ОГ Силистра 2019/20

« ОГ Силистра 2019/20


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Червена звезда (Дулово) 9 7 2 0 25:7 23 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] ------------------------------------------------------------------- 2. Вихър (Любен) 9 7 2 0 25:4 23 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Лудогорец 2011 (Паисиево) 9 7 0 2 22:7 21 4. Победа 2009 (Вокил) 9 5 2 2 19:13 17 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 5. Чернолик (Чернолик) 9 5 2 2 18:11 17 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 6. Йълдъръм (Яребица) 9 4 0 5 21:19 12 7. Галактика (Черник) 9 2 1 6 8:20 7 8. Караджата (Брадвари) 9 2 0 7 7:25 6 [+] 9. Правда 1944 (Правда) 9 1 0 8 5:27 3 10. Светкавица 2020 (Поройно) 9 0 1 8 5:22 1 [*] --. Релакс (Овен) 10 1 1 8 8:24 - [*] Изваден
Бележки - На 2 юли 2019 г. Светкавица (Поройно) е преименуван на Светкавица 2020. - Вихър (Боил), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Караджата (Брадвари) се включва в групата. - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица. - На 25 ноември 2019 г. Релакс (Овен) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му се анулират. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. С оглед на това, на 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят сезона в аматьорския мъжки футбол като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни. В областите, където има "А" ОГ и "Б" ОГ, няма изпадащи отбори от "А" ОГ. В областите, където "А" ОГ е разделена на подгрупи, след възобновяване на спортната дейност в страната се играят баражи за определене на шампиона на ОГ. I кръг 31 август 2019 г., събота, 17:30 ч: Червена звезда (Дулово) - Караджата (Брадвари) 6:1 Светкавица 2020 (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3 1 септември 2019 г., неделя, 17:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) 4:0 Галактика (Черник) - Релакс (Овен) 3:1 /анулиран/ Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) 1:1 Победа 2009 (Вокил) почива II кръг 7 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: в Добротица: Вихър (Любен) - Светкавица 2020 (Поройно) 3:0 Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) 0:3 8 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик) 0:3 /анулиран/ Караджата (Брадвари) - Йълдъръм (Яребица) 1:4 Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово) 2:2 Лудогорец 2011 (Паисиево) почива III кръг 14 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Галактика (Черник) - Караджата (Брадвари) 3:0 Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) 3:1 15 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) 2:3 Светкавица 2020 (Поройно) - Релакс (Овен) 1:1 /анулиран/ Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 0:2 Червена звезда (Дулово) почива IV кръг 21 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) 2:0 Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) 3:0 22 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2 /анулиран/ Правда 1944 (Правда) - Светкавица 2020 (Поройно) 2:1 Караджата (Брадвари) - Чернолик (Чернолик) 0:3 Вихър (Любен) почива V кръг 28 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово) 0:2 Светкавица 2020 (Поройно) - Караджата (Брадвари) 0:1 29 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил) 1:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 2:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Релакс (Овен) 2:0 /анулиран/ Йълдъръм (Яребица) почива VI кръг 5 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2 Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник) 6:0 6 октомври 2019 г., неделя, 15:30 ч: Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) 0:6 Победа 2009 (Вокил) - Светкавица 2020 (Поройно) 6:2 Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик) 3:1 Релакс (Овен) почива VII кръг 12 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица) 3:1 в Добротица: Вихър (Любен) - Караджата (Брадвари) 3:0 13 октомври 2019 г., неделя, 15:30 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Червена звезда (Дулово) 0:1 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил) 2:0 Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда) 4:0 /анулиран/ Галактика (Черник) почива VIII кръг 19 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Светкавица 2020 (Поройно) 4:0 Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) 1:4 20 октомври 2019 г., неделя, 15:30 ч: Караджата (Брадвари) - Релакс (Овен) 4:1 /анулиран/ Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен) 2:3 Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:2 Правда 1944 (Правда) почива IX кръг 2 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Галактика (Черник) 0:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) 6:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово) 1:1 Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил) отложен Правда 1944 (Правда) - Караджата (Брадвари) 2:3 23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил) 0:3 сл. * /анулиран/ * - домакините не се явяват. Чернолик (Чернолик) почива X кръг 9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) 0:3 Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:3 10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) 1:0 Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не се явяват. Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно) 2:1 Караджата (Брадвари) почива XI кръг 16 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик) 2:0 в Добротица: Вихър (Любен) - Галактика (Черник) 3:0 17 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица) 0:3 сл. * /анулиран/ * - домакините не се явяват. Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово) 0:4 Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 1:2 Светкавица 2020 (Поройно) почива IX кръг - отложен мач 23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил) 0:3 сл. * /анулиран/ * - домакините не се явяват. XII кръг пролет 2020: Караджата (Брадвари) - Червена звезда (Дулово) анулиран Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) анулиран в Добротица: Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик) анулиран Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) анулиран Победа 2009 (Вокил) почива Галактика (Черник) почива XIII кръг Светкавица 2020 (Поройно) - Вихър (Любен) анулиран Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда) анулиран Йълдъръм (Яребица) - Караджата (Брадвари) анулиран Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) анулиран Лудогорец 2011 (Паисиево) почива Чернолик (Чернолик) почива XIV кръг Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица) анулиран Караджата (Брадвари) - Галактика (Черник) анулиран Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик) анулиран в Добротица: Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) анулиран Червена звезда (Дулово) почива Светкавица 2020 (Поройно) почива XV кръг Светкавица 2020 (Поройно) - Правда 1944 (Правда) анулиран Чернолик (Чернолик) - Караджата (Брадвари) анулиран Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил) анулиран Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово) анулиран Вихър (Любен) почива Лудогорец 2011 (Паисиево) почива XVI кръг Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник) анулиран Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) анулиран Караджата (Брадвари) - Светкавица 2020 (Поройно) анулиран Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) анулиран Йълдъръм (Яребица) почива Вихър (Любен) почива XVII кръг в Добротица: Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) анулиран Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари) анулиран Светкавица 2020 (Поройно) - Победа 2009 (Вокил) анулиран Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово) анулиран Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица) анулиран XVIII кръг Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик) анулиран Червена звезда (Дулово) - Светкавица 2020 (Поройно) анулиран Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) анулиран Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) анулиран Галактика (Черник) почива Правда 1944 (Правда) почива XIX кръг в Добротица: Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил) анулиран Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово) анулиран Светкавица 2020 (Поройно) - Йълдъръм (Яребица) анулиран Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник) анулиран Правда 1944 (Правда) почива Караджата (Брадвари) почива XX кръг Галактика (Черник) - Светкавица 2020 (Поройно) анулиран Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) анулиран Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен) анулиран Караджата (Брадвари) - Правда 1944 (Правда) анулиран Чернолик (Чернолик) почива Победа 2009 (Вокил) почива XXI кръг Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил) анулиран в Добротица: Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) анулиран Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) анулиран Светкавица 2020 (Поройно) - Чернолик (Чернолик) анулиран Караджата (Брадвари) почива Червена звезда (Дулово) почива XXII кръг Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) анулиран Галактика (Черник) - Вихър (Любен) анулиран Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда) анулиран Победа 2009 (Вокил) - Караджата (Брадвари) анулиран Светкавица 2020 (Поройно) почива Йълдъръм (Яребица) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Червена звезда (Дулово) XXX --- 3:2 --- 3:1 3:0 --- 6:1 --- --- (3:0) 2. Вихър (Любен) 1:1 XXX --- --- --- --- 3:0 3:0 --- 3:0 (2:0) 3. Лудогорец 2011 (Паисиево) --- 0:2 XXX 2:0 2:0 6:0 --- --- 2:0 --- --- 4. Победа 2009 (Вокил) 2:2 2:3 --- XXX --- --- 2:0 --- 1:0 6:2 --- 5. Чернолик (Чернолик) --- 1:1 --- 1:1 XXX 3:1 --- --- 3:1 2:1 --- 6. Йълдъръм (Яребица) --- 0:3 --- 2:3 --- XXX 6:0 --- 4:0 4:0 --- 7. Галактика (Черник) 0:2 --- 1:3 --- 1:4 --- XXX 3:0 --- --- (3:1) 8. Караджата (Брадвари) --- --- 0:2 1:2 0:3 1:4 --- XXX --- --- (4:1) 9. Правда 1944 (Правда) 0:4 0:6 --- --- --- --- 0:3 2:3 XXX 2:1 --- 10. Светкавица 2020 (Поройно) 0:1 --- 1:3 --- --- --- 0:0 0:1 --- XXX (1:1) 11. Релакс (Овен) --- --- (1:2)(0:3)(0:3)(0:3) --- --- (4:0) --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Добруджа (Ситово) 9 8 0 1 35:10 24 ------------------------------------------------------------------- 2. Спортист (Кайнарджа) 9 7 1 1 24:6 22 [1 0 0 2:1 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Добруджанец 2005 (Алфатар) 9 7 1 1 22:6 22 [0 0 1 1:2 0] 4. Добруджа (Искра) 9 6 0 3 19:9 18 5. Раковски 2005 (Калипетрово) 9 3 4 2 11:10 13 [*] [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 6. Левски 96 (Главиница) 9 4 1 4 16:13 13 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) 9 3 1 5 9:21 10 8. Айдемир (Айдемир) 9 2 0 7 18:23 6 9. Трансмариска 2013 (Тутракан) 9 1 0 8 8:33 3 [+] 10. Заря 2006 (Цар Самуил) 9 0 0 9 3:34 0
Бележки - Раковски 2005 (Калипетрово), 9-ти и изваден през изминалия сезон; отново се включва в групата. - Трансмариска 2013 (Тутракан) се включва в групата. - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево. - На 9 март 2020 г., понеделник, с решение на БФС и с цел предотвратяване разпространението на вируса COVID-19, е спряно провеждането на всички първенства от аматьорския футбол. На 13 март 2020 г., петък, по същата причина в страната е въведено извъредно положение до 14 април, което в последствие е удължено до 13 май. С оглед на това, на 21 април 2020 г., вторник, БФС и АФЛ взимат решение да прекратят сезона в аматьорския мъжки футбол като класиранията към момента на спирането на сезона се считат за крайни. В областите, където има "А" ОГ и "Б" ОГ, няма изпадащи отбори от "А" ОГ. В областите, където "А" ОГ е разделена на подгрупи, след възобновяване на спортната дейност в страната се играят баражи за определене на шампиона на ОГ. I кръг 31 август 2019 г., събота, 17:30 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:2 Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) 7:1 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 0:1 1 септември 2019 г., неделя, 17:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:2 Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) 4:3 II кръг 7 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) 2:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 4:0 Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 1:2 8 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) 1:1 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово) 0:2 III кръг 14 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:0 Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 7:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил) 5:1 15 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:3 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) 1:0 IV кръг 21 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) 0:2 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) 1:0 Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово) 0:6 22 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа) 0:2 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) 2:1 V кръг 28 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 5:0 в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 4:1 Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 29 септември 2019 г., неделя, 16:30 ч: Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) 0:1 Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 2:1 VI кръг 5 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 3:1 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) 1:3 6 октомври 2019 г., неделя, 15:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа) 1:6 Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 2:6 VII кръг 12 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) 2:0 Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан) 2:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 0:4 13 октомври 2019 г., неделя, 15:30 ч: Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) 4:1 Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 7:1 VIII кръг 19 октомври 2019 г., събота, 15:30 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:1 Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) 0:2 Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 4:0 20 октомври 2019 г., неделя, 15:30 ч: Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил) 5:1 Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) 0:3 IX кръг 9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) 4:1 Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:3 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр) 3:0 10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) 2:2 Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) 1:2 X кръг пролет 2020: Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр) анулиран Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) анулиран Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир) анулиран Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово) анулиран Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) анулиран XI кръг Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) анулиран в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) анулиран Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил) анулиран Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) анулиран Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр) анулиран XII кръг Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) анулиран Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир) анулиран Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) анулиран Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница) анулиран Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) анулиран XIII кръг Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) анулиран Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил) анулиран в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) анулиран Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) анулиран XIV кръг Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) анулиран Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) анулиран Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница) анулиран Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) анулиран Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра) анулиран XV кръг Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово) анулиран Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) анулиран Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) анулиран Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) анулиран XVI кръг Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) анулиран Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) анулиран Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) анулиран Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра) анулиран Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) анулиран XVII кръг Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) анулиран Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан) анулиран Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) анулиран Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) анулиран в Ножарево: Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) анулиран XVIII кръг Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) анулиран Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа) анулиран Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) анулиран Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил) анулиран Трансмариска 2013 (Тутр) - Добруджанец 2005 (Алфатар) анулиран
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджа (Ситово) XXX --- 2:3 4:3 4:1 4:0 5:0 --- --- --- 2. Спортист (Кайнарджа) 1:2 XXX 2:1 1:0 --- --- 7:1 --- --- --- 3. Добруджанец 2005 (Алфатар) --- --- XXX 3:1 --- 1:0 --- 4:0 3:0 --- 4. Добруджа (Искра) --- --- --- XXX --- 2:0 --- 4:1 2:0 3:0 5. Раковски 2005 (Калипетрово) --- 1:1 1:1 0:2 XXX --- --- --- --- 3:0 6. Левски 96 (Главиница) --- 0:1 --- --- 2:2 XXX --- 2:0 4:1 5:1 7. Ботев 1936 (Професор Иширково) --- --- 0:2 0:2 0:0 1:3 XXX 2:1 --- --- 8. Айдемир (Айдемир) 2:6 0:3 --- --- 0:1 --- --- XXX 7:0 7:1 9. Трансмариска 2013 (Тутракан) 0:6 1:6 --- --- 0:2 --- 1:2 --- XXX 5:1 10. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:2 0:2 0:4 --- --- --- 0:3 --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Силистра.сс
Зона 90 /Източна България, Силистра/

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре