ОГ Стара Загора 2018/19

« ОГ Стара Загора 2018/19

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мини "Марица-изток" (Раднево)      22   19   1   2   80:14   58     Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Елтемир (Крън)                     22   17   2   3   74:27   53            
 3. Чирпан (Чирпан)                    22   16   3   3   85:28   51            
 4. Единство (Гурково)                 22   14   2   6   76:34   44            
 5. Бузлуджа (Енина)                   22   11   6   5   52:34   39            
 6. Минерал (Овощник)                  22    9   4   9   43:45   31            
 7. Габровница 04 (Горно Сахране)      22    9   2  11   37:38   29            
 8. Локомотив (Тулово)                 22    9   1  12   51:55   28            
 9. Реал (Мъдрец)                      22    6   0  16   33:75   18            
10. Левски (Сърнево)                   22    5   2  15   27:84   17            
11. Млада гвардия (Розово)             22    1   1  20   11:86    4 [*] Изваден
12. Левски (Оризово)                   22    3   2  17   26:75   11 [*] Изваден

Бележки
  - Верея II (Стара Загора), 17-ти; и Тунджа 2006 (Ягода), 18-ти и отказал се през изминалия сезон в Югоизточна Трета лига; изпадат в ОГ Стара Загора. И двата отбора се отказват от участие.
  - Торпедо (Стара Загора), 12-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Мини "Марица-изток" (Раднево) играе домакинските си мачове в кв.Гипсово, Раднево.
  - На полусезона Левски (Оризово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - След XIV кръг Млада гвардия (Розово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:30 ч:
Минерал (Овощник) - Чирпан (Чирпан)                       0:3 
Елтемир (Крън) - Габровница 04 (Горно Сахране)            5:0 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Оризово)                 2:2 
2 септември 2018 г., неделя, 17:30 ч:
Реал (Мъдрец) - Бузлуджа (Енина)                          2:4 
Локомотив (Тулово) - Единство (Гурково)                   2:0 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Сърнево)          7:0 

                           II кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Левски (Оризово)                       3:0 
Левски (Сърнево) - Млада гвардия (Розово)                 2:0 
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)    отложен 
Единство (Гурково) - Елтемир (Крън)                       2:4 
Чирпан (Чирпан) - Локомотив (Тулово)                      3:1 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Минерал (Овощник)                         2:1 
17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)    0:2 

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Минерал (Овощник) - Бузлуджа (Енина)                      0:2 
Елтемир (Крън) - Чирпан (Чирпан)                          1:1 
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    0:1 
Левски (Оризово) - Левски (Сърнево)                       3:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Реал (Мъдрец)                        2:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Единство (Гурково)        3:1 

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Левски (Сърнево)                       5:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Оризово)          3:0 
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               8:1 
Чирпан (Чирпан) - Мини "Марица-изток" (Раднево)           0:0 
Минерал (Овощник) - Локомотив (Тулово)                    4:2 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Елтемир (Крън)                            0:2 

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Елтемир (Крън) - Минерал (Овощник)                        6:1 
Млада гвардия (Розово) - Чирпан (Чирпан)                  0:8 
Левски (Оризово) - Единство (Гурково)                     4:6 
Левски (Сърнево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          2:2 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Бузлуджа (Енина)                     1:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Реал (Мъдрец)             9:0 

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Габровница 04 (Горно Сахране)          2:0 
Единство (Гурково) - Левски (Сърнево)                     8:1 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Оризово)                        3:2 
Минерал (Овощник) - Мини "Марица-изток" (Раднево)         0:3 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Млада гвардия (Розово)                    5:2 
Локомотив (Тулово) - Елтемир (Крън)                       0:3 сл. * 
* - първоначално 3:3, в последствие на Локомотив е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.

                           VII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Елтемир (Крън) - Бузлуджа (Енина)                         2:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Локомотив (Тулово)        5:2 
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                1:7 
Левски (Оризово) - Реал (Мъдрец)                          6:2 
Левски (Сърнево) - Чирпан (Чирпан)                        2:4 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        1:3 

                           VIII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Единство (Гурково)                     1:1 
Чирпан (Чирпан) - Габровница 04 (Горно Сахране)           3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Минерал (Овощник) - Левски (Оризово)                      2:2 
Елтемир (Крън) - Мини "Марица-изток" (Раднево)            1:4 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Левски (Сърнево)                          5:1 
Локомотив (Тулово) - Млада гвардия (Розово)               6:0 

                           IX кръг

27 октомври 2018 г., събота, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Елтемир (Крън)                   0:3 
Левски (Оризово) - Локомотив (Тулово)                     4:2 
Левски (Сърнево) - Минерал (Овощник)                      1:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Реал (Мъдрец)             3:0 
Единство (Гурково) - Чирпан (Чирпан)                      4:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Бузлуджа (Енина)          3:0 

                           X кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Бузлуджа (Енина) - Чирпан (Чирпан)                        1:1 
Минерал (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране)         4:0 
Елтемир (Крън) - Левски (Оризово)                        12:3 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Реал (Мъдрец) - Единство (Гурково)                        0:5 
Локомотив (Тулово) - Левски (Сърнево)                     8:1 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Млада гвардия (Розово)    3:0 

                           XI кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Млада гвардия (Розово) - Бузлуджа (Енина)                 0:3 
Левски (Оризово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:5 
Левски (Сърнево) - Елтемир (Крън)                         0:5 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        отложен 
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)                    3:3 
Чирпан (Чирпан) - Реал (Мъдрец)                           8:1 
24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        3:0 

                           II кръг - отложен мач

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Габровница 04 (Г.Сахране) - Мини "Марица-изток" (Радн)    0:2 

                           XI кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Локомотив (Тулово)        3:0 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Реал (Мъдрец)                          5:0 
Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       7:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Елтемир (Крън)            0:2 
Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:6 
Левски (Оризово) - Млада гвардия (Розово)                 0:3 сл. 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Единство (Гурково) - Локомотив (Тулово)                   5:0 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Оризово) - Бузлуджа (Енина)                       0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Левски (Сърнево)                 2:4 
Елтемир (Крън) - Единство (Гурково)                       2:1 
Минерал (Овощник) - Реал (Мъдрец)                         2:1 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Радн) - Габровница 04 (Г.Сахране)    3:0 
Локомотив (Тулово) - Чирпан (Чирпан)                      2:7 

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Минерал (Овощник)                      3:3 
Чирпан (Чирпан) - Елтемир (Крън)                          5:1 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)   10:0 
Левски (Сърнево) - Левски (Оризово)                       3:0 сл. 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Локомотив (Тулово)                        3:0 
Единство (Гурково) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        4:1 

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Сърнево) - Бузлуджа (Енина)                       3:2 
Левски (Оризово) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               0:3 сл. 
Елтемир (Крън) - Реал (Мъдрец)                            2:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Чирпан (Чирпан)           6:0 
Локомотив (Тулово) - Минерал (Овощник)                    4:1 

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Локомотив (Тулово)                     4:1 
Минерал (Овощник) - Елтемир (Крън)                        0:2 
Чирпан (Чирпан) - Млада гвардия (Розово)                  3:0 сл. 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Левски (Сърнево)          3:1 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Реал (Мъдрец) - Мини "Марица-изток" (Раднево)             0:3 
Единство (Гурково) - Левски (Оризово)                     3:0 сл. 

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Бузлуджа (Енина)          0:0 
Левски (Сърнево) - Единство (Гурково)                     0:7 
Левски (Оризово) - Чирпан (Чирпан)                        0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Реал (Мъдрец)                    0:3 сл. 
Елтемир (Крън) - Локомотив (Тулово)                       4:1 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Минерал (Овощник)         3:0 

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Елтемир (Крън)                         3:7 
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                3:0 сл. 
Чирпан (Чирпан) - Левски (Сърнево)                        3:0 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)        3:5 
Реал (Мъдрец) - Левски (Оризово)                          3:0 сл. 
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        4:0 

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Чирпан (Чирпан)           4:1 
Левски (Сърнево) - Реал (Мъдрец)                          3:1 
Левски (Оризово) - Минерал (Овощник)                      0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Локомотив (Тулово)               0:3 сл. 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Единство (Гурково) - Бузлуджа (Енина)                     4:2 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Елтемир (Крън)            3:0 

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          3:0 
Елтемир (Крън) - Млада гвардия (Розово)                   3:0 сл. 
Минерал (Овощник) - Левски (Сърнево)                      3:0 
Чирпан (Чирпан) - Единство (Гурково)                      3:1 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Тулово) - Левски (Оризово)                     3:0 сл. 
Реал (Мъдрец) - Габровница 04 (Горно Сахране)             1:4 

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Чирпан (Чирпан) - Бузлуджа (Енина)                        6:0 
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)         0:2 
Левски (Сърнево) - Локомотив (Тулово)                     1:5 
Левски (Оризово) - Елтемир (Крън)                         0:3 сл. 
Млада гвардия (Розово) - Мини "Марица-изток" (Раднево)    0:3 сл. 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Единство (Гурково) - Реал (Мъдрец)                        3:0 

                           XXII кръг

24 май 2019 г., петък, 18:00 ч:
Бузлуджа (Енина) - Млада гвардия (Розово)                 3:0 сл. 
Мини "Марица-изток" (Раднево) - Левски (Оризово)          3:0 сл. 
Елтемир (Крън) - Левски (Сърнево)                         4:0 
Локомотив (Тулово) - Габровница 04 (Горно Сахране)        3:0 
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)                    3:0 
Реал (Мъдрец) - Чирпан (Чирпан)                           2:10 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Мини "Марица-изток" (Раднево) XXX 3:0 6:0 3:1 3:0 3:0 3:0 5:2 9:0 7:0 3:0 3:0* 2. Елтемир (Крън) 1:4 XXX 1:1 2:1 2:2 6:1 5:0 4:1 2:1 4:0 3:0*12:3 3. Чирпан (Чирпан) 0:0 5:1 XXX 3:1 6:0 7:0 3:0* 3:1 8:1 3:0 3:0* 3:2 4. Единство (Гурково) 4:1 2:4 4:3 XXX 4:2 3:3 4:0 5:0 3:0 8:1 8:1 3:0* 5. Бузлуджа (Енина) 3:0 3:7 1:1 1:1 XXX 3:3 2:0 4:1 5:0 5:0 3:0* 3:0 6. Минерал (Овощник) 0:3 0:2 0:3 3:0 0:2 XXX 4:0 4:2 2:1 3:0 3:0* 2:2 7. Габровница 04 (Горно Сахране) 0:2 0:2 4:1 1:3 0:0 0:2 XXX 3:0 3:0 3:1 10:0 3:0 8. Локомотив (Тулово) 3:5 0:3* 2:7 2:0 1:1 4:1 3:0 XXX 2:1 8:1 6:0 3:0* 9. Реал (Мъдрец) 0:3 0:2 2:10 0:5 2:4 2:1 1:4 3:0 XXX 5:1 5:2 3:0* 10. Левски (Сърнево) 0:6 0:5 2:4 0:7 3:2 1:1 2:2 1:5 3:1 XXX 2:0 3:0* 11. Млада гвардия (Розово) 0:3* 0:3 0:8 0:3* 0:3 1:7 0:1 0:3* 0:3* 2:4 XXX 2:2 12. Левски (Оризово) 0:5 0:3* 0:3* 4:6 0:3* 0:3* 0:3* 4:2 6:2 3:2 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Футбол от Стара Загора

Елтемир (Крън)

нагоре