ОФГ Габрово 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Плачковци)                  7    6   1   0   45:9    19
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дан Колов (Сенник)                  6    4   1   1   25:10   13 [1 0 0  4:1  3]
 3. Ангел Кънчев (Трявна)               7    4   1   2   33:12   13 [0 0 1  1:4  0]
 4. Локомотив 1927 (Дряново)            7    3   2   2   27:15   11
 5. Вихър 1962 (Ряховците)              7    3   1   3   16:20   10
 6. Планинец (Батошево)                 7    2   0   5   17:34    6 [1 0 0  2:0  3]
 7. Юнак 2006 (Кормянско)               7    2   0   5   13:30    6 [0 0 1  0:2  0]
 8. Стрела 2006 (Шумата)                6    0   0   6   12:58    0

Бележки
  - Янтра 1919 (Габрово) влиза в Северозападна Трета лига.
  - Чардафон 1919 (Габрово), 4-ти; и Академик (Габрово), 9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.

                           I кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Стрела 2006 (Шумата)          12:3 
Дан Колов (Сенник) - Юнак 2006 (Кормянско)                4:0 
Вихър 1962 (Ряховците) - Планинец (Батошево)              3:2 
Балкан (Плачковци) - Ангел Кънчев (Трявна)                2:1 

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Ангел Кънчев (Трявна)              1:11 
Планинец (Батошево) - Балкан (Плачковци)                  1:11 
Юнак 2006 (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)            0:4 
Локомотив 1927 (Дряново) - Дан Колов (Сенник)             3:2 

                           III кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Дан Колов (Сенник) - Стрела 2006 (Шумата)                 отложен 
Вихър 1962 (Ряховците) - Локомотив 1927 (Дряново)         2:2 
Балкан (Плачковци) - Юнак 2006 (Кормянско)                8:1 
Ангел Кънчев (Трявна) - Планинец (Батошево)               7:1 

                           IV кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Планинец (Батошево)                2:7 
Юнак 2006 (Кормянско) - Ангел Кънчев (Трявна)             1:7 
Локомотив 1927 (Дряново) - Балкан (Плачковци)             0:1 
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)               7:1 

                           V кръг

15 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела 2006 (Шумата)             4:1 
Балкан (Плачковци) - Дан Колов (Сенник)                   3:3 
Ангел Кънчев (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)          3:3 
Планинец (Батошево) - Юнак 2006 (Кормянско)               2:0 

                           VI кръг

22 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Стрела 2006 (Шумата) - Юнак 2006 (Кормянско)              4:9 
Локомотив 1927 (Дряново) - Планинец (Батошево)            6:2 
Дан Колов (Сенник) - Ангел Кънчев (Трявна)                4:1 
Вихър 1962 (Ряховците) - Балкан (Плачковци)               2:5 

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 15:00 ч:
Балкан (Плачковци) - Стрела 2006 (Шумата)                15:1 
Ангел Кънчев (Трявна) - Вихър 1962 (Ряховците)            3:0 
Планинец (Батошево) - Дан Колов (Сенник)                  2:5 
Юнак 2006 (Кормянско) - Локомотив 1927 (Дряново)          2:1 

                           VIII кръг

пролет 2018:
Стрела 2006 (Шумата) - Локомотив 1927 (Дряново)            - 
Юнак 2006 (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                 - 
Планинец (Батошево) - Вихър 1962 (Ряховците)               - 
Ангел Кънчев (Трявна) - Балкан (Плачковци)                 - 

                           IX кръг

Ангел Кънчев (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)               - 
Балкан (Плачковци) - Планинец (Батошево)                   - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак 2006 (Кормянско)             - 
Дан Колов (Сенник) - Локомотив 1927 (Дряново)              - 

                           X кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Дан Колов (Сенник)                  - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър 1962 (Ряховците)          - 
Юнак 2006 (Кормянско) - Балкан (Плачковци)                 - 
Планинец (Батошево) - Ангел Кънчев (Трявна)                - 

                           XI кръг

Планинец (Батошево) - Стрела 2006 (Шумата)                 - 
Ангел Кънчев (Трявна) - Юнак 2006 (Кормянско)              - 
Балкан (Плачковци) - Локомотив 1927 (Дряново)              - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)                - 

                           XII кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)              - 
Дан Колов (Сенник) - Балкан (Плачковци)                    - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Ангел Кънчев (Трявна)           - 
Юнак 2006 (Кормянско) - Планинец (Батошево)                - 

                           XIII кръг

Юнак 2006 (Кормянско) - Стрела 2006 (Шумата)               - 
Планинец (Батошево) - Локомотив 1927 (Дряново)             - 
Ангел Кънчев (Трявна) - Дан Колов (Сенник)                 - 
Балкан (Плачковци) - Вихър 1962 (Ряховците)                - 

                           XIV кръг

Стрела 2006 (Шумата) - Балкан (Плачковци)                  - 
Вихър 1962 (Ряховците) - Ангел Кънчев (Трявна)             - 
Дан Колов (Сенник) - Планинец (Батошево)                   - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Юнак 2006 (Кормянско)           - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Балкан (Плачковци) XXX 3:3 2:1 -:- -:- -:- 8:1 15:1 2. Дан Колов (Сенник) -:- XXX 4:1 -:- 7:1 -:- 4:0 -:- 3. Ангел Кънчев (Трявна) -:- -:- XXX 3:3 3:0 7:1 -:- -:- 4. Локомотив 1927 (Дряново) 0:1 3:2 -:- XXX -:- 6:2 -:- 12:3 5. Вихър 1962 (Ряховците) 2:5 -:- -:- 2:2 XXX 3:2 -:- 4:1 6. Планинец (Батошево) 1:11 2:5 -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- 7. Юнак 2006 (Кормянско) -:- -:- 1:7 2:1 0:4 -:- XXX -:- 8. Стрела 2006 (Шумата) -:- -:- 1:11 -:- -:- 2:7 4:9 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

няма

нагоре