Елитна група (U-15) 2020/21

Деца (род.2006-07):
« Елитна група (U-15) 2020/21


Първа фаза

Източна група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 22 18 3 1 83:10 57 Втора фаза, Първа група [1 1 0 3:1 4] 2. Черно море (Варна) 22 18 3 1 77:7 57 Втора фаза, Първа група [0 1 1 1:3 1] 3. Ботев (Пловдив) 22 15 4 3 77:17 49 Втора фаза, Първа група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 22 15 1 6 48:12 46 Втора фаза, Втора група 5. Берое (Стара Загора) 22 10 5 7 34:26 35 Втора фаза, Втора група 6. Дунав (Русе) 22 10 2 10 34:32 32 [+] Втора фаза, Втора група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Хасково (Хасково) 22 6 5 11 17:28 23 [*] Втора фаза, Трета група [2 0 0 4:1 6] 8. Черноморец 1919 (Бургас) 22 7 2 13 18:52 23 Втора фаза, Трета група [0 0 2 1:4 0] 9. Добруджа 1919 (Добрич) 22 4 5 13 17:89 17 Втора фаза, Трета група [1 1 0 3:2 4] ------------------------------------------------------------------- 10. Сините камъни 2013 (Сливен) 22 5 2 15 12:55 17 [+] Изпада [0 1 1 2:3 1] 11. Нефтохимик 1962 (Бургас) 22 1 6 15 6:43 9 [+] Изпада [0 2 0 2:2 2, 1 гол на чужд терен, -37 обща ГР] 12. Спартак 1918 (Варна) 22 1 6 15 7:59 9 [+] Изпада [0 2 0 2:2 2, 1 гол на чужд терен, -52 обща ГР]
Бележки - На 14 юли 2020 г. АФК Хасково (Хасково) се обединява с Асти АБ (Хасково), чийто детски отбор е класиран на 15-то място в Елитната група (U-15) през изминалия сезон; в ОФК Хасково (Хасково). I кръг 7 август 2020 г., петък, 09:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив) 0:0 Дунав (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 7 август 2020 г., петък, 10:00 ч: Хасково (Хасково) - Черно море (Варна) 1:4 Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 12:0 Сините камъни 2013 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1 7 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 0:0 II кръг 15 август 2020 г., събота, 09:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Сините камъни 2013 (Сливен) 2:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 15 август 2020 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково) 2:1 15 август 2020 г., събота, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 5:1 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 7:2 Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 III кръг 19 август 2020 г., сряда, 09:30 ч: Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 1:1 19 август 2020 г., сряда, 10:00 ч: Хасково (Хасково) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 3:1 19 август 2020 г., сряда, 16:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:2 19 август 2020 г., сряда, 17:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 1:3 19 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 IV кръг 23 август 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 11:0 Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 23 август 2020 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Спартак 1918 (Варна) - Дунав (Русе) 0:3 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Сините камъни 2013 (Сливен) 6:0 в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хасково (Хасково) 0:0 * * - заради нанесен удар на длъжностно лице Нефтохимик 1962 е наказан с провеждането на 5 домакински мача при закрити врати. V кръг 27 август 2020 г., четвъртък, 09:30 ч: Дунав (Русе) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 27 август 2020 г., четвъртък, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 27 август 2020 г., четвъртък, 16:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна) 0:5 27 август 2020 г., четвъртък, 18:00 ч: Хасково (Хасково) - Ботев (Пловдив) 0:3 в Самуилово: Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое (Стара Загора) 0:1 VI кръг 30 август 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 12:0 30 август 2020 г., неделя, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:0 30 август 2020 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Хасково (Хасково) - Дунав (Русе) 1:0 VII кръг 11 септември 2020 г., петък, 15:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 12 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 2:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Хасково (Хасково) 3:1 Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора) 0:3 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 13 септември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:3 VIII кръг 19 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 0:2 Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 19 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 20 септември 2020 г., неделя, 16:30 ч: Хасково (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен) 0:0 IX кръг 29 септември 2020 г., вторник, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 6:0 Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 3:0 29 септември 2020 г., вторник, 13:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково (Хасково) 1:3 Добруджа 1919 (Добрич) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 29 септември 2020 г., вторник, 15:30 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Дунав (Русе) 0:4 30 септември 2020 г., сряда, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 2:3 X кръг 3 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Хасково (Хасково) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) 0:5 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Дунав (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 4 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 5:0 4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Сините камъни 2013 (Сливен) 9:0 XI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Пловдив) 0:4 Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе) 3:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково (Хасково) 3:0 Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:0 11 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 XII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 Черно море (Варна) - Хасково (Хасково) 2:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни 2013 (Сливен) 3:1 18 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1 Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 18 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе) 5:0 XIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора) отложен 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 0:3 Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 0:2 25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 1:1 25 февруари 2021 г., четвъртък, 13:30 ч: в Харманли: Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора) 2:1 XIV кръг 31 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) 2:0 (0:0) 1 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Хасково (Хасково) 0:0 1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:1 Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) 6:0 (1:0) XV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Пловдив) 0:11 7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч: Хасково (Хасково) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 8 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) 5:1 8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) 7:2 (4:1) Video 8 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Черно море (Варна) 0:7 XVI кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) отложен 15 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Хасково (Хасково) отложен Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) отложен Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) отложен Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) отложен 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав (Русе) отложен 6 март 2021 г., събота, 09:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 5:0 6 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:8 Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2 Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 6 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Хасково (Хасково) 3:0 7 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав (Русе) 0:3 * - На 12 ноември 2020 г. БФС решава да отложи всички неизиграни до момент мачове от групата за пролетта на 2021 г., с оглед големият брой регистрирани случаи на COVID-19 както в страната, така и в ДЮШ. XVII кръг 21 ноември 2020 г., събота, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) отложен 22 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1918 (Варна) отложен 22 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) отложен Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) отложен 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен Дунав (Русе) - Хасково (Хасково) отложен 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Дунав (Русе) - Хасково (Хасково) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:3 Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) 0:5 в Карнобат: Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 1:1 14 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0 * - На 12 ноември 2020 г. БФС решава да отложи всички неизиграни до момент мачове от групата за пролетта на 2021 г., с оглед големият брой регистрирани случаи на COVID-19 както в страната, така и в ДЮШ. XIII кръг - отложен мач 25 февруари 2021 г., четвъртък, 13:30 ч: в Харманли: Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора) 2:1 XVI кръг - отложени мачове 6 март 2021 г., събота, 09:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 5:0 6 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:8 Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) 1:2 Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 6 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Хасково (Хасково) 3:0 7 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав (Русе) 0:3 XVII кръг - отложени мачове 14 март 2021 г., неделя, 10:30 ч: Дунав (Русе) - Хасково (Хасково) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:3 Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) 0:5 в Карнобат: Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 14 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 1:1 14 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 6:0 XVIII кръг 19 март 2021 г., петък, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:0 Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 19 март 2021 г., петък, 11:00 ч: в Харманли: Хасково (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 19 март 2021 г., петък, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) 4:1 в Поморие: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сините камъни 2013 (Сливен) 0:3 Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1 XIX кръг 28 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:1 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе) 4:0 28 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 2:0 28 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) отложен 28 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Хасково (Хасково) 1:0 14 април 2021 г., сряда, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 XX кръг 9 април 2021 г., петък, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:3 Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 9 април 2021 г., петък, 11:00 ч: Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 9 април 2021 г., петък, 13:00 ч: Дунав (Русе) - Сините камъни 2013 (Сливен) 1:0 (1:0) 9 април 2021 г., петък, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) 0:0 9 април 2021 г., петък, 15:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:1 XIX кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:0 XXI кръг 18 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 4:0 Добруджа 1919 (Добрич) - Хасково (Хасково) 0:4 18 април 2021 г., неделя, 13:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 18 април 2021 г., неделя, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав (Русе) 1:0 XXII кръг 22 април 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) 0:3 22 април 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) 3:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) 8:0 Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 5:0 (2:0) Хасково (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна) 0:2
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 3:1 2:3 0:0 5:1 4:0 3:1 8:0 12:0 9:0 6:0 5:0 2. Черно море (Варна) 0:0 XXX 1:1 1:0 3:0 5:1 2:0 2:0 12:0 6:0 5:0 4:0 3. Ботев (Пловдив) 3:3 0:2 XXX 0:1 5:0 4:1 3:0 7:2 11:0 3:0 5:1 3:0 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 1:3 0:3 XXX 2:0 5:0 3:0 3:0 5:0 6:0 1:0 6:0 5. Берое (Стара Загора) 0:2 0:0 1:1 1:0 XXX 2:0 2:1 4:0 4:0 1:2 3:1 5:0 6. Дунав (Русе) 0:1 0:2 2:1 1:0 1:1 XXX 1:0 2:0 5:0 1:0 0:0 7:2 7. Хасково (Хасково) 0:1 1:4 0:3 0:1 2:1 1:0 XXX 1:0 2:2 0:0 1:0 0:0 8. Черноморец 1919 (Бургас) 0:5 0:5 0:3 0:3 1:1 1:0 1:3 XXX 4:2 3:1 2:0 1:0 9. Добруджа 1919 (Добрич) 1:3 0:5 0:11 1:2 0:3 3:2 0:4 1:1 XXX 2:1 0:0 2:0 10. Сините камъни 2013 (Сливен) 0:1 0:7 0:4 1:3 0:1 0:4 1:0 0:1 1:1 XXX 1:0 1:0 11. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:1 0:2 1:3 0:4 0:0 0:3 0:0 1:0 0:1 0:3 XXX 1:1 12. Спартак 1918 (Варна) 0:8 0:5 0:0 0:2 0:3 0:3 0:0 0:1 1:1 2:0 1:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Западна група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 22 17 3 2 57:9 54 Втора фаза, Първа група 2. ЦСКА (София) 22 15 5 2 79:11 50 Втора фаза, Първа група 3. Септември (София) 22 15 4 3 64:16 49 Втора фаза, Първа група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Национал (София) 22 12 4 6 57:30 40 Втора фаза, Втора група 5. ФК Спартак 1919 (Плевен) 22 11 6 5 45:24 39 Втора фаза, Втора група 6. Ботев (Враца) 22 11 5 6 40:15 38 [+] Втора фаза, Втора група - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Славия 1913 (София) 22 8 4 10 27:28 28 Втора фаза, Трета група 8. Етър ВТ (Велико Търново) 22 8 2 12 26:30 26 Втора фаза, Трета група [1 0 1 2:2 3, 1 гол на чужд терен] 9. Пирин (Благоевград) 22 7 5 10 35:39 26 [+] Втора фаза, Трета група [1 0 1 2:2 3, 0 гола на чужд терен] ------------------------------------------------------------------- 10. Монтана 1921 (Монтана) 22 3 3 16 16:73 12 [+] Изпада 11. Витоша 13 (София) 22 2 4 16 16:65 10 Изпада 12. Борислав 2009 (Първомай) 22 0 1 21 2:124 1 [+][*] Изваден
Бележки - На полусезона Борислав 2009 (Първомай) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 7 август 2020 г., петък, 09:30 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 7:0 7 август 2020 г., петък, 10:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 1:1 Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) 1:1 7 август 2020 г., петък, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:1 Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 7:0 7 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 (0:1) II кръг 14 август 2020 г., петък, 11:00 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 2:3 15 август 2020 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 9:0 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София) 0:0 Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) 2:1 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Борислав 2009 (Първомай) 1:1 Ботев (Враца) - Национал (София) 0:1 III кръг 19 август 2020 г., сряда, 09:30 ч: Национал (София) - Септември (София) 0:3 Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 2:0 19 август 2020 г., сряда, 10:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Ботев (Враца) 0:7 19 август 2020 г., сряда, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 0:3 Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 Монтана 1921 (Монтана) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 1:1 IV кръг 23 август 2020 г., неделя, 09:30 ч: в Падеш: Пирин (Благоевград) - Национал (София) 3:0 23 август 2020 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) 2:1 23 август 2020 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 23 август 2020 г., неделя, 16:00 ч: ЦСКА (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 6:0 23 август 2020 г., неделя, 17:30 ч: в Герман: Септември (София) - Борислав 2009 (Първомай) 14:0 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:5 V кръг 27 август 2020 г., четвъртък, 09:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:2 Славия 1913 (София) - Септември (София) 2:2 27 август 2020 г., четвъртък, 10:00 ч: в кв.Градина, Първомай: Борислав 2009 (Първомай) - Пирин (Благоевград) 0:8 27 август 2020 г., четвъртък, 16:00 ч: Левски (София) - Ботев (Враца) 1:0 Монтана 1921 (Монтана) - Витоша 13 (София) 4:2 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 VI кръг 30 август 2020 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Септември (София) - Левски (София) 0:0 30 август 2020 г., неделя, 11:30 ч: Витоша 13 (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2 30 август 2020 г., неделя, 15:30 ч: ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 2:2 Национал (София) - Борислав 2009 (Първомай) 12:0 VII кръг 12 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 1:2 Левски (София) - Пирин (Благоевград) 4:1 (2:1) Video 12 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - ЦСКА (София) 0:11 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца) 2:3 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 0:6 Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша 13 (София) 4:1 VIII кръг 19 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 7:0 Национал (София) - Левски (София) 4:1 19 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:0) 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 5:3 19 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Септември (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:1 IX кръг 29 септември 2020 г., вторник, 09:30 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Пирин (Благоевград) 0:0 29 септември 2020 г., вторник, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:4 29 септември 2020 г., вторник, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Ботев (Враца) 0:2 29 септември 2020 г., вторник, 13:00 ч: Левски (София) - Борислав 2009 (Първомай) 10:1 (5:0) Video 29 септември 2020 г., вторник, 13:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Национал (София) 0:6 Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) 0:3 X кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:2 3 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 4:0 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Ботев (Враца) 0:0 Национал (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:2 3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Монтана 1921 (Монтана) 0:2 XI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 2:0 (0:0) 10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Пирин (Благоевград) 2:3 10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 0:0 Ботев (Враца) - Септември (София) 0:1 10 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Борислав 2009 (Първомай) 13:0 Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) 1:3 XII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) 1:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 0:0 18 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Борислав 2009 (Първомай) 5:0 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Славия 1913 (София) 3:1 Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 0:2 18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 4:2 XIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) 0:5 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Левски (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 4:0 (2:0) Video Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Борислав 2009 (Първомай) - Витоша 13 (София) 0:3 Национал (София) - Ботев (Враца) 1:1 Пирин (Благоевград) - Септември (София) 0:1 XIV кръг 31 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Ботев (Враца) - Борислав 2009 (Първомай) 10:0 1 ноември 2020 г., неделя, 10:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) 0:1 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Национал (София) отложен Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) 1:2 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 7:1 27 февруари 2021 г., събота, 12:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Национал (София) 2:1 XV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 8 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) 4:0 8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София) отложен Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) 2:0 Национал (София) - Пирин (Благоевград) 2:1 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Септември (София) отложен 4 март 2021 г., четвъртък, 12:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София) 0:1 4 март 2021 г., четвъртък, 13:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Септември (София) 0:3 сл. XVI кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) отложен 15 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) отложен Етър ВТ (Велико Търново) - ФК Спартак 1919 (Плевен) отложен 15 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Монтана 1921 (Монтана) отложен 15 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч: Ботев (Враца) - Левски (София) отложен 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 6 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Враца) - Левски (София) 1:0 7 март 2021 г., неделя, 11:30 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 3:0 Витоша 13 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 7 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:1 7 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:0 * - На 12 ноември 2020 г. БФС решава да отложи всички неизиграни до момент мачове от групата за пролетта на 2021 г., с оглед големият брой регистрирани случаи на COVID-19 както в страната, така и в ДЮШ. XVII кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - Септември (София) отложен 22 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) отложен ФК Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) отложен Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) отложен Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) отложен 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Национал (София) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 13 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 0:0 13 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) 0:4 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) 0:5 14 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) 2:1 Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 * - На 12 ноември 2020 г. БФС решава да отложи всички неизиграни до момент мачове от групата за пролетта на 2021 г., с оглед големият брой регистрирани случаи на COVID-19 както в страната, така и в ДЮШ. XIV кръг - отложен мач 27 февруари 2021 г., събота, 12:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Септември (София) - Национал (София) 2:1 XV кръг - отложени мачове 4 март 2021 г., четвъртък, 12:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София) 0:1 4 март 2021 г., четвъртък, 13:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Септември (София) 0:3 сл. XVI кръг - отложени мачове 6 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Ботев (Враца) - Левски (София) 1:0 7 март 2021 г., неделя, 11:30 ч: Септември (София) - Славия 1913 (София) 3:0 Витоша 13 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 7 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 2:1 7 март 2021 г., неделя, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:0 XVII кръг - отложени мачове 13 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Левски (София) - Септември (София) 0:0 13 март 2021 г., събота, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) 0:4 14 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) 0:5 14 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) 2:1 Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 XVIII кръг 19 март 2021 г., петък, 11:00 ч: Национал (София) - Славия 1913 (София) 2:1 19 март 2021 г., петък, 12:00 ч: в Падеш: Пирин (Благоевград) - Левски (София) 0:2 (0:2) Video 19 март 2021 г., петък, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 сл. Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Витоша 13 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 20 март 2021 г., събота, 11:00 ч: Ботев (Враца) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:1 XIX кръг 28 март 2021 г., неделя, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 0:6 (0:2) Левски (София) - Национал (София) 5:2 28 март 2021 г., неделя, 13:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Септември (София) 1:0 Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) 1:1 Славия 1913 (София) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 сл. 28 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) 0:0 XX кръг 9 април 2021 г., петък, 10:00 ч: ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) 1:1 (1:1) 9 април 2021 г., петък, 13:00 ч: Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана) 3:2 9 април 2021 г., петък, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Левски (София) 0:3 сл. Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:2 Ботев (Враца) - Витоша 13 (София) 1:0 10 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:4 (0:2) Video XXI кръг 17 април 2021 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Враца) - ЦСКА (София) 0:0 18 април 2021 г., неделя, 10:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) 1:0 Монтана 1921 (Монтана) - Борислав 2009 (Първомай) 3:0 сл. Левски (София) - Славия 1913 (София) 1:0 (1:0) Video 18 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 0:5 18 април 2021 г., неделя, 13:30 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София) 3:1 XXII кръг 22 април 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Борислав 2009 (Първомай) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:3 сл. Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 Пирин (Благоевград) - Витоша 13 (София) 1:1 Септември (София) - Ботев (Враца) 4:1 22 април 2021 г., четвъртък, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 0:1 (0:1)
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:0 0:0 5:2 4:0 1:0 1:0 2:0 4:1 7:0 4:0 10:1 2. ЦСКА (София) 0:1 XXX 4:2 2:1 6:0 0:0 1:1 3:0 7:1 9:0 7:0 3:0* 3. Септември (София) 0:0 1:1 XXX 2:1 2:1 4:1 3:0 4:2 2:3 2:0 4:0 14:0 4. Национал (София) 4:1 2:2 0:3 XXX 2:2 1:1 2:1 2:0 2:1 3:2 7:0 12:0 5. ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:0 0:1 1:0 3:1 XXX 2:3 3:1 2:0 0:0 4:0 2:1 13:0 6. Ботев (Враца) 1:0 0:0 0:1 0:1 0:1 XXX 2:1 1:0 1:0 4:0 1:0 10:0 7. Славия 1913 (София) 0:2 0:4 2:2 1:2 0:1 2:0 XXX 1:0 1:0 4:0 2:0 3:0* 8. Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 0:4 0:3 1:3 0:0 0:0 2:1 XXX 1:0 4:0 4:1 5:0 9. Пирин (Благоевград) 0:2 0:3 0:1 3:0 0:4 1:1 2:2 2:1 XXX 5:3 1:1 3:0* 10. Монтана 1921 (Монтана) 0:2 0:5 0:6 0:6 1:1 0:5 0:0 0:1 1:1 XXX 4:2 3:0* 11. Витоша 13 (София) 0:5 0:6 0:5 0:0 2:2 0:2 1:2 0:3 2:3 2:0 XXX 1:1 12. Борислав 2009 (Първомай) 0:3* 0:11 0:3* 0:3* 0:3* 0:7 0:2 0:2 0:8 0:2 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

13 юни 2021 г., неделя, 10:00 ч / XXVII кръг:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:0 (0:0) 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:5 
13 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч / XXVII кръг:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       1:1 (0:1) Video

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 5 4 1 0 8:1 13 ------------------------------------------------------------------- 2. Лудогорец 1945 (Разград) 5 3 1 1 9:1 10 3. Левски (София) 5 2 2 1 8:6 8 4. Черно море (Варна) 5 1 3 1 5:5 6 5. Септември (София) 5 1 1 3 7:11 4 6. Ботев (Пловдив) 5 0 0 5 4:17 0
XXIII кръг 28 април 2021 г., сряда, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) 3:0 28 април 2021 г., сряда, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:0 28 април 2021 г., сряда, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 1:1 (0:1) XXIV кръг 17 май 2021 г., понеделник, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 0:4 17 май 2021 г., понеделник, 13:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 0:0 17 май 2021 г., понеделник, 16:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 1:2 XXV кръг 23 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:0 (1:0) 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Септември (София) 3:3 23 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Левски (София) - Ботев (Пловдив) 4:2 XXVI кръг 6 юни 2021 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 1:0 6 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 0:1 6 юни 2021 г., неделя, 16:30 ч: Септември (София) - Ботев (Пловдив) 3:2 XXVII кръг 13 юни 2021 г., неделя, 10:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 1:0 (0:0) Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 13 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч: Левски (София) - Черно море (Варна) 1:1 (0:1) Video XXVIII кръг 20 юни 2021 г., неделя, 10:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - ЦСКА (София) - 20 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - XXIX кръг 24 юни 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Левски (София) - Септември (София) - 24 юни 2021 г., четвъртък, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - 24 юни 2021 г., четвъртък, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXX кръг 27 юни 2021 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - 27 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч: Септември (София) - Черно море (Варна) - 27 юни 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Пловдив) - Левски (София) - XXXI кръг 1 юли 2021 г., четвъртък, 10:00 ч: Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - 1 юли 2021 г., четвъртък, 10:30 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - 1 юли 2021 г., четвъртък, 16:30 ч: Ботев (Пловдив) - Септември (София) - XXXII кръг 5 юли 2021 г., понеделник, 09:30 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) - 5 юли 2021 г., понеделник, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) - 5 юли 2021 г., понеделник, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX 1:0 1:1 -:- 1:0 -:- 2. Лудогорец 1945 (Разград) -:- XXX 1:0 0:0 3:0 -:- 3. Левски (София) -:- -:- XXX 1:1 -:- 4:2 4. Черно море (Варна) 0:1 -:- -:- XXX 3:3 1:0 5. Септември (София) -:- -:- 1:2 -:- XXX 3:2 6. Ботев (Пловдив) 0:4 0:5 -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

13 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч / XXIX кръг:
ФК Спартак 1919 (Плевен) - Дунав (Русе)                   1:1 
13 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч / XXIX кръг:
Национал (София) - Берое (Стара Загора)                   3:0 
14 юни 2021 г., понеделник, 11:00 ч / XXIX кръг:
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  2:0 
16 юни 2021 г., сряда, 17:00 ч / XXX кръг:
Берое (Стара Загора) - ФК Спартак 1919 (Плевен)            - 
Дунав (Русе) - Ботев (Враца)                               - 
16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч / XXX кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София)                - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

7. Локомотив 1926 (Пловдив) 7 4 1 2 7:4 13 8. Берое (Стара Загора) 7 4 0 3 9:10 12 9. ФК Спартак 1919 (Плевен) 7 3 2 2 12:7 11 10. Национал (София) 7 3 1 3 7:6 10 11. Ботев (Враца) 7 2 1 4 5:8 7 [1 0 0 2:1 3] 12. Дунав (Русе) 7 2 1 4 6:11 7 [0 0 1 1:2 0]
XXIII кръг 28 април 2021 г., сряда, 11:00 ч: Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 0:3 28 април 2021 г., сряда, 15:30 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 Ботев (Враца) - Национал (София) 0:2 XXIV кръг 9 май 2021 г., неделя, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Национал (София) 2:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) 0:0 Дунав (Русе) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:1 (1:1) XXV кръг 15 май 2021 г., събота, 15:30 ч: Ботев (Враца) - Дунав (Русе) 2:1 16 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Берое (Стара Загора) 6:1 16 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 XXVI кръг 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Дунав (Русе) - Национал (София) 2:1 23 май 2021 г., неделя, 16:30 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 ФК Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца) 2:1 XXVII кръг 29 май 2021 г., събота, 12:30 ч: Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) 0:2 30 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Национал (София) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 0:0 Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе) 2:0 XXVIII кръг 4 юни 2021 г., петък, 17:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Спартак 1919 (Плевен) 2:1 6 юни 2021 г., неделя, 17:00 ч: Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) 1:0 (0:0) 6 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч: Национал (София) - Ботев (Враца) 1:0 XXIX кръг 13 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч: ФК Спартак 1919 (Плевен) - Дунав (Русе) 1:1 13 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч: Национал (София) - Берое (Стара Загора) 3:0 14 юни 2021 г., понеделник, 11:00 ч: Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 XXX кръг 16 юни 2021 г., сряда, 17:00 ч: Берое (Стара Загора) - ФК Спартак 1919 (Плевен) - Дунав (Русе) - Ботев (Враца) - 16 юни 2021 г., сряда, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) - XXXI кръг 20 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Национал (София) - Дунав (Русе) - 20 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) - ФК Спартак 1919 (Плевен) - XXXII кръг 27 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Дунав (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) - 27 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) - ФК Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1926 (Пловдив) XXX -:- 2:1 -:- 0:0 2:0 2. Берое (Стара Загора) 0:1 XXX -:- 2:0 -:- 1:0 3. ФК Спартак 1919 (Плевен) 1:0 6:1 XXX -:- 2:1 1:1 4. Национал (София) 0:2 3:0 0:0 XXX 1:0 -:- 5. Ботев (Враца) 2:0 0:2 -:- 0:2 XXX 2:1 6. Дунав (Русе) -:- 0:3 2:1 2:1 -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Трета група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Актуални мачове:

13 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч / XXIX кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Хасково (Хасково)              1:0 
13 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч / XXIX кръг:
Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)         3:0 
13 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч / XXIX кръг:
Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград)                 3:0 
16 юни 2021 г., сряда, 10:30 ч / XXX кръг:
Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София)               - 
16 юни 2021 г., сряда, 16:30 ч / XXX кръг:
Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
16 юни 2021 г., сряда, 17:00 ч / XXX кръг:
Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)               - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

13. Етър ВТ (Велико Търново) 7 4 3 0 15:2 15 14. Славия 1913 (София) 7 3 4 0 15:7 13 ------------------------------------------------------------------- 15. Пирин (Благоевград) 7 2 3 2 8:8 9 16. Черноморец 1919 (Бургас) 7 2 2 3 8:15 8 17. Хасково (Хасково) 7 2 1 4 10:8 7 18. Добруджа 1919 (Добрич) 7 1 1 5 7:23 4
XXIII кръг 28 април 2021 г., сряда, 11:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Хасково (Хасково) 1:1 Черноморец 1919 (Бургас) - Пирин (Благоевград) 1:1 28 април 2021 г., сряда, 15:30 ч: Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 XXIV кръг 9 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Хасково (Хасково) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 9 май 2021 г., неделя, 15:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 12 май 2021 г., сряда, 15:30 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 0:0 XXV кръг 16 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:3 Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) 0:0 16 май 2021 г., неделя, 15:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково (Хасково) 1:0 XXVI кръг 23 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Хасково (Хасково) - Пирин (Благоевград) 3:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Славия 1913 (София) 3:3 23 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:4 XXVII кръг 30 май 2021 г., неделя, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич) 5:1 (1:1) Video 30 май 2021 г., неделя, 15:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас) 8:0 30 май 2021 г., неделя, 17:00 ч: Славия 1913 (София) - Хасково (Хасково) 4:0 XXVIII кръг 6 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Хасково (Хасково) - Добруджа 1919 (Добрич) 6:0 Пирин (Благоевград) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 6 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) 0:0 XXIX кръг 13 юни 2021 г., неделя, 10:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Хасково (Хасково) 1:0 13 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:0 13 юни 2021 г., неделя, 18:00 ч: Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 XXX кръг 16 юни 2021 г., сряда, 10:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София) - 16 юни 2021 г., сряда, 16:30 ч: Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) - 16 юни 2021 г., сряда, 17:00 ч: Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) - XXXI кръг 20 юни 2021 г., неделя, 10:00 ч: Пирин (Благоевград) - Хасково (Хасково) - 20 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - 20 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич) - XXXII кръг 27 юни 2021 г., неделя, 11:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин (Благоевград) - 27 юни 2021 г., неделя, 17:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново) - 27 юни 2021 г., неделя, 17:30 ч: Хасково (Хасково) - Славия 1913 (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Етър ВТ (Велико Търново) XXX 0:0 0:0 8:0 1:0 -:- 2. Славия 1913 (София) 1:1 XXX 3:0 -:- 4:0 4:3 3. Пирин (Благоевград) -:- 0:0 XXX 2:0 -:- 5:1 4. Черноморец 1919 (Бургас) -:- 3:3 1:1 XXX 1:0 3:0 5. Хасково (Хасково) 0:1 -:- 3:0 -:- XXX 6:0 6. Добруджа 1919 (Добрич) 1:4 -:- -:- 1:0 1:1 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре



Квалификации за попълване на групата

нагоре