ОГ Шумен 2023/24

« ОГ Шумен 2023/24


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Мълния (Климент) 18 16 1 1 73:15 49 Финали 2. Заря 2022 (Тодор Икономово) 18 13 3 2 58:25 42 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Зенит (Черноглавци) 18 12 3 3 67:26 39 4. Ясен 2007 (Ясенково) 18 10 2 6 59:45 32 5. Ракета 2023 (Тъкач) 18 9 2 7 56:46 29 [+] 6. Космос (Браничево) 18 7 3 8 55:43 24 7. Победа 2016 (Пристое) 18 7 1 10 49:64 22 8. Устрем 2020 (Пет могили) 18 4 3 11 27:57 15 9. Борци (Борци) 18 2 0 16 24:72 6 10. Лудогорец 2017 (Каолиново) 18 1 0 17 17:92 3 --. Дъбрава (Осеновец) 7 3 1 3 16:18 - [*] Изваден
Бележки - Динамо 2015 (Вълнари), 3-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Ракета 2023 (Тъкач) се включва в групата. - На 6 декември 2013 г. Дъбрава (Осеновец) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Космос (Браничево) - Борци (Борци) 7:0 сл. * * - прекратен в 20' при 4:0, след като гостите, започнали мача с 10 човека, остават с по-малко от 7 човека на терена заради контузии. 3 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Лудогорец 2017 (Каолиново) - Зенит (Черноглавци) 0:4 (0:0) 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Устрем 2020 (Пет могили) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:5 (1:3) Ракета 2023 (Тъкач) - Дъбрава (Осеновец) 3:3 (1:0) /анулиран/ Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) отложен 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) 0:2 (0:0) Победа 2016 (Пристое) почива II кръг 9 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Борци (Борци) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 0:4 (0:4) 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Победа 2016 (Пристое) 5:3 (2:0) Мълния (Климент) - Космос (Браничево) 3:0 сл. * * - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) отложен Устрем 2020 (Пет могили) - Ракета 2023 (Тъкач) 0:3 (0:1) 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) анулиран Заря 2022 (Тодор Икономово) почива III кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Лудогорец 2017 (Каолиново) - Мълния (Климент) 0:4 (0:2) 17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Борци (Борци) 3:0 сл. * * - прекратен в 5' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ракета 2023 (Тъкач) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:2 (1:0) Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем 2020 (Пет могили) 3:3 (2:3) Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите се явяват с 5 футболисти. Зенит (Черноглавци) почива IV кръг 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Устрем 2020 (Пет могили) - Космос (Браничево) 0:0 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Заря 2022 (Тодор Икономово) - Зенит (Черноглавци) 3:1 (2:1) Мълния (Климент) - Победа 2016 (Пристое) 7:1 (1:0) Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 5:0 (3:0) /анулиран/ Ракета 2023 (Тъкач) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:2 (1:1) Борци (Борци) почива V кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Лудогорец 2017 (Каолиново) - Устрем 2020 (Пет могили) 0:1 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Космос (Браничево) - Ракета 2023 (Тъкач) 3:3 (3:1) 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:3 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Дъбрава (Осеновец) 1:3 /анулиран/ Зенит (Черноглавци) - Борци (Борци) 6:0 сл. * * - прекратен в 38' при 3:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. Мълния (Климент) почива VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Космос (Браничево) 2:0 (1:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Заря 2022 (Тодор Икономово) - Борци (Борци) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Мълния (Климент) - Зенит (Черноглавци) 0:1 (0:1) Устрем 2020 (Пет могили) - Победа 2016 (Пристое) 3:1 (0:1) Ракета 2023 (Тъкач) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 3:2 (2:1) Дъбрава (Осеновец) почива VII кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Космос (Браничево) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 3:1 (1:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково) 0:4 (0:1) Победа 2016 (Пристое) - Ракета 2023 (Тъкач) 5:2 (2:0) Зенит (Черноглавци) - Дъбрава (Осеновец) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран. Борци (Борци) - Мълния (Климент) 1:5 (1:3) Устрем 2020 (Пет могили) почива VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Космос (Браничево) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 8:2 (4:1) 22 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Устрем 2020 (Пет могили) - Зенит (Черноглавци) 1:1 (1:1) 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Дъбрава (Осеновец) - Борци (Борци) 5:3 (4:1) /анулиран/ 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Заря 2022 (Тодор Икономово) - Мълния (Климент) 0:0 * * - Заря 2022 е наказан с 3 мача лишаване от домакинство след като публика на домакините нахлува в гостуващата съблекалня и атакува играчи на гостите след края на мача. Ясен 2007 (Ясенково) - Победа 2016 (Пристое) 6:0 (2:0) Ракета 2023 (Тъкач) почива IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Лудогорец 2017 (Каолиново) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 1:6 Победа 2016 (Пристое) - Космос (Браничево) 2:4 Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец) 5:0 /анулиран/ 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Ракета 2023 (Тъкач) 2:0 Борци (Борци) - Устрем 2020 (Пет могили) 4:2 Ясен 2007 (Ясенково) почива X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: на неутрален терен: * Заря 2022 (Тодор Икономово) - Дъбрава (Осеновец) 3:0 сл. ** /анулиран/ * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Заря 2022. ** - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Ясен 2007 (Ясенково) - Зенит (Черноглавци) 1:4 (1:1) 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Устрем 2020 (Пет могили) - Мълния (Климент) 1:4 (1:3) 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ракета 2023 (Тъкач) - Борци (Борци) 5:2 (1:2) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Победа 2016 (Пристое) 0:7 Космос (Браничево) почива XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 0:5 (0:3) Мълния (Климент) - Ракета 2023 (Тъкач) 6:1 (0:1) 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Космос (Браничево) отложен Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) отложен Дъбрава (Осеновец) - Устрем 2020 (Пет могили) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран. 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Космос (Браничево) 2:2 (2:1) 25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:5 Лудогорец 2017 (Каолиново) почива I кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) отложен III кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) отложен I кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент) 0:2 (0:0) III кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Космос (Браничево) - Дъбрава (Осеновец) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите се явяват с 5 футболисти. II кръг - отложен мач 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково) анулиран XI кръг - отложен мач 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Космос (Браничево) 2:2 (2:1) XI кръг - отложен мач 25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:5 XII кръг 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Браничево: * Заря 2022 (Тодор Икономово) - Устрем 2020 (Пет могили) 5:0 (2:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Заря 2022. Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково) 5:2 (4:0) Борци (Борци) - Космос (Браничево) 2:3 (2:1) Зенит (Черноглавци) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 9:0 (5:0) Ракета 2023 (Тъкач) почива Победа 2016 (Пристое) почива XIII кръг 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Зенит (Черноглавци) 1:4 (1:1) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Борци (Борци) 0:3 (0:1) Космос (Браничево) - Мълния (Климент) 0:1 (0:1) Ракета 2023 (Тъкач) - Устрем 2020 (Пет могили) 6:1 (3:1) Заря 2022 (Тодор Икономово) почива Ясен 2007 (Ясенково) почива XIV кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Мълния (Климент) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 9:2 (6:1) 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Браничево: * Заря 2022 (Тодор Икономово) - Ракета 2023 (Тъкач) 3:1 (1:1) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Заря 2022. Устрем 2020 (Пет могили) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:4 (2:2) Борци (Борци) - Победа 2016 (Пристое) 3:5 (0:4) Космос (Браничево) почива Зенит (Черноглавци) почива XV кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Мълния (Климент) 0:5 (0:5) 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Космос (Браничево) - Устрем 2020 (Пет могили) 5:1 (3:0) 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 2:2 (1:2) Ясен 2007 (Ясенково) - Ракета 2023 (Тъкач) 6:3 (4:0) Борци (Борци) почива Лудогорец 2017 (Каолиново) почива XVI кръг 31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Заря 2022 (Тодор Икономово) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:2 (2:0) Ракета 2023 (Тъкач) - Космос (Браничево) 3:2 (1:1) Устрем 2020 (Пет могили) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 4:0 сл. * * - прекратен при 1:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Борци (Борци) - Зенит (Черноглавци) 2:3 (2:1) Победа 2016 (Пристое) почива Мълния (Климент) почива XVII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Устрем 2020 (Пет могили) 4:2 (2:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Ракета 2023 (Тъкач) 1:5 (0:3) 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Борци (Борци) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 3:4 (3:2) Зенит (Черноглавци) - Мълния (Климент) 2:3 (1:0) Космос (Браничево) - Ясен 2007 (Ясенково) 3:5 (1:3) XVIII кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 5:2 (2:0) 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Заря 2022 (Тодор Икономово) - Космос (Браничево) 3:1 (2:0) Ракета 2023 (Тъкач) - Победа 2016 (Пристое) 6:2 (2:1) Мълния (Климент) - Борци (Борци) 3:0 сл. * * - прекратен в 2' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. Устрем 2020 (Пет могили) почива Зенит (Черноглавци) почива XIX кръг 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Зенит (Черноглавци) - Устрем 2020 (Пет могили) 5:1 (2:0) Лудогорец 2017 (Каолиново) - Космос (Браничево) 2:8 (2:4) 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Мълния (Климент) - Заря 2022 (Тодор Икономово) 4:1 (1:0) Победа 2016 (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково) 2:6 (0:2) Борци (Борци) почива Ракета 2023 (Тъкач) почива XX кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Заря 2022 (Тодор Икономово) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 6:1 (2:0) 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Космос (Браничево) - Победа 2016 (Пристое) 3:4 (0:1) 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ракета 2023 (Тъкач) - Зенит (Черноглавци) 3:1 (2:0) Устрем 2020 (Пет могили) - Борци (Борци) 4:0 (1:0) Ясен 2007 (Ясенково) почива Мълния (Климент) почива XXI кръг 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Победа 2016 (Пристое) - Лудогорец 2017 (Каолиново) 6:0 5 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Мълния (Климент) - Устрем 2020 (Пет могили) 7:0 (3:0) Борци (Борци) - Ракета 2023 (Тъкач) 1:6 (0:0) Зенит (Черноглавци) - Ясен 2007 (Ясенково) 8:1 (6:0) Заря 2022 (Тодор Икономово) почива Космос (Браничево) почива XXII кръг 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Заря 2022 (Тодор Икономово) - Победа 2016 (Пристое) 3:3 (1:1) Космос (Браничево) - Зенит (Черноглавци) 3:7 (1:4) Ясен 2007 (Ясенково) - Борци (Борци) 4:1 (2:1) Ракета 2023 (Тъкач) - Мълния (Климент) 3:5 (1:3) Лудогорец 2017 (Каолиново) почива Устрем 2020 (Пет могили) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Мълния (Климент) XXX 4:1 0:1 5:2 6:1 3:0* 7:1 7:0 3:0* 9:2 (5:0) 2. Заря 2022 (Тодор Икономово) 0:0 XXX 3:1 3:2 3:1 3:1 3:3 5:0 3:0* 6:1 (3:0) 3. Зенит (Черноглавци) 2:3 2:2 XXX 8:1 2:0 2:2 5:3 5:1 6:0* 9:0 --- 4. Ясен 2007 (Ясенково) 0:2 1:3 1:4 XXX 6:3 2:0 6:0 3:3 4:1 5:2 --- 5. Ракета 2023 (Тъкач) 3:5 1:2 3:1 2:2 XXX 3:2 6:2 6:1 5:2 3:2 (3:3) 6. Космос (Браничево) 0:1 3:1 3:7 3:5 3:3 XXX 3:4 5:1 7:0* 8:2 (3:0) 7. Победа 2016 (Пристое) 0:5 0:5 1:4 2:6 5:2 2:4 XXX 4:2 3:0* 6:0 (1:3) 8. Устрем 2020 (Пет могили) 1:4 1:5 1:1 2:4 0:3 0:0 3:1 XXX 4:0 4:0* --- 9. Борци (Борци) 1:5 3:4 2:3 2:5 1:6 2:3 3:5 4:2 XXX 0:4 --- 10. Лудогорец 2017 (Каолиново) 0:4 1:6 0:4 0:4 1:5 2:8 0:7 0:1 0:3 XXX --- 11. Дъбрава (Осеновец) --- --- --- --- --- --- --- --- (5:3)(5:0) XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Нови пазар) 16 12 3 1 54:15 39 [-] Финали 2. Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 16 12 1 3 64:19 37 Финали 3. Енев (Дибич) 16 9 4 3 37:19 31 Финали 4. Шумен 2007 (Шумен) 16 7 3 6 27:18 24 Финали [1 0 1 6:3 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Смядово (Смядово) 16 7 3 6 36:31 24 [1 0 1 3:6 3] 6. Локомотив 2008 (Каспичан) 16 5 3 8 21:27 18 7. Волов (Шумен) 16 3 6 7 21:29 15 [-][*] [1 1 0 2:1 4] 8. Златен век 2020 (Велики Преслав) 16 4 3 9 18:49 15 <- [0 1 1 1:2 1] 9. Ендже (Царев брод) 16 0 0 16 6:77 0 --. Върбица (Върбица) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Ботев (Нови пазар), 15-и в Североизточна Трета лига през изминалия сезон; изпада в ОГ Шумен. - На 23 август 2023 г. Волов (Шумен), 10-и в Североизточна Трета лига се отказва от по-нататъшно участие по организационни и финансови причини. Отборът се включва в ОГ Шумен. - Герой (Зайчино ореше), 6-и; и Устрем (Трем), 9-и в "А" ОГ - център през изминалия сезон; са преместени в "А" ОГ - юг. - Златен век 2020 (Велики Преслав), 1-и в "А" ОГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "А" ОГ - център. - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически ст."Цоньо Василев" в Шумен освен ако не е посочено друго. - Шумен 2007 (Шумен) играе домакинските си мачове на Ученически ст."Цоньо Василев" в Шумен освен ако не е посочено друго. - Непосредствено преди началото на сезона Върбица (Върбица), 3-и през изминалия сезон; се отказва от по-нататъшно участие. Мачовете му се анулират. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 2:2 (2:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово) отложен Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод) 6:0 (1:0) Върбица (Върбица) - Ботев (Нови пазар) анулиран 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Волов (Шумен) - Енев (Дибич) 2:2 (0:2) 19 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово) 3:0 сл. II кръг 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар) 0:4 (0:2) Шумен 2007 (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:0 (1:0) 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица) анулиран Енев (Дибич) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 3:0 (3:0) Смядово (Смядово) - Волов (Шумен) 1:1 (1:1) III кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Смядово (Смядово) 5:2 (4:2) Ботев (Нови пазар) - Ендже (Царев брод) 6:1 (4:0) 17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Златен век 2020 (В.Преслав) 1:2 (1:1) 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Волов (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен) 1:1 (1:1) Върбица (Върбица) - Енев (Дибич) анулиран IV кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Енев (Дибич) - Ботев (Нови пазар) 6:0 (1:0) 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод) 6:1 Шумен 2007 (Шумен) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:2 (1:0) 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Смядово (Смядово) - Върбица (Върбица) анулиран Локомотив 2008 (Каспичан) - Волов (Шумен) 3:0 (1:0) V кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1 Ендже (Царев брод) - Енев (Дибич) 0:3 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Волов (Шумен) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 0:0 Върбица (Върбица) - Шумен 2007 (Шумен) анулиран Ботев (Нови пазар) - Смядово (Смядово) 2:1 VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Волов (Шумен) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:3 (0:1) 8 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - Енев (Дибич) 0:0 Смядово (Смядово) - Ендже (Царев брод) 3:1 (2:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар) 1:1 (1:0) Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица) анулиран VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) - Златен век 2020 (В.Преслав) 3:2 (2:2) Ботев (Нови пазар) - Локомотив 2008 (Каспичан) 5:1 (3:1) Енев (Дибич) - Смядово (Смядово) 2:3 (1:1) 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Ендже (Царев брод) - Шумен 2007 (Шумен) 0:4 (0:1) 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Върбица (Върбица) - Волов (Шумен) анулиран VIII кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Ендже (Царев брод) 6:0 (4:0) 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - Смядово (Смядово) 1:2 (0:2) Енев (Дибич) - Шумен 2007 (Шумен) 2:0 (1:0) * * - по първоначална програма с домакинство за Шумен 2007, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар) 0:3 (0:0) Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Върбица (Върбица) анулиран IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:1 Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Върбица (Върбица) - Златен век 2020 (Велики Преслав) анулиран Ендже (Царев брод) - Волов (Шумен) 1:3 Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) отложен 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1 25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) 2:0 (0:0) IX кръг - отложен мач 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1 I кръг - отложен мач 19 ноември 2023 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово) 3:0 сл. IX кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Смядово (Смядово) - Шумен 2007 (Шумен) 2:0 (0:0) X кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Енев (Дибич) - Волов (Шумен) 3:2 (1:1) Ендже (Царев брод) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 0:9 (0:5) 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: в Троица: * Златен век 2020 (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен) 2:1 (1:1) * - в Троица заради подновяване на терена на стадиона във Велики Преслав. 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Смядово (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1 (1:0) Ботев (Нови пазар) почива XI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 9:1 (3:1) Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Енев (Дибич) 7:0 (3:0) 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Шумен 2007 (Шумен) 0:2 (0:1) 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Волов (Шумен) - Смядово (Смядово) 1:1 (0:1) Ендже (Царев брод) почива XII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Смядово (Смядово) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 1:3 (0:1) Ендже (Царев брод) - Ботев (Нови пазар) 0:7 (0:4) 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Златен век 2020 (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан) 0:1 (0:1) Шумен 2007 (Шумен) - Волов (Шумен) 2:1 (1:1) Енев (Дибич) почива XIII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Енев (Дибич) 0:0 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Ендже (Царев брод) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 0:1 (0:1) 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: в Каспичан: Волов (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан) 1:1 (0:1) 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Шумен 2007 (Шумен) 1:2 (1:1) Смядово (Смядово) почива XIV кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) 1:4 (1:1) Смядово (Смядово) - Ботев (Нови пазар) 1:4 (1:1) Енев (Дибич) - Ендже (Царев брод) 4:1 (2:1) 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Златен век 2020 (Велики Преслав) - Волов (Шумен) 1:2 (0:2) Шумен 2007 (Шумен) почива XV кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Енев (Дибич) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 7:0 (3:0) 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Ендже (Царев брод) - Смядово (Смядово) 0:8 (0:4) Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен) 1:0 (0:0) Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Волов (Шумен) 3:1 (3:0) Локомотив 2008 (Каспичан) почива XVI кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Златен век 2020 (В.Преслав) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) 0:10 (0:3) Смядово (Смядово) - Енев (Дибич) 3:1 (2:1) 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Ендже (Царев брод) 4:0 (3:0) 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив 2008 (Каспичан) - Ботев (Нови пазар) 0:4 (0:3) Волов (Шумен) почива XVII кръг 4 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Шумен 2007 (Шумен) - Енев (Дибич) 0:2 (0:1) * * - по първоначална програма с домакинство за Енев, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Смядово (Смядово) - Златен век 2020 (Велики Преслав) 6:0 (3:0) Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан) 0:1 (0:0) 5 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен) 3:0 (1:0) Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) почива XVIII кръг 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Ботев (Нови пазар) 2:4 (1:1) Локомотив 2008 (Каспичан) - Енев (Дибич) 0:1 (0:0) Шумен 2007 (Шумен) - Смядово (Смядово) 6:1 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Волов (Шумен) - Ендже (Царев брод) 6:1 Златен век 2020 (Велики Преслав) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Нови пазар) XXX 1:1 0:0 1:0 2:1 5:1 3:0 9:1 6:1 --- 2. Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 2:4 XXX 7:0 1:2 5:2 5:1 3:1 3:2 6:0 --- 3. Енев (Дибич) 6:0 3:0 XXX 2:0 2:3 1:1 3:2 7:0 4:1 --- 4. Шумен 2007 (Шумен) 1:1 1:2 0:2 XXX 6:1 1:0 2:1 2:2 4:0 --- 5. Смядово (Смядово) 1:4 1:3 3:1 2:0 XXX 1:1 1:1 6:0 3:1 --- 6. Локомотив 2008 (Каспичан) 0:4 1:4 0:1 0:2 3:0* XXX 3:0 1:2 6:0 --- 7. Волов (Шумен) 0:3 0:3 2:2 1:1 1:1 1:1 XXX 0:0 6:1 --- 8. Златен век 2020 (Велики Преслав) 0:4 0:10 0:0 2:1 1:2 0:1 1:2 XXX 6:1 --- 9. Ендже (Царев брод) 0:7 0:9 0:3 0:4 0:8 0:1 1:3 0:1 XXX --- 10. Върбица (Върбица) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Близнаци 2022 (Близнаци) 22 18 3 1 66:16 57 Финали 2. Тошев (Правенци) 22 17 2 3 80:18 53 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Герой (Зайчино ореше) 22 14 2 6 46:25 44 <- [1 1 0 2:1 4] 4. Спортист (Троица) 22 13 5 4 40:14 44 [0 1 1 1:2 1] 5. Ботев (Каменяк) 22 12 4 6 76:29 40 6. Червена звезда 2022 (Дренци) 22 11 3 8 55:37 36 7. Устрем (Трем) 22 8 7 7 36:33 31 <- 8. Кочово (Кочово) 22 6 6 10 26:50 24 [+] 9. Звезда 2023 (Студеница) 22 5 4 13 33:79 19 [+] 10. Заря 1962 (Звегор) 22 3 4 15 16:60 13 11. Балкан (Средня) 22 2 1 19 22:71 7 12. Велики Преслав (Велики Преслав) 22 1 3 18 21:85 6
Бележки - Хитрино (Хитрино), 4-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Герой (Зайчино ореше), 6-и; и Устрем (Трем), 9-и в "А" ОГ - център през изминалия сезон; са преместени в "А" ОГ - юг. - Златен век 2020 (Велики Преслав), 1-и в "А" ОГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "А" ОГ - център. - Кочово (Кочово) и Звезда 2023 (Студеница) се включват в групата. - Червена звезда 2022 (Дренци) играе домакинските си мачове през есента във Венец, а през пролетта в Дренци, освен ако не е посочено друго. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Тошев (Правенци) - Балкан (Средня) 4:1 (3:1) Заря 1962 (Звегор) - Устрем (Трем) 2:0 (1:0) 3 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Звезда 2023 (Студеница) - Кочово (Кочово) 0:1 (0:1) 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Каменяк) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:3 (1:1) Герой (Зайчино ореше) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:0 (1:0) във Венец: Червена звезда 2022 (Дренци) - Спортист (Троица) 1:0 (1:0) II кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) отложен Близнаци 2022 (Близнаци) - Звезда 2023 (Студеница) 6:0 (3:0) Устрем (Трем) - Ботев (Каменяк) 1:1 (1:0) Тошев (Правенци) - Заря 1962 (Звегор) 2:0 (2:0) 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Средня) - Спортист (Троица) 0:0 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Ч. звезда 2022 (Дренци) 0:3 (0:1) 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (1:0) III кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Звезда 2023 (Студеница) - Устрем (Трем) 0:4 (0:2) във Венец: Червена звезда 2022 (Дренци) - Кочово (Кочово) 4:0 (3:0) 17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Заря 1962 (Звегор) - Балкан (Средня) 3:2 (1:0) Ботев (Каменяк) - Тошев (Правенци) 1:1 (0:1) 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Близнаци 2022 (Близнаци) 0:0 Спортист (Троица) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:0 (1:0) IV кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Близнаци 2022 (Близнаци) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:1 (0:0) Устрем (Трем) - Герой (Зайчино ореше) 2:0 (1:0) Тошев (Правенци) - Звезда 2023 (Студеница) 13:0 (4:0) 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Кочово (Кочово) - Спортист (Троица) 0:0 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Балкан (Средня) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1 (1:0) Заря 1962 (Звегор) - Ботев (Каменяк) 0:5 (0:3) V кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: във Венец: Червена звезда 2022 (Дренци) - Устрем (Трем) 3:3 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Тошев (Правенци) 1:0 1 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Звезда 2023 (Студеница) - Заря 1962 (Звегор) 1:1 Спортист (Троица) - Близнаци 2022 (Близнаци) 0:0 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Каменяк) - Балкан (Средня) 6:1 (4:1) Велики Преслав (Велики Преслав) - Кочово (Кочово) 2:2 VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Тошев (Правенци) - Червена звезда 2022 (Дренци) 3:1 (0:1) Заря 1962 (Звегор) - Герой (Зайчино ореше) 0:2 (0:1) 8 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Балкан (Средня) - Кочово (Кочово) 1:2 (0:2) Ботев (Каменяк) - Звезда 2023 (Студеница) 6:0 (2:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Устрем (Трем) - Спортист (Троица) 1:2 (1:1) 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Близнаци 2022 (Близнаци) - Велики Преслав (В.Преслав) 4:0 (3:0) VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: във Венец: Червена звезда 2022 (Дренци) - Заря 1962 (Звегор) 3:1 (1:1) * * - заради безредици по време на мача Червена звезда 2022 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. Кочово (Кочово) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:5 (0:3) 15 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Звезда 2023 (Студеница) - Балкан (Средня) 8:1 (5:1) Герой (Зайчино ореше) - Ботев (Каменяк) 3:2 (2:2) Спортист (Троица) - Тошев (Правенци) 0:0 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Устрем (Трем) 1:2 (0:1) VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Балкан (Средня) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:2 Устрем (Трем) - Кочово (Кочово) 3:0 (1:0) Заря 1962 (Звегор) - Спортист (Троица) 0:1 Ботев (Каменяк) - Червена звезда 2022 (Дренци) 1:2 (1:0) Звезда 2023 (Студеница) - Герой (Зайчино ореше) 1:3 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Тошев (Правенци) - Велики Преслав (Велики Преслав) 9:1 (6:0) IX кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Балкан (Средня) 2:0 на неутрален терен: * Червена звезда 2022 (Дренци) - Звезда 2023 (Студеница) 7:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Червена звезда 2022. Близнаци 2022 (Близнаци) - Устрем (Трем) 4:0 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Троица) - Ботев (Каменяк) 1:0 Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1962 (Звегор) отложен Кочово (Кочово) - Тошев (Правенци) 1:3 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1962 (Звегор) 2:2 (1:1) X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Заря 1962 (Звегор) - Кочово (Кочово) 0:2 (0:1) Герой (Зайчино ореше) - Червена звезда 2022 (Дренци) 5:2 (5:1) 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Средня) - Устрем (Трем) 1:4 (0:2) Тошев (Правенци) - Близнаци 2022 (Близнаци) 3:1 (2:0) Ботев (Каменяк) - Велики Преслав (Велики Преслав) 10:0 (2:0) Звезда 2023 (Студеница) - Спортист (Троица) 1:2 (0:1) XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: във Венец: Червена звезда 2022 (Дренци) - Балкан (Средня) 6:1 Кочово (Кочово) - Ботев (Каменяк) 1:5 (0:5) Устрем (Трем) - Тошев (Правенци) 1:2 (0:0) 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Троица) - Герой (Зайчино ореше) отложен Велики Преслав (В.Преслав) - Звезда 2023 (Студеница) 1:2 (1:0) Близнаци 2022 (Близнаци) - Заря 1962 (Звегор) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Троица) - Герой (Зайчино ореше) 0:1 (0:1) 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: в Каменяк: Близнаци 2022 (Близнаци) - Заря 1962 (Звегор) 5:2 (3:2) II кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше) 1:0 (1:0) IX кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Заря 1962 (Звегор) 2:2 (1:1) XI кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Троица) - Герой (Зайчино ореше) 0:1 (0:1) XI кръг - отложен мач 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: в Каменяк: Близнаци 2022 (Близнаци) - Заря 1962 (Звегор) 5:2 (3:2) XII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Балкан (Средня) - Тошев (Правенци) 1:7 (1:4) Близнаци 2022 (Близнаци) - Ботев (Каменяк) 3:2 (2:0) Кочово (Кочово) - Звезда 2023 (Студеница) 2:2 (1:1) Спортист (Троица) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:1 (1:1) * * - Спортист е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради инциденти. 3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Устрем (Трем) - Заря 1962 (Звегор) 1:1 (1:1) 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Герой (Зайчино ореше) 1:5 (0:2) XIII кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Царев брод: * Спортист (Троица) - Балкан (Средня) 2:0 (1:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спортист. Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово) отложен Звезда 2023 (Студеница) - Близнаци 2022 (Близнаци) 0:3 (0:0) Заря 1962 (Звегор) - Тошев (Правенци) 0:3 (0:1) 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Дренци: Ч. звезда 2022 (Дренци) - Велики Преслав (В.Преслав) 5:1 (1:0) Ботев (Каменяк) - Устрем (Трем) 2:2 (2:0) 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово) 4:0 (1:0) XIV кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Кочово (Кочово) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:2 (2:1) 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Балкан (Средня) - Заря 1962 (Звегор) 3:0 Устрем (Трем) - Звезда 2023 (Студеница) 1:0 (0:0) Близнаци 2022 (Близнаци) - Герой (Зайчино ореше) 3:1 (1:0) 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Тошев (Правенци) - Ботев (Каменяк) 5:0 (2:0) в Кочово: * Велики Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Троица) 2:3 (1:1) * - в Кочово заради подновяване на терена на стадиона във Велики Преслав. XV кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Троица) - Кочово (Кочово) 2:0 (1:0) 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Звезда 2023 (Студеница) - Тошев (Правенци) 0:5 (0:3) Ботев (Каменяк) - Заря 1962 (Звегор) 5:1 (1:0) 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Кочово: * Велики Преслав (Велики Преслав) - Балкан (Средня) 1:0 (0:0) * - в Кочово заради подновяване на терена на стадиона във Велики Преслав. Червена звезда 2022 (Дренци) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:3 (0:2) Герой (Зайчино ореше) - Устрем (Трем) 4:1 (1:1) XVI кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Тошев (Правенци) - Герой (Зайчино ореше) 2:0 (2:0) Близнаци 2022 (Близнаци) - Спортист (Троица) 3:1 (2:1) 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Балкан (Средня) - Ботев (Каменяк) 0:2 (0:0) Заря 1962 (Звегор) - Звезда 2023 (Студеница) 1:1 (0:0) 31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Устрем (Трем) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:2 (2:0) Кочово (Кочово) - Велики Преслав (Велики Преслав) 1:1 (1:1) XVII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Троица) - Устрем (Трем) 1:0 (1:0) Червена звезда 2022 (Дренци) - Тошев (Правенци) 0:1 (0:0) Герой (Зайчино ореше) - Заря 1962 (Звегор) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Кочово (Кочово) - Балкан (Средня) 5:1 (2:0) 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (В.Преслав) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:5 (0:2) Звезда 2023 (Студеница) - Ботев (Каменяк) 3:3 (3:2) XVIII кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Тошев (Правенци) - Спортист (Троица) 0:1 (0:1) 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Средня) - Звезда 2023 (Студеница) 1:4 (1:2) Заря 1962 (Звегор) - Червена звезда 2022 (Дренци) 0:3 (0:1) Близнаци 2022 (Близнаци) - Кочово (Кочово) 2:0 (2:0) 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Каменяк) - Герой (Зайчино ореше) 4:0 (3:0) Устрем (Трем) - Велики Преслав (Велики Преслав) 3:1 (1:1) XIX кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Близнаци 2022 (Близнаци) - Балкан (Средня) 3:0 (0:0) Спортист (Троица) - Заря 1962 (Звегор) 8:0 (4:0) Червена звезда 2022 (Дренци) - Ботев (Каменяк) 1:4 (0:2) Герой (Зайчино ореше) - Звезда 2023 (Студеница) 6:2 (4:0) 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Кочово (Кочово) - Устрем (Трем) 0:0 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Тошев (Правенци) 1:9 (1:6) XX кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Тошев (Правенци) - Кочово (Кочово) 5:2 (3:1) 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Средня) - Герой (Зайчино ореше) 0:2 (0:0) Звезда 2023 (Студеница) - Червена звезда 2022 (Дренци) 1:0 (0:0) 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ботев (Каменяк) - Спортист (Троица) 2:1 (0:0) Заря 1962 (Звегор) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1 (0:1) Устрем (Трем) - Близнаци 2022 (Близнаци) 1:1 (0:0) XIII кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово) 4:0 (1:0) XXI кръг 4 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Спортист (Троица) - Звезда 2023 (Студеница) 9:1 (2:1) 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Близнаци 2022 (Близнаци) - Тошев (Правенци) 4:0 (2:0) Червена звезда 2022 (Дренци) - Герой (Зайчино ореше) 3:1 (3:1) 5 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Устрем (Трем) - Балкан (Средня) 3:2 Кочово (Кочово) - Заря 1962 (Звегор) 3:0 5 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Каменяк) 0:6 (0:5) XXII кръг 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Балкан (Средня) - Червена звезда 2022 (Дренци) 2:4 (1:1) Герой (Зайчино ореше) - Спортист (Троица) 1:1 (0:0) Ботев (Каменяк) - Кочово (Кочово) 8:0 (3:0) Заря 1962 (Звегор) - Близнаци 2022 (Близнаци) 0:4 (0:1) Тошев (Правенци) - Устрем (Трем) 3:1 (2:0) 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Звезда 2023 (Студеница) - Велики Преслав (В.Преслав) 4:3 (1:1)
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Близнаци 2022 (Близнаци) XXX 4:0 3:1 3:1 3:2 2:1 4:0 2:0 6:0 5:2 3:0 4:0 2. Тошев (Правенци) 3:1 XXX 2:0 0:1 5:0 3:1 3:1 5:2 13:0 2:0 4:1 9:1 3. Герой (Зайчино ореше) 0:0 1:0 XXX 1:1 3:2 5:2 4:1 4:0 6:2 3:0* 2:0 2:0 4. Спортист (Троица) 0:0 0:0 0:1 XXX 1:0 2:1 1:0 2:0 9:1 8:0 2:0 3:0 5. Ботев (Каменяк) 1:3 1:1 4:0 2:1 XXX 1:2 2:2 8:0 6:0 5:1 6:1 10:0 6. Червена звезда 2022 (Дренци) 1:3 0:1 3:1 1:0 1:4 XXX 3:3 4:0 7:2 3:1 6:1 5:1 7. Устрем (Трем) 1:1 1:2 2:0 1:2 1:1 2:2 XXX 3:0 1:0 1:1 3:2 3:1 8. Кочово (Кочово) 1:5 1:3 1:0 0:0 1:5 2:2 0:0 XXX 2:2 3:0 5:1 1:1 9. Звезда 2023 (Студеница) 0:3 0:5 1:3 1:2 3:3 1:0 0:4 0:1 XXX 1:1 8:1 4:3 10. Заря 1962 (Звегор) 0:4 0:3 0:2 0:1 0:5 0:3 2:0 0:2 1:1 XXX 3:2 2:1 11. Балкан (Средня) 1:2 1:7 0:2 0:0 0:2 2:4 1:4 1:2 1:4 3:0 XXX 3:1 12. Велики Преслав (Велики Преслав) 1:5 1:9 1:5 2:3 0:6 0:3 1:2 2:2 1:2 2:2 1:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

1/4 финали

Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен)4 Тошев (Правенци)1
Ботев (Нови пазар)2 Заря 2022 (Тодор Икономово)3
Шумен 2007 (Шумен)2 Близнаци 2022 (Близнаци)0
Енев (Дибич)1 Мълния (Климент)3

1/2 финали

Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен)8 Заря 2022 (Тодор Икономово)0
Шумен 2007 (Шумен)0 Мълния (Климент)2

                           1/4 финали

18 май 2024 г., събота, 14:00 ч:
в Трем:
Шумен 2007 (Шумен) - Близнаци 2022 (Близнаци)             2:0 (2:0) 
18 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Тошев (Правенци)      4:1 (2:1) 
19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Ботев (Нови пазар) - Заря 2022 (Тодор Икономово)          2:3 (1:2) 
в кв.Дивдядово, Шумен:
Енев (Дибич) - Мълния (Климент)                           1:3 (1:1) 

                           1/2 финали

25 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Чавдар 1926 (кв.Дивдядово) - Заря 2022 (Тодор Икономово)  8:0 (4:0) 
26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
в Трем:
Шумен 2007 (Шумен) - Мълния (Климент)                     0:2 (0:0) 

нагоре


Страници на отбори

fb група за ОФГ Шумен

Герой (Зайчино ореше)

нагоре