ОГ Враца 2023/24

« ОГ Враца 2023/24


"А" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XVII кръг:
в Манастирище:
Монолит (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман)               0:3 сл. 
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                1:1 
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XVII кръг:
Радецки (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                        3:3 
Ботев III (Враца) - Скала 2015 (Оселна)                   0:3 сл. 
Миньор 2017 (Згориград) - Дунав 2016 (Селановци)          4:1 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември 98 (Гложене) 16 12 2 2 51:14 38 [1 0 1 7:4 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Искър 1923 (Роман) 16 12 2 2 53:21 38 [1 0 1 4:7 3] 3. Огоста (Хайредин) 15 8 3 4 25:13 27 4. Бутан (Бутан) 16 7 4 5 30:24 25 5. Ботев (Рогозен) 15 7 3 5 32:32 24 6. Дунав 2016 (Селановци) 15 7 2 6 23:29 23 [+] 7. Скала 2015 (Оселна) 15 6 1 8 23:24 19 8. Радецки (Козлодуй) 15 5 3 7 29:36 18 [+] 9. Миньор 2017 (Згориград) 16 4 1 11 21:49 13 10. Монолит (Бяла Слатина) 15 0 0 15 9:53 0 11. Ботев III (Враца) 16 6 1 9 30:31 19 [*] Изваден
Бележки - Манастирище 2020 (Манастирище), 1-и; и Академия Ботев (Враца), 8-и през изминалия сезон; се отказват от участие. - Дунав 2016 (Селановци), 5-и; и Радецки (Козлодуй), 6-и в "Б" ОГ през изминалия сезон; след като подават заявки за участие; влизат в "А" ОГ. - Монолит (Бяла Слатина) играе домакинските си мачове в Манастирище освен ако не е посочено друго. - На полусезона Ботев III (Враца) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман) 1:3 Септември 98 (Гложене) - Монолит (Бяла Слатина) отложен 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Бутан (Бутан) 2:0 Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Рогозен) 1:2 Ботев III (Враца) - Радецки (Козлодуй) 5:2 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Септември 98 (Гложене) - Монолит (Бяла Слатина) 4:0 сл. Огоста (Хайредин) почива II кръг 16 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Рогозен) - Ботев III (Враца) 2:2 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Дунав 2016 (Селановци) 6:0 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Радецки (Козлодуй) - Септември 98 (Гложене) 3:3 Бутан (Бутан) - Миньор 2017 (Згориград) 4:1 Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна) 1:2 Монолит (Бяла Слатина) почива III кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Радецки (Козлодуй) 2:3 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Септември 98 (Гложене) - Ботев (Рогозен) 5:1 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Огоста (Хайредин) 2:1 Миньор 2017 (Згориград) - Искър 1923 (Роман) 1:2 Ботев III (Враца) - Бутан (Бутан) 2:0 Скала 2015 (Оселна) почива IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Ботев (Рогозен) - Монолит (Бяла Слатина) отложен Искър 1923 (Роман) - Ботев III (Враца) отложен 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Бутан (Бутан) - Септември 98 (Гложене) 0:5 Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград) 6:0 Скала 2015 (Оселна) - Дунав 2016 (Селановци) 1:2 2 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Ботев (Рогозен) - Монолит (Бяла Слатина) 5:1 9 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Ботев III (Враца) 3:0 сл. Радецки (Козлодуй) почива V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Миньор 2017 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна) 1:2 Радецки (Козлодуй) - Ботев (Рогозен) 4:2 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ботев III (Враца) - Огоста (Хайредин) 2:0 Септември 98 (Гложене) - Искър 1923 (Роман) 5:1 в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан) 0:1 Дунав 2016 (Селановци) почива VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Монолит (Бяла Слатина) 5:0 сл. Дунав 2016 (Селановци) - Миньор 2017 (Згориград) 4:2 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Бутан (Бутан) - Радецки (Козлодуй) 2:2 Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене) отложен Скала 2015 (Оселна) - Ботев III (Враца) 0:2 10 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене) 0:1 Ботев (Рогозен) почива VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Радецки (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман) 4:3 Ботев (Рогозен) - Бутан (Бутан) 0:0 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ботев III (Враца) - Дунав 2016 (Селановци) 0:1 Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна) 4:1 в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Огоста (Хайредин) 0:1 Миньор 2017 (Згориград) почива I кръг - отложен мач 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Септември 98 (Гложене) - Монолит (Бяла Слатина) 4:0 сл. VIII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен) 5:2 Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене) 0:2 12 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Огоста (Хайредин) - Радецки (Козлодуй) 1:0 Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Бяла Слатина) 3:0 Миньор 2017 (Згориград) - Ботев III (Враца) 1:7 Бутан (Бутан) почива IX кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Радецки (Козлодуй) - Скала 2015 (Оселна) 2:3 Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин) 0:3 сл. 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград) 6:0 в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Дунав 2016 (Селановци) 1:5 Бутан (Бутан) - Искър 1923 (Роман) 2:2 Ботев III (Враца) почива X кръг 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Радецки (Козлодуй) 1:0 Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Бяла Слатина) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан) отложен Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен) отложен Ботев III (Враца) - Септември 98 (Гложене) отложен 3 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан) 1:0 Ботев III (Враца) - Септември 98 (Гложене) 1:3 9 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Бяла Слатина) 3:0 10 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен) 4:1 Искър 1923 (Роман) почива XI кръг 2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч: Ботев (Рогозен) - Дунав 2016 (Селановци) 2:2 Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин) 2:2 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Ботев III (Враца) 1:9 Радецки (Козлодуй) - Миньор 2017 (Згориград) 0:1 Бутан (Бутан) - Скала 2015 (Оселна) 2:1 Септември 98 (Гложене) почива IV кръг - отложен мач 2 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Ботев (Рогозен) - Монолит (Бяла Слатина) 5:1 X кръг - отложени мачове 3 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Огоста (Хайредин) - Бутан (Бутан) 1:0 Ботев III (Враца) - Септември 98 (Гложене) 1:3 IV кръг - отложен мач 9 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Ботев III (Враца) 3:0 сл. VI кръг - отложен мач 10 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене) 0:1 X кръг - отложени мачове 9 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Бяла Слатина) 3:0 10 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен) 4:1 XII кръг 16 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна) 3:1 Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград) 3:2 17 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Бутан (Бутан) - Дунав 2016 (Селановци) 6:1 Радецки (Козлодуй) - Ботев III (Враца) 3:0 сл. в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Септември 98 (Гложене) 0:2 Огоста (Хайредин) почива XIII кръг 23 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Септември 98 (Гложене) - Радецки (Козлодуй) 5:0 Дунав 2016 (Селановци) - Искър 1923 (Роман) 1:2 24 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Ботев III (Враца) - Ботев (Рогозен) 0:3 сл. Миньор 2017 (Згориград) - Бутан (Бутан) 0:2 Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин) 0:1 Монолит (Бяла Слатина) почива XIV кръг 30 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград) 7:0 Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене) 2:1 31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч: Огоста (Хайредин) - Дунав 2016 (Селановци) 2:1 Бутан (Бутан) - Ботев III (Враца) 3:0 сл. Радецки (Козлодуй) - Монолит (Бяла Слатина) 2:1 Скала 2015 (Оселна) почива XV кръг 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Ботев (Рогозен) 1:3 Септември 98 (Гложене) - Бутан (Бутан) 2:1 7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Ботев III (Враца) - Искър 1923 (Роман) 0:3 сл. Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин) 2:2 Дунав 2016 (Селановци) - Скала 2015 (Оселна) 0:0 Радецки (Козлодуй) почива XVI кръг 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене) 3:2 Ботев (Рогозен) - Радецки (Козлодуй) 4:1 14 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград) 1:2 Огоста (Хайредин) - Ботев III (Враца) 3:0 сл. Бутан (Бутан) - Монолит (Бяла Слатина) 4:2 Дунав 2016 (Селановци) почива XVII кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман) 0:3 сл. Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин) 1:1 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Радецки (Козлодуй) - Бутан (Бутан) 3:3 Ботев III (Враца) - Скала 2015 (Оселна) 0:3 сл. Миньор 2017 (Згориград) - Дунав 2016 (Селановци) 4:1 Ботев (Рогозен) почива XVIII кръг 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Искър 1923 (Роман) - Радецки (Козлодуй) - 28 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Ботев III (Враца) - сл. Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин) - Монолит (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан) - Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград) почива XIX кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене) - Дунав 2016 (Селановци) - 12 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Радецки (Козлодуй) - Огоста (Хайредин) - в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Скала 2015 (Оселна) - Ботев III (Враца) - Миньор 2017 (Згориград) - сл. Бутан (Бутан) почива XX кръг 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Дунав 2016 (Селановци) - Монолит (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман) - Бутан (Бутан) - 19 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Миньор 2017 (Згориград) - Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна) - Радецки (Козлодуй) - Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен) - Ботев III (Враца) почива XXI кръг 25 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене) - Ботев III (Враца) - сл. 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин) - Радецки (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци) - в Манастирище: Монолит (Бяла Слатина) - Миньор 2017 (Згориград) - Искър 1923 (Роман) почива XXII кръг 2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч: Ботев III (Враца) - Монолит (Бяла Слатина) - сл. Миньор 2017 (Згориград) - Радецки (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна) - Бутан (Бутан) - Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември 98 (Гложене) XXX 5:1 1:1 2:1 5:1 -:- 4:1 5:0 6:0 4:0* -:- 2. Искър 1923 (Роман) 3:2 XXX 2:2 -:- 5:2 6:0 3:1 -:- 7:0 5:0* 3:0* 3. Огоста (Хайредин) 0:1 -:- XXX 1:0 -:- 2:1 1:2 1:0 6:0 -:- 3:0* 4. Бутан (Бутан) 0:5 2:2 -:- XXX -:- 6:1 2:1 2:2 4:1 4:2 3:0* 5. Ботев (Рогозен) 2:1 -:- 0:3* 0:0 XXX 2:2 -:- 4:1 3:2 5:1 2:2 6. Дунав 2016 (Селановци) 0:2 1:2 2:1 2:0 -:- XXX 0:0 1:0 4:2 -:- -:- 7. Скала 2015 (Оселна) -:- 1:3 0:1 -:- 4:1 1:2 XXX -:- 1:2 3:0 0:2 8. Радецки (Козлодуй) 3:3 4:3 -:- 3:3 4:2 -:- 2:3 XXX 0:1 2:1 3:0* 9. Миньор 2017 (Згориград) -:- 1:2 2:2 0:2 1:2 4:1 1:2 -:- XXX 3:0 1:7 10. Монолит (Бяла Слатина) 0:2 0:3* 0:1 0:1 1:3 1:5 -:- 2:3 -:- XXX 1:9 11. Ботев III (Враца) 1:3 0:3* 2:0 2:0 0:3* 0:1 0:3* 5:2 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 14:00 ч / XVII кръг:
Милин камък (Баница) - Стрела (Галатин)                   2:0 
ДБМ (Костелево) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина)              2:0 
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч / XVII кръг:
Скът (Алтимир) - Любимец (Търнава)                        3:1 
Оряхово 2021 (Оряхово) - Искър 1923 II (Роман)            3:0 сл. 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Оряхово 2021 (Оряхово) 15 12 1 2 27:7 37 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 15 10 1 4 62:35 31 3. Милин камък (Баница) 13 9 2 2 36:15 29 4. Скът (Алтимир) 13 9 1 3 44:14 28 5. Искър 1923 II (Роман) 14 7 3 4 32:21 24 6. Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 14 7 1 6 30:19 22 [+] 7. Ботев 2013 (Попица) 13 4 3 6 20:46 15 8. Първа атомна 1974 (Козлодуй) 13 3 1 9 21:29 10 [+][*] 9. Стрела (Галатин) 14 1 0 13 12:58 3 [+] 10. Любимец (Търнава) 14 0 1 13 9:49 1 --. Торпедо 2004 (Борован) 7 2 2 3 12:14 - [*] Изваден
Бележки - Дунав 2016 (Селановци), 5-и; и Радецки (Козлодуй), 6-и в "Б" ОГ през изминалия сезон; след като подават заявки за участие; влизат в "А" ОГ. - На 25 юли 2023 г. Първа атомна (Козлодуй), изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Първа атомна 1974 (Козлодуй) и заявява отбор в "Б" ОГ. - Стрела (Галатин) и Чавдар 2020 (Бяла Слатина) се включват в групата. - Стрела (Галатин) играе домакинските си мачове в Криводол освен ако не е посочено друго. - След VII кръг Торпедо 2004 (Борован) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Любимец (Търнава) 3:1 Торпедо 2004 (Борован) - Скът (Алтимир) 0:1 (0:0) /анулиран/ 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Искър 1923 II (Роман) - Стрела (Галатин) 3:0 (1:0) 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: ДБМ (Костелево) - Милин камък (Баница) 4:3 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Оряхово 2021 (Оряхово) - Ботев 2013 (Попица) 1:0 Първа атомна 1974 (Козлодуй) почива II кръг 16 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Милин камък (Баница) - Торпедо 2004 (Борован) 2:2 /анулиран/ П.атомна 1974 (Козлодуй) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 0:1 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Оряхово 2021 (Оряхово) 0:3 17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 4:4 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Любимец (Търнава) - Искър 1923 II (Роман) 1:3 Скът (Алтимир) почива III кръг 23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Оряхово 2021 (Оряхово) - Любимец (Търнава) 4:0 Торпедо 2004 (Борован) - Ботев 2013 (Попица) 5:4 /анулиран/ 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Искър 1923 II (Роман) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 4:1 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Стрела (Галатин) 10:3 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Скът (Алтимир) - Милин камък (Баница) 2:0 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) почива IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Торпедо 2004 (Борован) 2:2 /анулиран/ Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Оряхово 2021 (Оряхово) 2:3 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Любимец (Търнава) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 2:4 1 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Искър 1923 II (Роман) 0:3 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Скът (Алтимир) 2:1 Милин камък (Баница) почива V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: ДБМ (Костелево) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 6:2 Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава) 2:0 /анулиран/ 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Оряхово 2021 (Оряхово) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:0 8 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Милин камък (Баница) - Ботев 2013 (Попица) 4:2 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Скът (Алтимир) - Стрела (Галатин) 7:0 Искър 1923 II (Роман) почива VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Милин камък (Баница) 1:4 Искър 1923 II (Роман) - Оряхово 2021 (Оряхово) 1:0 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован) 2:0 /анулиран/ 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Любимец (Търнава) - Скът (Алтимир) 0:2 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - ДБМ (Костелево) 4:2 Ботев 2013 (Попица) почива VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Скът (Алтимир) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:1 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:3 /анулиран/ Милин камък (Баница) - Любимец (Търнава) 3:0 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: ДБМ (Костелево) - Искър 1923 II (Роман) 5:2 Ботев 2013 (Попица) - Стрела (Галатин) 4:2 Оряхово 2021 (Оряхово) почива VIII кръг 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Искър 1923 II (Роман) - Торпедо 2004 (Борован) анулиран 11 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Милин камък (Баница) 0:3 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Скът (Алтимир) 1:1 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица) 1:1 Оряхово 2021 (Оряхово) - ДБМ (Костелево) 1:0 Стрела (Галатин) почива IX кръг 18 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Торпедо 2004 (Борован) - Оряхово 2021 (Оряхово) анулиран Милин камък (Баница) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) отложен 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Скът (Алтимир) - Искър 1923 II (Роман) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Любимец (Търнава) 2:1 19 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Ботев 2013 (Попица) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:0 2 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Скът (Алтимир) - Искър 1923 II (Роман) 3:2 Милин камък (Баница) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:0 Далекс Бикоборец Мега (Костелево) почива X кръг 25 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Оряхово 2021 (Оряхово) - Скът (Алтимир) 2:1 ДБМ (Костелево) - Торпедо 2004 (Борован) анулиран 25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Искър 1923 II (Роман) - Милин камък (Баница) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Ботев 2013 (Попица) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Стрела (Галатин) отложен 10 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Искър 1923 II (Роман) - Милин камък (Баница) 2:2 Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Стрела (Галатин) 2:0 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Ботев 2013 (Попица) 6:1 Любимец (Търнава) почива XI кръг 2 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: Милин камък (Баница) - Оряхово 2021 (Оряхово) 1:1 в Криводол: Стрела (Галатин) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:9 2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч: Скът (Алтимир) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 5:1 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Искър 1923 II (Роман) 2:2 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Любимец (Търнава) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 0:8 Торпедо 2004 (Борован) почива IX кръг - отложени мачове 2 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Скът (Алтимир) - Искър 1923 II (Роман) 3:2 Милин камък (Баница) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:0 X кръг - отложени мачове 10 март 2024 г., неделя, 15:30 ч: Искър 1923 II (Роман) - Милин камък (Баница) 2:2 Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Стрела (Галатин) 2:0 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Ботев 2013 (Попица) 6:1 XII кръг 16 март 2024 г., събота, 12:30 ч: Любимец (Търнава) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:2 Милин камък (Баница) - ДБМ (Костелево) 7:0 17 март 2024 г., неделя, 12:30 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Искър 1923 II (Роман) 2:5 Ботев 2013 (Попица) - Оряхово 2021 (Оряхово) 1:0 Първа атомна 1974 (Козлодуй) почива Скът (Алтимир) почива XIII кръг 23 март 2024 г., събота, 12:30 ч: ДБМ (Костелево) - Ботев 2013 (Попица) 10:0 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - П.атомна 1974 (Козлодуй) 2:3 24 март 2024 г., неделя, 12:30 ч: Оряхово 2021 (Оряхово) - Стрела (Галатин) 1:0 Искър 1923 II (Роман) - Любимец (Търнава) 4:0 Скът (Алтимир) почива Милин камък (Баница) почива XIV кръг 30 март 2024 г., събота, 12:30 ч: Любимец (Търнава) - Оряхово 2021 (Оряхово) 0:4 Милин камък (Баница) - Скът (Алтимир) 3:2 31 март 2024 г., неделя, 12:30 ч: Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Искър 1923 II (Роман) 1:1 в Криводол: Стрела (Галатин) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) 0:4 Чавдар 2020 (Бяла Слатина) почива Ботев 2013 (Попица) почива XV кръг 6 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Любимец (Търнава) 6:1 Искър 1923 II (Роман) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 0:1 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Скът (Алтимир) - Ботев 2013 (Попица) 12:0 Оряхово 2021 (Оряхово) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) 1:0 Милин камък (Баница) почива Стрела (Галатин) почива XVI кръг 13 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Оряхово 2021 (Оряхово) 1:2 Първа атомна 1974 (Козлодуй) - ДБМ (Костелево) 1:4 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Скът (Алтимир) 1:3 Ботев 2013 (Попица) - Милин камък (Баница) 1:3 Искър 1923 II (Роман) почива Любимец (Търнава) почива XVII кръг 20 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Милин камък (Баница) - Стрела (Галатин) 2:0 ДБМ (Костелево) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 2:0 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Скът (Алтимир) - Любимец (Търнава) 3:1 Оряхово 2021 (Оряхово) - Искър 1923 II (Роман) 3:0 сл. Ботев 2013 (Попица) почива Първа атомна 1974 (Козлодуй) почива XVIII кръг 27 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Искър 1923 II (Роман) - ДБМ (Костелево) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Скът (Алтимир) - Любимец (Търнава) - Милин камък (Баница) - 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Ботев 2013 (Попица) - Оряхово 2021 (Оряхово) почива Чавдар 2020 (Бяла Слатина) почива XIX кръг 11 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Милин камък (Баница) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) - ДБМ (Костелево) - Оряхово 2021 (Оряхово) - 12 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава) - Скът (Алтимир) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Стрела (Галатин) почива Искър 1923 II (Роман) почива XX кръг 18 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Милин камък (Баница) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Ботев 2013 (Попица) - 19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: Искър 1923 II (Роман) - Скът (Алтимир) - Любимец (Търнава) - Стрела (Галатин) - Далекс Бикоборец Мега (Костелево) почива Оряхово 2021 (Оряхово) почива XXI кръг 25 май 2024 г., събота, 15:00 ч: в Криводол: Стрела (Галатин) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Милин камък (Баница) - Искър 1923 II (Роман) - 26 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 2013 (Попица) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Скът (Алтимир) - Оряхово 2021 (Оряхово) - Любимец (Търнава) почива Далекс Бикоборец Мега (Костелево) почива XXII кръг 1 юни 2024 г., събота, 18:00 ч: Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Скът (Алтимир) - Оряхово 2021 (Оряхово) - Милин камък (Баница) - Искър 1923 II (Роман) - Ботев 2013 (Попица) - Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - Стрела (Галатин) - Първа атомна 1974 (Козлодуй) - Любимец (Търнава) -
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Оряхово 2021 (Оряхово) XXX 1:0 -:- 2:1 3:0* 1:0 1:0 1:0 1:0 4:0 --- 2. Далекс Бикоборец Мега (Костелево) -:- XXX 4:3 -:- 5:2 2:0 10:0 6:2 10:3 6:1 --- 3. Милин камък (Баница) 1:1 7:0 XXX 3:2 -:- 1:0 4:2 -:- 2:0 3:0 (2:2) 4. Скът (Алтимир) -:- 5:1 2:0 XXX 3:2 -:- 12:0 2:1 7:0 3:1 --- 5. Искър 1923 II (Роман) 1:0 -:- 2:2 -:- XXX 0:1 -:- 4:1 3:0 4:0 --- 6. Чавдар 2020 (Бяла Слатина) 1:2 4:2 -:- 1:1 0:3 XXX 6:1 2:3 -:- 3:1 --- 7. Ботев 2013 (Попица) 1:0 4:4 1:3 2:1 2:2 -:- XXX 2:0 4:2 -:- --- 8. Първа атомна 1974 (Козлодуй) 2:3 1:4 0:3 -:- 1:1 0:1 -:- XXX 2:0 -:- (2:0) 9. Стрела (Галатин) 0:3 0:4 1:4 1:3 2:5 1:9 -:- -:- XXX 2:1 (2:2) 10. Любимец (Търнава) 0:4 2:4 -:- 0:2 1:3 1:2 1:1 0:8 -:- XXX --- 11. Торпедо 2004 (Борован) --- --- --- (0:1) --- (1:3)(5:4) --- --- (2:0) XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре