ОФГ Добрич 2017/18


ОФГ Добрич - изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч / VII кръг:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Устрем Д (Дончево)                - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)      - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)      - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / VII кръг:
Христо Ботев (Стожер) - Интер (Добрич)                     - 
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лозенец 2015 (Лозенец)              5    4   1   0   16:2    13    
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем Д (Дончево)                  5    4   0   1    8:4    12     [1 0 0  2:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Добруджански спортист (Ст.Караджа)  6    4   0   2   13:7    12     [0 0 1  1:2  0]
 4. Орловец 2008 (Победа)               5    3   1   1   14:1    10    
 5. Интер (Добрич)                      5    3   1   1   10:2    10 [-]
 6. Спортист 2011 (Генерал Тошево)      6    2   2   2   12:7     8    
 7. Албена 97 (Оброчище)                6    2   2   2    6:12    8    
 8. Христо Ботев (Стожер)               5    2   0   3   10:11    6    
 9. Нефтяник 2010 (Шабла)               6    1   2   3    7:14    5    
10. Дружба (Люляково)                   5    0   1   4    4:15    1    
11. Рилци (кв.Рилци, Добрич)            6    0   0   6    4:29    0    

Бележки
  - Интер (Добрич) изпада в ОФГ Добрич от Североизточна Трета лига.
  - Вихър 2013 (Бранище), 10-ти в ОФГ Добрич - изток през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Добрич - запад.
  - Интер (Добрич) играе домакинските си мачове в Плачидол.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   2:1 
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  1:1 
Христо Ботев (Стожер) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)    3:2 
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          7:0 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Нефтяник 2010 (Шабла)            2:2 
Интер (Добрич)                                            почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)         0:5 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Орловец 2008 (Победа)    0:0 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)                    3:0 
Албена 97 (Оброчище) - Христо Ботев (Стожер)              3:2 
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Дружба (Люляково)    6:0 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)   2:0 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          5:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Интер (Добрич)                       1:0 
Христо Ботев (Стожер) - Добр.спортист (Ст.Караджа)        1:2 
Орловец 2008 (Победа) - Албена 97 (Оброчище)              5:0 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                 5:0 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Нефтяник 2010 (Шабла)    5:0 
Албена 97 (Оброчище) - Лозенец 2015 (Лозенец)             0:3 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Победа)        1:0 
Устрем Д (Дончево) - Дружба (Люляково)                    3:0 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Добр.спортист (Ст.Караджа)       4:0 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)     2:5 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Дружба (Люляково) - Интер (Добрич)                        1:2 
Христо Ботев (Стожер) - Устрем Д (Дончево)                1:2 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Албена 97 (Оброчище)              0:0 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)           0:0 
Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           2:1 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Нефтяник 2010 (Шабла)        3:0 
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:2 
Дружба (Люляково) - Христо Ботев (Стожер)                 2:3 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Устрем Д (Дончево)                - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добр.спортист (Ст.Караджа)      - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Албена 97 (Оброчище)      - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Христо Ботев (Стожер) - Интер (Добрич)                     - 
Орловец 2008 (Победа) - Дружба (Люляково)                  - 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Спортист 2011 (Ген.Тошево)    - 
Дружба (Люляково) - Лозенец 2015 (Лозенец)                 - 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Албена 97 (Оброчище)                      - 
Устрем Д (Дончево) - Нефтяник 2010 (Шабла)                 - 
Христо Ботев (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)              - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота:
Орловец 2008 (Победа) - Интер (Добрич)                     - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Христо Ботев (Стожер)             - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Дружба (Люляково)                  - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)              - 
Албена 97 (Оброчище) - Добр.спортист (Ст.Караджа)          - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота:
в Плачидол:
Интер (Добрич) - Добруджански спортист (Стефан Караджа)    - 
Устрем Д (Дончево) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)        - 
Дружба (Люляково) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               - 
Христо Ботев (Стожер) - Нефтяник 2010 (Шабла)              - 
Орловец 2008 (Победа) - Лозенец 2015 (Лозенец)             - 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота:
Лозенец 2015 (Лозенец) - Интер (Добрич)                    - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Орловец 2008 (Победа)              - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев (Стожер)           - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)         - 
Албена 97 (Оброчище) - Устрем Д (Дончево)                  - 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

