ЮСВ: Купа на БФС 2021/22

Юноши старша възраст (род.2004):
« Купа на БФС 2021/22


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България: Лудогорец 1945 (Разград), Спартак 1918 (Варна), Черно море (Варна);
Северозападна България: Ботев (Враца), Етър ВТ (Велико Търново), Спартак (Плевен);
Югозападна България: Левски (София), Национал (София), Септември (София), Славия 1913 (София), ФК ЦСКА 1948 (София);
Югоизточна България: Берое (Стара Загора), Димитровград 1947 (Димитровград), Сокол (Марково), Спартак 1947 (Пловдив), Черноморец 1919 (Бургас);

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Югозападна България (ЗС София)

Областни квалификации

Област София (столица)

                           Финали

8 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София)        5:1 
15 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Ферион (София)                    11:1 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                 3:0 (1:0) 
Национал (София) - ЦСКА (София)                           4:1 (0:0) 
Септември (София)                                         почива

Междуобластни квалификации

Югозападна България

                           Финали

23 септември 2021 г., четвъртък, 16:00 ч:
Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил)                 3:3; при дузпите: 4:2 
29 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                  6:0 
Миньор (Перник) - Национал (София)                        2:2; при дузпите: 1:3 
Орлета (Пазарджик) - Левски (София)                       0:3 
Славия 1913 (София)                                       почива

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Областни квалификации

Област Пловдив

                           Първи кръг

8 септември 2021 г., сряда, 10:30 ч:
в Пловдив, комплекс "Работнически център":
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         2:1 
8 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         2:2; при дузпите: 4:2 
8 септември 2021 г., сряда, 17:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 1921 (Пловдив)           2:0 

                           Финал

15 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив)                  1:2 

                           Допълнителен бараж

22 септември 2021 г., сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Лидер Пловдив (Ягодово)                 3:1 

Област Бургас

                           Финал

25 август 2021 г., сряда, 10:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          -1- 

Междуобластни квалификации

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           Финал

29 септември 2021 г., сряда, 15:00 ч:
в Първомай:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Димитровград 1947 (Дмгр)        1:4 

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

Спартак 1947 (Пловдив)11 Национал (София)52
Черноморец 1919 (Бургас)20 Сокол (Марково)10
Левски (София)44 Етър ВТ (Велико Търново)20
Берое (Стара Загора)0 (8)1 Ботев (Враца)1 (9)0 след дузпи
ФК ЦСКА 1948 (София)05 Димитровград 1947 (Дмгр)11
Лудогорец 1945 (Разград)13 Черно море (Варна)10
Спартак (Плевен)01 Славия 1913 (София)38
Септември (София)18 Спартак 1918 (Варна)30

1/4 финали

Национал (София)25 Черноморец 1919 (Бургас)21
Левски (София)12 Ботев (Враца)30
ФК ЦСКА 1948 (София)10 Лудогорец 1945 (Разград)10
Славия 1913 (София)23 Септември (София)21

1/2 финали

Национал (София)11 Левски (София)44
ФК ЦСКА 1948 (София)01 Славия 1913 (София)50

Финал

Левски (София) Славия 1913 (София)


1/8 финали

                           Първи срещи

20 октомври 2021 г., сряда, 14:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      1:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             3:0 
Черноморец 1919 (Бургас) - Сокол (Марково)                0:0 
Спартак 1947 (Пловдив) - Национал (София)                 1:2 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Димитровград 1947 (Димитровград)   5:1 
Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София)                    1:8 
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 4:0 (0:0) 
24 октомври 2021 г., неделя, 10:30 ч:
в Герман:
Септември (София) - Спартак 1918 (Варна)                  8:0 

                           Срещи реванш

26 октомври 2021 г., вторник, 14:30 ч:
Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен)                    3:0; общ резултат: 11:1 
27 октомври 2021 г., сряда, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                      1:0; при дузпите: 9:8; общ резултат: 1:1 
27 октомври 2021 г., сряда, 11:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Септември (София)                  3:1; общ резултат: 3:9 
27 октомври 2021 г., сряда, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             1:1; общ резултат: 1:4 
Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас)                1:2; общ резултат: 1:2 
Национал (София) - Спартак 1947 (Пловдив)                 5:1; общ резултат: 7:2 
Димитровград 1947 (Димитровград) - ФК ЦСКА 1948 (София)   1:0; общ резултат: 2:5 
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                 2:4; общ резултат: 2:8 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

10 ноември 2021 г., сряда, 11:00 ч:
Национал (София) - Черноморец 1919 (Бургас)               5:1 
ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:0 
10 ноември 2021 г., сряда, 14:30 ч:
Левски (София) - Ботев (Враца)                            2:0 (1:0) 
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   3:1 

                           Срещи реванш

17 ноември 2021 г., сряда, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София)           1:1; общ резултат: 1:1 
17 ноември 2021 г., сряда, 12:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Национал (София)               2:2 (1:1); общ резултат: 3:7 
17 ноември 2021 г., сряда, 14:30 ч:
Ботев (Враца) - Левски (София)                            3:1 (1:1); общ резултат: 3:3 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   2:2; общ резултат: 3:5 

нагоре


1/2 финали

                           Първи срещи

14 април 2022 г., четвъртък, 11:00 ч:
ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София)                1:0 (0:0) 
14 април 2022 г., четвъртък, 16:30 ч:
Национал (София) - Левски (София)                         1:4 (0:3) 

                           Срещи реванш

3 май 2022 г., вторник, 16:30 ч:
Левски (София) - Национал (София)                         4:1 (2:0); общ резултат: 8:2 
Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                5:0 (2:0); общ резултат: 5:1 Video

нагоре


Финал

26 май 2022 г., четвъртък, 18:00 ч:
в София, ст."Славия":
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 

нагоре