ОГ Пловдив 2023/24

« ОГ Пловдив 2023/24


Първа фаза

Първа група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Дълго поле (Дълго поле) 18 12 4 2 49:20 40 Първа група 2. Спартак (Болярци) 18 11 4 3 35:15 37 Първа група [1 0 1 5:1 3] 3. Житница (Житница) 18 12 1 5 51:32 37 Първа група [1 0 1 1:5 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Марица 2003 (Маноле) 18 10 2 6 49:33 32 Втора група [1 0 1 4:3 3] 5. Чернозем (Черноземен) 18 10 2 6 40:29 32 Втора група [1 0 1 3:4 3] 6. Спартак 1947 II (Пловдив) 18 7 4 7 31:35 25 Втора група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. СФК Раковски (Раковски) 18 7 2 9 28:37 23 Трета група 8. Тракия (Нови извор) 18 5 3 10 28:35 18 Трета група 9. Труд (Труд) 18 2 2 14 24:57 8 Трета група 10. Марица 2009 (Градина) 18 2 0 16 19:61 6 Трета група
Бележки - Отборите играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18 мача. Първите три отбора се класират за Първа шестица, вторите три отбора - за Втора шестица, а последните четири отбора - за Трета осмица. Във втората фаза отборите в трите нови подгрупи започват с нулев актив и играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в съответно 10 или 14 мача. Заелият 7-о място (победителят във Втора шестица) и заелият 3-о място (от Първа шестица) играят отделен бараж за 3-о място. Заелите 18-20 място в класирането (последните три отбора в Трета осмица) изпадат от групата. - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Г.С.Раковски" в кв.Генерал Николаево, Раковски освен ако не е посочено друго. - Спартак 1947 II (Пловдив) играе домакинските си мачове в Куртово Конаре освен ако не е посочено друго. I кръг 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Житница (Житница) 2:3 20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Труд (Труд) - Чернозем (Черноземен) 1:4 Тракия (Нови извор) - Спартак 1947 II (Пловдив) отложен Марица 2003 (Маноле) - Дълго поле (Дълго поле) 3:4 23 август 2023 г., сряда, 18:00 ч: Спартак (Болярци) - СФК Раковски (Раковски) 2:0 6 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Спартак 1947 II (Пловдив) 4:0 II кръг 26 август 2023 г., събота, 18:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Спартак (Болярци) 2:0 Марица 2009 (Градина) - Труд (Труд) 2:1 27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) 0:0 СФК Раковски (Раковски) - Марица 2003 (Маноле) 1:4 Чернозем (Черноземен) - Тракия (Нови извор) 4:2 III кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Болярци) - Чернозем (Черноземен) отложен Дълго поле (Дълго поле) - СФК Раковски (Раковски) 6:0 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Труд (Труд) - Житница (Житница) 3:5 Тракия (Нови извор) - Марица 2009 (Градина) 8:2 Марица 2003 (Маноле) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:3 13 септември 2023 г., сряда, 20:00 ч: Спартак (Болярци) - Чернозем (Черноземен) 3:1 I кръг - отложен мач 6 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Спартак 1947 II (Пловдив) 4:0 IV кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - СФК Раковски (Раковски) 3:1 в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) 1:4 Марица 2009 (Градина) - Спартак (Болярци) 1:4 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Марица 2003 (Маноле) 3:2 Труд (Труд) - Тракия (Нови извор) 1:0 III кръг - отложен мач 13 септември 2023 г., сряда, 20:00 ч: Спартак (Болярци) - Чернозем (Черноземен) 3:1 V кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Чернозем (Черноземен) 2:1 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Житница (Житница) 0:4 сл. * * - прекратен в 44' при 0:1 по вина на домакините. Тракия е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. Спартак (Болярци) - Труд (Труд) 2:1 Марица 2003 (Маноле) - Марица 2009 (Градина) 4:0 СФК Раковски (Раковски) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1 VI кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Спартак 1947 II (Пловдив) 4:2 Марица 2009 (Градина) - Дълго поле (Дълго поле) 1:5 24 септември 2023 г., неделя, 15:00 ч: в Асеновград, ст."Шипка": * Тракия (Нови извор) - Спартак (Болярци) 0:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Тракия. 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Чернозем (Черноземен) - СФК Раковски (Раковски) 3:2 Труд (Труд) - Марица 2003 (Маноле) 1:6 VII кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Труд (Труд) 2:2 в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Чернозем (Черноземен) 3:2 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Тракия (Нови извор) 4:1 СФК Раковски (Раковски) - Марица 2009 (Градина) 2:1 1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Болярци) - Житница (Житница) 5:0 VIII кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1 7 октомври 2023 г., събота, 16:30 ч: Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен) 1:0 7 октомври 2023 г., събота, 17:00 ч: Спартак (Болярци) - Марица 2003 (Маноле) 2:0 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Труд (Труд) - СФК Раковски (Раковски) 2:4 в Асеновград, ст."Шипка": * Тракия (Нови извор) - Дълго поле (Дълго поле) 1:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Тракия. IX кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Труд (Труд) 2:2 15 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) 5:3 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Спартак (Болярци) 2:0 СФК Раковски (Раковски) - Тракия (Нови извор) 1:1 Чернозем (Черноземен) - Марица 2009 (Градина) 3:1 X кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Житница (Житница) - Марица 2009 (Градина) 3:2 в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Тракия (Нови извор) 1:1 Дълго поле (Дълго поле) - Марица 2003 (Маноле) 6:1 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Труд (Труд) 3:2 СФК Раковски (Раковски) - Спартак (Болярци) 1:2 XI кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) отложен Спартак (Болярци) - Спартак 1947 II (Пловдив) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - СФК Раковски (Раковски) отложен Тракия (Нови извор) - Чернозем (Черноземен) отложен Труд (Труд) - Марица 2009 (Градина) отложен 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Болярци) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1 Труд (Труд) - Марица 2009 (Градина) 5:1 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) 3:2 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - СФК Раковски (Раковски) 1:0 Тракия (Нови извор) - Чернозем (Черноземен) 2:3 XII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Житница (Житница) - Труд (Труд) 8:0 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Марица 2009 (Градина) - Тракия (Нови извор) 0:2 в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) 2:2 12 ноември 2023 г., неделя, 13:30 ч: СФК Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле) 3:1 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Чернозем (Черноземен) - Спартак (Болярци) 1:1 XIII кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Спартак 1947 II (Пловдив) 3:0 Спартак (Болярци) - Марица 2009 (Градина) 5:0 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен) 2:0 Тракия (Нови извор) - Труд (Труд) 2:0 19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Житница (Житница) 2:1 XIV кръг 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Житница (Житница) - Тракия (Нови извор) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Марица 2009 (Градина) - Марица 2003 (Маноле) 1:3 в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - СФК Раковски (Раковски) 2:0 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Труд (Труд) - Спартак (Болярци) отложен Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле) отложен 7 декември 2023 г., четвъртък, 19:30 ч: Труд (Труд) - Спартак (Болярци) 0:2 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле) 1:1 XV кръг 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Житница (Житница) 3:5 Дълго поле (Дълго поле) - Марица 2009 (Градина) 4:1 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак (Болярци) - Тракия (Нови извор) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: СФК Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен) 0:4 Марица 2003 (Маноле) - Труд (Труд) 6:0 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Болярци) - Тракия (Нови извор) 1:1 XIV кръг - отложен мач 7 декември 2023 г., четвъртък, 19:30 ч: Труд (Труд) - Спартак (Болярци) 0:2 XI кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Болярци) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:1 Труд (Труд) - Марица 2009 (Градина) 5:1 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) 3:2 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - СФК Раковски (Раковски) 1:0 Тракия (Нови извор) - Чернозем (Черноземен) 2:3 XV кръг - отложен мач 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Спартак (Болярци) - Тракия (Нови извор) 1:1 XIV кръг - отложен мач 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Дълго поле (Дълго поле) 1:1 XVI кръг 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Марица 2009 (Градина) - СФК Раковски (Раковски) 1:3 17 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч: Житница (Житница) - Спартак (Болярци) 1:0 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Труд (Труд) - Дълго поле (Дълго поле) 0:2 Чернозем (Черноземен) - Спартак 1947 II (Пловдив) 0:2 18 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Тракия (Нови извор) - Марица 2003 (Маноле) 1:3 XVII кръг 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица 2009 (Градина) 1:0 Дълго поле (Дълго поле) - Тракия (Нови извор) 2:1 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Труд (Труд) 2:1 Марица 2003 (Маноле) - Спартак (Болярци) 1:1 25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч: Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница) 3:1 XVIII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле) 4:1 Спартак (Болярци) - Дълго поле (Дълго поле) 2:2 Тракия (Нови извор) - СФК Раковски (Раковски) 1:5 Марица 2009 (Градина) - Чернозем (Черноземен) 1:4 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Труд (Труд) - Спартак 1947 II (Пловдив) 2:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Дълго поле (Дълго поле) XXX 2:0 3:2 6:1 2:1 3:0 6:0 2:1 2:2 4:1 2. Спартак (Болярци) 2:2 XXX 5:0 2:0 3:1 2:1 2:0 1:1 2:1 5:0 3. Житница (Житница) 0:0 1:0 XXX 4:1 1:0 4:2 3:1 3:0* 8:0 3:2 4. Марица 2003 (Маноле) 3:4 1:1 5:3 XXX 2:0 1:3 1:0 4:1 6:0 4:0 5. Чернозем (Черноземен) 1:1 1:1 3:1 3:2 XXX 0:2 3:2 4:2 3:2 3:1 6. Спартак 1947 II (Пловдив) 1:4 2:0 3:5 2:2 3:2 XXX 2:0 1:1 2:2 1:0 7. СФК Раковски (Раковски) 3:1 1:2 2:1 1:4 0:4 1:1 XXX 1:1 2:1 2:1 8. Тракия (Нови извор) 1:0 0:1 0:4* 1:3 2:3 4:0 1:5 XXX 2:0 8:2 9. Труд (Труд) 0:2 0:2 3:5 1:6 1:4 2:4 2:4 1:0 XXX 5:1 10. Марица 2009 (Градина) 1:5 1:4 2:3 1:3 1:4 2:1 1:3 0:2 2:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Втора група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица (Милево) 18 16 1 1 50:5 49 [+] Първа група 2. Борислав 2009 (Първомай) 18 11 3 4 39:16 36 [-] Първа група 3. Тракия 06 (Стамболийски) 18 8 3 7 32:28 27 Първа група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Металик 1938 (Сопот) 18 8 2 8 37:28 26 Втора група [2 0 0 6:0 6] 5. Пловдив 2015 (Пловдив) 18 8 2 8 38:36 26 Втора група [0 0 2 0:6 0] 6. Садово (Садово) 18 7 4 7 41:32 25 [+] Втора група [1 0 1 6:5 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Дъбене (Дъбене) 18 8 1 9 28:40 25 Трета група [1 0 1 5:6 3] 8. Спортист 1948 (Голям чардак) 18 6 2 10 23:43 20 Трета група 9. Кричим (Кричим) 18 3 3 12 19:49 12 Трета група [1 1 0 6:3 4] 10. Царацово 2020 (Царацово) 18 3 3 12 19:49 12 [+] Трета група [0 1 1 3:6 1]
Бележки - Отборите играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18 мача. Първите три отбора се класират за Първа шестица, вторите три отбора - за Втора шестица, а последните четири отбора - за Трета осмица. Във втората фаза отборите в трите нови подгрупи започват с нулев актив и играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в съответно 10 или 14 мача. Заелият 7-о място (победителят във Втора шестица) и заелият 3-о място (от Първа шестица) играят отделен бараж за 3-о място. Заелите 18-20 място в класирането (последните три отбора в Трета осмица) изпадат от групата. - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго. I кръг 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Садово (Садово) 2:2 19 август 2023 г., събота, 19:00 ч: Марица (Милево) - Борислав 2009 (Първомай) 1:0 20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 0:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Дъбене (Дъбене) 4:0 Кричим (Кричим) - Царацово 2020 (Царацово) 2:2 II кръг 26 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Царацово 2020 (Царацово) 0:0 Садово (Садово) - Кричим (Кричим) 0:1 Борислав 2009 (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак) 4:0 27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:0 Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица (Милево) 0:3 III кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай) 1:1 Кричим (Кричим) - Дъбене (Дъбене) 0:2 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:5 Царацово 2020 (Царацово) - Садово (Садово) 3:0 3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот) 4:0 IV кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Садово (Садово) 1:2 Борислав 2009 (Първомай) - Кричим (Кричим) 3:0 Марица (Милево) - Спортист 1948 (Голям чардак) 4:0 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Царацово 2020 (Царацово) 1:0 Пловдив 2015 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски) 4:2 V кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево) отложен Кричим (Кричим) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 Царацово 2020 (Царацово) - Борислав 2009 (Първомай) отложен 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Металик 1938 (Сопот) 2:1 Садово (Садово) - Дъбене (Дъбене) 5:1 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Борислав 2009 (Първомай) 0:3 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево) 1:0 VI кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Дъбене (Дъбене) 5:0 Борислав 2009 (Първомай) - Садово (Садово) 7:2 Марица (Милево) - Кричим (Кричим) 5:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:1 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Царацово 2020 (Царацово) 4:1 VII кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Металик 1938 (Сопот) 4:0 Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2 Царацово 2020 (Царацово) - Марица (Милево) 0:3 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Садово (Садово) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 Дъбене (Дъбене) - Борислав 2009 (Първомай) 2:1 VIII кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Борислав 2009 (Първомай) 0:2 Марица (Милево) - Садово (Садово) 3:1 Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим) 7:2 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Дъбене (Дъбене) 4:3 Спортист 1948 (Голям чардак) - Царацово 2020 (Царацово) 2:5 IX кръг 14 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот) 1:3 Царацово 2020 (Царацово) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:4 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Садово (Садово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 1:2 Дъбене (Дъбене) - Марица (Милево) 0:2 X кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Милево) 0:2 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0 Садово (Садово) - Тракия 06 (Стамболийски) 5:1 Царацово 2020 (Царацово) - Кричим (Кричим) 1:4 XI кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Металик 1938 (Сопот) отложен Кричим (Кричим) - Садово (Садово) отложен Тракия 06 (Стамболийски) - Дъбене (Дъбене) отложен Марица (Милево) - Пловдив 2015 (Пловдив) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав 2009 (Първомай) отложен 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Дъбене (Дъбене) 3:1 Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав 2009 (Първомай) 0:3 Марица (Милево) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Садово: Кричим (Кричим) - Садово (Садово) 0:3 сл. * * - символичните домакини предварително уведомяват, че няма да се явят. 16 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Металик 1938 (Сопот) отложен 3 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Металик 1938 (Сопот) 1:3 XII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево) 1:3 Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:0 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:2 Дъбене (Дъбене) - Кричим (Кричим) 3:2 Садово (Садово) - Царацово 2020 (Царацово) 9:0 XIII кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Дъбене (Дъбене) 2:2 Кричим (Кричим) - Борислав 2009 (Първомай) 1:3 Тракия 06 (Стамболийски) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Садово (Садово) - Металик 1938 (Сопот) 4:2 Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица (Милево) 0:3 XIV кръг 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Спортист 1948 (Голям чардак) 5:1 Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Борислав 2009 (Първомай) - Царацово 2020 (Царацово) 4:1 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) отложен Дъбене (Дъбене) - Садово (Садово) 4:1 17 декември 2023 г., неделя, 18:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) 2:2 XV кръг 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Кричим (Кричим) - Марица (Милево) 0:5 Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Металик 1938 (Сопот) 0:4 Садово (Садово) - Борислав 2009 (Първомай) 0:0 XI кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Дъбене (Дъбене) 3:1 Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав 2009 (Първомай) 0:3 Марица (Милево) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 XI кръг - преигран мач 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Садово: Кричим (Кричим) - Садово (Садово) 0:3 сл. * * - символичните домакини предварително уведомяват, че няма да се явят. XI кръг - отложен мач 16 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Металик 1938 (Сопот) отложен XIV кръг - отложен мач 17 декември 2023 г., неделя, 18:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Кричим (Кричим) 2:2 XI кръг - отложен мач 3 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Металик 1938 (Сопот) 1:3 V кръг - отложени мачове 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Борислав 2009 (Първомай) 0:3 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево) 1:0 XVI кръг 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:2 Марица (Милево) - Царацово 2020 (Царацово) 1:0 Борислав 2009 (Първомай) - Дъбене (Дъбене) 1:0 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Пловдив 2015 (Пловдив) - Садово (Садово) 3:2 XVII кръг 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Металик 1938 (Сопот) 2:2 Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски) 0:0 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 Садово (Садово) - Марица (Милево) 0:0 25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 3:2 XVIII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим) 4:0 сл. * * - прекратен в 59' при 1:0 след като гостите остават с по-малко от 7 футболисти на терена. Тракия 06 (Стамболийски) - Царацово 2020 (Царацово) 2:0 Марица (Милево) - Дъбене (Дъбене) 5:1 Пловдив 2015 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай) 3:1 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Садово (Садово) 1:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Милево) XXX 1:0 3:0* 4:0 3:1 3:1 5:1 4:0 5:0 1:0 2. Борислав 2009 (Първомай) 0:2 XXX 2:0 2:2 2:1 7:2 1:0 4:0 3:0 4:1 3. Тракия 06 (Стамболийски) 1:0 1:1 XXX 4:0 0:3 2:2 3:1 2:0 7:2 2:0 4. Металик 1938 (Сопот) 1:3 0:2 0:2 XXX 4:0 1:2 5:0 5:1 4:0* 0:0 5. Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 3:1 4:2 0:2 XXX 3:2 4:3 2:2 2:2 4:1 6. Садово (Садово) 0:0 0:0 5:1 4:2 3:1 XXX 5:1 1:2 0:1 9:0 7. Дъбене (Дъбене) 0:2 2:1 3:0 0:4 3:1 4:1 XXX 2:0 3:2 1:0 8. Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3 0:3 2:1 2:1 0:5 1:1 4:0 XXX 3:0* 2:5 9. Кричим (Кричим) 0:5 1:3 0:0 1:3 3:1 0:3* 0:2 1:2 XXX 2:2 10. Царацово 2020 (Царацово) 0:3 0:3 0:4 1:3 0:3* 3:0 2:2 3:2 1:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXV кръг:
Марица (Милево) - Спартак (Болярци)                       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)       3:0 сл. * 
* - прекратен в 2' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXV кръг:
Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница)                - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Марица (Милево) 7 7 0 0 26:3 21 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Спартак (Болярци) 7 5 0 2 24:8 15 3. Тракия 06 (Стамболийски) 7 3 0 4 13:23 9 4. Борислав 2009 (Първомай) 7 2 0 5 8:16 6 [-] 5. Житница (Житница) 6 1 1 4 8:18 4 [0 1 0 0:0 1, -10 обща ГР] 6. Дълго поле (Дълго поле) 6 1 1 4 5:16 4 [0 1 0 0:0 1, -11 обща ГР]
XIX кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница) 5:1 Борислав 2009 (Първомай) - Спартак (Болярци) 1:2 Марица (Милево) - Дълго поле (Дълго поле) 2:1 XX кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) 0:0 Спартак (Болярци) - Марица (Милево) 0:2 Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав 2009 (Първомай) 4:0 XXI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски) 8:0 Дълго поле (Дълго поле) - Спартак (Болярци) 0:8 сл. * * - прекратен в 81' при 4:5 след нахлуване на домакинска публика, при което е ударен съдията. Дълго поле е назан с лишаване от домакинство за 1 мач. 23 март 2024 г., събота, 16:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Житница (Житница) 2:1 XXII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Житница (Житница) - Спартак (Болярци) 1:5 Тракия 06 (Стамболийски) - Дълго поле (Дълго поле) 2:0 Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Милево) 1:3 XXIII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Марица (Милево) - Житница (Житница) 5:0 в Калояново: * Дълго поле (Дълго поле) - Борислав 2009 (Първомай) 3:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дълго поле. Спартак (Болярци) - Тракия 06 (Стамболийски) 6:1 XXIV кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски) 5:1 Спартак (Болярци) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Милево) 1:3 XXV кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Марица (Милево) - Спартак (Болярци) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) 3:0 сл. * * - прекратен в 2' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) - XXVI кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Борислав 2009 (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево) - Спартак (Болярци) - Дълго поле (Дълго поле) - XXVII кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Спартак (Болярци) - Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) - Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Милево) - Борислав 2009 (Първомай) - XXVIII кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Житница (Житница) - Марица (Милево) - Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак (Болярци) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Дълго поле (Дълго поле) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Милево) XXX 3:0* 8:0 -:- 5:0 2:1 2. Спартак (Болярци) 0:2 XXX 6:1 3:0 -:- -:- 3. Тракия 06 (Стамболийски) -:- -:- XXX 4:0 5:1 2:0 4. Борислав 2009 (Първомай) 1:3 1:2 3:0* XXX 2:1 -:- 5. Житница (Житница) -:- 1:5 5:1 -:- XXX 0:0 6. Дълго поле (Дълго поле) 1:3 0:8* -:- 3:1 -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

                           Актуални мачове:

21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXV кръг:
Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен)               - 
Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле)                     - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)         - 
24 април 2024 г., сряда, 19:00 ч / XXIV кръг:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)              - * 
* - по първоначална програма с домакинство за Марица 2003, по взаимна
    договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

7. Чернозем (Черноземен) 6 5 0 1 19:7 15 [1 0 0 1:0 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 8. Металик 1938 (Сопот) 6 5 0 1 13:3 15 [0 0 1 0:1 0] 9. Пловдив 2015 (Пловдив) 5 3 1 1 12:8 10 10. Спартак 1947 II (Пловдив) 6 1 1 4 7:16 4 11. Марица 2003 (Маноле) 5 1 0 4 3:12 3 12. Садово (Садово) 6 0 2 4 3:11 2 [+]
XIX кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Чернозем (Черноземен) 0:5 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Пловдив 2015, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Садово (Садово) - Металик 1938 (Сопот) 1:2 XX кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Металик 1938 (Сопот) 1:0 Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово) 2:0 XXI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Чернозем (Черноземен) 5:4 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Садово (Садово) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:1 XXII кръг 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) 1:2 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Марица 2003 (Маноле) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: в Садово: Пловдив 2015 (Пловдив) - Садово (Садово) 1:1 XXIII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:0 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Садово (Садово) - Чернозем (Черноземен) 0:2 Марица 2003 (Маноле) - Спартак 1947 II (Пловдив) 1:3 XXIV кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Садово (Садово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Спартак 1947 II (Пловдив) 4:2 Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) отложен * * - по първоначална програма с домакинство за Марица 2003, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 24 април 2024 г., сряда, 19:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) - * * - по първоначална програма с домакинство за Марица 2003, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XXV кръг 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Чернозем (Черноземен) - Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив) - XXIV кръг - отложен мач 24 април 2024 г., сряда, 19:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) - * * - по първоначална програма с домакинство за Марица 2003, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XXVI кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Садово (Садово) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот) - XXVII кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Спартак 1947 II (Пловдив) - 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен) - Садово (Садово) - Пловдив 2015 (Пловдив) - XXVIII кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: в Куртово Конаре: Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Чернозем (Черноземен) - Садово (Садово) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Чернозем (Черноземен) XXX 1:0 -:- 4:2 3:0* -:- 2. Металик 1938 (Сопот) -:- XXX 3:0 -:- 3:0 3:0* 3. Пловдив 2015 (Пловдив) 5:4 -:- XXX -:- -:- 1:1 4. Спартак 1947 II (Пловдив) 0:5 1:2 0:3 XXX -:- -:- 5. Марица 2003 (Маноле) -:- -:- 0:3 1:3 XXX 2:0 6. Садово (Садово) 0:2 1:2 -:- 1:1 -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Трета група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 |
         | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXV кръг:
Кричим (Кричим) - Марица 2009 (Градина)                   3:1 
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXV кръг:
СФК Раковски (Раковски) - Тракия (Нови извор)              - 
Труд (Труд) - Спортист 1948 (Голям чардак)                 - 
Дъбене (Дъбене) - Царацово 2020 (Царацово)                 - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

13. СФК Раковски (Раковски) 6 5 0 1 26:7 15 14. Дъбене (Дъбене) 6 4 1 1 19:7 13 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15. Спортист 1948 (Голям чардак) 6 4 0 2 17:12 12 16. Тракия (Нови извор) 6 3 1 2 13:8 10 17. Кричим (Кричим) 7 3 0 4 8:17 9 ------------------------------------------------------------------- 18. Труд (Труд) 6 2 1 3 9:10 7 19. Царацово 2020 (Царацово) 6 1 2 3 6:10 5 [+] 20. Марица 2009 (Градина) 7 0 1 6 6:33 1
XIX кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Царацово 2020 (Царацово) - Тракия (Нови извор) 0:0 Марица 2009 (Градина) - Труд (Труд) 1:4 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Дъбене (Дъбене) 0:3 СФК Раковски (Раковски) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. XX кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Тракия (Нови извор) - Кричим (Кричим) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Труд (Труд) - СФК Раковски (Раковски) 3:1 Дъбене (Дъбене) - Марица 2009 (Градина) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Царацово 2020 (Царацово) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:2 XXI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Кричим (Кричим) - Труд (Труд) 2:0 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия (Нови извор) 3:2 Марица 2009 (Градина) - Царацово 2020 (Царацово) 3:3 СФК Раковски (Раковски) - Дъбене (Дъбене) 4:2 XXII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Тракия (Нови извор) - Труд (Труд) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 30 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Царацово 2020 (Царацово) - СФК Раковски (Раковски) 0:2 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Кричим (Кричим) 5:0 Спортист 1948 (Голям чардак) - Марица 2009 (Градина) 7:0 XXIII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Тракия (Нови извор) 0:3 * * - Марица 2009 е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради инциденти по време на мача. Кричим (Кричим) - Царацово 2020 (Царацово) 2:1 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: в Голям чардак: СФК Раковски (Раковски) - Спортист 1948 (Голям чардак) 6:1 Труд (Труд) - Дъбене (Дъбене) 1:1 XXIV кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Дъбене (Дъбене) 2:5 Царацово 2020 (Царацово) - Труд (Труд) 2:1 в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски": * Марица 2009 (Градина) - СФК Раковски (Раковски) 1:10 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Марица 2009. 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим) 4:1 XXV кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Кричим (Кричим) - Марица 2009 (Градина) 3:1 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: СФК Раковски (Раковски) - Тракия (Нови извор) - Труд (Труд) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Дъбене (Дъбене) - Царацово 2020 (Царацово) - XXVI кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Труд (Труд) - Марица 2009 (Градина) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Тракия (Нови извор) - Царацово 2020 (Царацово) - Кричим (Кричим) - СФК Раковски (Раковски) - XXVII кръг 3 май 2024 г., петък, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Тракия (Нови извор) - СФК Раковски (Раковски) - Труд (Труд) - на неутрален терен: * Марица 2009 (Градина) - Дъбене (Дъбене) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Марица 2009. Спортист 1948 (Голям чардак) - Царацово 2020 (Царацово) - XXVIII кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Тракия (Нови извор) - Спортист 1948 (Голям чардак) - Царацово 2020 (Царацово) - Марица 2009 (Градина) - 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Дъбене (Дъбене) - СФК Раковски (Раковски) - Труд (Труд) - Кричим (Кричим) - XXIX кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Труд (Труд) - Тракия (Нови извор) - СФК Раковски (Раковски) - Царацово 2020 (Царацово) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Дъбене (Дъбене) - Марица 2009 (Градина) - Спортист 1948 (Голям чардак) - XXX кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Тракия (Нови извор) - Марица 2009 (Градина) - Царацово 2020 (Царацово) - Кричим (Кричим) - 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - СФК Раковски (Раковски) - Дъбене (Дъбене) - Труд (Труд) - XXXI кръг 1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч: Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак) - 2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч: Дъбене (Дъбене) - Тракия (Нови извор) - Труд (Труд) - Царацово 2020 (Царацово) - СФК Раковски (Раковски) - Марица 2009 (Градина) - XXXII кръг 8 юни 2024 г., събота, 18:00 ч: Тракия (Нови извор) - СФК Раковски (Раковски) - Марица 2009 (Градина) - Кричим (Кричим) - Царацово 2020 (Царацово) - Дъбене (Дъбене) - 9 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч: Спортист 1948 (Голям чардак) - Труд (Труд) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. СФК Раковски (Раковски) XXX 4:2 6:1 -:- 3:0* -:- -:- -:- 2. Дъбене (Дъбене) -:- XXX -:- -:- 5:0 -:- -:- 3:0* 3. Спортист 1948 (Голям чардак) -:- 0:3 XXX 3:2 4:1 -:- -:- 7:0 4. Тракия (Нови извор) -:- 2:5 -:- XXX 3:0* 3:0* -:- -:- 5. Кричим (Кричим) -:- -:- -:- -:- XXX 2:0 2:1 3:1 6. Труд (Труд) 3:1 1:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 7. Царацово 2020 (Царацово) 0:2 -:- 0:2 0:0 -:- 2:1 XXX -:- 8. Марица 2009 (Градина) 1:10 -:- -:- 0:3 -:- 1:4 3:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре


Финал за 3-то място

нагоре



"Б" ОГ Пловдив

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XVIII кръг:
Хисаря (Хисаря) - Войнягово 2023 (Войнягово)              3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XVIII кръг:
Калояново (Калояново) - Лидер (Ягодово)                    - 
Ведраре (Ведраре) - Вихър (Белозем)                        - 
Тракия 94 (Царимир) - Раковски 2018 (Раковски)             - 
Урожай (Стрелци) - Стряма 2001 (Стряма)                    - 
Марица (Цалапица) - Сокол (Пъдарско)                       - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Тракия 94 (Царимир) 17 14 1 2 51:8 43 ------------------------------------------------------------------- 2. Хисаря (Хисаря) 17 13 3 1 63:15 42 3. Калояново (Калояново) 17 13 2 2 55:20 41 4. Раковски 2018 (Раковски) 16 11 1 4 49:24 34 5. Сокол (Пъдарско) 17 9 2 6 46:26 29 6. Ведраре (Ведраре) 17 9 1 7 43:35 28 7. Вихър (Белозем) 17 8 3 6 51:32 27 [-] 8. Стряма 2001 (Стряма) 17 5 0 12 26:56 15 9. Урожай (Стрелци) 17 3 4 10 24:43 13 10. Марица (Цалапица) 17 4 0 13 28:69 12 [+] 11. Лидер (Ягодово) 17 2 3 12 36:80 9 12. Войнягово 2023 (Войнягово) 18 1 0 17 14:78 3 [+]
Бележки - Вихър (Белозем), 18-и в "А" ОГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ - север. - Садово (Садово); 1-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Белащица (Белащица), 2-и в "Б" ОГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - център. - Чавдар (Пловдив), 5-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Войнягово 2023 (Войнягово) и Марица (Цалапица) се включват в групата. - Вихър (Белозем), 18-и в "А" ОГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ - север. - Садово (Садово); 1-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Белащица (Белащица), 2-и в "Б" ОГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - център. - Чавдар (Пловдив), 5-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Войнягово 2023 (Войнягово) и Марица (Цалапица) се включват в групата. - Раковски 2018 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Г.С.Раковски" в кв.Генерал Николаево, Раковски освен ако не е посочено друго. - Домлян (Домлян), 12-и през изминалия сезон; първоначално заявява участие, но се отказва непосредствено преди началото на сезона. Изготвена е нова програма за 12 отбора. Първоначалната програма е както следва: 1. Урожай (Стрелци) - 14. Калояново (Калояново) 2. Сокол (Пъдарско) - 13. почива 3. Тракия 94 (Царимир) - 12. Марица (Цалапица) 4. Ведраре (Ведраре) - 11. Хисаря (Хисаря) 5. Лидер (Ягодово) - 10. Войнягово 2023 (Войнягово) 6. Вихър (Белозем) - 9. Домлян (Домлян) 7. Раковски 2018 (Раковски) - 8. Стряма 2001 (Стряма) I кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Белозем) - Сокол (Пъдарско) 3:0 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Урожай (Стрелци) - Калояново (Калояново) 0:4 Тракия 94 (Царимир) - Марица (Цалапица) 5:1 Ведраре (Ведраре) - Хисаря (Хисаря) 2:2 Лидер (Ягодово) - Войнягово 2023 (Войнягово) 9:0 Раковски 2018 (Раковски) - Стряма 2001 (Стряма) 6:2 II кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Раковски 2018 (Раковски) 1:1 Лидер (Ягодово) - Хисаря (Хисаря) 3:8 * * - по първоначална програма с домакинство за Хисаря, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Калояново (Калояново) - Стряма 2001 (Стряма) 6:1 Войнягово 2023 (Войнягово) - Вихър (Белозем) 3:5 Марица (Цалапица) - Ведраре (Ведраре) 1:6 Урожай (Стрелци) - Тракия 94 (Царимир) 0:0 III кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Белозем) - Хисаря (Хисаря) 1:2 Стряма 2001 (Стряма) - Сокол (Пъдарско) 1:4 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Тракия 94 (Царимир) - Калояново (Калояново) 3:0 сл. * * - прекратен при 0:0 по вина на гостите. Ведраре (Ведраре) - Урожай (Стрелци) 5:0 Лидер (Ягодово) - Марица (Цалапица) 6:3 Раковски 2018 (Раковски) - Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Раковски 2018 (Раковски) 3:0 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) отложен Войнягово 2023 (Войнягово) - Стряма 2001 (Стряма) 1:2 Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем) 1:9 Урожай (Стрелци) - Лидер (Ягодово) 1:1 Тракия 94 (Царимир) - Ведраре (Ведраре) 2:0 28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) 5:2 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Белозем) - Урожай (Стрелци) 3:0 Стряма 2001 (Стряма) - Хисаря (Хисаря) 0:8 Сокол (Пъдарско) - Войнягово 2023 (Войнягово) 5:2 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ведраре (Ведраре) - Калояново (Калояново) 5:4 Лидер (Ягодово) - Тракия 94 (Царимир) 1:4 Раковски 2018 (Раковски) - Марица (Цалапица) 5:2 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Сокол (Пъдарско) 2:0 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Калояново (Калояново) - Войнягово 2023 (Войнягово) 8:0 Марица (Цалапица) - Стряма 2001 (Стряма) 4:3 Урожай (Стрелци) - Раковски 2018 (Раковски) 2:4 Тракия 94 (Царимир) - Вихър (Белозем) 6:1 Ведраре (Ведраре) - Лидер (Ягодово) 3:0 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Белозем) - Ведраре (Ведраре) 6:1 Стряма 2001 (Стряма) - Урожай (Стрелци) 4:2 Сокол (Пъдарско) - Марица (Цалапица) 5:1 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Тракия 94 (Царимир) 0:2 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Лидер (Ягодово) - Калояново (Калояново) 2:2 Войнягово 2023 (Войнягово) - Хисаря (Хисаря) 1:5 IV кръг - отложен мач 28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) 5:2 VIII кръг 29 октомври 2023 г., неделя, 14:30 ч: Калояново (Калояново) - Хисаря (Хисаря) отложен Марица (Цалапица) - Войнягово 2023 (Войнягово) отложен Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) отложен Тракия 94 (Царимир) - Стряма 2001 (Стряма) отложен Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) отложен Лидер (Ягодово) - Вихър (Белозем) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Калояново (Калояново) - Хисаря (Хисаря) 1:1 Марица (Цалапица) - Войнягово 2023 (Войнягово) отложен Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) отложен Тракия 94 (Царимир) - Стряма 2001 (Стряма) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) отложен Лидер (Ягодово) - Вихър (Белозем) отложен 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Цалапица) - Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) 0:4 Лидер (Ягодово) - Вихър (Белозем) 3:3 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) 2:1 IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново) отложен Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре) отложен Сокол (Пъдарско) - Тракия 94 (Царимир) отложен Хисаря (Хисаря) - Марица (Цалапица) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Лидер (Ягодово) отложен Войнягово 2023 (Войнягово) - Урожай (Стрелци) отложен 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново) 2:3 Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре) 3:2 Сокол (Пъдарско) - Тракия 94 (Царимир) 0:2 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Лидер (Ягодово) 8:4 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Войнягово 2023 (Войнягово) - Урожай (Стрелци) 0:5 Марица (Цалапица) - Хисаря (Хисаря) 2:7 * * - по първоначална програма с домакинство за Хисаря, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Белозем) - Раковски 2018 (Раковски) 2:4 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Калояново (Калояново) - Марица (Цалапица) 5:0 Урожай (Стрелци) - Хисаря (Хисаря) 1:1 Тракия 94 (Царимир) - Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско) 0:2 Лидер (Ягодово) - Стряма 2001 (Стряма) 3:5 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Стряма 2001 (Стряма) - Вихър (Белозем) 0:3 Хисаря (Хисаря) - Тракия 94 (Царимир) 1:0 19 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Калояново (Калояново) 0:1 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Сокол (Пъдарско) - Лидер (Ягодово) 4:1 Войнягово 2023 (Войнягово) - Ведраре (Ведраре) 1:3 Марица (Цалапица) - Урожай (Стрелци) 3:4 VIII кръг - отложени мачове 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Калояново (Калояново) - Хисаря (Хисаря) 1:1 Марица (Цалапица) - Войнягово 2023 (Войнягово) отложен Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) отложен Тракия 94 (Царимир) - Стряма 2001 (Стряма) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) отложен Лидер (Ягодово) - Вихър (Белозем) отложен IX кръг - отложени мачове 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново) 2:3 Стряма 2001 (Стряма) - Ведраре (Ведраре) 3:2 Сокол (Пъдарско) - Тракия 94 (Царимир) 0:2 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Лидер (Ягодово) 8:4 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Войнягово 2023 (Войнягово) - Урожай (Стрелци) 0:5 IX кръг 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Цалапица) - Хисаря (Хисаря) 2:7 * * - по първоначална програма с домакинство за Хисаря, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. VIII кръг - отложени мачове 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Цалапица) - Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) 0:4 Лидер (Ягодово) - Вихър (Белозем) 3:3 VIII кръг - отложен мач 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ведраре (Ведраре) - Раковски 2018 (Раковски) 2:1 XII кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Ведраре (Ведраре) 1:0 Сокол (Пъдарско) - Вихър (Белозем) 3:3 Стряма 2001 (Стряма) - Раковски 2018 (Раковски) 0:3 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Калояново (Калояново) - Урожай (Стрелци) 3:0 Марица (Цалапица) - Тракия 94 (Царимир) 0:3 Войнягово 2023 (Войнягово) - Лидер (Ягодово) 4:0 XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Стряма 2001 (Стряма) - Калояново (Калояново) 1:3 Хисаря (Хисаря) - Лидер (Ягодово) 13:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Лидер, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Сокол (Пъдарско) 3:0 сл. * * - в състава на гостите има нередовни картотеки. Вихър (Белозем) - Войнягово 2023 (Войнягово) 4:0 Ведраре (Ведраре) - Марица (Цалапица) 4:2 Тракия 94 (Царимир) - Урожай (Стрелци) 4:1 XIV кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Вихър (Белозем) 4:2 Сокол (Пъдарско) - Стряма 2001 (Стряма) 5:0 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Калояново (Калояново) - Тракия 94 (Царимир) 2:1 Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре) 1:2 Марица (Цалапица) - Лидер (Ягодово) 3:1 Войнягово 2023 (Войнягово) - Раковски 2018 (Раковски) 2:5 XV кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Калояново (Калояново) 0:1 Стряма 2001 (Стряма) - Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Раковски 2018 (Раковски) - Хисаря (Хисаря) отложен Вихър (Белозем) - Марица (Цалапица) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Лидер (Ягодово) - Урожай (Стрелци) 0:5 Ведраре (Ведраре) - Тракия 94 (Царимир) 1:3 3 май 2024 г., петък, 18:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Хисаря (Хисаря) - XVI кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Стряма 2001 (Стряма) 1:0 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Калояново (Калояново) - Ведраре (Ведраре) 4:2 Тракия 94 (Царимир) - Лидер (Ягодово) 9:0 Урожай (Стрелци) - Вихър (Белозем) 1:1 Марица (Цалапица) - Раковски 2018 (Раковски) 0:2 Войнягово 2023 (Войнягово) - Сокол (Пъдарско) 0:9 XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Пъдарско) - Хисаря (Хисаря) 2:1 Стряма 2001 (Стряма) - Марица (Цалапица) 1:2 Вихър (Белозем) - Тракия 94 (Царимир) 0:1 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Войнягово 2023 (Войнягово) - Калояново (Калояново) 0:3 сл. * * - домакините не се явяват. Раковски 2018 (Раковски) - Урожай (Стрелци) 4:1 Лидер (Ягодово) - Ведраре (Ведраре) 2:5 XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Войнягово 2023 (Войнягово) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Калояново (Калояново) - Лидер (Ягодово) - Ведраре (Ведраре) - Вихър (Белозем) - Тракия 94 (Царимир) - Раковски 2018 (Раковски) - Урожай (Стрелци) - Стряма 2001 (Стряма) - Марица (Цалапица) - Сокол (Пъдарско) - XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци) - Стряма 2001 (Стряма) - Тракия 94 (Царимир) - Вихър (Белозем) - Лидер (Ягодово) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Войнягово 2023 (Войнягово) - Марица (Цалапица) - Раковски 2018 (Раковски) - Ведраре (Ведраре) - XV кръг - отложен мач 3 май 2024 г., петък, 18:00 ч: Раковски 2018 (Раковски) - Хисаря (Хисаря) - XX кръг 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем) - Лидер (Ягодово) - Раковски 2018 (Раковски) - Ведраре (Ведраре) - Стряма 2001 (Стряма) - Тракия 94 (Царимир) - Сокол (Пъдарско) - Урожай (Стрелци) - Войнягово 2023 (Войнягово) - Хисаря (Хисаря) - Марица (Цалапица) - * * - по първоначална програма с домакинство за Марица, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XXI кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Хисаря (Хисаря) - Урожай (Стрелци) - Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре) - Стряма 2001 (Стряма) - Лидер (Ягодово) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Марица (Цалапица) - Калояново (Калояново) - Войнягово 2023 (Войнягово) - Тракия 94 (Царимир) - Раковски 2018 (Раковски) - Вихър (Белозем) - XXII кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Вихър (Белозем) - Стряма 2001 (Стряма) - 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Калояново (Калояново) - Раковски 2018 (Раковски) - Лидер (Ягодово) - Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре) - Войнягово 2023 (Войнягово) - Тракия 94 (Царимир) - Хисаря (Хисаря) - Урожай (Стрелци) - Марица (Цалапица) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Тракия 94 (Царимир) XXX -:- 3:0* -:- -:- 2:0 6:1 3:0* 4:1 5:1 9:0 3:0* 2. Хисаря (Хисаря) 1:0 XXX -:- 3:0 2:0 1:0 4:2 1:0 -:- -:- 13:0 3:0* 3. Калояново (Калояново) 2:1 1:1 XXX -:- 5:2 4:2 -:- 6:1 3:0 5:0 -:- 8:0 4. Раковски 2018 (Раковски) 0:2 -:- 0:1 XXX 3:0* -:- -:- 6:2 4:1 5:2 8:4 3:0* 5. Сокол (Пъдарско) 0:2 2:1 0:1 1:1 XXX -:- 3:3 5:0 -:- 5:1 4:1 5:2 6. Ведраре (Ведраре) 1:3 2:2 5:4 2:1 0:2 XXX -:- -:- 5:0 4:2 3:0 -:- 7. Вихър (Белозем) 0:1 1:2 2:3 2:4 3:0 6:1 XXX -:- 3:0 3:0* -:- 4:0 8. Стряма 2001 (Стряма) -:- 0:8 1:3 0:3 1:4 3:2 0:3 XXX 4:2 1:2 -:- 3:0* 9. Урожай (Стрелци) 0:0 1:1 0:4 2:4 0:4 1:2 1:1 -:- XXX -:- 1:1 -:- 10. Марица (Цалапица) 0:3 2:7 -:- 0:2 -:- 1:6 1:9 4:3 3:4 XXX 3:1 3:0* 11. Лидер (Ягодово) 1:4 3:8 2:2 -:- -:- 2:5 3:3 3:5 0:5 6:3 XXX 9:0 12. Войнягово 2023 (Войнягово) -:- 1:5 0:3* 2:5 0:9 1:3 3:5 1:2 0:5 -:- 4:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XVIII кръг:
ФК 2023 Бяла река (Градина) - Траките 2007 II (Скутаре)   3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XVIII кръг:
Спартак 2012 (Избеглии) - Юнайтед (Пловдив)               3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)   0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Асеновец 2005 II (Асеновград) - Марица 1951 (Първомай)    3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Сокол (Буково) - Тополово (Тополово)                      0:3 сл. * 
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 2012 (Избеглии) 17 14 2 1 66:9 44 [+] ------------------------------------------------------------------- 2. Тополово (Тополово) 15 13 0 2 71:11 39 3. Асеновец 2005 II (Асеновград) 15 10 3 2 41:14 33 [+] 4. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 15 8 1 6 39:36 25 5. Сокол (Буково) 16 8 0 8 35:35 24 [4 0 2 18:1112] 6. Юнайтед (Пловдив) 16 8 0 8 50:66 24 [+] [3 0 1 11:8 9] 7. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 16 8 0 8 46:38 24 [1 0 3 6:10 3] 8. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 16 8 0 8 26:37 24 [1 0 3 3:9 3] 9. ФК 2023 Бяла река (Градина) 16 5 0 11 27:70 15 [+] 10. Траките 2007 II (Скутаре) 16 2 0 14 17:53 6 <- 11. Младост (Златовръх) 16 0 0 16 0:49 0 [*] Изваден
Бележки - Марица (Милево); 1-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Траките 2007 II (Скутаре), 10-и в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток. - Родопи 2012 (Червен), 5-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Асеновец 2005 II (Асеновград), Юнайтед (Пловдив), ФК 2023 Бяла река (Градина) и Спартак 2012 (Избеглии) се включват в групата. - Асеновец 2005 II (Асеновград) играе домакинските си мачове на ст."Шипка" в Асеновград освен ако не е посочено друго. - Юнайтед (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - На 14 март 2024 г. Младост (Златовръх) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Тополово (Тополово) 3:9 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Асеновец 2005 II (Асеновград) - Спартак 2012 (Избеглии) 1:1 Младост (Златовръх) - ФК 2023 Бяла река (Градина) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Буково) 4:0 Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Траките 2007 II (Скутаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) почива II кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Бяла река (Градина) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Марица 1951 (Първомай) 4:0 Сокол (Буково) - Юнайтед (Пловдив) 7:1 24 септември 2023 г., неделя, 17:30 ч: Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 8:0 Асеновец 2005 II (Асеновград) - Младост (Златовръх) 4:0 Траките 2007 II (Скутаре) почива III кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - ФК 2023 Бяла река (Градина) 7:2 Марица 1951 (Първомай) - Траките 2007 II (Скутаре) 2:0 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Младост (Златовръх) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Асеновец 2005 II (Ас) 1:2 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Сокол (Буково) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Тополово (Тополово) почива IV кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Асеновец 2005 II (Асеновград) - Юнайтед (Пловдив) 8:2 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Траките 2007 II (Скутаре) 3:0 Тополово (Тополово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. ФК 2023 Бяла река (Градина) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Младост (Златовръх) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сокол (Буково) почива V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Сокол (Буково) 3:4 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Тополово (Тополово) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:8 Юнайтед (Пловдив) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Асеновец 2005 II (Ас) 2:0 ФК 2023 Бяла река (Градина) почива VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Марица 1951 (Първомай) 2:5 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Тополово (Тополово) 1:0 Сокол (Буково) - Траките 2007 II (Скутаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Юнайтед (Пловдив) 7:5 Асеновец 2005 II (Асеновград) почива VII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Марица 1951 (Първомай) - Асеновец 2005 II (Асеновград) отложен 29 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - ФК 2023 Бяла река (Градина) отложен 29 октомври 2023 г., неделя, 14:30 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак 2012 (Избеглии) отложен Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) отложен Тополово (Тополово) - Сокол (Буково) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - ФК 2023 Бяла река (Градина) 7:0 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак 2012 (Избеглии) 1:6 Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 0:5 Марица 1951 (Първомай) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 4:3 Тополово (Тополово) - Сокол (Буково) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Младост (Златовръх) почива VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Тополово (Тополово) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) отложен Асеновец 2005 II (Ас) - Траките 2007 II (Скутаре) отложен Младост (Златовръх) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) отложен Юнайтед (Пловдив) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) отложен 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Тополово (Тополово) отложен Асеновец 2005 II (Ас) - Траките 2007 II (Скутаре) 2:0 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Младост (Златовръх) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) отложен 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Тополово (Тополово) 1:9 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) почива IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Марица 1951 (Първомай) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:5 Траките 2007 II (Скутаре) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Тополово (Тополово) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 0:2 Сокол (Буково) - ФК 2023 Бяла река (Градина) 5:1 Юнайтед (Пловдив) почива X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. 19 ноември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Асеновец 2005 II (Асеновград) - Сокол (Буково) 4:1 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - ФК 2023 Бяла река (Градина) 10:0 Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Траките 2007 II (Скутаре) 8:2 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) почива XI кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Марица 1951 (Първомай) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) отложен Траките 2007 II (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) отложен Тополово (Тополово) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) отложен Сокол (Буково) - Младост (Златовръх) отложен ФК 2023 Бяла река (Градина) - Асеновец 2005 II (Ас) отложен 2 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Марица 1951 (Първомай) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) 1:4 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Буково) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Тополово (Тополово) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) отложен ФК 2023 Бяла река (Градина) - Асеновец 2005 II (Ас) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Спартак 2012 (Избеглии) почива VIII кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) отложен VII кръг - отложени мачове 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - ФК 2023 Бяла река (Градина) 7:0 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Спартак 2012 (Избеглии) 1:6 Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 0:5 Марица 1951 (Първомай) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 4:3 Тополово (Тополово) - Сокол (Буково) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. VIII кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Тополово (Тополово) отложен Асеновец 2005 II (Ас) - Траките 2007 II (Скутаре) 2:0 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Младост (Златовръх) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) отложен VIII кръг - отложени мачове 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол (Буково) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 25 февруари 2024 г., неделя, 14:30 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Тополово (Тополово) 1:9 XI кръг - отложени мачове 2 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Марица 1951 (Първомай) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Юнайтед (Пловдив) 1:4 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Буково) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Тополово (Тополово) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) отложен ФК 2023 Бяла река (Градина) - Асеновец 2005 II (Ас) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. XII кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 1:1 Сокол (Буково) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 2:4 Тополово (Тополово) - Юнайтед (Пловдив) 14:3 Траките 2007 II (Скутаре) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) почива XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Марица 1951 (Първомай) - Спартак 2012 (Избеглии) 4:5 17 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Сокол (Буково) 4:1 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово) 1:5 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Бяла река (Градина) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Младост (Златовръх) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 0:3 сл. Траките 2007 II (Скутаре) почива XIV кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Асеновец 2005 II (Ас) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 1:1 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. ФК 2023 Бяла река (Градина) - Юнайтед (Пловдив) 4:7 Сокол (Буково) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Траките 2007 II (Скутаре) - Марица 1951 (Първомай) 2:10 Тополово (Тополово) почива XV кръг 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Асеновец 2005 II (Асеновград) 1:4 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Спартак 2012 (Избеглии) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Тополово (Тополово) 0:6 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Бяла река (Градина) 5:2 Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. Сокол (Буково) почива XVI кръг 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) 7:0 сл. * * - прекратен в 75' при 4:1 по вина на гостите. Младост (Златовръх) - Юнайтед (Пловдив) 0:3 сл. Асеновец 2005 II (Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) отложен Сокол (Буково) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Тополово (Тополово) - Траките 2007 II (Скутаре) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. ФК 2023 Бяла река (Градина) почива XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Бяла река (Градина) 9:0 Юнайтед (Пловдив) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) отложен 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Сокол (Буково) 2:3 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Тополово (Тополово) - Спартак 2012 (Избеглии) 2:0 Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх) 3:0 сл. Асеновец 2005 II (Асеновград) почива XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Траките 2007 II (Скутаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Юнайтед (Пловдив) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Асеновец 2005 II (Асеновград) - Марица 1951 (Първомай) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Сокол (Буково) - Тополово (Тополово) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Младост (Златовръх) почива XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Младост (Златовръх) - сл. 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Траките 2007 II (Скутаре) - Асеновец 2005 II (Ас) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Буково) - Спартак 2012 (Избеглии) - Тополово (Тополово) - ФК 2023 Бяла река (Градина) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Юнайтед (Пловдив) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Асеновград) почива XX кръг 4 май 2024 г., събота, 18:00 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Сокол (Буково) - 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 2012 (Избеглии) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Марица 1951 (Първомай) - Младост (Златовръх) - Траките 2007 II (Скутаре) - сл. Асеновец 2005 II (Асеновград) - Тополово (Тополово) - Юнайтед (Пловдив) почива XXI кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: ФК 2023 Бяла река (Градина) - Спартак 2012 (Избеглии) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Юнайтед (Пловдив) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Буково) - Асеновец 2005 II (Асеновград) - Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх) - сл. Траките 2007 II (Скутаре) - Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград) почива XXII кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Юнайтед (Пловдив) - Траките 2007 II (Скутаре) - 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Гоце Делчев (Г.Воден, Ас) - Марица 1951 (Първомай) - Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) - Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх) - Сокол (Буково) - сл. Асеновец 2005 II (Асеновград) - Бяла река (Градина) - Спартак 2012 (Избеглии) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 2012 (Избеглии) XXX 1:0 1:1 7:0* 3:0* 3:0* 4:0 -:- 10:0 3:0 3:0* 2. Тополово (Тополово) 2:0 XXX 0:2 -:- 3:0*14:3 3:0* 8:0 -:- 3:0* -:- 3. Асеновец 2005 II (Асеновград) 1:1 -:- XXX 1:1 4:1 8:2 3:0* -:- -:- 2:0 4:0 4. Сокол 2020 (кв.Долни Воден, Ас) 0:8 -:- 1:2 XXX 4:0 7:5 -:- 0:3* 3:0* 8:2 3:0* 5. Сокол (Буково) -:- 0:3* -:- 2:4 XXX 7:1 3:0* 3:0* 5:1 3:0* 3:0* 6. Юнайтед (Пловдив) 1:6 3:9 1:4 -:- 4:1 XXX 3:0* 3:0* 7:2 -:- 3:0* 7. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 4:5 0:6 4:3 3:0* 3:4 -:- XXX 3:0* 9:0 2:0 -:- 8. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) 0:5 1:5 2:0 0:5 3:0* -:- -:- XXX 5:2 3:0* 3:0* 9. ФК 2023 Бяла река (Градина) -:- 1:9 0:3* 3:0* -:- 4:7 2:5 3:0* XXX 3:0* 3:0* 10. Траките 2007 II (Скутаре) 0:3* 0:3* -:- -:- 2:3 1:4 2:10 0:3* 7:0 XXX 3:0* 11. Младост (Златовръх) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* -:- 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXI кръг:
Ботев (Рогош) - Вихър (Войсил)                            2:2 
Вихър (Строево) - Сокол (Крислово)                        6:0 
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXI кръг:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Костиево (Костиево)          - 
в Оризари:
Белащица (Белащица) - Траките 2007 (Скутаре)               - 
Спартак 1971 (Ново село) - Вихър (Войводиново)             - 
Бенковски 1959 (К.Конаре) - Светкавица (Ман.Конаре)       3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Брестовица (Брестовица) - Тракиец 2001 (Калековец)         - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Белащица (Белащица) 20 15 3 2 76:22 48 <- ------------------------------------------------------------------- 2. Вихър (Войводиново) 20 14 2 4 62:23 44 [1 0 0 3:0 3] 3. Вихър (Войсил) 21 14 2 5 63:32 44 [-] [0 0 1 0:3 0] 4. Траките 2007 (Скутаре) 19 13 3 3 57:18 42 [-] 5. Костиево (Костиево) 20 11 3 6 50:34 36 6. Вихър (Строево) 21 10 4 7 54:39 34 7. Тракиец 2001 (Калековец) 20 10 2 8 36:31 32 8. Ботев (Рогош) 20 9 3 8 41:35 30 9. Светкавица (Манолско Конаре) 21 7 1 13 31:50 22 [1 1 0 3:2 4] 10. Брестовица (Брестовица) 20 6 4 10 28:44 22 [0 1 1 2:3 1] 11. Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 21 6 2 13 30:53 20 12. Спартак 1971 (Ново село) 20 6 0 14 39:46 18 13. Сокол (Крислово) 21 3 1 17 13:95 10 [+] 14. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 20 2 2 16 12:70 8
Бележки - Вихър (Войсил), 19-и; и Траките 2007 (Скутаре), 20-и в "А" ОГ през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОГ - център. - Царацово 2020 (Царацово); 1-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Белащица (Белащица), 2-и в "Б" ОГ - север през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - център. - Траките 2007 II (Скутаре), 10-и в "Б" ОГ - център през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - изток. - Труд II (Труд), 8-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Сокол (Крислово) се включва в групата. - Белащица (Белащица) играе домакинските си мачове през пролетта в Оризари освен ако не е посочено друго. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Строево) - Ботев (Рогош) 1:4 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Костиево (Костиево) 0:2 Сокол (Крислово) - Вихър (Войводиново) 0:7 Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре) 4:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Светкавица, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:0 Брестовица (Брестовица) - Белащица (Белащица) 0:4 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Спартак 1971 (Ново село) 0:1 II кръг 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Костиево (Костиево) - Ботев (Рогош) 1:0 Спартак 1971 (Ново село) - Вихър (Строево) 1:2 в Оризари: Белащица (Белащица) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 4:1 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Брестовица (Брестовица) 2:2 Траките 2007 (Скутаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 2:1 Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:1 Вихър (Войсил) - Сокол (Крислово) 4:0 III кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войсил) 2:1 Вихър (Строево) - Белащица (Белащица) 5:5 Ботев (Рогош) - Спартак 1971 (Ново село) 2:0 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Крислово) - Костиево (Костиево) 4:4 Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Войводиново) 1:2 Брестовица (Брестовица) - Траките 2007 (Скутаре) 1:5 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 2:0 IV кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Костиево (Костиево) - Спартак 1971 (Ново село) 3:1 Белащица (Белащица) - Ботев (Рогош) 5:2 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Строево) 0:6 сл. * * - прекратен на полувремето при 0:3, домакините остават с по-малко от 7 човека. Траките 2007 (Скутаре) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 3:3 Вихър (Войводиново) - Брестовица (Брестовица) 4:0 Вихър (Войсил) - Тракиец 2001 (Калековец) 3:0 Сокол (Крислово) - Светкавица (Манолско Конаре) 0:6 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Костиево (Костиево) 2:5 Вихър (Строево) - Траките 2007 (Скутаре) 2:2 Ботев (Рогош) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Крислово) 3:1 Брестовица (Брестовица) - Вихър (Войсил) 2:2 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Вихър (Войводиново) 1:3 Спартак 1971 (Ново село) - Белащица (Белащица) 0:2 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 2:1 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Костиево (Костиево) - Белащица (Белащица) 2:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спартак 1971 (Ново село) 4:2 Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош) 0:2 Вихър (Войводиново) - Вихър (Строево) 0:3 Вихър (Войсил) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 6:0 Сокол (Крислово) - Брестовица (Брестовица) 0:2 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Строево) - Вихър (Войсил) 2:4 Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново) 4:2 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец 2001 (Калековец) - Костиево (Костиево) 1:5 Брестовица (Брестовица) - Светкавица (Манолско Конаре) 1:2 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Сокол (Крислово) 9:0 Спартак 1971 (Ново село) - Траките 2007 (Скутаре) 1:2 в Оризари: Белащица (Белащица) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 7:0 сл. * * - прекратен на полувремето при 4:2, когато гостите, започнали мача с 9 човека, остават с по-малко от 7 футболиста на терена. VIII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Светкавица (Ман.Конаре) - Бенковски 1959 (К.Конаре) отложен 29 октомври 2023 г., неделя, 14:30 ч: Костиево (Костиево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) отложен Траките 2007 (Скутаре) - Белащица (Белащица) отложен Вихър (Войводиново) - Спартак 1971 (Ново село) отложен Вихър (Войсил) - Ботев (Рогош) отложен Сокол (Крислово) - Вихър (Строево) отложен Тракиец 2001 (Калековец) - Брестовица (Брестовица) отложен 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Светкавица (Ман.Конаре) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) отложен Траките 2007 (Скутаре) - Белащица (Белащица) 4:1 Вихър (Войводиново) - Спартак 1971 (Ново село) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър (Войсил) - Ботев (Рогош) 4:3 Сокол (Крислово) - Вихър (Строево) 1:4 Тракиец 2001 (Калековец) - Брестовица (Брестовица) 3:1 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Строево) - Светкавица (Манолско Конаре) отложен Ботев (Рогош) - Сокол (Крислово) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Брестовица (Брестовица) - Костиево (Костиево) отложен Бенковски 1959 (К.Конаре) - Тракиец 2001 (Калековец) отложен Спартак 1971 (Ново село) - Вихър (Войсил) отложен Белащица (Белащица) - Вихър (Войводиново) отложен Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Траките 2007 (Скутаре) отложен 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Строево) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 Ботев (Рогош) - Сокол (Крислово) 4:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Траките 2007 (Скутаре) 1:1 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Бенковски 1959 (К.Конаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:1 Спартак 1971 (Ново село) - Вихър (Войсил) 2:5 Белащица (Белащица) - Вихър (Войводиново) 5:1 25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Костиево (Костиево) 1:2 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош) 1:2 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Костиево (Костиево) - Траките 2007 (Скутаре) 0:2 Вихър (Войводиново) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 4:1 Вихър (Войсил) - Белащица (Белащица) 1:4 Сокол (Крислово) - Спартак 1971 (Ново село) 2:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Строево) 3:2 Брестовица (Брестовица) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 3:0 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Рогош) - Тракиец 2001 (Калековец) 1:1 18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Строево) - Брестовица (Брестовица) 2:2 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Костиево (Костиево) 2:2 Спартак 1971 (Ново село) - Светкавица (Манолско Конаре) 2:0 Белащица (Белащица) - Сокол (Крислово) 10:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Войсил) 1:4 Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново) 1:0 XII кръг 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Белащица (Белащица) 2:4 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Костиево (Костиево) - Вихър (Войводиново) отложен Вихър (Войсил) - Траките 2007 (Скутаре) отложен Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) отложен Тракиец 2001 (Калековец) - Спартак 1971 (Ново село) отложен Брестовица (Брестовица) - Ботев (Рогош) отложен Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Вихър (Строево) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър (Войводиново) 1:1 Вихър (Войсил) - Траките 2007 (Скутаре) 3:1 Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:1 Тракиец 2001 (Калековец) - Спартак 1971 (Ново село) 4:2 18 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Ботев (Рогош) 3:1 XIII кръг 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Строево) - Костиево (Костиево) 5:1 Ботев (Рогош) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1971 (Ново село) - Брестовица (Брестовица) 1:2 Белащица (Белащица) - Тракиец 2001 (Калековец) 1:1 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Светкавица (Ман.Конаре) 0:4 Вихър (Войводиново) - Вихър (Войсил) 3:0 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Крислово) 10:0 VIII кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Светкавица (Ман.Конаре) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) отложен Траките 2007 (Скутаре) - Белащица (Белащица) 4:1 Вихър (Войводиново) - Спартак 1971 (Ново село) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър (Войсил) - Ботев (Рогош) 4:3 Сокол (Крислово) - Вихър (Строево) 1:4 Тракиец 2001 (Калековец) - Брестовица (Брестовица) 3:1 VIII кръг - отложен мач 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. XII кръг - отложени мачове 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър (Войводиново) 1:1 Вихър (Войсил) - Траките 2007 (Скутаре) 3:1 Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:1 Тракиец 2001 (Калековец) - Спартак 1971 (Ново село) 4:2 18 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Ботев (Рогош) 3:1 IX кръг - отложени мачове 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Строево) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:0 Ботев (Рогош) - Сокол (Крислово) 4:0 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Траките 2007 (Скутаре) 1:1 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Бенковски 1959 (К.Конаре) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:1 Спартак 1971 (Ново село) - Вихър (Войсил) 2:5 Белащица (Белащица) - Вихър (Войводиново) 5:1 25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Костиево (Костиево) 1:2 XIV кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Спартак 1971 (Ново село) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 2:4 Ботев (Рогош) - Вихър (Строево) 1:4 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър (Войсил) 6:1 Вихър (Войводиново) - Сокол (Крислово) 6:0 Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре) 0:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Траките 2007, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Белащица (Белащица) - Брестовица (Брестовица) 4:0 XV кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Рогош) - Костиево (Костиево) 3:0 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър (Строево) - Спартак 1971 (Ново село) 3:0 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново) 0:7 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Белащица (Белащица) 0:6 Брестовица (Брестовица) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Тракиец 2001 (Калековец) - Траките 2007 (Скутаре) 0:4 Сокол (Крислово) - Вихър (Войсил) 0:7 XVI кръг 16 март 2024 г., събота, 17:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Вихър (Строево) 0:0 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Костиево (Костиево) - Сокол (Крислово) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър (Войсил) - Светкавица (Манолско Конаре) 1:0 Вихър (Войводиново) - Тракиец 2001 (Калековец) 2:1 Траките 2007 (Скутаре) - Брестовица (Брестовица) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Бенковски 1959 (К.Конаре) 0:1 Спартак 1971 (Ново село) - Ботев (Рогош) 4:2 XVII кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Рогош) - Белащица (Белащица) 0:3 Вихър (Строево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Крислово) 2:0 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спартак 1971 (Ново село) - Костиево (Костиево) 5:1 Бенковски 1959 (К.Конаре) - Траките 2007 (Скутаре) 0:3 Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Войсил) 1:2 24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Брестовица (Брестовица) - Вихър (Войводиново) 2:5 XVIII кръг 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Костиево (Костиево) - Светкавица (Манолско Конаре) 7:1 Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:4 Вихър (Войсил) - Брестовица (Брестовица) 3:0 Вихър (Войводиново) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 5:0 Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Строево) 6:0 сл. * * - прекратен в 42' при 3:1 по вина на гостите. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ботев (Рогош) 2:0 в Оризари: Белащица (Белащица) - Спартак 1971 (Ново село) 4:1 XIX кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре) отложен Вихър (Строево) - Вихър (Войводиново) 0:2 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: в Оризари: Белащица (Белащица) - Костиево (Костиево) 4:2 Спартак 1971 (Ново село) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 12:0 Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Вихър (Войсил) 0:6 Брестовица (Брестовица) - Сокол (Крислово) 2:0 Тракиец 2001 (Калековец) - Светкавица (Манолско Конаре) 2:1 XX кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Брестовица (Брестовица) 1:1 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Костиево (Костиево) - Тракиец 2001 (Калековец) 0:1 Сокол (Крислово) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 2:1 Вихър (Войсил) - Вихър (Строево) 4:1 Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош) 2:2 Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1971 (Ново село) 1:2 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Белащица (Белащица) 0:3 сл. XXI кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Рогош) - Вихър (Войсил) 2:2 Вихър (Строево) - Сокол (Крислово) 6:0 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Костиево (Костиево) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Траките 2007 (Скутаре) - Спартак 1971 (Ново село) - Вихър (Войводиново) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Светкавица (Ман.Конаре) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Брестовица (Брестовица) - Тракиец 2001 (Калековец) - XXII кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Строево) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Костиево (Костиево) - Брестовица (Брестовица) - Тракиец 2001 (Калековец) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Сокол (Крислово) - Ботев (Рогош) - Вихър (Войсил) - Спартак 1971 (Ново село) - Вихър (Войводиново) - Белащица (Белащица) - Траките 2007 (Скутаре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - XXIII кръг 4 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Траките 2007 (Скутаре) - Костиево (Костиево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Войводиново) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Вихър (Войсил) - Спартак 1971 (Ново село) - Сокол (Крислово) - Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Строево) - Тракиец 2001 (Калековец) - Бенковски 1959 (К.Конаре) - Брестовица (Брестовица) - XXIV кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Светкавица (Манолско Конаре) - Спартак 1971 (Ново село) - 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Костиево (Костиево) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица) - Вихър (Строево) - Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (Рогош) - Сокол (Крислово) - Белащица (Белащица) - Вихър (Войсил) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре) - XXV кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Рогош) - Брестовица (Брестовица) - Вихър (Строево) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Вихър (Войводиново) - Костиево (Костиево) - Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войсил) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Крислово) - в Оризари: Белащица (Белащица) - Светкавица (Манолско Конаре) - Спартак 1971 (Ново село) - Тракиец 2001 (Калековец) - XXVI кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Светкавица (Ман.Конаре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Костиево (Костиево) - Вихър (Строево) - Бенковски 1959 (Куртово Конаре) - Ботев (Рогош) - Брестовица (Брестовица) - Спартак 1971 (Ново село) - Тракиец 2001 (Калековец) - Белащица (Белащица) - Сокол (Крислово) - Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войсил) - Вихър (Войводиново) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Белащица (Белащица) XXX 5:1 -:- -:- 4:2 0:0 1:1 5:2 -:- 4:0 4:1 4:1 10:0 7:0* 2. Вихър (Войводиново) -:- XXX 3:0 -:- -:- 0:3 2:1 2:2 3:1 4:0 5:0 3:0* 6:0 4:1 3. Вихър (Войсил) 1:4 -:- XXX 3:1 0:2 4:1 3:0 4:3 1:0 3:0 6:0 -:- 4:0 -:- 4. Траките 2007 (Скутаре) 4:1 1:0 -:- XXX -:- 6:0* 2:1 0:2 4:1 3:0* 3:3 1:2 10:0 -:- 5. Костиево (Костиево) 2:0 1:1 6:1 0:2 XXX -:- 0:1 1:0 7:1 -:- -:- 3:1 3:0* 3:0* 6. Вихър (Строево) 5:5 0:2 2:4 2:2 5:1 XXX -:- 1:4 3:0 2:2 -:- 3:0* 6:0 3:0* 7. Тракиец 2001 (Калековец) -:- 1:2 1:2 0:4 1:5 3:2 XXX -:- 2:1 3:1 -:- 4:2 3:1 4:0 8. Ботев (Рогош) 0:3 4:2 2:2 -:- 3:0* 1:4 1:1 XXX -:- -:- 3:0* 2:0 4:0 3:0* 9. Светкавица (Манолско Конаре) 2:4 0:7 2:1 0:3 2:5 -:- 2:1 1:2 XXX 1:1 3:0* -:- 2:0 -:- 10. Брестовица (Брестовица) 0:4 2:5 2:2 1:5 1:2 -:- -:- 3:1 1:2 XXX 3:0 -:- 2:0 3:0* 11. Бенковски 1959 (Куртово Конаре) 0:6 1:3 0:6 0:3 2:2 3:0* 0:1 -:- 3:0* -:- XXX 0:1 9:0 2:0 12. Спартак 1971 (Ново село) 0:2 -:- 2:5 1:2 5:1 1:2 -:- 4:2 2:0 1:2 2:4 XXX -:- 12:0 13. Сокол (Крислово) -:- 0:7 0:7 -:- 4:4 1:4 0:4 -:- 0:6 0:2 2:1 2:0 XXX 3:1 14. Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 0:3* -:- 1:4 1:1 -:- 0:6* 0:3* 2:0 0:4 2:2 0:1 4:2 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре