ОГ Русе 2023/24

« ОГ Русе 2023/24


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунарит (Николово) 14 12 1 1 63:12 37 Финали 2. Дунав 2009 (Сливо поле) 14 9 4 1 41:16 31 Финали 3. Урожай (Пиргово) 14 7 3 4 41:22 24 [+] Финали 4. Мартен (Мартен) 14 7 2 5 43:24 23 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Спартак 2000 (Бъзън) 14 7 1 6 28:35 22 6. Атлетик (Тръстеник) 14 3 1 10 19:43 10 <- 7. Юделник (Юделник) 14 2 1 11 15:54 7 [2 0 0 8:0 6] 8. Юнак (Ряхово) 14 2 1 11 17:61 7 [+] [0 0 2 0:8 0]
Бележки - Смирненски (Смирненски), 4-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Атлетик (Тръстеник), 7-и в ОГ Русе - запад през изминалия сезон; е преместен в ОГ Русе - изток. - Урожай (Пиргово) и Юнак (Ряхово) се включват в групата. - Дунарит (Николово) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго. I кръг 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Урожай (Пиргово) - Спартак 2000 (Бъзън) 4:5 (3:2) Атлетик (Тръстеник) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:4 (0:1) в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) отложен Юнак (Ряхово) - Юделник (Юделник) 0:6 (0:3) 28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) 6:2 II кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Юделник (Юделник) 5:1 (2:0) Мартен (Мартен) - Юнак (Ряхово) 11:0 (3:0) Дунав 2009 (Сливо поле) - Дунарит (Николово) 4:0 (2:0) Урожай (Пиргово) - Атлетик (Тръстеник) 2:0 (1:0) III кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:1 (0:1) в Русе, Градски стадион: Дунарит (Николово) - Урожай (Пиргово) 3:0 (0:0) Юнак (Ряхово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:1 (0:1) Мартен (Мартен) - Юделник (Юделник) 4:0 (3:0) * * - по първоначална програма с домакинство за Юделник, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. IV кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Мартен (Мартен) 1:5 (1:1) Дунав 2009 (Сливо поле) - Юделник (Юделник) 5:0 (2:0) Урожай (Пиргово) - Юнак (Ряхово) 4:1 (3:1) Атлетик (Тръстеник) - Дунарит (Николово) 0:4 (0:3) V кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън) 3:0 Юнак (Ряхово) - Атлетик (Тръстеник) 3:4 (0:2) Юделник (Юделник) - Урожай (Пиргово) 1:3 Мартен (Мартен) - Дунав 2009 (Сливо поле) 0:1 (0:0) I кръг - отложен мач 28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) отложен VI кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Урожай (Пиргово) - Мартен (Мартен) 1:2 (0:1) 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:2 (1:0) Атлетик (Тръстеник) - Юделник (Юделник) 3:0 в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Юнак (Ряхово) 7:0 (3:0) VII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Юнак (Ряхово) - Спартак 2000 (Бъзън) 0:1 (0:1) Юделник (Юделник) - Дунарит (Николово) 0:7 Мартен (Мартен) - Атлетик (Тръстеник) 5:2 Дунав 2009 (Сливо поле) - Урожай (Пиргово) 1:1 (0:0) I кръг - отложен мач 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Мартен (Мартен) 6:2 VIII кръг 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Урожай (Пиргово) 0:3 (0:0) Дунав 2009 (Сливо поле) - Атлетик (Тръстеник) 4:1 (2:1) Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) отложен Юделник (Юделник) - Юнак (Ряхово) 2:0 (2:0) 3 май 2024 г., петък, 18:00 ч: Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) 1:1 IX кръг 30 март 2024 г., събота, 16:00 ч: в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 3:2 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Юделник (Юделник) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:4 (0:2) Юнак (Ряхово) - Мартен (Мартен) 4:1 (2:1) Атлетик (Тръстеник) - Урожай (Пиргово) 0:0 X кръг 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Атлетик (Тръстеник) 4:1 (2:0) Урожай (Пиргово) - Дунарит (Николово) 1:2 (0:1) Дунав 2009 (Сливо поле) - Юнак (Ряхово) 4:2 (1:2) Юделник (Юделник) - Мартен (Мартен) 0:4 (0:2) * * - по първоначална програма с домакинство за Мартен, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XI кръг 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Мартен (Мартен) - Спартак 2000 (Бъзън) 1:1 (0:1) Юделник (Юделник) - Дунав 2009 (Сливо поле) 1:1 Юнак (Ряхово) - Урожай (Пиргово) 0:6 (0:4) в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Атлетик (Тръстеник) 6:1 XII кръг 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Дунарит (Николово) 0:7 Урожай (Пиргово) - Юделник (Юделник) 8:2 (3:0) Дунав 2009 (Сливо поле) - Мартен (Мартен) 2:1 (1:1) 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Атлетик (Тръстеник) - Юнак (Ряхово) 2:4 (0:2) XIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Дунав 2009 (Сливо поле) - Спартак 2000 (Бъзън) 6:0 Мартен (Мартен) - Урожай (Пиргово) 1:4 Юделник (Юделник) - Атлетик (Тръстеник) 1:3 Юнак (Ряхово) - Дунарит (Николово) 1:7 (0:1) VIII кръг - отложен мач 3 май 2024 г., петък, 18:00 ч: Мартен (Мартен) - Дунарит (Николово) 1:1 XIV кръг 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 2000 (Бъзън) - Юнак (Ряхово) 5:1 (2:0) в Русе, ст."Дунав": Дунарит (Николово) - Юделник (Юделник) 7:0 Атлетик (Тръстеник) - Мартен (Мартен) 1:5 Урожай (Пиргово) - Дунав 2009 (Сливо поле) 4:4 (4:1)
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Дунарит (Николово) XXX 3:2 3:0 6:2 3:0 6:1 7:0 7:0 2. Дунав 2009 (Сливо поле) 4:0 XXX 1:1 2:1 6:0 4:1 5:0 4:2 3. Урожай (Пиргово) 1:2 4:4 XXX 1:2 4:5 2:0 8:2 4:1 4. Мартен (Мартен) 1:1 0:1 1:4 XXX 1:1 5:2 4:0 11:0 5. Спартак 2000 (Бъзън) 0:7 1:2 0:3 1:5 XXX 4:1 5:1 5:1 6. Атлетик (Тръстеник) 0:4 1:4 0:0 1:5 0:1 XXX 3:0 2:4 7. Юделник (Юделник) 0:7 1:1 1:3 0:4 1:4 1:3 XXX 2:0 8. Юнак (Ряхово) 1:7 1:1 0:6 4:1 0:1 3:4 0:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дунав (Батин) 14 13 0 1 75:9 39 Финали 2. Бенковски (Бяла) 14 11 1 2 67:13 34 Финали 3. Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 14 10 2 2 64:11 32 Финали 4. Янтра (Ценово) 14 7 0 7 31:40 21 Финали - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 5. Филип Тотю 2018 (Две могили) 14 6 2 6 28:20 20 6. Янтра (Долна Студена) 14 3 0 11 16:66 9 7. Партизан (Босилковци) 14 2 1 11 12:37 7 8. Ботев 2010 (Копривец) 14 1 0 13 13:110 3
Бележки - Атлетик (Тръстеник), 7-и в ОГ Русе - запад през изминалия сезон; е преместен в ОГ Русе - изток. - Левски (Караманово), 10-и през изминалия сезон; се отказва от участие. I кръг 23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Дунав (Батин) 0:7 (0:2) 23 септември 2023 г., събота, 16:30 ч: Янтра (Ценово) - Партизан (Босилковци) 3:1 (2:0) 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2010 (Копривец) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:6 (0:3) Бенковски (Бяла) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 2:2 (0:0) II кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена) 3:1 (2:1) 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Партизан (Босилковци) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:2 (0:2) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Бенковски (Бяла) 0:2 Дунав (Батин) - Ботев 2010 (Копривец) 17:1 (12:0) III кръг 7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Партизан (Босилковци) 1:0 (0:0) Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Ценово) 1:2 (0:1) 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Бенковски (Бяла) - Дунав (Батин) 2:0 (1:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Филип Тотю (Две могили) 0:0 IV кръг 14 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Янтра (Ценово) - Бенковски (Бяла) 0:1 (0:0) Янтра (Долна Студена) - Ботев 2010 (Копривец) 5:2 (2:0) 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Партизан (Босилковци) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:0 Дунав (Батин) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 4:1 (2:0) V кръг 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Бенковски (Бяла) - Янтра (Долна Студена) 7:1 (3:1) 21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово) 3:0 22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2010 (Копривец) - Партизан (Босилковци) 1:6 (1:3) Дунав (Батин) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 6:0 (3:0) * * - по първоначална програма с домакинство за Филип Тотю 2018, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. VI кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Партизан (Босилковци) - Дунав (Батин) 1:3 (0:1) Янтра (Ценово) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 2:0 Янтра (Долна Студена) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:7 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2010 (Копривец) - Бенковски (Бяла) 0:11 (0:7) VII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Янтра (Долна Студена) 2:1 (0:1) Дунав (Батин) - Янтра (Ценово) 3:2 (2:0) 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Бенковски (Бяла) - Партизан (Босилковци) 6:0 (2:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Ботев 2010 (Копривец) 12:1 VIII кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово) 0:2 (0:1) 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Дунав (Батин) - Янтра (Долна Студена) 6:1 (2:0) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Ботев 2010 (Копривец) 5:0 (4:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Бенковски (Бяла) 4:2 (3:0) IX кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово) 1:4 (0:1) 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Партизан (Босилковци) 1:0 (1:0) Бенковски (Бяла) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 4:0 (2:0) Ботев 2010 (Копривец) - Дунав (Батин) 0:9 (0:4) X кръг 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Ботев 2010 (Копривец) 12:0 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Дунав (Батин) - Бенковски (Бяла) 4:1 (1:0) 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Партизан (Босилковци) - Янтра (Долна Студена) 1:2 (0:1) Филип Тотю (Две могили) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:3 (0:3) XI кръг 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Бенковски (Бяла) - Янтра (Ценово) 11:0 (6:0) Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Долна Студена) 6:1 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Партизан (Босилковци) 6:0 (2:0) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Дунав (Батин) 0:1 (0:1) XII кръг 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Янтра (Ценово) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:6 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Партизан (Босилковци) - Ботев 2010 (Копривец) 3:0 (2:0) Янтра (Долна Студена) - Бенковски (Бяла) 1:9 (0:4) Филип Тотю 2018 (Две могили) - Дунав (Батин) 0:1 (0:0) * * - по първоначална програма с домакинство за Дунав, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XIII кръг 27 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Филип Тотю 2018 (Две могили) - Янтра (Ценово) 5:1 (3:1) Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена) 8:1 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Дунав (Батин) - Партизан (Босилковци) 7:0 (2:0) Бенковски (Бяла) - Ботев 2010 (Копривец) 6:1 (3:1) XIV кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Янтра (Долна Студена) - Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:4 (0:1) Янтра (Ценово) - Дунав (Батин) 0:7 (0:3) 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Партизан (Босилковци) - Бенковски (Бяла) 0:3 (0:2) Ботев 2010 (Копривец) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:15
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Дунав (Батин) XXX 4:1 4:1 3:2 6:0 6:1 7:0 17:1 2. Бенковски (Бяла) 2:0 XXX 2:2 11:0 4:0 7:1 6:0 6:1 3. Младост 2010 (Екзарх Йосиф) 0:1 4:2 XXX 3:0 0:0 8:1 1:0 12:1 4. Янтра (Ценово) 0:7 0:1 0:6 XXX 2:0 3:1 3:1 12:0 5. Филип Тотю 2018 (Две могили) 0:1 0:2 0:3 5:1 XXX 2:1 6:0 5:0 6. Янтра (Долна Студена) 0:7 1:9 0:7 1:4 0:4 XXX 1:0 5:2 7. Партизан (Босилковци) 1:3 0:3 0:2 0:2 0:0 1:2 XXX 3:0 8. Ботев 2010 (Копривец) 0:9 0:11 0:15 1:2 0:6 6:1 1:6 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Финали

1/4 финали

Дунарит (Николово)3 Янтра (Ценово)0
Бенковски (Бяла)3 Урожай (Пиргово)0
Дунав (Батин)2 Мартен (Мартен)0
Дунав 2009 (Сливо поле)0 Младост 2010 (Екзарх Йосиф)8

1/2 финали

Дунарит (Николово)3 Бенковски (Бяла)5
Дунав (Батин)1 (4) Младост 2010 (Екзарх Йосиф)1 (5) след дузпи

                           1/4 финали

19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунав 2009 (Сливо поле) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)     0:8 (0:6) 
19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
в Русе, ст."Локомотив":
Дунав (Батин) - Мартен (Мартен)                           2:0 (1:0) 
в Две могили, ст."Филип Тотю":
Бенковски (Бяла) - Урожай (Пиргово)                       3:0 (0:0) 
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Дунарит (Николово) - Янтра (Ценово)                       3:0 (0:0) 

                           1/2 финали

26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч:
в Русе, ст."Локомотив":
Дунарит (Николово) - Бенковски (Бяла)                     3:5 (3:3) 
26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Дунав (Батин) - Младост 2010 (Екзарх Йосиф)               1:1 (0:0); при дузпите: 4:5 

нагоре


Страници на отбори

ОГ Русе фейсбук група

Дунав (Батин)
Дунав (Сливо поле)
Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф)
Спортист (Баниска)

нагоре