Елитна група (U-15) 2020/21

Деца (род.2006-07):
« Елитна група (U-15) 2020/21


Първа фаза

Източна група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

1 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч / XIV кръг:
Спартак 1918 (Варна) - Хасково (Хасково)                   - 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч / XIV кръг:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 
Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)                        - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч / XIV кръг:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)     - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черно море (Варна) 13 12 0 1 55:6 36 2. Лудогорец 1945 (Разград) 13 11 1 1 47:6 34 3. Ботев (Пловдив) 13 9 1 3 43:10 28 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 13 8 1 4 28:8 25 5. Берое (Стара Загора) 12 7 2 3 20:13 23 6. Дунав (Русе) 13 5 2 6 16:19 17 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Черноморец 1919 (Бургас) 13 4 0 9 12:36 12 8. Добруджа 1919 (Добрич) 13 2 4 7 13:54 10 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 9. Хасково (Хасково) 12 2 4 6 9:20 10 [*] [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] ------------------------------------------------------------------- 10. Нефтохимик 1962 (Бургас) 13 1 6 6 5:19 9 [+] 11. Спартак 1918 (Варна) 13 1 5 7 5:31 8 [+] 12. Сините камъни 2013 (Сливен) 13 1 2 10 5:36 5 [+]
Бележки - На 14 юли 2020 г. АФК Хасково (Хасково) се обединява с Асти АБ (Хасково), чийто детски отбор е класиран на 15-то място в Елитната група (U-15) през изминалия сезон; в ОФК Хасково (Хасково). I кръг 7 август 2020 г., петък, 09:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив) 0:0 Дунав (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 7 август 2020 г., петък, 10:00 ч: Хасково (Хасково) - Черно море (Варна) 1:4 Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 12:0 Сините камъни 2013 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1 7 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 0:0 II кръг 15 август 2020 г., събота, 09:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Сините камъни 2013 (Сливен) 2:1 Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 15 август 2020 г., събота, 10:30 ч: Берое (Стара Загора) - Хасково (Хасково) 2:1 15 август 2020 г., събота, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 5:1 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 7:2 Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 III кръг 19 август 2020 г., сряда, 09:30 ч: Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 1:1 19 август 2020 г., сряда, 10:00 ч: Хасково (Хасково) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 3:1 19 август 2020 г., сряда, 16:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:2 19 август 2020 г., сряда, 17:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 1:3 19 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 IV кръг 23 август 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 11:0 Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 23 август 2020 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Спартак 1918 (Варна) - Дунав (Русе) 0:3 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Сините камъни 2013 (Сливен) 6:0 в Българово: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хасково (Хасково) 0:0 * * - заради нанесен удар на длъжностно лице Нефтохимик 1962 е наказан с провеждането на 5 домакински мача при закрити врати. V кръг 27 август 2020 г., четвъртък, 09:30 ч: Дунав (Русе) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 27 август 2020 г., четвъртък, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 27 август 2020 г., четвъртък, 16:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна) 0:5 27 август 2020 г., четвъртък, 18:00 ч: Хасково (Хасково) - Ботев (Пловдив) 0:3 в Самуилово: Сините камъни 2013 (Сливен) - Берое (Стара Загора) 0:1 VI кръг 30 август 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 12:0 30 август 2020 г., неделя, 15:30 ч: Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:0 30 август 2020 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Сините камъни 2013 (Сливен) 2:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 Хасково (Хасково) - Дунав (Русе) 1:0 VII кръг 11 септември 2020 г., петък, 15:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 12 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 2:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Хасково (Хасково) 3:1 Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора) 0:3 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 13 септември 2020 г., неделя, 09:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:3 VIII кръг 19 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 0:2 Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 19 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 20 септември 2020 г., неделя, 16:30 ч: Хасково (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен) 0:0 IX кръг 29 септември 2020 г., вторник, 10:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 6:0 Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 3:0 29 септември 2020 г., вторник, 13:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Хасково (Хасково) 1:3 Добруджа 1919 (Добрич) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:0 29 септември 2020 г., вторник, 15:30 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Дунав (Русе) 0:4 30 септември 2020 г., сряда, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 2:3 X кръг 3 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Хасково (Хасково) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) 0:5 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:4 3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Дунав (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 4 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 5:0 4 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Сините камъни 2013 (Сливен) 9:0 XI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:5 10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Ботев (Пловдив) 0:4 Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе) 3:2 Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково (Хасково) 3:0 Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 5:0 11 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 XII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 Черно море (Варна) - Хасково (Хасково) 2:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни 2013 (Сливен) 3:1 18 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:1 Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 18 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе) 5:0 XIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 25 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Хасково (Хасково) - Берое (Стара Загора) отложен 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 0:3 Дунав (Русе) - Черно море (Варна) 0:2 25 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 1:1 XIV кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Хасково (Хасково) - 1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) - 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) - XV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 10:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Пловдив) - 8 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - 8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - 8 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч: Сините камъни 2013 (Сливен) - Черно море (Варна) - Хасково (Хасково) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - XVI кръг 28 ноември 2020 г., събота: Ботев (Пловдив) - Хасково (Хасково) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - XVII кръг 5 декември 2020 г., събота: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав (Русе) - Хасково (Хасково) - XVIII кръг пролет 2021: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) - Хасково (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XIX кръг Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Хасково (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе) - XX кръг Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - XXI кръг Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) - Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав (Русе) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXII кръг Ботев (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) - Хасково (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море (Варна) XXX -:- -:- -:- 3:0 5:1 -:- 12:0 2:0 5:0 -:- 6:0 2. Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 XXX 2:3 0:0 -:- -:- -:- 12:0 3:1 -:- 5:0 9:0 3. Ботев (Пловдив) 0:2 -:- XXX 0:1 5:0 -:- 7:2 11:0 -:- -:- 3:0 -:- 4. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 0:1 -:- XXX -:- 5:0 3:0 -:- 3:0 -:- 6:0 -:- 5. Берое (Стара Загора) -:- 0:2 -:- 1:0 XXX -:- 4:0 -:- 2:1 3:1 5:0 -:- 6. Дунав (Русе) 0:2 0:1 2:1 1:0 1:1 XXX 2:0 -:- -:- 0:0 -:- -:- 7. Черноморец 1919 (Бургас) 0:5 0:5 0:3 -:- -:- -:- XXX 4:2 1:3 -:- 1:0 3:1 8. Добруджа 1919 (Добрич) -:- 1:3 -:- 1:2 0:3 3:2 -:- XXX -:- 0:0 -:- 2:1 9. Хасково (Хасково) 1:4 -:- 0:3 -:- -:- 1:0 -:- 2:2 XXX -:- 0:0 0:0 10. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- 0:1 1:3 0:4 0:0 -:- 1:0 -:- 0:0 XXX 1:1 -:- 11. Спартак 1918 (Варна) 0:5 -:- 0:0 -:- -:- 0:3 -:- 1:1 -:- 1:1 XXX 2:0 12. Сините камъни 2013 (Сливен) -:- -:- 0:4 1:3 0:1 0:4 0:1 1:1 -:- 1:0 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Западна група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч / XIV кръг:
Септември (София) - Национал (София)                       - 
Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София)                    - 
Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)             - 
1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч / XIV кръг:
ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград)                         - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  - 
1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч / XIV кръг:
Ботев (Враца) - Борислав 2009 (Първомай)                   - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 13 10 2 1 40:6 32 2. ЦСКА (София) 13 9 3 1 55:7 30 3. Септември (София) 13 8 3 2 41:11 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Национал (София) 13 7 4 2 40:14 25 5. Ботев (Враца) 13 7 3 3 22:8 24 [+] 6. Пирин (Благоевград) 13 6 3 4 28:20 21 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Спартак 1919 (Плевен) 13 4 5 4 27:21 17 8. Етър ВТ (Велико Търново) 13 5 0 8 19:19 15 9. Славия 1913 (София) 13 3 3 7 13:20 12 ------------------------------------------------------------------- 10. Монтана 1921 (Монтана) 13 2 2 9 10:51 8 [+] 11. Витоша 13 (София) 13 1 3 9 11:41 6 12. Борислав 2009 (Първомай) 13 0 1 12 2:90 1 [+]
I кръг 7 август 2020 г., петък, 09:30 ч: Национал (София) - Витоша 13 (София) 7:0 7 август 2020 г., петък, 10:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 1:1 Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) 1:1 7 август 2020 г., петък, 16:00 ч: Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен) 0:1 Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 7:0 7 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:2 (0:1) II кръг 14 август 2020 г., петък, 11:00 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 2:3 15 август 2020 г., събота, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 9:0 Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София) 0:0 Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) 2:1 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Борислав 2009 (Първомай) 1:1 Ботев (Враца) - Национал (София) 0:1 III кръг 19 август 2020 г., сряда, 09:30 ч: Национал (София) - Септември (София) 0:3 Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) 2:0 19 август 2020 г., сряда, 10:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Ботев (Враца) 0:7 19 август 2020 г., сряда, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 0:3 Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен) 1:1 IV кръг 23 август 2020 г., неделя, 09:30 ч: в Падеш: Пирин (Благоевград) - Национал (София) 3:0 23 август 2020 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) 2:1 23 август 2020 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 23 август 2020 г., неделя, 16:00 ч: ЦСКА (София) - Спартак 1919 (Плевен) 6:0 23 август 2020 г., неделя, 17:30 ч: в Герман: Септември (София) - Борислав 2009 (Първомай) 14:0 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:5 V кръг 27 август 2020 г., четвъртък, 09:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 2:2 Славия 1913 (София) - Септември (София) 2:2 27 август 2020 г., четвъртък, 10:00 ч: в кв.Градина, Първомай: Борислав 2009 (Първомай) - Пирин (Благоевград) 0:8 27 август 2020 г., четвъртък, 16:00 ч: Левски (София) - Ботев (Враца) 1:0 Монтана 1921 (Монтана) - Витоша 13 (София) 4:2 Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:0 VI кръг 30 август 2020 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана) 4:0 Септември (София) - Левски (София) 0:0 30 август 2020 г., неделя, 11:30 ч: Витоша 13 (София) - Спартак 1919 (Плевен) 2:2 30 август 2020 г., неделя, 15:30 ч: ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 2:2 Национал (София) - Борислав 2009 (Първомай) 12:0 VII кръг 12 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 1:2 Левски (София) - Пирин (Благоевград) 4:1 (2:1) Video 12 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - ЦСКА (София) 0:11 Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Враца) 2:3 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 0:6 Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша 13 (София) 4:1 VIII кръг 19 септември 2020 г., събота, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) 7:0 Национал (София) - Левски (София) 4:1 19 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:0) 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 5:3 19 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Септември (София) - Спартак 1919 (Плевен) 2:1 IX кръг 29 септември 2020 г., вторник, 09:30 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Пирин (Благоевград) 0:0 29 септември 2020 г., вторник, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:4 29 септември 2020 г., вторник, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Ботев (Враца) 0:2 29 септември 2020 г., вторник, 13:00 ч: Левски (София) - Борислав 2009 (Първомай) 10:1 (5:0) Video 29 септември 2020 г., вторник, 13:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Национал (София) 0:6 Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) 0:3 X кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:2 3 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 4:0 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: ЦСКА (София) - Ботев (Враца) 0:0 Национал (София) - Спартак 1919 (Плевен) 2:2 3 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Монтана 1921 (Монтана) 0:2 XI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 2:0 (0:0) 10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Витоша 13 (София) - Пирин (Благоевград) 2:3 10 октомври 2020 г., събота, 13:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 0:0 Ботев (Враца) - Септември (София) 0:1 10 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Борислав 2009 (Първомай) 13:0 Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) 1:3 XII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) 1:0 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 0:0 18 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Борислав 2009 (Първомай) 5:0 Спартак 1919 (Плевен) - Славия 1913 (София) 3:1 Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 0:2 18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 4:2 XIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) 0:5 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Левски (София) - Спартак 1919 (Плевен) 4:0 (2:0) Video Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 Борислав 2009 (Първомай) - Витоша 13 (София) 0:3 Национал (София) - Ботев (Враца) 1:1 Пирин (Благоевград) - Септември (София) 0:1 XIV кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Национал (София) - Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) - 1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - 1 ноември 2020 г., неделя, 13:30 ч: Ботев (Враца) - Борислав 2009 (Първомай) - XV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) - 8 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Левски (София) - Витоша 13 (София) - 8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Борислав 2009 (Първомай) - Септември (София) - XVI кръг 28 ноември 2020 г., събота: ЦСКА (София) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Борислав 2009 (Първомай) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) - Левски (София) - Витоша 13 (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1919 (Плевен) - XVII кръг 5 декември 2020 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) - Левски (София) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Борислав 2009 (Първомай) - Национал (София) - XVIII кръг пролет 2021: ЦСКА (София) - Борислав 2009 (Първомай) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Левски (София) - Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - XIX кръг Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) - Спартак 1919 (Плевен) - Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) - Левски (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Борислав 2009 (Първомай) - XX кръг ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Борислав 2009 (Първомай) - Левски (София) - Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1919 (Плевен) - Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца) - Витоша 13 (София) - XXI кръг Ботев (Враца) - ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) - Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Борислав 2009 (Първомай) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - XXII кръг ЦСКА (София) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Борислав 2009 (Първомай) - Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) - Витоша 13 (София) - Септември (София) - Ботев (Враца) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX 2:0 -:- -:- 1:0 4:1 4:0 2:0 -:- 7:0 -:- 10:1 2. ЦСКА (София) -:- XXX 4:2 -:- 0:0 -:- 6:0 3:0 -:- 9:0 7:0 -:- 3. Септември (София) 0:0 1:1 XXX -:- -:- 2:3 2:1 -:- -:- -:- 4:0 14:0 4. Национал (София) 4:1 2:2 0:3 XXX 1:1 -:- 2:2 -:- -:- -:- 7:0 12:0 5. Ботев (Враца) -:- -:- 0:1 0:1 XXX 1:0 -:- 1:0 2:1 4:0 -:- -:- 6. Пирин (Благоевград) -:- 0:3 0:1 3:0 1:1 XXX -:- 2:1 2:2 5:3 -:- -:- 7. Спартак 1919 (Плевен) 0:0 -:- -:- -:- 2:3 0:0 XXX 2:0 3:1 -:- -:- 13:0 8. Етър ВТ (Велико Търново) -:- -:- 0:3 1:3 -:- -:- -:- XXX 2:1 4:0 4:1 5:0 9. Славия 1913 (София) 0:2 0:4 2:2 1:2 -:- -:- 0:1 1:0 XXX -:- 2:0 -:- 10. Монтана 1921 (Монтана) 0:2 0:5 0:6 0:6 -:- -:- 1:1 -:- 0:0 XXX 4:2 -:- 11. Витоша 13 (София) 0:5 -:- -:- 0:0 0:2 2:3 2:2 -:- -:- -:- XXX 1:1 12. Борислав 2009 (Първомай) -:- 0:11 -:- -:- 0:7 0:8 -:- 0:2 0:2 0:2 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

нагоре


Втора фаза

Втора група

нагоре


Втора фаза

Трета група

нагоре