Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 (1:1) Video XVI кръг 2 ноември 2023 г., четвъртък, 14:30 ч: ФК Сливен (Сливен) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 4:2 (1:1) Video Спартак 1947 (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 5:1 (2:0) Video 3 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч: Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1 (1:1) в Първомай, Градски стадион: * Секирово (Раковски) - Загорец (Нова Загора) 0:5 (0:2) Video * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Секирово. Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат) отложен Саяна (Хасково) - Несебър (Несебър) 1:2 (0:2) Video 3 ноември 2023 г., петък, 15:30 ч: Созопол (Созопол) - Родопа Смолян (Смолян) 1:0 (1:0) Video 3 ноември 2023 г., петък, 18:00 ч: Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък) 1:0 (1:0) 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Ботев II (Пловдив) отложен * * - отложен заради лошо време и наводнен терен. Берое II (Стара Загора) - Сокол (Марково) 1:0 (1:0) 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат) 2:0 (1:0) ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Ботев II (Пловдив) 0:2 (0:1) XV кръг - отложен мач 8 ноември 2023 г., сряда, 14:30 ч: Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 (1:1) Video XVII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Несебър (Несебър) - Левски (Карлово) 5:1 (3:0) Video Сокол (Марково) - Саяна (Хасково) 1:4 Родопа Смолян (Смолян) - Берое II (Стара Загора) 7:0 (3:0) Video Ботев II (Пловдив) - Созопол (Созопол) 4:2 (3:1) Атлетик (Куклен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:2 Video Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0 (1:0) Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение) 3:0 (2:0) Video в Пловдив, ст."Пловдив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Секирово (Раковски) 2:1 (1:0) Video Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК Сливен (Сливен) 2:0 (2:0) Video 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Карнобат (Карнобат) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 (0:0) Video XVIII кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Левски (Карлово) - ФК Сливен (Сливен) 3:0 (2:0) Video Секирово (Раковски) - Димитровград 1947 (Димитровград) 2:3 (0:2) * * - заради инциденти по време на мача Секирово е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача, наказанието е изменено на 2 домакински мача при закрити врати. Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0 (1:0) Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора) 0:2 (0:0) ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат) 1:2 (0:0) Берое II (Стара Загора) - Ботев II (Пловдив) 0:2 Саяна (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян) 3:1 (1:0) Video Несебър (Несебър) - Сокол (Марково) отложен * * - отложен заради лошо време и наводнен терен. 18 ноември 2023 г., събота, 15:30 ч: Созопол (Созопол) - Атлетик (Куклен) отложен * * - отложен заради лошо време и наводнен терен. 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 3:0 (2:0) Video 23 ноември 2023 г., четвъртък, 14:40 ч: Созопол (Созопол) - Атлетик (Куклен) 2:0 (0:0) * Video * - насрочен за 14:30, започва с 12' по-късно заради закъснение на дежурното медицинско лице. 29 ноември 2023 г., сряда, 14:30 ч: Несебър (Несебър) - Сокол (Марково) 5:1 (3:0) Video XIX кръг 25 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: Сокол (Марково) - Левски (Карлово) 2:1 (1:0) 25 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Саяна (Хасково) 3:4 (2:2) 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Несебър (Несебър) 2:4 Video Розова долина (Казанлък) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 3:4 (1:2) Загорец (Нова Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:0 Video в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1 (0:1) Video Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение) 0:0 ФК Сливен (Сливен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:3 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Атлетик (Куклен) - Берое II (Стара Загора) отложен Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) отложен 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Куклен) - Берое II (Стара Загора) 3:2 (1:1) Video 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) 1:0 (0:0) stats [1:0 Даниел Стаматов 56'] XVIII кръг - отложен мач 29 ноември 2023 г., сряда, 14:30 ч: Несебър (Несебър) - Сокол (Марково) 5:1 (3:0) Video XVI кръг - отложени мачове 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат) 2:0 (1:0) ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Ботев II (Пловдив) 0:2 (0:1) XIX кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Атлетик (Куклен) - Берое II (Стара Загора) 3:2 (1:1) Video XIX кръг - отложен мач 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол) 1:0 (0:0) stats [1:0 Даниел Стаматов 56'] XX кръг 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Левски (Карлово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0 (0:0) ФК Сливен (Сливен) - Гигант (Съединение) 0:0 Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:0 (2:0) Video Загорец (Нова Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:0 Video Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол) 2:0 (1:0) Карнобат (Карнобат) - Берое II (Стара Загора) 5:2 (2:0) Атлетик (Куклен) - Саяна (Хасково) 0:2 (0:1) Video Родопа Смолян (Смолян) - Сокол (Марково) 2:1 (1:1) 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:3 (1:3) Video 18 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч: Ботев II (Пловдив) - Несебър (Несебър) 1:3 (0:0) XXI кръг 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово) 4:2 (2:0) Сокол (Марково) - Ботев II (Пловдив) 0:2 (0:0) Несебър (Несебър) - Атлетик (Куклен) 3:0 сл. * Video * - прекратен на полувремето при 0:0, гостите отказват да продължат мача след сбиване между играчи на двата отбора в тунела. Несебър е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. Саяна (Хасково) - Карнобат (Карнобат) 4:0 (1:0) Берое II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) 2:3 (0:0) Video Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора) 3:0 (1:0) Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Сливен (Сливен) 0:0 Гигант (Съединение) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:1 (0:0) 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:1 (0:1) в Марково: Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 5:0 (1:0) Video XXII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Левски (Карлово) - Гигант (Съединение) 3:2 (2:1) Секирово (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:2 (1:1) * * - при закрити врати. ФК Сливен (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 (0:0) Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 4:0 (1:0) Video Загорец (Нова Загора) - Берое II (Стара Загора) 4:0 (1:0) Video Розова долина (Казанлък) - Саяна (Хасково) 0:2 (0:0) Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър) 0:1 (0:1) Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково) 5:0 (2:0) Video 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Созопол (Созопол) 1:1 (0:0) Video Ботев II (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян) 5:0 (3:0) XXIII кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Левски (Карлово) 3:5 (3:3) Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен) отложен * * - отложен заради наводнен терен. Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат) 1:0 (0:0) в Обзор: * Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък) 1:0 (1:0) Video * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Несебър. Саяна (Хасково) - Загорец (Нова Загора) 1:0 (1:0) Video Берое II (Стара Загора) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0 (1:0) Video Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград) 0:0 Video ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен) 0:3 (0:0) Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение) 2:6 (1:3) 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (Раковски) 3:0 (2:0) Video 27 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен) 3:0 (1:0) XXIV кръг 13 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: ФК Сливен (Сливен) - Созопол (Созопол) 1:0 (0:0) Video 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово) 3:1 (0:0) * * - по първоначална програма с домакинство за Левски, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Гигант (Съединение) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 (1:0) Секирово (Раковски) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:0 (0:0) * * - при закрити врати. Димитровград 1947 (Дмгр) - Берое II (Стара Загора) 3:0 (0:0) Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър) 2:2 (0:0) Video Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково) 2:0 (2:0) Карнобат (Карнобат) - Родопа Смолян (Смолян) 2:1 (1:1) Атлетик (Куклен) - Ботев II (Пловдив) 1:4 (0:2) Video 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Саяна (Хасково) 1:2 (1:2) Video XXV кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Атлетик (Куклен) - Левски (Карлово) 2:2 (0:2) Video Ботев II (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) 8:0 (6:0) Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора) 0:2 (0:1) Video в Каблешково: * Несебър (Несебър) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:1 (0:1) Video * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Несебър. Берое II (Стара Загора) - ФК Сливен (Сливен) 0:0 Video Созопол (Созопол) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:1 (2:0) Video ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение) 4:1 (1:0) 23 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Розова долина (Казанлък) 2:0 (1:0) * * - насрочен за 15:00 ч, мачът започва с 30' закъснение заради забавяне на гостите по пътя. 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Саяна (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1 (0:1) Video Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 5:0 (4:0) XXIII кръг - отложен мач 27 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: Родопа Смолян (Смолян) - Атлетик (Куклен) 3:0 (1:0) XXVI кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:2 (0:1) Асеновец 2005 (Асеновград) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2 (2:0) Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол) 1:0 (1:0) Секирово (Раковски) - Берое II (Стара Загора) 5:0 (2:0) ФК Сливен (Сливен) - Саяна (Хасково) 0:1 (0:1) Video Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър) 1:1 (0:0) Video Загорец (Нова Загора) - Родопа Смолян (Смолян) 2:1 (1:0) Video Розова долина (Казанлък) - Ботев II (Пловдив) 0:1 (0:1) Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен) 5:1 (2:0) 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: в Пловдив, ст."Пловдив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Сокол (Марково) 1:0 (0:0) Video XXVII кръг 3 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Карнобат (Карнобат) - Левски (Карлово) 2:0 (2:0) Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък) 0:2 (0:1) Ботев II (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) отложен Родопа Смолян (Смолян) - Локомотив 1926 II (Пловдив) 1:0 (1:0) Video Сокол (Марково) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0 (1:0) Несебър (Несебър) - ФК Сливен (Сливен) 3:1 (0:1) Video Саяна (Хасково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 4:0 (0:0) Video Берое II (Стара Загора) - Гигант (Съединение) 0:1 (0:1) Video ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:2 (0:1) 3 април 2024 г., сряда, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:1 (2:0) Video XXVIII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Левски (Карлово) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2 (0:2) Асеновец 2005 (Асеновград) - Берое II (Стара Загора) 4:0 (2:0) Гигант (Съединение) - Саяна (Хасково) 1:2 (0:0) Video Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Несебър (Несебър) 3:3 (2:1) ФК Сливен (Сливен) - Сокол (Марково) 5:2 (1:0) Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян) 4:2 (2:0) Video Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен) 3:0 (2:0) Video Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат) 4:1 (3:1) 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: в Марково: Спартак 1947 (Пловдив) - Созопол (Созопол) 4:1 (3:0) в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) отложен XXIX кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово) 5:1 (2:1) Video Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора) 1:5 (1:1) в Пловдив, ст."Локомотив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Атлетик (Куклен) 1:2 (0:1) * Video * - по първоначална програма с домакинство за Атлетик, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Ботев II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 4:0 (3:0) Родопа Смолян (Смолян) - ФК Сливен (Сливен) 1:1 (1:0) Video Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3 (0:0) Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение) 1:1 (1:0) Video Саяна (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0 (1:0) Берое II (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 (0:0) Video 13 април 2024 г., събота, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 1:1 (1:0) Video XXX кръг 17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Созопол (Созопол) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Берое II (Стара Загора) - в Марково: Спартак 1947 (Пловдив) - Саяна (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение) - Сокол (Марково) - Секирово (Раковски) - Родопа Смолян (Смолян) - ФК Сливен (Сливен) - Ботев II (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен) - в Пловдив, ст."Пловдив": Локомотив 1926 II (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък) - XXXI кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък) - Локомотив 1926 II (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен) - ФК Сливен (Сливен) - Ботев II (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение) - Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив) - Саяна (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Берое II (Стара Загора) - Созопол (Созопол) - XXXII кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Левски (Карлово) - Берое II (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение) - Ботев II (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен) - ФК Сливен (Сливен) - Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - 27 април 2024 г., събота, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - Саяна (Хасково) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) - в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) - XXXIII кръг 2 май 2024 г., четвъртък, 18:00 ч: в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) - Карнобат (Карнобат) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение) - Ботев II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа Смолян (Смолян) - Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол) - Саяна (Хасково) - Берое II (Стара Загора) - XXXIV кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Левски (Карлово) - Саяна (Хасково) - Берое II (Стара Загора) - Несебър (Несебър) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат) - Секирово (Раковски) - Розова долина (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен) - Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Локомотив 1926 II (Пловдив) - 11 май 2024 г., събота, 19:00 ч: Созопол (Созопол) - Сокол (Марково) - 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - XXXV кръг 15 май 2024 г., сряда, 18:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово) - в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен) - Загорец (Нова Загора) - Секирово (Раковски) - Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Родопа Смолян (Смолян) - Созопол (Созопол) - Сокол (Марково) - Берое II (Стара Загора) - Несебър (Несебър) - Саяна (Хасково) - XXXVI кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Левски (Карлово) - Несебър (Несебър) - Саяна (Хасково) - Сокол (Марково) - Берое II (Стара Загора) - Родопа Смолян (Смолян) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора) - Секирово (Раковски) - Локомотив 1926 II (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград) - 18 май 2024 г., събота, 19:00 ч: Созопол (Созопол) - Ботев II (Пловдив) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) - XXXVII кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: ФК Сливен (Сливен) - Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Секирово (Раковски) - Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) - Карнобат (Карнобат) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен) - Созопол (Созопол) - Ботев II (Пловдив) - Берое II (Стара Загора) - Родопа Смолян (Смолян) - Саяна (Хасково) - Сокол (Марково) - Несебър (Несебър) - 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: в Садово: Локомотив 1926 II (Пловдив) - Гигант (Съединение) - XXXVIII кръг 1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч: Левски (Карлово) - Сокол (Марково) - Несебър (Несебър) - Родопа Смолян (Смолян) - Саяна (Хасково) - Ботев II (Пловдив) - Берое II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 II (Пловдив) - Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - ФК Сливен (Сливен) - 1 юни 2024 г., събота, 19:00 ч: Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат) - 2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX -:- 1:1 3:0 -:- 5:0 3:0 -:- 5:1 5:0 1:1 4:1 -:- 5:1 3:2 7:0 3:0 -:- 21:0 6:0 2. Саяна (Хасково) 2:0 XXX 1:2 1:1 1:0 1:1 0:1 -:- 3:2 1:0 3:1 1:1 4:0 2:1 2:1 -:- 4:0 -:- 9:0 -:- 3. Несебър (Несебър) -:- -:- XXX 1:1 2:2 1:1 1:0 4:0 3:0* 6:0 -:- -:- 3:1 2:1 5:1 5:1 3:0 5:1 3:1 7:1 4. Гигант (Съединение) 1:1 1:2 2:1 XXX -:- -:- 1:0 -:- 2:0 3:1 1:0 1:0 -:- 1:0 7:0 1:1 4:1 -:- 11:0 4:2 5. Загорец (Нова Загора) 0:0 1:3 2:2 3:0 XXX -:- -:- 1:2 3:0 -:- 2:1 2:1 5:0 3:2 -:- 0:0 -:- 3:0 6:1 4:0 6. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2 2:0 1:1 0:0 2:1 XXX -:- 3:2 -:- 2:0 4:2 0:0 4:1 -:- -:- 4:0 -:- 1:2 2:0 3:0 7. Розова долина (Казанлък) -:- 0:2 2:4 -:- 1:2 1:1 XXX 0:1 3:1 2:0 1:0 2:0 4:1 -:- 5:1 3:4 4:1 2:0 -:- 5:0 8. Ботев II (Пловдив) 1:1 3:4 1:3 0:2 -:- 4:0 0:2 XXX 1:2 -:- 5:0 4:2 8:0 1:2 3:5 -:- -:- 2:1 7:1 -:- 9. Атлетик (Куклен) -:- 0:2 1:1 -:- 1:1 1:1 0:2 1:4 XXX 2:1 2:1 -:- 4:1 3:1 2:2 3:2 2:1 5:0 -:- 3:2 10. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:4 0:1 -:- 2:6 0:2 1:0 -:- 0:0 -:- XXX -:- 2:2 2:0 -:- 3:1 2:2 2:1 2:1 0:0 4:0 11. Родопа Смолян (Смолян) -:- -:- 2:4 -:- 1:0 1:2 2:0 2:2 3:0 0:2 XXX -:- 4:2 1:0 4:2 2:0 3:2 2:1 1:1 7:0 12. Созопол (Созопол) 0:1 -:- 1:2 3:2 3:0 0:0 2:1 -:- 2:0 3:1 1:0 XXX -:- 2:2 1:2 1:1 3:1 -:- 7:1 4:0 13. Карнобат (Карнобат) 0:2 1:4 0:1 0:3 1:5 -:- 1:0 2:1 5:1 -:- 2:1 1:0 XXX 1:2 2:0 -:- -:- 5:1 2:0 5:2 14. Локомотив 1926 II (Пловдив) 2:3 1:2 3:5 -:- -:- 0:1 1:1 -:- 1:2 0:1 1:0 1:1 -:- XXX -:- 3:1 2:1 1:0 -:- 3:0 15. Левски (Карлово) 1:2 -:- -:- 3:2 2:1 1:1 0:2 0:2 1:2 2:4 1:1 -:- 4:1 0:3 XXX 2:2 2:0 -:- 3:0 -:- 16. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 0:2 0:6 -:- 4:1 2:2 0:3 -:- 0:2 -:- 1:3 -:- 0:1 1:2 1:1 4:3 XXX 2:1 2:0 0:3 -:- 17. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3 0:2 3:3 1:5 0:5 2:3 -:- 0:0 -:- 3:2 -:- 1:1 3:2 -:- 1:1 1:0 XXX 3:1 -:- 5:0 18. Сокол (Марково) 0:1 1:4 -:- 1:5 0:2 1:0 2:1 0:2 3:2 -:- 1:2 1:1 1:0 1:4 2:1 -:- 0:3 XXX 5:2 -:- 19. ФК Сливен (Сливен) 0:2 0:1 1:6 0:0 -:- -:- 0:3 -:- 2:3 0:3 1:9 1:0 -:- 4:2 -:- 1:1 2:3 5:2 XXX 0:1 20. Берое II (Стара Загора) 0:1 0:3 -:- 0:1 3:4 3:1 2:3 0:2 -:- 0:3 -:- -:- 0:1 1:0 0:2 0:3 3:0 1:0 0:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре