ОГ Разград 2020/21

« ОГ Разград 2020/21

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч / II кръг:
Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище)                       - 
Вихър (Лозница) - Левски (Подайва)                         - 
Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново)                      - 
Победа (Богданци) - Вълци (Владимировци)                   - 
20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч / II кръг:
Локомотив 2019 (Самуил) - Златен лист (Точилари)           - 
Ураган (Гецово) - Челси (Брестовене)                       - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ураган (Гецово) 1 1 0 0 8:0 3 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Левски (Подайва) 1 1 0 0 4:2 3 3. Бели Лом (Дряновец) 1 1 0 0 3:1 3 4. Миньор (Сеново) 1 1 0 0 5:4 3 5. Вълци (Владимировци) 0 0 0 0 0:0 0 . Локомотив 2019 (Самуил) 0 0 0 0 0:0 0 . Победа (Богданци) 0 0 0 0 0:0 0 . Челси (Брестовене) 0 0 0 0 0:0 0 9. Вихър (Лозница) 1 0 0 1 4:5 0 10. Спортист (Пороище) 1 0 0 1 2:4 0 11. Златен лист (Точилари) 1 0 0 1 1:3 0 12. Ясен (Ясеновец) 1 0 0 1 0:8 0
I кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Челси (Брестовене) - Победа (Богданци) - Златен лист (Точилари) - Бели Лом (Дряновец) 1:3 Левски (Подайва) - Спортист (Пороище) 4:2 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ураган (Гецово) - Ясен (Ясеновец) 8:0 Вълци (Владимировци) - Локомотив 2019 (Самуил) - Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница) 5:4 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница) - Левски (Подайва) - Бели Лом (Дряновец) - Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) - Вълци (Владимировци) - 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив 2019 (Самуил) - Златен лист (Точилари) - Ураган (Гецово) - Челси (Брестовене) - III кръг Челси (Брестовене) - Ясен (Ясеновец) - Вълци (Владимировци) - Ураган (Гецово) - Златен лист (Точилари) - Победа (Богданци) - Миньор (Сеново) - Локомотив 2019 (Самуил) - Левски (Подайва) - Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) - Вихър (Лозница) - IV кръг Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) - Спортист (Пороище) - Локомотив 2019 (Самуил) - Левски (Подайва) - Победа (Богданци) - Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово) - Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене) - Вълци (Владимировци) - V кръг Вълци (Владимировци) - Ясен (Ясеновец) - Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене) - Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово) - Левски (Подайва) - Победа (Богданци) - Спортист (Пороище) - Локомотив 2019 (Самуил) - Вихър (Лозница) - Бели Лом (Дряновец) - VI кръг Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец) - Локомотив 2019 (Самуил) - Вихър (Лозница) - Победа (Богданци) - Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово) - Левски (Подайва) - Челси (Брестовене) - Миньор (Сеново) - Вълци (Владимировци) - Златен лист (Точилари) - VII кръг Златен лист (Точилари) - Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново) - Вълци (Владимировци) - Левски (Подайва) - Челси (Брестовене) - Спортист (Пороище) - Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница) - Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец) - Локомотив 2019 (Самуил) - VIII кръг Ясен (Ясеновец) - Локомотив 2019 (Самуил) - Победа (Богданци) - Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница) - Челси (Брестовене) - Спортист (Пороище) - Вълци (Владимировци) - Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари) - Миньор (Сеново) - IX кръг Миньор (Сеново) - Ясен (Ясеновец) - Левски (Подайва) - Златен лист (Точилари) - Спортист (Пороище) - Вълци (Владимировци) - Вихър (Лозница) - Челси (Брестовене) - Бели Лом (Дряновец) - Ураган (Гецово) - Локомотив 2019 (Самуил) - Победа (Богданци) - X кръг Ясен (Ясеновец) - Победа (Богданци) - Ураган (Гецово) - Локомотив 2019 (Самуил) - Челси (Брестовене) - Бели Лом (Дряновец) - Вълци (Владимировци) - Вихър (Лозница) - Златен лист (Точилари) - Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново) - Левски (Подайва) - XI кръг Левски (Подайва) - Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище) - Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница) - Златен лист (Точилари) - Бели Лом (Дряновец) - Вълци (Владимировци) - Локомотив 2019 (Самуил) - Челси (Брестовене) - Победа (Богданци) - Ураган (Гецово) - XII кръг Ясен (Ясеновец) - Ураган (Гецово) - Победа (Богданци) - Челси (Брестовене) - Локомотив 2019 (Самуил) - Вълци (Владимировци) - Бели Лом (Дряновец) - Златен лист (Точилари) - Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище) - Левски (Подайва) - XIII кръг Спортист (Пороище) - Ясен (Ясеновец) - Левски (Подайва) - Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец) - Златен лист (Точилари) - Локомотив 2019 (Самуил) - Вълци (Владимировци) - Победа (Богданци) - Челси (Брестовене) - Ураган (Гецово) - XIV кръг Ясен (Ясеновец) - Челси (Брестовене) - Ураган (Гецово) - Вълци (Владимировци) - Победа (Богданци) - Златен лист (Точилари) - Локомотив 2019 (Самуил) - Миньор (Сеново) - Бели Лом (Дряновец) - Левски (Подайва) - Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище) - XV кръг Вихър (Лозница) - Ясен (Ясеновец) - Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец) - Левски (Подайва) - Локомотив 2019 (Самуил) - Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) - Златен лист (Точилари) - Ураган (Гецово) - Вълци (Владимировци) - Челси (Брестовене) - XVI кръг Ясен (Ясеновец) - Вълци (Владимировци) - Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари) - Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново) - Победа (Богданци) - Левски (Подайва) - Локомотив 2019 (Самуил) - Спортист (Пороище) - Бели Лом (Дряновец) - Вихър (Лозница) - XVII кръг Бели Лом (Дряновец) - Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница) - Локомотив 2019 (Самуил) - Спортист (Пороище) - Победа (Богданци) - Левски (Подайва) - Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново) - Челси (Брестовене) - Златен лист (Точилари) - Вълци (Владимировци) - XVIII кръг Ясен (Ясеновец) - Златен лист (Точилари) - Вълци (Владимировци) - Миньор (Сеново) - Челси (Брестовене) - Левски (Подайва) - Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище) - Победа (Богданци) - Вихър (Лозница) - Локомотив 2019 (Самуил) - Бели Лом (Дряновец) - XIX кръг Локомотив 2019 (Самуил) - Ясен (Ясеновец) - Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци) - Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово) - Спортист (Пороище) - Челси (Брестовене) - Левски (Подайва) - Вълци (Владимировци) - Миньор (Сеново) - Златен лист (Точилари) - XX кръг Ясен (Ясеновец) - Миньор (Сеново) - Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва) - Вълци (Владимировци) - Спортист (Пороище) - Челси (Брестовене) - Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец) - Победа (Богданци) - Локомотив 2019 (Самуил) - XXI кръг Победа (Богданци) - Ясен (Ясеновец) - Локомотив 2019 (Самуил) - Ураган (Гецово) - Бели Лом (Дряновец) - Челси (Брестовене) - Вихър (Лозница) - Вълци (Владимировци) - Спортист (Пороище) - Златен лист (Точилари) - Левски (Подайва) - Миньор (Сеново) - XXII кръг Ясен (Ясеновец) - Левски (Подайва) - Миньор (Сеново) - Спортист (Пороище) - Златен лист (Точилари) - Вихър (Лозница) - Вълци (Владимировци) - Бели Лом (Дряновец) - Челси (Брестовене) - Локомотив 2019 (Самуил) - Ураган (Гецово) - Победа (Богданци) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ураган (Гецово) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8:0 2. Левски (Подайва) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- 3. Бели Лом (Дряновец) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Миньор (Сеново) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 5:4 -:- -:- -:- 5. Вълци (Владимировци) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Локомотив 2019 (Самуил) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Победа (Богданци) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 8. Челси (Брестовене) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 9. Вихър (Лозница) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 10. Спортист (Пороище) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 11. Златен лист (Точилари) -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 12. Ясен (Ясеновец) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Бели Лом (Дряновец)
Бенковски (Исперих)
Слава (Севар)
Златен лист (Точилари)

нагоре