Женски футбол 2017/18


Държавно първенство

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

29 април 2018, неделя, 11:30 ч / XVIII кръг:
НСА (София) - ЖФК Варна (Варна)                            - 
29 април 2018, неделя, 14:30 ч / XVIII кръг:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци)              - 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч / XVIII кръг:
Енко (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Олимпия (Шумен)                 - 
ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград)            - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                        15   15   0   0  101:6    45       
-------------------------------------------------------------------
 2. Етър ВТ (Велико Търново)           15   10   1   4   40:25   31 [+][*]
 3. ЛП Супер спорт (София)             13    9   3   1   44:11   30       
 4. Спортика (Благоевград)             15    8   5   2   49:19   29       
 5. ЖФК Берое (Стара Загора)           15    7   2   6   46:22   23       
 6. Севлиево лейдис (Севлиево)         15    6   2   7   21:38   20       
 7. Енко (Пловдив)                     14    4   4   6   33:24   16    [*] [1 0 1  3:3  3, 3 гола на чужд терен]
 8. Пълдин (Пловдив)                   15    5   1   9   21:40   16        [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
 9. ЖФК Варна (Варна)                  15    3   3   9   21:43   12       
10. Риал (Ковачевци)                   14    2   1  11   24:66    7 [+]   
11. Олимпия (Шумен)                    14    0   0  14    5:111   0 [+]   

Бележки
  - Екомет 90 (Пловдив), 3-ти през изминалия сезон; е преименуван на Енко.
  - ЖФК Бургас (Бургас), 6-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Болярки (Велико Търново), 5-ти през изминалия сезон; се отказва от участие, а в групата се включва Етър ВТ (Велико Търново). На практика това е отборът на Болярки, който представя Етър ВТ. Девическите формации на Болярки продължават да участват през сезона с името Болярки и между двата клуба няма обединение.
  - Олимпия (Шумен) и Риал (Ковачевци) се включват в групата.
  - Отборът на Риал е със съдебна регистрация в Перник, но през настоящия сезон представя Ковачевци.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Етър ВТ (Велико Търново) - ст."Ивайло", Велико Търново;
    - Енко (Пловдив) - ст."Пловдив" в Пловдив;
    - ЖФК Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора;
    - ЖФК Варна (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - ЛП Супер спорт (София) - ст."Белица", Костинброд;
    - НСА (София) - ст."НСА", София;
    - Олимпия (Шумен) - ст."Панайот Волов", Шумен;
    - Пълдин (Пловдив) - в Труд;
    - Риал (Ковачевци) - ст."Димитровец", Ковачевци;
    - Севлиево лейдис (Севлиево) - комплекс "Черничките", Севлиево;
    - Спортика (Благоевград) - ст."Христо Ботев", Благоевград.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 14:30 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Варна (Варна)              5:1 (2:1) 
  [1:0 Даниела Мореева 12', 1:1 Йоана Томова 21', 2:1 Нина Георгиева 32',
   3:1 Силвия Кефалова 59', 4:1 Нина Георгиев 61', 5:1 Йоана Георгиева 79']
10 септември 2017, неделя, 16:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София)                    1:7 (0:5) 
  [0:1 Йоана Папазова 5', 0:2 Ина Димова 12', 0:3 Ивана Найденова 35',
   0:4 Велина Кошулева 40', 0:5 Силвия Радойска 41'-д, 0:6 Тея Пенкова 72',
   0:7 Ивана Найденова 80', 1:7 Габриела Христова 90'+1']
Енко (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)               5:0 (4:0) 
  [1:0 Леонора Желева 5'-д, 2:0 Александра Янева 13', 3:0 Иванка Колева 22',
   4:0 Александра Янева 43', 5:0 Габриела Боюклиева 85']
Пълдин (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                       4:3 (4:2) 
  [0:1 Полина Ръсина 10', 0:2 Алисия Робертева 25', 1:2 Славина Ангелова 30',
   2:2 Гергана Илийчева 35', 4:2 Михаела Арабаджиева 40',42'; 4:3 Алисия Робертева 80']
Олимпия (Шумен) - Спортика (Благоевград)                  1:8 (1:6) 
  [0:1 Вероника Гоцева 3', 0:3 Венидона Сърбинска 1п,1п; 0:5 Яна Йорданова 1п,1п;
   0:6 Здравка Парапунова 1п, 1:6 Дивен Хикмет 40'-д, 1:7 Здравка Парапунова 2п,
   1:8 Антонина Шопска 2п]
ЛП Супер спорт (София)                                    почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Риал (Ковачевци) - ЖФК Берое (Стара Загора)               1:4 (0:2) 
НСА (София) - Енко (Пловдив)                              3:1 
16 септември 2017, събота, 16:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Олимпия (Шумен)                       4:0 (2:0) 
Севлиево лейдис (Севлиево) - Пълдин (Пловдив)             3:2 
ЛП Супер спорт (София) - Етър ВТ (Велико Търново)         3:0 
Спортика (Благоевград)                                    почива

                           III кръг

1 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Спортика (Благоевград) - ЖФК Варна (Варна)                6:0 
1 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            0:8 
Олимпия (Шумен) - Риал (Ковачевци)                        1:10 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Енко (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                   1:1 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево)     4:0 (3:0) 
  [1:0 Силвия Кефалова 2', 2:0 Йоана Георгиева 9', 3:0 Даниела Мореева 33',
   4:0 Нина Георгиева 83']
  [чк: Миглена Господинова (С) 30']
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)                    5:0 (4:0) 
7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Пълдин (Пловдив)                 5:0 
8 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Риал (Ковачевци) - Спортика (Благоевград)                 0:5 
Севлиево лейдис (Севлиево) - Олимпия (Шумен)              4:1 
в Ресен:
Етър ВТ (Велико Търново) - Енко (Пловдив)                 4:3 
ЖФК Варна (Варна)                                         почива

                           V кръг

13 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Олимпия (Шумен) - НСА (София)                             0:14 (0:7) 
14 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)               отложен 
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София)         отложен 
Спортика (Благоевград) - Севлиево лейдис (Севлиево)       3:0 сл. 
15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Риал (Ковачевци)                      3:0 
18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София)         0:2 (0:1) 
  [0:1 Ебру Дормушали 2', 0:2 Полина Георгиева 55']
13 декември 2017, сряда, 12:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)               0:3 
Енко (Пловдив)                                            почива

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      3:0 
29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Варна (Варна)            1:0 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                         0:1 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Олимпия (Шумен)                  3:0 сл. 
Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Берое (Стара Загора)       2:1 (1:1) 
Риал (Ковачевци)                                          почива

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 15:30 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Енко (Пловдив)                 3:2 (1:0) 
  [1:0 Силвия Кефалова 1п, 2:0 Наска Бончева 2п, 3:0 Силвия Кефалова 2п,
   3:1 _ 2п, 3:2 _ 85'-д]
  [чк: Диана-Михаела Атанасова (Б) 2п при 2:0]
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - НСА (София)                           1:5 
5 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
в Климент:
Олимпия (Шумен) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:12 (0:3) 
Спортика (Благоевград) - ЛП Супер спорт (София)           2:2 
Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево)             0:0 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
НСА (София) - Риал (Ковачевци)                           10:0 
11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Енко (Пловдив) - Олимпия (Шумен)                         11:0 
12 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Варна (Варна)                7:1 
12 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спортика (Благоевград)         1:1 
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)               3:1 (0:1) 
  [_ - Наска Бончева]
Севлиево лейдис (Севлиево)                                почива

                           V кръг - отложен мач

18 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Супер спорт (София)         0:2 (0:1) 
  [0:1 Ебру Дормушали 2', 0:2 Полина Георгиева 55']

                           IX кръг

19 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
в Климент:
Олимпия (Шумен) - Пълдин (Пловдив)                        1:4 (0:1) 
Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив)                   1:1 
ЖФК Варна (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:5 (0:3) 
Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София)                 1:7 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - НСА (София)                  0:12 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

                           X кръг

25 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)       5:1 
26 ноември 2017, неделя, 13:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Риал (Ковачевци)               4:3 
Енко (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                        1:1 
Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                 0:3 
26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Олимпия (Шумен)               12:0 (6:0) 
  [1:0 Тина Орешкова 7', 2:0 Нина Георгиева 27', 3:0 Силвия Кефалова 28',
   4:0 Нина Георгиева 32', 5:0 Наска Бончева 36', 6:0 Нина Георгиева 40';
   7:0 Тина Орешкова 47', 8:0 Кристиана Караиванова 63', 9:0 Габриела Найденова 68',
   10:0 Наска Бончева 70', 11:0 Нина Георгиева 73', 12:0 Тина Орешкова 77']
НСА (София)                                               почива

                           XI кръг

2 декември 2017, събота, 13:00 ч:
Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора)         1:1 (0:0) 
Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив)                         отложен 
Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)     1:3 
НСА (София) - ЛП Супер спорт (София)                      3:1 
9 декември 2017, събота, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Пълдин (Пловдив)                      2:2 
9 декември 2017, събота, 13:00 ч:
Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив)                         2:4 
Олимпия (Шумен)                                           почива

                           XI кръг - отложен мач

9 декември 2017, събота, 13:00 ч:
Риал (Ковачевци) - Енко (Пловдив)                         2:4 

                           V кръг - отложен мач

13 декември 2017, сряда, 12:30 ч:
Пълдин (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)               0:3 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 13:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив)               0:0 
11 март 2018, неделя, 11:00 ч:
в Аксаково:
ЖФК Варна (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора)              0:3 (0:1) 
  [0:1 Наска Бончева 22', 0:2 Мануела Енчева 50', 0:3 Йоана Георгиева 75']
11 март 2018, неделя, 11:30 ч:
Спортика (Благоевград) - Олимпия (Шумен)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
11 март 2018, неделя, 13:30 ч:
НСА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    3:0 
Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив)                       1:2 
ЛП Супер спорт (София)                                    почива

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 12:00 ч:
в Климент:
Олимпия (Шумен) - ЖФК Варна (Варна)                       1:4 (0:2) 
17 март 2018, събота, 13:30 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Риал (Ковачевци)              11:0 (4:0) 
  [1:0 Силвия Кефалова 15', 2:0 Звезделина Георгиева 29', 3:0 Наска Бончева 32',
   4:0 Нина Георгиева 34', 5:0 Звезделина Георгиева 60', 6:0 Наска Бончева 61',
   8:0 Нина Георгиева 62',67'; 9:0 Силвия Кефалова 71', 10:0 Нина Георгиева 78',
   11:0 Звезделина Георгиева 86']
17 март 2018, събота, 14:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Севлиево лейдис (Севлиево)             0:1 
Енко (Пловдив) - НСА (София)                              1:3 
в Царева ливада:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         0:2 (0:0) 
Спортика (Благоевград)                                    почива

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 14:30 ч:
НСА (София) - Пълдин (Пловдив)                            отложен 
25 март 2018, неделя, 10:00 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Спортика (Благоевград)                2:2 (0:1) 
25 март 2018, неделя, 11:30 ч:
Риал (Ковачевци) - Олимпия (Шумен)                        отложен 
25 март 2018, неделя, 14:30 ч:
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Бенковски":
ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив)                   отложен 
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЖФК Берое (Стара Загора)     отложен 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 14:00 ч:
в Стара Загора, комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/:
ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София)                    0:3 (0:2) 
  [0:1 Велина Кошулева 29', 0:2 Силвия Радойска 40', 0:3 Ванеса Стойчева 58']
1 април 2018, неделя, 14:30 ч:
Енко (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 0:3 
1 април 2018, неделя, 15:00 ч:
в Рилци:
Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци)                10:1 
в Климент:
Олимпия (Шумен) - Севлиево лейдис (Севлиево)              0:5 (0:2) 
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 1:5 
ЖФК Варна (Варна)                                         почива

                           XVI кръг

15 април 2018, неделя, 12:00 ч:
НСА (София) - Олимпия (Шумен)                            17:0 
Риал (Ковачевци) - ЖФК Варна (Варна)                      2:1 
15 април 2018, неделя, 13:30 ч:
в кв.Маслово, Костинброд, ст."Георги Бенковски":
ЛП Супер спорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)         1:1 (1:0) 
  [1:0 _ 22', 1:1 Нина Георгиева 55']
Севлиево лейдис (Севлиево) - Спортика (Благоевград)       2:3 
15 април 2018, неделя, 14:30 ч:
в Ресен:
Етър ВТ (Велико Търново) - Пълдин (Пловдив)               1:0 
Енко (Пловдив)                                            почива

                           XVII кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      1:5 
в Стара Загора, ст."Локомотив":
ЖФК Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)       0:1 (0:1) 
  [0:1 Лора Петрова 20']
Пълдин (Пловдив) - Енко (Пловдив)                         2:3 
22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Олимпия (Шумен) - ЛП Супер спорт (София)                  отложен 
22 април 2018, неделя, 13:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - Севлиево лейдис (Севлиево)            0:3 
Риал (Ковачевци)                                          почива

                           XVIII кръг

29 април 2018, неделя, 11:30 ч:
НСА (София) - ЖФК Варна (Варна)                            - 
29 април 2018, неделя, 14:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Риал (Ковачевци)              - 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Енко (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Олимпия (Шумен)                 - 
ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград)            - 
Пълдин (Пловдив)                                          почива

                           XIX кръг

5 май 2018, събота, 15:30 ч:
Олимпия (Шумен) - Енко (Пловдив)                           - 
6 май 2018, неделя, 11:30 ч:
ЖФК Варна (Варна) - ЛП Супер спорт (София)                 - 
Спортика (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 
6 май 2018, неделя, 16:30 ч:
Риал (Ковачевци) - НСА (София)                             - 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив)                - 
Севлиево лейдис (Севлиево)                                почива

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 15:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Олимпия (Шумен)                         - 
12 май 2018, събота, 16:30 ч:
Енко (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                    - 
13 май 2018, неделя, 16:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна)               - 
ЛП Супер спорт (София) - Риал (Ковачевци)                  - 
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                   - 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

                           XXI кръг

20 май 2018, неделя, 16:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - ЛП Супер спорт (София)        - 
Риал (Ковачевци) - Етър ВТ (Велико Търново)                - 
ЖФК Варна (Варна) - Енко (Пловдив)                         - 
Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив)                  - 
Олимпия (Шумен) - ЖФК Берое (Стара Загора)                 - 
НСА (София)                                               почива

                           XXII кръг

2 юни 2018, събота, 17:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)          - 
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Варна (Варна)                       - 
Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево лейдис (Севлиево)      - 
ЛП Супер спорт (София) - НСА (София)                       - 
Олимпия (Шумен)                                           почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX 3:0 3:1 3:0 5:0 -:- 3:1 -:- -:- 10:0 17:0 2. Етър ВТ (Велико Търново) 1:7 XXX 0:2 1:1 2:1 -:- 4:3 1:0 -:- 4:3 -:- 3. ЛП Супер спорт (София) -:- 3:0 XXX -:- 1:1 5:1 -:- 5:0 7:1 -:- 3:0* 4. Спортика (Благоевград) 1:5 -:- 2:2 XXX 1:1 3:0* 1:1 -:- 6:0 10:1 3:0* 5. ЖФК Берое (Стара Загора) 0:3 0:1 0:2 -:- XXX 4:0 3:2 -:- 5:1 11:0 12:0 6. Севлиево лейдис (Севлиево) 0:12 1:3 -:- 2:3 -:- XXX 0:0 3:2 1:0 -:- 4:1 7. Енко (Пловдив) 1:3 0:3 1:1 -:- -:- 5:0 XXX 0:1 1:1 -:- 11:0 8. Пълдин (Пловдив) 0:8 0:3 1:5 0:3 3:1 0:1 2:3 XXX -:- 4:3 -:- 9. ЖФК Варна (Варна) 1:5 1:5 -:- 2:2 0:3 0:3 -:- 2:2 XXX 3:0 4:0 10. Риал (Ковачевци) -:- -:- 1:7 0:5 1:4 0:0 2:4 1:2 2:1 XXX -:- 11. Олимпия (Шумен) 0:14 0:12 -:- 1:8 -:- 0:5 -:- 1:4 1:4 1:10 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Купа на България






нагоре


Шампионска лига

Квалификационен кръг, Група 5
22 август 2017, вторник, 17:45 ч (17:45 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Аполон (Лимасол, Кипър, 1) - НСА (София) 4:0 (3:0) 22 август 2017, вторник, 21:00 ч (21:00 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Щурм (Грац, Австрия, 1) - Норок (Ниморени, Молдова, 1) 4:0 (0:0) 25 август 2017, петък, 17:45 ч (17:45 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": НСА (София) - Щурм (Грац, Австрия, 1) 1:3 (1:2) 25 август 2017, петък, 21:00 ч (21:00 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Аполон (Лимасол, Кипър, 1) - Норок (Ниморени, Молдова, 1) 6:0 (3:0) 28 август 2017, понеделник, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST): в Никозия, ст."Макарио": Щурм (Грац, Австрия, 1) - Аполон (Лимасол, Кипър, 1) 1:4 (0:3) в Никозия, ст."Лакатамия": Норок (Ниморени, Молдова, 1) - НСА (София) 0:1 (0:1) М П Р З ГР Т 1. Аполон (Лимасол, Кипър, 1) 3 3 0 0 14:1 9 1/16 финали ------------------------------------------------------------------- 2. Щурм (Грац, Австрия, 1) 3 2 0 1 8:5 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. НСА (София) 3 1 0 2 2:7 3 4. Норок (Ниморени, Молдова, 1) 3 0 0 3 0:11 0 Бележки - Победителят в групата, както и най-добрият измежду вторите отбори в 10-те групи на квалификационния кръг (по резултати само срещу първия и третия в групата) се класират за 1/16 финалите на турнира. нагоре

Приятелски срещи

27 януари 2018, събота

в Струмица, ст."Младост" - изкуствен терен, 12:00 ч (11:00 ч местно СЕТ):
Тиверия (Струмица, Македония, 1) - Спортика (Благоевград) 5:2 (2:1) 


25 февруари 2018, неделя

в Царева ливада, 13:30 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Олимпия (Шумен)              5:2 


нагоре


Страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
Екомет 90 (Пловдив)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Риал (Ковачевци)
Севлиево лейдис (Севлиево)
Спортика (Благоевград)

нагоре