ОГ Силистра 2023/24

« ОГ Силистра 2023/24


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 17:30 ч / XVIII кръг:
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 3:4 
в Добротица:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              4:0 
Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово)                 - 
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            0:3 сл. 
Караджата (Брадвари) - Кале 2023 (Руйно)                  2:1 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 15 1 2 44:9 46 Финал [1 1 0 2:1 4] ------------------------------------------------------------------- 2. Вихър (Любен) 18 15 1 2 54:12 46 3-4 място [0 1 1 1:2 1] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Дулово 2006 (Дулово) 17 14 0 3 44:15 42 4. Караджата (Брадвари) 18 8 3 7 33:31 27 5. Вихър (Боил) 18 8 1 9 39:33 25 6. Кале 2023 (Руйно) 18 6 4 8 31:39 22 [+] 7. Правда 1944 (Правда) 18 4 2 12 25:56 14 [+] 8. Чернолик (Чернолик) 17 4 1 12 20:36 13 9. Галактика (Черник) 18 3 3 12 20:47 12 10. Йълдъръм (Яребица) 18 4 0 14 16:48 12 [*] Изваден
Бележки - Светкавица 2020 (Поройно), 8-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Караджата (Брадвари), 9-и и изваден от групата през изминалия сезон; отново се включва в групата. - Кале 2023 (Руйно) и Правда 1944 (Правда) се включват в групата. - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица освен ако не е посочено друго. - На полусезона Йълдъръм (Яребица) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Караджата (Брадвари) - Правда 1944 (Правда) 2:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово) 4:3 Галактика (Черник) - Вихър (Боил) 3:0 сл. 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Кале 2023 (Руйно) 3:2 Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2 II кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник) 4:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 2:1 Караджата (Брадвари) - Йълдъръм (Яребица) 4:0 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил) 3:0 Кале 2023 (Руйно) - Чернолик (Чернолик) 3:2 III кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Караджата (Брадвари) 1:2 Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) 3:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Кале 2023 (Руйно) 5:1 Вихър (Боил) - Дулово 2006 (Дулово) 1:2 IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил) 2:1 Кале 2023 (Руйно) - Галактика (Черник) 2:2 Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) 1:4 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово) 1:4 Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик) 3:0 сл. V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) 2:0 Галактика (Черник) - Караджата (Брадвари) 2:2 Вихър (Боил) - Кале 2023 (Руйно) 3:3 Дулово 2006 (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:0 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 3:4 VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Кале 2023 (Руйно) - Дулово 2006 (Дулово) 0:1 Караджата (Брадвари) - Вихър (Боил) 4:1 Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник) 5:0 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:4 Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 0:1 VII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) 0:3 Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица) 6:2 Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари) 4:2 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Кале 2023 (Руйно) отложен 9 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Кале 2023 (Руйно) 5:0 VIII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3 Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово) 0:4 в Добротица: Вихър (Любен) - Галактика (Черник) 4:0 12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Кале 2023 (Руйно) 1:1 Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил) 0:2 IX кръг 18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Боил) - Вихър (Любен) 4:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 Кале 2023 (Руйно) - Караджата (Брадвари) 1:2 19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда) 0:3 сл. Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. VII кръг - отложен мач 9 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Кале 2023 (Руйно) 5:0 X кръг 16 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Вихър (Боил) - Галактика (Черник) 2:1 17 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Караджата (Брадвари) 0:5 Кале 2023 (Руйно) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 сл. Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик) 3:0 Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен) 0:4 XI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово) 1:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:0 Йълдъръм (Яребица) - Караджата (Брадвари) 0:3 сл. 24 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда) 7:0 Чернолик (Чернолик) - Кале 2023 (Руйно) 0:2 XII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 сл. Караджата (Брадвари) - Чернолик (Чернолик) 1:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) 4:1 31 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Кале 2023 (Руйно) - Вихър (Любен) 1:2 Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Боил) 2:1 XIII кръг 6 април 2024 г., събота, 16:30 ч: Галактика (Черник) - Кале 2023 (Руйно) 2:2 в Добротица: Вихър (Любен) - Караджата (Брадвари) 4:0 7 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда) 5:0 Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3 Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 сл. XIV кръг 13 април 2024 г., събота, 16:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) 0:3 сл. Караджата (Брадвари) - Галактика (Черник) 3:1 Кале 2023 (Руйно) - Вихър (Боил) 3:2 14 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик) 1:2 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Дулово 2006 (Дулово) 1:0 XV кръг 20 април 2024 г., събота, 16:30 ч: Дулово 2006 (Дулово) - Кале 2023 (Руйно) 4:0 21 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 3:0 Вихър (Боил) - Караджата (Брадвари) 2:0 Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 сл. в Добротица: Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик) 6:0 XVI кръг 27 април 2024 г., събота, 16:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 0:5 Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил) 0:3 сл. Караджата (Брадвари) - Дулово 2006 (Дулово) 0:1 28 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Кале 2023 (Руйно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:0 6 май 2024 г., понеделник, 16:30 ч: Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник) 3:0 XVII кръг 11 май 2024 г., събота, 17:30 ч: Кале 2023 (Руйно) - Правда 1944 (Правда) 5:3 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари) 3:0 Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 сл. Галактика (Черник) - Вихър (Любен) 0:2 12 май 2024 г., неделя, 17:30 ч: Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик) 3:1 XVIII кръг 18 май 2024 г., събота, 17:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 3:4 в Добротица: Вихър (Любен) - Вихър (Боил) 4:0 Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3 сл. Караджата (Брадвари) - Кале 2023 (Руйно) 2:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 2011 (Паисиево) XXX 2:1 1:0 3:0 2:1 5:0 3:0 3:0 4:1 3:0 2. Вихър (Любен) 0:0 XXX 4:3 4:0 4:0 5:1 3:0 6:0 4:0 2:0 3. Дулово 2006 (Дулово) 2:0 0:4 XXX 4:2 2:1 4:0 5:0 3:0* 4:0 3:0* 4. Караджата (Брадвари) 0:3 1:4 0:1 XXX 4:1 2:1 2:2 1:1 3:1 4:0 5. Вихър (Боил) 1:3 4:0 1:2 2:0 XXX 3:3 7:0 3:1 2:1 6:2 6. Кале 2023 (Руйно) 1:0 1:2 0:1 1:2 3:2 XXX 5:3 3:2 2:2 3:0* 7. Правда 1944 (Правда) 1:4 0:5 1:4 0:5 3:0 1:1 XXX 1:2 3:4 3:0* 8. Чернолик (Чернолик) 1:2 0:1 -:- 1:2 0:2 0:2 3:4 XXX 3:0 3:0* 9. Галактика (Черник) 0:3 0:2 1:2 2:2 3:0* 2:2 0:3* 0:3 XXX 3:0* 10. Йълдъръм (Яребица) 0:3* 0:3* 0:4 0:3* 0:3* 3:2 3:0 3:0* 5:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски 96 (Главиница) 12 9 2 1 38:8 29 Финал ------------------------------------------------------------------- 2. Добруджа (Искра) 12 8 2 2 26:13 26 3-4 място - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Спортист (Кайнарджа) 12 5 5 2 24:11 20 4. Раковски 2005 (Калипетрово) 12 5 2 5 22:24 17 5. Айдемир (Айдемир) 12 3 5 4 14:15 14 6. Добруджанец 2005 (Алфатар) 12 2 2 8 10:21 8 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 12 0 2 10 3:45 2 [+]
Бележки - Добруджа (Ситово), 1-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Ботев 1936 (Професор Иширково) се включва в групата. - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево освен ако не е посочено друго. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) 2:2 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 2:2 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) 1:1 Айдемир (Айдемир) почива II кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) 1:3 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2 Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:1 Спортист (Кайнарджа) почива III кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) 0:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 2:3 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0 Левски 96 (Главиница) почива IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 5:1 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) 1:2 Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:0 Ботев 1936 (Професор Иширково) почива V кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) 0:2 Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) 2:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) 0:3 Раковски 2005 (Калипетрово) почива VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:2 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 2:0 Добруджа (Искра) почива VII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:0 12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) 0:8 Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) 2:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) почива VIII кръг 23 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) 1:2 24 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) 1:4 Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0 Айдемир (Айдемир) почива IX кръг 30 март 2024 г., събота, 15:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) 2:0 31 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 3:0 Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) 1:4 Спортист (Кайнарджа) почива X кръг 6 април 2024 г., събота, 16:30 ч: Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:3 7 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:0 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) 0:6 Левски 96 (Главиница) почива XI кръг 13 април 2024 г., събота, 16:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) 2:1 14 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 0:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 0:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) почива XII кръг 20 април 2024 г., събота, 16:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 3:0 Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) 1:1 Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 3:0 Раковски 2005 (Калипетрово) почива XIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 16:30 ч: Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) 0:2 Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) 1:1 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:3 Добруджа (Искра) почива XIV кръг 12 май 2024 г., неделя, 17:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) 2:2 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:0 Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) 2:2 Добруджанец 2005 (Алфатар) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 96 (Главиница) XXX 2:2 2:0 5:1 2:0 3:0 7:0 2. Добруджа (Искра) 1:2 XXX 1:2 2:1 2:1 2:0 3:0 3. Спортист (Кайнарджа) 1:1 0:1 XXX 2:0 2:2 2:0 5:0 4. Раковски 2005 (Калипетрово) 2:1 1:4 2:2 XXX 0:1 3:2 2:2 5. Айдемир (Айдемир) 1:3 2:2 1:1 2:3 XXX 0:0 0:0 6. Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2 2:3 1:1 0:3 0:2 XXX 3:0 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:8 0:3 0:6 1:4 0:2 0:2 XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

нагоре


Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре