ОГ Монтана 2018/19

« ОГ Монтана 2018/19


"А" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър 23 (Николово)                22   19   2   1  109:26   59        Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пъстрина 2012 (Монтана)            21   17   2   2   83:17   53               
 3. Бойчиновци (Бойчиновци)            22   16   2   4   71:25   50               
 4. Вършец 2012 (Вършец)               22   12   6   4   45:27   42               
 5. Миньор Кипровец (Чипровци)         22   12   1   9   46:34   37               
 6. Расово (Расово)                    22   10   3   9   57:40   33               
 7. Шурданица (Георги Дамяново)        21    8   5   8   49:38   29               
 8. Син стрел (Крапчене)               22    7   4  11   35:71   25 [+]           
 9. Ботев 1930 (Кобиляк)               22    4   7  11   32:54   19 [+]           
10. Пъстренец (Долно Белотинци)        22    4   1  17   29:93   13 [+]           
11. Озирово (Долно Озирово)            22    3   1  18   29:102  10    [*]        
-------------------------------------------------------------------
12. Вихър (Бързия)                     22    1   2  19   14:72    5    [*] Изваден

Бележки
  - Ком (Берковица), 4-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига.
  - Партизан (Доктор Йосифово), 11-ти и отказал се през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 1-ви; Син стрел (Крапчене), 2-ри; и Пъстренец (Долно Белотинци), 3-ти в "Б" ОГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ.
  - Озировец (Долно Озирово), 10-ти през изминалия сезон; е преименуван на Озирово. Възможно е името на клуба да е Озирово от възстановяването му преди сезон 2015/16. Клубът представлява Долно Озирово и Горно Озирово.
  - Вихър (Николово) играе домакинските си мачове на ст."Огоста" - изкуствен терен в Монтана.
  - Пъстрина 2012 (Монтана) играе домакинските си мачове в Николово.
  - На полусезона Вихър (Бързия) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

25 август 2018 г., събота, 18:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Озирово (Долно Озирово)         5:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър (Бързия)                     2:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          отложен 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Син стрел (Крапчене)            8:2 
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)             4:2 
26 август 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец)        0:2 
17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          2:6 

                           II кръг

1 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Шурданица (Георги Дамяново)     3:4 
Вършец 2012 (Вършец) - Расово (Расово)                    2:2 
Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци)        4:1 
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             отложен 
Вихър (Бързия) - Миньор Кипровец (Чипровци)               0:3 
2 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ботев 1930 (Кобиляк)            4:0 
1 декември 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:2 

                           III кръг

8 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)        0:1 
8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)      1:2 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                 11:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово)         0:4 сл. * 
* - прекратен в 8' при 0:1, когато футболист на домакините, започнали мача със
    7 човека, се контузва.
Расово (Расово) - Син стрел (Крапчене)                    6:0 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Озирово (Долно Озирово)            4:1 

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Шурданица (Георги Дамяново)        1:1 
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                     1:0 
Вихър (Бързия) - Пъстренец (Долно Белотинци)              5:3 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)         2:0 
16 септември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Миньор Кипровец (Чипровци)         1:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Вършец 2012 (Вършец)            1:4 

                           V кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Озирово (Долно Озирово)      3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Пъстренец (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци)     0:3 
Расово (Расово) - Вихър (Бързия)                          4:1 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         отложен 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ботев 1930 (Кобиляк)            4:2 
Вършец 2012 (Вършец) - Син стрел (Крапчене)               1:0 
10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1 

                           VI кръг

29 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Син стрел (Крапчене)            0:2 
29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                отложен 
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)              0:4 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово (Расово)                 4:1 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      отложен 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци)        4:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      1:3 
24 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                5:2 

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Озирово (Долно Озирово)         9:0 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Миньор Кипровец (Чипровци)  3:2 
Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                    4:0 сл. 
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)     2:0 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                     2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Син стрел (Крапчене) - Вихър 23 (Николово)                1:6 

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Вихър 23 (Николово)             1:7 
Вихър (Бързия) - Син стрел (Крапчене)                     1:1 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)            3:3 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)              1:4 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Пъстренец (Долно Белотинци)     8:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново)        2:2 

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Расово (Расово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                 0:1 
Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци)  0:3 
Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци)            1:5 
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                      4:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Озирово (Долно Озирово)     2:3 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)               2:0 

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 13:00 ч:
Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене)               2:3 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)         0:3 
27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Вихър (Бързия)                  3:2 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)             1:0 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     отложен 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово (Расово)             2:12 
17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     анулиран * 
* - прекратен в 70' при 1:1 след бой между футболистите на двата отбора и
    напускане на гостите. Двата отбора са наказани с по 1 мач лишаване от
    домакинство.

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Расово (Расово) - Озирово (Долно Озирово)                 4:3 
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстренец (Долно Белотинци) 6:1 
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)            0:0 
Син стрел (Крапчене) - Миньор Кипровец (Чипровци)         0:0 
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  2:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                7:2 

                           V кръг - отложен мач

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)         1:1 

                           VI кръг - отложен мач

11 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      1:3 

                           I кръг - отложен мач

17 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)          2:6 

                           X кръг - отложен мач

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)     анулиран * 
* - прекратен в 70' при 1:1 след бой между футболистите на двата отбора и
    напускане на гостите. Двата отбора са наказани с по 1 мач лишаване от
    домакинство.

                           VI кръг - отложен мач

24 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                5:2 

                           II кръг - отложен мач

1 декември 2018 г., събота, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)             2:2 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Вихър (Бързия) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     0:3 сл. 
Син стрел (Крапчене) - Пъстрина 2012 (Монтана)            0:4 
в Чипровци: *
Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)             2:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Шурданица.
9 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)          5:0 
10 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстренец (Долно Белотинци)        7:1 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)         1:10 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)        1:3 (0:1) 
16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                    1:1 (1:1) 
в Монтана, ст."Прециз": *
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)             0:1 (0:0) 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Пъстрина 2012.
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)               3:0 сл. 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Озирово (Долно Озирово)     7:0 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци)            0:3 (0:2) 

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 12:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци)        11:1 
23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци)      3:1 (1:1) 
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  0:3 сл. 
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)        1:1 (1:0) 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Ботев 1930 (Кобиляк)            2:2 (1:0) 
Син стрел (Крапчене) - Расово (Расово)                    3:1 (1:1) 

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Син стрел (Крапчене)        4:0 (3:0) 
Расово (Расово) - Вихър 23 (Николово)                     3:6 (0:4) 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър (Бързия)              3:0 сл. 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         отложен 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Озирово (Долно Озирово)            3:0 (1:0) 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Ботев 1930 (Кобиляк)         6:0 (4:0) 
29 април 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         3:0 (1:0) 

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                          0:3 сл. 
в Ерден - изкуствен терен:
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)         2:1 (1:1) 
Син стрел (Крапчене) - Вършец 2012 (Вършец)               2:3 (1:2) 
7 април 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстренец (Долно Белотинци)     5:0 (2:0) 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Миньор Кипровец (Чипровци)      0:5 (0:1) 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Монтана)            1:3 (1:1) 

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                0:3 (0:0) 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)              3:0 сл. 
Расово (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                 0:2 (0:1) 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Миньор Кипровец (Чипровци)      2:1 (1:1) 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Озирово (Долно Озирово)            5:3 (3:0) 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)        1:1 (0:1) 

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 14:30 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Син стрел (Крапчене)               12:0 
20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)     6:2 (5:1) 
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                     0:3 сл. 
21 април 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци)  1:0 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)         0:4 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово)                    0:0 

                           XIX кръг

26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
в Монтана, ст."Огоста" - помощен терен:
Вихър 23 (Николово) - Озирово (Долно Озирово)            11:2 
26 април 2019 г., петък, 16:30 ч:
Шурданица (Георги Дамяново) - Ботев 1930 (Кобиляк)        1:1 
27 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Син стрел (Крапчене) - Вихър (Бързия)                     3:0 сл. 
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)            1:0 
Расово (Расово) - Миньор Кипровец (Чипровци)              0:1 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Монтана)     0:3 сл. 

                           XV кръг - отложен мач

29 април 2019 г., понеделник, 17:30 ч:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)         3:0 (1:0) 

                           XX кръг

4 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Пъстренец (Долно Белотинци)     2:5 (1:4) 
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Расово (Расово)                 7:0 сл. 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)  3:1 (2:1) 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 2012 (Вършец)               0:0 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Син стрел (Крапчене)            4:0 (1:0) 
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                      0:3 сл. 

                           XXI кръг

11 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Вихър (Бързия) - Озирово (Долно Озирово)                  0:3 сл. 
в Николово:
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)             7:4 (3:2) 
Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк)               3:3 (0:1) 
Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци)         0:2 (0:0) 
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)     1:3 (1:2) 
Расово (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци)             3:0 (1:0) 

                           XXII кръг

18 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
в Николово:
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)            5:4 (4:1) 
18 май 2019 г., събота, 17:00 ч:
Озирово (Долно Озирово) - Расово (Расово)                 1:4 (0:1) 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново) 5:4 (1:1) 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Син стрел (Крапчене)         5:1 (0:1) 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово)                2:5 (0:3) 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                  3:0 сл. 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър 23 (Николово) XXX 2:2 7:4 5:2 5:0 1:0 2:1 12:0 7:2 11:1 11:2 4:1 2. Пъстрина 2012 (Монтана) 0:1 XXX 3:0 5:4 2:1 7:0* --- 8:2 4:2 8:0 9:0 11:0 3. Бойчиновци (Бойчиновци) 1:0 2:0 XXX 3:3 3:1 4:1 6:2 4:0 4:0 5:0 5:0 3:0* 4. Вършец 2012 (Вършец) 0:3 0:0 1:0 XXX 0:2 2:2 1:1 1:0 2:0 7:1 3:0 2:1 5. Миньор Кипровец (Чипровци) 2:6 1:3 1:2 0:3 XXX 1:4 3:1 5:1 6:0 1:0 3:0* 3:0* 6. Расово (Расово) 3:6 0:1 0:2 1:1 0:1 XXX 4:2 6:0 4:0* 3:0 4:3 4:1 7. Шурданица (Георги Дамяново) 1:1 1:3 2:0 0:1 0:3 2:1 XXX 4:0 1:1 6:1 7:0 3:0* 8. Син стрел (Крапчене) 1:6 0:4 1:5 2:3 0:0 3:1 1:1 XXX 3:3 4:1 5:3 3:0* 9. Ботев 1930 (Кобиляк) 2:5 1:3 0:3 0:0 1:2 0:0 2:2 2:3 XXX 4:0 4:1 2:1 10. Пъстренец (Долно Белотинци) 0:4* 0:3* 0:3 0:2 3:2 2:12 5:4 1:3 1:1 XXX 2:3 3:0* 11. Озирово (Долно Озирово) 1:7 0:4 1:10 1:4 0:5 1:4 3:4 0:2 2:2 2:5 XXX 3:2 12. Вихър (Бързия) 0:3* 0:3* 2:2 0:3* 0:3 0:3* 0:4 1:1 0:3* 5:3 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Липен (Липен)                      22   18   3   1   81:37   57               
-------------------------------------------------------------------
 2. Селияк (Стубел)                    22   18   2   2  106:28   56 [+]           
 3. Дунав Цибър (Долни Цибър)          22   15   1   6   81:44   46               
 4. Балкан (Говежда)                   22   14   2   6   81:42   44               
 5. Спортист (Благово)                 22   13   1   8   74:57   40 [+]           
 6. Локомотив (Долно Церовене)         22   10   2  10   46:55   32               
 7. Бенковски (Габровница)             22    9   2  11   65:61   29 [+]           
 8. Порто (Портитовци)                 22    8   0  14   51:66   24               
 9. Железна (Железна)                  22    7   1  14   64:87   22 [+]           
10. Хайдут 2014 (Ерден)                22    4   1  17   45:91   13               
11. Динамо (Мадан)                     22    1   1  20   21:106   4               
12. Левски (Комощица)                  22    6   2  14   31:72   20    [*] Изваден

Бележки
  - Партизан (Доктор Йосифово), 11-ти и отказал се през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ, но се отказва от участие.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 1-ви; Син стрел (Крапчене), 2-ри; и Пъстренец (Долно Белотинци), 3-ти в "Б" ОГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ.
  - Сантос (Долно Белотинци), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Железна (Железна), Селияк (Стубел), Бенковски (Габровница) и Спортист (Благово) се включват в групата.
  - Железна (Железна) играе домакинските си мачове в Чипровци.
  - След 19 кръг Левски (Комощица) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

25 август 2018 г., събота, 18:30 ч:
Бенковски (Габровница) - Балкан (Говежда)                 3:0 сл. 
26 август 2018 г., неделя, 18:30 ч:
Порто (Портитовци) - Железна (Железна)                    6:2 
Локомотив (Долно Церовене) - Дунав Цибър (Долни Цибър)    3:0 сл. 
Селияк (Стубел) - Левски (Комощица)                       5:0 
Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен)                       2:6 
Динамо (Мадан) - Спортист (Благово)                       3:3 

                           II кръг

1 септември 2018 г., събота, 18:00 ч:
Спортист (Благово) - Бенковски (Габровница)               0:3 
Левски (Комощица) - Хайдут 2014 (Ерден)                   1:0 
2 септември 2018 г., неделя, 18:00 ч:
Железна (Железна) - Балкан (Говежда)                      1:4 
Липен (Липен) - Динамо (Мадан)                            3:2 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Селияк (Стубел)               7:1 
Порто (Портитовци) - Локомотив (Долно Церовене)           5:2 

                           III кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                        0:3 
Бенковски (Габровница) - Липен (Липен)                    1:4 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Локомотив (Долно Церовене) - Железна (Железна)            4:1 
Селияк (Стубел) - Порто (Портитовци)                      2:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър)           1:2 
Балкан (Говежда) - Спортист (Благово)                     0:3 

                           IV кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Бенковски (Габровница)                3:3 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Железна (Железна) - Спортист (Благово)                    1:3 
Липен (Липен) - Балкан (Говежда)                          5:1 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                3:0 сл. 
Порто (Портитовци) - Хайдут 2014 (Ерден)                  3:0 
Локомотив (Долно Церовене) - Селияк (Стубел)              3:2 

                           V кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Дунав Цибър (Долни Цибър)        2:5 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Селияк (Стубел) - Железна (Железна)                       9:1 
Хайдут 2014 (Ерден) - Локомотив (Долно Церовене)          0:2 
Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци)                       0:3 сл. 
Балкан (Говежда) - Левски (Комощица)                      3:0 сл. 
Спортист (Благово) - Липен (Липен)                        3:7 

                           VI кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Левски (Комощица) - Спортист (Благово)                    1:2 
Порто (Портитовци) - Бенковски (Габровница)               0:1 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Железна (Железна) - Липен (Липен)                         5:9 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Балкан (Говежда)              4:1 
Локомотив (Долно Церовене) - Динамо (Мадан)               3:1 
Селияк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден)                     6:0 

                           VII кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Локомотив (Долно Церовене)       2:3 
Липен (Липен) - Левски (Комощица)                         3:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Железна (Железна)                   3:6 
Динамо (Мадан) - Селияк (Стубел)                          2:3 
Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци)                     отложен 
Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            7:6 
10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци)                     5:1 

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Селияк (Стубел) - Бенковски (Габровница)                  8:1 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Железна (Железна) - Левски (Комощица)                     3:7 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Липен (Липен)                 1:3 
Порто (Портитовци) - Спортист (Благово)                   6:0 
Локомотив (Долно Церовене) - Балкан (Говежда)             2:4 
Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан)                      1:3 

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Хайдут 2014 (Ерден)              6:1 
Левски (Комощица) - Дунав Цибър (Долни Цибър)             3:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Балкан (Говежда) - Селияк (Стубел)                        2:2 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Динамо (Мадан) - Железна (Железна)                        3:4 
Спортист (Благово) - Локомотив (Долно Церовене)           2:0 
Липен (Липен) - Порто (Портитовци)                        6:2 

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Порто (Портитовци) - Левски (Комощица)                    2:4 
Динамо (Мадан) - Бенковски (Габровница)                   0:6 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Железна (Железна) - Дунав Цибър (Долни Цибър)             1:7 
28 октомври 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Локомотив (Долно Церовене) - Липен (Липен)                0:1 
Селияк (Стубел) - Спортист (Благово)                      3:2 
Хайдут 2014 (Ерден) - Балкан (Говежда)                    0:9 

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Железна (Железна)                1:0 
Левски (Комощица) - Локомотив (Долно Церовене)            0:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Балкан (Говежда) - Динамо (Мадан)                        10:1 
Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден)                  3:1 
Липен (Липен) - Селияк (Стубел)                           1:1 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Порто (Портитовци)            7:0 сл. 

                           VII кръг - отложен мач

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци)                     5:1 

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Комощица) - Селияк (Стубел)                       0:3 
Балкан (Говежда) - Бенковски (Габровница)                 5:2 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Железна (Железна) - Порто (Портитовци)                    3:1 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Локомотив (Долно Церовене)    2:1 
Липен (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден)                       1:0 
Спортист (Благово) - Динамо (Мадан)                      10:0 

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Спортист (Благово)               1:2 
Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица)                  12:2 
17 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Балкан (Говежда) - Железна (Железна)                      4:1 
Динамо (Мадан) - Липен (Липен)                            1:4 
17 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Селияк (Стубел) - Дунав Цибър (Долни Цибър)               7:2 
Локомотив (Долно Церовене) - Порто (Портитовци)           0:5 сл. * 
* - прекратен в 65' при 1:2 по вина на домакините. Локомотив е наказан с
    лишаване от домакинство за 3 мача.

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                        3:0 сл. 
Липен (Липен) - Бенковски (Габровница)                    5:3 (2:2) 
24 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Железна (Железна) - Локомотив (Долно Церовене)            6:1 (2:1) 
Порто (Портитовци) - Селияк (Стубел)                      0:4 (0:2) 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден)           5:2 (4:1) 
Спортист (Благово) - Балкан (Говежда)                     2:3 (0:0) 

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 16:00 ч:
Бенковски (Габровница) - Левски (Комощица)                7:1 
31 март 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Балкан (Говежда) - Липен (Липен)                          2:3 
Хайдут 2014 (Ерден) - Порто (Портитовци)                  6:1 (2:1) 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                1:4 (0:1) 
Селияк (Стубел) - Локомотив (Долно Церовене)             11:0 
31 март 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Благово) - Железна (Железна)                    6:2 (2:1) 

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Бенковски (Габровница)        8:1 (3:1) 
Левски (Комощица) - Балкан (Говежда)                      0:0 
7 април 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Липен (Липен) - Спортист (Благово)                        3:2 (1:2) 
7 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Железна (Железна) - Селияк (Стубел)                       2:5 
в Якимово: *
Локомотив (Долно Церовене) - Хайдут 2014 (Ерден)          6:2 (1:2) 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Локомотив.
Порто (Портитовци) - Динамо (Мадан)                       5:0 (0:0) 

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                    6:3 (5:1) 
Бенковски (Габровница) - Порто (Портитовци)               8:2 
14 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Липен (Липен) - Железна (Железна)                         4:0 
Балкан (Говежда) - Дунав Цибър (Долни Цибър)              7:1 
Динамо (Мадан) - Локомотив (Долно Церовене)               1:5 
Хайдут 2014 (Ерден) - Селияк (Стубел)                     1:8 

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
в Якимово: *
Локомотив (Долно Церовене) - Бенковски (Габровница)       2:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Локомотив.
Левски (Комощица) - Липен (Липен)                         0:5 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Селияк (Стубел) - Динамо (Мадан)                          7:0 
Порто (Портитовци) - Балкан (Говежда)                     3:7 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово)            6:0 
21 април 2019 г., неделя, 16:30 ч:
Железна (Железна) - Хайдут 2014 (Ерден)                   3:3 

                           XIX кръг

26 април 2019 г., петък, 14:00 ч:
Балкан (Говежда) - Локомотив (Долно Церовене)             4:2 
26 април 2019 г., петък, 16:00 ч:
Липен (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                 1:1 
Спортист (Благово) - Порто (Портитовци)                   3:0 сл. 
Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден)                      2:4 
27 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Левски (Комощица) - Железна (Железна)                     0:6 
Бенковски (Габровница) - Селияк (Стубел)                  1:4 

                           XX кръг

5 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Бенковски (Габровница)              3:1 
5 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Железна (Железна) - Динамо (Мадан)                        9:0 
Селияк (Стубел) - Балкан (Говежда)                        5:0 
в Якимово: *
Локомотив (Долно Церовене) - Спортист (Благово)           1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Локомотив.
Порто (Портитовци) - Липен (Липен)                        2:5 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Левски (Комощица)             3:0 сл. 

                           XXI кръг

12 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Железна (Железна)             4:2 (1:1) 
Левски (Комощица) - Порто (Портитовци)                    0:3 сл. 
Липен (Липен) - Локомотив (Долно Церовене)                2:2 (2:1) 
Спортист (Благово) - Селияк (Стубел)                      2:4 (1:1) 
Балкан (Говежда) - Хайдут 2014 (Ерден)                    4:0 (1:0) 
Бенковски (Габровница) - Динамо (Мадан)                   7:0 (2:0) 

                           XXII кръг

19 май 2019 г., неделя, 12:00 ч:
Селияк (Стубел) - Липен (Липен)                           6:0 сл. 
19 май 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                  3:11 
19 май 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Железна (Железна) - Бенковски (Габровница)                5:3 (2:2) 
Динамо (Мадан) - Балкан (Говежда)                         1:6 (0:3) 
Локомотив (Долно Церовене) - Левски (Комощица)            3:0 сл. 
Порто (Портитовци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            0:1 (0:0) 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Липен (Липен) XXX 1:1 1:1 5:1 3:2 2:2 5:3 6:2 4:0 1:0 3:2 3:0 2. Селияк (Стубел) 6:0* XXX 7:2 5:0 3:2 11:0 8:1 2:1 9:1 6:0 7:0 5:0 3. Дунав Цибър (Долни Цибър) 1:3 7:1 XXX 4:1 6:0 2:1 8:1 7:0* 4:2 5:2 3:0* 3:0* 4. Балкан (Говежда) 2:3 2:2 7:1 XXX 0:3 4:2 5:2 5:1 4:1 4:0 10:1 3:0* 5. Спортист (Благово) 3:7 2:4 7:6 2:3 XXX 2:0 0:3 3:0* 6:2 3:1 10:0 6:3 6. Локомотив (Долно Церовене) 0:1 3:2 3:0* 2:4 1:2 XXX 2:2 0:5* 4:1 6:2 3:1 3:0* 7. Бенковски (Габровница) 1:4 1:4 2:5 3:0* 1:2 2:3 XXX 8:2 1:0 6:1 7:0 7:1 8. Порто (Портитовци) 2:5 0:4 0:1 3:7 6:0 5:2 0:1 XXX 6:2 3:0 5:0 2:4 9. Железна (Железна) 5:9 2:5 1:7 1:4 1:3 6:1 5:3 3:1 XXX 3:3 9:0 3:7 10. Хайдут 2014 (Ерден) 2:6 1:8 1:2 0:9 3:11 0:2 3:1 6:1 3:6 XXX 1:3 12:2 11. Динамо (Мадан) 1:4 2:3 1:4 1:6 3:3 1:5 0:6 0:3* 3:4 2:4 XXX 0:3 12. Левски (Комощица) 0:5 0:3 3:2 0:0 1:2 0:1 3:3 0:3* 0:6 1:0 3:0* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре