Елитна група (U-15) 2019/20

Деца (род.2005-06):
« Елитна група (U-15) 2019/20

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч / XIII кръг:
на неутрален терен: *
Черноморец 1919 (Бургас) - ЦСКА (София)                    - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Черноморец 1919.
17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч / XIII кръг:
Ботев (Пловдив) - Витоша 13 (София)                        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София)                - 
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
Левски (София) - Септември (София)                         - 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 
17 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч / XIII кръг:
Спартак 1919 (Плевен) - Асти АБ (Хасково)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 12 12 0 0 49:3 36 ------------------------------------------------------------------- 2. ЦСКА (София) 12 7 4 1 26:7 25 3. Черно море (Варна) 12 8 1 3 19:16 25 4. Ботев (Пловдив) 12 7 3 2 38:11 24 [1 0 0 1:0 3] 5. Лудогорец 1945 (Разград) 12 7 3 2 16:4 24 [0 0 1 0:1 0] 6. Берое (Стара Загора) 12 7 2 3 16:8 23 7. Септември (София) 12 6 3 3 29:13 21 8. Славия 1913 (София) 12 4 4 4 20:12 16 9. Национал (София) 12 4 2 6 16:16 14 [0 1 0 0:0 1, 0 обща ГР] 10. Спартак 1919 (Плевен) 12 4 2 6 12:20 14 [0 1 0 0:0 1, -8 обща ГР] 11. Локомотив 1926 (Пловдив) 12 4 1 7 12:23 13 [1 0 0 1:0 3] 12. Етър ВТ (Велико Търново) 12 4 1 7 19:23 13 [0 0 1 0:1 0] 13. Черноморец 1919 (Бургас) 12 3 2 7 20:26 11 14. Витоша 13 (София) 12 3 1 8 10:27 10 [+] ------------------------------------------------------------------- 15. Асти АБ (Хасково) 12 1 1 10 7:36 4 [+] 16. Добруджа 1919 (Добрич) 12 0 0 12 6:70 0
Бележки - Асти АБ (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково. - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Етър ВТ (Велико Търново) играе домакинските си мачове в Дебелец. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София. - Спартак 1919 (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Белите орли" в Плевен. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 24 август 2019 г., събота, 09:18 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2 (2:1) * Video [1:0 Мартин Драганов 9', 1:1 Христо Цветков 22'-д, 2:1 Мартин Драганов 30', 2:2 Атанас Янков 65', 3:2 Мартин Драганов 67'] * - насрочен за 09:00 ч, започва с 18' закъснение заради забавяне на доктора. 24 август 2019 г., събота, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 (0:0) [1:0 Росен Маринов 44', 2:0 Иван Нешков 51'] 24 август 2019 г., събота, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Асти АБ (Хасково) 1:0 (1:0) [1:0 Васил Тошев 1'] 24 август 2019 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 (2:0) [1:0 Христо Георгиев 13', 2:0 Калоян Петков 33'] 24 август 2019 г., събота, 11:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 0:6 (0:3) [0:1 Любомир Тодоров 3', 0:2 Симеон Василев 23', 0:3 Любомир Тодоров 26', 0:4 Костадин Калчев 37', 0:5 Виктор Василев 41', 0:6 Виктор Добрев 59'-д] 24 август 2019 г., събота, 15:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) 1:2 (0:0) [0:1 Кристиян Иванов 54', 0:2 Дейвид Луканов 58', 1:2 Пламен Иванов 70'] 24 август 2019 г., събота, 17:00 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Славия 1913 (София) 0:3 (0:1) [0:1 Мартин Георгиев 25', 0:2 Марио Михов 44', 0:3 Михаил Михов 53'] 25 август 2019 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Берое (Стара Загора) 0:0 II кръг 28 август 2019 г., сряда, 09:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) 0:0 28 август 2019 г., сряда, 10:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Витоша 13 (София) 4:1 (3:1) [1:0 Стилян Кръстев 3', 1:1 Ясен Цветанов 21', 2:1 Божидар Митев 22', 4:1 Димитър Филипов 24',56'] Черно море (Варна) - Национал (София) 2:0 (2:0) [1:0 Кристиян Иванов 7', 2:0 Дейвид Луканов 24'] Добруджа 1919 (Добрич) - Септември (София) 1:10 (1:4) [1:0 Цветан Цветанов 5', 1:1 Жулиян Иванов 22', 1:2 Атанас Килов 25', 1:3 Георги Джиков 28', 1:4 Жулиян Иванов 29', 1:5 Атанас Килов 38', 1:6 Стефан Трайков 46', 1:7 Мерт Дурмуш 51', 1:8 Стефан Трайков 58', 1:9 Атанас Килов 61', 1:10 Стефан Трайков 71'] 28 август 2019 г., сряда, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) 2:2 (1:2) [0:1 Мартин Пенчов 1', 0:2 Андрей Цой 2', 1:2 Мартин Георгиев 20'-д, 2:2 Борислав Маринов 51'] 28 август 2019 г., сряда, 17:00 ч: Асти АБ (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 (0:1) [0:1 Мерт Ибрям 28', 2:1 Павел Кочев 41',43'; 2:2 Даниел Маджаров 51'] Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 (1:1) [0:1 Радостиян Димитров 28', 1:1 Сали Садъков 30', 2:1 Александър Петров 54'] 28 август 2019 г., сряда, 17:30 ч: Левски (София) - Спартак 1919 (Плевен) 7:0 (2:0) [1:0 Виктор Добрев 2', 2:0 Георги Коричков 21', 3:0 Антоан Стоянов 38', 4:0 Симеон Василев 42', 5:0 Виктор Василев 45', 6:0 Симеон Василев 61', 7:0 Любомир Тодоров 66'] III кръг 11 септември 2019 г., сряда, 10:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:1) [0:1 Петър Кирев 17', 1:1 Атанас Килов 41'] 11 септември 2019 г., сряда, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Черно море (Варна) 2:0 (1:0) [1:0 Александър Вълчев 23', 2:0 Ясен Цветанов 60'-д] [чк: Константин Николов (Чм) 44', Константин Грахльов (Чм) 59'] Ботев (Пловдив) - Левски (София) 0:1 (0:0) Video [0:1 Любомир Тодоров 67'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 0:2 (0:0) [0:1 Роберто Райчев 57', 0:2 Мартин Георгиев 62'-д] 11 септември 2019 г., сряда, 11:00 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:1 (0:1) [0:1 Никола Атанасов 6', 1:1 Мартин Ганчев 40', 2:1 Петър Стефанов 53'] 11 септември 2019 г., сряда, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:0 (1:0) [1:0 Денис Мартинов 18', 2:0 Николай Ив.Николов 55', 3:0 Радостиян Димитров 63'] 11 септември 2019 г., сряда, 15:00 ч: Национал (София) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) [1:0 Христо П.Георгиев 51'] 11 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч: ЦСКА (София) - Асти АБ (Хасково) 3:0 (1:0) [1:0 Георги Анг.Димитров 36', 2:0 Кристиан Георгиев 67', 3:0 Георги Анг.Димитров 68'] [чк: Георги Кинев (А) 65'] IV кръг 14 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1919 (Плевен) 2:0 (1:0) [1:0 Радослав Петров 9', 2:0 Дейвид Луканов 44'] в Панчарево: ЦСКА (София) - Септември (София) 2:0 (1:0) [2:0 Георги Анг.Димитров 35',41'] 14 септември 2019 г., събота, 10:30 ч: Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:0 (1:0) Video [1:0 Виктор Василев 9', 2:0 Петко Панайотов 45'] [чк: Георги Коричков (Лев) 73'] Добруджа 1919 (Добрич) - Национал (София) 1:5 (1:1) [1:0 Радослав Калев 6', 1:1 Калоян Стрински 27', 1:3 Калоян Петков 50',60'; 1:4 Стилиян Рангелов 65', 1:5 Александър Попдимитров 67'] 14 септември 2019 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) 2:2 (2:0) [2:0 Никола Атанасов 16',33'; 2:1 Асен Митков 40', 2:2 Мартин Драганов 51'] 14 септември 2019 г., събота, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - Витоша 13 (София) 1:0 (0:0) [1:0 Денислав Петков 50'-д] 14 септември 2019 г., събота, 16:00 ч: Асти АБ (Хасково) - Славия 1913 (София) 0:3 (0:1) [0:1 Денис Джорджевич 31', 0:3 Роберто Райчев 38',66'] 14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 3: Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (0:0) [1:0 Петър Кирев 38', 2:0 Георги Караиванов 50', 3:0 Васил Тошев 60'] V кръг 18 септември 2019 г., сряда, 10:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) 1:4 (1:3) [0:1 Наско Цеков 10', 0:3 Кристиан Грозданов 21',27'; 1:3 Атанас Атанасов 28', 1:4 Кристиан Грозданов 55'] Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:0 Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 5:0 (3:0) Video [1:0 Божидар Сидеров 5', 2:0 Мартин Пенчов 9', 3:0 Андрей Цой 33', 4:0 Асен Митков 62', 5:0 Мартин Пенчов 70'] Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:1 (0:0) [0:1 Симеон Василев 65'] 18 септември 2019 г., сряда, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 (1:0) [1:0 Константин Тончев 33'-д, 2:0 Ясен Цветанов 62'-д] 18 септември 2019 г., сряда, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 (1:0) [1:0 Станислав Дошев 35'] 18 септември 2019 г., сряда, 15:00 ч: в Герман: Септември (София) - Асти АБ (Хасково) 5:1 (2:0) [1:0 Атанас Килов 26', 2:0 Мерт Дурмуш 35', 3:0 Стефан Трайков 43', 4:0 Атанас Килов 50', 4:1 Хилми Рашид 58', 5:1 Михаил Цонев 65'] 18 септември 2019 г., сряда, 16:00 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Берое (Стара Загора) 0:2 (0:1) [0:1 Али Айвазов 33', 0:2 Сали Садъков 49'] VI кръг 21 септември 2019 г., събота, 10:00 ч: в Разград, комплекс "Гнездо на орли" - терен 3: Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша 13 (София) 4:0 (1:0) [2:0 Петър Кирев 9',45'; 3:0 Георги Караиванов 52', 4:0 Йоан-Анис Киров 69'] 22 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:1 (0:0) [1:0 Пламен Петров 39'-аг, 1:1 Венцислав Белчев 66', 2:1 Кристиян Евд.Иванов 70'] 22 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Славия 1913 (София) 1:1 (1:1) [1:0 Димитър Филипов 29', 1:1 Евгени Георгиев 30'] [чк: Никола Атанасов (Ч) 14', Марио Михов (С) 47'] Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1919 (Плевен) 1:4 (1:2) [1:0 Илиян Илиев 2', 1:1 Момчил Емилев 6', 1:2 Йан-Енрике Атанасов 10', 1:3 Светослав Филипов 54', 1:4 Калоян К.Иванов 55'] 22 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Асти АБ (Хасково) - Левски (София) 0:4 (0:1) [0:1 Антоан Стоянов 29', 0:2 Виктор Василев 43', 0:3 Симеон Василев 47', 0:4 Антоан Стоянов 55'] [чк: Боян Иванов (Л) 41'] 22 септември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:0 (1:0) [1:0 Васил Василев 12'] ЦСКА (София) - Национал (София) 3:0 (1:0) [1:0 Наско Цеков 18', 3:0 Георги Анг.Димитров 36',47'] Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:1 (3:1) [0:1 Кристиан Тодоров 6', 1:1 Стефан Трайков 15', 2:1 Александър Петров 29', 3:1 Стефан Трайков 32', 4:1 Михаил Цонев 43'] VII кръг 28 септември 2019 г., събота, 11:30 ч: Витоша 13 (София) - ЦСКА (София) 1:3 (0:1) [0:1 Георги Димитров 30', 0:3 Константин Йорданов 49',56'-д; 1:3 Александър Вълчев 68'] 29 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Ботев (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 14:0 (8:0) Video [2:0 Асен Митков 2',4'; 3:0 Димитър Петров 10', 4:0 Андрей Цой 14', 5:0 Мартин Пенчов 21', 6:0 Андрей Цой 30', 7:0 Мартин Пенчов 31', 8:0 Андрей Цой 32', 9:0 Мартин Пенчов 43', 10:0 Христо Груев 46', 11:0 Стилян Стойчев 54', 12:0 Димитър Петров 62', 13:0 Андрей Цой 65', 14:0 Мартин Пенов 68'] Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 1:2 (0:0) [0:1 Толга Мюрвет 38', 0:2 Радослав Петров 67', 1:2 Денис Джорджевич 70'] 29 септември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 1:2 (0:0) [1:0 Християн Атанасов 59'-д, 1:2 Стефан Трайков 62',74'-д] Спартак 1919 (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:0) [0:1 Петър Атанасов 36'] Левски (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 10:1 (3:0) [2:0 Любомир Тодоров 3',19'; 5:0 Симеон Василев 26',36',43'; 6:0 Антоан Стоянов 47', 6:1 Божидар Митев 51', 7:1 Костадин Калчев 57', 8:1 Виктор Добрев 58', 9:1 Виктор Василев 60', 10:1 Георги Коричков 64'] 29 септември 2019 г., неделя, 13:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Асти АБ (Хасково) 6:1 (3:0) [1:0 Николай Ив.Николов 7', 2:0 Денис Мартинов 11'-д, 3:0 Радостиян Димитров 13', 5:0 Мартин Янков 46',53'; 6:0 Цветомир Недков 65', 6:1 Павел Кочев 72'] Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 1:0 (0:0) [1:0 Станислав Дошев 66'] [чк: Чавдар Благов (Л) 41'] VIII кръг 5 октомври 2019 г., събота, 10:30 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) 0:4 (0:2) [0:1 Любомир Тодоров 15', 0:2 Костадин Калчев 28', 0:3 Антоан Стоянов 42', 0:4 Любомир Тодоров 55'] Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 0:1 (0:0) [0:1 Даниел Коков 53'] 5 октомври 2019 г., събота, 11:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 (0:1) [0:1 Иван Сулев 15', 1:1 Радослав Калев 48', 1:2 Даниел Маджаров 59', 1:3 Атанас Янков 67'] Септември (София) - Витоша 13 (София) 3:1 (3:0) [1:0 Атанас Килов 8', 2:0 Михаил Цонев 16', 3:0 Стефан Трайков 21', 3:1 Давид Зафиров 58'] 5 октомври 2019 г., събота, 12:00 ч: Асти АБ (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:1 (0:1) [0:1 Божидар Митев 11'] 5 октомври 2019 г., събота, 13:00 ч: в Панчарево: ЦСКА (София) - Спартак 1919 (Плевен) 1:1 (1:1) [0:1 Момчил Емилев 30', 1:1 Кристиан Ед.Георгиев 35'] 6 октомври 2019 г., неделя, 13:00 ч: Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) 5:1 (1:1) [1:0 Сали Садъков 12', 1:1 Евгени Георгиев 35', 2:1 Сали Садъков 42', 3:1 Иван Неделчев 66', 5:1 Цветомир Тодоров 68',70'] Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) 3:1 (1:1) [0:1 Калоян Петков 5', 1:1 Димитър Колев 23', 2:1 Радостиян Димитров 53', 3:1 Атанас Атанасов 63'] [чк: Димо Димчев (Н) 40'] IX кръг 9 октомври 2019 г., сряда, 10:00 ч: Славия 1913 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 7:0 (3:0) [1:0 Роберто Райчев 3', 2:0 Борислав Маринов 19', 3:0 Роберто Райчев 32', 5:0 Борислав Маринов 42',48'-д; 7:0 Кристиян Величков 49',54'] 9 октомври 2019 г., сряда, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:3) [0:1 Георги Караиванов 13', 0:2 Стивън Вълчев 16', 0:3 Георги Караиванов 35'] 9 октомври 2019 г., сряда, 11:30 ч: Левски (София) - Берое (Стара Загора) 4:0 (4:0) Video [1:0 Костадин Калчев 5', 2:0 Симеон Василев 14', 3:0 Костадин Калчев 33', 4:0 Виктор Василев 35'] 9 октомври 2019 г., сряда, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) 2:2 (1:1) Video [0:1 Георги Анг.Димитров 13', 1:1 Мартин Пенчов 25', 2:1 Андрей Цой 46', 2:2 Велин Василев 69'] 9 октомври 2019 г., сряда, 14:30 ч: Национал (София) - Асти АБ (Хасково) 6:1 (4:1) [1:0 Кубрат Комсалов 16', 1:1 Хилми Рашид 17', 2:1 Калоян Петков 21', 3:1 Кубрат Комсалов 25', 4:1 Божидар Кривошиев 33', 5:1 Калоян Стрински 62', 6:1 Кубрат Комсалов 69'] Витоша 13 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 (1:1) [0:1 Радостиян Димитров 6', 1:1 Кристиян Янк.Петров 9'] Спартак 1919 (Плевен) - Септември (София) 2:0 (1:0) [1:0 Петър Стефанов 5', 2:0 Светослав Филипов 65'] Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна) 1:2 (1:1) [1:0 Димитър Филипов 28', 1:1 Радослав Петров 35', 1:2 Пламен Аршев 36'] X кръг 24 октомври 2019 г., четвъртък, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) [1:0 Петър Кирев 46'] 24 октомври 2019 г., четвъртък, 10:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Левски (София) 1:6 (0:4) [0:1 Костадин Калчев 5', 0:2 Виктор Добрев 21', 0:3 Любомир Тодоров 31', 0:4 Виктор Василев 34', 0:5 Виктор Добрев 38', 1:5 Радослав Калев 41', 1:6 Антоан Стоянов 42'] 24 октомври 2019 г., четвъртък, 11:00 ч: Асти АБ (Хасково) - Черно море (Варна) 0:2 (0:1) [0:1 Кристиян Евд.Иванов 35', 0:2 Радослав Петров 37'] 24 октомври 2019 г., четвъртък, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 5:0 (2:0) [1:0 Кристиан Грозданов 7'-д, 3:0 Георги Анг.Димитров 22',39'; 4:0 Иван Нешков 52', 5:0 Велин Василев 63'] 24 октомври 2019 г., четвъртък, 13:00 ч: Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 (0:0) [1:0 Томислав Донев 43', 2:0 Марио Начев 63', 3:0 Кристиян Янакиев 68'] Септември (София) - Ботев (Пловдив) 1:2 (1:1) [0:1 Мартин Драганов 7'-д, 1:1 Захари Атанасов 24', 1:2 Мартин Драганов 55'] Национал (София) - Витоша 13 (София) 0:1 (0:0) [0:1 Ясен Цветанов 39'] 24 октомври 2019 г., четвъртък, 15:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1919 (Плевен) 2:0 (0:0) [1:0 Калоян К.Иванов 55'-аг, 2:0 Денис Мартинов 73'] XI кръг 31 октомври 2019 г., четвъртък, 10:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) 1:3 (1:0) [1:0 Даниел Маджаров 8', 1:1 Кристиян Бойчев 42', 1:3 Захари Атанасов 47',58'] 31 октомври 2019 г., четвъртък, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 0:0 Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 2:0 (1:0) Video [2:0 Виктор Василев 12',50'] Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 0:0 31 октомври 2019 г., четвъртък, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 4:0 (2:0) [1:0 Габриел Златанов 19', 2:0 Андрей Цой 33', 3:0 Мартин Пенчов 55', 4:0 Даниел Коков 67'] 31 октомври 2019 г., четвъртък, 14:30 ч: Витоша 13 (София) - Асти АБ (Хасково) 1:2 (0:1) [0:1 Павел Кочев 30', 0:2 Хилми Рашид 62', 1:2 Кристиян Ивелинов 70'+2'] [чк: Кристиян Янч.Петров (В) 70'+2'] Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София) 0:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 9:0 (5:0) [2:0 Димитър Филипов 1',5'; 4:0 Божидар Митев 11',25'; 5:0 Янислав Янев 35', 6:0 Стоян Пергелов 43', 7:0 Димитър Филипов 53', 8:0 Божидар Митев 55', 9:0 Виктор Димитров 65'-аг] XII кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) 1:5 10 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: в Панчарево: ЦСКА (София) - Левски (София) 1:2 (0:2) Септември (София) - Славия 1913 (София) 0:0 * * - Септември е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач за блокада на съдийската стая и заплахи към длъжностни лица. Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 Национал (София) - Ботев (Пловдив) 0:3 10 ноември 2019 г., неделя, 12:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 * * - Черноморец 1919 е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. 10 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Витоша 13 (София) - Спартак 1919 (Плевен) 0:3 10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Асти АБ (Хасково) - Берое (Стара Загора) 0:2 XIII кръг 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: на неутрален терен: * Черноморец 1919 (Бургас) - ЦСКА (София) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Черноморец 1919. 17 ноември 2019 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Витоша 13 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - Септември (София) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич) - 17 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Асти АБ (Хасково) - XIV кръг 23 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Асти АБ (Хасково) - Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - 23 ноември 2019 г., събота, 12:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - 23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1919 (Плевен) - Ботев (Пловдив) - 24 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - на неутрален терен: * Септември (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Септември. XV кръг 30 ноември 2019 г., събота: Ботев (Пловдив) - Асти АБ (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1919 (Плевен) - Славия 1913 (София) - Витоша 13 (София) - Левски (София) - Национал (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) - Септември (София) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) - XVI кръг 22 февруари 2020 г., събота: Асти АБ (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Септември (София) - Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас) - Национал (София) - Левски (София) - Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - XVII кръг 29 февруари 2020 г., събота: Локомотив 1926 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София) - Витоша 13 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Национал (София) - Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - XVIII кръг 4 март 2020 г., сряда: Асти АБ (Хасково) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - Национал (София) - Черно море (Варна) - Витоша 13 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XIX кръг 7 март 2020 г., събота: Славия 1913 (София) - Асти АБ (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1919 (Плевен) - Черно море (Варна) - Витоша 13 (София) - Берое (Стара Загора) - Национал (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - ЦСКА (София) - XX кръг 14 март 2020 г., събота: Асти АБ (Хасково) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша 13 (София) - Берое (Стара Загора) - Спартак 1919 (Плевен) - Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - XXI кръг 18 март 2020 г., сряда: Левски (София) - Асти АБ (Хасково) - Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Спартак 1919 (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша 13 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) - XXII кръг 21 март 2020 г., събота: Асти АБ (Хасково) - Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) - Национал (София) - ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1919 (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (София) - XXIII кръг 4 април 2020 г., събота: Черноморец 1919 (Бургас) - Асти АБ (Хасково) - Левски (София) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София) - Витоша 13 (София) - Септември (София) - Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - XXIV кръг 16 април 2020 г., четвъртък: Асти АБ (Хасково) - Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша 13 (София) - Септември (София) - Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - XXV кръг 25 април 2020 г., събота: Черно море (Варна) - Асти АБ (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Септември (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша 13 (София) - Национал (София) - XXVI кръг 2 май 2020 г., събота: Асти АБ (Хасково) - Витоша 13 (София) - Национал (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) - Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - XXVII кръг 9 май 2020 г., събота: Берое (Стара Загора) - Асти АБ (Хасково) - Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) - Национал (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) - XXVIII кръг 16 май 2020 г., събота: Асти АБ (Хасково) - Спартак 1919 (Плевен) - Витоша 13 (София) - Ботев (Пловдив) - Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Септември (София) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора) - XXIX кръг 23 май 2020 г., събота: Добруджа 1919 (Добрич) - Асти АБ (Хасково) - Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София) - Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша 13 (София) - Ботев (Пловдив) - Спартак 1919 (Плевен) - XXX кръг 30 май 2020 г., събота: Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив) - Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша 13 (София) - Славия 1913 (София) - Национал (София) - Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX -:- -:- -:- 2:0 4:0 -:- -:- -:- 7:0 2:0 -:- 10:1 -:- -:- -:- 2. ЦСКА (София) 1:2 XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 3:0 1:1 5:0 -:- -:- -:- 3:0 2:0 3. Черно море (Варна) 0:4 -:- XXX -:- -:- 0:0 -:- -:- 2:0 2:0 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 4. Ботев (Пловдив) 0:1 2:2 5:0 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 4:0 -:- -:- -:- 14:0 5. Лудогорец 1945 (Разград) -:- 0:0 -:- 0:1 XXX -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 3:0 2:0 4:0 1:0 -:- 6. Берое (Стара Загора) -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- 5:1 -:- -:- -:- 2:1 3:0 1:0 -:- -:- 7. Септември (София) -:- -:- -:- 1:2 1:1 0:0 XXX 0:0 -:- -:- -:- 4:1 -:- 3:1 5:1 -:- 8. Славия 1913 (София) 0:1 0:0 1:2 2:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 9. Национал (София) -:- -:- -:- 0:3 0:0 1:0 1:2 -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 0:1 6:1 -:- 10. Спартак 1919 (Плевен) -:- -:- -:- -:- 0:1 0:2 2:0 0:3 0:0 XXX -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 11. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- 0:3 1:0 1:3 0:2 -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- -:- -:- 12. Етър ВТ (Велико Търново) -:- 1:4 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 2:0 0:1 XXX -:- -:- 6:1 3:0 13. Черноморец 1919 (Бургас) -:- -:- 1:2 2:2 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX 4:1 -:- 9:0 14. Витоша 13 (София) 0:6 1:3 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- 1:1 -:- XXX 1:2 2:0 15. Асти АБ (Хасково) 0:4 -:- 0:2 -:- -:- 0:2 -:- 0:3 -:- -:- 2:2 -:- 0:1 -:- XXX -:- 16. Добруджа 1919 (Добрич) 1:6 -:- 1:5 -:- -:- -:- 1:10 -:- 1:5 1:4 1:3 -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре