Югозападна Трета лига 2017/18

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

21 октомври 2017, събота, 13:30 ч / XII кръг:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     1:0 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч / XII кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        3:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)        2:0 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   1:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе)                 2:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)   2:2 (1:0) 
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)             3:2 (0:1) 
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         1:0 (0:0) 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / XII кръг:
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                        - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА 1948 (София)                  11    9   2   0   29:8    29 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихрен 1925 (Сандански)            12    9   1   2   29:10   28    
 3. Септември (Симитли)                12    9   0   3   25:9    27    
 4. Хебър 1918 (Пазарджик)             12    8   1   3   20:8    25    
 5. Миньор (Перник)                    11    6   2   3   14:9    20    
 6. Банско (Банско)                    12    5   3   4   14:12   18 [-]
 7. Пирин 1941 (Разлог)                12    5   2   5   17:10   17     [1 0 0  4:0  3]
 8. Чавдар (Етрополе)                  12    5   2   5   22:21   17     [0 0 1  0:4  0]
 9. Сливнишки герой (Сливница)         12    5   1   6   11:13   16    
10. Рилски спортист 2011 (Самоков)     12    4   3   5   17:18   15     [1 0 0  1:0  3]
11. Марек 1915 (Дупница)               12    4   3   5   16:14   15     [0 0 1  0:1  0]
12. Свобода 2011 (Пещера)              12    4   2   6   13:21   14    
13. Пирин (Гоце Делчев)                12    3   4   5   12:20   13     [1 1 0  4:3  4]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Беласица (Петрич)                  12    3   4   5   12:21   13     [0 2 0  2:2  2]
15. Балкан 1929 (Ботевград)            12    3   4   5   23:25   13     [0 1 1  3:4  1]
16. Ботев 1937 (Ихтиман)               12    2   2   8    9:28    8     [1 0 0  3:1  3]
-------------------------------------------------------------------
17. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        12    2   2   8   17:32    8 [+] [0 0 1  1:3  0]
18. Германея (Сапарева баня)           12    1   2   9    6:27    5    

Бележки
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Коларово.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в гр.Елин Пелин.
  - ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София.

Голмайстори


                           I кръг

12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев 1937 (Ихтиман)              1:1 (0:0) 
  [1:0 Костадин Харизанов 75', 1:1 Борислав Трендафилов 89']
  [чк: Венцислав Димитров (С) 82'], 300 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                     1:1 (0:1) 
  [0:1 Любомир Танев 3', 1:1 Николай Хаджиниколов 60'], 200 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)      2:1 (1:1) 
  [1:0 Петко Петков 25', 1:1 Александър Якимов 42', 2:1 Богослав Тодоров 66'], 380 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         3:1 (2:1) 
  [1:0 Живко Грозданов 7', 2:0 Виктор Шишков 20', 2:1 Илия Русинов 45'+1',
   3:1 Виктор Шишков 66'], 120 зрители
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)            4:0 (2:0) 
  [2:0 Смаил Креболиев 7',22'; 3:0 Даниел Гогов 57', 4:0 Борислав Хазуров 90'+3'], 100 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                1:1 (0:1) 
  [0:1 Божидар Божилов 13', 1:1 Робертин Атанасов 90'+3'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Иван Мишев 81'], 100 зрители
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                         0:1 (0:1) 
  [0:1 Денис Николов 38']
  [чк: Борислав Сандев (Б) 6', Денис Николов (М) 62', Владимир Гогов (М) 79'], 200 зрители
13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)          0:2 (0:1) 
  [0:1 Ангел Лачов 44', 0:2 Георги Петров Георгиев 89'], 200 зрители

                           II кръг

19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)             0:2 (0:1) 
  [0:1 Теодор Стефанов 25', 0:2 Атанас Велев 56'], 300 зрители
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                 2:1 (1:0) 
  [1:0 Денис Николов 41', 1:1 Ивайло Цветанов 52', 2:1 Илиян Илиев 90'+2'-д]
  [чк: Стоян Георгиев (Б) 90'+4'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                       0:2 (0:1) 
  [0:1 Любомир Витанов 37', 0:2 Георги Фикийн 74'], 200 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)          0:1 (0:0) 
  [0:1 Красимир Георгиев 86'-д]
  [чк: Адриян Бачовски (П) 86'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)           1:4 (0:4) 
  [0:1 Димитър Владимиров 2', 0:2 Виктор Анастасов 6', 0:3 Еньо Кръстовчев 17'-д,
   0:4 Джордж Николов 39', 1:4 Петър Янкулски 86'], 600 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Септември (Симитли)         1:2 (0:2) 
  [0:2 Борислав Хазуров 3'-д,41'; 1:2 Георги Тодоров 67'-д], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             5:0 (2:0) 
  [2:0 Венцислав Стоянов 3',12'; 3:0 Даниел Пехливанов 86', 5:0 Петър Дъмбов 87',90'+1'], 250 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        2:1 (0:0) 
  [1:0 Аспарух Шамкалов 53', 2:0 Мартин Таушанов 56', 2:1 Петко Петков 70'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - ЦСКА 1948 (София)                 1:3 (0:1) 
  [0:3 Андон Гущеров 19',47',80'; 1:3 Явор Въндев 83'], 600 зрители

                           III кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  5:0 (3:0) 
  [1:0 Андон Гущеров 7', 2:0 Томислав Павлов 9', 3:0 Андон Гущеров 38',
   5:0 Спас Спасов 58',72'], 320 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Свобода 2011 (Пещера)    1:2 (0:1) 
  [0:1 Явор Въндев 42', 1:1 Кольо Чахов 67', 1:2 Явор Въндев 90'+2'], 200 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   1:1 (0:0) 
  [0:1 Владимир Кабранов 51', 1:1 Виктор Шишков 64'], 400 зрители
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:2 (0:1) 
  [0:1 Венцислав Стоянов 31', 1:1 Даниел Гогов 58', 1:2 Даниел Пехливанов 90'+2']
  [чк: Асен Топузов (С) 44', Ивайло В.Иванов (С) 45', Венцислав Стоянов (В) 45'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        2:2 (2:0) 
  [1:0 Виктор Апостолов 12', 2:0 Емил Стоянов 36', 2:1 Ангел Янков 56',
   2:2 Атанас Георгиев 72'], 250 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     1:0 (1:0) 
  [1:0 Красимир Георгиев 27'], 70 зрители
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Любомир Витанов 68'], 250 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)               4:3 (3:2) 
  [0:1 Виктор Пенчев 4', 1:1 Ивайло Цветанов 9', 2:1 Денис Мартинов 29',
   2:2 Михаил Михайлов 33', 4:2 Денис Мартинов 36',76'; 4:3 Иван Мишев 83'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  1:0 (0:0) * 
  [1:0 Атанас Велев 70']
  [чк: Любомир Христов (М) 37', Цветан Павлов (Х) 90'+3'], 2 000 зрители
* - заради бой между привърженици на двата отбора на трибуните, довел и до
    временно спиране на мача, двата отбора са наказани с лишаване от
    домакинство за по 1 мач като наказанието е заменено с по 1 домакински
    мач при закрити врати.

                           IV кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                    1:2 (1:0) 
  [1:0 Мирослав Иванов 26'-д, 1:1 Кристиян Ковачев 52', 1:2 Валентин Лазаров 65'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:1 (2:1) 
  [2:0 Иван Мишев 15',23'; 2:1 Георги П.Георгиев 45'+1'], 550 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)             1:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Бояджиев 83', 1:1 Борис Кондев 90'+1'], 450 зрители
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                1:3 (0:1) 
  [0:2 Илиян Чавдаров 41',61'; 1:2 Георги Младенов 72', 1:3 Илиян Чавдаров 74'], 200 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)  3:5 (2:3) 
  [0:1 Димитър Маймунков 16', 1:1 Иван Зайков 20', 1:2 Йордан Попов 29',
   2:2 Иван М.Иванов 38', 2:3 Ничо Ничев 39', 3:3 Георги Тодоров 51',
   3:4 Георги Валериев 62', 3:5 Костадин Кафтанов 75']
  [чк: Славомир Събков (Сг) 78', Йордан Попов (Сг) 90'+2'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)            4:2 (3:1) 
  [3:0 Даниел Пехливанов 11',13',18'; 3:1 Робертин Атанасов 39', 4:1 Ивайло Самарджиев 49',
   4:2 Робертин Атанасов 56']
  [чк: Даниел Георгиев (М) 59'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   0:4 (0:2) * 
  [0:1 Даниел Гогов 2', 0:3 Борислав Хазуров 41'-д,50'; 0:4 Ибрахим Алим 68']
  [чк: Любомир Граминов (Б) 53'], 200 зрители
* - заради инциденти по време на мача Беласица е наказан с лишаване от
    домакинство в 1 мач като наказанието е заменено с 1 домакински мач при
    закрити врати.
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Гоце Делчев)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Тошкин 5', 2:0 Никола Грозданов 63'], 150 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        3:2 (1:2) 
  [0:1 Петко Петков 19', 1:1 Томислав Павлов 25', 1:2 Петко Петков 35',
   2:2 Калоян Бонев 60', 3:2 Йоан Маринов 79'], 200 зрители

                           V кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     3:1 (1:0) 
  [2:0 Виктор Младенов 43',54'; 2:1 Анатоли Тодоров 75', 3:1 Тихомир Крумов 77'], 150 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА 1948 (София)                   0:3 (0:3) 
  [0:1 Андон Гущеров 15', 0:3 Йоан Маринов 26',35'], 300 зрители
Септември (Симитли) - Свобода 2011 (Пещера)               3:1 (1:0) 
  [1:0 Борислав Хазуров 18', 2:0 Васил Божинов 58', 3:0 Ибрахим Алим 76',
   3:1 Явор Въндев 80']
  [чк: Йордан Чолов (Своб) 60'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Симеон Бояджиев 76'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      0:3 (0:1) 
  [0:1 Даниел Пехливанов 44', 0:2 Янислав Тусонджиев 66', 0:3 Даниел Пехливанов 85'], 200 зрители
Банско (Банско) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)             3:1 (1:0) 
  [1:0 Руслан Иванов 44', 3:0 Йордан Лечов 53',60'; 3:1 Илия Русинов 80'], 50 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)        2:2 (1:1) 
  [0:1 Георги Младенов 9', 1:1 Ивайло Цветанов 43', 1:2 Даниел Димитров 78',
   2:2 Ивайло Златев 90']
  [чк: Ивайло Златев (Б) 90', Петър Янкулски (Г) 90'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)              1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Чакъров 57']
  [чк: Георги Григоров (П) 56'], 300 зрители
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                       1:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Ботев 76', 1:1 Георги Ризов 79'-д], 200 зрители

                           VI кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                  1:4 (0:2) 
  [0:1 Иван Мишев 21'-д, 0:2 Петър Рогозански 28'-аг, 0:3 Михаил Михайлов 72',
   0:4 Николай Ботев 75', 1:4 Борислав Трендафилов 90'+1'], 120 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)                     1:0 (0:0) 
  [1:0 Цветан Варсанов 90'+1'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик)         0:1 (0:1) 
  [0:1 Цветан Павлов 20'], 200 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)     2:0 (2:0) 
  [1:0 Илия Русинов 6', 2:0 Максим Иванов 41'], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                 2:0 (0:0) 
  [1:0 Венцислав Стоянов 55', 2:0 Антонио Ласков 72']
  [чк: Георги Фикийн (Б) 78'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Марчев 53'], 200 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница)              1:0 (1:0) 
  [1:0 Димитър Тошкин 25'], 250 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли)                   2:0 (0:0) 
  [2:0 Емил Гъргоров 50',70']
  [чк: Николай Стоилков (С) 67'], 200 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      1:1 (0:0) 
  [1:0 Виктор Младенов 75'-д, 1:1 Александър Георгиев 90'+3'], 250 зрители

                           VII кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                3:1 (0:0) 
  [1:0 Виктор Шишков 48', 3:0 Родриго Баджияк 56',61'; 3:1 Анатоли Тодоров 87'], 250 зрители
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      2:0 (1:0) 
  [1:0 Анатоли Лулейски 35'-д, 2:0 Смаил Креболиев 59'], 200 зрители
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА 1948 (София)                  2:2 (1:1) 
  [0:1 Николай Хаджиниколов 23', 2:1 Димитър Владимиров 28',62'; 2:2 Емил Гъргоров 72'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Свобода 2011 (Пещера)        1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Кузовски 4'], 100 зрители
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                       3:2 (1:1) 
  [1:0 Петър Лазаров 11', 1:1 Мартин Таушанов 34', 2:1 Руслан Иванов 56'-д,
   3:1 Христо Петров 73', 3:2 Владимир Кабранов 83'], 100 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         2:2 (1:2) 
  [0:1 Антонио Ласков 14'-д, 1:1 Ивайло Цветанов 31', 1:2 Антонио Ласков 45',
   2:2 Ивелин Данчев 54']
  [чк: Радослав Бачев (В) 70'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      5:0 (3:0) 
  [1:0 Ангел Лачов 5', 2:0 Георги П.Георгиев 20', 3:0 Георги Чакъров 36',
   4:0 Ангел Лачов 71', 5:0 Цветелин Тонев 80'], 250 зрители
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                2:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Ризов 27', 2:0 Кристиян Слишков 74'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                   0:4 (0:1) 
  [0:1 Кирил Вълов 23', 0:3 Мариян Ловков 50',66'; 0:4 Бари Бартоломеу 89'], 200 зрители

                           VIII кръг

27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Анатоли Тодоров 83'-д], 50 зрители
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе)              0:5 (0:3) 
  [0:2 Николай Иванов 17',35'; 0:4 Виктор Пенчев 44',72'; 0:5 Калоян Тодоров 80'], 100 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Зайков 64'], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)          2:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Якимов 16', 2:0 Антонио Ласков 50'-д]
  [чк: Стивън Славков (В) 85'], 500 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)               1:1 (1:0) 
  [1:0 Владимир Кабранов 5', 1:1 Ивайло Цветанов 83'], 200 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Банско (Банско)                   1:1 (1:1) 
  [0:1 Петър Лазаров 27', 1:1 Темелко Зайков 30']
  [чк: Венко Цинцаров (С) 72'], 100 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Емил Гъргоров 40', 2:0 Кирил Котев 84'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Петко Петков 79'], 150 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 1:2 (0:0) 
  [0:1 Даниел Гогов 58', 1:1 Илия Длагонски 85', 1:2 Борислав Хазуров 90'+3'], 150 зрители

                           IX кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                5:0 (1:0) 
  [1:0 Смаил Креболиев 6', 2:0 Борислав Хазуров 61', 3:0 Ибрахим Алим 66',
   4:0 Борислав Хазуров 75', 5:0 Димитър Пангев (вр) 83'-д], 100 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                2:0 (1:0) 
  [2:0 Росен Йорданов 28',52'], 199 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   1:2 (0:0) * 
  [1:0 Цветомир Вачев 48', 1:2 Петко Петков 58',82'], 200 зрители
* - Сливнишки герой е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач, заменено с
    1 мач при закрити врати, заради атакуван от публика на домакините
    футболист на гостите след края на мача.
Банско (Банско) - ЦСКА 1948 (София)                       0:2 (0:0) 
  [0:1 Николай Хаджиниколов 59', 0:2 Тони Стоичков 63'], 100 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера)           6:2 (3:1) 
  [0:1 Димитър Тошкин 2', 1:1 Ивелин Данчев 4', 2:1 Ивайло Цветанов 17',
   3:1 Иван Редовски 23', 4:1 Ивелин Данчев 51', 4:2 Явор Въндев 66',
   5:2 Иван Редовски 70', 6:2 Ивайло Златев 79'], 100 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                3:0 (2:0) 
  [1:0 Теодор Стефанов 20', 2:0 Георги Чакъров 25', 3:0 Георги П.Георгиев 63'], 200 зрители
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                 2:1 (2:0) 
  [1:0 Кристиян Ковачев 4', 2:0 Георги Ризов 17', 2:1 Венцислав Стоянов 58'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)           3:3 (2:2) 
  [1:0 Николай Иванов 13', 2:0 Васил Бънов 27', 2:1 Йоан Йорданов 30',
   2:2 Илия Русинов 44', 3:2 Иван Мишев 55', 3:3 Илия Русинов 70']
  [чк: Иван М.Иванов (ЕП) 86', Васил Бънов (Ч) 90'+2'], 200 зрители
Пирин 1941 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (1:0) 
  [2:0 Жил Лоусън 30',85'], 150 зрители

                           X кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           0:0 
  [чк: Мартин Димитров (Б) 50'], 100 зрители
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин 1941 (Разлог)         1:4 (0:3) 
  [0:1 Бари Бартоломеу 15', 0:2 Костадин Кацимерски 22', 0:4 Мартин Газиев 24'-д,68';
   1:4 Атанас Георгиев 89'], 100 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)               3:0 (1:0) 
  [1:0 Венцислав Стоянов 27', 2:0 Антонио Ласков 48'-д, 3:0 Петър Донгов 84'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                       2:2 (0:2) 
  [0:1 Георги Ризов 27', 0:2 Илиян Христов 32', 1:2 Запро Динев 53',
   2:2 Аспарух Шамкалов 78'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Ангел Лачов 12', 0:2 Димитър Мичков 61'], 400 зрители
ЦСКА 1948 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)               4:2 (0:1) 
  [0:1 Ивелин Данчев 24', 1:1 Тони Стоичков 57', 2:1 Спас Спасов 69',
   2:2 Ивайло Златев 73', 4:2 Емил Гъргоров 76'-д,77'], 150 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)          1:1 (0:0) 
  [1:0 Ивайло Захариев 67', 1:1 Иван Кирев 75'], 250 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)          0:0 
  100 зрители
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Хазуров 69'-д]
  [чк: Николай Стоилков (С) 63'], 300 зрители

                           XI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Росен Йорданов 52', 2:0 Евгени Гроздин 78'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)          2:0 (1:0) 
  [2:0 Красимир Георгиев 17',64'-д]
  [чк: Георги Кузовски (Сг) 66'], 150 зрители
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     0:0 
  [чк: Виктор Шишков (П) 43', Милен Лефтеров (Б) 45'+1'], 100 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      2:1 (0:1) 
  [0:1 Петко Петков 8', 1:1 Иван Редовски 50', 2:1 Ивайло Цветанов 80'], 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                0:2 (0:1) 
  [0:1 Йоан Маринов 30', 0:2 Веселин Васев 78'], 1 570 зрители
Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера)                   2:0 (2:0) 
  [1:0 Кристиян Ковачев 29', 2:0 Мирослав Иванов 45']
  [чк: Петър Михов (С) 71'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                     2:0 
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:2 (0:2) 
  [0:1 Боян Стойнев 26'-аг, 0:2 Петър Донгов 45', 1:2 Жил Лаусън 76'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)    2:1 (1:1) 
  [0:1 Атанас Георгиев 29'-д, 1:1 Георги Славков 43', 2:1 Жоро Младенов 47'], 140 зрители

                           XII кръг

21 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     1:0 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        3:1 
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)        2:0 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                   1:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе)                 2:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)   2:2 (1:0) 
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)             3:2 (0:1) 
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         1:0 (0:0) 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                        - 

                           XIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев)               - 
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           - 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София)                      - 
Пирин 1941 (Разлог) - Свобода 2011 (Пещера)                - 
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)               - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Вихрен 1925 (Сандански)      - 

                           XIV кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            - 
Свобода 2011 (Пещера) - Германея (Сапарева баня)           - 
ЦСКА 1948 (София) - Пирин 1941 (Разлог)                    - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)         - 
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)                      - 
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)               - 

                           XV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)              - 
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                      - 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА 1948 (София)               - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Свобода 2011 (Пещера)        - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                - 

                           XVI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   - 
Свобода 2011 (Пещера) - Вихрен 1925 (Сандански)            - 
ЦСКА 1948 (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)      - 
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                     - 
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)        - 
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)                  - 

                           XVII кръг

25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Банско (Банско)                   - 
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)               - 
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                  - 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)             - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София)                - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Свобода 2011 (Пещера)                  - 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Свобода 2011 (Пещера)               - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - ЦСКА 1948 (София)                      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин (Гоце Делчев)          - 
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)             - 
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Миньор (Перник) - Банско (Банско)                          - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград)           - 

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)              - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                  - 
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                        - 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог)           - 
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)            - 
Септември (Симитли) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)          - 
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)         - 
ЦСКА 1948 (София) - Свобода 2011 (Пещера)                  - 

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА 1948 (София)                   - 
Свобода 2011 (Пещера) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)              - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Марек 1915 (Дупница)         - 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско)                      - 
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                 - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог)              - 
Банско (Банско) - Германея (Сапарева баня)                 - 
Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   - 
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                    - 
Пирин (Гоце Делчев) - Свобода 2011 (Пещера)                - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ЦСКА 1948 (София)         - 

                           XXII кръг

24 март 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Свобода 2011 (Пещера) - Септември (Симитли)                - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Банско (Банско)              - 
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)         - 
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                        - 

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота:
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)          - 
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      - 
Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански)                  - 
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Свобода 2011 (Пещера)               - 
Септември (Симитли) - ЦСКА 1948 (София)                    - 
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 

                           XXIV кръг

4 април 2018, сряда:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Гоце Делчев)                 - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли)       - 
ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Свобода 2011 (Пещера) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                        - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград)          - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Хебър 1918 (Пазарджик)       - 
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Перник)                 - 
Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе)                    - 

                           XXV кръг

7 април 2018, събота:
Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Германея (Сапарева баня)               - 
Миньор (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)           - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)                - 
Банско (Банско) - Свобода 2011 (Пещера)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА 1948 (София)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 

                           XXVI кръг

14 април 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                 - 
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)    - 
ЦСКА 1948 (София) - Банско (Банско)                        - 
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                  - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Чавдар (Етрополе)            - 
Германея (Сапарева баня) - Пирин 1941 (Разлог)             - 

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота:
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)            - 
Пирин 1941 (Разлог) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)          - 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                        - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)             - 
Балкан 1929 (Ботевград) - ЦСКА 1948 (София)                - 
Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)           - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                 - 

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                      - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Миньор (Перник)                    - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог)              - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)     - 

                           XXIX кръг

5 май 2018, събота:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)         - 
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)         - 
Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич)                    - 
Чавдар (Етрополе) - Свобода 2011 (Пещера)                  - 
Миньор (Перник) - ЦСКА 1948 (София)                        - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин (Гоце Делчев)              - 
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                      - 
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)          - 

                           XXX кръг

12 май 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско)                     - 
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Пирин (Гоце Делчев) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Миньор (Перник)           - 
ЦСКА 1948 (София) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин 1941 (Разлог)                - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)               - 
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)      - 

                           XXXI кръг

16 май 2018, сряда:
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Беласица (Петрич)            - 
Германея (Сапарева баня) - Свобода 2011 (Пещера)           - 
Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА 1948 (София)                    - 
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)               - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Банско (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)               - 

                           XXXII кръг

19 май 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско (Банско)                     - 
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)                      - 
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог)       - 
ЦСКА 1948 (София) - Германея (Сапарева баня)               - 
Свобода 2011 (Пещера) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)        - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 

                           XXXIII кръг

26 май 2018, събота:
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Свобода 2011 (Пещера)            - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ЦСКА 1948 (София)            - 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)      - 
Пирин 1941 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                    - 
Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                     - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)        - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско)                  - 

                           XXXIV кръг

2 юни 2018, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Банско (Банско) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Перник)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                   - 
Септември (Симитли) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)             - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   - 
ЦСКА 1948 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Свобода 2011 (Пещера) - Беласица (Петрич)                  - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА 1948 (София) XXX -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 3:2 -:- -:- -:- 1:1 4:2 5:0 -:- -:- 2. Вихрен 1925 (Сандански) -:- XXX -:- 2:0 -:- 2:0 -:- 3:0 -:- -:- 4:2 -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 2:0 3. Септември (Симитли) -:- 1:2 XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 2:0 1:0 3:1 -:- -:- -:- 5:0 -:- 4:0 4. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 -:- -:- XXX 1:0 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 5:0 -:- 5. Миньор (Перник) -:- 2:1 -:- -:- XXX -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- 2:0 6. Банско (Банско) 0:2 -:- -:- -:- 0:1 XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 3:2 -:- -:- 3:1 -:- 7. Пирин 1941 (Разлог) -:- 1:2 -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- 2:0 8. Чавдар (Етрополе) -:- -:- -:- 2:1 -:- 0:2 0:4 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 3:3 -:- 9. Сливнишки герой (Сливница) -:- 0:3 2:0 -:- -:- -:- -:- 0:1 XXX 1:2 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 10. Рилски спортист 2011 (Самоков) -:- 2:1 -:- 2:2 -:- 1:1 -:- -:- -:- XXX 1:0 1:2 1:1 -:- -:- 3:1 -:- -:- 11. Марек 1915 (Дупница) 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- 1:0 -:- XXX -:- 2:0 0:1 -:- 2:0 2:2 -:- 12. Свобода 2011 (Пещера) 1:3 -:- -:- 0:2 -:- 1:1 -:- 2:1 -:- -:- 1:0 XXX 2:0 -:- -:- 1:1 -:- -:- 13. Пирин (Гоце Делчев) 0:3 -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- XXX 1:1 3:2 3:1 3:1 -:- 14. Беласица (Петрич) -:- -:- 0:4 -:- 2:2 -:- 1:3 -:- 1:0 2:1 -:- -:- -:- XXX 1:1 -:- -:- -:- 15. Балкан 1929 (Ботевград) -:- 2:2 -:- 0:2 -:- -:- -:- 4:3 -:- 2:1 -:- 6:2 -:- -:- XXX -:- -:- 2:2 16. Ботев 1937 (Ихтиман) -:- -:- -:- 0:2 1:2 -:- 1:0 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:1 0:0 17. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) -:- -:- 1:2 -:- 1:0 -:- 1:4 -:- 3:5 -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- XXX -:- 18. Германея (Сапарева баня) -:- -:- -:- 0:1 -:- 1:3 -:- 0:5 -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре