Деца (род.2004):
Купа на БФС 2017/18


Квалификации

Регламент
  - 
  

Представители на ЗС

Североизточна България: Добруджа 1919 (Добрич); Лудогорец 1945 (Разград); Черно море (Варна)
Северозападна България: Ботев (Враца); Етър ВТ (Велико Търново); Спартак 1919 (Плевен)
Югозападна България: ДИТ Спорт (София); Левски (София); Миньор (Перник); Национал (София); ЦСКА (Софиа)
Югоизточна България: Берое (Стара Загора); Ботев (Пловдив); Локомотив 1926 (Пловдив); Спартак-С 94 (Пловдив); Черноморец 1919 (Бургас)

Забележка: Ако не е посочено друго, за всички мачове от квалификациите посоченият на първо място отбор е домакин в мача.

Североизточна България (ЗС Варна)

Област Варна

Янтра 1919 (Габрово) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Добрич

Добруджа 1919 (Добрич) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Шумен

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Търговище

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Русе

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Силистра

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Разград

Лудогорец 1945 (Разград) единствен от областта подава заявка за участие.

Североизточна България

Единствените 3 отбора, подали заявка за участие попълват директно 3-те квоти на Североизточна България за националната фаза на турнира.

нагоре

Северозападна България (ЗС Велико Търново)

Област Велико Търново

                           Финал

22 септември 2017, петък:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:0 

Област Габрово

                           Финал

19 октомври 2017, четвъртък:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)           12:0 

Област Плевен

Спартак 1919 (Плевен) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Ловеч

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Враца

                           Финал

27 септември 2017, сряда:
Ботев (Враца) - Септември 98 (Гложене)                   10:0 

Област Монтана

                           Финал

11 септември 2017, понеделник, 17:00 ч:
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                  6:0 

Област Видин

Видин (Видин) единствен от областта подава заявка за участие.

Поток Велико Търново/Габрово/Плевен/Ловеч

                           Финали

10 октомври 2017, вторник, 16:00 ч:
Спартак 1919 (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)              7:1 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

Поток Враца/Монтана/Видин

                           Първи кръг

26 септември 2017, вторник, 16:00 ч:
в Ружинци:
Видин (Видин) - Кариана (Ерден)                           4:3 
Ботев (Враца)                                             почива

                           Финал

3 октомври 2017, вторник, 14:00 ч:
в Ерден:
Видин (Видин) - Ботев (Враца)                             0:7 

нагоре

Югозападна България (ЗС София)

Област София (столица)

                           Първи кръг

13 септември 2017, сряда, 14:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София)                 7:0 
13 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Витоша 13 (София) - Ферион (София)                        8:0 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)          1:5 
ДИТ Спорт (София) - Н спорт (София)                       3:0 сл. 
Национал (София)                                          почива
Чавдар (Етрополе)                                         почива
Лъвчетата (София)                                         почива
ЦСКА (София)                                              почива
Славия 1913 (София)                                       почива
Левски (София)                                            почива

                           Финали

27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
в София, ст.на ВТУ "Тодор Каблешков":
Витоша 13 (София) - Национал (София)                      1:3 
Чавдар (Етрополе) - Лъвчетата (София)                     0:2 
в София, ст."57-мо училище":
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                       0:2 
Левски Раковски (София) - ДИТ Спорт (София)               0:1 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      0:4 

Област Пазарджик

                           Първи кръг

Левски (Паталеница) - Орлета (Пазарджик)                  -1- 
Хебър 1918 (Пазарджик)                                    почива

                           Финал

21 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
в Главиница:
Левски (Паталеница) - Хебър 1918 (Пазарджик)              -1- 

Югозападна България

                           Финали

4 октомври 2017, сряда, 15:30 ч:
в София, ст."НСА":
Национал (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    4:2 
4 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
в кв.Димова махала, Перник, ст."Звезда":
Миньор (Перник) - Лъвчетата (София)                       4:0 
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Левски (Паталеница)                  13:0 
Марек 1915 (Дупница) - Левски (София)                     0:10 
5 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
в София, ст."Българска армия" - изкуствен терен:
ЦСКА (София) - Средногорец 2016 (Златица)                11:0 

нагоре

Югоизточна България (ЗС Пловдив)

Област Смолян

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Хасково

Хасково (Хасково) единствен от областта подава заявка за участие.

Област Кърджали

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Стара Загора

                           Финал

14 септември 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)               0:3 сл. 

Област Сливен

Няма желаещи да участват отбори от областта.

Област Бургас

                           Първи кръг

30 август 2017, сряда, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Звездичка (Бургас)                    3:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           1/2 финали

6 септември 2017, сряда, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              1:3 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)          2:1 

                           Финал

12 септември 2017, вторник, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)       0:0; при дузпите: 1:3 

Област Ямбол

Няма желаещи да участват отбори от областта.

нагоре



Финална фаза

1/8 финали

Берое (Стара Загора)21 Ботев (Пловдив)31
Добруджа 1919 (Добрич)03 Спартак-С 94 (Пловдив)13
Национал (София)03 Локомотив 1926 (Пловдив)22
Ботев (Враца)01 Левски (София)18
Черно море (Варна)00 ДИТ Спорт (София)11
Спартак 1919 (Плевен)00 ЦСКА (София)64
Етър ВТ (Велико Търново)11 Черноморец 1919 (Бургас)00
Миньор (Перник)00 Лудогорец 1945 (Разград)43

1/4 финали

Ботев (Пловдив) Спартак-С 94 (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) Левски (София)
ДИТ Спорт (София) ЦСКА (София)
Етър ВТ (Велико Търново) Лудогорец 1945 (Разград)


1/8 финали

Жребий: 11 октомври 2017 г., сряда, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

17 октомври 2017, вторник, 14:00 ч:
в Плевен, ст."Белите орли":
Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София)                      0:4 (0:1) 
  [0:2 Йоан Борносузов 25',45'; 0:3 Георги Чорбаджийски 60', 0:4 Валентин Ситнилски 65']
18 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен:
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак-С 94 (Пловдив)           3:3 (1:1) 
  [0:1 Цветан Вълчинов 1п, 1:1 Мартин Господинов 1п, 1:2 Кристиян Чолаков 2п-д,
   1:3 Васил Стойчев 2п, 2:3 Дилян Стоянов 2п, 3:3 Никола Владев 2п]
в Перник, ст."Миньор":
Миньор (Перник) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:3 (0:2) 
  [0:1 Никола Илиев 34', 0:2 Иван Аспарухов 35', 0:3 Димитър Иванов 50']
във Враца, ст."Христо Ботев":
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:8 (1:2) 
  [1:0 Александър Тодоров 4', 1:2 Михаил Милев 10',15'; 1:3 Денис Динев 2п-д,
   1:5 Николай Арахангелов 2п,2п, 1:7 Антоан Тонев 2п,2п, 1:8 Самуил Стойнев 2п]
в София, ст."НСА" - изкуствен терен:
Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               3:2 (2:1) 
  [1:0 Иво Атанасов 20', 2:0 Емре Дрянов 21', 2:2 Любомир Мерджанов 25',51';
   3:2 Николай Маринов 70']
18 октомври 2017, сряда, 14:00 ч:
в Стара Загора, комплекс "Берое" /ст."Локомотив"/:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:1 (1:0) 
  [1:0 Красимир Тодоров 20', 1:1 Иван Аврамов 40']
в Дебелец:
Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Костадин Белалиев 45']
19 октомври 2017, четвъртък, 14:00 ч:
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ДИТ Спорт (София)                    0:1 (0:1) 
  [0:1 Мирослав Колев 3']

                           Срещи реванш

24 октомври 2017, вторник, 14:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - Спартак 1919 (Плевен)                      6:0 (4:0); общ резултат: 10:0 
  [1:0 Кирил Великов 1', 2:0 Георги Чорбаджийски 6', 4:0 Виктор Атанасов 30',35';
   5:0 Мартин Влаевски 39', 6:0 Георги Чорбаджийски 41']
25 октомври 2017, сряда, 11:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
ДИТ Спорт (София) - Черно море (Варна)                    1:0 (0:0); общ резултат: 2:0 
  [1:0 Калоян Костов 40']
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)           1:0 (1:0); общ резултат: 4:3 
  [1:0 Васил Стойчев 20']
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    3:2 (2:2); общ резултат: 4:3 
  [0:1 Христо Костов 16', 1:1 Иван Аврамов 25', 1:2 Йордан Желев 26',
   2:2 Иван Аврамов 33'-псу, 3:2 Мартин Иванов 52']
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Миньор (Перник)                4:0 (2:0); общ резултат: 7:0 
  [1:0 Никола Илиев 15', 3:0 Димитър Иванов 30',52'; 4:0 Никола Илиев 60']
в София, ст."Георги Аспарухов" - помощен терен:
Левски (София) - Ботев (Враца)                            1:0 (0:0); общ резултат: 9:1 
  [1:0 Антон Иванов 70']
25 октомври 2017, сряда, 14:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София)               2:0 (1:0); общ резултат: 4:3 
  [1:0 Кольо Гаврев 28'-псу, 2:0 Петър Андреев 50']
в Бургас, ст."Черноморец":
Черноморец 1919 (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново)       0:1 (0:0); общ резултат: 0:2 
  [0:1 Георги Минчев 40']

нагоре


1/4 финали

Жребий: 14 ноември 2017 г., вторник, 11:30 ч, ЗС на БФС - София, ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           Първи срещи

21 ноември 2017, вторник, 14:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Ботев (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                   - 
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - 
в София, ст."57-мо училище":
ДИТ Спорт (София) - ЦСКА (София)                           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 

                           Срещи реванш

28 ноември 2017, вторник, 13:00 ч:
в Пловдив, ст."Тодор Диев":
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   - 
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов":
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
в София, комплекс "Царско село":
ЦСКА (София) - ДИТ Спорт (София)                           - 
в Разград, комплекс "Гнездо на орли":
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 

нагоре


1/2 финали


нагоре


Финал


нагоре