Първа лига 2019/20

« Първа професионална лига 2019/20

| Регламент | Съдийство | Вечна ранглиста |

Първа фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

16 август 2019 г., петък, 18:00 ч / VI кръг:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       2:2 (1:0)  /пряко по Нова спорт/ Video stats 
  [1:0 Цветелин Чунчуков 38', 2:0 Георги Йомов 59', 2:1 Доминик Янков 65',
   2:2 Мирослав Будинов 79'], ~ 220 зрители
16 август 2019 г., петък, 20:30 ч / VI кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)       1:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ Video stats 
  [0:1 Георги Минчев 8', 1:1 Даниел Младенов 30'], ~ 550 зрители
17 август 2019 г., събота, 18:00 ч / VI кръг:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     -  /пряко по Диема спорт/ 
17 август 2019 г., събота, 20:30 ч / VI кръг:
в София, Национален стадион "Васил Левски": *
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          -  /пряко по Диема спорт/ 
* - На "Васил Левски", тъй като СТК определя мача като такъв с "рисков
    характер".
18 август 2019 г., неделя, 18:00 ч / VI кръг:
ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)                        -  /пряко по Диема спорт/ 
18 август 2019 г., неделя, 20:30 ч / VI кръг:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -  /пряко по Диема спорт/ 
19 август 2019 г., понеделник, 20:30 ч / VI кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               -  /пряко по Диема спорт/ 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 5 3 2 0 9:3 11 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 5 3 1 1 14:9 10 3. Левски (София) 5 3 1 1 10:5 10 4. Черно море (Варна) 5 2 3 0 8:4 9 5. Берое (Стара Загора) 5 3 0 2 11:9 9 6. ЦСКА (София) 5 2 2 1 6:6 8 [1 0 0 2:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Арда 1924 (Кърджали) 5 2 2 1 8:7 8 [+] [0 0 0 0:0 0] 8. Славия 1913 (София) 6 2 2 2 10:10 8 [0 0 1 1:2 0] 9. Дунав 2010 (Русе) 5 2 0 3 7:10 6 10. Царско село 2015 (София) 6 1 2 3 4:8 5 [+] [1 1 0 3:1 4] 11. Етър ВТ (Велико Търново) 6 0 5 1 7:8 5 [0 2 0 3:3 2] 12. Ботев (Пловдив) 5 1 2 2 6:8 5 [0 1 1 2:4 1] 13. Ботев (Враца) 6 1 2 3 7:11 5 [0 0 0 0:0 0] 14. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 0 0 5 3:12 0
Бележки - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив до завършването на работата по поставяне на осветление на ст."Арена Арда" в Кърджали. - Царско село 2015 (София) играе домакинските си мачове на ст."Славия" в София до завършване на процедурата по лицензиране на комплекс "Царско село" за мачове в Първа лига след извършена реконструкция и поставяне на осветление през лятото. Голмайстори (към 16 август 2019 г.) 6 - Даниел Младенов - Етър ВТ (Велико Търново) 4 - Клаудиу Кешерю - Лудогорец 1945 (Разград) - Давиде Мариани - Левски (София) - Тодор Неделев - Ботев (Пловдив) - Бирсент Карагарен - Локомотив 1926 (Пловдив) 3 - Зоран Йосипович - Берое (Стара Загора) - Димитър Илиев - Локомотив 1926 (Пловдив) - Евандро - ЦСКА (София) - Исмаил Иса - Черно море (Варна) - Родни Антви - Царско село 2015 (София) - Педро Еуженио - Берое (Стара Загора) - Ахмед Ахмедов - Дунав 2010 (Русе) Сухи мрежи (към 16 август 2019 г.) 2 - Иван Караджов - Арда 1924 (Кърджали) - Милан Миятович - Левски (София) - Пламен Илиев - Лудогорец 1945 (Разград) Гол + пас (2 т. за отбелязан гол, 1 т. за асистенция) (към 12 август 2019 г.) 10 - Даниел Младенов - Етър ВТ (Велико Търново) 9 - Давиде Мариани - Левски (София) - Бирсент Карагарен - Локомотив 1926 (Пловдив) 8 - Клаудиу Кешерю - Лудогорец 1945 (Разград) - Зоран Йосипович - Берое (Стара Загора) - Тодор Неделев - Ботев (Пловдив) - Педро Еуженио - Берое (Стара Загора) - Димитър Илиев - Локомотив 1926 (Пловдив) I кръг 12 юли 2019 г., петък, 18:45 ч: Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) 1:3 (0:1) /пряко по Нова спорт/ Video stats [0:1 Педро Еуженио 12', 0:2 Рубен Бригидо 69', 1:2 Мирослав Будинов 77', 1:3 Милен Желев 87'], ~ 1 500 зрители 12 юли 2019 г., петък, 21:00 ч: ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Али Соу 4'-д, 1:1 Даниел Младенов 57', 2:1 Митко Митков 73', 2:2 Даниел Младенов 78'], ~ 1 800 зрители 13 юли 2019 г., събота, 18:30 ч: в Кърджали, ст."Арена Арда": * Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) прекратен ** /пряко по Диема спорт/ Video ~ 2 400 зрители * - мачът (първи за Арда 1924 в най-горното ниво на футболната пирамида) се играе в Кърджали, заради "подготовката на стадион "Локомотив" за участието [...] в европейските турнири". ** - прекратен в 4' при 0:0 заради проливен дъжд. 13 юли 2019 г., събота, 21:00 ч: във Велико Търново, ст."Ивайло": * Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София) 2:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [2:0 Клаудиу Кешерю 28'-д,66'], ~ 260 зрители * - във Велико Търново заради незавършила работа по тревното покритие на ст."Лудогорец арена" в Разград. 14 юли 2019 г., неделя, 18:30 ч: в Кърджали, ст."Арена Арда": Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:0 * /пряко по Диема спорт 2/ Video stats ~ 3 800 зрители * - доиграване на оставащите 86' от прекратения на 13 юли мач. 14 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч: Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:2 (1:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Георги Амзин 11', 1:1 Янис Карабельов 13', 1:2 Емил Гъргоров 23', 2:2 Дарко Тасевски 60', 3:2 Калоян Кръстев 88'], ~ 320 зрители 14 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Анте Аралица 15', 1:1 Аристот Н'Донгала 30', 2:1 Исмаил Иса 52', 3:1 Димитър Илиев 68'-аг], ~ 1 300 зрители 15 юли 2019 г., понеделник, 20:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Левски (София) 1:4 (0:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Давиде Мариани 15', 0:2 Станислав Иванов 38', 1:2 Ахмед Ахмедов 47', 1:3 Давиде Мариани 64'-д, 1:4 Паулиньо 81'], 2 965 зрители II кръг 19 юли 2019 г., петък, 18:45 ч: в София, ст."Славия": Царско село 2015 (София) - Арда 1924 (Кърджали) 0:0 /пряко по Нова спорт/ Video stats ~ 230 зрители 19 юли 2019 г., петък, 21:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 3:2 (3:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Цветелин Чунчуков 3', 2:1 Димитър Илиев 12'-д,21'; 3:1 Анте Аралица 26', 3:2 Радослав Кирилов 86'], ~ 760 зрители 20 юли 2019 г., събота, 18:45 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) 1:3 (0:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Исмаил Иса 23', 0:3 Родриго Енрике 37'-д,60'; 1:3 Антони Уот 74'] [чк: Виктор Попов (Чм) 88'], ~ 1 600 зрители 20 юли 2019 г., събота, 21:00 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:4 (1:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:2 Жоржиньо 8',35'; 1:2 Зоран Йосипович 45'+3'-д, 1:4 Клаудиу Кешерю 53',55'; 2:4 Зоран Йосипович 90'], ~ 2 900 зрители 21 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч: Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) 3:1 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Георги Динков 22', 3:1 Тодор Неделев 36',62',86'], ~ 2 600 зрители 21 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) 0:0 /пряко по Диема спорт/ Video stats ~ 7 900 зрители 22 юли 2019 г., понеделник, 21:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца) 0:2 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Даниел Генов 17', 0:2 Илия Миланов 54'], ~ 280 зрители III кръг 26 юли 2019 г., петък, 18:30 ч: Дунав 2010 (Русе) - Царско село 2015 (София) 3:1 (2:0) /пряко по Нова спорт/ Video stats [1:0 Мартин Кавдански 25'-аг, 2:0 Ивайло Лазаров 40', 3:0 Иван Селеменев 49', 3:1 Родни Антви 85'], 803 зрители 27 юли 2019 г., събота, 18:45 ч: Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Димитриос Хантакиас 23', 1:1 Даниел Младенов 78'], ~ 2 700 зрители 27 юли 2019 г., събота, 21:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив": Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 3:1 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Зоран Йосипович 14', 1:1 Румян Ховсепян 33', 3:1 Елиша Сам 89',90'+3'] [чк: Никита Баранов (Б) 39'], ~ 400 зрители 28 юли 2019 г., неделя, 18:45 ч: Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:4 (0:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Бирсент Карагарен 9', 0:2 Георги Илиев 34', 1:2 Валери Домовчийски 58', 1:3 Димитър Илиев 78', 1:4 Бирсент Карагарен 89'] [чк: Илия Миланов (Б) 60'], ~ 1 500 зрители 28 юли 2019 г., неделя, 21:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 1:2 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Янис Карабельов 60', 1:2 Евандро 69',87'], ~ 1 400 зрители 29 юли 2019 г., понеделник, 18:45 ч: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 3:1 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Давиде Мариани 10', 1:1 Еберт 45', 2:1 Давиде Мариани 51'-псу, 3:1 Иван Горанов 80'], 4 741 зрители 29 юли 2019 г., понеделник, 21:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица) 2:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Якуб Сверчок 79', 2:0 Джоди Лукоки 90'], ~ 860 зрители IV кръг 2 август 2019 г., петък, 18:45 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Арда 1924 (Кърджали) 1:3 (1:1) /пряко по Нова спорт/ Video stats [0:1 Радослав Василев 5', 1:1 Георги Купенов 23', 1:2 Иван Коконов 59'-д, 1:3 Румен Гьонов 69'-аг] [чк: Александър Христев (В) 88'], ~ 410 зрители 2 август 2019 г., петък, 21:00 ч: Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) 0:0 /пряко по Диема спорт/ Video stats [чк: Димитър Велковски (С) 81'], ~ 1 700 зрители 3 август 2019 г., събота, 18:45 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) 2:2 (1:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Тодор Неделев 4', 1:1 Александър Дюлгеров 38', 1:2 Марко Перван 44', 2:2 Даниел Младенов 52'], ~ 1 900 зрители 3 август 2019 г., събота, 21:00 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе) 2:0 (2:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Педро Еуженио 14', 2:0 Иван Минчев 31'], ~ 1 250 зрители 4 август 2019 г., неделя, 18:45 ч: ЦСКА (София) - Ботев (Враца) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Евандро 71'] [чк: Филип Ждерич (Б) 85'], ~ 2 100 зрители 4 август 2019 г., неделя, 21:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Бирсент Карагарен 60', 1:1 Вандерсон 64'] [ид: Дан Битон (Луд) 10'], ~ 3 100 зрители 5 август 2019 г., понеделник, 21:00 ч: в София, Национален стадион "Васил Левски": * Царско село 2015 (София) - Левски (София) 0:2 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Найджъл Роберта 89', 0:2 Станислав Иванов 90'+1'], ~ 650 зрители * - На "Васил Левски", тъй като СТК определя мача като такъв с "рисков характер". V кръг 9 август 2019 г., петък, 18:00 ч: Ботев (Враца) - Черно море (Варна) 1:1 (0:1) /пряко по Нова спорт/ Video stats [0:1 Исмаил Иса 45'+1'. 1:1 Георги Вълчев 89'], ~ 840 зрители 9 август 2019 г., петък, 20:30 ч: Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Владислав Узунов 24', 1:1 Даниел Младенов 55', 2:1 Калоян Кръстев 82'], ~ 140 зрители 10 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Царско село 2015 (София) 0:2 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:2 Родни Антви 84',89'], ~ 820 зрители 10 август 2019 г., събота, 20:30 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 1:3 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Педро Еуженио 39', 0:3 Мартин Камбуров 54',67'; 1:3 Франко Мазурек 75'], 4 750 зрители 11 август 2019 г., неделя, 17:45 ч: в Пловдив, ст."Локомотив": Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:5 (0:3) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Уирис 11', 0:2 Бирсент Карагарен 14', 0:3 Ален Ожболт 44', 0:4 Един Бахтич 51', 1:4 Веселин Марчев 55', 2:4 Деян Лозев 72', 2:5 Йосип Томашевич 77'], ~ 710 зрители 11 август 2019 г., неделя, 20:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 0:0 /пряко по Диема спорт/ Video stats ~ 5 300 зрители 12 август 2019 г., понеделник, 18:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [2:0 Ахмед Ахмедов 39',60'], 782 зрители VI кръг 16 август 2019 г., петък, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) 2:2 (1:0) /пряко по Нова спорт/ Video stats [1:0 Цветелин Чунчуков 38', 2:0 Георги Йомов 59', 2:1 Доминик Янков 65', 2:2 Мирослав Будинов 79'], ~ 220 зрители 16 август 2019 г., петък, 20:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София) 1:1 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Георги Минчев 8', 1:1 Даниел Младенов 30'], ~ 550 зрители 17 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ 17 август 2019 г., събота, 20:30 ч: в София, Национален стадион "Васил Левски": * Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София) - /пряко по Диема спорт/ * - На "Васил Левски", тъй като СТК определя мача като такъв с "рисков характер". 18 август 2019 г., неделя, 18:00 ч: ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали) - /пряко по Диема спорт/ 18 август 2019 г., неделя, 20:30 ч: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/ 19 август 2019 г., понеделник, 20:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе) - /пряко по Диема спорт/ VII кръг 23 август 2019 г., петък, 18:00 ч: Царско село 2015 (София) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Нова спорт/ 23 август 2019 г., петък, 20:30 ч: в Пловдив, ст."