МОФГ Кърджали/Смолян 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / IV кръг:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)          - 
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                 - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)        - 
Палас (Рудозем) - Джебел 1928 (Джебел)                     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 2005 (Крумовград)            3    2   1   0    8:1     7    
 2. Палас (Рудозем)                     2    2   0   0    5:2     6     [1 0 0  3:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Родопа Смолян (Смолян)              3    2   0   1   14:4     6     [0 0 1  1:3  0]
 4. Върбица 2006 (Бенковски)            2    1   0   1    1:3     3 [+] [1 0 0  1:0  3]
 5. Искра (Черноочене)                  3    1   0   2    7:6     3     [0 0 1  0:1  0]
 6. Родопи 1935 (Момчилград)            2    0   1   1    1:6     1     [0 1 0  1:1  1, -5 обща ГР]
 7. Джебел 1928 (Джебел)                3    0   1   2    4:11    1     [0 1 0  1:1  1, -7 обща ГР]
 8. Перперикон (Перперек)               2    0   1   1    2:9     1     [0 0 0  0:0  0]

Бележки
  - Върбица 2006 (Бенковски) се включва в групата.

                           I кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Родопи 1935 (Момчилград) - Родопа Смолян (Смолян)         0:5 
Палас (Рудозем) - Искра (Черноочене)                      2:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)           0:4 
Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          отложен 

                           II кръг

8 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Искра (Черноочене) - Джебел 1928 (Джебел)                 6:3 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Перперикон (Перперек)            8:1 
Левски 2005 (Крумовград) - Върбица 2006 (Бенковски)       3:0 
Родопи 1935 (Момчилград) - Палас (Рудозем)                отложен 

                           III кръг

15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                  3:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)           1:1 
Върбица 2006 (Бенковски) - Искра (Черноочене)             1:0 
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          1:1 

                           IV кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)          - 
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                 - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Върбица 2006 (Бенковски)        - 
Палас (Рудозем) - Джебел 1928 (Джебел)                     - 

                           V кръг

29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Джебел 1928 (Джебел) - Родопа Смолян (Смолян)              - 
Върбица 2006 (Бенковски) - Палас (Рудозем)                 - 
Перперикон (Перперек) - Родопи 1935 (Момчилград)           - 
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)              - 

                           VI кръг

5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Искра (Черноочене)                - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)        - 
Палас (Рудозем) - Перперикон (Перперек)                    - 
Джебел 1928 (Джебел) - Върбица 2006 (Бенковски)            - 

                           VII кръг

12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Перперикон (Перперек) - Джебел 1928 (Джебел)               - 
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                 - 
Искра (Черноочене) - Родопи 1935 (Момчилград)              - 

                           VIII кръг

пролет 2018:
Родопа Смолян (Смолян) - Родопи 1935 (Момчилград)          - 
Искра (Черноочене) - Палас (Рудозем)                       - 
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел 1928 (Джебел)            - 
Перперикон (Перперек) - Върбица 2006 (Бенковски)           - 

                           IX кръг

Перперикон (Перперек) - Родопа Смолян (Смолян)             - 
Върбица 2006 (Бенковски) - Левски 2005 (Крумовград)        - 
Джебел 1928 (Джебел) - Искра (Черноочене)                  - 
Палас (Рудозем) - Родопи 1935 (Момчилград)                 - 

                           X кръг

Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                   - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел 1928 (Джебел)            - 
Искра (Черноочене) - Върбица 2006 (Бенковски)              - 
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)           - 

                           XI кръг

Левски 2005 (Крумовград) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                 - 
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопи 1935 (Момчилград)        - 
Джебел 1928 (Джебел) - Палас (Рудозем)                     - 

                           XII кръг

Родопа Смолян (Смолян) - Джебел 1928 (Джебел)              - 
Палас (Рудозем) - Върбица 2006 (Бенковски)                 - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Перперикон (Перперек)           - 
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)              - 

                           XIII кръг

Искра (Черноочене) - Родопа Смолян (Смолян)                - 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)        - 
Перперикон (Перперек) - Палас (Рудозем)                    - 
Върбица 2006 (Бенковски) - Джебел 1928 (Джебел)            - 

                           XIV кръг

Родопа Смолян (Смолян) - Върбица 2006 (Бенковски)          - 
Джебел 1928 (Джебел) - Перперикон (Перперек)               - 
Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград)                 - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Искра (Черноочене)              - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Левски 2005 (Крумовград) XXX -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- 2. Палас (Рудозем) -:- XXX 3:1 -:- 2:1 -:- -:- -:- 3. Родопа Смолян (Смолян) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 8:1 4. Върбица 2006 (Бенковски) -:- -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- -:- 5. Искра (Черноочене) -:- -:- -:- -:- XXX -:- 6:3 -:- 6. Родопи 1935 (Момчилград) -:- -:- 0:5 -:- -:- XXX -:- -:- 7. Джебел 1928 (Джебел) 0:4 -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- 8. Перперикон (Перперек) 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори


нагоре