ОГ Пловдив 2019/20

« ОГ Пловдив 2019/20


"А" ОГ Пловдив

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

24 август 2019 г., събота, 18:00 ч / I кръг:
Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)         - 
Кричим (Кричим) - Момино (Момино село)                     - * 
* - по първоначална програма в Момино село, по взаимна договорка
    домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    - 
25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч / I кръг:
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Цалапица)                 - 
Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Белозем)                  - 
Калояново (Калояново) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница)                   - 
Раковски (Раковски) - Садово (Садово)                      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Асеновец 2005 (Асеновград) 0 0 0 0 0:0 0 [-] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Вихър (Белозем) 0 0 0 0 0:0 0 . Дълго поле (Дълго поле) 0 0 0 0 0:0 0 . Житница (Житница) 0 0 0 0 0:0 0 . Калояново (Калояново) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Кричим (Кричим) 0 0 0 0 0:0 0 . Марица (Милево) 0 0 0 0 0:0 0 . Марица (Цалапица) 0 0 0 0 0:0 0 . Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0 0 0 0 0:0 0 . Марица 2003 (Маноле) 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Металик 1938 (Сопот) 0 0 0 0 0:0 0 . Момино (Момино село) 0 0 0 0 0:0 0 . Раковски (Раковски) 0 0 0 0 0:0 0 . Садово (Садово) 0 0 0 0 0:0 0 [-] ------------------------------------------------------------------- . Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0 0 0 0 0:0 0 . Спартак 1947 (Пловдив) 0 0 0 0 0:0 0 [+]
Бележки - Садово (Садово), 17-ти; и Асеновец 2005 (Асеновград), 18-ти в Югоизточна Трета лига през изминалия сезон; изпадат в "А" ОГ Пловдив. - Вихър (Войсил), 13-ти; Тракия 06 (Стамболийски), 14-ти; Вихър (Войводиново), 15-ти; и Сокол Ф (кв.Долни Воден, Асеновград), 16-ти през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОГ. - Спартак 1947 (Пловдив), 1-ви в "Б" ОГ - запад; и Калояново (Калояново), 1-ви в "Б" ОГ - север; влизат в "А" ОГ. I кръг 24 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Марица (Милево) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим) - Момино (Момино село) - * * - по първоначална програма в Момино село, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - 25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Цалапица) - Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) - Раковски (Раковски) - Садово (Садово) - II кръг 31 август 2019 г., събота, 17:00 ч: Житница (Житница) - Раковски (Раковски) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Цалапица) - Момино (Момино село) - Марица (Милево) - Спартак 1947 (Пловдив) - 1 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Садово (Садово) - III кръг 7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Белозем) - Садово (Садово) - Житница (Житница) - 8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Момино (Момино село) - Марица (Милево) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Цалапица) - Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен Раковски (Раковски) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - IV кръг 14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски (Раковски) - Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот) - Марица (Цалапица) - Калояново (Калояново) - Марица (Милево) - Дълго поле (Дълго поле) - 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) - Момино (Момино село) - V кръг 21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Марица (Цалапица) - Садово (Садово) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Житница (Житница) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - 22 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Момино (Момино село) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Дълго поле (Дълго поле) - Спартак 1947 (Пловдив) - Калояново (Калояново) - Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим) - Раковски (Раковски) - Вихър (Белозем) - VI кръг 28 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Житница (Житница) - Вихър (Белозем) - Садово (Садово) - Кричим (Кричим) - Раковски (Раковски) - Марица (Цалапица) - Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево) - Металик 1938 (Сопот) - 29 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив) - Калояново (Калояново) - Момино (Момино село) - Дълго поле (Дълго поле) - VII кръг 5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Спартак 1947 (Пловдив) - Садово (Садово) - Кричим (Кричим) - Житница (Житница) - Вихър (Белозем) - Марица 1951 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Дълго поле (Дълго поле) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново) - Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево) - Раковски (Раковски) - Марица (Цалапица) - VIII кръг 12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Белозем) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Кричим (Кричим) - Житница (Житница) - Марица (Цалапица) - Садово (Садово) - Марица (Милево) - Раковски (Раковски) - 13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Рак) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село) - Металик 1938 (Сопот) - Дълго поле (Дълго поле) - Калояново (Калояново) - IX кръг 19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Металик 1938 (Сопот) - Дълго поле (Дълго поле) - Садово (Садово) - Марица (Милево) - Житница (Житница) - Марица (Цалапица) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Вихър (Белозем) - 20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 2003 (Маноле) - Момино (Момино село) - Раковски (Раковски) - Спартак 1947 (Пловдив) - X кръг 25 октомври 2019 г., петък, 16:00 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Цалапица) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево) - Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) - Садово (Садово) - Момино (Момино село) - Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново) - Металик 1938 (Сопот) - XI кръг 2 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Металик 1938 (Сопот) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Садово (Садово) - Момино (Момино село) - Житница (Житница) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим) - 3 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново) - Раковски (Раковски) - Дълго поле (Дълго поле) - XII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем) - Марица (Милево) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле) - 10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1951 (Първомай) - Момино (Момино село) - Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) - Садово (Садово) - Калояново (Калояново) - Раковски (Раковски) - XIII кръг 16 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Садово (Садово) - Калояново (Калояново) - Житница (Житница) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Момино (Момино село) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Белозем) - Марица (Милево) - Кричим (Кричим) - Марица (Цалапица) - 17 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Раковски (Раковски) - Металик 1938 (Сопот) - XIV кръг 23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Марица (Милево) - Кричим (Кричим) - Металик 1938 (Сопот) - Садово (Садово) - 24 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Цалапица) - Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Белозем) - Момино (Момино село) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица 1951 (Първомай) - Калояново (Калояново) - Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле) - Раковски (Раковски) - XV кръг 30 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Садово (Садово) - Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница) - Металик 1938 (Сопот) - Марица 1951 (Първомай) - Калояново (Калояново) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Дълго поле (Дълго поле) - Вихър (Белозем) - Момино (Момино село) - Кричим (Кричим) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Цалапица) - Марица (Милево) - 1 декември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Раковски (Раковски) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - XVI кръг пролет 2020: Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Милево) - Марица (Цалапица) - Спартак 1947 (Пловдив) - Момино (Момино село) - Кричим (Кричим) - * * - по първоначална програма в Кричим, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Вихър (Белозем) - Дълго поле (Дълго поле) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Калояново (Калояново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово) - Раковски (Раковски) - XVII кръг Садово (Садово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Раковски (Раковски) - Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем) - Дълго поле (Дълго поле) - Кричим (Кричим) - Момино (Момино село) - Марица (Цалапица) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Милево) - XVIII кръг Секирово (кв.Секирово, Рак) - Спартак 1947 (Пловдив) - Марица (Милево) - Момино (Момино село) - Марица (Цалапица) - Дълго поле (Дълго поле) - Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Раковски (Раковски) - Житница (Житница) - Садово (Садово) - XIX кръг Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Раковски (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем) - Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново) - Марица (Цалапица) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Милево) - Момино (Момино село) - Спартак 1947 (Пловдив) - XX кръг Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Момино (Момино село) - Спартак 1947 (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) - Марица (Милево) - Калояново (Калояново) - Марица (Цалапица) - Металик 1938 (Сопот) - Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем) - Раковски (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Житница (Житница) - XXI кръг Марица 1951 (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Житница (Житница) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово) - Вихър (Белозем) - Раковски (Раковски) - Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле) - Марица (Цалапица) - Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево) - Калояново (Калояново) - Спартак 1947 (Пловдив) - Дълго поле (Дълго поле) - Момино (Момино село) - XXII кръг Секирово (кв.Секирово, Рак) - Дълго поле (Дълго поле) - Момино (Момино село) - Калояново (Калояново) - Спартак 1947 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле) - Марица (Цалапица) - Раковски (Раковски) - Кричим (Кричим) - Садово (Садово) - Вихър (Белозем) - Житница (Житница) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1951 (Първомай) - XXIII кръг Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (кв.Секирово, Рак) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Белозем) - Житница (Житница) - Кричим (Кричим) - Садово (Садово) - Марица (Цалапица) - Раковски (Раковски) - Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле) - Спартак 1947 (Пловдив) - Металик 1938 (Сопот) - Момино (Момино село) - Калояново (Калояново) - Дълго поле (Дълго поле) - XXIV кръг Секирово (кв.Секирово, Рак) - Калояново (Калояново) - Дълго поле (Дълго поле) - Металик 1938 (Сопот) - Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле) - Спартак 1947 (Пловдив) - Раковски (Раковски) - Марица (Милево) - Садово (Садово) - Марица (Цалапица) - Житница (Житница) - Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Белозем) - Асеновец 2005 (Асеновград) - XXV кръг Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Кричим (Кричим) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Цалапица) - Житница (Житница) - Марица (Милево) - Садово (Садово) - Спартак 1947 (Пловдив) - Раковски (Раковски) - Момино (Момино село) - Марица 2003 (Маноле) - Дълго поле (Дълго поле) - Металик 1938 (Сопот) - Калояново (Калояново) - XXVI кръг Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Металик 1938 (Сопот) - Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле) - Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски) - Момино (Момино село) - Садово (Садово) - Спартак 1947 (Пловдив) - Житница (Житница) - Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Цалапица) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем) - XXVII кръг Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем) - Марица (Цалапица) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Милево) - Марица 1951 (Първомай) - Спартак 1947 (Пловдив) - Житница (Житница) - Момино (Момино село) - Садово (Садово) - Дълго поле (Дълго поле) - Раковски (Раковски) - Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот) - XXVIII кръг Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле) - Металик 1938 (Сопот) - Раковски (Раковски) - Калояново (Калояново) - Садово (Садово) - Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) - Момино (Момино село) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Милево) - Вихър (Белозем) - Марица (Цалапица) - Кричим (Кричим) - XXIX кръг Марица (Цалапица) - Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим) - Марица (Милево) - Вихър (Белозем) - Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Момино (Момино село) - Марица 1951 (Първомай) - Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница) - Калояново (Калояново) - Садово (Садово) - Металик 1938 (Сопот) - Раковски (Раковски) - Марица 2003 (Маноле) - XXX кръг Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Раковски (Раковски) - Марица 2003 (Маноле) - Садово (Садово) - Металик 1938 (Сопот) - Житница (Житница) - Калояново (Калояново) - Марица 1951 (Първомай) - Дълго поле (Дълго поле) - Асеновец 2005 (Асеновград) - Момино (Момино село) - Вихър (Белозем) - Спартак 1947 (Пловдив) - Кричим (Кричим) - Марица (Милево) - Марица (Цалапица) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Асеновец 2005 (Асеновград) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Вихър (Белозем) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Дълго поле (Дълго поле) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Житница (Житница) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Калояново (Калояново) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Кричим (Кричим) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Марица (Милево) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Марица (Цалапица) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Марица 2003 (Маноле) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Металик 1938 (Сопот) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 12. Момино (Момино село) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 13. Раковски (Раковски) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Садово (Садово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Спартак 1947 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пловдив

Северна подгрупа

нагоре


"Б" ОГ Пловдив

Източна подгрупа

нагоре


"Б" ОГ Пловдив

Западна подгрупа

нагоре


"Б" ОГ Пловдив

Южна подгрупа

нагоре


Страници на отбори

Вихър (Белозем)
Житница (Житница)
Марица (Милево)
Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир)

нагоре