Елитна група (U-15) 2022/23

Деца (род.2008-09):
« Елитна група (U-15) 2022/23

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

10 август 2022 г., сряда, 09:00 ч / I кръг:
Славия 1913 (София) - Национал (София)                    0:7 (0:2) Video
Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)         3:4 (2:3) 
Левски (София) - Черно море (Варна)                       3:0 (2:0) Video
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:0 (2:0) 
10 август 2022 г., сряда, 09:30 ч / I кръг:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          0:2 (0:2) 
Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)   0:6 (0:2) 
10 август 2022 г., сряда, 17:00 ч / I кръг:
Звезденбург (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново)           3:0 (1:0) 
10 август 2022 г., сряда, 18:00 ч / I кръг:
Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен)                   4:0 (3:0) 
13 август 2022 г., събота, 09:00 ч / II кръг:
Национал (София) - Ботев (Пловдив)                         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Септември (София) - Звезденбург (Бургас)                   - 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
13 август 2022 г., събота, 16:00 ч / II кръг:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе)            - 
13 август 2022 г., събота, 18:00 ч / II кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Пловдив 2015 (Пловдив)          - 
14 август 2022 г., неделя, 18:00 ч / II кръг:
Спартак (Плевен) - Локомотив София 1929 (София)            - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Национал (София) 1 1 0 0 7:0 3 ------------------------------------------------------------------- 2. Лудогорец 1945 (Разград) 1 1 0 0 6:0 3 3. Дунав от Русе (Русе) 1 1 0 0 4:0 3 4. Звезденбург (Бургас) 1 1 0 0 3:0 3 . Левски (София) 1 1 0 0 3:0 3 6. Берое (Стара Загора) 1 1 0 0 2:0 3 . Септември (София) 1 1 0 0 2:0 3 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 1 1 0 0 4:3 3 9. Пловдив 2015 (Пловдив) 1 0 0 1 3:4 0 [+] 10. Ботев (Пловдив) 1 0 0 1 0:2 0 . ЦСКА (София) 1 0 0 1 0:2 0 12. Етър ВТ (Велико Търново) 1 0 0 1 0:3 0 . Черно море (Варна) 1 0 0 1 0:3 0 14. Спартак (Плевен) 1 0 0 1 0:4 0 [+] ------------------------------------------------------------------- 15. Локомотив София 1929 (София) 1 0 0 1 0:6 0 16. Славия 1913 (София) 1 0 0 1 0:7 0
Бележки - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - помощен терен в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Дунав от Русе (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго. - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Лазур" в Бургас освен ако не е посочено друго. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Славия" - помощен терен в София освен ако не е посочено друго. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София освен ако не е посочено друго. I кръг 10 август 2022 г., сряда, 09:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 0:7 (0:2) Video Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:4 (2:3) Левски (София) - Черно море (Варна) 3:0 (2:0) Video Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 2:0 (2:0) 10 август 2022 г., сряда, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 0:2 (0:2) Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 (0:2) 10 август 2022 г., сряда, 17:00 ч: Звезденбург (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (1:0) 10 август 2022 г., сряда, 18:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) 4:0 (3:0) II кръг 13 август 2022 г., събота, 09:00 ч: Национал (София) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - Септември (София) - Звезденбург (Бургас) - Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - 13 август 2022 г., събота, 16:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - 13 август 2022 г., събота, 18:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Пловдив 2015 (Пловдив) - 14 август 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Плевен) - Локомотив София 1929 (София) - III кръг 27 август 2022 г., събота: ЦСКА (София) - Национал (София) - Звезденбург (Бургас) - Славия 1913 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Септември (София) - Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив София 1929 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) - Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - IV кръг 3 септември 2022 г., събота: Национал (София) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - Дунав от Русе (Русе) - Славия 1913 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Звезденбург (Бургас) - V кръг Звезденбург (Бургас) - Национал (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Дунав от Русе (Русе) - Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - VI кръг Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) - Септември (София) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - Дунав от Русе (Русе) - Звезденбург (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив) - VII кръг Пловдив 2015 (Пловдив) - Национал (София) - Дунав от Русе (Русе) - Звезденбург (Бургас) - Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Септември (София) - Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен) - VIII кръг Национал (София) - Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) - Септември (София) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Левски (София) - Звезденбург (Бургас) - Локомотив София 1929 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - IX кръг Дунав от Русе (Русе) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Левски (София) - Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) - X кръг Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) - Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Левски (София) - Дунав от Русе (Русе) - Локомотив София 1929 (София) - XI кръг Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) - Левски (София) - Дунав от Русе (Русе) - Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) - Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) - Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - XII кръг Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Звезденбург (Бургас) - Черно море (Варна) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - Берое (Стара Загора) - Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) - XIII кръг Левски (София) - Национал (София) - Берое (Стара Загора) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Звезденбург (Бургас) - Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) - XIV кръг Национал (София) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) - Спартак (Плевен) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) - Черно море (Варна) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Пловдив) - Левски (София) - Берое (Стара Загора) - XV кръг Берое (Стара Загора) - Национал (София) - Ботев (Пловдив) - Левски (София) - Черно море (Варна) - Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - XVI кръг Национал (София) - Славия 1913 (София) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив София 1929 (София) - Черно море (Варна) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - XVII кръг Ботев (Пловдив) - Национал (София) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Звезденбург (Бургас) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - XVIII кръг Национал (София) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Звезденбург (Бургас) - Септември (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак (Плевен) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - XIX кръг Черно море (Варна) - Национал (София) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) - Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) - Септември (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Звезденбург (Бургас) - ЦСКА (София) - XX кръг Национал (София) - Звезденбург (Бургас) - ЦСКА (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Дунав от Русе (Русе) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - XXI кръг Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) - Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) - Дунав от Русе (Русе) - ЦСКА (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) - XXII кръг Национал (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас) - Дунав от Русе (Русе) - ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) - Левски (София) - Септември (София) - Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXIII кръг Спартак (Плевен) - Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) - Септември (София) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) - Звезденбург (Бургас) - Дунав от Русе (Русе) - Пловдив 2015 (Пловдив) - XXIV кръг Национал (София) - Дунав от Русе (Русе) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Звезденбург (Бургас) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - Септември (София) - Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен) - XXV кръг Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) - Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Звезденбург (Бургас) - Левски (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Дунав от Русе (Русе) - XXVI кръг Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Дунав от Русе (Русе) - Левски (София) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Звезденбург (Бургас) - Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XXVII кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) - Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - Звезденбург (Бургас) - Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) - Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) - XXVIII кръг Национал (София) - Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) - Берое (Стара Загора) - Дунав от Русе (Русе) - Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Звезденбург (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - XXIX кръг Септември (София) - Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) - Звезденбург (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) - Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - XXX кръг Национал (София) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) - Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак (Плевен) - Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Септември (София) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Национал (София) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Лудогорец 1945 (Разград) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Дунав от Русе (Русе) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- 4. Звезденбург (Бургас) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- 5. Левски (София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 6. Берое (Стара Загора) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Септември (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Пловдив 2015 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:4 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. ЦСКА (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 12. Етър ВТ (Велико Търново) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 13. Черно море (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Спартак (Плевен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. Локомотив София 1929 (София) -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Славия 1913 (София) 0:7 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре