Първа професионална лига 2017/18

| Регламент | Публика | Вечна ранглиста |

Първа фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

21 юли 2017, петък, 18:45 ч / II кръг:
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:4 (0:2)  /пряко по Диема/  stats 
  [0:1 Ондржей Сукуп 4', 0:3 Мариян Огнянов 28',77'; 0:4 Цветелин Чунчуков 82'], ~ 370 зрители
21 юли 2017, петък, 21:00 ч / II кръг:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Иван Петков 30', 1:1 Григор Долапчиев 38'], ~ 200 зрители
22 юли 2017, събота, 18:45 ч / II кръг:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Борис Галчев 67'], ~ 630 зрители
22 юли 2017, събота, 21:00 ч / II кръг:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Вирхил Мисиджан 49']
  [чк: Кевин Меркадо (ЦСКА) 58'], ~ 7 300 зрители
23 юли 2017, неделя, 18:45 ч / II кръг:
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     2:3 (1:2)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:2 Фернандо Виана 13',40'; 1:2 Владислав Узунов 43', 2:2 Иван Минчев 58',
   2:3 Лъчезар Балтанов 78']
23 юли 2017, неделя, 21:00 ч / II кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:0  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [чк: Ивайло Марков (Лок) 66']
24 юли 2017, понеделник, 20:30 ч / II кръг:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  1:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Серджиу Негруц 29', 1:1 Мирослав Будинов 81']

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                  2    2   0   0    5:0     6    
 2. Дунав 2010 (Русе)                   2    1   1   0    3:1     4    
 3. Локомотив 1926 (Пловдив)            2    1   1   0    2:1     4    
 4. Септември (София)                   2    1   0   1    1:2     3 [+] [1 0 0  1:0  3]
 5. Пирин (Благоевград)                 2    1   0   1    1:1     3     [1 0 1  1:1  3]
 6. Лудогорец 1945 (Разград)            1    1   0   0    1:0     3     [0 0 0  0:0  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Ботев (Пловдив)                     2    1   0   1    3:3     3     [0 0 1  0:1  0]
 8. Берое (Стара Загора)                2    0   2   0    1:1     2    
 9. Славия 1913 (София)                 2    0   1   1    3:4     1     [0 1 0  1:1  1, -1 обща ГР, 3 отбелязани гола]
10. Етър ВТ (Велико Търново)            2    0   1   1    2:3     1 [+] [0 1 0  1:1  1, -1 обща ГР, 2 отбелязани гола]
11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    2    0   1   1    1:2     1 [+] [0 1 0  1:1  1, -1 обща ГР, 1 отбелязан гол]
  . ЦСКА (София)                        2    0   1   1    1:2     1     [0 1 0  1:1  1, -1 обща ГР, 1 отбелязан гол]
13. Левски (София)                      1    0   1   0    0:0     1     [0 0 0  0:0  0, 0 обща ГР]
14. Верея (Стара Загора)                2    0   1   1    0:4     1     [0 0 0  0:0  0, -4 обща ГР]

Бележки
  - Септември (София) и Витоша (Бистрица) играят домакинските си мачове на Национален стадион "Васил Левски" в София.
  - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове от светлата част на денонощието на ст."Славия" в София, а вечерните такива - на Национален стадион "Васил Левски" в София.

Голмайстори


Сухи мрежи


Асистенции


Голове от пряк свободен удар


                           I кръг

14 юли 2017, петък, 18:45 ч:
в Ловеч, Градски стадион: *
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:2 (0:2)  /пряко по Диема/  stats 
  [0:1 Веселин Марчев 31', 0:2 Дани Кики 45'+2', 1:2 Цветомир Тодоров 83'-псу], ~ 450 зрители
* - в Ловеч заради довършителни работи по ремонт на ст."Ивайло" във Велико
    Търново.
14 юли 2017, петък, 21:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               0:0 *  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [чк: Мирослав Енчев (В) 79'], ~ 1 750 зрители
* - мачът започва с 28' закъснение заради проблеми с осветлението на
    ст."Берое".
15 юли 2017, събота, 18:45 ч:
в Каварна, Градски стадион: *
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [1:0 Георги Божилов 63'], ~ 250 зрители
* - в Каварна заради довършителни работи по ремонт на ст."Тича" във Варна.
15 юли 2017, събота, 21:00 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Фернандо Каранга 28', 1:1 Ивайло Димитров 62'], ~ 3 800 зрители
16 юли 2017, неделя, 20:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                     0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Димитър Благов 79'], при закрити врати
16 юли 2017, неделя, 21:00 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 отложен  /пряко по Диема спорт/ 
* - отложен по молба на Левски и със съгласието на Лудогорец 1945 заради
    участието на двата отбора в евротурнирите.
17 юли 2017, понеделник, 20:30 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                     0:2 (0:1)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Васил Шопов 4', 0:2 Бирсент Карагарен 52']
  [чк: Траян Траянов (С) 62'], ~ 110 зрители
6 септември 2017, сряда, 20:00 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -  /пряко по Диема спорт/ 

                           II кръг

21 юли 2017, петък, 18:45 ч:
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:4 (0:2)  /пряко по Диема/  stats 
  [0:1 Ондржей Сукуп 4', 0:3 Мариян Огнянов 28',77'; 0:4 Цветелин Чунчуков 82'], ~ 370 зрители
21 юли 2017, петък, 21:00 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Иван Петков 30', 1:1 Григор Долапчиев 38'], ~ 200 зрители
22 юли 2017, събота, 18:45 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                   0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Борис Галчев 67'], ~ 630 зрители
22 юли 2017, събота, 21:00 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   0:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Вирхил Мисиджан 49']
  [чк: Кевин Меркадо (ЦСКА) 58'], ~ 7 300 зрители
23 юли 2017, неделя, 18:45 ч:
в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     2:3 (1:2)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:2 Фернандо Виана 13',40'; 1:2 Владислав Узунов 43', 2:2 Иван Минчев 58',
   2:3 Лъчезар Балтанов 78']
23 юли 2017, неделя, 21:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:0  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [чк: Ивайло Марков (Лок) 66']
24 юли 2017, понеделник, 20:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  1:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт/  stats 
  [0:1 Серджиу Негруц 29', 1:1 Мирослав Будинов 81']

                           III кръг

28 юли 2017, петък, 18:45 ч:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     -  /пряко по Диема спорт/ 
28 юли 2017, петък, 21:00 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    -  /пряко по Диема/ 
29 юли 2017, събота, 18:45 ч:
Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 -  /пряко по Диема спорт/ 
29 юли 2017, събота, 21:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -  /пряко по Диема спорт/ 
30 юли 2017, неделя, 18:45 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             -  /пряко по Диема спорт 2/ 
30 юли 2017, неделя, 21:00 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          -  /пряко по Диема спорт 2/ 
31 юли 2017, понеделник, 20:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Верея (Стара Загора)            -  /пряко по Диема спорт/ 

                           IV кръг

5 август 2017, събота:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)                   - 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        - 

                           V кръг

12 август 2017, събота:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград)             - 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               - 

                           VI кръг

19 август 2017, събота:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Пирин (Благоевград) - Левски (София)                       - 
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   - 

                           VII кръг

26 август 2017, събота:
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Черно море (Варна) - Септември (София)                     - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Верея (Стара Загора)    - 

                           I кръг - отложен мач

6 септември 2017, сряда, 20:00 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -  /пряко по Диема спорт/ 

                           VIII кръг

9 септември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        - 
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 

                           IX кръг

16 септември 2017, събота:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            - 
Левски (София) - Септември (София)                         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград)     - 
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 

                           X кръг

23 септември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 
Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)                 - 
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              - 

                           XI кръг

30 септември 2017, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         - 
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Пирин (Благоевград)                    - 

                           XII кръг

14 октомври 2017, събота:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  - 

                           XIII кръг

21 октомври 2017, събота:
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    - 
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                  - 

                           XIV кръг

28 октомври 2017, събота:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      - 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 

                           XV кръг

4 ноември 2017, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               - 
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                  - 
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    - 
Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)                 - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               - 
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        - 

                           XVIII кръг

29 ноември 2017, сряда:
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 
Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         - 
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

                           XIX кръг

2 декември 2017, събота:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                       - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   - 

                           XX кръг

9 декември 2017, събота:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Черно море (Варна)                     - 
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 

                           XXI кръг

17 февруари 2018, събота:
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград)             - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 

                           XXII кръг

24 февруари 2018, събота:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Левски (София)                         - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   - 

                           XXIII кръг

28 февруари 2018, сряда:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 
Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград)                 - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              - 

                           XXIV кръг

3 март 2018, събота:
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                 - 
Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                    - 

                           XXV кръг

10 март 2018, събота:
Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                         - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 

                           XXVI кръг

17 март 2018, събота:
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                   - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                  - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Черно море (Варна) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 2. Дунав 2010 (Русе) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- 4. Септември (София) -:- 0:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Пирин (Благоевград) -:- -:- -:- 0:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Лудогорец 1945 (Разград) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Берое (Стара Загора) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 9. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- XXX -:- -:- 1:1 -:- -:- 10. Етър ВТ (Велико Търново) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- 12. ЦСКА (София) -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Левски (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 14. Верея (Стара Загора) 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Втора фаза

Първа шестица

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

                           Актуални мачове:

31 март 2018, събота / XXVII кръг:
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
2-ри Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 1-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
  . 2-ри Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 3-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 4-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 5-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 6-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

31 март 2018, събота:
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
2-ри Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 

                           XXVIII кръг

7 април 2018, събота:
6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 2-ри Първа фаза                          - 

                           XXIX кръг

14 април 2018, събота:
2-ри Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 

                           XXX кръг

18 април 2018, сряда:
6-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
2-ри Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 

                           XXXI кръг

21 април 2018, събота:
3-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 2-ри Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 

                           XXXII кръг

28 април 2018, събота:
6-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 2-ри Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 

                           XXXIII кръг

5 май 2018, събота:
4-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
2-ри Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 

                           XXXIV кръг

12 май 2018, събота:
6-ти Първа фаза - 2-ри Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 

                           XXXV кръг

16 май 2018, сряда:
5-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 2-ри Първа фаза                          - 

                           XXXVI кръг

19 май 2018, събота:
6-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
2-ри Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. 1-ви Първа фаза XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2. 2-ри Първа фаза -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3. 3-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4. 4-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5. 5-ти Първа фаза -:- -:- -:- -:- XXX -:- 6. 6-ти Първа фаза -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора осмица - група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

31 март 2018, събота / XXVII кръг:
7-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза                         - 
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 10-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 11-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 14-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 7-ми Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

31 март 2018, събота:
7-ми Първа фаза - 14-ти Първа фаза                         - 
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 

                           XXVIII кръг

7 април 2018, събота:
14-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
7-ми Първа фаза - 10-ти Първа фаза                         - 

                           XXIX кръг

14 април 2018, събота:
10-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 
11-ти Първа фаза - 7-ми Първа фаза                         - 

                           XXX кръг

18 април 2018, сряда:
14-ти Първа фаза - 7-ми Първа фаза                         - 
11-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 

                           XXXI кръг

21 април 2018, събота:
11-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза                        - 
10-ти Първа фаза - 7-ми Първа фаза                         - 

                           XXXII кръг

28 април 2018, събота:
14-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 
7-ми Първа фаза - 11-ти Първа фаза                         - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. 10-ти Първа фаза XXX -:- -:- -:- 2. 11-ти Първа фаза -:- XXX -:- -:- 3. 14-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- 4. 7-ми Първа фаза -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора осмица - група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

31 март 2018, събота / XXVII кръг:
8-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                         - 
9-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 12-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 13-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 8-ми Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 9-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

31 март 2018, събота:
8-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                         - 
9-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                         - 

                           XXVIII кръг

7 април 2018, събота:
13-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 
8-ми Първа фаза - 9-ти Първа фаза                          - 

                           XXIX кръг

14 април 2018, събота:
9-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                         - 
12-ти Първа фаза - 8-ми Първа фаза                         - 

                           XXX кръг

18 април 2018, сряда:
13-ти Първа фаза - 8-ми Първа фаза                         - 
12-ти Първа фаза - 9-ти Първа фаза                         - 

                           XXXI кръг

21 април 2018, събота:
12-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 
9-ти Първа фаза - 8-ми Първа фаза                          - 

                           XXXII кръг

28 април 2018, събота:
13-ти Първа фаза - 9-ти Първа фаза                         - 
8-ми Първа фаза - 12-ти Първа фаза                         - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. 12-ти Първа фаза XXX -:- -:- -:- 2. 13-ти Първа фаза -:- XXX -:- -:- 3. 8-ми Първа фаза -:- -:- XXX -:- 4. 9-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Баражи за крайно класиране

1/2 финали за 7-10 място
Първи срещи 5 май 2018, събота: 2-ри група "Б" - 1-ви група "А" - 2-ри група "А" - 1-ви група "Б" - Срещи реванш 12 май 2018, събота: 1-ви група "А" - 2-ри група "Б" - 1-ви група "Б" - 2-ри група "А" -
Финал за 7-мо място
Първа среща 16 май 2018, сряда: победител първи 1/2 финал - победител втори 1/2 финал - Реванш 19 май 2018, събота: победител втори 1/2 финал - победител първи 1/2 финал -
1/2 финали за 11-14 място
Първи срещи 5 май 2018, събота: 4-ти в група "Б" - 3-ти в група "А" - 4-ти в група "А" - 3-ти в група "Б" - Срещи реванш 12 май 2018, събота: 3-ти в група "А" - 4-ти в група "Б" - 3-ти в група "Б" - 4-ти в група "А" -
Финал за 11-то място
Първа среща 16 май 2018, сряда: победител първи 1/2 финал - победител втори 1/2 финал - Реванш 19 май 2018, събота: победител втори 1/2 финал - победител първи 1/2 финал -
Финал за 13-то място
Първа среща 16 май 2018, сряда: загубил първи 1/2 финал - загубил втори 1/2 финал - Реванш 19 май 2018, събота: загубил втори 1/2 финал - загубил първи 1/2 финал - нагоре


Бараж за Лига Европа

23 май 2018, сряда:
отбор на 3/4-то място - отбор на 7-мо място                - 

нагоре


Баражи за Първа лига

23 май 2018, сряда:
на неутрален терен:
12-ти Първа лига - 3-ти Втора лига                         - 
на неутрален терен:
13-ти Първа лига - 2-ри Втора лига                         - 

нагоре