ОГ Добрич 2018/19

« ОГ Добрич 2018/19


Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Актуални мачове:

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч / XXI кръг:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)     - 
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково)                         - 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)      - 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)               - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орловец 2008 (Победа)              17   15   1   1   62:8    46
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Лозенец 2015 (Лозенец)             18   13   3   2   74:15   42
 3. Спортист 2011 (Генерал Тошево)     18   12   1   5   46:20   37
 4. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 18    9   2   7   32:33   29
 5. Интер (Добрич)                     18    9   1   8   39:33   28
 6. Христо Ботев (Стожер)              17    7   1   9   36:38   22
 7. Албена 97 (Оброчище)               18    6   1  11   32:48   19
 8. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           18    4   0  14   21:63   12
 9. Дружба (Люляково)                  18    0   0  18    4:88    0

Бележки
  - Устрем Д (Дончев), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Североизточна Трета лига.
  - Нефтяник 2010 (Шабла), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     6:1 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково)                 3:0 
Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        3:0 
Албена 97 (Оброчище) - Интер (Добрич)                     2:4 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)           3:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)   0:3 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)            0:1 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 1:3 
Интер (Добрич)                                            почива

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)            1:2 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)        8:1 
Интер (Добрич) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                 7:1 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         2:3 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   6:2 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Интер (Добрич)   2:0 
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  1:4 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)             3:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    1:2 
Албена 97 (Оброчище) - Лозенец 2015 (Лозенец)             1:1 
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково)                        5:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)     1:3 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              0:4 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Интер (Добрич)                   3:1 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    0:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище)              6:1 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)         0:4 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер)              2:4 
Интер (Добрич) - Орловец 2008 (Победа)                    0:6 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Люляково)    3:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       6:0 
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          8:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)     2:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Интер (Добрич)                    3:2 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Интер (Добрич) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)           1:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)          0:6 
Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец)                0:8 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        0:2 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           X кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     1:2 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                 0:7 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        1:1 
Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище)                     3:1 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XI кръг

17 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           4:2 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)   3:0 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)            1:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                 3:0 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XII кръг

24 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев (Стожер)            5:2 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        0:4 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                 1:2 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)         1:2 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XIII кръг

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец)   1:1 
2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Интер (Добрич) - Добруджански спортист (Стефан Караджа)   1:1 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  3:0 
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)             1:6 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XIV кръг

2 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    4:1 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)             8:1 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     2:1 
3 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Дружба (Люляково) - Интер (Добрич)                        0:5 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XV кръг

9 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)              2:0 
Интер (Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)                   0:5 
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)              1:4 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)    2:0 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XVI кръг

16 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         6:0 
17 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)              2:1 
Орловец 2008 (Победа) - Интер (Добрич)                    1:0 
Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)    0:6 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XVII кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец)       1:3 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          0:5 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     1:0 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Интер (Добрич) - Христо Ботев (Стожер)                    4:3 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XVIII кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)           1:0 
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          1:2 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                6:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        1:2 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XIX кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                9:0 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     2:1 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище)                     1:2 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)        4:3 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XXII кръг - изтеглен мач

8 април 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    - 

                           XX кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                 1:3 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        0:5 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)            2:0 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         1:3 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XXI кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)     - 
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково)                         - 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)      - 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)               - 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XXII кръг

8 април 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    - 
29 април 2019 г., понеделник, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)           - 
Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     - 
Орловец 2008 (Победа) - Интер (Добрич)                     - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   изтеглен 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XXIII кръг

4 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Интер (Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)                    - 
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            - 
5 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)         - 
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                  - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XXIV кръг

11 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        - 
12 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                   - 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)              - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)            - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XXV кръг

18 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)               - 
19 май 2019 г., неделя, 18:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)             - 
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)               - 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XXVI кръг

25 май 2019 г., събота, 18:00 ч:
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)              - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)     - 
Интер (Добрич) - Добруджански спортист (Стефан Караджа)    - 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XXVII кръг

1 юни 2019 г., събота, 18:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Интер (Добрич)                     - 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)          - 
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                  - 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Орловец 2008 (Победа) XXX 1:1 4:1 1:2 1:0 3:0 6:1 8:0 3:0 XXX 2:0 --- --- -:- -:- --- -:- --- 2. Лозенец 2015 (Лозенец) 0:1 XXX 6:2 6:0 3:1 5:2 8:1 6:0 6:1 --- XXX -:- -:- --- --- -:- --- 9:0 3. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 1:2 1:1 XXX 3:0 1:0 2:0 2:1 6:1 8:1 -:- --- XXX --- -:- -:- --- 2:1 --- 4. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:2 1:3 0:3 XXX 2:0 1:1 1:2 2:1 3:0 -:- --- -:- XXX --- 4:3 --- -:- --- 5. Интер (Добрич) 0:6 0:5 1:0 1:1 XXX 4:3 3:1 7:1 5:0 --- -:- --- -:- XXX --- 1:2 --- -:- 6. Христо Ботев (Стожер) 1:6 1:2 0:3 3:0 3:2 XXX 2:1 1:2 3:0 --- -:- --- --- -:- XXX -:- --- -:- 7. Албена 97 (Оброчище) 1:4 1:1 1:0 2:3 2:4 2:4 XXX 4:2 3:0 -:- --- -:- 1:3 --- --- XXX -:- --- 8. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:5 0:4 1:2 1:3 1:2 0:6 3:2 XXX 2:0 --- -:- --- --- 1:3 -:- --- XXX -:- 9. Дружба (Люляково) 0:7 0:8 0:4 0:6 0:5 1:3 1:4 0:4 XXX -:- --- 0:5 -:- --- --- -:- --- XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч / XIV кръг:
Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                 - 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                       - 
Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                    - 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч / XIV кръг:
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово)             - 
Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджанец (Овчарово)             13   12   1   0   38:2    37
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Дружба Б (Безмер)                  13   12   0   1   54:11   36
 3. Спортист (Стефаново)               13    7   2   4   46:29   23
 4. Спартак (Зърнево)                  13    6   0   7   28:26   18
 5. Сокол 2012 (Соколово)              13    4   3   6   22:40   15
 6. Искра 41 (Бенковски)               13    4   2   7   22:39   14 [1 0 0  4:0  3]
 7. Заря 2006 (Крушари)                13    3   5   5   16:32   14 [0 0 1  0:4  0]
 8. Вихър (Жегларци)                   13    3   4   6   24:20   13 [1 0 0  3:0  3]
 9. Вихър 2013 (Бранище)               13    4   1   8   20:25   13 [0 0 1  0:3  0]
10. Стрела 2004 (Орляк)                13    1   0  12   11:57    3

Бележки
  - Спартак 2012 (Славеево), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                   1:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево)                 5:3 
Заря 2006 (Крушари) - Вихър 2013 (Бранище)                0:2 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             8:0 
Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                   3:0 

                           II кръг

22 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер)                  1:2 
Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                   3:0 
Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово)                  4:0 
23 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк)                8:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Добруджанец (Овчарово)             0:3 

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    0:0 
Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево)                1:0 
30 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново)              2:5 
Дружба Б (Безмер) - Вихър 2013 (Бранище)                  4:1 
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                2:3 

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                     2:4 
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 1:2 
Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари)               4:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)               9:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Стрела 2004 (Орляк)                3:0 

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                3:2 
Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                      4:2 
Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                   1:4 
14 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово)            6:0 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище)               1:4 

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                  4:0 
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    6:0 
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)              0:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище)               3:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба Б (Безмер)                 0:4 

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 16:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                   9:0 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   3:3 
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак (Зърнево)                  1:3 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново)             4:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово)               3:0 

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево)                  4:2 
Вихър (Жегларци) - Вихър 2013 (Бранище)                   3:0 
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 3:2 
4 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски)              3:2 
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                1:0 

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                4:0 
Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                      2:1 
11 ноември 2018 г., неделя, 14:30 ч:
Дружба Б (Безмер) - Спортист (Стефаново)                  9:3 
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              1:6 
Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово)              1:2 

                           X кръг

23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци)                   3:1 
Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово)                 4:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Заря 2006 (Крушари)                1:1 
24 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             0:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер)                   0:5 

                           XI кръг

30 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево)                   2:1 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци)                  2:1 
31 март 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)                1:7 
Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски)                  4:0 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър 2013 (Бранище)             2:0 

                           XII кръг

6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                    1:1 
Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                0:2 
7 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)              1:1 
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба Б (Безмер)                  1:2 
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                3:0 

                           XIII кръг

13 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево)                     4:0 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 2:0 
14 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)               5:0 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър 2013 (Бранище)                1:6 
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2012 (Соколово)               2:2 

                           XIV кръг

20 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                 - 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                       - 
Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                    - 
21 април 2019 г., неделя, 17:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово)             - 
Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски)                - 

                           XV кръг

Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново)                - 
Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево)                   - 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                     - 
Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово)                  - 
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)               - 

                           XVI кръг

Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово)              - 
Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер)                    - 
Сокол 2012 (Соколово) - Стрела 2004 (Орляк)                - 
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                    - 
Спартак (Зърнево) - Вихър 2013 (Бранище)                   - 

                           XVII кръг

Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново)                   - 
Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци)                    - 
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово)               - 
Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                  - 
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово)                 - 

                           XVIII кръг

Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер)                   - 
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)               - 
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                 - 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище)               - 
Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево)                       - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджанец (Овчарово) XXX 1:0 4:0 1:0 6:0 8:0 -:- 2:0 2:0 -:- 2. Дружба Б (Безмер) -:- XXX 9:3 4:0 -:- 4:0 9:0 4:2 4:1 3:0 3. Спортист (Стефаново) -:- -:- XXX 4:2 1:1 9:0 -:- 3:1 3:0 8:0 4. Спартак (Зърнево) 0:2 2:4 -:- XXX 4:1 4:0 3:0 2:1 -:- -:- 5. Сокол 2012 (Соколово) -:- 0:4 2:5 5:3 XXX 3:2 4:4 2:1 -:- -:- 6. Искра 41 (Бенковски) 0:0 1:2 5:0 -:- -:- XXX 4:0 3:3 1:4 3:0 7. Заря 2006 (Крушари) 0:1 -:- 3:2 2:1 2:2 -:- XXX 0:0 0:2 3:2 8. Вихър (Жегларци) 1:2 -:- 1:1 -:- 4:0 -:- 1:1 XXX 3:0 6:0 9. Вихър 2013 (Бранище) 0:3 1:2 -:- 1:3 1:2 -:- 1:1 -:- XXX 3:0 10. Стрела 2004 (Орляк) 1:6 0:5 1:7 1:4 3:0 2:3 -:- -:- 1:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре