ОГ Габрово 2018/19

« ОГ Габрово 2018/19

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра 1919 (Габрово)               18   17   0   1  103:17   51 [-] Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дан Колов (Сенник)                 18   14   1   3   70:21   43            
 3. Севлиево II (Севлиево)             18   13   2   3   85:34   41 [+]        
 4. Балкан (Плачковци)                 18   11   2   5   49:29   35            
 5. Чардафон 1919 (Габрово)            18    9   1   8   61:48   28 [+]        
 6. Ангел Кънчев (Трявна)              18    8   3   7   53:37   27            
 7. Вихър 1962 (Ряховците)             18    4   1  13   27:63   13            
 8. Видима (Душево)                    18    3   2  13   30:80   11 [+]        
 9. Юнак 2006 (Кормянско)              18    2   3  13   23:76    9            
10. Стрела 2006 (Шумата)               18    1   1  16   19:115   4            

Бележки
  - Янтра 1919 (Габрово), 15-ти в Северозпадна Трета лига през изминалия сезон; изпада в "А" ОГ Габрово.
  - Локомотив 1927 (Дряново), 3-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига.
  - Планинец (Батошево), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Видима (Душево), Севлиево II (Севлиево) и Чардафон 1919 (Габрово) се включват в групата.

                           I кръг

9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Севлиево II (Севлиево) - Вихър 1962 (Ряховците)           9:1 
Видима (Душево) - Юнак 2006 (Кормянско)                   1:1 
Стрела 2006 (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                 0:5 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            1:3 
Ангел Кънчев (Трявна) - Балкан (Плачковци)                1:0 

                           II кръг

16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Балкан (Плачковци)               0:3 
Янтра 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)              3:2 
Дан Колов (Сенник) - Чардафон 1919 (Габрово)              5:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Стрела 2006 (Шумата)              5:2 
Севлиево II (Севлиево) - Видима (Душево)                 16:2 

                           III кръг

23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Видима (Душево) - Вихър 1962 (Ряховците)                  4:1 
Стрела 2006 (Шумата) - Севлиево II (Севлиево)             3:14 
Чардафон 1919 (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)          11:4 
Ангел Кънчев (Трявна) - Дан Колов (Сенник)                1:4 
Балкан (Плачковци) - Янтра 1919 (Габрово)                 2:4 

                           IV кръг

30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Янтра 1919 (Габрово)             1:4 
Дан Колов (Сенник) - Балкан (Плачковци)                   3:0 
Юнак 2006 (Кормянско) - Ангел Кънчев (Трявна)             1:1 
Севлиево II (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)          3:1 
Видима (Душево) - Стрела 2006 (Шумата)                    2:0 

                           V кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)             1:6 
Чардафон 1919 (Габрово) - Видима (Душево)                 7:4 
Ангел Кънчев (Трявна) - Севлиево II (Севлиево)            0:1 
Балкан (Плачковци) - Юнак 2006 (Кормянско)                4:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                 отложен 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                 4:2 

                           VI кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
в Душево:
Стрела 2006 (Шумата) - Чардафон 1919 (Габрово)            0:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Севлиево II (Севлиево) - Балкан (Плачковци)               1:5 
Видима (Душево) - Ангел Кънчев (Трявна)                   1:2 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)               1:2 
Юнак 2006 (Кормянско) - Янтра 1919 (Габрово)              0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           VII кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)             14:2 
Балкан (Плачковци) - Видима (Душево)                      5:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Севлиево II (Севлиево)             отложен 
Дан Колов (Сенник) - Юнак 2006 (Кормянско)                5:0 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Севлиево II (Севлиево)             4:0 

                           VIII кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак 2006 (Кормянско)            3:1 
Севлиево II (Севлиево) - Дан Колов (Сенник)               1:1 
Видима (Душево) - Янтра 1919 (Габрово)                    0:4 
Стрела 2006 (Шумата) - Балкан (Плачковци)                 3:9 
Чардафон 1919 (Габрово) - Ангел Кънчев (Трявна)           1:4 

                           IX кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Ангел Кънчев (Трявна) - Вихър 1962 (Ряховците)            6:2 
Балкан (Плачковци) - Чардафон 1919 (Габрово)              1:4 
Янтра 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)              11:0 
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      8:0 
Юнак 2006 (Кормянско) - Севлиево II (Севлиево)            0:6 

                           V кръг - отложен мач

11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)                 4:2 

                           VII кръг - отложен мач

18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Севлиево II (Севлиево)             4:0 

                           X кръг

17 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Севлиево II (Севлиево)           3:6 
Юнак 2006 (Кормянско) - Видима (Душево)                   2:4 
Дан Колов (Сенник) - Стрела 2006 (Шумата)                 7:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            5:1 
Балкан (Плачковци) - Ангел Кънчев (Трявна)                3:0 

                           XI кръг

24 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Балкан (Плачковци) - Вихър 1962 (Ряховците)               3:0 
Ангел Кънчев (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)              1:5 
Чардафон 1919 (Габрово) - Дан Колов (Сенник)              2:3 
Стрела 2006 (Шумата) - Юнак 2006 (Кормянско)              0:1 
Видима (Душево) - Севлиево II (Севлиево)                  2:4 

                           XII кръг

31 март 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Видима (Душево)                  4:2 
Севлиево II (Севлиево) - Стрела 2006 (Шумата)             5:2 
Юнак 2006 (Кормянско) - Чардафон 1919 (Габрово)           0:4 
Дан Колов (Сенник) - Ангел Кънчев (Трявна)                3:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)                 5:1 

                           XIII кръг

7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Вихър 1962 (Ряховците)             7:0 
Балкан (Плачковци) - Дан Колов (Сенник)                   2:1 
Ангел Кънчев (Трявна) - Юнак 2006 (Кормянско)             5:5 
Чардафон 1919 (Габрово) - Севлиево II (Севлиево)          3:6 
Стрела 2006 (Шумата) - Видима (Душево)                    0:0 

                           XIV кръг

14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела 2006 (Шумата)             0:2 
Видима (Душево) - Чардафон 1919 (Габрово)                 3:4 
Севлиево II (Севлиево) - Ангел Кънчев (Трявна)            2:1 
Юнак 2006 (Кормянско) - Балкан (Плачковци)                0:1 
Дан Колов (Сенник) - Янтра 1919 (Габрово)                 4:3 

                           XV кръг

21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)               3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Янтра 1919 (Габрово) - Юнак 2006 (Кормянско)              8:0 
Балкан (Плачковци) - Севлиево II (Севлиево)               2:2 
Ангел Кънчев (Трявна) - Видима (Душево)                   3:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Стрела 2006 (Шумата)            9:1 

                           XVI кръг

29 април 2019 г., понеделник, 16:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Чардафон 1919 (Габрово)          0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Стрела 2006 (Шумата) - Ангел Кънчев (Трявна)              1:6 
Видима (Душево) - Балкан (Плачковци)                      2:3 
Севлиево II (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)             отложен 
Юнак 2006 (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                0:10 
19 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Севлиево II (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)             1:3 

                           XVII кръг

5 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Юнак 2006 (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)            2:3 
Дан Колов (Сенник) - Севлиево II (Севлиево)               0:3 
Янтра 1919 (Габрово) - Видима (Душево)                   12:0 
Балкан (Плачковци) - Стрела 2006 (Шумата)                 3:0 
Ангел Кънчев (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)           4:1 

                           XVIII кръг

12 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)            2:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)              отложен 
Стрела 2006 (Шумата) - Янтра 1919 (Габрово)               1:15 
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      2:4 
Севлиево II (Севлиево) - Юнак 2006 (Кормянско)            5:1 
19 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)              2:2 

                           XVI кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Севлиево II (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)             1:3 

                           XVIII кръг - отложен мач

19 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Балкан (Плачковци)              2:2 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Янтра 1919 (Габрово) XXX 4:2 4:0 5:1 5:1 3:2 7:0 12:0 8:0 11:0 2. Дан Колов (Сенник) 4:3 XXX 0:3 3:0 5:1 3:0 3:0* 8:0 5:0 7:1 3. Севлиево II (Севлиево) 1:3 1:1 XXX 1:5 3:1 2:1 9:1 16:2 5:1 5:2 4. Балкан (Плачковци) 2:4 2:1 2:2 XXX 1:4 3:0 3:0 5:1 4:0 3:0 5. Чардафон 1919 (Габрово) 1:3 2:3 3:6 2:2 XXX 1:4 3:0* 7:4 11:4 9:1 6. Ангел Кънчев (Трявна) 1:5 1:4 0:1 1:0 4:1 XXX 6:2 3:0 5:5 14:2 7. Вихър 1962 (Ряховците) 1:4 1:2 3:6 0:3 0:3* 2:2 XXX 4:2 3:1 0:2 8. Видима (Душево) 0:4 2:4 2:4 2:3 3:4 1:2 4:1 XXX 1:1 2:0 9. Юнак 2006 (Кормянско) 0:3* 0:10 0:6 0:1 0:4 1:1 2:3 2:4 XXX 5:2 10. Стрела 2006 (Шумата) 1:15 0:5 3:14 3:9 0:3 1:6 1:6 0:0 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

няма

нагоре