ОГ Бургас 2023/24

« ОГ Бургас 2023/24


"А" ОГ Бургас

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч / XXI кръг:
Вихър (Айтос) - ОФК Поморие (Поморие)                      - 
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч / XXI кръг:
Аполония Понтика (Созопол) - Балкан 1980 (Планиница)       - 
Русокастро Зк (Русокастро) - Българово 1948 (Българово)    - 
Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас)                    - 
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец)     - 
Странджанец (Царево) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Нефтохимик 1962 (Бургас) 20 18 2 0 65:8 56 [+] Първенец - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Камено (Камено) 20 14 6 0 68:25 48 3. ОФК Поморие (Поморие) 20 13 4 3 58:22 43 4. Бургас спорт (Бургас) 20 12 2 6 57:44 38 5. Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 20 10 3 7 42:35 33 [+] 6. Странджанец (Царево) 20 8 6 6 35:26 30 7. Балкан 1980 (Планиница) 20 7 4 9 46:42 25 8. Аполония Понтика (Созопол) 20 7 1 12 40:55 22 9. Вихър (Айтос) 20 6 2 12 31:47 20 10. Българово 1948 (Българово) 20 4 2 14 26:61 14 ------------------------------------------------------------------- 11. Ропотамо (Приморско) 20 3 2 15 29:54 11 12. Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 20 1 0 19 15:93 3 [+] Изпада
Бележки - Бургас спорт (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Иван Притъргов" в кв.Долно Езерово, Бургас освен ако не е посочено друго. - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Изгрев" в кв.Изгрев, Бургас освен ако не е посочено друго. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Странджа Агр. 2022 (Средец) - Русокастро Зк (Русокастро) 0:5 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Камено (Камено) 3:3 (2:0) 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Българово 1948 (Българово) - Балкан 1980 (Планиница) 0:4 в кв.Долно Езерово, Бургас, ст."Иван Притъргов": Бургас спорт (Бургас) - Аполония Понтика (Созопол) 9:4 ОФК Поморие (Поморие) - Ропотамо (Приморско) 2:1 Вихър (Айтос) - Странджанец (Царево) 1:2 (0:2) II кръг 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: в Руен: Балкан 1980 (Планиница) - Странджанец (Царево) 1:3 Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос) 3:1 Камено (Камено) - ОФК Поморие (Поморие) 3:3 Русокастро Зк (Русокастро) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 Аполония Понтика (Созопол) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 4:1 Българово 1948 (Българово) - Бургас спорт (Бургас) 2:6 III кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Странджа Агр. 2022 (Средец) - Българово 1948 (Българово) 1:2 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Аполония Понтика (Созопол) 3:1 (1:0) Вихър (Айтос) - Камено (Камено) 1:4 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 4:3 ОФК Поморие (Поморие) - Русокастро Зк (Русокастро) 0:2 Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско) 1:0 IV кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Ропотамо (Приморско) 4:1 Камено (Камено) - Странджанец (Царево) 3:0 Русокастро Златна крепост (Русокастро) - Вихър (Айтос) 2:0 Аполония Понтика (Созопол) - ОФК Поморие (Поморие) 0:2 Българово 1948 (Българово) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2 Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:1 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Странджа Агр. 2022 (Средец) - Балкан 1980 (Планиница) 0:7 сл. Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас) 4:0 Вихър (Айтос) - Аполония Понтика (Созопол) 3:1 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Българово 1948 (Българово) 7:1 Странджанец (Царево) - Русокастро Зк (Русокастро) 0:1 Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено) 2:5 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Камено (Камено) 4:4 Бургас спорт (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) 0:4 Странджа Агр. 2022 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Русокастро Зк (Русокастро) - Ропотамо (Приморско) 3:1 Аполония Понтика (Созопол) - Странджанец (Царево) 0:1 Българово 1948 (Българово) - Вихър (Айтос) 2:5 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница) 6:1 (1:1) Video Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас) 1:5 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 8:0 Странджанец (Царево) - Българово 1948 (Българово) 3:0 Ропотамо (Приморско) - Аполония Понтика (Созопол) 1:4 Камено (Камено) - Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 4:1 VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Вихър (Айтос) 0:4 Нефтохимик 1962 (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие) 2:0 (0:0) Video 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Русокастро Зк (Русокастро) 4:1 Българово 1948 (Българово) - Ропотамо (Приморско) 1:4 Бургас спорт (Бургас) - Странджанец (Царево) 1:1 5 ноември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Аполония Понтика (Созопол) - Камено (Камено) 0:3 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: ОФК Поморие (Поморие) - Балкан 1980 (Планиница) 4:1 Странджанец (Царево) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 7:1 Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас) 2:3 Камено (Камено) - Българово 1948 (Българово) 3:0 Русокастро Зк (Русокастро) - Аполония Понтика (Созопол) 5:1 X кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Ропотамо (Приморско) 5:2 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджанец (Царево) 2:0 (0:0) Video 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Аполония Понтика (Созопол) отложен Българово 1948 (Българово) - Русокастро Зк (Русокастро) 1:3 Бургас спорт (Бургас) - Камено (Камено) 1:3 ОФК Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос) 3:0 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Аполония Понтика (Созопол) 4:0 XI кръг 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Вихър (Айтос) - Балкан 1980 (Планиница) 3:0 сл. * * - първоначално 3:3, в последствие на Балкан 1980 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Странджанец (Царево) - ОФК Поморие (Поморие) 1:1 Ропотамо (Приморско) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:2 (0:0) Камено (Камено) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 8:1 Русокастро Зк (Русокастро) - Бургас спорт (Бургас) 3:3 Аполония Понтика (Созопол) - Българово 1948 (Българово) 4:0 X кръг - отложен мач 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Аполония Понтика (Созопол) 4:0 XII кръг 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Българово 1948 (Българово) 0:0 Аполония Понтика (Созопол) - Бургас спорт (Бургас) 2:3 Русокастро Зк (Русокастро) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 2:0 Камено (Камено) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Ропотамо (Приморско) - ОФК Поморие (Поморие) 1:3 Странджанец (Царево) - Вихър (Айтос) 1:1 3 май 2024 г., петък, 17:00 ч: Камено (Камено) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско) 0:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Русокастро Зк (Русокастро) 5:0 (4:0) Video Странджа Агр. 2022 (Средец) - Аполония Понтика (Созопол) 1:5 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Странджанец (Царево) - Балкан 1980 (Планиница) 1:1 ОФК Поморие (Поморие) - Камено (Камено) 0:0 Бургас спорт (Бургас) - Българово 1948 (Българово) 3:1 XIV кръг 23 март 2024 г., събота, 18:00 ч: Аполония Понтика (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Бургас спорт (Бургас) 3:0 Българово 1948 (Българово) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 4:2 Русокастро Зк (Русокастро) - ОФК Поморие (Поморие) 1:3 Камено (Камено) - Вихър (Айтос) 4:0 Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево) 1:4 XV кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Айтос) - Русокастро Златна крепост (Русокастро) 3:2 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Българово 1948 (Българово) 2:0 (1:0) Video Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Бургас спорт (Бургас) 0:4 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ропотамо (Приморско) - Балкан 1980 (Планиница) 3:2 Странджанец (Царево) - Камено (Камено) 2:2 ОФК Поморие (Поморие) - Аполония Понтика (Созопол) 5:2 XVI кръг 7 април 2024 г., неделя, 15:00 ч: Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4 (0:3) 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 3:0 сл. Българово 1948 (Българово) - ОФК Поморие (Поморие) 2:4 Аполония Понтика (Созопол) - Вихър (Айтос) 2:1 Русокастро Зк (Русокастро) - Странджанец (Царево) 4:2 Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско) 1:0 XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Айтос) - Българово 1948 (Българово) 1:3 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2022 (Средец) 7:0 (4:0) Video 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Камено (Камено) - Балкан 1980 (Планиница) 5:1 Ропотамо (Приморско) - Русокастро Зк (Русокастро) 1:1 Странджанец (Царево) - Аполония Понтика (Созопол) 1:3 ОФК Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас) 3:1 XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - ОФК Поморие (Поморие) 0:3 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 (1:2) Video Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос) 2:1 Българово 1948 (Българово) - Странджанец (Царево) 0:0 Аполония Понтика (Созопол) - Ропотамо (Приморско) 3:2 Русокастро Зл.крепост (Русокастро) - Камено (Камено) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 5:0 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Русокастро Зк (Русокастро) - Балкан 1980 (Планиница) 3:0 сл. Камено (Камено) - Аполония Понтика (Созопол) 5:2 Ропотамо (Приморско) - Българово 1948 (Българово) 2:3 Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас) 0:1 ОФК Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:2 (0:1) Video XII кръг - отложен мач 3 май 2024 г., петък, 17:00 ч: Камено (Камено) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 XX кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос) 7:0 (1:0) Video Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Странджанец (Царево) 2:5 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - ОФК Поморие (Поморие) 2:2 Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско) 6:2 Българово 1948 (Българово) - Камено (Камено) 4:5 Аполония Понтика (Созопол) - Русокастро Зк (Русокастро) 2:2 XXI кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Вихър (Айтос) - ОФК Поморие (Поморие) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Аполония Понтика (Созопол) - Балкан 1980 (Планиница) - Русокастро Зк (Русокастро) - Българово 1948 (Българово) - Камено (Камено) - Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Странджанец (Царево) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - XXII кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2022 (Средец) - Камено (Камено) - 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Балкан 1980 (Планиница) - Вихър (Айтос) - ОФК Поморие (Поморие) - Странджанец (Царево) - Бургас спорт (Бургас) - Русокастро Зк (Русокастро) - Българово 1948 (Българово) - Аполония Понтика (Созопол) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Нефтохимик 1962 (Бургас) XXX 3:3 2:0 4:0 5:0 2:0 6:1 3:1 7:0 2:0 -:- 7:0 2. Камено (Камено) 0:0 XXX 3:3 -:- 4:1 3:0 5:1 5:2 4:0 3:0 1:0 8:1 3. ОФК Поморие (Поморие) 1:2 0:0 XXX 3:1 0:2 -:- 4:1 5:2 3:0 7:1 2:1 8:0 4. Бургас спорт (Бургас) 0:4 1:3 0:4 XXX -:- 1:1 4:3 9:4 2:1 3:1 6:2 5:1 5. Русокастро Зл.крепост (Русокастро) 1:2 0:3* 1:3 3:3 XXX 4:2 3:0* 5:1 2:0 -:- 3:1 2:0 6. Странджанец (Царево) -:- 2:2 1:1 0:1 0:1 XXX 1:1 1:3 1:1 3:0 1:0 7:1 7. Балкан 1980 (Планиница) 1:2 4:4 2:2 3:0 4:1 1:3 XXX 4:0 -:- 0:0 4:1 3:0* 8. Аполония Понтика (Созопол) 0:3* 0:3 0:2 2:3 2:2 0:1 -:- XXX 2:1 4:0 3:2 4:1 9. Вихър (Айтос) 0:4 1:4 -:- 1:5 3:2 1:2 3:0* 3:1 XXX 1:3 0:0 5:0 10. Българово 1948 (Българово) 0:2 4:5 2:4 2:6 1:3 0:0 0:4 -:- 2:5 XXX 1:4 4:2 11. Ропотамо (Приморско) 0:2 2:5 1:3 2:3 1:1 1:4 3:2 1:4 3:1 2:3 XXX -:- 12. Странджа Агрокорн 2022 (Средец) 0:3* -:- 0:3 0:4 0:5 2:5 0:7* 1:5 0:4 1:2 5:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Източна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч / XXIV кръг:
Каблешково (Каблешково) - Устрем (Тънково)                 - 
Черном. спортист (Обзор) - Нефтохимик 1962 II (Бургас)    2:1 
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч / XXIV кръг:
Свети Влас (Свети Влас) - Странджа 23 (Малко Търново)     3:0 сл. 
Равда (Равда) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                 - 
Банево (кв.Банево, Бургас) - Ахелой (Ахелой)               - 
Черноморец (Несебър) - Звезденбург (Бургас)                - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черноморец 1919 II (Бургас) 22 18 2 2 99:22 56 [+] Влиза ------------------------------------------------------------------- 2. Нефтохимик 1962 II (Бургас) 22 16 2 4 83:22 50 [+] 3. Звезденбург (Бургас) 21 14 4 3 79:39 46 4. Банево (кв.Банево, Бургас) 20 12 3 5 47:34 39 [2 0 2 6:7 6] 5. Черноморски спортист 2022 (Обзор) 22 12 3 7 46:30 39 [1 1 1 4:3 4] 6. Черноморец (Несебър) 22 12 3 7 64:57 39 [1 1 1 5:5 4] 7. Устрем (Тънково) 22 10 2 10 69:58 32 8. Каблешково (Каблешково) 21 8 2 11 37:54 26 9. Ахелой (Ахелой) 21 6 3 12 37:62 21 [1 0 0 2:1 3] 10. Равда (Равда) 21 6 3 12 40:57 21 [0 0 1 1:2 0] 11. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 20 3 1 16 34:99 10 12. Свети Влас (Свети Влас) 22 2 2 18 36:98 8 13. Странджа 23 (Малко Търново) 22 4 2 16 20:59 14 [+][*] Изваден
Бележки - Равнец 2011 (Равнец), 5-и в "Б" ОГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - запад. - Нефтохимик 1962 II (Бургас), Странджа 23 (Малко Търново) и Черноморец 1919 II (Бургас) се включват в групата. - Ахелой (Ахелой) играе домакинските си мачове в Равда освен ако не е посочено друго. - Банево (кв.Банево, Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас освен ако не е посочено друго. - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово освен ако не е посочено друго. - Нефтохимик 1962 II (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Изгрев" в кв.Изгрев, Бургас освен ако не е посочено друго. - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове на Градски стадион - изкуствен терен в Несебър освен ако не е посочено друго. - Черноморец (Несебър) играе домакинските си мачове на Градски стадион - изкуствен терен в Несебър освен ако не е посочено друго. - Черноморец 1919 II (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Иван Притъргов" в кв.Долно Езерово, Бургас освен ако не е посочено друго. - На полусезона Странджа 23 (Малко Търново) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Каблешково (Каблешково) - Ахелой (Ахелой) 2:0 Черноморец 1919 II (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 7:1 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец (Несебър) 4:3 Равда (Равда) - Звезденбург (Бургас) 0:3 Свети Влас (Свети Влас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:8 в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Странджа 23 (Малко Търново) 5:3 Черноморски спортист 2022 (Обзор) почива II кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Черноморец 1919 II (Бургас) 0:5 в Българово: Звезденбург (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 6:1 Черноморец (Несебър) - Равда (Равда) отложен 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Устрем (Тънково) 1:4 Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Каблешково (Каблешково) 5:1 Черном. спортист (Обзор) - Банево (кв.Банево, Бургас) 0:2 28 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч: Черноморец (Несебър) - Равда (Равда) 3:1 * * - датата е приблизителна. Странджа 23 (Малко Търново) почива III кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Каблешково (Каблешково) - Звезденбург (Бургас) 2:1 Черноморец 1919 II (Бургас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 2:2 Странджа 23 (Малко Търново) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) отложен 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Равда (Равда) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) 0:0 Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър) 5:7 в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Ахелой (Ахелой) 4:1 28 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 * * - датата е приблизителна. Банево (кв.Банево, Бургас) почива IV кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Странджа 23 (Малко Търново) 1:0 в Българово: Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 2:1 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Устрем (Тънково) 3:0 Черноморец (Несебър) - Каблешково (Каблешково) 0:2 Черном. спортист (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас) 3:1 Банево (кв.Банево, Бургас) - Равда (Равда) 3:2 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) почива V кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Каблешково (Каблешково) - Черном. спортист (Обзор) 1:1 Черноморец 1919 II (Бургас) - Черноморец (Несебър) 6:0 Странджа 23 (Малко Търново) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - Банево (кв.Банево, Бургас) 2:6 в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Звезденбург (Бургас) 3:6 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Ахелой (Ахелой) 3:2 Равда (Равда) почива VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Черном. спортист (Обзор) - Черноморец 1919 II (Бургас) 1:4 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 7:1 в Българово: Звезденбург (Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) 2:2 Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково) 5:4 Банево (кв.Банево, Бургас) - Каблешково (Каблешково) 1:0 Равда (Равда) - Свети Влас (Свети Влас) 4:1 Ахелой (Ахелой) почива VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Каблешково (Каблешково) - Равда (Равда) 3:0 Странджа 23 (Малко Търново) - Черноморец (Несебър) 3:0 сл. 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец 1919 II (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) 7:1 в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) 4:0 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Звезденбург (Бургас) 2:4 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:4 Свети Влас (Свети Влас) почива VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Равда (Равда) - Черноморец 1919 II (Бургас) 0:4 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Ахелой (Ахелой) 5:2 Черноморец (Несебър) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 9:2 Черном. спортист (Обзор) - Странджа 23 (Малко Търново) 0:2 Банево (кв.Банево, Бургас) - Устрем (Тънково) 1:1 Свети Влас (Свети Влас) - Каблешково (Каблешково) 1:6 Нефтохимик 1962 II (Бургас) почива II кръг - отложен мач 28 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч: Черноморец (Несебър) - Равда (Равда) 3:1 * * - датата е приблизителна. III кръг - отложен мач 28 октомври 2023 г., събота, 14:30 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 * * - датата е приблизителна. IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Равда (Равда) 6:1 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Черноморец (Несебър) 0:6 4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Черноморец 1919 II (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 9:1 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Банево (кв.Банево, Бургас) 3:3 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черном. спортист (Обзор) 1:10 Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 4:1 Каблешково (Каблешково) почива X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Каблешково (Каблешково) - Черноморец 1919 II (Бургас) 2:6 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Черноморец (Несебър) 7:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Черноморец, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Ахелой (Ахелой) 3:1 Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) отложен Равда (Равда) - Странджа 23 (Малко Търново) 6:1 Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково) 2:3 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 5:0 (2:0) Звезденбург (Бургас) почива XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Свети Влас (Свети Влас) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Каблешково (Каблешково) 4:7 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равда (Равда) 2:2 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Банево (кв.Банево, Бургас) 1:2 Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Черном. спортист (Обзор) 3:0 сл. в Българово: Звезденбург (Бургас) - Черноморец (Несебър) отложен 24 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Свети Влас (Свети Влас) 0:3 25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Черноморец (Несебър) 2:2 Черноморец 1919 II (Бургас) почива XII кръг 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Каблешково (Каблешково) - Странджа 23 (Малко Търново) 0:3 сл. * * - първоначално 3:2, в последствие на Каблешково е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Черноморец 1919 II (Бургас) - Устрем (Тънково) 3:1 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Черном. спортист (Обзор) - Звезденбург (Бургас) отложен Банево (кв.Банево, Бургас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:0 Равда (Равда) - Ахелой (Ахелой) 1:2 Свети Влас (Свети Влас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 0:3 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Черном. спортист (Обзор) - Звезденбург (Бургас) 2:3 Черноморец (Несебър) почива XIII кръг 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Черноморец 1919 II (Бургас) 0:6 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Каблешково (Каблешково) 1:3 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Свети Влас (Свети Влас) 4:2 Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Равда (Равда) 8:0 в Българово: Звезденбург (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) 2:4 Черноморец (Несебър) - Черном. спортист (Обзор) 1:1 Устрем (Тънково) почива X кръг - отложен мач 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 5:0 (2:0) XII кръг - отложен мач 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Черном. спортист (Обзор) - Звезденбург (Бургас) 2:3 XI кръг - отложени мачове 24 февруари 2024 г., събота, 15:00 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Свети Влас (Свети Влас) 0:3 25 февруари 2024 г., неделя, 15:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Черноморец (Несебър) 2:2 XIV кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Каблешково (Каблешково) 2:2 Странджа 23 (Малко Търново) - Устрем (Тънково) 0:3 сл. 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Черноморец (Несебър) - Банево (кв.Банево, Бургас) 1:0 в Българово: Звезденбург (Бургас) - Равда (Равда) 6:2 Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 4:2 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 1:4 Черноморски спортист 2022 (Обзор) почива XV кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Черноморец 1919 II (Бургас) - Ахелой (Ахелой) 6:1 Каблешково (Каблешково) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 0:3 сл. 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 7:2 Свети Влас (Свети Влас) - Звезденбург (Бургас) 1:7 Равда (Равда) - Черноморец (Несебър) 1:2 Банево (кв.Банево, Бургас) - Черном. спортист (Обзор) 0:3 Странджа 23 (Малко Търново) почива XVI кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Каблешково (Каблешково) 5:0 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Устрем (Тънково) 2:1 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Равда (Равда) 2:0 Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас) 5:2 Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 1:2 (0:1) Video Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) 3:0 сл. Банево (кв.Банево, Бургас) почива XVII кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Ахелой (Ахелой) 0:3 сл. Черноморец 1919 II (Бургас) - Звезденбург (Бургас) 2:2 Каблешково (Каблешково) - Черноморец (Несебър) 1:2 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 3:4 Свети Влас (Свети Влас) - Черном. спортист (Обзор) 0:2 Равда (Равда) - Банево (кв.Банево, Бургас) 3:1 Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) почива XVIII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Устрем (Тънково) 4:1 в Равда: Ахелой (Ахелой) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 8:5 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Банево (кв.Банево, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) 4:0 Черном. спортист (Обзор) - Каблешково (Каблешково) 2:0 Черноморец (Несебър) - Черноморец 1919 II (Бургас) 2:5 Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) 3:0 сл. Равда (Равда) почива XIX кръг 6 април 2024 г., събота, 14:30 ч: Черноморец 1919 II (Бургас) - Черном. спортист (Обзор) 3:0 сл. 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Странджа 23 (Малко Търново) - Звезденбург (Бургас) 0:3 сл. Каблешково (Каблешково) - Банево (кв.Банево, Бургас) 1:5 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 1:7 в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър) 5:1 Свети Влас (Свети Влас) - Равда (Равда) 4:4 Ахелой (Ахелой) почива XX кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 9:4 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Равда (Равда) - Каблешково (Каблешково) 6:1 Банево (кв.Банево, Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 1:0 Черноморски спортист 2022 (Обзор) - Устрем (Тънково) 6:2 Черноморец (Несебър) - Странджа 23 (Малко Търново) 3:0 сл. Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Ахелой (Ахелой) 3:0 сл. Свети Влас (Свети Влас) почива XXI кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Звезденбург (Бургас) 3:3 Странджа 23 (Малко Търново) - Черном. спортист (Обзор) 0:3 сл. Черноморец 1919 II (Бургас) - Равда (Равда) 4:1 Каблешково (Каблешково) - Свети Влас (Свети Влас) 3:1 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черноморец (Несебър) 1:5 в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Банево (кв.Банево, Бургас) 5:1 Нефтохимик 1962 II (Бургас) почива XXII кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 3:1 (2:0) 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец 1919 II (Бургас) 2:8 Равда (Равда) - Устрем (Тънково) 3:1 Банево (кв.Банево, Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) 3:0 сл. Черном. спортист (Обзор) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 3:0 сл. Черноморец (Несебър) - Ахелой (Ахелой) 3:3 Каблешково (Каблешково) почива XXIII кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: в Равда: Ахелой (Ахелой) - Черноморски спортист 2022 (Обзор) 1:2 Странджа 23 (Малко Търново) - Равда (Равда) 0:3 сл. Черноморец 1919 II (Бургас) - Каблешково (Каблешково) 5:0 12 май 2024 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец (Несебър) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 3:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Нефтохимик 1962 II, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) отложен в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас) 2:2 Звезденбург (Бургас) почива XXIV кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Каблешково (Каблешково) - Устрем (Тънково) - Черном. спортист (Обзор) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) 2:1 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Свети Влас (Свети Влас) - Странджа 23 (Малко Търново) 3:0 сл. Равда (Равда) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) - Ахелой (Ахелой) - Черноморец (Несебър) - Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 II (Бургас) почива XXV кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: в Българово: Звезденбург (Бургас) - Черном. спортист (Обзор) - в Равда: Ахелой (Ахелой) - Равда (Равда) - Странджа 23 (Малко Търново) - Каблешково (Каблешково) - сл. 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) - в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен: Устрем (Тънково) - Черноморец 1919 II (Бургас) - Черноморец (Несебър) почива XXVI кръг 2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч: Черноморец 1919 II (Бургас) - Странджа 23 (Малко Търново) - сл. Каблешково (Каблешково) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Свети Влас (Свети Влас) - Ахелой (Ахелой) - Равда (Равда) - Нефтохимик 1962 II (Бургас) - Банево (кв.Банево, Бургас) - Звезденбург (Бургас) - Черном. спортист (Обзор) - Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 II (Бургас) XXX 2:2 2:2 7:1 3:0* 6:0 3:1 5:0 6:1 4:1 7:1 9:1 -:- 2. Нефтохимик 1962 II (Бургас) 1:2 XXX 4:1 -:- 3:0* 7:1 3:0 5:1 3:0* 8:0 7:1 4:2 3:0* 3. Звезденбург (Бургас) 2:1 3:1 XXX 2:4 -:- 2:2 4:1 5:0 5:2 6:2 9:4 6:1 2:2 4. Банево (кв.Банево, Бургас) 1:0 0:0 -:- XXX 0:3 4:3 1:1 1:0 -:- 3:2 5:0 4:0 3:0* 5. Черноморски спортист 2022 (Обзор) 1:4 2:1 2:3 0:2 XXX -:- 6:2 2:0 3:1 2:0 3:0* 3:1 0:2 6. Черноморец (Несебър) 2:5 3:2 -:- 1:0 1:1 XXX 5:4 0:2 3:3 3:1 9:2 5:2 3:0* 7. Устрем (Тънково) -:- 3:4 3:6 5:1 4:0 5:1 XXX 4:7 4:1 6:1 7:2 2:2 5:3 8. Каблешково (Каблешково) 2:6 0:3* 2:1 1:5 1:1 1:2 -:- XXX 2:0 3:0 -:- 3:1 0:3* 9. Ахелой (Ахелой) 0:5 0:4 3:3 1:2 1:2 0:6 2:1 2:2 XXX -:- 8:5 4:2 1:0 10. Равда (Равда) 0:4 -:- 0:3 3:1 0:0 1:2 3:1 6:1 1:2 XXX -:- 4:1 6:1 11. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) 1:4 1:7 2:4 -:- 1:10 1:5 1:4 1:3 3:2 2:2 XXX -:- 3:0* 12. Свети Влас (Свети Влас) 2:8 0:8 1:7 2:6 0:2 5:7 2:3 1:6 -:- 4:4 0:3 XXX 3:0* 13. Странджа 23 (Малко Търново) 0:6 0:3* 0:3* 3:3 0:3* 3:0* 0:3* -:- 0:3* 0:3* 3:0 0:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Бургас

Централна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 18:00 ч / XVIII кръг:
Ястреб (Страцин) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен)             - 
Алтай (Карагеоргиево) - Аполония (Созопол)                 - 
Лозарево (Лозарево) - Бяла река (Тополица)                 - 
19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч / XVIII кръг:
Просеник 2019 (Просеник) - Свети Никола (Черноморец)       - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Аполония (Созопол) 15 13 1 1 62:16 40 [+] Влиза - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Бяла река (Тополица) 15 10 3 2 49:21 33 [2 0 0 9:4 6] 3. ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 15 11 0 4 51:28 33 [0 0 2 4:9 0] 4. Равнец 2011 (Равнец) 16 8 3 5 38:30 27 <- 5. Лозарево (Лозарево) 15 8 1 6 44:42 25 6. Свети Никола (Черноморец) 15 4 2 9 33:51 14 7. Ястреб (Страцин) 15 3 1 11 28:66 10 [+] 8. Алтай (Карагеоргиево) 15 2 2 11 21:44 8 9. Просеник 2019 (Просеник) 15 1 3 11 18:46 6
Бележки - Атлетик (Каблешково), 4-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Равнец 2011 (Равнец), 5-и в "Б" ОГ - изток през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОГ - запад. - Аполония (Созопол) и Ястреб (Страцин) се включват в групата. I кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Алтай (Карагеоргиево) - Бяла река (Тополица) 0:3 в Просеник: Ястреб (Страцин) - Аполония (Созопол) 3:6 Равнец 2011 (Равнец) - Свети Никола (Черноморец) 4:0 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Просеник 2019 (Просеник) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 1:2 Лозарево (Лозарево) почива II кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Лозарево (Лозарево) - Алтай (Карагеоргиево) 4:0 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Равнец 2011 (Равнец) 4:2 Аполония (Созопол) - Просеник 2019 (Просеник) 4:1 Бяла река (Тополица) - Ястреб (Страцин) 5:1 Свети Никола (Черноморец) почива III кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Ястреб (Страцин) - Лозарево (Лозарево) 0:3 сл. * * - първоначално 4:1, в последствие на Ястреб е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Равнец 2011 (Равнец) - Аполония (Созопол) 2:2 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Просеник 2019 (Просеник) - Бяла река (Тополица) 1:1 Свети Никола (Черноморец) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 2:4 Алтай (Карагеоргиево) почива IV кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Лозарево (Лозарево) - Просеник 2019 (Просеник) 3:0 сл. Алтай (Карагеоргиево) - Ястреб (Страцин) 5:2 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Аполония (Созопол) - Свети Никола (Черноморец) 8:1 Бяла река (Тополица) - Равнец 2011 (Равнец) 0:0 ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) почива V кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Лозарево (Лозарево) 4:5 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Просеник 2019 (Просеник) - Алтай (Карагеоргиево) 1:2 Свети Никола (Черноморец) - Бяла река (Тополица) 1:4 ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Аполония (Созопол) 0:2 Ястреб (Страцин) почива VI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Лозарево (Лозарево) - Свети Никола (Черноморец) 4:1 Алтай (Карагеоргиево) - Равнец 2011 (Равнец) 1:4 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Бяла река (Тополица) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 7:3 Ястреб (Страцин) - Просеник 2019 (Просеник) 1:2 Аполония (Созопол) почива VII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Ястреб (Страцин) 3:0 ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Лозарево (Лозарево) 5:3 5 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Свети Никола (Черноморец) - Алтай (Карагеоргиево) 2:0 5 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Аполония (Созопол) - Бяла река (Тополица) 2:0 Просеник 2019 (Просеник) почива VIII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Лозарево (Лозарево) - Аполония (Созопол) 2:7 Ястреб (Страцин) - Свети Никола (Черноморец) 3:4 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Алтай (Карагеоргиево) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 0:1 Просеник 2019 (Просеник) - Равнец 2011 (Равнец) 1:2 Бяла река (Тополица) почива IX кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Ястреб (Страцин) 6:1 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Свети Никола (Черноморец) - Просеник 2019 (Просеник) 6:2 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Аполония (Созопол) - Алтай (Карагеоргиево) отложен Бяла река (Тополица) - Лозарево (Лозарево) 8:1 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Аполония (Созопол) - Алтай (Карагеоргиево) 2:0 Равнец 2011 (Равнец) почива IX кръг - отложен мач 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Аполония (Созопол) - Алтай (Карагеоргиево) 2:0 X кръг 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Свети Никола (Черноморец) - Равнец 2011 (Равнец) 0:1 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Бяла река (Тополица) - Алтай (Карагеоргиево) 4:2 Аполония (Созопол) - Ястреб (Страцин) 12:1 ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Просеник 2019 (Просеник) 7:0 Лозарево (Лозарево) почива XI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 2:4 Ястреб (Страцин) - Бяла река (Тополица) 1:6 Алтай (Карагеоргиево) - Лозарево (Лозарево) 1:4 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Просеник 2019 (Просеник) - Аполония (Созопол) 0:1 Свети Никола (Черноморец) почива XII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Лозарево (Лозарево) - Ястреб (Страцин) 5:1 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Бяла река (Тополица) - Просеник 2019 (Просеник) 3:3 Аполония (Созопол) - Равнец 2011 (Равнец) 3:1 ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Свети Никола (Черноморец) 5:1 Алтай (Карагеоргиево) почива XIII кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Бяла река (Тополица) 4:2 Ястреб (Страцин) - Алтай (Карагеоргиево) 3:2 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Свети Никола (Черноморец) - Аполония (Созопол) 3:6 Просеник 2019 (Просеник) - Лозарево (Лозарево) 2:6 ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) почива XIV кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Алтай (Карагеоргиево) - Просеник 2019 (Просеник) 1:1 Лозарево (Лозарево) - Равнец 2011 (Равнец) 0:0 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Бяла река (Тополица) - Свети Никола (Черноморец) 3:1 Аполония (Созопол) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 3:0 Ястреб (Страцин) почива XV кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Алтай (Карагеоргиево) 5:4 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Бяла река (Тополица) 1:2 Свети Никола (Черноморец) - Лозарево (Лозарево) 5:1 Просеник 2019 (Просеник) - Ястреб (Страцин) 3:4 Аполония (Созопол) почива XVI кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Ястреб (Страцин) - Равнец 2011 (Равнец) 4:1 Алтай (Карагеоргиево) - Свети Никола (Черноморец) 3:3 Лозарево (Лозарево) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 2:4 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Бяла река (Тополица) - Аполония (Созопол) 1:0 Просеник 2019 (Просеник) почива XVII кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Равнец 2011 (Равнец) - Просеник 2019 (Просеник) 3:0 12 май 2024 г., неделя, 15:30 ч: Аполония (Созопол) - Лозарево (Лозарево) 4:1 Свети Никола (Черноморец) - Ястреб (Страцин) 3:3 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Алтай (Карагеоргиево) 5:0 Бяла река (Тополица) почива XVIII кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Ястреб (Страцин) - ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Алтай (Карагеоргиево) - Аполония (Созопол) - Лозарево (Лозарево) - Бяла река (Тополица) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Просеник 2019 (Просеник) - Свети Никола (Черноморец) - Равнец 2011 (Равнец) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Аполония (Созопол) XXX 2:0 3:0 3:1 4:1 8:1 12:1 2:0 4:1 2. Бяла река (Тополица) 1:0 XXX 7:3 0:0 8:1 3:1 5:1 4:2 3:3 3. ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) 0:2 1:2 XXX 4:2 5:3 5:1 6:1 5:0 7:0 4. Равнец 2011 (Равнец) 2:2 4:2 2:4 XXX 4:5 4:0 3:0 5:4 3:0 5. Лозарево (Лозарево) 2:7 -:- 2:4 0:0 XXX 4:1 5:1 4:0 3:0* 6. Свети Никола (Черноморец) 3:6 1:4 2:4 0:1 5:1 XXX 3:3 2:0 6:2 7. Ястреб (Страцин) 3:6 1:6 -:- 4:1 0:3* 3:4 XXX 3:2 1:2 8. Алтай (Карагеоргиево) -:- 0:3 0:1 1:4 1:4 3:3 5:2 XXX 1:1 9. Просеник 2019 (Просеник) 0:1 1:1 1:2 1:2 2:6 -:- 3:4 1:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Вихър (Айтос)
Свети Влас (Свети Влас)
Черноморец 1919 (Бургас)

нагоре