Юноши старша възраст (род.2000):
Купа на БФС 2017/18


Квалификации

Регламент
  - 
  

Представители на ЗС

Североизточна България: Дунав 2010 (Русе); Лудогорец 1945 (Разград); Черно море (Варна)
Северозападна България: Етър ВТ (Велико Търново); Монтана 1921 (Монтана); Янтра Габрово (Габрово)
Югозападна България: Левски (София); Левски Раковски (София); Септември (София); ЦСКА (София); Чавдар (Етрополе)
Югоизточна България: Берое (Стара Загора); Ботев (Пловдив); Ботев 2002 (Пловдив); Локомотив 1926 (Пловдив); Черноморец 1919 (Бургас)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Област Варна

Черно море (Варна) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Добрич

Добруджа 1919 (Добрич) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Шумен

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Търговище

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Русе

Дунав 2010 (Русе) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Силистра

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Разград

Лудогорец 1945 (Разград) единствен от областта подава заявка за участие.

Североизточна България

                           Финали

4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
в Климент:
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         3:0 сл. * 
* - Добруджа 1919 се отказва от участие.
Черно море (Варна)                                        почива
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Област Велико Търново

                           Финал

22 септември 2017, петък:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:0 

Област Габрово

Янтра 1919 (Габрово) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Плевен

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Ловеч

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Враца

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Монтана

Монтана 1921 (Монтана) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Видин

Ружинци (Ружинци) единствен от областта подава заявка за участие.

Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч

Области Плевен и Ловеч нямат представители, в следствие на което представителите на области Велико Търново и Габрово се класират директно за националната фаза на турнира.

Поток Враца/Монтана/Видин

                           Финал

20 септември 2017, сряда:
Ружинци (Ружинци) - Монтана 1921 (Монтана)                0:10 

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Област София (столица)

                           Финали

14 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                3:0 
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                         10:0 
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                  5:1 
Левски (София)                                            почива
Левски Раковски (София)                                   почива

Област Пазарджик

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Югозападна България

                           Финали

28 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       1:1; при дузпите: 3:4 
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               7:0 
ЦСКА (София)                                              почива
Левски (София)                                            почива
Левски Раковски (София)                                   почива

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Област Смолян

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Хасково


Област Кърджали


Област Стара Загора

                           Финал

13 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               1:3 

Област Сливен

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Бургас

                           Финал

11 септември 2017, понеделник, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:1 

Област Ямбол

Няма желаещи да участват отбори от областта.

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

Ботев (Пловдив) Чавдар (Етрополе)
Монтана 1921 (Монтана) Черноморец 1919 (Бургас)
Дунав 2010 (Русе) Берое (Стара Загора)
Ботев 2002 (Пловдив) Янтра Габрово (Габрово)
Левски (София) Етър ВТ (Велико Търново)
Септември (София) Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна) Левски Раковски (София)
ЦСКА (София) Лудогорец 1945 (Разград)


1/8 финали

                           Първи срещи

25 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - изкуствен терен:
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
в Русе, ст.на РУ "Ангел Кънчев":
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Левски Раковски (София)               - 
в Панчарево, комплекс "Панчарево":
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
25 октомври 2017, сряда, 14:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                        - 
в Катуница:
Ботев 2002 (Пловдив) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
в София, ст."Георги Аспарухов" - помощен терен:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 
25 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

                           Срещи реванш

7 ноември 2017, вторник, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
8 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец 1919 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
в Габрово, ст."Христо Ботев":
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев 2002 (Пловдив)             - 
в София, ст."Раковски":
Левски Раковски (София) - Черно море (Варна)               - 
8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
в Етрополе:
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                        - 
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               - 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
9 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
в Дебелец:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  - 

нагоре


1/4 финали


нагоре


1/2 финали


нагоре


Финал


нагоре