ЮСВ: Купа на БФС 2022/23

Юноши старша възраст (род.2005):
« Купа на БФС 2022/23


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България:  
Северозападна България:  
Югозападна България:  
Югоизточна България:  

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Междуобластни квалификации

Североизточна България

                           Финали

21 септември 2022 г., сряда, 13:30 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Фратрия (Бенковски)            7:0 (3:0) 
Черно море (Варна)                                        почива
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Областни квалификации

Област София (столица)

                           Първи кръг

14 септември 2022 г., сряда, 16:00 ч:
в София, ст."Бонсист":
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        0:1 
Национал (София)                                          почива
ЦСКА (София)                                              почива
ФК ЦСКА 1948 (София)                                      почива
Локомотив София 1929 (София)                              почива
Славия 1913 (София)                                       почива
Левски (София)                                            почива
Левски Раковски (София)                                   почива
Септември (София)                                         почива
РД Спорт (София)                                          почива

                           Финали

21 септември 2022 г., сряда, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - ЦСКА (София)                           0:1 (0:0) 
в кв.Требич, София:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София)       3:0 
в София, ст."Александър Шаламанов":
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    4:0 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - терен 2:
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  3:0 (0:0) 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - РД Спорт (София)                      4:0 (3:0) 

Междуобластни квалификации

Югозападна България

                           Финали

5 октомври 2022 г., сряда, 14:00 ч:
в Джерман:
Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                   - 
5 октомври 2022 г., сряда, 15:00 ч:
в Рила, ст."Мусала":
Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София)                 - 
19 октомври 2022 г., сряда, 15:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                      - 
19 октомври 2022 г., сряда, 16:00 ч:
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - терен 2:
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
ЦСКА (София)                                              почива

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Областни квалификации

Област Пловдив

                           Първи кръг

6 септември 2022 г., вторник, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                3:5 
14 септември 2022 г., сряда, 17:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   0:0; при дузпите: 5:4 
Спартак 1947 (Пловдив)                                    почива

                           Втори кръг

21 септември 2022 г., сряда, 16:00 ч:
във Войсил:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            3:0 

                           Трети кръг

Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 

Област Бургас

                           Първи кръг

31 август 2022 г., сряда, 17:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          -2- 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           Финал

7 септември 2022 г., сряда, 17:00 ч:
в кв.Изгрев, Бургас, комплекс "Изгрев":
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          3:2 

Междуобластни квалификации

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           Първи кръг

22 септември 2022 г., четвъртък, 15:00 ч:
в Черноочене:
Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)   2:2; при дузпите: 3:5 

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

нагоре


1/4 финали

нагоре


1/2 финали

нагоре


Финал

нагоре