Локомотив": Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна) - /пряко по Диема спорт/ 24 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - /пряко по Диема спорт/ 24 август 2019 г., събота, 20:30 ч: Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ 25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч: Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/ 25 август 2019 г., неделя, 20:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - /пряко по Диема спорт/ 26 август 2019 г., понеделник, 20:30 ч: Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) - /пряко по Диема спорт/ VIII кръг 30 август 2019 г., петък, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе) - /пряко по Диема спорт/ 30 август 2019 г., петък, 20:30 ч: Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - /пряко по Диема спорт/ 31 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ 31 август 2019 г., събота, 20:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Нова спорт/ 1 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София) - /пряко по Диема спорт/ 1 септември 2019 г., неделя, 17:45 ч: в София, Национален стадион "Васил Левски": ЦСКА (София) - Левски (София) - /пряко по Диема спорт/ 1 септември 2019 г., неделя, 20:30 ч: Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/ IX кръг 14 септември 2019 г., събота: Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) - в Пловдив, ст."Локомотив": Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София) - Левски (София) - Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - X кръг 21 септември 2019 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Левски (София) - Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) - XI кръг 28 септември 2019 г., събота: в Пловдив, ст."Локомотив": Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XII кръг 5 октомври 2019 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - в Пловдив, ст."Локомотив": Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе) - XIII кръг 19 октомври 2019 г., събота: Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - XIV кръг 26 октомври 2019 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София) - Дунав 2010 (Русе) - XV кръг 2 ноември 2019 г., събота: Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - XVI кръг 9 ноември 2019 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Рз) - Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив) - Левски (София) - XVII кръг 23 ноември 2019 г., събота: Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - XVIII кръг 30 ноември 2019 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - Ботев (Враца) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив) - XIX кръг 7 декември 2019 г., събота: Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) - XX кръг 14 декември 2019 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София) - XXI кръг 15 февруари 2020 г., събота: Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - в София, Национален стадион "Васил Левски": Левски (София) - ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца) - XXII кръг 22 февруари 2020 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора) - XXIII кръг 29 февруари 2020 г., събота: Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXIV кръг 4 март 2020 г., сряда: Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица) - XXV кръг 7 март 2020 г., събота: Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали) - XXVI кръг 14 март 2020 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 2:0 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Левски (София) -:- -:- XXX -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- 4. Черно море (Варна) -:- 3:1 -:- XXX -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- 5. Берое (Стара Загора) 2:4 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- 6. ЦСКА (София) -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- 1:0 -:- 7. Арда 1924 (Кърджали) -:- 2:5 -:- -:- 3:1 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- 8. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- 2:2 3:2 9. Дунав 2010 (Русе) -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- -:- 2:0 10. Царско село 2015 (София) -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. Етър ВТ (Велико Търново) -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX 2:2 -:- -:- 12. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 0:2 -:- XXX -:- -:- 13. Ботев (Враца) -:- 1:4 -:- 1:1 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 14. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Първа шестица

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

                           Актуални мачове:

21 март 2020 г., събота / XXVII кръг:
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 1-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 2-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 3-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 4-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 5-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 6-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 

                           XXXIII кръг

9 май 2020 г., събота:
4-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 

                           XXXIV кръг

13 май 2020 г., сряда:
6-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 

                           XXXV кръг

16 май 2020 г., събота:
5-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 

                           XXXVI кръг

23 май 2020 г., събота:
6-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. 1-ви Първа фаза XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2. 2-ви Първа фаза -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3. 3-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4. 4-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5. 5-ти Първа фаза -:- -:- -:- -:- XXX -:- 6. 6-ти Първа фаза -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора осмица, Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

21 март 2020 г., събота / XXVII кръг:
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
07-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 07-ми Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 10-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 11-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 14-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
07-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
14-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
07-ми Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        - 
10-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 
14-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        - 

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
11-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 
10-ти Първа фаза - 07-ми Първа фаза                        - 

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
14-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 
07-ми Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. 07-ми Първа фаза XXX -:- -:- -:- 2. 10-ти Първа фаза -:- XXX -:- -:- 3. 11-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- 4. 14-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора осмица, Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

21 март 2020 г., събота / XXVII кръг:
09-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 
08-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 08-ми Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 09-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 12-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 13-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

21 март 2020 г., събота:
09-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 
08-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 

                           XXVIII кръг

4 април 2020 г., събота:
13-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 
08-ми Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        - 

                           XXIX кръг

11 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        - 
09-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 

                           XXX кръг

18 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        - 
13-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        - 

                           XXXI кръг

25 април 2020 г., събота:
12-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 
09-ти Първа фаза - 08-ми Първа фаза                        - 

                           XXXII кръг

2 май 2020 г., събота:
13-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза                        - 
08-ми Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. 08-ми Първа фаза XXX -:- -:- -:- 2. 09-ти Първа фаза -:- XXX -:- -:- 3. 12-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- 4. 13-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Баражи за крайно класиране

1/2 финали за 7-10 място
Първи срещи 9 май 2020 г., събота: 2-ри група "А" - 1-ви група "Б" - 2-ри група "Б" - 1-ви група "А" - Срещи реванш 13 май 2020 г., сряда: 1-ви група "Б" - 2-ри група "А" - 1-ви група "А" - 2-ри група "Б" -
Финал за 7-мо място
Първа среща 16 май 2020 г., събота: победител първи 1/2 финал - победител втори 1/2 финал - Реванш 24 май 2020 г., неделя: победител втори 1/2 финал - победител първи 1/2 финал -
За 11-13 място
8 май 2020 г., петък: Отбор 2 - Отбор 3 - 12 май 2020 г., вторник: Отбор 1 - Отбор 2 - 15 май 2020 г., петък: Отбор 3 - Отбор 1 - 18 май 2020 г., понеделник: Отбор 3 - Отбор 2 - 21 май 2020 г., четвъртък: Отбор 2 - Отбор 1 - 24 май 2020 г., неделя: Отбор 1 - Отбор 3 - М П Р З ГР Т 11. Отбор 1 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Отбор 2 0 0 0 0 0:0 0 . Отбор 3 0 0 0 0 0:0 0 нагоре


Бараж за Лига Европа

31 май 2020 г., неделя:
отбор на 3/4-то място - отбор на 7-мо място                - 

нагоре


Баражи за Първа лига

29 май 2020 г., петък:
13-ти Първа лига - 2-ри Втора лига                         - 
30 май 2020 г., събота:
12-ти Първа лига - 3-ти Втора лига                         - 

нагоре