                           XII кръг

пролет 2018:
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)    - 
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                   - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Христо Ботев (Стожер)     - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)           - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Лозенец 2015 (Лозенец)             - 
Интер (Добрич)                                            почива

                           XIII кръг

Нефтяник 2010 (Шабла) - Интер (Добрич)                     - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          - 
Орловец 2008 (Победа) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     - 
Христо Ботев (Стожер) - Албена 97 (Оброчище)               - 
Дружба (Люляково) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     - 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XIV кръг

в Плачидол:
Интер (Добрич) - Устрем Д (Дончево)                        - 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Христо Ботев (Стожер)         - 
Албена 97 (Оброчище) - Орловец 2008 (Победа)               - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Лозенец 2015 (Лозенец)    - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Нефтяник 2010 (Шабла)           - 
Дружба (Люляково)                                         почива

                           XV кръг

Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Интер (Добрич)                  - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)     - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Албена 97 (Оброчище)              - 
Орловец 2008 (Победа) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         - 
Дружба (Люляково) - Устрем Д (Дончево)                     - 
Христо Ботев (Стожер)                                     почива

                           XVI кръг

в Плачидол:
Интер (Добрич) - Дружба (Люляково)                         - 
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев (Стожер)                 - 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Лозенец 2015 (Лозенец)        - 
Албена 97 (Оброчище) - Нефтяник 2010 (Шабла)               - 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)      - 
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XVII кръг

Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)            - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Албена 97 (Оброчище)            - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Добр.спортист (Ст.Караджа)         - 
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                 - 
Христо Ботев (Стожер) - Дружба (Люляково)                  - 
Лозенец 2015 (Лозенец)                                    почива

                           XVIII кръг

в Плачидол:
Интер (Добрич) - Христо Ботев (Стожер)                     - 
Дружба (Люляково) - Орловец 2008 (Победа)                  - 
Устрем Д (Дончево) - Лозенец 2015 (Лозенец)                - 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)      - 
Албена 97 (Оброчище) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      - 
Нефтяник 2010 (Шабла)                                     почива

                           XIX кръг

Албена 97 (Оброчище) - Интер (Добрич)                      - 
Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Добр.спортист (Ст.Караджа)    - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Устрем Д (Дончево)                 - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Дружба (Люляково)                 - 
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев (Стожер)              - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XX кръг

в Плачидол:
Интер (Добрич) - Орловец 2008 (Победа)                     - 
Христо Ботев (Стожер) - Лозенец 2015 (Лозенец)             - 
Дружба (Люляково) - Нефтяник 2010 (Шабла)                  - 
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)              - 
Добр.спортист (Ст.Караджа) - Албена 97 (Оброчище)          - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево)                            почива

                           XXI кръг

Добруджански спортист (Стефан Караджа) - Интер (Добрич)    - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем Д (Дончево)        - 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дружба (Люляково)               - 
Нефтяник 2010 (Шабла) - Христо Ботев (Стожер)              - 
Лозенец 2015 (Лозенец) - Орловец 2008 (Победа)             - 
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XXII кръг

в Плачидол:
Интер (Добрич) - Лозенец 2015 (Лозенец)                    - 
Орловец 2008 (Победа) - Нефтяник 2010 (Шабла)              - 
Христо Ботев (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           - 
Дружба (Люляково) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)         - 
Устрем Д (Дончево) - Албена 97 (Оброчище)                  - 
Добруджански спортист (Стефан Караджа)                    почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лозенец 2015 (Лозенец) XXX -:- 4:0 -:- -:- 2:0 -:- -:- 2:2 -:- -:- 2. Устрем Д (Дончево) -:- XXX 2:1 0:2 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 3. Добруджански спортист (Ст.Караджа) -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:0 6:0 -:- 4. Орловец 2008 (Победа) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- 7:0 5. Интер (Добрич) -:- -:- -:- -:- XXX 0:0 -:- -:- 3:0 -:- 5:0 6. Спортист 2011 (Генерал Тошево) -:- -:- -:- 0:0 -:- XXX -:- -:- 5:0 -:- -:- 7. Албена 97 (Оброчище) 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:2 -:- -:- 2:1 8. Христо Ботев (Стожер) -:- 1:2 1:2 -:- -:- 3:2 -:- XXX -:- -:- -:- 9. Нефтяник 2010 (Шабла) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- XXX -:- 5:1 10. Дружба (Люляково) -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- 1:1 2:3 -:- XXX -:- 11. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:5 -:- -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

ОФГ Добрич - запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч / VI кръг:
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                  - 
Спартак (Зърнево) - Спартак 2012 (Славеево)                - 
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                    - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / VI кръг:
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)                - 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър 2013 (Бранище)                 - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър 2013 (Бранище)                5    3   1   1   11:3    10 <-  [0 1 0  0:0  1, +8 обща ГР]
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол 2012 (Соколово)               5    3   1   1   13:7    10     [0 1 0  0:0  1, +6 обща ГР]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Вихър (Жегларци)                    5    3   0   2    9:6     9    
 4. Спартак (Зърнево)                   4    3   0   1   12:10    9    
 5. Спортист (Стефаново)                5    2   2   1   17:13    8    
 6. Добруджанец (Овчарово)              4    2   1   1   14:6     7    
  . Дружба Б (Безмер)                   4    2   1   1   14:6     7    
 8. Искра 41 (Бенковски)                4    2   0   2   12:8     6    
 9. Заря 2006 (Крушари)                 5    2   0   3    9:11    6    
10. Стрела 2004 (Орляк)                 4    0   0   4    5:20    0    
11. Спартак 2012 (Славеево)             5    0   0   5    6:32    0 [+]

Бележки
  - Вихър 2013 (Бранище), 10-ти в ОФГ Добрич - изток през изминалия сезон; е преместен в ОФГ Добрич - запад.
  - Левски 2012 (Карапелит), 1-ви през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Спартак 2012 (Славеево) се включва в групата.

                           I кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    1:4 
Заря 2006 (Крушари) - Сокол 2012 (Соколово)               1:2 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Спортист (Стефаново)                  2:2 
Вихър 2013 (Бранище) - Искра 41 (Бенковски)               3:1 
Спартак 2012 (Славеево) - Добруджанец (Овчарово)          0:6 
Спартак (Зърнево)                                         почива

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Заря 2006 (Крушари)                4:0 
Вихър (Жегларци) - Дружба Б (Безмер)                      1:0 
Спартак (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                   4:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Искра 41 (Бенковски) - Спартак 2012 (Славеево)            8:0 
Сокол 2012 (Соколово) - Вихър 2013 (Бранище)              0:0 
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           III кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Дружба Б (Безмер) - Спартак (Зърнево)                     3:1 
Заря 2006 (Крушари) - Вихър (Жегларци)                    1:0 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Спортист (Стефаново)               5:0 
Спартак 2012 (Славеево) - Сокол 2012 (Соколово)           1:6 
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             3:0 
Стрела 2004 (Орляк)                                       почива

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Вихър 2013 (Бранище)                   0:2 
Спартак (Зърнево) - Заря 2006 (Крушари)                   5:4 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2012 (Соколово) - Добруджанец (Овчарово)            3:2 
Спортист (Стефаново) - Спартак 2012 (Славеево)            8:3 
Стрела 2004 (Орляк) - Дружба Б (Безмер)                   2:9 
Искра 41 (Бенковски)                                      почива

                           V кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                 3:0 
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак (Зърнево)                  1:2 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак 2012 (Славеево) - Вихър (Жегларци)                2:4 
Добруджанец (Овчарово) - Спортист (Стефаново)             3:3 
Искра 41 (Бенковски) - Сокол 2012 (Соколово)              3:2 
Дружба Б (Безмер)                                         почива

                           VI кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                  - 
Спартак (Зърнево) - Спартак 2012 (Славеево)                - 
Дружба Б (Безмер) - Заря 2006 (Крушари)                    - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Стефаново) - Искра 41 (Бенковски)                - 
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър 2013 (Бранище)                 - 
Сокол 2012 (Соколово)                                     почива

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Добруджанец (Овчарово) - Спартак (Зърнево)                 - 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                    - 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Вихър 2013 (Бранище) - Дружба Б (Безмер)                   - 
Спартак 2012 (Славеево) - Стрела 2004 (Орляк)              - 
Сокол 2012 (Соколово) - Спортист (Стефаново)               - 
Заря 2006 (Крушари)                                       почива

                           VIII кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Вихър (Жегларци) - Сокол 2012 (Соколово)                   - 
Спартак (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                   - 
Заря 2006 (Крушари) - Вихър 2013 (Бранище)                 - 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)               - 
Дружба Б (Безмер) - Спартак 2012 (Славеево)                - 
Спортист (Стефаново)                                      почива

                           IX кръг

11 ноември 2017, събота:
Спартак 2012 (Славеево) - Заря 2006 (Крушари)              - 
Добруджанец (Овчарово) - Дружба Б (Безмер)                 - 
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                 - 
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево)                  - 
Спортист (Стефаново) - Вихър (Жегларци)                    - 
Вихър 2013 (Бранище)                                      почива

                           X кръг

18 ноември 2017, събота:
Спартак (Зърнево) - Спортист (Стефаново)                   - 
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол 2012 (Соколово)                - 
Дружба Б (Безмер) - Искра 41 (Бенковски)                   - 
Заря 2006 (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)               - 
Вихър 2013 (Бранище) - Спартак 2012 (Славеево)             - 
Вихър (Жегларци)                                          почива

                           XI кръг

25 ноември 2017, събота:
Добруджанец (Овчарово) - Вихър 2013 (Бранище)              - 
Искра 41 (Бенковски) - Заря 2006 (Крушари)                 - 
Сокол 2012 (Соколово) - Дружба Б (Безмер)                  - 
Спортист (Стефаново) - Стрела 2004 (Орляк)                 - 
Вихър (Жегларци) - Спартак (Зърнево)                       - 
Спартак 2012 (Славеево)                                   почива

                           XII кръг

пролет 2018:
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                     - 
Спортист (Стефаново) - Дружба Б (Безмер)                   - 
Сокол 2012 (Соколово) - Заря 2006 (Крушари)                - 
Искра 41 (Бенковски) - Вихър 2013 (Бранище)                - 
Добруджанец (Овчарово) - Спартак 2012 (Славеево)           - 
Спартак (Зърнево)                                         почива

                           XIII кръг

Спартак 2012 (Славеево) - Искра 41 (Бенковски)             - 
Вихър 2013 (Бранище) - Сокол 2012 (Соколово)               - 
Заря 2006 (Крушари) - Спортист (Стефаново)                 - 
Дружба Б (Безмер) - Вихър (Жегларци)                       - 
Стрела 2004 (Орляк) - Спартак (Зърнево)                    - 
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           XIV кръг

Спартак (Зърнево) - Дружба Б (Безмер)                      - 
Вихър (Жегларци) - Заря 2006 (Крушари)                     - 
Спортист (Стефаново) - Вихър 2013 (Бранище)                - 
Сокол 2012 (Соколово) - Спартак 2012 (Славеево)            - 
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)              - 
Стрела 2004 (Орляк)                                       почива

                           XV кръг

Добруджанец (Овчарово) - Сокол 2012 (Соколово)             - 
Спартак 2012 (Славеево) - Спортист (Стефаново)             - 
Вихър 2013 (Бранище) - Вихър (Жегларци)                    - 
Заря 2006 (Крушари) - Спартак (Зърнево)                    - 
Дружба Б (Безмер) - Стрела 2004 (Орляк)                    - 
Искра 41 (Бенковски)                                      почива

                           XVI кръг

Стрела 2004 (Орляк) - Заря 2006 (Крушари)                  - 
Спартак (Зърнево) - Вихър 2013 (Бранище)                   - 
Вихър (Жегларци) - Спартак 2012 (Славеево)                 - 
Спортист (Стефаново) - Добруджанец (Овчарово)              - 
Сокол 2012 (Соколово) - Искра 41 (Бенковски)               - 
Дружба Б (Безмер)                                         почива

                           XVII кръг

Искра 41 (Бенковски) - Спортист (Стефаново)                - 
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                  - 
Спартак 2012 (Славеево) - Спартак (Зърнево)                - 
Вихър 2013 (Бранище) - Стрела 2004 (Орляк)                 - 
Заря 2006 (Крушари) - Дружба Б (Безмер)                    - 
Сокол 2012 (Соколово)                                     почива

                           XVIII кръг

Дружба Б (Безмер) - Вихър 2013 (Бранище)                   - 
Стрела 2004 (Орляк) - Спартак 2012 (Славеево)              - 
Спартак (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                 - 
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                    - 
Спортист (Стефаново) - Сокол 2012 (Соколово)               - 
Заря 2006 (Крушари)                                       почива

                           XIX кръг

Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци)                   - 
Искра 41 (Бенковски) - Спартак (Зърнево)                   - 
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)               - 
Спартак 2012 (Славеево) - Дружба Б (Безмер)                - 
Вихър 2013 (Бранище) - Заря 2006 (Крушари)                 - 
Спортист (Стефаново)                                      почива

                           XX кръг

Заря 2006 (Крушари) - Спартак 2012 (Славеево)              - 
Дружба Б (Безмер) - Добруджанец (Овчарово)                 - 
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                 - 
Спартак (Зърнево) - Сокол 2012 (Соколово)                  - 
Вихър (Жегларци) - Спортист (Стефаново)                    - 
Вихър 2013 (Бранище)                                      почива

                           XXI кръг

Спортист (Стефаново) - Спартак (Зърнево)                   - 
Сокол 2012 (Соколово) - Стрела 2004 (Орляк)                - 
Искра 41 (Бенковски) - Дружба Б (Безмер)                   - 
Добруджанец (Овчарово) - Заря 2006 (Крушари)               - 
Спартак 2012 (Славеево) - Вихър 2013 (Бранище)             - 
Вихър (Жегларци)                                          почива

                           XXII кръг

Вихър 2013 (Бранище) - Добруджанец (Овчарово)              - 
Заря 2006 (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                 - 
Дружба Б (Безмер) - Сокол 2012 (Соколово)                  - 
Стрела 2004 (Орляк) - Спортист (Стефаново)                 - 
Спартак (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                       - 
Спартак 2012 (Славеево)                                   почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихър 2013 (Бранище) XXX -:- -:- 1:2 5:0 -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 2. Сокол 2012 (Соколово) 0:0 XXX -:- -:- -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- 3. Вихър (Жегларци) 0:2 -:- XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 4. Спартак (Зърнево) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 5:4 4:2 -:- 5. Спортист (Стефаново) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4:0 -:- 8:3 6. Добруджанец (Овчарово) -:- -:- -:- -:- 3:3 XXX -:- 3:0 -:- -:- -:- 7. Дружба Б (Безмер) -:- -:- -:- 3:1 2:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 8. Искра 41 (Бенковски) -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 8:0 9. Заря 2006 (Крушари) -:- 1:2 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:0 -:- 10. Стрела 2004 (Орляк) -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 2:9 -:- -:- XXX -:- 11. Спартак 2012 (Славеево) -:- 1:6 2:4 -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Страници на отбори

Заря 2006 (Крушари)

нагоре