Женски футбол 2023/24

« Женски футбол 2023/24


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 15:00 ч / XXIV кръг:
Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив)                   5:0 
НСА (София) - Дунав от Русе (Русе)                        8:1 (4:0)  /пряко по Sportal TV/ 
18 май 2024 г., събота, 16:00 ч / XXIV кръг:
Пълдин (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                    6:1 
19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч / XXIV кръг:
София лейдис 2021 (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)     - 
19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч / XXIV кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)          - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 21 20 1 0 78:10 61 Шампион, ШЛ ------------------------------------------------------------------- 2. Локомотив (Стара Загора) 21 19 1 1 112:22 58 3. Пълдин (Пловдив) 20 13 1 6 59:23 40 4. Спортика (Благоевград) 20 12 3 5 81:22 39 5. ЛП Супер спорт (София) 19 10 2 7 35:24 32 6. Севлиево лейдис (Севлиево) 19 9 3 7 29:42 30 7. Лудогорец 1945 (Разград) 19 6 3 10 44:37 21 [+][*] 8. Пирин (Благоевград) 20 6 2 12 20:42 20 9. Енко (Пловдив) 20 5 3 12 18:55 15 [*] 10. Етър ВТ (Велико Търново) 19 3 4 12 20:50 13 11. Дунав от Русе (Русе) 19 1 4 14 9:61 7 [+] 12. София лейдис 2021 (София) 19 0 1 18 8:125 -2 [*] --. Риал (Ковачевци) 7 0 0 7 1:57 - [+][*] Изваден --. Светкавица (Градежница) 6 0 0 6 2:52 - [*] Изваден
Бележки - Чардафон 1919 (Габрово), 12-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Риал (Ковачевци), отказал се преди началото на миналия сезон; се включва в групата. - Дунав от Русе (Русе) се включва в групата. - На 26 август 2023 г. Лудогорец 1945 (Разград) и ЖФК Варна (Варна), 10-и през изминалия сезон; сключват споразумение, според което Лудогорец 1945 привлича ан блок целия игрови и треньорски състав на първия женски отбор на ЖФК Варна, които да изградят новосъздадения женски отбор на Лудогорец 1945. В резултат ЖФК Варна се отказва от участие, а Лудогорец 1945 се включва в групата на тяхно място. - На 14 септември 2023 г. от актива на Светкавица (Градежница) са отнети 3 точки заради неявяване за мача от II кръг срещу Енко без уважителна причина. - На 23 октомври 2023 г. Риал (Ковачевци) е изваден от групата след като се отказва от участие. Резултатите му се анулират. - На 23 октомври 2023 г. Светкавица (Градежница) е изваден от групата след като се отказва от участие. Резултатите му се анулират. - На 14 май 2024 г. от актива на София лейдис 2021 (София) са отнети 3 точки заради неявяване за мача от ХХIII кръг срещу Пирин без уважителна причина. - На 14 май 2024 г. от актива на Енко (Пловдив) са отнети 3 точки заради неявяване за мача от ХХIII кръг срещу Пълдин без уважителна причина. - Енко (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Дунав от Русе (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго. - Етър ВТ (Велико Търново) играе домакинските си мачове на игрище "Трифон Иванов" във Велико Търново освен ако не е посочено друго. - Локомотив (Стара Загора) играе домакинските си мачове на комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/ в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - ЛП Супер спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Летище" в София освен ако не е посочено друго. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - НСА (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци освен ако не е посочено друго. - Пълдин (Пловдив) играе домакинските си мачове в Труд освен ако не е посочено друго. - Риал (Ковачевци) играе домакинските си мачове в Ковачевци освен ако не е посочено друго. - Светкавица (Градежница) играе домакинските си мачове в Градежница освен ако не е посочено друго. - Севлиево лейдис (Севлиево) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Севлиево освен ако не е посочено друго. - София лейдис 2021 (София) играе домакинските си мачове на нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/ в София освен ако не е посочено друго. - Спортика (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци освен ако не е посочено друго. Голмайстори 34 - Анастасия Скоринина - Локомотив (Стара Загора) [дузпи: 1/1] 18 - Ванеса Гайдек - Лудогорец 1945 (Разград) 17 - Моника Балиова - Спортика (Благоевград) 16 - Мариела Петрова - Пълдин (Пловдив) 14 - Полина Ръсина - НСА (София) [дузпи: 2/2] - Джесика Мери Коутс - НСА (София) [дузпи: 1/1] 11 - Никол Диманова - Пълдин (Пловдив) [дузпи: 1/1] 10 - Ивет Василева - ЛП Супер спорт (София) [дузпи: 2/2] - Катерина Мария Равначка - Локомотив (Стара Загора) - Преслава Иванова - Спортика (Благоевград) - Вени Дона Сърбинска - Спортика (Благоевград) 9 - Юлия Гнидюк - Локомотив (Стара Загора) [дузпи: 1/1] пълен списък Сухи мрежи 10 - Милена Караколева - Спортика (Благоевград) - Виктория Димова - НСА (София) 6 - Мартина Илиева - Лудогорец 1945 (Разград) /вкл. 5 сухи мрежи за Етър ВТ (Велико Търново)/ 5 - Огняна Бургоджиева - Пълдин (Пловдив) - Соня Костова - Енко (Пловдив) 4 - Дияна Дечева - Лудогорец 1945 (Разград) - Виктория Иванова - Севлиево лейдис (Севлиево) 3 - Дарена Радева - Пълдин (Пловдив) - Петя Петкова - Локомотив (Стара Загора) - Майя Станева - ЛП Супер спорт (София) - Лора Атанасова - Дунав от Русе (Русе) - Теодора Царева - Пирин (Благоевград) пълен списък I кръг 2 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - НСА (София) 1:4 (0:1) stats [0:1 Полина Ръсина 24', 0:2 Карина Маркова 47'-аг, 1:2 Йорданка Парнарова 60', 1:3 Ния Дулева 72', 1:4 Полина Демирова 79'] Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:1 (0:0) stats [0:1 Елена Луканова 68'] 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Риал (Ковачевци) 3:1 (3:0) /анулиран/ stats [1:0 Мария Спасова 22', 2:0 Николета Емилова 23', 3:0 Никол Илиева 29'-д, 3:1 Алисия Велинова 75'-д] [чк: Йоана Станчова (вр) (Сл) 88', Гергана Дамянова (Р) 90'+2'] Спортика (Благоевград) - Дунав от Русе (Русе) отложен Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) отложен Локомотив (Стара Загора) - Енко (Пловдив) 6:0 stats [1:0 Нора Димитрова ?, 2:0 Николета Бойчева ?, 3:0 Нина Георгиева ?, 4:0 Анастасия Скоринина ?, 5:0 Ленка Виенерова ?, 6:0 Катерина Мария Равначка ?] 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Светкавица (Градежница) - ЛП Супер спорт (София) 0:7 (0:4) /анулиран/ stats [0:1 Гергана Тенева-Овчарова 15', 0:2 Никол Георгиева 24', 0:4 Ивет Василева 33',34'; 0:5 Весела Калинова 72', 0:6 Цветелина Цанева 74', 0:7 Весела Калинова 89'] 4 октомври 2023 г., сряда, 11:00 ч: в Рила, ст."Мусала": Спортика (Благоевград) - Дунав от Русе (Русе) 10:0 (5:0) stats [1:0 Преслава Иванова 15', 2:0 Моника Балиова 20', 3:0 Гергана Халянова 39', 4:0 Ивана Тодорова 42', 5:0 Преслава Иванова 44', 6:0 Гергана Халянова 50', 8:0 Ивета Андрейчева 60',62'; 9:0 Петя Манова 67', 10:0 Ивета Андрейчева 73'] 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 3:1 (1:1) stats [1:0 Габриела Янева 28'-аг, 1:1 Габриела Янева 43', 2:1 Ивайла Полихронова 71', 3:1 Ив Дескова 90'-д] [чк: Кристин Качулска (П) 80'] II кръг 9 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Енко (Пловдив) - Светкавица (Градежница) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не се явяват. 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София) отложен Пирин (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) отложен Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) отложен 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Пълдин (Пловдив) 0:9 (0:5) stats [0:1 Гергана Георгиева 11', 0:2 Мариела Петрова 14', 0:3 Никол Диманова 23', 0:4 Теодора Митова 30', 0:5 Никол Диманова 35', 0:6 Мариела Петрова 51', 0:7 Никол Диманова 55', 0:8 Мариела Петрова 57', 0:9 Никол Диманова 69'] 10 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:2 (1:1) stats [1:0 Силвия Найденова 14', 1:1 Ванеса Гайдек 33', 2:1 Моника Симонова 73', 2:2 Ванеса Гайдек 89'] 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: НСА (София) - Спортика (Благоевград) 2:1 (1:0) stats [1:0 Полина Ръсина 45'+1', 2:0 Джесика Мери Коутс 59', 2:1 Вени Дона Сърбинска 77'] 27 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София) 0:8 (0:3) /анулиран/ stats [0:1 София Делевич 17', 0:2 Весела Калинова 29', 0:3 Ивет Василева 36', 0:4 Весела Калинова 59', 0:5 Десислава Грахльова 60', 0:6 Ивет Василева 61', 0:7 Десислава Грахльова 65', 0:8 Емануела Найденова 75'] 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 stats 17 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) 0:2 (0:1) stats [0:1 Николета Бойчева 20', 0:2 Виктория Танева 58'] III кръг 16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) 8:0 (4:0) Video stats [1:0 Ева Атанасова 3', 2:0 Ванеса Гайдек 6', 3:0 Виктория Генова 12', 4:0 Ванеса Гайдек 14', 5:0 Никол Бояджиян 48', 6:0 Ванеса Гайдек 62', 7:0 Ева Атанасова 83', 8:0 Ванеса Гайдек 85'] Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) 7:2 (2:0) stats [1:0 Николета Бойчева 2', 2:0 Юлия Гнидюк 23'-д, 2:1 Йоана Томова 59', 6:1 Юлия Гнидюк 61',63',69',80'; 6:2 Вяра Пелитева 84'-д, 7:2 Мария Дикелова 90'] Светкавица (Градежница) - Пирин (Благоевград) 0:3 (0:3) /анулиран/ stats [0:1 Деница Семкова 23', 0:2 Катрин Стойкова 35', 0:3 Румяна Дамбалова 41'] ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) 4:1 (4:0) stats [1:0 Весела Калинова 3', 3:0 Ивет Василева 21',31'-д; 4:0 Вивиан Орльова 35', 4:1 Йоана Милева 76'] 16 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 16:0 (7:0) /анулиран/ stats [1:0 Мариела Петрова 3', 3:0 Теодора Митова 4',7'; 4:0 Мариела Петрова 22', 5:0 Никол Диманова 38', 6:0 Теодора Митова 40', 7:0 Мариела Петрова 41', 8:0 Теодора Митова 48', 9:0 Кристияна Димитрова 53', 10:0 Мариела Петрова 59', 11:0 Никол Диманова 73', 12:0 Катрин Колева 74', 13:0 Кристияна Димитрова 79', 14:0 Мариела Петрова 81', 15:0 Гергана Георгиева 85', 16:0 Диана-Михаела Атанасова 89'-д] 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Спортика (Благоевград) - София лейдис 2021 (София) 6:0 (3:0) stats [1:0 Гергана Халянова 6', 2:0 Преслава Иванова 29', 3:0 Вени Дона Сърбинска 33', 4:0 Ивета Андрейчева 65', 6:0 Моника Балиова 74',78'] 17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София) 0:3 stats [0:2 Джесика Мери Коутс ?,?; 0:3 Полина Ръсина ?] II кръг - отложен мач 27 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София) 0:8 (0:3) /анулиран/ stats [0:1 София Делевич 17', 0:2 Весела Калинова 29', 0:3 Ивет Василева 36', 0:4 Весела Калинова 59', 0:5 Десислава Грахльова 60', 0:6 Ивет Василева 61', 0:7 Десислава Грахльова 65', 0:8 Емануела Найденова 75'] IV кръг 28 септември 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:7 (0:4) stats [0:2 Михаела Михайлова 4',16'; 0:3 Мирела Моева 43', 0:4 Михаела Михайлова 45', 0:5 Тодорка Тодорова 60', 0:6 Зорница Коева 63', 0:7 Михаела Михайлова 88'] 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 1:1 (1:0) stats [1:0 Никол Диманова 19', 1:1 Моника Балиова 70'] 30 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: НСА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:0 (0:0) stats [1:0 Силвия Кефалова 79', 2:0 Джесика Мери Коутс 87'] 30 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 1:2 (0:1) stats [0:1 Ивет Василева 18'-д, 1:1 Деница Семкова 50', 1:2 Изабела Петрова 90'] 30 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Локомотив (Стара Загора) 0:7 (0:3) stats [0:1 Анастасия Скоринина 9', 0:3 Нина Георгиева 13',17'; 0:4 Юлия Гнидюк 52', 0:6 Олександра Бабюк 57',65'; 0:7 Кристияна Минкова 86'] 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) 0:4 (0:2) /анулиран/ stats [0:1 Моника Пейчева 18', 0:2 Надежда Атанасова 36', 0:3 Габриела Иванова 52', 0:4 Моника Пейчева 79'] Севлиево лейдис (Севлиево) - Светкавица (Градежница) 16:0 (8:0) сл. * /анулиран/ stats [1:0 Силвия Найденова 2', 3:0 Вяра Пелитева 4',6'; 4:0 Антония Ангелова 17', 5:0 Елена Петкова 25', 6:0 Анелия Кукунова 31', 7:0 Зара Георгиева 36', 8:0 Вяра Пелитева 39', 10:0 Вили Карадакова 49',53'; 11:0 Ивайла Киева 55', 12:0 Весела Петкова 57', 13:0 Християна Ковачева 58'] * - прекратен в 62' при 13:0, когато футболистка на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. I кръг - отложен мач 4 октомври 2023 г., сряда, 11:00 ч: в Рила, ст."Мусала": Спортика (Благоевград) - Дунав от Русе (Русе) 10:0 (5:0) stats [1:0 Преслава Иванова 15', 2:0 Моника Балиова 20', 3:0 Гергана Халянова 39', 4:0 Ивана Тодорова 42', 5:0 Преслава Иванова 44', 6:0 Гергана Халянова 50', 8:0 Ивета Андрейчева 60',62'; 9:0 Петя Манова 67', 10:0 Ивета Андрейчева 73'] V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - София лейдис 2021 (София) 10:1 (2:0) Video stats [1:0 Ив Дескова 4', 3:0 Ванеса Гайдек 42',46'; 4:0 Никол Бояджиян 49', 4:1 Никол Илиева 54', 5:1 Ванеса Гайдек 60', 6:1 Александра Василева 69', 7:1 Никол Бояджиян 74', 8:1 Ванеса Гайдек 77', 10:1 Виктория Генова 82',89'] [нбс: Макболе Касъмова (Сл) 71'] 7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) 3:4 (2:1) stats [1:0 Николета Бойчева 18', 2:0 Анастасия Скоринина 34', 2:1 Полина Демирова 41', 2:2 Преслава Йорданова 49', 3:2 Анастасия Скоринина 52', 3:4 Полина Ръсина 76'-д,88'] ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:2 (0:0) stats [0:1 Силвия Найденова 57'-д, 0:2 Вили Карадакова 71'] Енко (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 0:3 stats [0:1 Габриела Янева ?, 0:2 Румяна Дамбалова ?, 0:3 Гергана Петкова ?] 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци) 7:0 сл. * /анулиран/ stats [2:0 Василена Стефанова 3',4'; 3:0 Гергана Халянова 6', 4:0 Моника Балиова 8'] * - прекратен в 12' при 4:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - Дунав от Русе (Русе) 2:3 (1:0) /анулиран/ stats [1:0 Ангелина Къдрева 13', 2:0 Фидана Манчева 51', 2:1 Петя Цонева 71', 2:3 Демет Ахмедова 77',85'] 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) 1:3 (0:2) stats [0:1 Теодора Митова 32', 0:3 Мариела Петрова 42',58'; 1:3 Тодорка Тодорова 79'] VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - Светкавица (Градежница) 20:0 сл. * /анулиран/ stats [1:0 Ивелина Павлова 2', 2:0 Преслава Йорданова 7', 3:0 Анита Чурусинова 8', 4:0 Рона Михайлова 12', 5:0 Анита Чурусинова 14', 6:0 Ивелина Павлова 21', 7:0 Преслава Йорданова 23', 8:0 Далия Виденова 32', 10:0 Ивелина Павлова 33',35'; 12:0 Симона Стоянова 36',38'; 15:0 Преслава Йорданова 41',43',45'; 16:0 Ема Николова 46', 17:0 Преслава Йорданова 48'] * - прекратен при 17:0 (15:0) в 52', когато гостите остават с по-малко от 7 човека на терена. 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунав от Русе (Русе) - ЛП Супер спорт (София) 1:2 (1:0) stats [1:0 Елия Василева 8', 1:1 Ивет Василева 48', 1:2 Десислава Грахльова 71'] [чк: Симона Спирова (ЛП) 75'] 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив) 2:0 (1:0) stats [1:0 Зара Георгиева 11', 2:0 Силвия Найденова 62'] 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Риал (Ковачевци) - Пирин (Благоевград) 0:16 (0:6) /анулиран/ stats [0:1 Гергана Петкова 15', 0:2 Габриела Янева 23', 0:3 Ани Данаилова 24', 0:5 Катрин Стойкова 42',43'; 0:6 Габриела Янева 44', 0:7 Гергана Петкова 50', 0:8 Цветелина Йорданов 54', 0:9 Габриела Янева 57', 0:10 Василена Галчева 67', 0:11 Евгения Генчова 70', 0:12 Цветелина Йорданов 76', 0:13 Кристин Джасова 76', 0:14 Кристин Качулска 81', 0:15 Габриела Янева 86', 0:16 Йоана Пенкова 90'-д] София лейдис 2021 (София) - Локомотив (Стара Загора) отложен Пълдин (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) отложен 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:8 (1:5) stats [0:1 Виктория Танева 6', 0:3 Теодора Йорданова 10',14'; 1:3 Ниа Йорданска 31', 1:4 Йоана Станчова (вр) 39'-аг, 1:5 Анастасия Скоринина 44'-д, 1:6 Яница Иванова 63', 1:7 Анастасия Скоринина 72', 1:8 Рая Бонева 86'] 7 ноември 2023 г., вторник, 12:00 ч: в Рила, ст."Мусала": Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 stats 17 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 6:0 (1:0) stats [1:0 Никол Диманова 35'-д, 3:0 Кристияна Димитрова 53',56'; 4:0 Мариела Петрова 62', 5:0 Кристияна Димитрова 71', 6:0 Никол Диманова 87'] VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спортика (Благоевград) 5:4 (2:4) Video stats [0:1 Моника Балиова 2', 1:1 Александра Василева 6', 1:2 Теодора Тодорова 10'-аг, 2:2 Никол Бояджиян 25', 2:3 Ивана Тодорова 35'-д, 2:4 Моника Балиова 39', 4:4 Ванеса Гайдек 48',65'; 5:4 Ева Атанасова 86'] Светкавица (Градежница) - София лейдис 2021 (София) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран. ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) 0:2 (0:1) stats [0:2 Джесика Мери Коутс 19',85'] 21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Риал (Ковачевци) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) отложен в Рила, ст."Мусала": Пирин (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:3 (0:2) stats [0:2 Весела Петкова 27',41'; 0:3 Елена Петкова 62', 1:3 Йоана Пенкова 71'] 22 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: в Пловдив, ст."Марица": Енко (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) 2:0 (2:0) stats [1:0 Надежда Атанасова 23', 2:0 Иванка Димитрова 40'] 15 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) 4:0 (2:0) stats [4:0 Анастасия Скоринина 26',31',48',55'] VI кръг - отложен мач 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:8 (1:5) stats [0:1 Виктория Танева 6', 0:3 Теодора Йорданова 10',14'; 1:3 Ниа Йорданска 31', 1:4 Йоана Станчова (вр) 39'-аг, 1:5 Анастасия Скоринина 44'-д, 1:6 Яница Иванова 63', 1:7 Анастасия Скоринина 72', 1:8 Рая Бонева 86'] VIII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево) анулиран в Русе, Градски стадион: Дунав от Русе (Русе) - Пирин (Благоевград) 0:0 stats [чк: Силвия Джалева (П) 73'] 28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - Енко (Пловдив) отложен Пълдин (Пловдив) - Светкавица (Градежница) анулиран Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен 28 октомври 2023 г., събота, 15:30 ч: Спортика (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) 3:4 (1:1) stats [0:1 Николета Бойчева 7', 1:1 Ивана Тодорова 36'-д, 1:2 Яница Иванова 55', 1:3 Катерина Мария Равначка 76', 1:4 Анастасия Скоринина 80', 2:4 Ивета Андрейчева 87', 3:4 Вени Дона Сърбинска 90'+2'] 28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: София лейдис 2021 (София) - ЛП Супер спорт (София) 0:1 (0:1) stats [0:1 Ивет Василева 4'] 21 ноември 2023 г., вторник, 15:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 stats 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: НСА (София) - Енко (Пловдив) 7:0 (6:0) stats [2:0 Силвия Кефалова 15',17'; 3:0 Преслава Йорданова 20', 4:0 Ивелина Павлова 21', 6:0 Джесика Мери Коутс 23',38'; 7:0 Божидара Иванова 71'] IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Риал (Ковачевци) анулиран 4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Енко (Пловдив) - София лейдис 2021 (София) 5:0 (2:0) stats [1:0 Надежда Атанасова 29', 2:0 Габриела Иванова 40', 3:0 Надежда Атанасова 63', 4:0 Кристин Кръстева 80', 5:0 Габриела Иванова 88'] 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 8:0 (8:0) stats [1:0 Катерина Мария Равначка 4', 2:0 Жасмина Атанасова 14', 3:0 Анастасия Скоринина 22', 4:0 Нора Димитрова 26', 5:0 Теодора Йорданова 33', 6:0 Анастасия Скоринина 34', 7:0 Юлия Гнидюк 42', 8:0 Анастасия Скоринина 45'+5'] Пирин (Благоевград) - НСА (София) 0:1 stats [0:1 Силвия Кефалова 76'] 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) 1:0 (1:0) stats [1:0 Гергана Тенева-Овчарова 3'] Севлиево лейдис (Севлиево) - Дунав от Русе (Русе) 3:1 (2:1) stats [0:1 Демет Ахмедова 5', 1:1 Моника Симонова 30', 2:1 Силвия Найденова 39', 3:1 Зара Георгиева 79'] 5 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Светкавица (Градежница) - Спортика (Благоевград) анулиран VI кръг - отложен мач 7 ноември 2023 г., вторник, 12:00 ч: в Рила, ст."Мусала": Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 stats II кръг - отложен мач 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 stats X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) отложен 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Риал (Ковачевци) - Дунав от Русе (Русе) анулиран 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив) 3:0 (2:0) stats [1:0 Мариела Петрова 18', 3:0 Кристияна Димитрова 38',69'] 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 1:1 (0:1) stats [0:1 Гергана Тенева-Овчарова 31', 1:1 Василена Стефанова 68'] 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Стара Загора) 1:2 (0:1) Video stats [0:1 Анастасия Скоринина 16', 1:1 Ванеса Гайдек 58', 1:2 Анастасия Скоринина 71'] 12 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Пирин (Благоевград) 0:2 (0:1) stats [0:1 Деница Семкова 14', 0:2 Силвия Джалева 55'] 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Светкавица (Градежница) анулиран 23 ноември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 7:0 (1:0) stats [1:0 Полина Демирова 28', 2:0 Силвия Кефалова 50', 3:0 Божидара Иванова 55', 4:0 Джесика Мери Коутс 60', 5:0 Полина Ръсина 66', 6:0 Силвия Кефалова 83', 7:0 Полина Ръсина 85'] VII кръг - отложен мач 15 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) 4:0 (2:0) stats [4:0 Анастасия Скоринина 26',31',48',55'] XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 (2:0) stats [1:0 Изабела Петрова 8', 2:0 Рая Филипова 40'] Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:3 (0:1) stats [0:1 Моника Балиова 16', 0:3 Вени Дона Сърбинска 60',68'] в Рила, ст."Мусала": Пирин (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) 0:5 (0:1) stats [0:1 Мариела Петрова 5', 0:3 Теодора Митова 50',55'; 0:4 Никол Диманова 63', 0:5 Пламена Пенчева 70'] 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци) анулиран 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Светкавица (Градежница) - Лудогорец 1945 (Разград) анулиран Севлиево лейдис (Севлиево) - София лейдис 2021 (София) 2:2 stats [2:0 Вили Карадакова ?,?; 2:1 Никол Илиева ?, 2:2 Катерина Купанова ?] 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунав от Русе (Русе) - НСА (София) 0:3 (0:1) stats [0:1 Силвия Кефалова 2', 0:3 Джесика Мери Коутс 55',88'] VIII кръг - отложен мач 21 ноември 2023 г., вторник, 15:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 stats X кръг - отложен мач 23 ноември 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 7:0 (1:0) stats [1:0 Полина Демирова 28', 2:0 Силвия Кефалова 50', 3:0 Божидара Иванова 55', 4:0 Джесика Мери Коутс 60', 5:0 Полина Ръсина 66', 6:0 Силвия Кефалова 83', 7:0 Полина Ръсина 85'] XII кръг 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Риал (Ковачевци) - НСА (София) анулиран 25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 4:0 (3:0) stats [1:0 Кристияна Димитрова 6', 2:0 Теодора Митова 40'-д, 3:0 Мариела Петрова 44', 4:0 Пламена Пенчева 89'] 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Спортика (Благоевград) - Пирин (Благоевград) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЛП Супер спорт (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Дунав от Русе (Русе) отложен Локомотив (Стара Загора) - Светкавица (Градежница) анулиран 26 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) отложен 14 декември 2023 г., четвъртък, 14:30 ч: Спортика (Благоевград) - Пирин (Благоевград) 4:0 (2:0) stats [1:0 Моника Балиова 6', 2:0 Преслава Иванова 37', 3:0 Моника Балиова 73', 4:0 Василена Стефанова 86'] 17 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) 2:0 (1:0) stats [1:0 Анджелина Динева 34', 2:0 Зорница Коева 52'-д] 25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЛП Супер спорт (София) 0:0 stats [чк: Изабела Петрова (ЛП) 90'+4'] София лейдис 2021 (София) - Дунав от Русе (Русе) 0:2 (0:1) stats [0:2 Петя Цонева 32',61'] XIII кръг - изтеглени мачове 30 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен: НСА (София) - София лейдис 2021 (София) 7:0 (3:0) stats [1:0 Полина Демирова 6', 2:0 Симона Стоянова 24', 3:0 Ивелина Павлова 42', 4:0 Божидара Иванова 48', 5:0 Таня Илиева 51', 6:0 Божидара Иванова 70', 7:0 Ивелина Павлова 83'-д] 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Дунав от Русе (Русе) - Пълдин (Пловдив) 0:1 (0:0) stats [0:1 Диана-Михаела Атанасова 87'] I кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 3:1 (1:1) stats [1:0 Габриела Янева 28'-аг, 1:1 Габриела Янева 43', 2:1 Ивайла Полихронова 71', 3:1 Ив Дескова 90'-д] [чк: Кристин Качулска (П) 80'] VIII кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: НСА (София) - Енко (Пловдив) 7:0 (6:0) stats [2:0 Силвия Кефалова 15',17'; 3:0 Преслава Йорданова 20', 4:0 Ивелина Павлова 21', 6:0 Джесика Мери Коутс 23',38'; 7:0 Божидара Иванова 71'] XIII кръг 30 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен: НСА (София) - София лейдис 2021 (София) 7:0 (3:0) stats [1:0 Полина Демирова 6', 2:0 Симона Стоянова 24', 3:0 Ивелина Павлова 42', 4:0 Божидара Иванова 48', 5:0 Таня Илиева 51', 6:0 Божидара Иванова 70', 7:0 Ивелина Павлова 83'-д] 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Дунав от Русе (Русе) - Пълдин (Пловдив) 0:1 (0:0) stats [0:1 Диана-Михаела Атанасова 87'] 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Енко (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:1 (1:1) stats [0:1 Крисиа Сотирова 3', 1:1 Габриела Иванова 29', 2:1 Ралица Витекова 48'-д] 9 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:3 (1:1) stats [0:1 Катерина Мария Равначка 40', 1:1 Гергана Тенева-Овчарова 45', 1:2 Жасмина Атанасова 74', 1:3 Яница Иванова 79'] Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 (1:0) stats [1:0 Габриела Янева 18'-д] [чк: Недред Заструг (ЕВТ) 74', Тодорка Тодорова (ЕВТ) 86'] 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - София лейдис 2021 (София) изтеглен 10 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Пълдин (Пловдив) изтеглен 10 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Светкавица (Градежница) - Риал (Ковачевци) анулиран Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) 0:3 (0:1) stats [0:1 Вени Дона Сърбинска 45', 0:2 Ивана Тодорова 73'-д, 0:3 Вени Дона Сърбинска 90'+4'] XII кръг - отложен мач 14 декември 2023 г., четвъртък, 14:30 ч: Спортика (Благоевград) - Пирин (Благоевград) 4:0 (2:0) stats [1:0 Моника Балиова 6', 2:0 Преслава Иванова 37', 3:0 Моника Балиова 73', 4:0 Василена Стефанова 86'] VI кръг - отложен мач 17 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 6:0 (1:0) stats [1:0 Никол Диманова 35'-д, 3:0 Кристияна Димитрова 53',56'; 4:0 Мариела Петрова 62', 5:0 Кристияна Димитрова 71', 6:0 Никол Диманова 87'] XII кръг - отложен мач 17 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) 2:0 (1:0) stats [1:0 Анджелина Динева 34', 2:0 Зорница Коева 52'-д] II кръг - отложен мач 17 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) 0:2 (0:1) stats [0:1 Николета Бойчева 20', 0:2 Виктория Танева 58'] XII кръг - отложени мачове 25 февруари 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЛП Супер спорт (София) 0:0 stats [чк: Изабела Петрова (ЛП) 90'+4'] София лейдис 2021 (София) - Дунав от Русе (Русе) 0:2 (0:1) stats [0:2 Петя Цонева 32',61'] XIV кръг 2 март 2024 г., събота, 12:00 ч: НСА (София) - Пълдин (Пловдив) 2:1 (1:0) Video stats [1:0 Полина Ръсина 24'-д, 1:1 Мариела Петрова 62', 2:1 Александра Маринова 89'-аг] 2 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Енко (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:9 (0:7) stats [0:2 Рая Бонева 5',8'; 0:3 Юлия Гнидюк 25', 0:4 Рая Бонева 35', 0:5 Нора Димитрова 36', 0:6 Яна Динева 40', 0:7 Катерина Мария Равначка 42', 0:8 Анастасия Скоринина 81', 0:9 Катерина Мария Равначка 88'] 3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен: Дунав от Русе (Русе) - Спортика (Благоевград) 0:3 (0:1) stats [0:1 Гергана Халянова 19', 0:2 Ивана Тодорова 59', 0:3 Преслава Иванова 68'] 3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (1:0) stats [1:0 Фидана Манчева 9', 2:0 Вили Карадакова 76', 3:0 Йоана Томова 89'] в Рила, ст."Мусала": Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (0:0) stats [1:0 Деница Семкова 52'] [чк: Виктория Генова (Л) 90'+3'] София лейдис 2021 (София) почива ЛП Супер спорт (София) почива XV кръг 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 5:1 (1:1) /пряко по Sportal TV/ Video stats [1:0 Анастасия Скоринина 39', 1:1 Габриела Янева 41'-псу, 2:1 Анастасия Скоринина 54', 3:1 Рафаела Лопес 55', 4:1 Яница Иванова 71', 5:1 Лаура Десмерян 75'] Спортика (Благоевград) - НСА (София) 1:3 (1:1) stats [1:0 Ивета Андрейчева 23', 1:1 Джесика Мери Коутс 27', 1:2 Полина Ръсина 66', 1:3 Ивелина Павлова 78'] 10 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:3 (1:0) stats [1:0 Крисиа Сотирова 14', 1:1 Силвия Найденова 58', 1:2 Антония Ангелова 70', 1:3 Силвия Найденова 82'-д] Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) 2:2 (1:2) stats [1:0 Недред Заструг 24', 1:1 Тодорка Тодорова 33', 1:2 Даная Лалова 38', 2:2 Мирела Моева 81'] [нбс: Василена Василева (ЕВТ) 53'] 10 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - София лейдис 2021 (София) 6:0 (3:0) stats [1:0 Мариела Петрова 2', 2:0 Теодора Митова 16'-д, 3:0 Никол Диманова 38', 4:0 Ивон Апостолова 53', 5:0 Никол Диманова 78', 6:0 Цветелина Иванова 87'-аг] ЛП Супер спорт (София) почива Енко (Пловдив) почива XVI кръг 16 март 2024 г., събота, 13:00 ч: НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 6:0 (4:0) /пряко по Sportal TV/ Video stats [1:0 Джесика Мери Коутс 21'-д, 3:0 Полина Ръсина 37',40'; 4:0 Силвия Кефалова 45'+1', 5:0 Божидара Иванова 66', 6:0 Преслава Йорданова 71'] [нбс: Василена Василева (ЕВТ) 37'] Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 3:0 (2:0) stats [1:0 Габриела Боюклиева 27', 2:0 Велина Кошулева 35', 3:0 Габриела Боюклиева 62'] [чк: Ралица Витекова (Е) 73'] 16 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен 17 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Спортика (Благоевград) отложен Севлиево лейдис (Севлиево) - Локомотив (Стара Загора) 0:7 (0:4) stats [0:1 Рая Бонева 4', 0:2 Лаура Десмерян 14', 0:3 Нора Димитрова 19', 0:4 Теодора Йорданова 33', 0:5 Юлия Гнидюк 56', 0:7 Анастасия Скоринина 65',67'] 24 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Спортика (Благоевград) 1:17 (0:8) stats [0:1 Мария Рикева 2', 0:2 Моника Балиова 9', 0:3 Антонина Шопска 18', 0:4 Василена Стефанова 21', 0:5 Мария Рикева 28', 0:6 Антонина Шопска 37', 0:8 Василена Стефанова 39',42'; 0:10 Карина Руменова 47',53'; 0:11 Мария Кърцелска 55', 0:12 Ана Церовска 60', 0:13 Моника Балиова 66', 0:14 Гергана Халянова 68', 0:15 Преслава Иванова 70', 0:17 Мария Рикева 81',83'; 1:17 Никол Илиева 87'] Пълдин (Пловдив) почива Пирин (Благоевград) почива XVII кръг 23 март 2024 г., събота, 12:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пирин (Благоевград) 4:1 (1:0) /пряко по Sportal TV/ stats [1:0 Ивет Василева 15', 1:1 Силвия Джалева 67', 2:1 Ивет Василева 72', 3:1 Вивиан Орльова 74', 4:1 Изабела Петрова 89'] 23 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) 5:1 (2:1) stats [0:1 Жулиана Христова 15', 1:1 Николета Бойчева 35', 2:1 Жасмина Атанасова 42', 3:1 Катерина Мария Равначка 70', 5:1 Анастасия Скоринина 85',90'] 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) 2:0 (2:0) stats [1:0 Вени Дона Сърбинска 22', 2:0 Преслава Иванова 38'] 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - НСА (София) 0:4 (0:0) stats [0:1 Анита Чурусинова 60', 0:2 Полина Ръсина 64', 0:4 Полина Демирова 81',83'] 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - София лейдис 2021 (София) 7:2 (4:1) stats [2:0 Мирела Моева 7',17'; 3:0 Спасимира Евстатиева 27', 4:0 Недред Заструг 35', 4:1 Цветелина Иванова 41', 6:1 Мирела Моева 55',59'; 7:1 Теодора Димитрова 65', 7:2 Кирилка Станчова 86'] Енко (Пловдив) почива Севлиево лейдис (Севлиево) почива XVIII кръг 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (1:0) stats [1:0 Мариела Петрова 37', 2:0 Теодора Митова 48', 3:0 Теодора Параскевова 80'] 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 (0:1) stats [0:1 Татяна Радоева 30'-д, 0:2 Виктория Генова 50', 0:3 Ванеса Гайдек 53', 0:4 Никол Бояджиян 55', 0:5 Виктория Генова 60', 0:6 Ванеса Гайдек 67'] 30 март 2024 г., събота, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - Енко (Пловдив) 1:1 (0:0) stats [1:0 Силвия Джалева 69', 1:1 Александра Атанасова 76'] 30 март 2024 г., събота, 14:00 ч: НСА (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:1 (0:0) * /пряко по Sportal TV/ Video stats [1:0 Нора Димитрова 76'-аг, 1:1 Николета Бойчева 90'] * - в протокола за мача голът за НСА грешно е посочен не като автогол, а като гол на Полина Ръсина. 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София) 1:2 (1:1) stats [0:1 Изабела Петрова 5', 1:1 Зара Георгиева 34', 1:2 Рая Филипова 82'] Спортика (Благоевград) почива Дунав от Русе (Русе) почива XIX кръг 13 април 2024 г., събота, 12:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Дунав от Русе (Русе) 4:0 (3:0) stats [1:0 Христина Милчева 32', 2:0 Ивет Василева 37', 3:0 Рая Филипова 45', 4:0 Ивет Василева 46'] 13 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - София лейдис 2021 (София) 16:1 (11:0) stats [1:0 Яна Динева 6', 2:0 Рая Бонева 8', 3:0 Олександра Бабюк 14', 4:0 Катерина Мария Равначка 25', 7:0 Анастасия Скоринина 28',29',35'; 8:0 Рафаела Лопес 37', 9:0 Катерина Мария Равначка 38', 10:0 Теодора Йорданова 40', 11:0 Анастасия Скоринина 43', 12:0 Рафаела Лопес 47', 13:0 Рая Бонева 50', 13:1 Никол Илиева 61', 14:1 Яна Динева 71', 15:1 Анастасия Скоринина 78', 16:1 Рая Бонева 84'] 13 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) 1:1 (0:1) /пряко по Sportal TV/ stats [0:1 Антония Ангелова 22', 1:1 Габриела Иванова 67'] 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пълдин (Пловдив) 1:2 (0:1) stats [0:1 Мариела Петрова 14', 1:1 Ванеса Гайдек 50', 1:2 Мариела Петрова 63'] 14 април 2024 г., неделя, 13:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Спортика (Благоевград) 0:8 (0:5) stats [0:1 Преслава Иванова 11', 0:3 Ивета Андрейчева 15',20'; 0:6 Моника Балиова 23',45',60'; 0:7 Ивана Чалъкова 71', 0:8 Карина Руменова 83'] Пирин (Благоевград) почива НСА (София) почива XX кръг 20 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Спортика (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 4:1 (2:1) stats [2:0 Преслава Иванова 4',7'; 2:1 Ванеса Гайдек 14', 3:1 Василена Стефанова 58', 4:1 Моника Балиова 90'+1'] 20 април 2024 г., събота, 13:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: НСА (София) - ЛП Супер спорт (София) 2:1 (0:0) stats [1:0 Полина Ръсина 54', 2:0 Ванеса Иванова 58', 2:1 Ивет Василева 79'] 20 април 2024 г., събота, 15:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Енко (Пловдив) 0:0 stats 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 1:4 (0:4) /пряко по Sportal TV/ Video stats [0:1 Катерина Мария Равначка 1', 0:4 Анастасия Скоринина 14',20',29'; 1:4 Никол Диманова 89'-ъу] 21 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Пирин (Благоевград) 3:1 (1:0) stats [1:0 Елена Петкова 14', 2:0 Силвия Найденова 52', 2:1 Силвия Джалева 71', 3:1 Силвия Найденова 75'] Етър ВТ (Велико Търново) почива София лейдис 2021 (София) почива XVI кръг - отложен мач 24 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Спортика (Благоевград) 1:17 (0:8) stats [0:1 Мария Рикева 2', 0:2 Моника Балиова 9', 0:3 Антонина Шопска 18', 0:4 Василена Стефанова 21', 0:5 Мария Рикева 28', 0:6 Антонина Шопска 37', 0:8 Василена Стефанова 39',42'; 0:10 Карина Руменова 47',53'; 0:11 Мария Кърцелска 55', 0:12 Ана Церовска 60', 0:13 Моника Балиова 66', 0:14 Гергана Халянова 68', 0:15 Преслава Иванова 70', 0:17 Мария Рикева 81',83'; 1:17 Никол Илиева 87'] XXI кръг 27 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) 4:3 (1:2) stats [0:1 Вени Дона Сърбинска 1', 0:2 Моника Балиова 8', 1:2 Анастасия Скоринина 45', 1:3 Моника Балиова 73', 2:3 Анастасия Скоринина 74', 3:3 Яна Динева 86', 4:3 Николета Бойчева 87'] 27 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Енко (Пловдив) - НСА (София) 0:5 (0:3) * stats [0:1 Ивелина Павлова 20', 0:2 Преслава Йорданова 25', 0:3 Джесика Мери Коутс 30', 0:4 Полина Ръсина 50', 0:5 Анита Чурусинова 70'] * - минутите за всички събития в статистиката от мача са приблизителни. 27 април 2024 г., събота, 15:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - София лейдис 2021 (София) 8:0 (4:0) stats [1:0 Александра Райкова 10', 2:0 Емануела Найденова 20', 3:0 Весела Калинова 30', 4:0 Рая Филипова 42', 6:0 Вивиан Орльова 57',67'; 7:0 Емануела Найденова 78', 8:0 Гергана Тенева-Овчарова 83'] 28 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: в Рила, ст."Мусала": Пирин (Благоевград) - Дунав от Русе (Русе) 2:1 (0:1) stats [0:1 Ния Костадинова 16', 1:1 Гергана Петкова 48', 2:1 Габриела Янева 80'] 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:0 (3:0) /пряко по Sportal TV/ stats [2:0 Виктория Генова 21'-д,23'; 3:0 Ванеса Гайдек 38', 4:0 Теодора Димитрова 71'-аг] Севлиево лейдис (Севлиево) почива Пълдин (Пловдив) почива XXII кръг 1 май 2024 г., сряда, 12:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Енко (Пловдив) 0:3 (0:0) stats [0:2 Велина Кошулева 47',68'; 0:3 Габриела Иванова 81'] НСА (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 (1:0) /пряко по Sportal TV/ Video stats [1:0 Преслава Йорданова 34', 2:0 Бианка Демирова 53'] 1 май 2024 г., сряда, 13:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Стара Загора) 1:4 (0:2) stats [0:1 Анастасия Скоринина 16', 0:2 Мария Дикелова 26', 0:3 Кристияна Минкова 68', 1:3 Мирела Моева 70', 1:4 Яна Динева 72'] 1 май 2024 г., сряда, 14:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Севлиево лейдис (Севлиево) 0:1 (0:1) stats [0:1 Вили Карадакова 16'] 1 май 2024 г., сряда, 17:00 ч: Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) 4:2 (2:0) stats [1:0 Мариела Петрова 7', 2:0 Йорданка Парнарова 44', 3:0 Мариела Петрова 48', 3:1 Изабела Петрова 52'-д, 3:2 Александра Райкова 70', 4:2 Теодора Митова 85'-д] Лудогорец 1945 (Разград) почива Спортика (Благоевград) почива XXIII кръг 8 май 2024 г., сряда, 17:00 ч: в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/: ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград) 0:2 (0:1) /пряко по Sportal TV/ stats [0:1 Вени Дона Сърбинска 37', 0:2 Василена Стефанова 72'] 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. 11 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - София лейдис 2021 (София) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 12 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) 0:3 (0:1) stats [0:2 Преслава Йорданова 41',60'; 0:3 Ния Дулева 74'] Дунав от Русе (Русе) почива Етър ВТ (Велико Търново) почива XXIV кръг 18 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив) 5:0 НСА (София) - Дунав от Русе (Русе) 8:1 (4:0) /пряко по Sportal TV/ 18 май 2024 г., събота, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 6:1 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: София лейдис 2021 (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) - 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора) почива Лудогорец 1945 (Разград) почива XXV кръг 25 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - София лейдис 2021 (София) - 25 май 2024 г., събота, 12:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - 25 май 2024 г., събота, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - 26 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) - НСА (София) почива Локомотив (Стара Загора) почива XXVI кръг 8 юни 2024 г., събота, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) - Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - София лейдис 2021 (София) - НСА (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. НСА (София) XXX 1:1 2:1 2:1 2:1 7:0 2:0 2:0 7:0 6:0 8:1 7:0 --- (20:0) 2. Локомотив (Стара Загора) 3:4 XXX 4:0 4:3 -:- 7:2 3:1 5:1 6:0 8:0 5:1 16:1 --- --- 3. Пълдин (Пловдив) 1:4 1:4 XXX 1:1 4:2 4:0 6:0 6:1 3:0 3:0 -:- 6:0 (16:0) --- 4. Спортика (Благоевград) 1:3 3:4 2:0 XXX 1:1 -:- 4:1 4:0 5:0 0:0 10:0 6:0 (7:0) --- 5. ЛП Супер спорт (София) 0:2 1:3 1:0 0:2 XXX 0:2 -:- 4:1 4:1 2:0 4:0 8:0 --- --- 6. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:3 0:7 -:- 0:3 1:2 XXX 2:2 3:1 2:0 3:0 3:1 2:2 --- (16:0) 7. Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 1:2 1:2 5:4 0:0 1:3 XXX 3:1 -:- 4:0 8:0 10:1 --- --- 8. Пирин (Благоевград) 0:1 0:2 0:5 -:- 1:2 1:3 1:0 XXX 1:1 1:0 2:1 3:0* --- --- 9. Енко (Пловдив) 0:5 0:9 0:3* 0:3 3:0 1:1 2:1 0:3 XXX -:- 2:0 5:0 --- (3:0) 10. Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 1:4 1:3 0:8 -:- 0:1 0:0 -:- 2:0 XXX 2:2 7:2 (3:0) --- 11. Дунав от Русе (Русе) 0:3 0:7 0:1 0:3 1:2 0:1 -:- 0:0 0:0 0:0 XXX -:- --- --- 12. София лейдис 2021 (София) -:- 1:8 0:9 1:17 0:1 -:- 0:6 0:2 0:3 0:7 0:2 XXX (3:1) --- 13. Риал (Ковачевци) --- --- --- --- (0:8) --- --- (0:16)(0:4) --- --- --- XXX --- 14. Светкавица (Градежница) --- --- --- --- (0:7) --- --- (0:3) --- --- (2:3) --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Купа на България

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг

Група 5
1/2 финали 6 септември 2023 г., сряда, 15:00 ч (14:00 ч местно CEST): в Катовице, Полша, Стадион улица Букова: Бран (Берген, Норвегия) - Локомотив (Стара Загора) 5:0 (2:0) 6 септември 2023 г., сряда, 21:00 ч (20:00 ч местно CEST): в Катовице, Полша, Стадион улица Букова: Андерлехт (Андерлехт, Бел) - ГКС Катовице (Катовице, Пол) 5:0 (4:0) Финал 9 септември 2023 г., събота, 21:00 ч (20:00 ч местно CEST): в Катовице, Полша, Стадион улица Букова: Андерлехт (Андерлехт, Бел) - Бран (Берген, Норвегия) 0:3 (0:2) Финал за 3-то място 9 септември 2023 г., събота, 15:00 ч (14:00 ч местно CEST): в Катовице, Полша, Стадион улица Букова: Локомотив (Стара Загора) - ГКС Катовице (Катовице, Пол) 0:0 (0:0, 0:0) сл.прод.; при дузпите: 1:3 нагоре

Приятелски срещи

нагоре


Страници на отбори

ДП жени - официална страница
ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре