Югозападна Трета лига 2020/21

« Югозападна Трета лига 2020/21

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

21 април 2021 г., сряда, 17:00 ч / XXIII кръг:
Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница)                1:6 (0:2) 
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:1 (1:1) 
Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе)                 0:3 
Вихрен (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)             1:0 (1:0) 
Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско)                 1:0 (0:0) Video
Сливнишки герой (Сливница) - Гранит (Владая)              1:0 (0:0) 
Пирин 1941 (Разлог) - Левски (Чепинци)                    3:1 (2:0) 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил)              0:1 (0:1) Video
Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище)                  3:2 (2:2) Video
24 април 2021 г., събота, 16:00 ч / XXVIII кръг:
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                 - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански)                  - 
Кюстендил (Кюстендил) - Надежда (Доброславци)              - 
Левски (Чепинци) - Велбъжд (Кюстендил)                     - 
Гранит (Владая) - Перун 1978 (Кресна)                      - 
Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           - 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)               - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Вихрен (Сандански) 27 20 4 3 52:18 64 ------------------------------------------------------------------- 2. Марек 1915 (Дупница) 27 19 6 2 67:20 63 3. Беласица (Петрич) 27 18 7 2 45:20 61 4. Кюстендил (Кюстендил) 27 19 4 4 47:13 58 [*] 5. Чавдар (Етрополе) 27 14 6 7 51:30 48 6. Балкан 1929 (Ботевград) 26 13 6 7 49:26 45 7. Оборище (Панагюрище) 27 12 5 10 41:37 41 8. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 27 11 6 10 31:21 39 [+] 9. Ботев 1937 (Ихтиман) 27 9 7 11 39:32 34 10. Пирин 1941 (Разлог) 27 9 6 12 32:43 33 11. Сливнишки герой (Сливница) 27 8 6 13 28:35 30 12. Рилски спортист 2011 (Самоков) 27 8 5 14 25:36 29 13. Надежда (Доброславци) 26 8 4 14 30:44 28 14. Гранит (Владая) 27 7 5 15 24:50 26 [+] 15. Левски (Чепинци) 27 7 3 17 24:56 24 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 16. Перун 1978 (Кресна) 27 5 4 18 19:56 19 [0 2 0 3:3 2, 2 гола на чужд терен] ------------------------------------------------------------------- 17. Банско (Банско) 27 5 4 18 15:39 19 [0 2 0 3:3 2, 1 гол на чужд терен] 18. Велбъжд (Кюстендил) 27 4 4 19 13:56 16 [+]
Бележки - На 29 септември 2020 г., ДК на ЗС - София отнема 3 точки от актива на Кюстендил (Кюстендил) във връзка с изваждането на отбора юноши младша възраст на клуба от групата, в която се състезава. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Балкан 1929 (Ботевград) - регистриран на 4 септември 2020 г., - Вихрен (Сандански) - регистриран на 11 август 2020 г., - Марек 1915 (Дупница) - регистриран на 11 август 2020 г., - Надежда (Доброславци) - регистриран на 13 август 2020 г., - Сливнишки герой (Сливница) - регистриран на 4 септември 2020 г. I кръг 8 август 2020 г., събота, 18:00 ч: в Доброславци: Левски (Чепинци) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 (0:1) Video [0:1 Николай Р.Николов 24'] [чк: Велислав Колев (Л) 89'] Кюстендил (Кюстендил) - Гранит (Владая) 6:0 (2:0) [1:0 Александър Кр.Александров 15', 2:0 Кирил Вълов 23', 4:0 Александър Кр.Александров 50',59'; 5:0 Евгени Гроздин 67', 6:0 Росен Йорданов 79'] Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско) 1:0 (1:0) Video [1:0 Никола Иванов 40'] Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0 Video [чк: Аспарух Шамкалов (Б) 45'+1'] Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе) 2:2 (0:1) [0:2 Симеон Чатов 45',53'; 1:2 Станислав Катранков 83', 2:2 Владимир Каптиев 89'] Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0 (1:0) [1:0 Георги Фикийн 31'] Сливнишки герой (Сливница) - Перун 1978 (Кресна) 3:0 (2:0) [1:0 Стивън Кирилов 5', 2:0 Ничо Ничев 9', 3:0 Димитър Ненчов 73'] Балкан 1929 (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил) 1:0 (0:0) Video [1:0 Петко К.Петков 69'-д] [чк: Асен Васев (В) 70', Михаил Михайлов (Б) 87'] Вихрен (Сандански) - Надежда (Доброславци) 2:1 (1:0) [1:0 Методи Костов 31'-д, 1:1 Людмил Атанасов 66', 2:1 Даниел Златков 70'] [чк: Красимир Здравков (В) 65', Иван Лазаров (В) 90'+2'] II кръг 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Надежда (Доброславци) 6:1 (3:1) [1:0 Димитър Панталеев 12', 1:1 Мариан Китанов 16', 2:1 Димитър Владимиров 28', 3:1 Александър Близнаков 44', 4:1 Димитър Чечев 60'-д, 5:1 Веселин Любомиров 70'-д, 6:1 Иван Г.Георгиев 85'] Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен (Сандански) 0:5 (0:3) [0:1 Методи Костов 16', 0:2 Даниел Златков 36', 0:3 Атанас Чепилов 37', 0:4 Методи Костов 85', 0:5 Кристиян Николов 88'] Перун 1978 (Кресна) - Балкан 1929 (Ботевград) 4:3 (1:1) Video Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) 2:1 (0:0) Video Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог) 2:0 Video Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1 (0:0) [0:1 Владимир Каптиев 88'] Банско (Банско) - Беласица (Петрич) 0:1 (0:0) Video Гранит (Владая) - Оборище (Панагюрище) 1:1 (0:0) Video в Доброславци: Левски (Чепинци) - Кюстендил (Кюстендил) 0:4 (0:3) [0:1 Мартин Михайлов 25', 0:2 Кирил Вълов 37', 0:3 Росен Йорданов 40', 0:4 Александър Кр.Александров 73'] III кръг 22 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 0:0 Video Оборище (Панагюрище) - Левски (Чепинци) 4:1 (1:1) Video Беласица (Петрич) - Гранит (Владая) 3:1 (1:1) Video Ботев 1937 (Ихтиман) - Банско (Банско) 3:0 Пирин 1941 (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:1 (0:0) Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе) 0:3 (0:1) Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам) 3:0 Вихрен (Сандански) - Перун 1978 (Кресна) 2:1 Надежда (Доброславци) - Велбъжд (Кюстендил) 3:1 IV кръг 29 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил) 4:0 (2:0) Перун 1978 (Кресна) - Надежда (Доброславци) 0:2 Video Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен (Сандански) 1:1 Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:1 (0:0) Video Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 (0:1) Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог) 0:1 (0:1) Video Гранит (Владая) - Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2 Video Левски (Чепинци) - Беласица (Петрич) 1:3 (0:2) Video Кюстендил (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище) 2:0 (2:0) Video V кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Оборище (Панагюрище) - Марек 1915 (Дупница) 3:1 (1:0) Video Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил) 1:0 (0:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско) 3:1 Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0 Video Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе) 1:0 (1:0) Video Надежда (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1 Велбъжд (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна) 1:0 (1:0) 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски (Чепинци) 3:2 Пирин 1941 (Разлог) - Гранит (Владая) 0:2 (0:1) VI кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Перун 1978 (Кресна) 2:0 (0:0) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил) 2:1 Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) 1:0 Video Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански) 0:1 (0:0) Video Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:1 (0:1) Video Гранит (Владая) - Сливнишки герой (Сливница) 1:0 (1:0) Video в Доброславци: Левски (Чепинци) - Пирин 1941 (Разлог) 1:0 (0:0) Video Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0 (0:0) Video Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич) 0:1 (0:1) Video VII кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 Video Ботев 1937 (Ихтиман) - Оборище (Панагюрище) 1:2 Пирин 1941 (Разлог) - Кюстендил (Кюстендил) 0:3 Сливнишки герой (Сливница) - Левски (Чепинци) 1:0 (0:0) Балкан 1929 (Ботевград) - Гранит (Владая) 0:1 Video Вихрен (Сандански) - Банско (Банско) 2:0 Video Надежда (Доброславци) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:4 Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) 0:0 Перун 1978 (Кресна) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0 Video VIII кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен * * - отложен заради наводнен терен. Чавдар (Етрополе) - Перун 1978 (Кресна) 3:1 (2:1) Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил) 3:0 (1:0) Банско (Банско) - Надежда (Доброславци) 0:3 (0:1) Гранит (Владая) - Вихрен (Сандански) 0:0 в Доброславци: Левски (Чепинци) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:1 (1:1) Кюстендил (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 (0:0) Оборище (Панагюрище) - Пирин 1941 (Разлог) 0:1 (0:0) Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман) 2:0 (0:0) Video 7 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:2 (2:1) IX кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница) 1:2 Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище) 2:2 Балкан 1929 (Ботевград) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 (0:0) Вихрен (Сандански) - Левски (Чепинци) 3:1 Надежда (Доброславци) - Гранит (Владая) 3:1 (1:1) Велбъжд (Кюстендил) - Банско (Банско) 1:0 (1:0) Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:4 (0:2) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе) 2:2 (1:1) 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Пирин 1941 (Разлог) - Беласица (Петрич) 1:1 (1:1) VIII кръг - отложен мач 7 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:2 (2:1) X кръг 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе) 2:0 (2:0) Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Сам) 2:1 (0:0) Банско (Банско) - Перун 1978 (Кресна) 2:2 (2:0) Гранит (Владая) - Велбъжд (Кюстендил) 0:3 сл. * * - прекратен в 69' при 0:0, заради сблъсъци по трибуните и на терена. Гранит е наказан с лишаване от домакинство за 6 мача. В последствие наказанието е намалено на 4 мача. Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) 3:2 (1:1) Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен (Сандански) 1:0 (0:0) Video Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:0 Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница) 2:1 (1:1) Video Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог) 2:0 XI кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 (0:1) Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1 (0:1) Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич) 2:0 (1:0) Video Вихрен (Сандански) - Оборище (Панагюрище) 2:1 (1:1) Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил) 0:2 (0:1) Video Велбъжд (Кюстендил) - Левски (Чепинци) 0:0 Перун 1978 (Кресна) - Гранит (Владая) 1:0 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско) 2:0 (2:0) Чавдар (Етрополе) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1 (2:1) XII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0 (1:0) Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе) 0:5 (0:2) в кв.Драгалевци, София: * Гранит (Владая) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:3 (1:1) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гранит. Левски (Чепинци) - Перун 1978 (Кресна) 3:3 (2:1) Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил) 3:0 (3:0) Video Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански) отложен Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:1 (1:1) Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница) 0:0 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Оборище (Панагюрище) - Надежда (Доброславци) 4:0 (2:0) Video 11 ноември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански) 2:1 (0:0) Video XIII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница) 1:2 (0:1) Video Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин 1941 (Разлог) 2:4 (1:3) Video в Микрево: Вихрен (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3:1 (2:1) Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич) отложен Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище) 1:3 (0:0) Перун 1978 (Кресна) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 (0:1) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (Чепинци) 3:0 Чавдар (Етрополе) - Гранит (Владая) 4:1 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско (Банско) 2:0 (1:0) 13 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич) 0:1 (0:1) [0:1 Симеон Бояджиев 2'], при закрити врати XIV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско) 2:0 (0:0) в кв.Драгалевци, София: * Гранит (Владая) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:1 (0:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гранит. Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) 0:2 (0:2) Video Кюстендил (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0 (1:0) Video Оборище (Панагюрище) - Перун 1978 (Кресна) 0:1 (0:0) Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил) 4:0 (1:0) Video Ботев 1937 (Ихтиман) - Надежда (Доброславци) 4:0 Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен (Сандански) 2:5 (0:1) Video Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:1 XII кръг - отложен мач 11 ноември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански) 2:1 (0:0) Video XV кръг 11 ноември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман) 0:5 (0:3) 14 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница) 1:0 (1:0) Video Вихрен (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница) 2:1 (1:0) Надежда (Доброславци) - Пирин 1941 (Разлог) 1:1 (0:1) Перун 1978 (Кресна) - Беласица (Петрич) 0:1 (0:1) Video Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище) 1:0 (0:0) Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) 1:0 (0:0) Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски (Чепинци) 2:1 (2:1) Банско (Банско) - Гранит (Владая) 2:1 (2:0) XVI кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Гранит (Владая) 6:0 (4:0) Левски (Чепинци) - Банско (Банско) 1:0 (0:0) Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0 (0:0) Оборище (Панагюрище) - Чавдар (Етрополе) 3:4 (1:1) Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0 (1:0) Video Ботев 1937 (Ихтиман) - Перун 1978 (Кресна) 4:0 Пирин 1941 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил) 2:0 (1:0) Сливнишки герой (Сливница) - Надежда (Доброславци) 0:1 (0:0) Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен (Сандански) 1:1 (1:1) Video XVII кръг 28 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Вихрен (Сандански) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 (0:0) Video Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница) 0:0 Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог) 0:2 (0:0) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1 (0:0) Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич) 0:1 (0:1) Video Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Оборище (Панагюрище) 0:1 (0:0) Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 (0:0) в кв.Драгалевци, София: * Гранит (Владая) - Левски (Чепинци) 0:1 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гранит. 17 февруари 2021 г., сряда, 14:00 ч: Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен * * - отложен заради очаквани ниски температури. 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен XIII кръг - отложен мач 13 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Надежда (Доброславци) - Беласица (Петрич) 0:1 (0:1) [0:1 Симеон Бояджиев 2'], при закрити врати XVII кръг - отложен мач 17 февруари 2021 г., сряда, 14:00 ч: Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен * * - отложен заради очаквани ниски температури. XVIII кръг 20 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци) отложен в София, ст."Летище": * Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил) отложен * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гранит. Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище) отложен Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич) отложен Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман) отложен Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог) отложен Перун 1978 (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница) отложен Велбъжд (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен Надежда (Доброславци) - Вихрен (Сандански) отложен 24 февруари 2021 г., сряда, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци) 6:0 (2:0) в София, ст."Летище": * Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил) 0:2 (0:1) Video * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Гранит. Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище) 0:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич) 1:1 (1:1) Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман) 2:2 (1:2) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог) отложен * * - отложен заради наводнен терен. Перун 1978 (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница) 0:3 (0:0) Велбъжд (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:4 (0:4) Надежда (Доброславци) - Вихрен (Сандански) 0:1 (0:0) 31 март 2021 г., сряда, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог) 1:1 (1:1) * - Целият кръг е отложен с 4 дни заради очаквани ниски температури. XIX кръг 27 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 в Микрево: Вихрен (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил) 2:0 (2:0) Балкан 1929 (Ботевград) - Перун 1978 (Кресна) 7:1 (2:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) 1:0 (0:0) Пирин 1941 (Разлог) - Чавдар (Етрополе) 4:2 (1:1) Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:0 Беласица (Петрич) - Банско (Банско) отложен * * - отложен заради участието на Беласица в турнира за Купата на България. Оборище (Панагюрище) - Гранит (Владая) 1:1 (0:0) Кюстендил (Кюстендил) - Левски (Чепинци) 2:1 (2:0) 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Беласица (Петрич) - Банско (Банско) 2:1 (2:0) Video XX кръг 6 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) 3:0 (2:0) Video Левски (Чепинци) - Оборище (Панагюрище) 0:1 (0:0) Гранит (Владая) - Беласица (Петрич) 1:1 (1:1) Video Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0 (1:0) Video Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог) 3:0 (0:0) Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница) 2:1 Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:2 (0:2) Перун 1978 (Кресна) - Вихрен (Сандански) 0:1 (0:0) Велбъжд (Кюстендил) - Надежда (Доброславци) 1:4 (1:1) XXI кръг 13 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 0:2 (0:2) Надежда (Доброславци) - Перун 1978 (Кресна) 1:0 (1:0) Вихрен (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0 (2:0) Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе) 2:0 (1:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0 (1:0) Пирин 1941 (Разлог) - Банско (Банско) 0:1 (0:0) Ботев 1937 (Ихтиман) - Гранит (Владая) 0:1 Беласица (Петрич) - Левски (Чепинци) 5:0 Оборище (Панагюрище) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 (0:1) Video XXII кръг 20 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Оборище (Панагюрище) 3:2 (1:1) Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич) 1:1 (0:0) Video Левски (Чепинци) - Ботев 1937 (Ихтиман) 1:0 (0:0) Video Гранит (Владая) - Пирин 1941 (Разлог) отложен Банско (Банско) - Сливнишки герой (Сливница) 3:0 (0:0) Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:0 Video Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански) 1:2 (1:0) Рилски спортист 2011 (Самоков) - Надежда (Доброславци) 1:0 Перун 1978 (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил) 2:0 (1:0) 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Гранит (Владая) - Пирин 1941 (Разлог) 3:1 (0:1) XXIII кръг 24 март 2021 г., сряда, 15:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница) отложен Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) отложен Вихрен (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) отложен Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско) отложен Сливнишки герой (Сливница) - Гранит (Владая) отложен Пирин 1941 (Разлог) - Левски (Чепинци) отложен Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил) отложен Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище) отложен 21 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница) 1:6 (0:2) Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1 (1:1) Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) 0:3 Вихрен (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0 (1:0) Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско) 1:0 (0:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - Гранит (Владая) 1:0 (0:0) Пирин 1941 (Разлог) - Левски (Чепинци) 3:1 (2:0) Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 (0:1) Video Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище) 3:2 (2:2) Video * - Целият кръг е отложен заради очаквани лоши метеорологични условия. XXIV кръг 27 март 2021 г., събота, 15:00 ч: Оборище (Панагюрище) - Ботев 1937 (Ихтиман) 3:0 (1:0) Video Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог) 3:0 (1:0) Левски (Чепинци) - Сливнишки герой (Сливница) 3:1 (2:0) Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Надежда (Доброславци) 2:0 (2:0) Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил) 3:1 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Перун 1978 (Кресна) отложен * * - отложен заради заснежен и наводнен терен. 27 март 2021 г., събота, 15:10 ч: Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) 3:1 (2:1) * Video * - първоначално насрочен за 15:00 ч, мачът започва със закъснение, тъй като на трибуните присъстват зрители въпреки забраната за публика. 29 март 2021 г., понеделник, 12:00 ч: Гранит (Владая) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:2 (0:0) Video 29 март 2021 г., понеделник, 16:00 ч: Банско (Банско) - Вихрен (Сандански) 1:2 (0:1) 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Перун 1978 (Кресна) 2:0 (1:0) XVIII кръг - отложен мач 31 март 2021 г., сряда, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог) 1:1 (1:1) XXV кръг 7 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница) 0:2 (0:1) Video Перун 1978 (Кресна) - Чавдар (Етрополе) 1:0 (1:0) Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0 (0:0) Надежда (Доброславци) - Банско (Банско) 1:1 (0:1) Вихрен (Сандански) - Гранит (Владая) 6:1 (3:1) Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (Чепинци) 2:0 (2:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - Кюстендил (Кюстендил) 0:4 Пирин 1941 (Разлог) - Оборище (Панагюрище) 2:2 (1:1) Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич) 1:1 (1:1) XXVI кръг 10 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман) 0:0 Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог) 2:0 (0:0) Video Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница) 1:0 Кюстендил (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:3 (2:1) Video Левски (Чепинци) - Вихрен (Сандански) 0:3 (0:2) Video Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци) 2:0 Банско (Банско) - Велбъжд (Кюстендил) 1:0 (0:0) Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна) 2:0 (1:0) Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:0 XVII кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен XIX кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Беласица (Петрич) - Банско (Банско) 2:1 (2:0) Video XXII кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Гранит (Владая) - Пирин 1941 (Разлог) 3:1 (0:1) XXIV кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Перун 1978 (Кресна) 2:0 (1:0) XXVII кръг 17 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 (1:0) Рилски спортист 2011 (Сам) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2 (0:1) Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско) 1:1 (1:0) Велбъжд (Кюстендил) - Гранит (Владая) 0:2 (0:1) Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) 1:1 (1:0) Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 (0:0) Video Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище) 8:1 (6:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич) 1:2 (0:1) Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман) 4:2 (1:1) XXIII кръг - отложени мачове 21 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Марек 1915 (Дупница) 1:6 (0:2) Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1 (1:1) Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) 0:3 Вихрен (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:0 (1:0) Балкан 1929 (Ботевград) - Банско (Банско) 1:0 (0:0) Video Сливнишки герой (Сливница) - Гранит (Владая) 1:0 (0:0) Пирин 1941 (Разлог) - Левски (Чепинци) 3:1 (2:0) Ботев 1937 (Ихтиман) - Кюстендил (Кюстендил) 0:1 (0:1) Video Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище) 3:2 (2:2) Video XXVIII кръг 24 април 2021 г., събота, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград) - Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) - Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) - Велбъжд (Кюстендил) - Гранит (Владая) - Перун 1978 (Кресна) - Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе) - XXIX кръг 28 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Гранит (Владая) - Перун 1978 (Кресна) - Левски (Чепинци) - Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил) - Надежда (Доброславци) - Оборище (Панагюрище) - Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог) - XXX кръг 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич) - Надежда (Доброславци) - Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна) - Левски (Чепинци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - XXXI кръг 12 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Гранит (Владая) - Чавдар (Етрополе) - Левски (Чепинци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил) - Перун 1978 (Кресна) - Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич) - Надежда (Доброславци) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) - XXXII кръг 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен (Сандански) - Пирин 1941 (Разлог) - Надежда (Доброславци) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна) - Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) - Левски (Чепинци) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Гранит (Владая) - Банско (Банско) - XXXIII кръг 22 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Гранит (Владая) - Марек 1915 (Дупница) - Банско (Банско) - Левски (Чепинци) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич) - Перун 1978 (Кресна) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог) - Надежда (Доброславци) - Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград) - XXXIV кръг 29 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Вихрен (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград) - Надежда (Доброславци) - Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 1941 (Разлог) - Перун 1978 (Кресна) - Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе) - Оборище (Панагюрище) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Кюстендил (Кюстендил) - Банско (Банско) - Левски (Чепинци) - Гранит (Владая) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Вихрен (Сандански) XXX 1:1 -:- 0:1 1:0 -:- 2:1 1:0 3:1 -:- 2:1 2:0 2:1 6:1 3:1 2:1 2:0 2:0 2. Марек 1915 (Дупница) -:- XXX 3:1 3:0 2:0 -:- 3:2 2:0 0:0 -:- -:- 3:2 6:1 6:0 6:0 2:0 2:0 4:0 3. Беласица (Петрич) 2:1 2:2 XXX 1:0 -:- -:- 3:2 0:0 2:0 2:0 2:1 1:0 -:- 3:1 5:0 -:- 2:1 4:0 4. Кюстендил (Кюстендил) 1:0 0:0 1:1 XXX -:- 3:3 2:0 2:0 1:0 3:0 1:1 1:0 -:- 6:0 2:1 -:- -:- 3:0 5. Чавдар (Етрополе) 1:2 2:2 0:1 1:0 XXX 1:1 -:- 2:1 2:2 2:0 2:1 4:0 1:0 4:1 -:- 3:1 -:- 3:1 6. Балкан 1929 (Ботевград) 1:1 1:0 2:0 0:1 2:0 XXX 8:1 0:0 -:- 2:4 -:- 3:0 -:- 0:1 2:0 7:1 1:0 1:0 7. Оборище (Панагюрище) -:- 3:1 0:1 2:1 3:4 1:0 XXX -:- 3:0 0:1 1:0 -:- 4:0 1:1 4:1 0:1 1:0 -:- 8. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:1 -:- 1:1 -:- -:- 0:0 0:1 XXX 0:1 3:0 1:1 2:1 2:0 -:- 2:1 2:0 2:0 3:0 9. Ботев 1937 (Ихтиман) -:- 1:2 1:1 0:1 2:2 1:1 1:2 2:0 XXX 2:0 -:- -:- 4:0 0:1 3:2 4:0 3:0 -:- 10. Пирин 1941 (Разлог) 2:5 1:3 1:1 0:3 4:2 -:- 2:2 1:1 4:2 XXX 0:0 1:0 -:- 0:2 3:1 -:- 0:1 2:0 11. Сливнишки герой (Сливница) -:- 1:2 1:2 0:4 0:3 3:1 2:2 1:0 1:1 -:- XXX 1:0 0:1 1:0 1:0 3:0 3:1 -:- 12. Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1 0:2 -:- -:- 2:2 0:2 1:0 0:2 0:1 1:1 2:1 XXX 1:0 -:- 3:0 2:0 2:0 2:1 13. Надежда (Доброславци) 0:1 1:1 0:1 0:2 0:3 -:- -:- 2:4 -:- 1:1 -:- 3:1 XXX 3:1 1:1 1:0 1:1 3:1 14. Гранит (Владая) 0:0 -:- 1:1 0:2 -:- 1:2 1:1 0:1 2:2 3:1 1:0 1:3 2:0 XXX 0:1 -:- -:- 0:3* 15. Левски (Чепинци) 0:3 0:1 1:3 0:4 0:2 2:1 0:1 -:- 1:0 1:0 3:1 -:- 3:2 -:- XXX 3:3 1:0 -:- 16. Перун 1978 (Кресна) 0:1 1:6 0:1 0:1 1:0 4:3 -:- 0:4 -:- 0:2 0:3 0:0 0:2 1:0 -:- XXX 1:1 2:0 17. Банско (Банско) 1:2 -:- 0:1 0:1 0:5 0:1 0:0 -:- 1:0 0:1 3:0 -:- 0:3 2:1 -:- 2:2 XXX 1:0 18. Велбъжд (Кюстендил) 0:5 0:2 -:- -:- 0:0 1:4 1:3 1:0 0:5 -:- 0:0 1:1 1:4 0:2 0:0 1:0 1:0 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре