Деца: Купа на БФС 2022/23

Деца (род.2009):
« Купа на БФС 2022/23


Квалификации

Регламент
  - 

Представители на ЗС

Североизточна България:  
Северозападна България:  
Югозападна България:  
Югоизточна България:  

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Междуобластни квалификации

Североизточна България

                           Финали

21 септември 2022 г., сряда, 11:00 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         9:0 (6:0) 
22 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)     3:0 
22 септември 2022 г., четвъртък, 11:00 ч:
в Суворово:
Черно море (Варна) - Приказките (Добрич)                  9:0 

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Областни квалификации

Област София (столица)

                           Първи кръг

7 септември 2022 г., сряда, 09:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
Арес (София) - Ултраспорт академия (София)                0:3 
7 септември 2022 г., сряда, 14:30 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА (София) - Академия Септември (София)                 2:2; при дузпите: 4:5 
7 септември 2022 г., сряда, 15:00 ч:
в кв.Бояна, София, Национална футболна база:
Развитие на млади футболисти (София) - Сердика (София)    4:1 
7 септември 2022 г., сряда, 16:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/:
Елит София (София) - Барокко (София)                      8:0 
7 септември 2022 г., сряда, 17:00 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Спорт за всички (София)                3:0 сл. 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Възраждане 2020 (София)               7:0 
в София, ст."Александър Шаламанов":
Славия 1913 (София) - Спортист 13 (София)                 7:0 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
Витоша 13 (София) - Левски (София)                        0:13 (0:7) 
в София, ст."Локомотив":
Локомотив София 1929 (София) - Ай ма3кс (София)           3:2 
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           Финали

21 септември 2022 г., сряда, 09:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/:
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     2:6 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - Ултраспорт академия (София)             14:0 (8:0) 
в София, ст."57-мо училище":
Академия Септември (София) - Славия 1913 (София)          2:4 
21 септември 2022 г., сряда, 11:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/:
Елит София (София) - Развитие МФ (София)                  5:3 
21 септември 2022 г., сряда, 13:00 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)           6:0 (3:0) 

Междуобластни квалификации

Югозападна България

                           Финали

28 септември 2022 г., сряда, 14:00 ч:
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - Пирин (Благоевград)                      7:0 (3:0) 
28 септември 2022 г., сряда, 15:30 ч:
в София, стар ст."Академик" /при IV-ти километър/:
Елит София (София) - Марек 1915 (Дупница)                 1:2 
28 септември 2022 г., сряда, 16:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Орлета (Пазарджик)                    5:1 
28 септември 2022 г., сряда, 16:30 ч:
в Самоков, игрище СУ "Никола Велчев":
Искър 2022 (Злокучене) - Национал (София)                 1:5 (1:2) 
28 септември 2022 г., сряда, 17:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                     0:7 

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Областни квалификации

Област Пловдив

                           Първи кръг

31 август 2022 г., сряда, 10:00 ч:
в Пловдив, комплекс "Работнически център":
Спартак 1947 (Пловдив) - Кронос 2016 (Пловдив)            0:2 
в Асеновград, ст."АПК":
Шипка старс 2015 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)  0:9 
31 август 2022 г., сряда, 18:00 ч:
в ЖК Тракия А2, Пловдив, игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  0:6 
в Марково:
Брестник 1948 (Брестник) - Марица 1921 (Пловдив)          0:0; при дузпите: 10:9 

                           Финали

7 септември 2022 г., сряда, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                5:3 
7 септември 2022 г., сряда, 18:00 ч:
Кронос 2016 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник)          2:0 * 
* - след тегленото на жребия за същинската фаза Кронос 2016 е изваден от
    турнира, тъй като (едва тогава е установено, че) клубът не е пълноправен,
    а само временен член на БФС, Локомотив 1926 заема мястото му.

                           Допълнителен бараж

14 септември 2022 г., сряда, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник)       7:0 

Област Бургас

                           1/2 финали

31 август 2022 г., сряда, 10:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звездичка (Бургас)             8:0 
Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)           0:3 

                           Финал

7 септември 2022 г., сряда, 09:00 ч:
в кв.Изгрев, Бургас, комплекс "Изгрев":
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)           2:3 

Междуобластни квалификации

Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали

                           Първи кръг

14 септември 2022 г., сряда, 16:00 ч:
в Хасково, ст."Младост":
Арда 1924 (Кърджали) - ФК Хасково 1922 (Хасково)          8:1 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           Финал

29 септември 2022 г., четвъртък, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           1:3 (1:2) 

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

Славия 1913 (София)113 Марек 1915 (Дупница)1  1
Звезденбург (Бургас)2 (3)1 Локомотив 1926 (Пловдив)1 (1)2 след дузпи
Черно море (Варна)110 Фортуна (Плевен)0  1
Спартак 1918 (Варна)1 (3)2 Национал (София)2 (4)1 след дузпи
Етър ВТ (Велико Търново)15 Монтана 1921 (Монтана)10
Левски (София)37 Арда 1924 (Кърджали)00
Берое (Стара Загора)00 Септември (София)55
Ботев (Пловдив)01 Лудогорец 1945 (Разград)20

1/4 финали

Славия 1913 (София)36 Звезденбург (Бургас)31
Черно море (Варна)1 (4)1 Национал (София)1 (2)1 след дузпи
Етър ВТ (Велико Търново)11 Левски (София)48
Септември (София)01 Лудогорец 1945 (Разград)40


1/8 финали

                           Първи срещи

26 октомври 2022 г., сряда, 10:30 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Фортуна (Плевен)                    10:1 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:0 (1:0) 
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Национал (София)                   2:1 (2:0) 
26 октомври 2022 г., сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Марек 1915 (Дупница)               13:1 (6:1) 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:5 
в Бургас, ст."Лазур":
Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:2 (1:0) 
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)                     7:0 (5:0) Video
26 октомври 2022 г., сряда, 14:30 ч:
във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов":
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)         5:0 (1:0) 

                           Срещи реванш

9 ноември 2022 г., сряда, 10:30 ч:
Фортуна (Плевен) - Черно море (Варна)                     0:1; общ резултат: 1:11 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                2:0 (1:0); общ резултат: 2:1 
в Кърджали, ст."Горубсо":
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)                     0:3 (0:2); общ резултат: 0:10 
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Спартак 1918 (Варна)                   2:1 (1:1); при дузпите: 4:3; общ резултат: 3:3 
9 ноември 2022 г., сряда, 13:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)           1:2 (0:1); при дузпите: 1:3; общ резултат: 3:3 
9 ноември 2022 г., сряда, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                1:1; общ резултат: 2:14 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  5:0; общ резултат: 10:0 
9 ноември 2022 г., сряда, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)         1:1 (1:1); общ резултат: 1:6 

нагоре


1/4 финали

                           Първи срещи

16 ноември 2022 г., сряда, 10:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Национал (София)                     1:1 (1:0) 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:0 (1:0) 
16 ноември 2022 г., сряда, 11:00 ч:
в София, ст."Александър Шаламанов":
Славия 1913 (София) - Звезденбург (Бургас)                6:1 
16 ноември 2022 г., сряда, 12:00 ч:
във Велико Търново, игрище "Трифон Иванов":
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                 1:8 (0:4) 

                           Срещи реванш

23 ноември 2022 г., сряда, 10:30 ч:
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              4:0 (2:0); общ резултат: 4:1 
23 ноември 2022 г., сряда, 11:00 ч:
в Бургас, ст."Лазур":
Звезденбург (Бургас) - Славия 1913 (София)                3:3; общ резултат: 4:9 
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Черно море (Варна)                     1:1 (1:1); при дузпите: 2:4; общ резултат: 2:2 
23 ноември 2022 г., сряда, 14:00 ч:
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 4:1 (3:1); общ резултат: 12:2 

нагоре


1/2 финали

нагоре


Финал

нагоре