ОФГ Ямбол 2017/18


"А" ОФГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

21 април 2018, събота, 16:00 ч / XVI кръг:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Христо Ботев (Ген.Инзово)       - 
Межда (Межда) - Кабиле (Кабиле)                            - 
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                         - 
22 април 2018, неделя, 15:00 ч / XVI кръг:
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                   - 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч / XVI кръг:
Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново)               - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елхово (Елхово)                    15   14   1   0   59:7    43 [-] Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Искра (Симеоново)                  15   10   2   3   41:8    32            
 3. Стралджа 2015 (Стралджа)           14   10   1   3   43:13   31            
 4. Червена звезда (Каменец)           15    9   2   4   47:22   29            
 5. Христо Ботев (Генерал Инзово)      15    8   0   7   26:39   24            
 6. Ботев (Болярово)                   14    5   1   8   28:30   16             [1 1 0  4:3  4]
 7. Тракиец (Кукорево)                 15    4   4   7   26:28   16             [0 1 1  3:4  1]
 8. Кабиле (Кабиле)                    15    4   1  10   28:57   13 [+]        
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 9. Межда (Межда)                      15    3   0  12   14:48    9            
-------------------------------------------------------------------
10. Бенковски (Зимница)                15    1   0  14   11:71    3            

Бележки
  - Елхово (Елхово) изпада от Югоизточна Трета лига в "А" ОФГ.
  - Изгрев (Меден кладенец) и Гагарин (Крумово) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ.
  - Кабиле (Кабиле) влиза от "Б" ОФГ в "А" ОФГ.
  - Победа (Победа) се отказва от участие в "А" ОФГ и след пререгистрация се включва в "Б" ОФГ като Индже (Победа).

                           I кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Ботев (Болярово)                          1:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бенковски (Зимница)            7:2 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Елхово (Елхово)                1:4 
Тракиец (Кукорево) - Искра (Симеоново)                    0:3 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Кабиле (Кабиле)           3:1 

                           II кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле)                     2:0 
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      5:0 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Искра (Симеоново) - Христо Ботев (Генерал Инзово)         4:0 
Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа)               отложен 
Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда)                  5:2 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа)               1:3 

                           III кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)           0:4 
Кабиле (Кабиле) - Искра (Симеоново)                       0:7 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Межда (Межда) - Бенковски (Зимница)                       2:1 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Червена звезда (Каменец)       2:0 
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     1:2 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Искра (Симеоново)                   0:4 
Елхово (Елхово) - Кабиле (Кабиле)                         9:0 
Ботев (Болярово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)          4:2 
Межда (Межда) - Стралджа 2015 (Стралджа)                  0:6 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Тракиец (Кукорево)             1:1 

                           V кръг

21 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ботев (Болярово)                        0:6 
21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Христо Ботев (Ген.Инзово) - Червена звезда (Каменец)      1:7 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Бенковски (Зимница)            7:0 
Тракиец (Кукорево) - Межда (Межда)                        3:0 
Искра (Симеоново) - Елхово (Елхово)                       0:3 

                           VI кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     0:4 сл. 
Ботев (Болярово) - Искра (Симеоново)                      1:2 
Межда (Межда) - Христо Ботев (Генерал Инзово)             1:3 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Кабиле (Кабиле)                2:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)             2:0 

                           VII кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Межда (Межда)                           8:1 
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                        1:0 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                  3:0 
Христо Ботев (Ген.Инзово) - Стралджа 2015 (Стралджа)      0:4 
Искра (Симеоново) - Червена звезда (Каменец)              0:0 

                           VIII кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово)                    1:4 
Межда (Межда) - Искра (Симеоново)                         1:2 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Каменец) - Елхово (Елхово)                0:4 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Кабиле (Кабиле)                3:0 
Тракиец (Кукорево) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        4:0 

                           IX кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               1:6 
18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бенковски (Зимница)       5:0 
Кабиле (Кабиле) - Тракиец (Кукорево)                      2:2 
Елхово (Елхово) - Межда (Межда)                           3:0 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Искра (Симеоново) - Стралджа 2015 (Стралджа)              2:0 

                           II кръг - отложен мач

26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Болярово) - Стралджа 2015 (Стралджа)               1:3 

                           X кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Межда (Межда)                          1:2 
Елхово (Елхово) - Стралджа 2015 (Стралджа)                1:1 
Кабиле (Кабиле) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           1:3 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Червена звезда (Каменец)            1:7 
Искра (Симеоново) - Тракиец (Кукорево)                    1:1 

                           XI кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бенковски (Зимница)                     5:3 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Искра (Симеоново)         1:0 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Ботев (Болярово)               отложен 
Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец)                  0:3 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      1:2 

                           XII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     отложен 
Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           отложен 
24 март 2018, събота, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа)       отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда)                       отложен 
Искра (Симеоново) - Кабиле (Кабиле)                       отложен 
6 април 2018, петък, 16:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда)                       0:1 
Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа)       1:0 
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     2:2 
Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           6:1 
Искра (Симеоново) - Кабиле (Кабиле)                       3:0 сл. 

                           XIII кръг

31 март 2018, събота, 14:30 ч:
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)          3:2 
31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Елхово (Елхово)                         2:5 
Стралджа 2015 (Стралджа) - Межда (Межда)                  4:1 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Искра (Симеоново) - Бенковски (Зимница)                  10:0 
Тракиец (Кукорево) - Червена звезда (Каменец)             1:2 

                           XII кръг - отложени мачове

6 април 2018, петък, 16:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Межда (Межда)                       0:1 
Червена звезда (Каменец) - Стралджа 2015 (Стралджа)       1:0 
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     2:2 
Елхово (Елхово) - Христо Ботев (Генерал Инзово)           6:1 
Искра (Симеоново) - Кабиле (Кабиле)                       3:0 сл. 

                           XIV кръг

9 април 2018, понеделник, 16:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Стралджа 2015 (Стралджа)            0:5 
Межда (Межда) - Тракиец (Кукорево)                        1:4 
Червена звезда (Каменец) - Христо Ботев (Ген.Инзово)      0:1 
Ботев (Болярово) - Кабиле (Кабиле)                        2:3 
Елхово (Елхово) - Искра (Симеоново)                       1:0 

                           XV кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                     7:1 
Искра (Симеоново) - Ботев (Болярово)                      3:0 сл. 
Кабиле (Кабиле) - Червена звезда (Каменец)                2:6 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда)             3:1 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Стралджа 2015 (Стралджа)             3:5 

                           XVI кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Христо Ботев (Ген.Инзово)       - 
Межда (Межда) - Кабиле (Кабиле)                            - 
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                         - 
22 април 2018, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                   - 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Искра (Симеоново)               - 

                           XVII кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница)                     - 
Елхово (Елхово) - Червена звезда (Каменец)                 - 
Кабиле (Кабиле) - Стралджа 2015 (Стралджа)                 - 
Христо Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)         - 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Искра (Симеоново) - Межда (Межда)                          - 

                           XVIII кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Стралджа 2015 (Стралджа) - Искра (Симеоново)               - 
Межда (Межда) - Елхово (Елхово)                            - 
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово)                - 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Христо Ботев (Генерал Инзово)        - 
Тракиец (Кукорево) - Кабиле (Кабиле)                       - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Елхово (Елхово) XXX 1:0 1:1 -:- 6:1 1:0 5:0 9:0 3:0 7:1 2. Искра (Симеоново) 0:3 XXX 2:0 0:0 4:0 3:0* 1:1 3:0* -:- 10:0 3. Стралджа 2015 (Стралджа) 1:4 -:- XXX 2:0 -:- -:- 2:0 3:0 4:1 7:0 4. Червена звезда (Каменец) 0:4 -:- 1:0 XXX 0:1 -:- 1:1 2:4 5:2 7:2 5. Христо Ботев (Генерал Инзово) 0:4 1:0 0:4 1:7 XXX 3:2 -:- 3:1 3:1 5:0 6. Ботев (Болярово) -:- 1:2 1:3 1:6 4:2 XXX 2:2 2:3 1:2 -:- 7. Тракиец (Кукорево) 1:2 0:3 3:5 1:2 4:0 1:2 XXX -:- 3:0 3:0 8. Кабиле (Кабиле) 2:5 0:7 -:- 2:6 1:3 0:6 2:2 XXX 8:1 5:3 9. Межда (Межда) -:- 1:2 0:6 0:3 1:3 1:2 1:4 -:- XXX 2:1 10. Бенковски (Зимница) 0:4* 0:4 0:5 1:7 -:- 1:4 -:- 2:0 0:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Ямбол

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

21 април 2018, събота, 16:00 ч / XVII кръг:
Бакаджик (Чарган) - Воденичане 2017 (Воденичане)           - 
Тунджа 2006 (Тенево) - Априлец 2017 (Бояджик)              - 
22 април 2018, неделя, 13:30 ч / XVII кръг:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Индже (Победа)           - 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч / XVII кръг:
Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец)              - 
Спортист (Роза) - Партизан (Скалица)                       - 
22 април 2018, неделя, 17:00 ч / XVII кръг:
Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда II (Каменец)       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Изгрев (Меден кладенец)            16   13   1   2   43:12   40 [-]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Ударник (Иречеково)                16   11   1   4   63:28   34       
 3. Тунджа 2006 (Тенево)               16   10   3   3   42:23   33        [1 1 0  6:4  4]
 4. Партизан (Скалица)                 16   10   3   3   53:40   33        [0 1 1  4:6  1]
 5. Спортист (Роза)                    15    8   1   6   45:28   25       
 6. Бояново 2012 (Бояново)             16    7   3   6   54:44   24       
 7. Индже (Победа)                     15    5   4   6   33:42   19 [-][*]
 8. Червена звезда II (Каменец)        15    6   0   9   39:43   18       
 9. Воденичане 2017 (Воденичане)       15    4   3   8   24:38   15 [+]   
10. Априлец 2017 (Бояджик)             15    4   2   9   22:47   14 [-][*]
11. Бакаджик (Чарган)                  15    4   1  10   19:37   13       
12. Стефан Караджа (Хаджидимитрово)    16    0   0  16   14:69    0 [+]   

Бележки
  - Ураган (Бояджик), 8-ми в Югоизточна Трета лига през изминалия сезон; променя идентичността си на Ямбол 1915 (Ямбол). Клубът се възстановява като Априлец 2017 (Бояджик) и се включва в "Б" ОФГ Ямбол.
  - Изгрев (Меден кладенец) и Гагарин (Крумово) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ.
  - Кабиле (Кабиле) влиза от "Б" ОФГ в "А" ОФГ.
  - Победа (Победа) се отказва от участие в "А" ОФГ и след пререгистрация се включва в "Б" ОФГ като Индже (Победа).
  - Гагарин (Крумово) се отказва от участие.
  - Воденичане 2017 (Воденичане) и Стефан Караджа (Хаджидимитрово) се включват в групата.
  - Партизан (Скалица) играе домакинските си мачове в Генерал Инзово.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:30 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Спортист (Роза)                  2:4 
16 септември 2017, събота, 15:00 ч:
в Стралджа:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Изгрев (Меден кладенец)    2:4 
16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)       2:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Индже (Победа)              5:2 
Априлец 2017 (Бояджик) - Партизан (Скалица)               2:5 
Тунджа 2006 (Тенево) - Ударник (Иречеково)                2:1 

                           II кръг

23 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Воденичане 2017 (Воденич.) - Червена звезда II (Каменец)  3:0 (1:0) 
23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Индже (Победа) - Априлец 2017 (Бояджик)                   1:1 
24 септември 2017, неделя, 14:00 ч:
в Межда:
Изгрев (Меден кладенец) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)     8:0 
Спортист (Роза) - Бакаджик (Чарган)                       4:0 
Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново)              5:2 
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Тунджа 2006 (Тенево)                 1:3 

                           III кръг

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Воденичане 2017 (Воденичане)     2:0 
Бояново 2012 (Бояново) - Партизан (Скалица)               4:4 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Спортист (Роза)         1:6 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец)     1:0 
Тунджа 2006 (Тенево) - Индже (Победа)                     6:0 
Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   3:4 

                           IV кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Индже (Победа) - Бояново 2012 (Бояново)                   2:5 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Тунджа 2006 (Тенево)       2:2 
8 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Бакаджик (Чарган)                    5:1 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Спортист (Роза)                 1:0 
Ударник (Иречеково) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)     8:1 
Червена звезда II (Каменец) - Априлец 2017 (Бояджик)     12:2 

                           V кръг

14 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Воденичане 2017 (Воденичане)     8:2 
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Изгрев (Меден кладенец)          0:0 
Бакаджик (Чарган) - Индже (Победа)                        1:1 
15 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Партизан (Скалица)      0:4 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец)        отложен 
Спортист (Роза) - Ударник (Иречеково)                     7:1 
3 декември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец)        4:2 

                           VI кръг

21 октомври 2017, събота, 13:00 ч:
Индже (Победа) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)          4:1 
21 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Тунджа 2006 (Тенево)             1:2 
22 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Бакаджик (Чарган)          3:1 
22 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Спортист (Роза)                      2:1 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Ударник (Иречеково)             3:2 
Червена звезда II (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново)      0:3 

                           VII кръг

28 октомври 2017, събота, 13:30 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Воденичане 2017 (Воденич.)  1:2 
28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Спортист (Роза) - Индже (Победа)                          6:1 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Изгрев (Меден кладенец)            2:1 
Бояново 2012 (Бояново) - Априлец 2017 (Бояджик)           4:2 
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец)           отложен 
Ударник (Иречеково) - Партизан (Скалица)                  9:1 
10 декември 2017, неделя, 14:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец)           1:3 

                           VIII кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Индже (Победа) - Ударник (Иречеково)                      2:2 
Априлец 2017 (Бояджик) - Бакаджик (Чарган)                1:2 
4 ноември 2017, събота, 15:00 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Спортист (Роза)            2:3 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Партизан (Скалица)              2:0 
Червена звезда II (Каменец) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово) 2:0 
Тунджа 2006 (Тенево) - Бояново 2012 (Бояново)             3:0 

                           IX кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Априлец 2017 (Бояджик)      3:5 
12 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево)                  2:0 
Спортист (Роза) - Червена звезда II (Каменец)             5:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Изгрев (Меден кладенец)          1:2 
Ударник (Иречеково) - Воденичане 2017 (Воденичане)        3:0 
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Индже (Победа)                       4:3 

                           X кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Индже (Победа)                  6:0 
Априлец 2017 (Бояджик) - Спортист (Роза)                  1:0 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Воденичане 2017 (Воденичане) - Партизан (Скалица)         0:3 
Червена звезда II (Каменец) - Ударник (Иречеково)         3:6 
Тунджа 2006 (Тенево) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)    6:0 
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган)                3:2 

                           XI кръг

25 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Индже (Победа) - Воденичане 2017 (Воденичане)             3:3 
25 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Бояново 2012 (Бояново)      1:8 
26 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               0:1 
Спортист (Роза) - Тунджа 2006 (Тенево)                    2:2 
Ударник (Иречеково) - Априлец 2017 (Бояджик)              6:0 
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Червена звезда II (Каменец)          5:3 

                           V кръг - отложен мач

3 декември 2017, неделя, 14:30 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Червена звезда II (Каменец)        4:2 

                           VII кръг - отложен мач

10 декември 2017, неделя, 14:30 ч:
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда II (Каменец)           1:3 

                           XII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Воденичане 2017 (Воденичане)    3:0 сл. 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Индже (Победа) - Червена звезда II (Каменец)              3:1 
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Априлец 2017 (Бояджик)               3:1 
Ударник (Иречеково) - Тунджа 2006 (Тенево)                1:2 
Спортист (Роза) - Бояново 2012 (Бояново)                  2:6 
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Бакаджик (Чарган)       1:2 

                           XIII кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Спортист (Роза)                       отложен 
Априлец 2017 (Бояджик) - Индже (Победа)                   отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Изгрев (Меден кладенец)     2:3 
Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково)              0:3 
Тунджа 2006 (Тенево) - Партизан (Скалица)                 3:3 
Червена звезда II (Каменец) - Воденичане 2017 (Воденич.)  отложен 

                           XIV кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда II (Каменец)     3:1 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Априлец 2017 (Бояджик)     3:1 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Индже (Победа) - Тунджа 2006 (Тенево)                     3:0 
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Бояново 2012 (Бояново)               5:5 
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган)                   3:1 
Спортист (Роза) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)         3:0 

                           XV кръг

7 април 2018, събота, 13:00 ч:
Спортист (Роза) - Изгрев (Меден кладенец)                 1:2 
7 април 2018, събота, 15:00 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Ударник (Иречеково)     0:2 
7 април 2018, събота, 16:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Партизан (Скалица)                    1:4 
Бояново 2012 (Бояново) - Индже (Победа)                   1:5 
Априлец 2017 (Бояджик) - Червена звезда II (Каменец)      3:2 
9 април 2018, понеделник, 13:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Воденичане 2017 (Воденичане)       2:0 

                           XVI кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Априлец 2017 (Бояджик)          4:0 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Бояново 2012 (Бояново)     2:2 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Червена звезда II (Каменец) - Тунджа 2006 (Тенево)        4:3 
Индже (Победа) - Бакаджик (Чарган)                        3:0 
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Стефан Караджа (Хаджидимитрово)      4:2 
Ударник (Иречеково) - Спортист (Роза)                     7:1 

                           XVII кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Воденичане 2017 (Воденичане)           - 
Тунджа 2006 (Тенево) - Априлец 2017 (Бояджик)              - 
22 април 2018, неделя, 13:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Индже (Победа)           - 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец)              - 
Спортист (Роза) - Партизан (Скалица)                       - 
22 април 2018, неделя, 17:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда II (Каменец)       - 

                           XVIII кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Тунджа 2006 (Тенево)             - 
Воденичане 2017 (Воденич.) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)   - 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Бояново 2012 (Бояново)            - 
Червена звезда II (Каменец) - Бакаджик (Чарган)            - 
Индже (Победа) - Спортист (Роза)                           - 
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Ударник (Иречеково)                   - 

                           XIX кръг

5 май 2018, събота, 18:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Индже (Победа)                       - 
Бакаджик (Чарган) - Априлец 2017 (Бояджик)                 - 
6 май 2018, неделя, 15:30 ч:
Ст.Караджа (Хаджидимитрово) - Червена звезда II (Каменец)  - 
6 май 2018, неделя, 18:00 ч:
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Изгрев (Меден кладенец)               - 
Спортист (Роза) - Воденичане 2017 (Воденичане)             - 
Бояново 2012 (Бояново) - Тунджа 2006 (Тенево)              - 

                           XX кръг

12 май 2018, събота, 18:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бояново 2012 (Бояново)           - 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Ударник (Иречеково)         - 
13 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Тунджа 2006 (Тенево) - Бакаджик (Чарган)                   - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)       - 
Червена звезда II (Каменец) - Спортист (Роза)              - 
Индже (Победа) - Партизан (Скалица)                        - 

                           XXI кръг

19 май 2018, събота, 18:00 ч:
Индже (Победа) - Изгрев (Меден кладенец)                   - 
Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново)                 - 
20 май 2018, неделя, 15:30 ч:
Стефан Караджа (Хаджидимитрово) - Тунджа 2006 (Тенево)     - 
20 май 2018, неделя, 18:00 ч:
в Генерал Инзово:
Партизан (Скалица) - Воденичане 2017 (Воденичане)          - 
Ударник (Иречеково) - Червена звезда II (Каменец)          - 
Спортист (Роза) - Априлец 2017 (Бояджик)                   - 

                           XXII кръг

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Чарган)                - 
Воденичане 2017 (Воденичане) - Индже (Победа)              - 
27 май 2018, неделя, 18:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Ст.Караджа (Хаджидимитрово)       - 
Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза)                     - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Ударник (Иречеково)               - 
Червена звезда II (Каменец) - Партизан (Скалица)           - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Изгрев (Меден кладенец) XXX 3:2 -:- 2:0 1:0 -:- 6:0 3:1 3:0* 4:0 -:- 8:0 2. Ударник (Иречеково) -:- XXX 1:2 9:1 7:1 5:2 -:- -:- 3:0 6:0 3:1 8:1 3. Тунджа 2006 (Тенево) 2:1 2:1 XXX 3:3 -:- 3:0 6:0 4:2 2:0 -:- -:- 6:0 4. Партизан (Скалица) -:- -:- 1:3 XXX 2:1 5:5 4:3 5:3 -:- 3:1 5:1 4:2 5. Спортист (Роза) 1:2 7:1 2:2 -:- XXX 2:6 6:1 5:0 -:- -:- 4:0 3:0 6. Бояново 2012 (Бояново) 1:2 0:3 -:- 4:4 2:4 XXX 1:5 -:- 8:2 4:2 3:2 -:- 7. Индже (Победа) -:- 2:2 3:0 -:- -:- 2:5 XXX 3:1 3:3 1:1 3:0 4:1 8. Червена звезда II (Каменец) 1:0 3:6 4:3 -:- -:- 0:3 5:2 XXX -:- 12:2 -:- 2:0 9. Воденичане 2017 (Воденичане) 2:4 -:- 2:2 0:3 2:3 2:2 -:- 3:0 XXX 3:1 3:1 -:- 10. Априлец 2017 (Бояджик) 0:0 -:- 1:2 2:5 1:0 -:- -:- 3:2 2:0 XXX 1:2 -:- 11. Бакаджик (Чарган) 0:1 3:4 2:0 1:4 -:- -:- 1:1 1:3 -:- -:- XXX 2:1 12. Стефан Караджа (Хаджидимитрово) 2:3 0:2 -:- 0:4 1:6 1:8 -:- -:- 1:2 3:5 1:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ямбол Спорт (В, ОФГ)

Ботев (Генерал Инзово)
Елхово (Елхово)
Победа (Победа)
Тракиец (Кукорево)

нагоре