ОФГ Стара Загора 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мини "Марица-изток" (Раднево)      24   19   3   2   77:23   60       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Единство (Гурково)                 24   18   3   3   78:27   57       
 3. Чирпан (Чирпан)                    24   18   1   5   86:25   55       
 4. Елтемир (Крън)                     24   16   5   3   90:31   53       
 5. Бузлуджа (Енина)                   24   13   2   9   74:38   41    [*]
 6. Минерал (Овощник)                  24   12   2  10   44:39   38 [+]   
 7. Габровница 04 (Горно Сахране)      24   10   6   8   51:37   36       
 8. Левски (Оризово)                   24   11   1  12   53:57   34       
 9. Локомотив (Тулово)                 24    6   2  16   34:63   20       
10. Левски (Сърнево)                   24    5   3  16   30:82   18       
11. Млада гвардия (Розово)             24    4   2  18   30:70   14       
12. Торпедо (Стара Загора)             24    4   1  19   36:110  13 [+]    [2 0 0  6:1  6]
13. Реал (Мъдрец)                      24    4   1  19   29:110  13        [0 0 2  1:6  0]

Бележки
  - Тунджа 2006 (Ягода) влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Мъглиж (Мъглиж), 8-ми; и Тунджа 2010 (Копринка), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Бузлуджа (Енина), 14-ти и отказал се преди края на миналия сезон; отново се включва в групата.
  - Минерал (Овощник) и Торпедо (Стара Загора) се включват в групата.
  - Торпедо (Стара Загора) играе домакинските си мачове в Мъглиж.

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Единство (Гурково) - Торпедо (Стара Загора)               8:1 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          1:4 
Реал (Мъдрец) - Млада гвардия (Розово)                    1:6 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            1:3 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово)                       2:0 
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       отложен 
2 декември 2017, събота, 14:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       3:1 
Локомотив (Тулово)                                        почива

                           II кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         2:1 
Локомотив (Тулово) - Единство (Гурково)                   0:3 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                        1:4 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Реал (Мъдрец)             5:1 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Левски (Сърнево)                 5:2 
Минерал (Овощник)                                         почива

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)                     3:0 
Реал (Мъдрец) - Торпедо (Стара Загора)                    отложен 
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)    3:0 
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 5:3 
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          1:2 
Минерал (Овощник) - Левски (Оризово)                      0:2 
22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Торпедо (Стара Загора)                    1:4 
Единство (Гурково)                                        почива

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)                        7:0 
Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец)                        6:1 
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево)                     3:0 сл. 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  1:8 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)          4:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Габровница 04 (Горно Сахране)    2:6 
Левски (Оризово)                                          почива

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Единство (Гурково)                        1:10 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        3:2 
Бузлуджа (Енина) - Торпедо (Стара Загора)                17:2 
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           1:2 
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                0:4 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън)                         0:12 
Левски (Сърнево)                                          почива

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)                     0:2 
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        3:0 
Левски (Сърнево) - Реал (Мъдрец)                          1:2 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово)                 1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Минерал (Овощник)         3:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Чирпан (Чирпан)                  0:5 
Елтемир (Крън)                                            почива

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          3:0 
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)                     0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)                      4:0 
Минерал (Овощник) - Торпедо (Стара Загора)                6:0 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   3:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:3 
Реал (Мъдрец)                                             почива

                           VIII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Минерал (Овощник)                    1:3 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      3:2 
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       0:2 
Реал (Мъдрец) - Габровница 04 (Горно Сахране)             4:2 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)            4:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Левски (Оризово)                 0:4 
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Реал (Мъдрец)                          8:1 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                       10:0 
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)                    1:2 
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)                     3:1 
Елтемир (Крън) - Торпедо (Стара Загора)                   7:2 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    0:4 
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън)                       1:5 
Единство (Гурково) - Левски (Оризово)                     3:0 
Левски (Сърнево) - Минерал (Овощник)                      3:1 
Реал (Мъдрец) - Чирпан (Чирпан)                           1:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          2:2 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)           1:3 
Мини "Марица-изток" (Раднево)                             почива

                           XI кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           3:0 
Минерал (Овощник) - Реал (Мъдрец)                         8:0 
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                       3:3 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)                       3:0 
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)               2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Торпедо (Стара Загора)   11:0 
Бузлуджа (Енина)                                          почива

                           XII кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        2:5 
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               4:0 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         3:3 
Реал (Мъдрец) - Левски (Оризово)                          4:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)         0:0 
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        3:4 
Торпедо (Стара Загора)                                    почива

                           XIII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)                      2:1 
Елтемир (Крън) - Реал (Мъдрец)                            8:3 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          1:1 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                 1:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)        0:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Локомотив (Тулово)               0:4 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           I кръг - отложен мач

2 декември 2017, събота, 14:30 ч:
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       3:1 

                           XIV кръг

3 март 2018, събота, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            отложен 
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                       отложен 
4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Единство (Гурково)               отложен 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)          отложен 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец)                    отложен 
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                       отложен 
10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            0:0 
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                       1:3 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Торпедо (Стара Загора) - Единство (Гурково)               2:6 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)          3:0 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец)                    3:0 
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                       1:2 
Локомотив (Тулово)                                        почива

                           XV кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                        4:2 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)    2:1 
Реал (Мъдрец) - Мини "Марица-изток" (Раднево)             0:4 
Левски (Сърнево) - Торпедо (Стара Загора)                 2:1 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         1:2 
Единство (Гурково) - Локомотив (Тулово)                   2:0 
Минерал (Овощник)                                         почива

                           XVI кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                     отложен 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Реал (Мъдрец)                    отложен 
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    отложен 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 отложен 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)                      отложен 
9 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Торпедо (Стара Загора) - Реал (Мъдрец)                    2:0 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:2 
24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          3:0 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)                      3:0 
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                     1:5 
Единство (Гурково)                                        почива

                           XVII кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        0:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Торпедо (Стара Загора)    5:0 
Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                        0:2 
Левски (Сърнево) - Единство (Гурково)                     2:2 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          1:2 
Левски (Оризово)                                          почива

                           XVIII кръг

6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Единство (Гурково) - Реал (Мъдрец)                        3:0 
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране)        2:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Бузлуджа (Енина)                 1:5 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           1:0 
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                1:3 
Елтемир (Крън) - Левски (Оризово)                         0:4 
Левски (Сърнево)                                          почива

                           XVI кръг - отложени мачове

9 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Торпедо (Стара Загора) - Реал (Мъдрец)                    2:0 
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:2 

                           XIX кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         отложен 
Чирпан (Чирпан) - Торпедо (Стара Загора)                  5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        1:2 
Реал (Мъдрец) - Левски (Сърнево)                          4:1 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 4:1 
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     4:0 
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         3:0 
Елтемир (Крън)                                            почива

                           XX кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:6 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан)                      1:3 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     3:2 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Минерал (Овощник)                1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово)          5:1 
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   0:3 
Реал (Мъдрец)                                             почива

                           XXI кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            2:2 
Минерал (Овощник) - Локомотив (Тулово)                    1:0 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Реал (Мъдрец)             8:0 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Оризово) - Торпедо (Стара Загора)                 3:1 
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                       3:0 
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           XXII кръг

1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Бузлуджа (Енина)                          3:3 
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        0:5 
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)                    2:3 
Локомотив (Тулово) - Левски (Оризово)                     3:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Елтемир (Крън)                   1:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

                           XXIII кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       8:0 
Минерал (Овощник) - Левски (Сърнево)                      5:1 
Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец)                           7:0 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Млада гвардия (Розово) - Торпедо (Стара Загора)           1:6 
Левски (Оризово) - Единство (Гурково)                     2:5 
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          5:0 
Мини "Марица-изток" (Раднево)                             почива

                           XXIV кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           1:1 
Реал (Мъдрец) - Минерал (Овощник)                         1:2 
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово)                       1:6 
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово)               3:0 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       3:0 
в Мъглиж:
Торпедо (Стара Загора) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    2:2 
Бузлуджа (Енина)                                          почива

                           XXV кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                         9:1 
Минерал (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране)         2:0 
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        3:0 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)        3:0 
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               0:3 
Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)                         10:1 
Торпедо (Стара Загора)                                    почива

                           XVI кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          3:0 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)                      3:0 

                           XXVI кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово)          3:0 
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)                            отложен 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)                 3:0 
Локомотив (Тулово) - Торпедо (Стара Загора)               3:1 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)                      отложен 
Единство (Гурково) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        1:2 
2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)                            0:4 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)                      1:0 
Чирпан (Чирпан)                                           почива

                           XVI кръг - отложен мач

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                     1:5 

                           XIX кръг - отложен мач

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         3:0 

                           XXVI кръг - отложени мачове

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)                            0:4 
3 юни 2018, неделя, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)                      1:0 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Мини "Марица-изток" (Раднево) XXX 0:0 1:0 4:2 4:2 3:0 3:0 5:1 3:0 3:0 5:1 11:0 5:1 2. Единство (Гурково) 1:2 XXX 3:2 3:0 3:2 2:3 3:0 3:0 2:0 3:0* 4:0 8:1 3:0 3. Чирпан (Чирпан) 1:2 5:1 XXX 1:2 3:0 3:1 3:0 4:2 4:0 10:0 3:0 5:1 7:0 4. Елтемир (Крън) 2:2 3:3 3:0 XXX 2:1 7:0 0:0 0:4 8:0 9:1 3:0 7:2 8:3 5. Бузлуджа (Енина) 1:2 0:3* 3:4 1:2 XXX 1:0 5:0 2:0 4:0 3:0 5:3 17:2 8:1 6. Минерал (Овощник) 3:0 1:2 1:3 0:0 2:1 XXX 2:0 0:2 1:0 5:1 0:4 6:0 8:0 7. Габровница 04 (Горно Сахране) 3:0 1:2 1:1 1:3 2:2 0:0 XXX 3:0 3:2 3:0 2:1 5:0 8:0 8. Левски (Оризово) 0:3 2:5 1:4 0:12 1:2 3:0 1:1 XXX 3:1 3:0 4:1 3:1 10:1 9. Локомотив (Тулово) 2:5 0:3 1:3 1:5 0:2 1:3 2:2 3:0 XXX 1:5 3:0 3:1 6:1 10. Левски (Сърнево) 1:4 2:2 0:5 3:3 0:2 3:1 0:6 1:6 3:0 XXX 3:0 2:1 1:2 11. Млада гвардия (Розово) 0:4 0:3 1:8 0:3 0:2 1:3 1:2 1:2 2:2 1:1 XXX 1:6 3:0 12. Торпедо (Стара Загора) 2:2 2:6 0:5 1:2 1:5 1:2 2:6 0:4 0:4 5:2 1:3 XXX 2:0 13. Реал (Мъдрец) 0:4 1:10 1:2 0:4 3:3 1:2 4:2 4:1 0:2 4:1 1:6 1:4 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Футбол от Стара Загора

Елтемир (Крън)

нагоре