ОГ Търговище 2018/19

« ОГ Търговище 2018/19

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноломец 1919 (Попово)           20   17   2   1   86:16   53        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Спортист (Ковачевец)               20   17   1   2   64:11   52               
 3. Левски (Омуртаг)                   20   13   2   5   52:23   41               
 4. Агротрон М (Момино)                20   12   3   5   50:30   39               
 5. Тузлушка слава (Антоново)          20    9   2   9   36:39   29                [2 0 0  5:3  6]
 6. Вихър 1931 (Дългач)                20    9   2   9   36:40   29                [0 0 2  3:5  0]
 7. Герлово 2016 (Обител)              20    7   3  10   35:52   24               
 8. Агроелит 1 (Макариополско)         20    6   1  13   26:55   19               
 9. Сокол (Трескавец)                  20    5   2  13   22:54   17               
10. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        20    4   2  14   25:49   14 [+]           
11. Урожай (Гърчиново)                 20    1   0  19   10:73    3 [+]           
--. Беломорец (Светлен)                 1    0   0   1    0:5     -    [*] Изваден

Бележки
  - Ракета (Търговище), 5-ти; и Буховци 2016 (Буховци), 11-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Беломорец (Светлен), 12-ти и отказал се преди края на изминалия сезон; отново се включва в групата.
  - Урожай (Гърчиново) и Въбел (кв.Въбел, Търговище) се включват в групата.
  - След I кръг Беломорец (Светлен) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.

                           I кръг

9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Тузлушка слава (Антоново)         4:2 
Черноломец 1919 (Попово) - Агроелит 1 (Макариополско)     6:0 
Агротрон М (Момино) - Вихър 1931 (Дългач)                 5:1 
Спортист (Ковачевец) - Сокол (Трескавец)                  отложен 
Левски (Омуртаг) - Беломорец (Светлен)                    5:0  /анулиран/ 
Урожай (Гърчиново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)          отложен 
25 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Ковачевец) - Сокол (Трескавец)                  3:0 
Урожай (Гърчиново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)          1:6 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      0:0 
Вихър 1931 (Дългач) - Спортист (Ковачевец)                0:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)   3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Беломорец (Светлен) - Урожай (Гърчиново)                  анулиран 
Агроелит 1 (Макариополско) - Агротрон М (Момино)          2:3 
Герлово 2016 (Обител) - Черноломец 1919 (Попово)          1:2 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Вихър 1931 (Дългач)                    9:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Тузлушка слава (Антоново)     10:0 
Агротрон М (Момино) - Герлово 2016 (Обител)               5:0 
Спортист (Ковачевец) - Агроелит 1 (Макариополско)         4:1 
Урожай (Гърчиново) - Сокол (Трескавец)                    2:3 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Беломорец (Светлен)         анулиран 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Беломорец (Светлен)           анулиран 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           2:1 
Вихър 1931 (Дългач) - Урожай (Гърчиново)                  5:0 
Агроелит 1 (Макариополско) - Левски (Омуртаг)             0:2 
Герлово 2016 (Обител) - Спортист (Ковачевец)              0:3 
Черноломец 1919 (Попово) - Агротрон М (Момино)            4:1 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Герлово 2016 (Обител)                  4:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)           2:1 
Спортист (Ковачевец) - Черноломец 1919 (Попово)           1:1 
Урожай (Гърчиново) - Агроелит 1 (Макариополско)           2:3 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)         1:2 
Беломорец (Светлен) - Сокол (Трескавец)                   анулиран 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             3:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Беломорец (Светлен)                 анулиран 
Агроелит 1 (Макариополско) - Въбел (кв.Въбел, Тщ)         1:0 
Герлово 2016 (Обител) - Урожай (Гърчиново)                1:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Левски (Омуртаг)               4:1 
Агротрон М (Момино) - Спортист (Ковачевец)                3:1 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Герлово 2016 (Обител)       1:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Ковачевец) - Тузлушка слава (Антоново)          2:1 
Левски (Омуртаг) - Агротрон М (Момино)                    1:3 
Урожай (Гърчиново) - Черноломец 1919 (Попово)             0:7 
Беломорец (Светлен) - Агроелит 1 (Макариополско)          анулиран 
Сокол (Трескавец) - Вихър 1931 (Дългач)                   1:0 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Вихър 1931 (Дългач)           3:2 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Сокол (Трескавец)            2:0 
Герлово 2016 (Обител) - Беломорец (Светлен)               анулиран 
Черноломец 1919 (Попово) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    6:1 
Агротрон М (Момино) - Урожай (Гърчиново)                  5:1 
Спортист (Ковачевец) - Левски (Омуртаг)                   0:3 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              2:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Спортист (Ковачевец)                 0:4 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Агротрон М (Момино)         2:2 
Беломорец (Светлен) - Черноломец 1919 (Попово)            анулиран 
Сокол (Трескавец) - Герлово 2016 (Обител)                 1:1 
Вихър 1931 (Дългач) - Агроелит 1 (Макариополско)          2:2 

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Урожай (Гърчиново)                     3:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит 1 (Макариополско)    4:1 
Герлово 2016 (Обител) - Вихър 1931 (Дългач)               0:2 
Черноломец 1919 (Попово) - Сокол (Трескавец)              4:0 
Агротрон М (Момино) - Беломорец (Светлен)                 анулиран 
Спортист (Ковачевец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        2:0 

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Герлово 2016 (Обител)        5:2 
18 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Тузлушка слава (Антоново)            2:1 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Левски (Омуртаг)            2:1 
Беломорец (Светлен) - Спортист (Ковачевец)                анулиран 
Сокол (Трескавец) - Агротрон М (Момино)                   2:3 
Вихър 1931 (Дългач) - Черноломец 1919 (Попово)            1:2 

                           I кръг - отложени мачове

25 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Ковачевец) - Сокол (Трескавец)                  3:0 
Урожай (Гърчиново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)          1:6 

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Спортист (Ковачевец)                  0:5 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Герлово 2016 (Обител)         1:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Черноломец 1919 (Попово)     0:5 
Вихър 1931 (Дългач) - Агротрон М (Момино)                 2:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Урожай (Гърчиново)          2:0 
Левски (Омуртаг)                                          почива

                           XIII кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Спортист (Ковачевец) - Вихър 1931 (Дългач)                1:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)   0:1 
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      3:0 
Агротрон М (Момино) - Агроелит 1 (Макариополско)          2:0 
Черноломец 1919 (Попово) - Герлово 2016 (Обител)          7:0 
Урожай (Гърчиново)                                        почива

                           XIV кръг

31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Черноломец 1919 (Попово)      1:6 
Герлово 2016 (Обител) - Агротрон М (Момино)               3:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Спортист (Ковачевец)         0:4 
Вихър 1931 (Дългач) - Левски (Омуртаг)                    2:1 
Сокол (Трескавец) - Урожай (Гърчиново)                    3:0 
Въбел (кв.Въбел, Търговище)                               почива

                           XV кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Спортист (Ковачевец) - Герлово 2016 (Обител)              7:0 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Сокол (Трескавец)           4:1 
Урожай (Гърчиново) - Вихър 1931 (Дългач)                  0:2 
Левски (Омуртаг) - Агроелит 1 (Макариополско)             5:0 
Агротрон М (Момино) - Черноломец 1919 (Попово)            1:2 
Тузлушка слава (Антоново)                                 почива

                           XVI кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Герлово 2016 (Обител) - Левски (Омуртаг)                  2:5 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Агротрон М (Момино)           1:1 
Черноломец 1919 (Попово) - Спортист (Ковачевец)           0:2 
Агроелит 1 (Макариополско) - Урожай (Гърчиново)           2:0 
Вихър 1931 (Дългач) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         2:0 
Сокол (Трескавец)                                         почива

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             0:5 
Спортист (Ковачевец) - Агротрон М (Момино)                3:0 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Тщ) - Агроелит 1 (Макариополско)         0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Въбел е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
Урожай (Гърчиново) - Герлово 2016 (Обител)                1:3 
Левски (Омуртаг) - Черноломец 1919 (Попово)               2:2 
Вихър 1931 (Дългач)                                       почива

                           XVIII кръг

26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Спортист (Ковачевец)          1:3 
Черноломец 1919 (Попово) - Урожай (Гърчиново)             3:0 
Герлово 2016 (Обител) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       8:3 
Вихър 1931 (Дългач) - Сокол (Трескавец)                   4:1 
27 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Левски (Омуртаг)                    1:2 
Агроелит 1 (Макариополско)                                почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Спортист (Ковачевец)                   0:3 сл. * 
* - неизвестен първоначален резултат, в последствие на Левски (Омуртаг) е
    присъдена служебна загуба заради нердовен играч.
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Вихър 1931 (Дългач) - Тузлушка слава (Антоново)           1:2 
Сокол (Трескавец) - Агроелит 1 (Макариополско)            4:2 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Черноломец 1919 (Попово)    0:3 сл. * 
* - неизвестен първоначален резултат, в последствие на Въбел е присъдена
    служебна загуба заради нердовен играч.
Урожай (Гърчиново) - Агротрон М (Момино)                  0:3 
Герлово 2016 (Обител)                                     почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              1:2 
Спортист (Ковачевец) - Урожай (Гърчиново)                11:1 
12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Агротрон М (Момино) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         4:2 
Герлово 2016 (Обител) - Сокол (Трескавец)                 3:1 
Агроелит 1 (Макариополско) - Вихър 1931 (Дългач)          2:6 
Черноломец 1919 (Попово)                                  почива

                           XXI кръг

19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Агроелит 1 (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)    0:1 
Вихър 1931 (Дългач) - Герлово 2016 (Обител)               1:0 
Сокол (Трескавец) - Черноломец 1919 (Попово)              3:6 
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Спортист (Ковачевец)        0:3 
Урожай (Гърчиново) - Левски (Омуртаг)                     0:3 сл. 
Агротрон М (Момино)                                       почива

                           XXII кръг

2 юни 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Урожай (Гърчиново)            3:0 
Левски (Омуртаг) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            3:0 
Агротрон М (Момино) - Сокол (Трескавец)                   3:0 
Герлово 2016 (Обител) - Агроелит 1 (Макариополско)        3:0 
5 юни 2019 г., сряда, 18:00 ч:
Черноломец 1919 (Попово) - Вихър 1931 (Дългач)            6:1 
Спортист (Ковачевец)                                      почива

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноломец 1919 (Попово) XXX 0:2 4:1 4:1 10:0 6:1 7:0 6:0 4:0 6:1 3:0 --- 2. Спортист (Ковачевец) 1:1 XXX 0:3 3:0 2:1 1:0 7:0 4:1 3:0 2:0 11:1 --- 3. Левски (Омуртаг) 2:2 0:3* XXX 1:3 2:1 9:0 4:2 5:0 3:0 3:0 3:0 (5:0) 4. Агротрон М (Момино) 1:2 3:1 1:2 XXX 2:1 5:1 5:0 2:0 3:0 4:2 5:1 --- 5. Тузлушка слава (Антоново) 1:6 1:3 1:2 1:1 XXX 3:2 1:1 4:1 3:0 3:0* 3:0 --- 6. Вихър 1931 (Дългач) 1:2 0:2 2:1 2:2 1:2 XXX 1:0 2:2 4:1 2:0 5:0 --- 7. Герлово 2016 (Обител) 1:2 0:3 2:5 3:1 4:2 0:2 XXX 3:0 3:1 8:3 1:0 --- 8. Агроелит 1 (Макариополско) 0:5 0:4 0:2 2:3 0:1 2:6 5:2 XXX 2:0 1:0 2:0 --- 9. Сокол (Трескавец) 3:6 0:5 0:0 2:3 0:5 1:0 1:1 4:2 XXX 2:1 3:0 --- 10. Въбел (кв.Въбел, Търговище) 0:3* 0:3 2:1 2:2 0:1 1:2 1:1 0:3* 4:1 XXX 2:0 --- 11. Урожай (Гърчиново) 0:7 0:4 0:3* 0:3 2:1 0:2 1:3 2:3 2:3 1:6 XXX --- 12. Беломорец (Светлен) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

ОГ Търговище @enjore

Искра (Голямо градище)
Светкавица 1922 (Търговище)
Черноломец 04 (Попово)

нагоре