ОФГ Ловеч 2017/18

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пещера (Галата)                    18   17   0   1   74:11   51
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Априлци 2001 (Априлци)             18   11   2   5   51:36   35
 3. Чавдар (Троян)                     18    6   5   7   39:42   23 [2 1 0 10:5  7]
 4. Вежен (Тетевен)                    18    7   2   9   44:48   23 [0 1 2  5:10 1]
 5. Балкан (Български извор)           18    7   1  10   36:54   22
 6. Спортист Озрен (Голям извор)       18    4   3  11   29:59   15
 7. Изгрев (Ябланица)                  18    3   3  12   18:41   12

Бележки
  - Ботев (Луковит) влиза в Северозападна Трета лига.
  - Тетевен (Тетевен), 7-ми през изминалия сезон; е преименуван на Олимпик 2000 (Тетевен).
  - Олимпик (Галата) се включва в групата.
  - Първоначално в групата заявяват участие Олимпик 2000 (Тетевен), 7-ми през изминалия сезон като Тетевен (Тетевен) и преименуван; както и Олимпик (Галата). След като мачът помежду им от I кръг е отложен и двата отбора се отказват от участие. Изготвена е нова програма за 7 отбора. Първоначалният жребий е както следва:
    1.Пещера (Галата)              - 10.почива
    2.Олимпик (Галата)             -  9.Олимпик 2000 (Тетевен)
    3.Спортист Озрен (Голям извор) -  8.Вежен (Тетевен)
    4.Изгрев (Ябланица)            -  7.Априлци 2001 (Априлци)
    5.Балкан (Български извор)     -  6.Чавдар (Троян)

                           I кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Вежен (Тетевен)            0:3 сл. * 
* - охраната за мача закъснява.
Балкан (Български извор) - Чавдар (Троян)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                1:0 
Пещера (Галата)                                           почива

                           II кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            5:1 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         7:1 
Чавдар (Троян)                                            почива

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                отложен 
Чавдар (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)                   1:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
17 март 2018, събота, 14:00 ч:
Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                8:3 
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Чавдар (Троян)                          2:2 
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                отложен 
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          2:0 
10 март 2018, събота, 14:00 ч:
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                7:1 
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Балкан (Български извор) - Спортист Озрен (Голям извор)   0:0 
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          0:3 сл. 
в Тетевен: *
Априлци 2001 (Априлци) - Вежен (Тетевен)                  4:3 
* - в Тетевен по молба на гостите заради традиционния панаир в града.
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)             4:4 
Изгрев (Ябланица) - Балкан (Български извор)              1:4 
Вежен (Тетевен)                                           почива

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:1 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         2:4 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Чавдар (Троян) - Изгрев (Ябланица)                        3:1 
Балкан (Български извор)                                  почива

                           VIII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)            8:3 
Чавдар (Троян) - Балкан (Български извор)                 6:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                2:1 
Пещера (Галата)                                           почива

                           IX кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Балкан (Български извор) - Априлци 2001 (Априлци)         1:3 
Спортист Озрен (Голям извор) - Пещера (Галата)            1:5 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Изгрев (Ябланица) - Вежен (Тетевен)                       0:2 
Чавдар (Троян)                                            почива

                           X кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Пещера (Галата) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 
Вежен (Тетевен) - Балкан (Български извор)                4:2 
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар (Троян)                   6:3 
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           IV кръг - отложен мач

10 март 2018, събота, 14:00 ч:
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                7:1 

                           III кръг - отложен мач

17 март 2018, събота, 14:00 ч:
Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                8:3 

                           XI кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Чавдар (Троян) - Вежен (Тетевен)                          отложен 
Балкан (Български извор) - Пещера (Галата)                отложен 
31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Чавдар (Троян) - Вежен (Тетевен)                          5:1 
Балкан (Български извор) - Пещера (Галата)                4:3 
Изгрев (Ябланица) - Спортист Озрен (Голям извор)          2:0 
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           XII кръг

7 април 2018, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Балкан (Български извор)   1:0 
Пещера (Галата) - Чавдар (Троян)                          3:0 сл. 
Вежен (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           XIII кръг

14 април 2018, събота, 17:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Пещера (Галата)                  0:7 сл. * 
* - прекратен в 80' при 3:4.
Чавдар (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)             3:0 
Балкан (Български извор) - Изгрев (Ябланица)              3:1 
Вежен (Тетевен)                                           почива

                           XIV кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Чавдар (Троян)                        2:2 
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     2:4 
22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Пещера (Галата) - Вежен (Тетевен)                         3:0 сл. 
Балкан (Български извор)                                  почива

                           XV кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                2:2 
Балкан (Български извор) - Чавдар (Троян)                 5:6 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Вежен (Тетевен)            2:2 
Пещера (Галата)                                           почива

                           XVI кръг

5 май 2018, събота, 15:00 ч:
Пещера (Галата) - Спортист Озрен (Голям извор)            6:1 
5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Български извор)         3:0 сл. 
Вежен (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                       3:0 сл. 
Чавдар (Троян)                                            почива

                           XVII кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Изгрев (Ябланица) - Пещера (Галата)                       0:3 сл. 
Балкан (Български извор) - Вежен (Тетевен)                3:1 
Чавдар (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)                   0:2 
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           XVIII кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Спортист Озрен (Голям извор) - Изгрев (Ябланица)          5:3 
19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Вежен (Тетевен) - Чавдар (Троян)                          2:3 
Пещера (Галата) - Балкан (Български извор)                5:0 
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           XIX кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Чавдар (Троян) - Пещера (Галата)                          0:3 сл. 
Априлци 2001 (Априлци) - Вежен (Тетевен)                  4:1 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Български извор) - Спортист Озрен (Голям извор)   1:0 
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           XX кръг

2 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Пещера (Галата) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:0 сл. 
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)             3:0 сл. 
Изгрев (Ябланица) - Балкан (Български извор)              3:0 сл. 
Вежен (Тетевен)                                           почива

                           XXI кръг

9 юни 2018, събота, 17:00 ч:
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)    10:3 
9 юни 2018, събота, 18:00 ч:
Чавдар (Троян) - Изгрев (Ябланица)                        1:1 
Вежен (Тетевен) - Пещера (Галата)                         1:5 
Балкан (Български извор)                                  почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Пещера (Галата) XXX 3:0* 3:0* 3:0* 7:1 5:1 3:0* XXX 3:0* --- --- 5:0 6:1 --- 2. Априлци 2001 (Априлци) 0:7* XXX 6:3 4:3 7:1 3:1 2:1 --- XXX --- 4:1 3:0*10:3 --- 3. Чавдар (Троян) 0:3* 1:1 XXX 5:1 6:0 3:0 3:1 0:3* 0:2 XXX --- --- --- 1:1 4. Вежен (Тетевен) 2:4 3:0* 2:2 XXX 4:2 8:3 3:0* 1:5 --- 2:3 XXX --- --- 3:0* 5. Балкан (Български извор) 4:3 1:3 3:0* 8:3 XXX 0:0 3:1 --- --- 5:6 3:1 XXX 1:0 --- 6. Спортист Озрен (Голям извор) 1:5 2:4 4:4 0:3* 1:0 XXX 2:0 --- --- 3:0* 2:2 --- XXX 5:3 7. Изгрев (Ябланица) 0:3* 1:0 2:2 0:2 1:4 2:0 XXX 0:3* 2:2 --- --- 3:0* --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Изгрев (Ябланица)
Олимпик 2000 (Тетевен)
Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар (Троян)

нагоре