« ОГ Монтана 2018/19


"А" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

25 август 2018, събота / I кръг:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Озирово (Долно Озирово)          - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър (Бързия)                      - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)           - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Син стрел (Крапчене)             - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец)         - 
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)              - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бойчиновци (Бойчиновци)             0    0   0   0    0:0     0       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Ботев 1930 (Кобиляк)                0    0   0   0    0:0     0 [+]   
  . Вихър (Бързия)                      0    0   0   0    0:0     0       
  . Вихър 23 (Николово)                 0    0   0   0    0:0     0       
  . Вършец 2012 (Вършец)                0    0   0   0    0:0     0       
  . Миньор Кипровец (Чипровци)          0    0   0   0    0:0     0       
  . Озирово (Долно Озирово)             0    0   0   0    0:0     0    [*]
  . Пъстренец (Долно Белотинци)         0    0   0   0    0:0     0 [+]   
  . Пъстрина 2012 (Монтана)             0    0   0   0    0:0     0       
  . Расово (Расово)                     0    0   0   0    0:0     0       
  . Син стрел (Крапчене)                0    0   0   0    0:0     0 [+]   
-------------------------------------------------------------------
  . Шурданица (Георги Дамяново)         0    0   0   0    0:0     0       

Бележки
  - Ком (Берковица), 4-ти през изминалия сезон; влиза в Северозападна Трета лига.
  - Партизан (Доктор Йосифово), 11-ти и отказал се през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 1-ви; Син стрел (Крапчене), 2-ри; и Пъстренец (Долно Белотинци), 3-ти в "Б" ОГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ.
  - Озировец (Долно Озирово), 10-ти през изминалия сезон; е преименуван на Озирово. Възможно е името на клуба да е Озирово от възстановяването му преди сезон 2015/16. Клубът представлява Долно Озирово и Горно Озирово.

                           I кръг

25 август 2018, събота:
Бойчиновци (Бойчиновци) - Озирово (Долно Озирово)          - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър (Бързия)                      - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър 23 (Николово)           - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Син стрел (Крапчене)             - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вършец 2012 (Вършец)         - 
Расово (Расово) - Шурданица (Георги Дамяново)              - 

                           II кръг

Озирово (Долно Озирово) - Шурданица (Георги Дамяново)      - 
Вършец 2012 (Вършец) - Расово (Расово)                     - 
Син стрел (Крапчене) - Пъстренец (Долно Белотинци)         - 
Вихър 23 (Николово) - Пъстрина 2012 (Монтана)              - 
Вихър (Бързия) - Миньор Кипровец (Чипровци)                - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Ботев 1930 (Кобиляк)             - 

                           III кръг

Ботев 1930 (Кобиляк) - Озирово (Долно Озирово)             - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Бойчиновци (Бойчиновци)       - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър (Бързия)                   - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър 23 (Николово)          - 
Расово (Расово) - Син стрел (Крапчене)                     - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вършец 2012 (Вършец)         - 

                           IV кръг

Озирово (Долно Озирово) - Вършец 2012 (Вършец)             - 
Син стрел (Крапчене) - Шурданица (Георги Дамяново)         - 
Вихър 23 (Николово) - Расово (Расово)                      - 
Вихър (Бързия) - Пъстренец (Долно Белотинци)               - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстрина 2012 (Монтана)          - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Миньор Кипровец (Чипровци)          - 

                           V кръг

Миньор Кипровец (Чипровци) - Озирово (Долно Озирово)       - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Ботев 1930 (Кобиляк)             - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Бойчиновци (Бойчиновци)      - 
Расово (Расово) - Вихър (Бързия)                           - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър 23 (Николово)          - 
Вършец 2012 (Вършец) - Син стрел (Крапчене)                - 

                           VI кръг

Озирово (Долно Озирово) - Син стрел (Крапчене)             - 
Вихър 23 (Николово) - Вършец 2012 (Вършец)                 - 
Вихър (Бързия) - Шурданица (Георги Дамяново)               - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Расово (Расово)                  - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци)         - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Монтана)       - 

                           VII кръг

Пъстрина 2012 (Монтана) - Озирово (Долно Озирово)          - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Миньор Кипровец (Чипровци)   - 
Расово (Расово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                     - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Бойчиновци (Бойчиновци)      - 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър (Бързия)                      - 
Син стрел (Крапчене) - Вихър 23 (Николово)                 - 

                           VIII кръг

Озирово (Долно Озирово) - Вихър 23 (Николово)              - 
Вихър (Бързия) - Син стрел (Крапчене)                      - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вършец 2012 (Вършец)             - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Шурданица (Георги Дамяново)         - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Расово (Расово)               - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Пъстренец (Долно Белотинци)      - 

                           IX кръг

Пъстренец (Долно Белотинци) - Озирово (Долно Озирово)      - 
Расово (Расово) - Пъстрина 2012 (Монтана)                  - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Миньор Кипровец (Чипровци)   - 
Вършец 2012 (Вършец) - Ботев 1930 (Кобиляк)                - 
Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци)             - 
Вихър 23 (Николово) - Вихър (Бързия)                       - 

                           X кръг

Озирово (Долно Озирово) - Вихър (Бързия)                   - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър 23 (Николово)              - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Син стрел (Крапчене)                - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вършец 2012 (Вършец)          - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Шурданица (Георги Дамяново)      - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Расово (Расово)              - 

                           XI кръг

Расово (Расово) - Озирово (Долно Озирово)                  - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстренец (Долно Белотинци)  - 
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстрина 2012 (Монтана)             - 
Син стрел (Крапчене) - Миньор Кипровец (Чипровци)          - 
Вихър 23 (Николово) - Ботев 1930 (Кобиляк)                 - 
Вихър (Бързия) - Бойчиновци (Бойчиновци)                   - 

                           XII кръг

пролет 2019:
Озирово (Долно Озирово) - Бойчиновци (Бойчиновци)          - 
Вихър (Бързия) - Ботев 1930 (Кобиляк)                      - 
Вихър 23 (Николово) - Миньор Кипровец (Чипровци)           - 
Син стрел (Крапчене) - Пъстрина 2012 (Монтана)             - 
Вършец 2012 (Вършец) - Пъстренец (Долно Белотинци)         - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)              - 

                           XIII кръг

Шурданица (Георги Дамяново) - Озирово (Долно Озирово)      - 
Расово (Расово) - Вършец 2012 (Вършец)                     - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Син стрел (Крапчене)         - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)              - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Вихър (Бързия)                - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Бойчиновци (Бойчиновци)             - 

                           XIV кръг

Озирово (Долно Озирово) - Ботев 1930 (Кобиляк)             - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Миньор Кипровец (Чипровци)       - 
Вихър (Бързия) - Пъстрина 2012 (Монтана)                   - 
Вихър 23 (Николово) - Пъстренец (Долно Белотинци)          - 
Син стрел (Крапчене) - Расово (Расово)                     - 
Вършец 2012 (Вършец) - Шурданица (Георги Дамяново)         - 

                           XV кръг

Вършец 2012 (Вършец) - Озирово (Долно Озирово)             - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Син стрел (Крапчене)         - 
Расово (Расово) - Вихър 23 (Николово)                      - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Вихър (Бързия)               - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Бойчиновци (Бойчиновци)          - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Ботев 1930 (Кобиляк)          - 

                           XVI кръг

Озирово (Долно Озирово) - Миньор Кипровец (Чипровци)       - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстрина 2012 (Монтана)             - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Пъстренец (Долно Белотинци)      - 
Вихър (Бързия) - Расово (Расово)                           - 
Вихър 23 (Николово) - Шурданица (Георги Дамяново)          - 
Син стрел (Крапчене) - Вършец 2012 (Вършец)                - 

                           XVII кръг

Син стрел (Крапчене) - Озирово (Долно Озирово)             - 
Вършец 2012 (Вършец) - Вихър 23 (Николово)                 - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Вихър (Бързия)               - 
Расово (Расово) - Бойчиновци (Бойчиновци)                  - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Ботев 1930 (Кобиляк)         - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Миньор Кипровец (Чипровци)       - 

                           XVIII кръг

Озирово (Долно Озирово) - Пъстрина 2012 (Монтана)          - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстренец (Долно Белотинци)   - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Расово (Расово)                     - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Шурданица (Георги Дамяново)      - 
Вихър (Бързия) - Вършец 2012 (Вършец)                      - 
Вихър 23 (Николово) - Син стрел (Крапчене)                 - 

