Женски футбол 2019/20

« Женски футбол 2019/20


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. НСА (София) 9 9 0 0 53:2 27 ------------------------------------------------------------------- 2. Етър ВТ (Велико Търново) 9 7 0 2 25:9 21 3. Спортика (Благоевград) 9 6 1 2 18:15 19 [1 0 0 2:1 3] 4. Пълдин (Пловдив) 9 6 1 2 18:8 19 [*] [0 0 1 1:2 0] 5. ЛП Супер спорт (София) 9 3 2 4 11:11 11 6. Севлиево лейдис (Севлиево) 9 3 0 6 10:21 9 7. Енко (Пловдив) 9 2 1 6 8:25 7 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 8. Локомотив (Стара Загора) 9 2 1 6 13:20 7 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 9. Риал (Ковачевци) 9 2 0 7 13:38 6 10. Левски (Чепинци) 9 1 2 6 8:28 5 [+] --. Дунав (Русе) 4 0 0 4 3:36 - [+][*] Изваден
Бележки - ЖФК Варна (Варна), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Дунав (Русе) и Левски (Чепинци) се включват в групата. - Дунав (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе. - Енко (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив. - Етър ВТ (Велико Търново) играе домакинските си мачове в Царева ливада. - Левски (Чепинци) играе домакинските си мачове в Чепинци. - Локомотив (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Стара Загора. - ЛП Супер спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София. - НСА (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Пълдин (Пловдив) играе домакинските си мачове в Труд. - Риал (Ковачевци) играе домакинските си мачове в Ковачевци. - Севлиево лейдис (Севлиево) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Севлиево. - Спортика (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци. - След IV кръг Дунав (Русе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. - На 16 септември 2019 г. женският отбор на Пълдин (Пловдив) на практика променя идентичността си и продължава участието си като женски отбор на Локомотив 1926 (Пловдив). Промяната официално може да влезе в сила от началото на следващия сезон. I кръг 7 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Дунав (Русе) - Пълдин (Пловдив) 1:5 (0:2) /анулиран/ 7 септември 2019 г., събота, 16:30 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Локомотив (Стара Загора) 2:1 Левски (Чепинци) - Спортика (Благоевград) 2:2 (2:1) Риал (Ковачевци) - НСА (София) 0:12 ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) отложен 3 декември 2019 г., вторник, 13:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) 1:2 Етър ВТ (Велико Търново) почива II кръг 14 септември 2019 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Левски (Чепинци) 2:0 14 септември 2019 г., събота, 16:00 ч: НСА (София) - ЛП Супер спорт (София) 3:1 Спортика (Благоевград) - Дунав (Русе) 11:2 /анулиран/ Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:0 15 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 3:0 Енко (Пловдив) почива III кръг 21 септември 2019 г., събота, 14:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив) 0:0 21 септември 2019 г., събота, 15:30 ч: Левски (Чепинци) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:4 Енко (Пловдив) - НСА (София) 0:7 22 септември 2019 г., неделя, 14:00 ч: в Русе, Градски стадион: Дунав (Русе) - Локомотив (Стара Загора) 0:8 /анулиран/ 22 септември 2019 г., неделя, 15:30 ч: Риал (Ковачевци) - Спортика (Благоевград) 2:4 (0:3) Севлиево лейдис (Севлиево) почива IV кръг 12 октомври 2019 г., събота, 14:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав (Русе) 12:0 /анулиран/ 13 октомври 2019 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Риал (Ковачевци) 5:0 13 октомври 2019 г., неделя, 14:30 ч: Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив) 4:1 в Севлиево, комплекс "Черничките": Севлиево лейдис (Севлиево) - Левски (Чепинци) 1:4 15 октомври 2019 г., вторник, 16:00 ч: Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София) 2:1 (0:0) НСА (София) почива V кръг 19 октомври 2019 г., събота, 12:30 ч: Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 0:2 (0:1) 19 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Дунав (Русе) - Севлиево лейдис (Севлиево) анулиран ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 НСА (София) - Пълдин (Пловдив) 3:0 20 октомври 2019 г., неделя, 12:00 ч: Риал (Ковачевци) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:4 (2:0) Левски (Чепинци) почива VI кръг 26 октомври 2019 г., събота, 14:00 ч: Спортика (Благоевград) - НСА (София) отложен Локомотив (Стара Загора) - Енко (Пловдив) отложен Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) отложен Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци) отложен Левски (Чепинци) - Дунав (Русе) анулиран 23 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Енко (Пловдив) 2:2 27 ноември 2019 г., сряда, 13:30 ч: в Благоевград, ст."Христо Ботев": Спортика (Благоевград) - НСА (София) 0:6 (0:4) 7 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) 3:0 Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци) 3:2 (0:1) Пълдин (Пловдив) почива VII кръг 2 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Риал (Ковачевци) - Левски (Чепинци) 4:1 Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:4 НСА (София) - Локомотив (Стара Загора) 6:0 в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен: Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград) 1:2 (0:1) 2 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 2:1 Дунав (Русе) почива VIII кръг 9 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив) 0:2 (0:1) в Дряново: Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София) 1:3 (1:1) Дунав (Русе) - Риал (Ковачевци) анулиран 9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Левски (Чепинци) - ЛП Супер спорт (София) 0:0 10 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив) 1:0 (1:0) Спортика (Благоевград) почива IX кръг 16 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: ЛП Супер спорт (София) - Дунав (Русе) анулиран Енко (Пловдив) - Левски (Чепинци) 2:1 НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:0 сл. Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 Спортика (Благоевград) - Локомотив (Стара Загора) 3:1 (1:1) Риал (Ковачевци) почива X кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 15:30 ч: Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София) 0:5 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Спортика (Благоевград) 1:0 (0:0) 23 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Левски (Чепинци) - НСА (София) 0:10 Дунав (Русе) - Енко (Пловдив) анулиран 24 ноември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) 1:3 Локомотив (Стара Загора) почива VI кръг - отложени мачове 23 ноември 2019 г., събота, 13:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Енко (Пловдив) 2:2 27 ноември 2019 г., сряда, 13:30 ч: в Благоевград, ст."Христо Ботев": Спортика (Благоевград) - НСА (София) 0:6 (0:4) XI кръг 30 ноември 2019 г., събота, 13:00 ч: Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци) 1:3 НСА (София) - Дунав (Русе) анулиран в Благоевград, ст."Христо Ботев": Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево) 3:1 (2:1) Локомотив (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:4 1 декември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Пълдин (Пловдив) - Левски (Чепинци) 3:0 ЛП Супер спорт (София) почива I кръг - отложен мач 3 декември 2019 г., вторник, 13:30 ч: ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив) 1:2 VI кръг - отложени мачове 7 декември 2019 г., събота, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София) 3:0 Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци) 3:2 (0:1) XII кръг пролет 2020: Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) - Левски (Чепинци) - НСА (София) - Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) почива Пълдин (Пловдив) почива XIII кръг ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) - Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив) - Левски (Чепинци) - Локомотив (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) почива Спортика (Благоевград) почива XIV кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (Чепинци) - Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) - НСА (София) - Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) почива Локомотив (Стара Загора) почива XV кръг Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци) - Локомотив (Стара Загора) - Левски (Чепинци) - Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) почива Етър ВТ (Велико Търново) почива XVI кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Риал (Ковачевци) - Локомотив (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив) - НСА (София) - Левски (Чепинци) почива Севлиево лейдис (Севлиево) почива XVII кръг НСА (София) - Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив) почива Левски (Чепинци) почива XVIII кръг Левски (Чепинци) - Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) - Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив) - Дунав (Русе) почива XIX кръг Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София) - Левски (Чепинци) - Спортика (Благоевград) почива Риал (Ковачевци) почива XX кръг Левски (Чепинци) - Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци) почива ЛП Супер спорт (София) почива XXI кръг Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София) - Левски (Чепинци) - ЛП Супер спорт (София) - Риал (Ковачевци) - Локомотив (Стара Загора) почива Енко (Пловдив) почива XXII кръг Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив) - Левски (Чепинци) - Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София) почива НСА (София) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX -:- -:- 3:0 3:1 3:0* -:- 6:0 -:- -:- --- 2. Етър ВТ (Велико Търново) 1:3 XXX 1:0 -:- 3:0 3:0 -:- -:- -:- -:- (12:0) 3. Спортика (Благоевград) 0:6 -:- XXX -:- 2:1 3:1 -:- 3:1 -:- -:- (11:2) 4. Пълдин (Пловдив) -:- 2:1 1:2 XXX -:- -:- 4:1 -:- 3:0 3:0 --- 5. ЛП Супер спорт (София) -:- -:- -:- 0:0 XXX 2:1 1:2 1:0 -:- -:- --- 6. Севлиево лейдис (Севлиево) -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX 1:0 2:1 3:2 1:4 --- 7. Енко (Пловдив) 0:7 0:4 0:2 -:- -:- -:- XXX -:- 1:3 2:1 --- 8. Локомотив (Стара Загора) -:- 2:4 -:- 0:2 -:- -:- 2:2 XXX 5:0 2:0 --- 9. Риал (Ковачевци) 0:12 2:4 2:4 -:- 0:5 -:- -:- -:- XXX 4:1 --- 10. Левски (Чепинци) 0:10 0:4 2:2 -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- XXX --- 11. Дунав (Русе) --- --- --- (1:5) --- --- --- (0:8) --- --- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България

нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг
Група 2 7 август 2019 г., сряда, 18:30 ч (17:30 ч местно CEST): в Никшич, Стадион край Бистрице: Олимпия (Клуж, Румъния) - Митровица (Митровица, Кос) 1:2 (0:2) 7 август 2019 г., сряда, 21:00 ч (20:00 ч местно CEST): в Петровац на Мору, Стадион под Малим Бърдом: Брезница (Плевля, Черна гора) - НСА (София) 4:4 (0:3) 10 август 2019 г., събота, 18:30 ч (17:30 ч местно CEST): в Никшич, Стадион край Бистрице: НСА (София) - Митровица (Косовска Митровица, Косово) 0:2 (0:1) 10 август 2019 г., събота, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST): в Петровац на Мору, Стадион под Малим Бърдом: Олимпия (Клуж, Румъния) - Брезница (Плевля, Черна гора) 2:3 (1:1) 13 август 2019 г., вторник, 18:30 ч (17:30 ч местно CEST): в Петровац на Мору, Стадион под Малим Бърдом: НСА (София) - Университатя Олимпия (Клуж, Румъния) 2:3 (2:1) в Никшич, Стадион край Бистрице: Митровица (Митровица, Кос) - Брезница (Плевля, Чнг) 1:0 (0:0) М П Р З ГР Т
1. Митровица (К.Митровица, Косово) 3 3 0 0 5:1 9 1/16 финали ------------------------------------------------------------------- 2. Брезница (Плевля, Черна гора) 3 1 1 1 7:7 4 3. Университатя Олимпия (Клуж, Рум) 3 1 0 2 6:7 3 4. НСА (София) 3 0 1 2 6:9 1
Бележки - Всички мачове се играят на турнир в Черна гора. - Победителят в групата се класира за 1/16 финалите. нагоре

Приятелски срещи

нагоре


Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре