Югозападна Трета лига 2023/24

« Югозападна Трета лига 2023/24

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
         | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 |

                           Актуални мачове:

24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч / XXI кръг:
Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански)                  - 
Пирин 1941 (Разлог) - Славия 1913 II (София)               - 
в Сарая:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - ЦСКА II (София)                - 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - сл. 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костинброд 2012 (Кб)      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски II (София)                   - 
Банско тийм (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Кюстендил (Кюстендил) - ФК ЦСКА 1948 III (София)           - 
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Миньор (Перник) - Септември II (София)                     - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Миньор (Перник) 20 17 1 2 46:17 52 [-] ------------------------------------------------------------------- 2. ЦСКА II (София) 20 15 1 4 37:17 46 3. Вихрен (Сандански) 20 12 2 6 33:24 38 4. Балкан 1929 (Ботевград) 20 11 3 6 40:35 36 [1 0 0 4:0 3] 5. Рилски спортист 2011 (Самоков) 20 12 0 8 34:28 36 [0 0 1 0:4 0] 6. Сливнишки герой (Сливница) 20 10 5 5 27:26 35 7. Кюстендил (Кюстендил) 20 9 2 9 38:26 29 8. Банско тийм (Банско) 20 7 7 6 27:27 28 9. Септември II (София) 20 7 5 8 29:28 26 [1 1 0 4:2 4] 10. Ботев 1937 (Ихтиман) 20 7 5 8 30:33 26 [1 0 1 2:3 3] 11. Левски II (София) 20 8 2 10 31:26 26 [0 1 1 1:2 1] 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 20 7 4 9 13:18 25 [-] 13. Хебър 1918 II (Пазарджик) 20 7 2 11 24:26 23 [+] [0 1 0 0:0 1, -2 обща ГР] 14. Септември (Симитли) 20 6 5 9 27:31 23 [0 1 0 0:0 1, -4 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15. ФК ЦСКА 1948 III (София) 20 5 4 11 26:35 19 16. Славия 1913 II (София) 20 5 2 13 23:43 17 17. Оборище (Панагюрище) 20 4 4 12 20:47 16 ------------------------------------------------------------------- 18. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 20 2 7 11 19:40 13 19. Пирин 1941 (Разлог) 20 3 3 14 14:37 12 20. Чавдар (Етрополе) 20 13 2 5 46:20 41 [*] Изваден
Бележки - Балкан 1929 (Ботевград) играе домакинските си мачове на игрище "Герена" в Ботевград освен ако не е посочено друго. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на ст."Летище" в София освен ако не е посочено друго. - Кюстендил (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил освен ако не е посочено друго. - Левски II (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - терен 2 в София освен ако не е посочено друго. - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник освен ако не е посочено друго. - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд освен ако не е посочено друго. - Септември II (София) играе домакинските си мачове в Герман освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 II (София) играе домакинските си мачове на ст."Александър Шаламанов" - помощен терен в София освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 II (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик освен ако не е посочено друго. - ФК ЦСКА 1948 III (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - ЦСКА II (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София освен ако не е посочено друго. - От I до XX кръг влкючително Вихрен (Сандански) играе домакинските си мачове в Микрево заради ремонт на ст."Спартак" в Сандански. - На 13 февруари 2024 г. Чавдар (Етрополе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 5 август 2023 г., събота, 18:00 ч: в Герман: Септември II (София) - Вихрен (Сандански) 2:1 (1:1) stats [1:0 Петър Миленов 17', 1:1 Чигози Удоджи 33', 2:1 Мартин Филипов 86'] Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница) 5:1 (2:1) Video stats [0:1 Тихомир Крумов 9', 1:1 Деян Б.Христов 11'-д, 2:1 Тихомир Крумов 44'-аг, 3:1 Божидар Чуканов 74', 4:1 Михаел Орачев 79', 5:1 Александър Ив.Александров 86'] Кюстендил (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:2 (1:1) Video stats [1:0 Виктор Анастасов 2', 1:1 Калоян Бонев 26', 1:2 Павел Г.Петков 82'] [чк: Иван Алексиев (Б) 90'+2', Евгени Зюмбулев (К) 90'+2'] Банско тийм (Банско) - Левски II (София) 2:0 (1:0) stats [2:0 Николай Хаджиниколов 36'-д,51'-д] Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват заради много отсъстващи играчи. Рилски спортист 2011 (Самоков) - Витоша (Бистрица) 0:1 (0:0) Чавдар (Етрополе) - ЦСКА II (София) 4:1 (2:0) в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Славия 1913 II (София) 2:1 Пирин 1941 (Разлог) - Оборище (Панагюрище) 1:3 (0:1) 5 август 2023 г., събота, 20:00 ч: Септември (Симитли) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 0:3 (0:1) Video II кръг 12 август 2023 г., събота, 18:00 ч: в Микрево: * Вихрен (Сандански) - Оборище (Панагюрище) 5:2 * - в Микрево заради ремонтни дейности на ст."Спартак" в Сандански. ЦСКА II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 3:1 (3:0) в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе) 2:1 ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:2 Левски II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1 (0:0) Video Балкан 1929 (Ботевград) - Банско тийм (Банско) 1:1 (1:0) ФК ЦСКА 1948 III (София) - Кюстендил (Кюстендил) 0:3 (0:1) Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли) 2:1 (1:0) в Герман: Септември II (София) - Миньор (Перник) 1:4 13 август 2023 г., неделя, 10:30 ч: Славия 1913 II (София) - Пирин 1941 (Разлог) 1:0 (0:0) Video III кръг 16 август 2023 г., сряда, 18:00 ч: Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански) 4:1 (1:0) Септември (Симитли) - Септември II (София) 2:0 (0:0) Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 (0:1) Банско тийм (Банско) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 3:3 (0:1) Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) 5:3 (1:3) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски II (София) 3:0 (1:0) Чавдар (Етрополе) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 5:1 (3:0) в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) 4:0 Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА II (София) 1:0 (0:0) Оборище (Панагюрище) - Славия 1913 II (София) 1:3 IV кръг 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: в София, ст."Българска армия": ЦСКА II (София) - Оборище (Панагюрище) 0:1 в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин 1941 (Разлог) 0:0 ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:2 Левски II (София) - Чавдар (Етрополе) 0:2 (0:1) Video Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам) 4:0 (1:0) ФК ЦСКА 1948 III (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) 2:1 Сливнишки герой (Сливница) - Банско тийм (Банско) 0:0 в Герман: Септември II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:0 Миньор (Перник) - Септември (Симитли) 4:1 20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - Славия 1913 II (София) 2:1 (0:0) V кръг 26 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански) 1:2 (0:0) Video Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 2:0 (0:0) Банско тийм (Банско) - Септември II (София) 3:0 (1:0) Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 (0:0) Video Рилски спортист 2011 (Сам) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:3 (1:2) Video Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:0 (2:0) в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Левски II (София) 0:1 Пирин 1941 (Разлог) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:1 Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 Славия 1913 II (София) - ЦСКА II (София) 1:2 (1:0) Video VI кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - ЦСКА II (София) 1:1 (0:0) в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - Славия 1913 II (София) 0:2 (0:1) ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Оборище (Панагюрище) 1:1 Левски II (София) - Пирин 1941 (Разлог) 5:0 (1:0) Video Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:1 (0:0) ФК ЦСКА 1948 III (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 (1:1) Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:4 сл. * Video * - прекратен в 45'+4' при 0:1 след сбиване между двата отбора. Сливнишки герой е наказан с 3 мача лишаване от домакинство, в последствие заменени с 3 домакински мача при закрити врати. в Герман: Септември II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1 (1:0) Миньор (Перник) - Банско тийм (Банско) 3:1 (1:0) Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) 2:2 (0:1) VII кръг 6 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен (Сандански) отложен Банско тийм (Банско) - Септември (Симитли) 1:0 (0:0) Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник) 1:1 (1:1) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември II (София) 1:3 (0:1) Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 (1:1) в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 III (София) отложен Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен Оборище (Панагюрище) - Левски II (София) 1:3 (1:2) Славия 1913 II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 1:1 (0:1) ЦСКА II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:0 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен (Сандански) 1:2 (1:0) 8 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:0 (0:0) в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 3:1 (1:0) VIII кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:0 (1:0) Video ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - ЦСКА II (София) 0:4 (0:2) Левски II (София) - Славия 1913 II (София) 2:0 (0:0) Video Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище) 3:1 (1:1) ФК ЦСКА 1948 III (София) - Пирин 1941 (Разлог) отложен Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:0 (1:0) * * - при закрити врати. в Герман: Септември II (София) - Чавдар (Етрополе) отложен Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0 (1:0) Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0 (0:0) Кюстендил (Кюстендил) - Банско тийм (Банско) 1:0 (0:0) 4 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: ФК ЦСКА 1948 III (София) - Пирин 1941 (Разлог) 1:1 (0:0) Video 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Септември II (София) - Чавдар (Етрополе) 0:1 (0:0) IX кръг 15 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил) 1:2 (1:0) Video Славия 1913 II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:2 (0:2) Video 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Банско тийм (Банско) - Вихрен (Сандански) 1:2 * * - Банско тийм е наказан с 4 мача лишаване от домакинство, заменени с 4 мача при закрити врати, заради удар по съдията.В последствие наказанието е намалено на 3 мача при закрити врати. Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли) 3:2 Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) 0:1 (0:1) Video в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Септември II (София) 1:0 Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 (0:1) Оборище (Панагюрище) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 3:1 (0:1) Video 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:1 18 септември 2023 г., понеделник, 17:00 ч: в София, ст."Българска армия": ЦСКА II (София) - Левски II (София) 1:0 (0:0) VII кръг - отложен мач 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен (Сандански) 1:2 (1:0) X кръг 22 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе) 4:2 (1:0) 23 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Левски II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1 (0:1) Video 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:0 (1:0) Video Балкан 1929 (Ботевград) - ЦСКА II (София) 0:3 (0:0) Video ФК ЦСКА 1948 III (София) - Славия 1913 II (София) 3:1 Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище) 1:0 * * - при закрити врати. в Герман: Септември II (София) - Пирин 1941 (Разлог) 3:0 Миньор (Перник) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 3:1 Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1 (1:0) Банско тийм (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1 (1:0) * * - при закрити врати. XI кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен (Сандански) 4:3 (1:1) Video Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско тийм (Банско) 3:0 Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 (1:1) в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Септември (Симитли) 0:0 Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник) 0:1 Оборище (Панагюрище) - Септември II (София) 1:5 Славия 1913 II (София) - Сливнишки герой (Сливница) 2:1 (2:0) Video в София, ст."Българска армия": ЦСКА II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:1 в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Левски II (София) 1:1 VIII кръг - отложен мач 4 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: ФК ЦСКА 1948 III (София) - Пирин 1941 (Разлог) 1:1 (0:0) Video XII кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - Левски II (София) 1:0 (1:0) Video Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 4:1 (2:0) ФК ЦСКА 1948 III (София) - Витоша (Бистрица) 0:1 (0:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА II (София) 1:2 * * - при закрити врати. в Герман: Септември II (София) - Славия 1913 II (София) 1:1 Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище) 2:1 Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог) 2:0 Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:0 Банско тийм (Банско) - Чавдар (Етрополе) 2:2 * * - при закрити врати. Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2 XIII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен (Сандански) отложен Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман) отложен в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Банско тийм (Банско) 1:3 в Годлево: Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил) 1:4 (1:1) Оборище (Панагюрище) - Септември (Симитли) 2:2 (1:0) Video Славия 1913 II (София) - Миньор (Перник) отложен ЦСКА II (София) - Септември II (София) 2:1 в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница) 0:1 ОФК Костинброд 2012 (Кб) - ФК ЦСКА 1948 III (София) отложен в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен: Левски II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 4:0 (1:0) Video 8 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен (Сандански) 2:1 (0:0) Video Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0 (0:0) Славия 1913 II (София) - Миньор (Перник) 1:3 (1:2) 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кб) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:3 (0:2) stats [0:1 Васил Димитров 5', 0:2 Кристиян Бойчев 22', 0:3 Васил Димитров 56', 1:3 Борислав Будинов 66', 2:3 Калоян Бонев 90'+3'] [чк: Стефан Темелков (К) 81'] XIV кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:3 (1:3) Video ФК ЦСКА 1948 III (София) - Левски II (София) 2:3 (2:2) Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 2:2 в Герман: Септември II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0 Миньор (Перник) - ЦСКА II (София) 1:0 (1:0) Септември (Симитли) - Славия 1913 II (София) 2:0 Кюстендил (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище) 5:0 (4:0) Банско тийм (Банско) - Пирин 1941 (Разлог) 1:0 * * - при закрити врати. Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:1 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе) 2:1 (0:0) Video XV кръг 26 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Славия 1913 II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:4 (0:1) 27 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански) 1:0 в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:1 (0:0) Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:2 (1:0) Оборище (Панагюрище) - Банско тийм (Банско) 0:0 в Бистрица, ст."Витоша": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 1:2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември II (София) 2:2 в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен: Левски II (София) - Сливнишки герой (Сливница) 2:3 (1:1) Video Балкан 1929 (Ботевград) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:1 27 октомври 2023 г., петък, 16:15 ч: ЦСКА II (София) - Септември (Симитли) 2:0 XVI кръг 3 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 1:0 (0:0) Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:3 (1:2) в Герман: Септември II (София) - Левски II (София) 1:1 (0:0) Миньор (Перник) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 1:0 Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА II (София) 1:2 (1:1) Банско тийм (Банско) - Славия 1913 II (София) 2:1 Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище) 2:2 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог) 2:1 (1:1) Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:0 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0 VII кръг - отложени мачове 8 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:0 (0:0) в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 3:1 (1:0) XIII кръг - отложени мачове 8 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен (Сандански) 2:1 (0:0) Video Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0 (0:0) Славия 1913 II (София) - Миньор (Перник) 1:3 (1:2) XVII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА II (София) - Банско тийм (Банско) 2:1 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Вихрен (Сандански) 0:2 (0:1) Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе) 1:3 Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:1 Славия 1913 II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3:4 (1:1) Video в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 (1:1) ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември (Симитли) 3:1 (2:1) в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен: Левски II (София) - Миньор (Перник) 0:2 (0:1) Video Балкан 1929 (Ботевград) - Септември II (София) 3:3 (1:1) Video ФК ЦСКА 1948 III (София) - Сливнишки герой (Сливница) 0:2 (0:1) Video XVIII кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница) 0:0 Video в Герман: Септември II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:0 (2:0) Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:1 (0:0) Video Септември (Симитли) - Левски II (София) 2:1 Кюстендил (Кюстендил) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) 3:1 (1:0) Банско тийм (Банско) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:1 Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА II (София) 0:2 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Славия 1913 II (София) 4:0 (3:0) Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище) 8:0 в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог) 4:1 XIX кръг 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен (Сандански) 1:3 (0:2) Video в Сарая: Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 0:3 Славия 1913 II (София) - Чавдар (Етрополе) 0:7 (0:3) в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Банско тийм (Банско) 1:3 (0:2) в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен: Левски II (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:2 (2:1) Video в Ботевград, игрище "Герена": Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли) 3:2 (3:1) Video ФК ЦСКА 1948 III (София) - Миньор (Перник) отложен * * - отложен заради заснежен и наводнен терен. Сливнишки герой (Сливница) - Септември II (София) отложен * * - отложен заради заснежен и наводнен терен. 25 ноември 2023 г., събота, 17:00 ч: ЦСКА II (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:2 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Септември II (София) 2:1 (0:1) stats [0:1 Андриян Лазаров 1', 2:1 Александър Кр.Александров 49',65'-д] 14 февруари 2024 г., сряда, 14:00 ч: ФК ЦСКА 1948 III (София) - Миньор (Перник) 0:2 (0:1) Video stats [0:1 Калоян Радков 4', 0:2 Калоян Симеонов 76'] [чк: Михаил Цонев (Ц48) 62'] VIII кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Септември II (София) - Чавдар (Етрополе) 0:1 (0:0) XIII кръг - отложен мач 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Кб) - ФК ЦСКА 1948 III (София) 2:3 (0:2) stats [0:1 Васил Димитров 5', 0:2 Кристиян Бойчев 22', 0:3 Васил Димитров 56', 1:3 Борислав Будинов 66', 2:3 Калоян Бонев 90'+3'] [чк: Стефан Темелков (К) 81'] XIX кръг - отложени мачове 10 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Септември II (София) 2:1 (0:1) stats [0:1 Андриян Лазаров 1', 2:1 Александър Кр.Александров 49',65'-д] 14 февруари 2024 г., сряда, 14:00 ч: ФК ЦСКА 1948 III (София) - Миньор (Перник) 0:2 (0:1) Video stats [0:1 Калоян Радков 4', 0:2 Калоян Симеонов 76'] [чк: Михаил Цонев (Ц48) 62'] XX кръг 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: в Микрево: Вихрен (Сандански) - Септември II (София) 2:0 (1:0) Video stats [1:0 Руслан Г.Иванов 18'-д, 2:0 Методи Костов 90'] Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник) 4:2 (2:0) Video stats [2:0 Александър Кр.Александров 5',28'-д; 2:1 Томас Добрев 54', 3:1 Димитър Панталеев 60', 3:2 Деян Б.Христов 83', 4:2 Александър Кр.Александров 90'+9'] ФК ЦСКА 1948 III (София) - Септември (Симитли) 1:1 (1:0) Video stats [1:0 Васил Димитров 43', 1:1 Росен Н.Петров 75'] Балкан 1929 (Ботевград) - Кюстендил (Кюстендил) 4:1 (3:0) Video в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен: Левски II (София) - Банско тийм (Банско) 5:1 (2:0) Video ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0 stats в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0 (0:0) Video ЦСКА II (София) - Чавдар (Етрополе) 3:0 сл. Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог) 0:1 (0:1) stats [0:1 Христо Якимов 19'] [чк: Стефан Л.Стефанов (О) 63'] 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Славия 1913 II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:0 (1:0) stats [1:0 Мартин Сораков 12', 2:0 Валентин Петров 48'-д] XXI кръг 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог) - Славия 1913 II (София) - в Сарая: Хебър 1918 II (Пазарджик) - ЦСКА II (София) - Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - сл. Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски II (София) - Банско тийм (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград) - Кюстендил (Кюстендил) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник) - Септември II (София) - XXII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Сандански, ст."Спартак": Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник) - в Герман: Септември II (София) - Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Банско тийм (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски II (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Чавдар (Етрополе) - сл. в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - ЦСКА II (София) - Пирин 1941 (Разлог) - Славия 1913 II (София) - Оборище (Панагюрище) - XXIII кръг 6 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: Славия 1913 II (София) - Вихрен (Сандански) - Оборище (Панагюрище) - ЦСКА II (София) - Пирин 1941 (Разлог) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Чавдар (Етрополе) - Левски II (София) - сл. Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Банско тийм (Банско) - Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември II (София) - Септември (Симитли) - Миньор (Перник) - XXIV кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли) - Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - в Герман: Септември II (София) - Банско тийм (Банско) - Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе) - сл. Левски II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Пирин 1941 (Разлог) - в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище) - ЦСКА II (София) - Славия 1913 II (София) - XXV кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: ЦСКА II (София) - Вихрен (Сандански) - Славия 1913 II (София) - Витоша (Бистрица) - Оборище (Панагюрище) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Пирин 1941 (Разлог) - Левски II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - сл. Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември II (София) - Банско тийм (Банско) - Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) - XXVI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) - Банско тийм (Банско) - Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман) - в Герман: Септември II (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе) - сл. ФК ЦСКА 1948 III (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог) - Левски II (София) - Оборище (Панагюрище) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Славия 1913 II (София) - в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА II (София) - XXVII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Вихрен (Сандански) - ЦСКА II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Славия 1913 II (София) - Левски II (София) - Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе) - Септември II (София) - сл. Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли) - Банско тийм (Банско) - Кюстендил (Кюстендил) - XXVIII кръг 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Вихрен (Сандански) - Банско тийм (Банско) - Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) - сл. в Герман: Септември II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград) - Славия 1913 II (София) - Левски II (София) - ЦСКА II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Витоша (Бистрица) - XXIX кръг 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Вихрен (Сандански) - в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски II (София) - ЦСКА II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - Славия 1913 II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог) - Септември II (София) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) - сл. Рилски спортист 2011 (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско тийм (Банско) - XXX кръг 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Вихрен (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско тийм (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) - сл. Септември (Симитли) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог) - в Герман: Септември II (София) - Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница) - Славия 1913 II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - ЦСКА II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица) - Левски II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - XXXI кръг 27 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Левски II (София) - Вихрен (Сандански) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Балкан 1929 (Ботевград) - в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - ЦСКА II (София) - Сливнишки герой (Сливница) - Славия 1913 II (София) - Септември II (София) - Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) - Банско тийм (Банско) - сл. Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) - XXXII кръг 1 май 2024 г., сряда, 18:00 ч: Вихрен (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе) - сл. Банско тийм (Банско) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) - в Герман: Септември II (София) - ЦСКА II (София) - Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Балкан 1929 (Ботевград) - Левски II (София) - XXXIII кръг 8 май 2024 г., сряда, 18:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен (Сандански) - Левски II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Сливнишки герой (Сливница) - в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември II (София) - ЦСКА II (София) - Миньор (Перник) - Славия 1913 II (София) - Септември (Симитли) - Оборище (Панагюрище) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог) - Банско тийм (Банско) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - сл. XXXIV кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе) - сл. Рилски спортист 2011 (Сам) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог) - Банско тийм (Банско) - Оборище (Панагюрище) - Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 II (София) - Септември (Симитли) - ЦСКА II (София) - Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - в Герман: Септември II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Сливнишки герой (Сливница) - Левски II (София) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - XXXV кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: ФК ЦСКА 1948 III (София) - Вихрен (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) - Левски II (София) - Септември II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Миньор (Перник) - в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (Симитли) - ЦСКА II (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 II (София) - Банско тийм (Банско) - Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе) - сл. XXXVI кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Вихрен (Сандански) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог) - сл. Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Славия 1913 II (София) - Банско тийм (Банско) - ЦСКА II (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) - Септември (Симитли) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Миньор (Перник) - Левски II (София) - в Герман: Септември II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - XXXVII кръг 1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен (Сандански) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - Септември II (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник) - Левски II (София) - Септември (Симитли) - ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Кюстендил (Кюстендил) - в София, ст."Летище": Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Банско тийм (Банско) - ЦСКА II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Славия 1913 II (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе) - сл. Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - XXXVIII кръг 8 юни 2024 г., събота, 18:00 ч: Вихрен (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 II (София) - сл. Рилски спортист 2011 (Самоков) - ЦСКА II (София) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Банско тийм (Банско) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Кюстендил (Кюстендил) - Левски II (София) - Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 III (София) - в Герман: Септември II (София) - Сливнишки герой (Сливница) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Миньор (Перник) XXX 1:0 4:1 3:1 2:0 5:1 -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- 3:1 4:1 -:- -:- 2:1 1:0 -:- -:- 2. ЦСКА II (София) -:- XXX -:- -:- 4:2 -:- -:- 2:1 2:1 -:- 1:0 1:0 3:1 2:0 2:1 -:- 0:1 -:- -:- 3:0* 3. Вихрен (Сандански) -:- 1:1 XXX 1:3 -:- 0:0 -:- -:- 2:0 -:- 1:0 2:0 -:- -:- 1:0 2:1 5:2 1:0 -:- -:- 4. Балкан 1929 (Ботевград) -:- 0:3 -:- XXX 4:0 -:- 4:1 1:1 3:3 -:- -:- -:- 2:1 3:2 1:1 -:- 3:1 4:1 -:- -:- 5. Рилски спортист 2011 (Самоков) -:- -:- 2:1 -:- XXX -:- -:- 3:0 1:3 -:- 3:0 0:1 -:- 3:2 1:3 4:0 -:- -:- 2:1 2:1 6. Сливнишки герой (Сливница) 4:2 1:2 -:- 1:3 0:4* XXX -:- 0:0 2:1 -:- -:- -:- 2:0 2:1 -:- -:- 1:0 2:2 -:- -:- 7. Кюстендил (Кюстендил) 2:0 1:2 1:2 1:2 4:1 0:1 XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- 5:0 3:1 -:- -:- 8. Банско тийм (Банско) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX 3:0 1:1 2:0 1:1 -:- 1:0 3:3 2:1 -:- -:- 1:0 2:2 9. Септември II (София) 1:4 -:- 2:1 -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX 3:1 1:1 0:0 -:- -:- 2:0 1:1 -:- -:- 3:0 0:1 10. Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1 0:2 4:3 5:3 1:2 1:1 1:2 -:- -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 2:2 3:0* -:- -:- 11. Левски II (София) 0:2 -:- -:- 4:0 -:- 2:3 3:2 5:1 -:- 0:1 XXX 0:1 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 5:0 0:2 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 -:- -:- 0:1 1:0 0:1 2:1 -:- -:- 3:0 -:- XXX -:- -:- -:- 0:2 -:- 0:1 0:0 2:1 13. Хебър 1918 II (Пазарджик) -:- -:- 0:2 -:- 0:1 -:- -:- 1:3 1:0 -:- 0:1 4:0 XXX 0:0 3:1 2:1 -:- -:- 4:1 -:- 14. Септември (Симитли) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 2:2 -:- 2:0 2:0 2:1 0:0 -:- XXX 0:3 2:0 -:- -:- 2:0 4:2 15. ФК ЦСКА 1948 III (София) 0:2 -:- -:- -:- -:- 0:2 0:3 -:- -:- 2:1 2:3 0:1 -:- 1:1 XXX 3:1 -:- -:- 1:1 1:2 16. Славия 1913 II (София) 1:3 1:2 -:- 1:2 -:- 2:1 1:4 -:- -:- 3:4 -:- -:- 2:0 -:- -:- XXX -:- 1:1 1:0 0:7 17. Оборище (Панагюрище) -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- 0:0 1:5 -:- 1:3 1:0 0:3 2:2 3:1 1:3 XXX -:- 0:1 -:- 18. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) -:- 0:4 -:- -:- 0:2 -:- -:- 1:3 2:2 0:0 1:1 -:- 1:2 3:1 2:3 -:- 1:1 XXX -:- -:- 19. Пирин 1941 (Разлог) 0:1 1:0 1:3 3:0 -:- 0:1 1:4 -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 1:1 XXX 1:3 20. Чавдар (Етрополе) 0:1 4:1 1:0 2:0 -:- 1:1 2:1 -:- -:- 1:0 -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 8:0 5:1 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре