ОФГ Разград 2017/18


ОФГ Разград - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

28 април 2018, събота, 17:00 ч / XVIII кръг:
Левски (Подайва) - Барса 2011 (Сушево)                     - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Стрела (Тодорово)               - 
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Завет)                  - 
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                    - 
Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене)              - 
Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стара сила (Старо селище)          17   15   1   1   64:13   46    
-------------------------------------------------------------------
 2. Стрела (Тодорово)                  17   11   3   3   40:21   36    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Челси (Брестовене)                 17   11   2   4   40:17   35    
 4. Бенковски 2016 (Исперих)           16   11   0   5   41:18   33    
 5. Златен лист (Точилари)             15    9   2   4   36:21   29    
 6. Левски (Подайва)                   16    8   0   8   40:35   24    
 7. Академик (Веселец)                 17    7   2   8   34:38   23    
 8. Барса 2011 (Сушево)                16    6   0  10   19:40   18    
 9. Светкавица (Медовене)              15    5   0  10   29:39   15     [2 0 1  9:3  6]
10. Адаспорт (Острово)                 17    5   0  12   22:40   15     [2 0 2  6:7  6]
11. Вихър (Завет)                      16    5   0  11   20:52   15 [+] [1 0 2  4:9  3]
12. Скрита сила (Мъдрево)              17    0   0  17    0:51    0    

Бележки
  - Вихър (Завет) се включва в групата.

                           XI кръг - изтеглен мач

2 септември 2017, събота, 18:00 ч:
Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих)         0:3 

                           I кръг

8 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Светкавица (Медовене)                 3:0 
9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Бенковски 2016 (Исперих) - Адаспорт (Острово)             2:1 
Барса 2011 (Сушево) - Златен лист (Точилари)              0:6 
10 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Академик (Веселец)                        2:9 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Челси (Брестовене) - Левски (Подайва)                     4:0 
Стара сила (Старо селище) - Скрита сила (Мъдрево)         3:0 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Левски (Подайва) - Академик (Веселец)                     7:2 
Златен лист (Точилари) - Стрела (Тодорово)                3:4 
Адаспорт (Острово) - Барса 2011 (Сушево)                  8:0 
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски 2016 (Исперих)          0:3 
Челси (Брестовене) - Стара сила (Старо селище)            2:0 
17 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Вихър (Завет)                     6:0 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)              4:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Челси (Брестовене)             2:1 
Барса 2011 (Сушево) - Скрита сила (Мъдрево)               3:0 
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                    3:1 
Вихър (Завет) - Златен лист (Точилари)                    1:3 
Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене)                4:1 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Светкавица (Медовене)                  4:0 
Златен лист (Точилари) - Академик (Веселец)               3:0 
Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет)                        3:1 
Скрита сила (Мъдрево) - Стрела (Тодорово)                 0:3 
Челси (Брестовене) - Барса 2011 (Сушево)                  2:1 
Стара сила (Старо селище) - Бенковски 2016 (Исперих)      2:1 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Бенковски 2016 (Исперих) - Левски (Подайва)               8:1 
Барса 2011 (Сушево) - Стара сила (Старо селище)           2:7 
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    3:1 
Вихър (Завет) - Скрита сила (Мъдрево)                     3:0 
Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово)                   0:3 
Светкавица (Медовене) - Златен лист (Точилари)            2:4 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари)                 3:0 
Адаспорт (Острово) - Светкавица (Медовене)                3:0 
Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец)                0:3 
Челси (Брестовене) - Вихър (Завет)                        1:3 
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             4:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Барса 2011 (Сушево)            3:0 

                           XI кръг - изтеглен мач

15 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево)               2:0 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Вихър (Завет) - Стара сила (Старо селище)                 1:12 
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                   1:8 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Барса 2011 (Сушево) - Левски (Подайва)                    1:0 
Светкавица (Медовене) - Скрита сила (Мъдрево)             3:0 
Златен лист (Точилари) - Адаспорт (Острово)               3:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Бенковски 2016 (Исперих)              1:4 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово)                     8:0 
Скрита сила (Мъдрево) - Златен лист (Точилари)            0:3 
Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене)                2:1 
Стара сила (Старо селище) - Академик (Веселец)            3:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Вихър (Завет)                  3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Стрела (Тодорово)                   0:3 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      1:3 
Вихър (Завет) - Барса 2011 (Сушево)                       3:0 
Академик (Веселец) - Бенковски 2016 (Исперих)             0:3 
Светкавица (Медовене) - Стара сила (Старо селище)         2:4 
Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене)               2:2 
Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Скрита сила (Мъдрево)                  3:0 
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                   2:0 
Стара сила (Старо селище) - Златен лист (Точилари)        3:0 
Бенковски 2016 (Исперих) - Светкавица (Медовене)          6:0 
Барса 2011 (Сушево) - Академик (Веселец)                  3:0 
Стрела (Тодорово) - Вихър (Завет)                         3:0 

                           XI кръг

2 септември 2017, събота, 18:00 ч:
Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих)         0:3 
15 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево)               2:0 
18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Вихър (Завет) - Левски (Подайва)                          0:3 
Академик (Веселец) - Стрела (Тодорово)                    0:3 
Светкавица (Медовене) - Барса 2011 (Сушево)               изтеглен 
Златен лист (Точилари) - Бенковски 2016 (Исперих)         изтеглен 
Адаспорт (Острово) - Стара сила (Старо селище)            0:3 
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                0:3 

                           XXII кръг - изтеглени мачове

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    0:0 
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            3:0 
Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 

                           XII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Челси (Брестовене)                     1:2 
Скрита сила (Мъдрево) - Стара сила (Старо селище)         0:3 
Адаспорт (Острово) - Бенковски 2016 (Исперих)             0:3 
Златен лист (Точилари) - Барса 2011 (Сушево)              2:0 
Светкавица (Медовене) - Стрела (Тодорово)                 1:3 
Академик (Веселец) - Вихър (Завет)                        3:0 

                           XIII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Академик (Веселец) - Левски (Подайва)                     отложен 
Вихър (Завет) - Светкавица (Медовене)                     отложен 
Стрела (Тодорово) - Златен лист (Точилари)                отложен 
Барса 2011 (Сушево) - Адаспорт (Острово)                  отложен 
Бенковски 2016 (Исперих) - Скрита сила (Мъдрево)          отложен 
Стара сила (Старо селище) - Челси (Брестовене)            отложен 

                           XIV кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец)                1:5 
31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              0:3 
Челси (Брестовене) - Бенковски 2016 (Исперих)             3:0 
Скрита сила (Мъдрево) - Барса 2011 (Сушево)               0:3 
Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                    0:3 
Златен лист (Точилари) - Вихър (Завет)                    3:0 

                           XV кръг

6 април 2018, петък, 14:00 ч:
Академик (Веселец) - Златен лист (Точилари)               1:1 
7 април 2018, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Левски (Подайва)                  7:1 
Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово)                        3:0 
Стрела (Тодорово) - Скрита сила (Мъдрево)                 3:0 
Барса 2011 (Сушево) - Челси (Брестовене)                  3:1 
Бенковски 2016 (Исперих) - Стара сила (Старо селище)      0:3 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Левски (Подайва) - Бенковски 2016 (Исперих)               3:0 
Стара сила (Старо селище) - Барса 2011 (Сушево)           3:0 
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                    0:0 
Скрита сила (Мъдрево) - Вихър (Завет)                     0:3 
Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец)                   0:3 
Златен лист (Точилари) - Светкавица (Медовене)            отложен 

                           XVII кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Адаспорт (Острово)                3:0 
Академик (Веселец) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 
Вихър (Завет) - Челси (Брестовене)                        0:3 
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             4:4 
Барса 2011 (Сушево) - Бенковски 2016 (Исперих)            3:0 
21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва)                 3:2 

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Левски (Подайва) - Барса 2011 (Сушево)                     - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Стрела (Тодорово)               - 
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Завет)                  - 
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                    - 
Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене)              - 
Адаспорт (Острово) - Златен лист (Точилари)                - 

                           XIX кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва)                      - 
Златен лист (Точилари) - Скрита сила (Мъдрево)             - 
Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене)                 - 
Академик (Веселец) - Стара сила (Старо селище)             - 
Вихър (Завет) - Бенковски 2016 (Исперих)                   - 
Стрела (Тодорово) - Барса 2011 (Сушево)                    - 

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                       - 
Барса 2011 (Сушево) - Вихър (Завет)                        - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Академик (Веселец)              - 
Стара сила (Старо селище) - Светкавица (Медовене)          - 
Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари)                - 
Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово)                 - 

                           XXI кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Левски (Подайва)                   - 
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                    - 
Златен лист (Точилари) - Стара сила (Старо селище)         - 
Светкавица (Медовене) - Бенковски 2016 (Исперих)           - 
Академик (Веселец) - Барса 2011 (Сушево)                   - 
Вихър (Завет) - Стрела (Тодорово)                          - 

                           XXII кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    0:0 
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            3:0 
Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево)                3:0 
26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Левски (Подайва) - Вихър (Завет)                           - 
Стрела (Тодорово) - Академик (Веселец)                    изтеглен 
Барса 2011 (Сушево) - Светкавица (Медовене)                - 
Бенковски 2016 (Исперих) - Златен лист (Точилари)          - 
Стара сила (Старо селище) - Адаспорт (Острово)            изтеглен 
Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево)                изтеглен 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Стара сила (Старо селище) XXX 4:0 -:- 2:1 3:0 4:1 3:0 3:0 -:- 3:0 -:- 3:0 2. Стрела (Тодорово) 4:4 XXX 3:1 1:4 -:- 1:3 0:0 -:- 3:0 3:1 3:0 3:0 3. Челси (Брестовене) 2:0 0:0 XXX 3:0 -:- 4:0 -:- 2:1 2:1 2:0 1:3 3:0 4. Бенковски 2016 (Исперих) 0:3 -:- 2:1 XXX -:- 8:1 -:- 3:0 6:0 2:1 3:0 -:- 5. Златен лист (Точилари) -:- 3:4 2:2 0:3 XXX 3:2 3:0 2:0 -:- 3:0 3:0 -:- 6. Левски (Подайва) 0:3 -:- 1:2 3:0 3:0 XXX 7:2 -:- 4:0 8:0 -:- 3:0 7. Академик (Веселец) -:- 0:3 1:8 0:3 1:1 -:- XXX -:- 4:1 0:3 3:0 3:0 8. Барса 2011 (Сушево) 2:7 0:3 3:1 3:0 0:6 1:0 3:0 XXX -:- -:- -:- 3:0 9. Светкавица (Медовене) 2:4 1:3 -:- -:- 2:4 7:1 1:5 2:0 XXX 3:0 6:0 3:0 10. Адаспорт (Острово) 0:3 0:3 -:- 0:3 -:- -:- 0:3 8:0 3:0 XXX 3:1 3:0 11. Вихър (Завет) 1:12 -:- 0:3 -:- 1:3 0:3 2:9 3:0 -:- 3:0 XXX 3:0 12. Скрита сила (Мъдрево) 0:3 0:3 0:3 0:3 0:3 -:- 0:3 0:3 -:- -:- 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Разград - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

28 април 2018, събота, 17:00 ч / XV кръг:
Езерче (Езерче) - Бели Лом (Дряновец)                      - 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч / XV кръг:
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                          - 
Локомотив (Самуил) - Спортист (Пороище)                    - 
Белите орли (Лозница) - Победа (Богданци)                  - 
Ураган (Гецово) - Ясен (Ясеновец)                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бели Лом (Дряновец)                14   12   1   1   41:9    37    
-------------------------------------------------------------------
 2. Белите орли (Лозница)              14   11   1   2   46:13   34 [+]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Миньор (Сеново)                    13   10   1   2   28:7    31    
 4. Вихър (Лозница)                    14    8   2   4   32:18   26    
 5. Победа (Богданци)                  13    7   1   5   31:25   22    
 6. Езерче (Езерче)                    13    6   0   7   24:25   18 [+]
 7. Спортист (Пороище)                 14    5   2   7   31:23   17    
 8. Ураган (Гецово)                    13    2   0  11    9:54    6     [1 0 0  4:3  3]
 9. Ясен (Ясеновец)                    14    2   0  12   11:43    6     [0 0 1  3:4  0]
10. Локомотив (Самуил)                 14    1   0  13    3:39    3 [+]

Бележки
  - Светкавица (Чудомир), 2-ри през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Езерче (Езерче), Локомотив (Самуил) и Белите орли (Лозница) се включват в групата.

                           IX кръг - изтеглени мачове

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Белите орли (Лозница) - Вихър (Лозница)                   4:2 
Локомотив (Самуил) - Ясен (Ясеновец)                      3:0 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  1:2 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         4:0 
3 септември 2017, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       3:0 

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница)                     2:0 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Победа (Богданци) - Спортист (Пороище)                    4:1 
Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново)                         0:3 
Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил)                      3:0 
Белите орли (Лозница) - Езерче (Езерче)                   6:0 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци)                   6:0 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Лозница) - Езерче (Езерче)                         1:0 
Локомотив (Самуил) - Белите орли (Лозница)                0:3 
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         2:0 
Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец)                      8:2 

                           III кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Победа (Богданци) - Вихър (Лозница)                       3:2 
Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец)                     0:4 
Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище)                      0:5 
Белите орли (Лозница) - Миньор (Сеново)                   2:0 
Езерче (Езерче) - Локомотив (Самуил)                      3:0 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово)                     3:0 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Локомотив (Самуил)                      3:0 
Миньор (Сеново) - Езерче (Езерче)                         3:0 
Спортист (Пороище) - Белите орли (Лозница)                0:3 
Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец)                       3:0 

                           V кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница)                         0:3 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Ураган (Гецово) - Победа (Богданци)                       1:5 
Белите орли (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)               4:0 
Езерче (Езерче) - Спортист (Пороище)                      3:2 
Локомотив (Самуил) - Миньор (Сеново)                      0:3 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Спортист (Пороище) - Локомотив (Самуил)                   3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Езерче (Езерче)                     4:1 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         2:0 
Победа (Богданци) - Белите орли (Лозница)                 2:3 
Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово)                         3:4 

                           VII кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         1:8 
Белите орли (Лозница) - Ясен (Ясеновец)                   3:0 
Езерче (Езерче) - Победа (Богданци)                       4:2 
Локомотив (Самуил) - Бели Лом (Дряновец)                  0:3 
Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище)                      1:0 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                     1:1 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      0:0 
Победа (Богданци) - Локомотив (Самуил)                    3:0 
Ясен (Ясеновец) - Езерче (Езерче)                         0:3 
Ураган (Гецово) - Белите орли (Лозница)                   0:8 

                           IX кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Белите орли (Лозница) - Вихър (Лозница)                   4:2 
Локомотив (Самуил) - Ясен (Ясеновец)                      3:0 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  1:2 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         4:0 
3 септември 2017, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       3:0 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Белите орли (Лозница) - Вихър (Лозница)                   изтеглен 
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         изтеглен 
Локомотив (Самуил) - Ясен (Ясеновец)                      изтеглен 
Миньор (Сеново) - Победа (Богданци)                       изтеглен 
Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец)                  изтеглен 

                           XVIII кръг - изтеглени мачове

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  3:1 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Локомотив (Самуил)                      3:0 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Вихър (Лозница) - Белите орли (Лозница)                   1:5 

                           X кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец)                     отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Победа (Богданци)                    отложен 
Миньор (Сеново) - Ясен (Ясеновец)                         отложен 
Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово)                      отложен 
Езерче (Езерче) - Белите орли (Лозница)                   отложен 

                           XI кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Езерче (Езерче) - Вихър (Лозница)                         1:2 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Белите орли (Лозница) - Локомотив (Самуил)                3:0 
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         0:1 
Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище)                      3:0 
Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец)                   1:3 

                           XII кръг

8 април 2018, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Сеново) - Белите орли (Лозница)                   5:1 
8 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Победа (Богданци)                       2:2 
Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец)                     3:0 
Локомотив (Самуил) - Езерче (Езерче)                      0:3 
9 април 2018, понеделник, 15:00 ч:
Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово)                      7:0 

                           XIII кръг

15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Вихър (Лозница)                      0:3 
Езерче (Езерче) - Миньор (Сеново)                         1:3 
Белите орли (Лозница) - Спортист (Пороище)                1:1 
Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец)                     0:5 
Ясен (Ясеновец) - Победа (Богданци)                       0:3 

                           XIV кръг

21 април 2018, събота, 17:00 ч:
Спортист (Пороище) - Езерче (Езерче)                      2:1 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ясен (Ясеновец)                         3:0 
Победа (Богданци) - Ураган (Гецово)                       3:0 
Бели Лом (Дряновец) - Белите орли (Лозница)               2:0 
Миньор (Сеново) - Локомотив (Самуил)                      3:0 

                           XV кръг

28 април 2018, събота, 17:00 ч:
Езерче (Езерче) - Бели Лом (Дряновец)                      - 
29 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                          - 
Локомотив (Самуил) - Спортист (Пороище)                    - 
Белите орли (Лозница) - Победа (Богданци)                  - 
Ураган (Гецово) - Ясен (Ясеновец)                          - 

                           XVI кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Локомотив (Самуил)                   - 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                          - 
Ясен (Ясеновец) - Белите орли (Лозница)                    - 
Победа (Богданци) - Езерче (Езерче)                        - 
Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново)                       - 

                           XVII кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец)                      - 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница)                       - 
Локомотив (Самуил) - Победа (Богданци)                     - 
Езерче (Езерче) - Ясен (Ясеновец)                          - 
Белите орли (Лозница) - Ураган (Гецово)                    - 

                           XVIII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  3:1 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Локомотив (Самуил)                      3:0 
18 март 2018, неделя, 15:30 ч:
Вихър (Лозница) - Белите орли (Лозница)                   1:5 
19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище)                  изтеглен 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Лозница) - Белите орли (Лозница)                   изтеглен 
Ураган (Гецово) - Езерче (Езерче)                          - 
Ясен (Ясеновец) - Локомотив (Самуил)                      изтеглен 
Победа (Богданци) - Миньор (Сеново)                        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бели Лом (Дряновец) XXX 2:0 1:1 2:0 6:0 4:1 3:1 3:0 3:0 -:- 2. Белите орли (Лозница) 4:0 XXX 2:0 4:2 -:- 6:0 1:1 -:- 3:0 3:0 3. Миньор (Сеново) -:- 5:1 XXX -:- 3:0 3:0 1:0 2:0 -:- 3:0 4. Вихър (Лозница) -:- 1:5 2:0 XXX 2:2 1:0 0:0 -:- 3:0 3:0 5. Победа (Богданци) 1:3 2:3 -:- 3:2 XXX -:- 4:1 3:0 3:0 3:0 6. Езерче (Езерче) -:- -:- 1:3 1:2 4:2 XXX 3:2 4:0 -:- 3:0 7. Спортист (Пороище) 1:2 0:3 -:- -:- -:- 2:1 XXX 7:0 8:2 3:0 8. Ураган (Гецово) 0:5 0:8 0:1 1:8 1:5 -:- 0:5 XXX -:- 3:0 9. Ясен (Ясеновец) 0:4 -:- 0:3 0:3* 0:3 0:3 3:0 3:4 XXX 3:0 10. Локомотив (Самуил) 0:3 0:3 0:3 0:3 -:- 0:3 -:- -:- 3:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Бенковски (Исперих)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)

нагоре