« Областни групи 2023/24
Североизточна България
Област Варна
1. Аксаково (Аксаково) 12 10 1 1 38:8 31
1. Спринт (Белоградец) 4 3 1 0 9:4 10
Област Добрич
1. Заря 2006 (Крушари) 12 12 0 0 51:5 36
"А" ОГ Добрич - западна подгрупа (10/18 кръга)1. Септември 98 II (Тервел) 8 7 1 0 43:5 22
Област Шумен
1. Мълния (Климент) 12 10 1 1 46:9 31
"А" ОГ Шумен - южна подгрупа (15/22 кръга)1. Тошев (Правенци) 14 11 2 1 55:9 35
"А" ОГ Шумен - централна подгрупа (11/18 кръга)1. Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) 9 7 1 1 34:10 22
Област Търговище
1. Светкавица Тщ II (Търговище) 7 5 1 1 25:8 16
Област Русе
1. Дунарит (Николово) 7 6 0 1 30:6 18
"А" ОГ Русе - западна подгрупа (8/14 кръга)1. Бенковски (Бяла) 7 6 1 0 31:3 19
Област Силистра
1. Лудогорец 2011 (Паисиево) 10 9 0 1 27:6 27
"А" ОГ Силистра - западна подгрупа (8/14 кръга)1. Левски 96 (Главиница) 6 5 1 0 22:4 16
Област Разград
1. Адаспорт (Острово) 13 13 0 0 51:3 39
нагоре
Северозападна България
Област Велико Търново
1. Лозен 1924 (Сухиндол) 10 9 1 0 38:4 28
1. Стрела (Ореш) 8 6 1 1 22:5 19
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа (10/18 кръга)1. Ботев (Дебелец) 7 5 2 0 28:5 17
"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа 2 (8/14 кръга)1. Първомайци 2020 (Първомайци) 7 6 0 1 19:9 18
Област Габрово
1. Локомотив 1927 (Дряново) 9 8 0 1 45:7 24
Област Плевен
1. Левски (Брест) 10 7 1 2 38:14 22
1. Свобода (Милковица) 12 9 2 1 29:7 29
"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа (13/22 кръга)1. Лавров 1946 (Горни Дъбник) 8 6 2 0 27:6 20
Област Ловеч
1. Светкавица (Градежница) 4 3 1 0 13:4 10
Област Враца
1. Септември 98 (Гложене) 10 9 1 0 38:7 28
1. Оряхово 2021 (Оряхово) 9 7 1 1 16:5 22
Област Монтана
1. Ком (Берковица) 11 10 1 0 42:7 31
Област Видин
1. Ботев 1947 (Грамада) 7 5 2 0 29:8 17
нагоре
Югозападна България
Област София (столица)
1. Гранит (Владая) 18 16 1 1 65:18 49
1. Сокол (кв.Бенковски, София) 16 12 1 3 67:18 37
"Б" ОГ София (столица) - южна подгрупа (18/27 кръга)1. Национал (София) 17 17 0 0 102:12 51
Област София
1. ОФК Костенец (гр.Костенец) 14 14 0 0 57:7 42
"А" ОГ София - Първа фаза, Западна подгрупа (12/14 кръга)1. Правец (Правец) 11 10 1 0 42:10 31
Област Перник
1. Чорни (Брезник) 13 11 1 1 48:11 34
"А" ОГ Перник - подгрупа II (14/14 кръга)1. Металург 1957 (Перник) 13 12 0 1 76:6 36
Област Благоевград
1. Локомотив (Дамяница) 15 11 2 2 43:16 35
"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" (18/26 кръга)1. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 15 14 1 0 67:13 43
1. Слащен 2007 (Слащен) 9 8 1 0 39:5 25
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Места" - Първа фаза, подгрупа "Запад" (12/18 кръга)1. Авангард 1973 (Бачево) 10 9 1 0 37:5 28
"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" (15/22 кръга)1. ФК Спортист 1959 (Падеш) 13 9 2 2 49:17 29
Област Кюстендил
1. Спортист (Слокощица) 16 12 3 1 57:17 39
"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила" (14/22 кръга)1. Сокол 2015 (Самораново) 11 11 0 0 45:7 33
Област Пазарджик
1. Чико Бунара (Бяга) 16 12 4 0 46:8 40
"А" ОГ Пазарджик - Първа фаза, Втора група (18 кръга)1. Балкан 1952 (Варвара) 18 17 1 0 90:13 52
"А" ОГ Пазарджик - Втора фаза, Първа група (2/10 кръга)1. Балкан 1952 (Варвара) 9 8 1 0 39:10 25
"А" ОГ Пазарджик - Втора фаза, Втора група (2/10 кръга)
1. Драгиново (Драгиново) 15 14 0 1 65:16 42
нагоре
Югоизточна България
Област Пловдив
1. Дълго поле (Дълго поле) 18 12 4 2 49:20 40
"А" ОГ Пловдив - Първа фаза, Втора група (18 кръга)1. Марица (Милево) 18 16 1 1 50:5 49 [+] Първа група
"А" ОГ Пловдив - Втора фаза, Първа група (21/28 кръга)1. Тракия 06 (Стамболийски) 2 2 0 0 9:1 6
"А" ОГ Пловдив - Втора фаза, Втора група (21/28 кръга)
"А" ОГ Пловдив - Втора фаза, Трета група (21/32 кръга)
1. Спартак 2012 (Избеглии) 12 10 2 0 50:7 32
"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа (14/22 кръга)1. Тракия 94 (Царимир) 13 11 1 1 37:5 34
"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа (17/26 кръга)1. Траките 2007 (Скутаре) 16 11 3 2 47:16 36
Област Хасково
1. ФК Свиленград (Свиленград) 14 12 1 1 56:14 37
Област Стара Загора
1. Мини "Марица-изток" (Раднево) 12 10 0 2 36:11 30
Област Сливен
1. Кортен 2012 (Кортен) 11 9 2 0 35:8 29
Област Бургас
1. Нефтохимик 1962 (Бургас) 12 11 1 0 38:6 34
1. Черноморец 1919 II (Бургас) 15 13 1 1 71:13 40
"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа (11/18 кръга)1. Аполония (Созопол) 8 7 1 0 33:9 22
Област Ямбол
1. Априлец 2017 (Бояджик) 10 9 0 1 38:9 27
нагоре