                           XIX кръг

Вихър 23 (Николово) - Озирово (Долно Озирово)              - 
Син стрел (Крапчене) - Вихър (Бързия)                      - 
Вършец 2012 (Вършец) - Бойчиновци (Бойчиновци)             - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Ботев 1930 (Кобиляк)         - 
Расово (Расово) - Миньор Кипровец (Чипровци)               - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Пъстрина 2012 (Монтана)      - 

                           XX кръг

Озирово (Долно Озирово) - Пъстренец (Долно Белотинци)      - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Расово (Расово)                  - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Шурданица (Георги Дамяново)   - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вършец 2012 (Вършец)                - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Син стрел (Крапчене)             - 
Вихър (Бързия) - Вихър 23 (Николово)                       - 

                           XXI кръг

Вихър (Бързия) - Озирово (Долно Озирово)                   - 
Вихър 23 (Николово) - Бойчиновци (Бойчиновци)              - 
Син стрел (Крапчене) - Ботев 1930 (Кобиляк)                - 
Вършец 2012 (Вършец) - Миньор Кипровец (Чипровци)          - 
Шурданица (Георги Дамяново) - Пъстрина 2012 (Монтана)      - 
Расово (Расово) - Пъстренец (Долно Белотинци)              - 

                           XXII кръг

Озирово (Долно Озирово) - Расово (Расово)                  - 
Пъстренец (Долно Белотинци) - Шурданица (Георги Дамяново)  - 
Пъстрина 2012 (Монтана) - Вършец 2012 (Вършец)             - 
Миньор Кипровец (Чипровци) - Син стрел (Крапчене)          - 
Ботев 1930 (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово)                 - 
Бойчиновци (Бойчиновци) - Вихър (Бързия)                   - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бойчиновци (Бойчиновци) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Ботев 1930 (Кобиляк) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Вихър (Бързия) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Вихър 23 (Николово) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Вършец 2012 (Вършец) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Миньор Кипровец (Чипровци) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Озирово (Долно Озирово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 8. Пъстренец (Долно Белотинци) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 9. Пъстрина 2012 (Монтана) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 10. Расово (Расово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 11. Син стрел (Крапчене) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 12. Шурданица (Георги Дамяново) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Монтана

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

25 август 2018, събота / I кръг:
Локомотив (Долно Церовене) - Дунав Цибър (Долни Цибър)     - 
Селияк (Стубел) - Левски (Комощица)                        - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен)                        - 
Динамо (Мадан) - Спортист (Благово)                        - 
Бенковски (Габровница) - Балкан (Говежда)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Говежда)                    0    0   0   0    0:0     0    
-------------------------------------------------------------------
  . Бенковски (Габровница)              0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Динамо (Мадан)                      0    0   0   0    0:0     0    
  . Дунав Цибър (Долни Цибър)           0    0   0   0    0:0     0    
  . Левски (Комощица)                   0    0   0   0    0:0     0    
  . Липен (Липен)                       0    0   0   0    0:0     0    
  . Локомотив (Долно Церовене)          0    0   0   0    0:0     0    
  . Порто (Портитовци)                  0    0   0   0    0:0     0    
  . Селияк (Стубел)                     0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Спортист (Благово)                  0    0   0   0    0:0     0 [+]
  . Хайдут 2014 (Ерден)                 0    0   0   0    0:0     0    

Бележки
  - Партизан (Доктор Йосифово), 11-ти и отказал се през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ, но се отказва от участие.
  - Ботев 1930 (Кобиляк), 1-ви; Син стрел (Крапчене), 2-ри; и Пъстренец (Долно Белотинци), 3-ти в "Б" ОГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОГ.
  - Сантос (Долно Белотинци), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Селияк (Стубел), Бенковски (Габровница) и Спортист (Благово) се включват в групата.

                           I кръг

25 август 2018, събота:
Локомотив (Долно Церовене) - Дунав Цибър (Долни Цибър)     - 
Селияк (Стубел) - Левски (Комощица)                        - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Липен (Липен)                        - 
Динамо (Мадан) - Спортист (Благово)                        - 
Бенковски (Габровница) - Балкан (Говежда)                  - 
Порто (Портитовци)                                        почива

                           II кръг

Спортист (Благово) - Бенковски (Габровница)                - 
Липен (Липен) - Динамо (Мадан)                             - 
Левски (Комощица) - Хайдут 2014 (Ерден)                    - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Селияк (Стубел)                - 
Порто (Портитовци) - Локомотив (Долно Церовене)            - 
Балкан (Говежда)                                          почива

                           III кръг

Селияк (Стубел) - Порто (Портитовци)                       - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Дунав Цибър (Долни Цибър)            - 
Динамо (Мадан) - Левски (Комощица)                         - 
Бенковски (Габровница) - Липен (Липен)                     - 
Балкан (Говежда) - Спортист (Благово)                      - 
Локомотив (Долно Церовене)                                почива

                           IV кръг

Липен (Липен) - Балкан (Говежда)                           - 
Левски (Комощица) - Бенковски (Габровница)                 - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Динамо (Мадан)                 - 
Порто (Портитовци) - Хайдут 2014 (Ерден)                   - 
Локомотив (Долно Церовене) - Селияк (Стубел)               - 
Спортист (Благово)                                        почива

                           V кръг

Хайдут 2014 (Ерден) - Локомотив (Долно Церовене)           - 
Динамо (Мадан) - Порто (Портитовци)                        - 
Бенковски (Габровница) - Дунав Цибър (Долни Цибър)         - 
Балкан (Говежда) - Левски (Комощица)                       - 
Спортист (Благово) - Липен (Липен)                         - 
Селияк (Стубел)                                           почива

                           VI кръг

Левски (Комощица) - Спортист (Благово)                     - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Балкан (Говежда)               - 
Порто (Портитовци) - Бенковски (Габровница)                - 
Локомотив (Долно Церовене) - Динамо (Мадан)                - 
Селияк (Стубел) - Хайдут 2014 (Ерден)                      - 
Липен (Липен)                                             почива

                           VII кръг

Динамо (Мадан) - Селияк (Стубел)                           - 
Бенковски (Габровница) - Локомотив (Долно Церовене)        - 
Балкан (Говежда) - Порто (Портитовци)                      - 
Спортист (Благово) - Дунав Цибър (Долни Цибър)             - 
Липен (Липен) - Левски (Комощица)                          - 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

                           VIII кръг

Дунав Цибър (Долни Цибър) - Липен (Липен)                  - 
Порто (Портитовци) - Спортист (Благово)                    - 
Локомотив (Долно Церовене) - Балкан (Говежда)              - 
Селияк (Стубел) - Бенковски (Габровница)                   - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Динамо (Мадан)                       - 
Левски (Комощица)                                         почива

                           IX кръг

Бенковски (Габровница) - Хайдут 2014 (Ерден)               - 
Балкан (Говежда) - Селияк (Стубел)                         - 
Спортист (Благово) - Локомотив (Долно Церовене)            - 
Липен (Липен) - Порто (Портитовци)                         - 
Левски (Комощица) - Дунав Цибър (Долни Цибър)              - 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           X кръг

Порто (Портитовци) - Левски (Комощица)                     - 
Локомотив (Долно Церовене) - Липен (Липен)                 - 
Селияк (Стубел) - Спортист (Благово)                       - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Балкан (Говежда)                     - 
Динамо (Мадан) - Бенковски (Габровница)                    - 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           XI кръг

Балкан (Говежда) - Динамо (Мадан)                          - 
Спортист (Благово) - Хайдут 2014 (Ерден)                   - 
Липен (Липен) - Селияк (Стубел)                            - 
Левски (Комощица) - Локомотив (Долно Церовене)             - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Порто (Портитовци)             - 
Бенковски (Габровница)                                    почива

                           XII кръг

пролет 2019:
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Локомотив (Долно Церовене)     - 
Левски (Комощица) - Селияк (Стубел)                        - 
Липен (Липен) - Хайдут 2014 (Ерден)                        - 
Спортист (Благово) - Динамо (Мадан)                        - 
Балкан (Говежда) - Бенковски (Габровница)                  - 
Порто (Портитовци)                                        почива

                           XIII кръг

Бенковски (Габровница) - Спортист (Благово)                - 
Динамо (Мадан) - Липен (Липен)                             - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Левски (Комощица)                    - 
Селияк (Стубел) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                - 
Локомотив (Долно Церовене) - Порто (Портитовци)            - 
Балкан (Говежда)                                          почива

                           XIV кръг

Порто (Портитовци) - Селияк (Стубел)                       - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Хайдут 2014 (Ерден)            - 
Левски (Комощица) - Динамо (Мадан)                         - 
Липен (Липен) - Бенковски (Габровница)                     - 
Спортист (Благово) - Балкан (Говежда)                      - 
Локомотив (Долно Церовене)                                почива

                           XV кръг

Балкан (Говежда) - Липен (Липен)                           - 
Бенковски (Габровница) - Левски (Комощица)                 - 
Динамо (Мадан) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                 - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Порто (Портитовци)                   - 
Селияк (Стубел) - Локомотив (Долно Церовене)               - 
Спортист (Благово)                                        почива

                           XVI кръг

Локомотив (Долно Церовене) - Хайдут 2014 (Ерден)           - 
Порто (Портитовци) - Динамо (Мадан)                        - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Бенковски (Габровница)         - 
Левски (Комощица) - Балкан (Говежда)                       - 
Липен (Липен) - Спортист (Благово)                         - 
Селияк (Стубел)                                           почива

                           XVII кръг

Спортист (Благово) - Левски (Комощица)                     - 
Балкан (Говежда) - Дунав Цибър (Долни Цибър)               - 
Бенковски (Габровница) - Порто (Портитовци)                - 
Динамо (Мадан) - Локомотив (Долно Церовене)                - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Селияк (Стубел)                      - 
Липен (Липен)                                             почива

                           XVIII кръг

Селияк (Стубел) - Динамо (Мадан)                           - 
Локомотив (Долно Церовене) - Бенковски (Габровница)        - 
Порто (Портитовци) - Балкан (Говежда)                      - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Спортист (Благово)             - 
Левски (Комощица) - Липен (Липен)                          - 
Хайдут 2014 (Ерден)                                       почива

                           XIX кръг

Липен (Липен) - Дунав Цибър (Долни Цибър)                  - 
Спортист (Благово) - Порто (Портитовци)                    - 
Балкан (Говежда) - Локомотив (Долно Церовене)              - 
Бенковски (Габровница) - Селияк (Стубел)                   - 
Динамо (Мадан) - Хайдут 2014 (Ерден)                       - 
Левски (Комощица)                                         почива

                           XX кръг

Хайдут 2014 (Ерден) - Бенковски (Габровница)               - 
Селияк (Стубел) - Балкан (Говежда)                         - 
Локомотив (Долно Церовене) - Спортист (Благово)            - 
Порто (Портитовци) - Липен (Липен)                         - 
Дунав Цибър (Долни Цибър) - Левски (Комощица)              - 
Динамо (Мадан)                                            почива

                           XXI кръг

Левски (Комощица) - Порто (Портитовци)                     - 
Липен (Липен) - Локомотив (Долно Церовене)                 - 
Спортист (Благово) - Селияк (Стубел)                       - 
Балкан (Говежда) - Хайдут 2014 (Ерден)                     - 
Бенковски (Габровница) - Динамо (Мадан)                    - 
Дунав Цибър (Долни Цибър)                                 почива

                           XXII кръг

Динамо (Мадан) - Балкан (Говежда)                          - 
Хайдут 2014 (Ерден) - Спортист (Благово)                   - 
Селияк (Стубел) - Липен (Липен)                            - 
Локомотив (Долно Церовене) - Левски (Комощица)             - 
Порто (Портитовци) - Дунав Цибър (Долни Цибър)             - 
Бенковски (Габровница)                                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан (Говежда) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Бенковски (Габровница) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Динамо (Мадан) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Дунав Цибър (Долни Цибър) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Левски (Комощица) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Липен (Липен) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 7. Локомотив (Долно Церовене) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 8. Порто (Портитовци) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 9. Селияк (Стубел) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 10. Спортист (Благово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 11. Хайдут 2014 (Ерден) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Червен картон /Монтана/
в-к Конкурент /Враца/

Вършец 2012 (Вършец)
Миньор Кипровец (Чипровци)
Септември 2009 (Лехчево)
Син стрел (Крапчене)

нагоре