Елитна група (U-16) 2023/24

Юноши младша възраст (род.2008):
Елитна група (U-16) 2023/24

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:             

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 30 28 0 2 131:17 84 Шампион ------------------------------------------------------------------- 2. Септември (София) 30 25 2 3 102:19 77 3. ЦСКА (София) 30 19 6 5 83:41 63 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 30 20 2 8 60:36 62 5. Ботев (Пловдив) 30 18 3 9 91:47 57 6. Национал (София) 30 16 8 6 86:38 56 7. Левски (София) 30 16 6 8 56:33 54 8. Славия 1913 (София) 30 14 4 12 78:53 46 9. Пловдив 2015 (Пловдив) 30 10 4 16 42:62 34 [*] Е U17 10. Пирин (Благоевград) 30 9 3 18 44:76 30 11. Арда 1924 (Кърджали) 30 8 5 17 37:57 29 [*] 12. Хебър 1918 (Пазарджик) 30 5 9 16 32:68 24 13. Звезденбург (Бургас) 30 5 7 18 33:77 22 [*] 14. Спартак (Плевен) 30 6 3 21 49:123 21 ------------------------------------------------------------------- 15. Берое (Стара Загора) 30 5 3 22 38:110 18 Изпада 16. Спартак 1947 (Пловдив) 30 2 3 25 17:122 9 [*] Изпада
Бележки - Най-преднокласираният в края на сезона отбор измежду Арда 1924 (Кърджали), Звезденбург (Бургас), Пловдив 2015 (Пловдив) и Спартак 1947 (Пловдив) има право да участва в Елитна група (U-17) за следващия сезон. - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове на ст."Хасан Семерджи" в Момчилград освен ако не е посочено друго. - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - помощен терен в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово освен ако не е посочено друго. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - помощен терен в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци освен ако не е посочено друго. - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Александър Шаламанов" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" - изкуствен терен в Плевен освен ако не е посочено друго. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Оризари освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" - помощен терен в Пазарджик освен ако не е посочено друго. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София освен ако не е посочено друго. I кръг 5 август 2023 г., събота, 09:00 ч: Септември (София) - Звезденбург (Бургас) 4:0 (2:0) Славия 1913 (София) - Левски (София) 1:2 (0:1) Video 5 август 2023 г., събота, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 (2:0) Video 5 август 2023 г., събота, 10:30 ч: в Кърджали, ст."Арена Арда": Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 (1:0) 5 август 2023 г., събота, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (1:0) 5 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Национал (София) 1:2 (1:1) 6 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 6:2 (3:1) Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) 2:5 (2:3) II кръг 11 август 2023 г., петък, 09:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Славия 1913 (София) 2:2 (2:0) 12 август 2023 г., събота, 09:00 ч: Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали) 5:0 (2:0) Video Спартак 1947 (Пловдив) - Септември (София) 0:8 (0:3) 12 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 1:5 (1:2) 12 август 2023 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 3:3 (1:1) 12 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 3:0 (0:0) Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 3:2 (1:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 4:1 (3:1) III кръг 19 август 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен 19 август 2023 г., събота, 11:30 ч: Славия 1913 (София) - Спартак 1947 (Пловдив) 7:2 (2:1) 19 август 2023 г., събота, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 (0:0) ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 (1:1) 19 август 2023 г., събота, 17:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Звезденбург (Бургас) 0:3 (0:0) 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:3 (0:1) Спартак (Плевен) - Национал (София) 1:7 (1:4) Пирин (Благоевград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3 (1:3) 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (0:0) IV кръг 23 август 2023 г., сряда, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1 (1:1) Национал (София) - Пирин (Благоевград) 7:2 (3:2) Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 2:1 (1:0) 23 август 2023 г., сряда, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 0:3 (0:1) 23 август 2023 г., сряда, 17:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Ботев (Пловдив) 2:2 (0:0) 23 август 2023 г., сряда, 18:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен) 0:3 (0:1) Левски (София) - ЦСКА (София) 0:0 Берое (Стара Загора) - Септември (София) 1:7 (0:3) V кръг 26 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:4 (1:4) 26 август 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:0 (2:0) 26 август 2023 г., събота, 11:30 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 9:0 (3:0) 26 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Национал (София) 0:3 (0:0) 27 август 2023 г., неделя, 10:00 ч: в Плевен, ст."Плевен": Спартак (Плевен) - Левски (София) 1:6 (0:3) 27 август 2023 г., неделя, 11:00 ч: в София, ст."Българска армия": ЦСКА (София) - Звезденбург (Бургас) 3:0 (3:0) Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0 (2:0) 27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 5:2 (4:1) Video VI кръг 2 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) 0:4 (0:1) 2 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1 (2:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:0) Септември (София) - Славия 1913 (София) 2:1 (0:1) 2 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Спартак (Плевен) 0:1 (0:1) 2 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:7 (0:2) 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) 2:3 (2:2) Левски (София) - Пирин (Благоевград) 2:1 (0:0) VII кръг 16 септември 2023 г., събота, 10:30 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Септември (София) 1:5 (0:4) 16 септември 2023 г., събота, 15:30 ч: Спартак (Плевен) - Спартак 1947 (Пловдив) 7:1 (3:0) 17 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Пирин (Благоевград) - Звезденбург (Бургас) 3:3 (2:1) 17 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Левски (София) 2:2 (0:1) Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 (1:0) 17 септември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) Video Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 7:0 (3:0) 18 септември 2023 г., понеделник, 12:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база - изк.терен: ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:4 (1:3) VIII кръг 23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Ботев (Пловдив) 2:1 (0:1) 23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) 3:0 (1:0) 24 септември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 (1:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен) 5:0 (3:0) 24 септември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:0 24 септември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 2:10 (1:4) 24 септември 2023 г., неделя, 15:30 ч: Левски (София) - Национал (София) 1:0 (1:0) Video 24 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:3 (0:3) IX кръг 30 септември 2023 г., събота, 11:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 (3:0) 30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (0:1) 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 2:1 (1:0) 1 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 (0:1) 1 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Национал (София) - Звезденбург (Бургас) 4:1 (1:0) 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) 1:1 (0:1) 1 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 4:3 (2:2) 1 октомври 2023 г., неделя, 15:30 ч: Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) 2:1 (0:0) X кръг 7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:2) 7 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Спартак (Плевен) 8:0 (3:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 4:3 (2:2) Video 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Национал (София) 0:4 (0:3) 8 октомври 2023 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 1:0 (0:0) 8 октомври 2023 г., неделя, 14:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:3 (2:2) 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) 3:4 (2:2) 9 октомври 2023 г., понеделник, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 8:1 (5:0) XI кръг 13 октомври 2023 г., петък, 15:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 (1:1) 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Септември (София) 1:2 (0:1) 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:3 (1:1) Video 15 октомври 2023 г., неделя, 12:15 ч: ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали) 6:0 (3:0) 15 октомври 2023 г., неделя, 12:30 ч: Левски (София) - Звезденбург (Бургас) 2:1 (1:0) Video 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (2:0) 15 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) 2:3 (1:1) Пловдив 2015 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 5:0 (3:0) XII кръг 3 ноември 2023 г., петък, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 7:0 (4:0) Арда 1924 (Кърджали) - Спартак (Плевен) 4:1 (2:0) 3 ноември 2023 г., петък, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 8:2 (5:1) 3 ноември 2023 г., петък, 13:30 ч: Септември (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 (1:0) Video Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 9:1 (4:0) Video 3 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 3:0 (0:0) 3 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (София) 1:0 (1:0) Берое (Стара Загора) - Национал (София) 2:3 (1:1) XIII кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Арда 1924 (Кърджали) 2:1 (0:0) 19 ноември 2023 г., неделя, 12:30 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:5 (0:3) Video 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) 2:1 (0:1) 19 ноември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Национал (София) - Септември (София) 0:1 (0:0) 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:0) Звезденбург (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:1 (2:0) 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) 0:8 (0:3) 19 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (1:0) XIV кръг 24 ноември 2023 г., петък, 12:45 ч: ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) 4:1 (0:0) 24 ноември 2023 г., петък, 13:30 ч: Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 (1:0) 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Звезденбург (Бургас) 8:1 (3:0) 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1 (0:0) 26 ноември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен Берое (Стара Загора) - Левски (София) отложен Славия 1913 (София) - Национал (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:2 (0:0) 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:0 (0:0) Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:4 (2:2) 18 февруари 2024 г., неделя, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 1:4 (0:3) XV кръг 29 ноември 2023 г., сряда, 10:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:8 (0:5) 1 декември 2023 г., петък, 13:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) 1:1 (0:0) 2 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 1:1 (0:1) Video 2 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 (0:2) 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Национал (София) - Арда 1924 (Кърджали) 4:0 (2:0) 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:3 (1:0) 3 декември 2023 г., неделя, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 1:1 (1:1) 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора) 4:0 (1:0) III кръг - отложен мач 9 декември 2023 г., събота, 11:00 ч: в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (0:0) XIV кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:0 (0:0) Славия 1913 (София) - Национал (София) 2:4 (2:2) XIV кръг - отложен мач 18 февруари 2024 г., неделя, 13:30 ч: Берое (Стара Загора) - Левски (София) 1:4 (0:3) XVI кръг 23 февруари 2024 г., петък, 12:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:2) 24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Септември (София) отложен 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:1 (1:1) Video 24 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:2 (1:1) 25 февруари 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен) 2:1 (0:1) 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали) 0:2 (0:2) Национал (София) - Ботев (Пловдив) 2:2 (1:1) Пловдив 2015 (Пловдив) - ЦСКА (София) 1:3 (0:0) 22 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Септември (София) 0:4 (0:1) XVII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: ЦСКА (София) - Национал (София) 3:2 (0:1) 3 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:0) 3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София) 1:2 (1:1) 3 март 2024 г., неделя, 11:30 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:7 (0:2) 3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Звезденбург (Бургас) 3:1 (0:0) 3 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0 (1:0) 3 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Септември (София) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 (1:0) 4 март 2024 г., понеделник, 14:30 ч: Спартак (Плевен) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2 (0:0) XVIII кръг 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали) 1:0 (0:0) 9 март 2024 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 0:0 Video 10 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 4:0 (1:0) Спартак 1947 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:8 (0:4) 10 март 2024 г., неделя, 13:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София) 1:3 (0:1) 10 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 5:3 (4:0) 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Национал (София) - Спартак (Плевен) 5:0 (2:0) Пловдив 2015 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:1 (2:0) XIX кръг 16 март 2024 г., събота, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 5:1 Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:0 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Ботев (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 3:0 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (1:0) 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Национал (София) 0:4 (0:1) Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:3 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 Септември (София) - Берое (Стара Загора) 9:0 XX кръг 23 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 0:2 (0:1) 24 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) 5:0 (2:0) 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 1:5 (1:3) 24 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - ЦСКА (София) 1:5 (0:2) 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) 0:2 (0:0) 24 март 2024 г., неделя, 14:30 ч: Левски (София) - Спартак (Плевен) 6:0 (1:0) Video 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Национал (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 (1:1) 24 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) XXI кръг 31 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спартак (Плевен) - Звезденбург (Бургас) 6:3 (3:2) 3 април 2024 г., сряда, 14:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 0:0 4 април 2024 г., четвъртък, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) 4 април 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2 (0:1) Пирин (Благоевград) - Левски (София) 0:2 (0:1) Славия 1913 (София) - Септември (София) 0:2 (0:2) 4 април 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 (1:1) ЦСКА (София) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:0 (1:0) XXII кръг 7 април 2024 г., неделя, 10:30 ч: Звезденбург (Бургас) - Пирин (Благоевград) 0:0 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 4:0 (3:0) 7 април 2024 г., неделя, 12:30 ч: Септември (София) - Арда 1924 (Кърджали) 1:0 (1:0) 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 0:1 (0:1) Левски (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0 (0:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София) 1:1 (0:1) 7 април 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 4:0 (1:0) Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:4 (1:2) XXIII кръг 14 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:10 (0:5) 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 (0:1) 14 април 2024 г., неделя, 13:30 ч: Национал (София) - Левски (София) 1:0 (0:0) 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Септември (София) 1:8 (1:6) 14 април 2024 г., неделя, 14:30 ч: Пирин (Благоевград) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:1 (3:0) в Кърджали, ст."Арена Арда": Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София) 2:0 (0:0) 14 април 2024 г., неделя, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 5:0 (2:0) 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) 5:0 (3:0) XXIV кръг 18 април 2024 г., четвъртък, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 3:2 (2:0) 18 април 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:2 (0:2) 18 април 2024 г., четвъртък, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Национал (София) 1:1 (1:0) 18 април 2024 г., четвъртък, 12:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 2:1 (0:1) 18 април 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 2:0 (1:0) Video 18 април 2024 г., четвъртък, 13:30 ч: Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:0 (0:0) Video 18 април 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 2:0 (0:0) Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) 3:0 (0:0) XXV кръг 1 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Звезденбург (Бургас) 4:0 (2:0) ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:0 (1:0) 2 май 2024 г., четвъртък, 12:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 (0:3) 2 май 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Национал (София) - Спартак 1947 (Пловдив) 10:0 (4:0) Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 3:1 (1:1) 2 май 2024 г., четвъртък, 13:30 ч: Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:0) Video 2 май 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Спартак (Плевен) - Септември (София) 1:5 (1:4) 2 май 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 1:2 (1:0) XXVI кръг 7 май 2024 г., вторник, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) 4:4 (2:2) 8 май 2024 г., сряда, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) 2:0 (1:0) 8 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: в Пловдив, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 4:0 (2:0) Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:0 Спартак 1947 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 Звезденбург (Бургас) - Левски (София) 0:1 (0:0) 8 май 2024 г., сряда, 13:30 ч: Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София) 1:1 Септември (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 XXVII кръг 11 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 1:6 (0:5) 11 май 2024 г., събота, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:4 (1:2) 11 май 2024 г., събота, 11:30 ч: Спартак (Плевен) - Арда 1924 (Кърджали) 2:2 (2:1) 11 май 2024 г., събота, 13:30 ч: Левски (София) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 (0:1) Video Пловдив 2015 (Пловдив) - Септември (София) 0:4 (0:2) ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 1:0 (0:0) 11 май 2024 г., събота, 14:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:0) 11 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - Берое (Стара Загора) 2:2 (1:2) XXVIII кръг 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 1:1 (1:0) 19 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 1:0 (0:0) 19 май 2024 г., неделя, 12:30 ч: Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3 (1:0) 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: в Пловдив, комплекс "Работнически център": Спартак 1947 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) 2:1 (2:0) 19 май 2024 г., неделя, 13:30 ч: Славия 1913 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:2 (1:2) 19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен) 9:3 (2:1) Арда 1924 (Кърджали) - Пирин (Благоевград) 6:0 (4:0) 20 май 2024 г., понеделник, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) отложен 29 май 2024 г., сряда, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 XVI кръг - отложен мач 22 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Септември (София) 0:4 (0:1) XXIX кръг 25 май 2024 г., събота, 14:30 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 5:1 (1:1) Video 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:5 (0:3) 26 май 2024 г., неделя, 11:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) 0:3 (0:1) 26 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 (0:2) 26 май 2024 г., неделя, 12:30 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 4:1 (2:0) 26 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 0:2 (0:0) 26 май 2024 г., неделя, 13:30 ч: Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) 1:4 (0:2) 26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 1:2 (0:1) * * - насрочен за 16:00 ч, започва с 60' закъснение заради повреда на автобуса на гостите по път за мача. XXVIII кръг - отложен мач 29 май 2024 г., сряда, 13:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:0 XXX кръг 2 юни 2024 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 3:1 (1:0) в кв.Драгалевци, София: Септември (София) - Левски (София) 4:2 (2:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1947 (Пловдив) 10:0 (5:0) 2 юни 2024 г., неделя, 12:30 ч: Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:2 (0:1) 2 юни 2024 г., неделя, 13:00 ч: Берое (Стара Загора) - Звезденбург (Бургас) 1:3 (0:2) 2 юни 2024 г., неделя, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 2:1 (0:1) 2 юни 2024 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен) 5:3 (1:3) 2 юни 2024 г., неделя, 16:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Национал (София) 2:2 (1:0)
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 4:0 4:0 1:0 1:2 2:0 1:0 2:1 8:1 3:2 5:0 7:0 8:1 5:0 4:1 10:0 2. Септември (София) 1:2 XXX 2:0 3:0 2:1 1:1 4:2 2:1 4:0 2:0 1:0 3:0 4:0 8:0 9:0 3:0 3. ЦСКА (София) 1:4 2:1 XXX 1:1 1:0 3:2 5:1 1:0 4:0 2:1 6:0 2:1 3:0 4:1 5:0 1:0 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:5 0:2 0:0 XXX 4:0 2:3 1:0 4:0 2:1 3:0 2:1 4:1 3:0 5:3 5:3 1:0 5. Ботев (Пловдив) 0:1 1:8 8:2 3:1 XXX 1:2 1:3 4:3 3:1 1:2 3:1 2:0 3:0 9:3 7:0 9:0 6. Национал (София) 2:3 0:1 3:3 1:2 2:2 XXX 1:0 4:1 3:1 7:2 4:0 1:1 4:1 5:0 2:2 10:0 7. Левски (София) 1:5 1:1 0:0 0:1 0:0 1:0 XXX 2:1 2:0 2:1 5:0 2:0 2:1 6:0 5:1 1:1 8. Славия 1913 (София) 1:0 0:2 4:3 2:0 2:0 2:4 1:2 XXX 4:2 9:1 3:0 2:2 3:1 4:4 5:2 7:2 9. Пловдив 2015 (Пловдив) 0:4 0:4 1:3 3:1 1:3 0:3 2:2 0:2 XXX 2:1 0:2 2:2 5:0 3:2 5:0 3:0 10. Пирин (Благоевград) 0:4 1:2 1:1 0:1 1:2 0:4 0:2 1:6 1:3 XXX 2:1 4:0 3:3 2:1 1:2 3:1 11. Арда 1924 (Кърджали) 1:4 1:5 1:1 1:2 1:2 2:2 1:2 2:0 0:1 6:0 XXX 1:0 0:3 4:1 0:0 0:0 12. Хебър 1918 (Пазарджик) 1:4 0:3 1:3 0:2 1:5 1:1 1:1 1:1 2:1 0:2 0:2 XXX 4:0 0:3 2:1 1:1 13. Звезденбург (Бургас) 0:5 0:4 1:5 0:1 2:2 1:1 0:1 2:2 0:0 0:0 1:0 3:3 XXX 0:1 4:0 2:1 14. Спартак (Плевен) 0:10 1:5 1:4 1:5 0:8 1:7 1:6 2:3 0:2 2:5 2:2 3:3 6:3 XXX 2:1 7:1 15. Берое (Стара Загора) 0:7 1:7 2:10 0:2 1:4 2:3 1:4 1:0 0:0 3:4 0:4 2:3 1:3 3:0 XXX 6:2 16. Спартак 1947 (Пловдив) 1:8 0:8 0:7 1:5 1:5 0:4 1:0 0:8 0:2 1:3 0:3 0:1 2:1 0:1 1:2 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Квалификации за попълване на групата

Североизточна България
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) е представител на Североизточна България.
Северозападна България
Етър ВТ (Велико Търново) е представител на Северозападна България.
Югозападна България
Миньор (Перник) е представител на Югозападна България.
Югоизточна България
Нефтохимик 1962 (Бургас) е представител на Югоизточна България.
1/2 финали
12 юни 2024 г., сряда, 17:30 ч: във Велико Търново, ст."Ивайло": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Миньор (Перник) 2:1 в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Нефтохимик 1962 (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 (0:0) нагоре