МОГ Кърджали/Смолян 2018/19

« МОГ Кърджали/Смолян 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Върбица 2006 (Бенковски)           14   13   0   1   49:7    39                [1 0 1  3:2  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Родопа Смолян (Смолян)             14   13   0   1   42:5    39                [1 0 1  2:3  3]
 3. Арда 1 (Кърджали)                  14    9   0   5   34:15   27 [+]           
 4. Искра (Черноочене)                 14    6   1   7   30:33   19               
 5. Перперикон (Перперек)              14    4   1   9   21:53   13               
 6. Левски 2005 (Крумовград)           14    3   0  11   19:52    9               
 7. Палас (Рудозем)                    13    5   0   8   40:34   15    [*] Изваден
 8. Родопа 2018 (Смолян)               13    1   0  12    5:41    3 [+][*] Изваден

Бележки
  - Родопи 1935 (Момчилград), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Арда 1 (Кърджали) и Родопа 1927 (Смолян) се включват в групата.
  - На 15 октомври 2018 г. Родопа 1927 (Смолян) се отказва от по-нататъшно участие, мотивирайки се с финансови проблеми. Непосредствено след това в ОС на БФС - Кърджали постъпва молба от новосъздадения Родопа 2018 (Смолян) да се включи в групата на мястото на Родопа 1927. На 16 октомври 2018 г. ОС на БФС - Кърджали изважда Родопа 1927 от групата и анулира резултатите му в първите три кръга. Едновременно с това включва в групата Родопа 2018, който играе с програмата на Родопа 1927. Решено е мачовете от първите три кръга в програмата на Родопа 2018 да се считат за отложени и да се изиграят на по-късни дати. Резултатите на Родопа 1927 преди анулирането им са както следва:
    I кръг, 30 септември 2018 г., 16:00 ч: Искра - Родопа 1927 0:2;
    II кръг, 7 октомври 2018 г., 16:00 ч: Родопа 1927 - Върбица 2006 -Х-;
    III кръг: 14 октомври 2018 г., 14:30 ч: Перперикон - Родопа 1927 1:4.
  - На полусезона Палас (Рудозем) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На полусезона Родопа 2018 (Смолян) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

30 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград)               13:1 
Искра (Черноочене) - Родопа 2018 (Смолян)                 отложен 
Върбица 2006 (Бенковски) - Арда 1 (Кърджали)              отложен 
Перперикон (Перперек) - Родопа Смолян (Смолян)            0:5 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Искра (Черноочене) - Родопа 2018 (Смолян)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Върбица 2006 (Бенковски) - Арда 1 (Кърджали)              2:0 

                           II кръг

7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Родопа Смолян (Смолян)         0:3 
Арда 1 (Кърджали) - Перперикон (Перперек)                 5:1 
Родопа 2018 (Смолян) - Върбица 2006 (Бенковски)           0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Палас (Рудозем) - Искра (Черноочене)                      3:1 

                           III кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)             4:0 
Върбица 2006 (Бенковски) - Палас (Рудозем)                2:1 
Перперикон (Перперек) - Родопа 2018 (Смолян)              3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Родопа Смолян (Смолян) - Арда 1 (Кърджали)                3:0 

                           IV кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Арда 1 (Кърджали)              1:4 
Родопа 2018 (Смолян) - Родопа Смолян (Смолян)             0:4 
Палас (Рудозем) - Перперикон (Перперек)                  11:1 
Искра (Черноочене) - Върбица 2006 (Бенковски)             2:7 

                           V кръг

28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Върбица 2006 (Бенковски) - Левски 2005 (Крумовград)       6:1 
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                4:4 
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  6:2 
Арда 1 (Кърджали) - Родопа 2018 (Смолян)                  5:0 

                           VI кръг

4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Родопа 2018 (Смолян)           0:3 
Палас (Рудозем) - Арда 1 (Кърджали)                       5:3 
Искра (Черноочене) - Родопа Смолян (Смолян)               0:2 
Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          7:0 

                           VII кръг

11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)          3:1 
Родопа Смолян (Смолян) - Върбица 2006 (Бенковски)         2:0 
Арда 1 (Кърджали) - Искра (Черноочене)                    1:0 
Родопа 2018 (Смолян) - Палас (Рудозем)                    2:5 

                           I кръг - отложени мачове

18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Искра (Черноочене) - Родопа 2018 (Смолян)                 3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Върбица 2006 (Бенковски) - Арда 1 (Кърджали)              2:0 

                           VIII кръг

24 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                3:0 сл. 
Родопа 2018 (Смолян) - Искра (Черноочене)                 0:3 сл. 
Арда 1 (Кърджали) - Върбица 2006 (Бенковски)              0:1 
Родопа Смолян (Смолян) - Перперикон (Перперек)            3:0 

                           IX кръг

31 март 2019 г., неделя, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Перперикон (Перперек) - Арда 1 (Кърджали)                 0:4 
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопа 2018 (Смолян)           3:0 сл. 
Искра (Черноочене) - Палас (Рудозем)                      3:0 сл. 

                           X кръг

7 април 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             4:6 
Палас (Рудозем) - Върбица 2006 (Бенковски)                0:3 сл. 
Родопа 2018 (Смолян) - Перперикон (Перперек)              0:3 сл. 
Арда 1 (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)                0:2 

                           XI кръг

14 април 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Арда 1 (Кърджали) - Левски 2005 (Крумовград)              3:0 сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Родопа 2018 (Смолян)             3:0 сл. 
Перперикон (Перперек) - Палас (Рудозем)                   3:0 сл. 
Върбица 2006 (Бенковски) - Искра (Черноочене)             3:0 

                           XII кръг

21 април 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Върбица 2006 (Бенковски)       1:4 
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                4:3 
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                  0:3 сл. 
Родопа 2018 (Смолян) - Арда 1 (Кърджали)                  0:3 сл. 

                           XIII кръг

28 април 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Родопа 2018 (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)           0:3 сл. 
Арда 1 (Кърджали) - Палас (Рудозем)                       3:0 сл. 
Родопа Смолян (Смолян) - Искра (Черноочене)               3:0 
Перперикон (Перперек) - Върбица 2006 (Бенковски)          0:5 

                           XIV кръг

4 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)          4:0 
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопа Смолян (Смолян)         3:0 (3:0) 
Искра (Черноочене) - Арда 1 (Кърджали)                    0:3 
Палас (Рудозем) - Родопа 2018 (Смолян)                    анулиран 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Върбица 2006 (Бенковски) XXX 3:0 2:0 3:0 7:0 6:1 2:1 3:0* 2. Родопа Смолян (Смолян) 2:0 XXX 3:0 3:0 3:0 3:0* 6:2 3:0* 3. Арда 1 (Кърджали) 0:1 0:2 XXX 1:0 5:1 3:0* 3:0* 5:0 4. Искра (Черноочене) 2:7 0:2 0:3 XXX 4:3 4:0 3:0* 3:0* 5. Перперикон (Перперек) 0:5 0:5 0:4 4:4 XXX 3:1 3:0* 3:0* 6. Левски 2005 (Крумовград) 1:4 0:3 1:4 4:6 4:0 XXX 3:0* 0:3 7. Палас (Рудозем) 0:3* 0:3* 5:3 3:1 11:1 13:1 XXX --- 8. Родопа 2018 (Смолян) 0:3* 0:4 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 2:5 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Родопи 1935 (Момчилград)

нагоре