ОФГ Враца 2017/18


"А" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Огоста (Хайредин)                  12    9   3   0   44:16   30       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ОФК Локомотив (Мездра)             12    9   1   2   61:10   28 [+][*]
 3. Монолит (Манастирище)              12    8   1   3   34:25   25        [1 0 0  5:2  3]
 4. Околчица (Моравица)                12    8   1   3   42:22   25        [0 0 1  2:5  0]
 5. Манастирище (Манастирище)          12    7   2   3   37:15   23       
 6. Ботев (Криводол)                   12    7   1   4   47:14   22       
 7. Скала 2015 (Оселна)                12    7   0   5   38:22   21       
 8. Искър 1923 (Роман)                 12    6   0   6   19:26   18       
 9. Ботев (Рогозен)                    12    3   3   6   17:22   12       
10. Миньор 2017 (Згориград)            12    3   1   8   18:64   10    [*]
11. Септември 98 (Гложене)             12    3   0   9   29:42    9 [+]   
12. Ботев (Бърдарски геран)            12    1   1  10   11:64    4 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13. Балкански (Михайлово)              12    0   0  12    7:62    0       
-------------------------------------------------------------------
--. Локомотив Мездра (Мездра)           0    0   0   0    0:0     -    [*]

Бележки
  - Строител (Кунино) и Скала (Зверино) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ.
  - Ботев (Бърдарски геран) и Септември 98 (Гложене) влизат от "Б" ОФГ в "А" ОФГ.
  - Миньор 2005 (Згориград) е преименуван на Миньор 2017.
  - Дунав 2016 (Селановци), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Създаден е ОФК Локомотив (Мездра) и с решение на ОС на БФС - Враца е включен директно в "А" ОФГ.
  - Локомотив Мездра (Мездра), 2-ри през изминалия сезон; участва в жребия на 10 август 2017 г., но в последствие на 21 август се отказва от участие. Ръководителите на клуба мотивират решението си с отказа на община Мездра (участваща в създаването на ОФК Локомотив) да предостави за ползване на отборите на клуба стадион "Локомотив" в Мездра. Обвинението е отречено от кмета на града, който твърди, че клубът има вътрешни организационни проблеми и е останал без футболисти.
  - Околчица (Моравица) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Мездра.
  - Скала 2015 (Оселна) играе домакинските си мачове в Зверино.

                           I кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Скала 2015 (Оселна)              0:1 
Ботев (Криводол) - Околчица (Моравица)                    0:2 
в Михайлово:
Монолит (Манастирище) - Балкански (Михайлово)             4:0 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Бърдарски геран)               отложен * 
* - отложен по молба на гостите заради празник и приятелски турнир в
    Бърдарски геран.
Локомотив Мездра (Мездра) - Искър 1923 (Роман)            анулиран 
27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Манастирище (Манастирище)        1:1 
Ботев (Рогозен) - Миньор 2017 (Згориград)                 2:0 
27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Бърдарски геран)               8:0 

                           II кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)            3:1 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Рогозен)                   0:3 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               2:5 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Криводол)                    3:2 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Бърдарски геран) - Локомотив Мездра (Мездра)       анулиран 
в Хайредин:
Миньор 2017 (Згориград) - Огоста (Хайредин)               4:4 
ОФК Локомотив (Мездра) - Септември 98 (Гложене)          10:0 

                           III кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)               2:0 
Ботев (Рогозен) - Околчица (Моравица)                     0:0 
Локомотив Мездра (Мездра) - Миньор 2017 (Згориград)       анулиран 
в Мездра, ст."Локомотив": *
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Бърдарски геран)              3:1 
* - в Мездра заради ремонт на стадиона в Роман.
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Манастирище (Манастирище)        отложен 
Ботев (Криводол) - ОФК Локомотив (Мездра)                 2:4 
Огоста (Хайредин) - Балкански (Михайлово)                 5:2 
13 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Септември 98 (Гложене) - Манастирище (Манастирище)        1:5 

                           IV кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)       3:0 сл. * 
* - прекратен в 6' при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7
    човека, се контузва.
Миньор 2017 (Згориград) - Искър 1923 (Роман)              1:2 
Балкански (Михайлово) - Локомотив Мездра (Мездра)         анулиран 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Огоста (Хайредин)                   1:2 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Рогозен)                     3:1 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Криводол)                 1:5 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Монолит (Манастирище)           11:0 

                           V кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Ботев (Криводол) - Манастирище (Манастирище)              0:0 
Монолит (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)            4:1 
Локомотив Мездра (Мездра) - Околчица (Моравица)           анулиран 
в Мездра, ст."Локомотив": *
Искър 1923 (Роман) - Балкански (Михайлово)                5:0 
* - в Мездра заради ремонт на стадиона в Роман.
Ботев (Бърдарски геран) - Миньор 2017 (Згориград)         2:4 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Рогозен) - ОФК Локомотив (Мездра)                  0:4 сл. * 
* - прекратен в 44' при 1:1, след като футболисти на домакините оспорват бурно
    решение на съдията. Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Огоста (Хайредин) - Скала 2015 (Оселна)                   7:1 

                           I кръг - отложен мач

27 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Ботев (Бърдарски геран)               8:0 

                           VI кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Балкански (Михайлово) - Ботев (Бърдарски геран)           2:3 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  5:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Локомотив Мездра (Мездра)           анулиран 
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Рогозен)                  4:2 
Ботев (Криводол) - Монолит (Манастирище)                  6:1 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Миньор 2017 (Згориград)       5:0 
ОФК Локомотив (Мездра) - Огоста (Хайредин)                1:2 

                           VII кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Монолит (Манастирище) - Манастирище (Манастирище)         3:0 
в Манастирище: *
Ботев (Рогозен) - Ботев (Криводол)                        0:5 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
Локомотив Мездра (Мездра) - ОФК Локомотив (Мездра)        анулиран 
в Роман:
Искър 1923 (Роман) - Скала 2015 (Оселна)                  2:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Околчица (Моравица)             2:9 
Миньор 2017 (Згориград) - Балкански (Михайлово)           1:0 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Септември 98 (Гложене)                5:1 

                           VIII кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Манастирище (Манастирище) - Балкански (Михайлово)         9:0 сл. * 
* - прекратен в 40' при 6:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Миньор 2017 (Згориград)            12:4 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Ботев (Бърдарски геран)             9:0 сл. * 
* - прекратен на полувремето при 6:0, когато гостите остават с по-малко от 7
    човека на терена.
Септември 98 (Гложене) - Локомотив Мездра (Мездра)        анулиран 
Монолит (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                   1:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Искър 1923 (Роман)               5:2 
Ботев (Криводол) - Огоста (Хайредин)                      1:2 

                           IX кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
на неутрален терен: *
Ботев (Рогозен) - Манастирище (Манастирище)               1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ботев.
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Криводол)              анулиран 
Искър 1923 (Роман) - Септември 98 (Гложене)               2:1 
Ботев (Бърдарски геран) - ОФК Локомотив (Мездра)          1:7 
Миньор 2017 (Згориград) - Скала 2015 (Оселна)             0:5 
Балкански (Михайлово) - Околчица (Моравица)               1:2 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Огоста (Хайредин) - Монолит (Манастирище)                 3:3 

                           X кръг

28 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица)           2:3 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Балкански (Михайлово)              10:0 сл. * 
* - прекратен в 67' при 7:0, когато гостите остават с по-малко от 7 човека на
    терена.
Септември 98 (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)         10:0 
Ботев (Криводол) - Искър 1923 (Роман)                     2:0 
Монолит (Манастирище) - Локомотив Мездра (Мездра)         анулиран 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Миньор 2017 (Згориград)         13:0 
Ботев (Рогозен) - Огоста (Хайредин)                       1:1 

                           XI кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Ботев (Рогозен)               анулиран 
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                1:0 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Криводол)                0:4 
Миньор 2017 (Згориград) - Септември 98 (Гложене)          2:1 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Скала 2015 (Оселна)                 2:1 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Огоста (Хайредин) - Манастирище (Манастирище)             2:1 
Балкански (Михайлово) - ОФК Локомотив (Мездра)            0:2 

                           XII кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Манастирище (Манастирище) - Скала 2015 (Оселна)           6:3 
Септември 98 (Гложене) - Балкански (Михайлово)            8:2 
Ботев (Криводол) - Миньор 2017 (Згориград)               10:1 
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)           3:0 сл. 
Ботев (Рогозен) - Искър 1923 (Роман)                      5:0 
Огоста (Хайредин) - Локомотив Мездра (Мездра)             анулиран 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Околчица (Моравица)              3:0 

                           XIII кръг

18 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Локомотив Мездра (Мездра) - Манастирище (Манастирище)     анулиран 
Миньор 2017 (Згориград) - Монолит (Манастирище)           1:8 
Балкански (Михайлово) - Ботев (Криводол)                  0:10 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Септември 98 (Гложене)              4:1 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - ОФК Локомотив (Мездра)              2:0 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Искър 1923 (Роман) - Огоста (Хайредин)                    0:3 
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Рогозен)                 2:2 

                           XIV кръг

пролет 2018:
Манастирище (Манастирище) - ОФК Локомотив (Мездра)         - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Септември 98 (Гложене)               - 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Криводол)                     - 
Балкански (Михайлово) - Монолит (Манастирище)              - 
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Рогозен)                  - 
Ботев (Бърдарски геран) - Огоста (Хайредин)                - 
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XV кръг

Искър 1923 (Роман) - Манастирище (Манастирище)             - 
Огоста (Хайредин) - Миньор 2017 (Згориград)                - 
Ботев (Рогозен) - Балкански (Михайлово)                    - 
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)                - 
Ботев (Криводол) - Скала 2015 (Оселна)                     - 
Септември 98 (Гложене) - ОФК Локомотив (Мездра)            - 
Ботев (Бърдарски геран)                                   почива

                           XVI кръг

Манастирище (Манастирище) - Септември 98 (Гложене)         - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                  - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Манастирище)                - 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Рогозен)                      - 
Балкански (Михайлово) - Огоста (Хайредин)                  - 
Ботев (Бърдарски геран) - Искър 1923 (Роман)               - 
Миньор 2017 (Згориград)                                   почива

                           XVII кръг

Ботев (Бърдарски геран) - Манастирище (Манастирище)        - 
Искър 1923 (Роман) - Миньор 2017 (Згориград)               - 
Огоста (Хайредин) - Околчица (Моравица)                    - 
Ботев (Рогозен) - Скала 2015 (Оселна)                      - 
Монолит (Манастирище) - ОФК Локомотив (Мездра)             - 
Ботев (Криводол) - Септември 98 (Гложене)                  - 
Балкански (Михайлово)                                     почива

                           XVIII кръг

Манастирище (Манастирище) - Ботев (Криводол)               - 
Септември 98 (Гложене) - Монолит (Манастирище)             - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Рогозен)                   - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Огоста (Хайредин)                    - 
Балкански (Михайлово) - Искър 1923 (Роман)                 - 
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Бърдарски геран)          - 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица)                                       почива

                           XIX кръг

Миньор 2017 (Згориград) - Манастирище (Манастирище)        - 
Ботев (Бърдарски геран) - Балкански (Михайлово)            - 
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                   - 
Огоста (Хайредин) - ОФК Локомотив (Мездра)                 - 
Ботев (Рогозен) - Септември 98 (Гложене)                   - 
Монолит (Манастирище) - Ботев (Криводол)                   - 
Скала 2015 (Оселна)                                       почива

                           XX кръг

Манастирище (Манастирище) - Монолит (Манастирище)          - 
Ботев (Криводол) - Ботев (Рогозен)                         - 
Септември 98 (Гложене) - Огоста (Хайредин)                 - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Искър 1923 (Роман)                   - 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)              - 
Балкански (Михайлово) - Миньор 2017 (Згориград)            - 
ОФК Локомотив (Мездра)                                    почива

                           XXI кръг

Балкански (Михайлово) - Манастирище (Манастирище)          - 
Миньор 2017 (Згориград) - Околчица (Моравица)              - 
Ботев (Бърдарски геран) - Скала 2015 (Оселна)              - 
Искър 1923 (Роман) - ОФК Локомотив (Мездра)                - 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Криводол)                       - 
Ботев (Рогозен) - Монолит (Манастирище)                    - 
Септември 98 (Гложене)                                    почива

                           XXII кръг

Манастирище (Манастирище) - Ботев (Рогозен)                - 
Монолит (Манастирище) - Огоста (Хайредин)                  - 
Септември 98 (Гложене) - Искър 1923 (Роман)                - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Бърдарски геран)           - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Миньор 2017 (Згориград)              - 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Балкански (Михайлово)                - 
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XXIII кръг

в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - Манастирище (Манастирище)            - 
Балкански (Михайлово) - Скала 2015 (Оселна)                - 
Миньор 2017 (Згориград) - ОФК Локомотив (Мездра)           - 
Ботев (Бърдарски геран) - Септември 98 (Гложене)           - 
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Криводол)                      - 
Огоста (Хайредин) - Ботев (Рогозен)                        - 
Монолит (Манастирище)                                     почива

                           XXIV кръг

Манастирище (Манастирище) - Огоста (Хайредин)              - 
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                 - 
Ботев (Криводол) - Ботев (Бърдарски геран)                 - 
Септември 98 (Гложене) - Миньор 2017 (Згориград)           - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Балкански (Михайлово)             - 
в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Околчица (Моравица)                  - 
Ботев (Рогозен)                                           почива

                           XXV кръг

в Зверино:
Скала 2015 (Оселна) - Манастирище (Манастирище)            - 
в Мездра, ст."Локомотив":
Околчица (Моравица) - ОФК Локомотив (Мездра)               - 
Балкански (Михайлово) - Септември 98 (Гложене)             - 
Миньор 2017 (Згориград) - Ботев (Криводол)                 - 
Ботев (Бърдарски геран) - Монолит (Манастирище)            - 
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Рогозен)                       - 
Огоста (Хайредин)                                         почива

                           XXVI кръг

Огоста (Хайредин) - Искър 1923 (Роман)                     - 
Ботев (Рогозен) - Ботев (Бърдарски геран)                  - 
Монолит (Манастирище) - Миньор 2017 (Згориград)            - 
Ботев (Криводол) - Балкански (Михайлово)                   - 
Септември 98 (Гложене) - Околчица (Моравица)               - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Скала 2015 (Оселна)               - 
Манастирище (Манастирище)                                 почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Огоста (Хайредин) XXX -:- 3:3 -:- 2:1 -:- 7:1 -:- -:- -:- 5:1 8:0 5:2 --- 2. ОФК Локомотив (Мездра) 1:2 XXX 11:0 3:0 1:1 -:- -:- 5:2 -:- 13:0 10:0 -:- -:- --- 3. Монолит (Манастирище) -:- -:- XXX -:- 3:0 -:- 2:0 -:- 1:0 -:- 4:1 3:0* 4:0 --- 4. Околчица (Моравица) 1:2 -:- 2:5 XXX -:- -:- 2:1 5:1 -:- 12:4 4:1 -:- -:- --- 5. Манастирище (Манастирище) -:- -:- -:- 2:3 XXX -:- 6:3 3:1 -:- 5:0 -:- 3:0* 9:0* --- 6. Ботев (Криводол) 1:2 2:4 6:1 0:2 0:0 XXX -:- 2:0 -:- 10:1 -:- -:- -:- --- 7. Скала 2015 (Оселна) -:- 2:0 -:- -:- -:- 3:2 XXX -:- 3:1 -:- -:- 9:0*10:0* --- 8. Искър 1923 (Роман) 0:3 -:- 1:0 -:- -:- -:- 2:0 XXX -:- -:- 2:1 3:1 5:0 --- 9. Ботев (Рогозен) 1:1 0:4* -:- 0:0 1:2 0:5 -:- 5:0 XXX 2:0 -:- -:- -:- --- 10. Миньор 2017 (Згориград) 4:4 -:- 1:8 -:- -:- -:- 0:5 1:2 -:- XXX 2:1 -:- 1:0 --- 11. Септември 98 (Гложене) -:- -:- -:- -:- 1:5 1:5 0:1 -:- 4:2 -:- XXX 10:0 8:2 --- 12. Ботев (Бърдарски геран) -:- 1:7 -:- 2:9 -:- 0:4 -:- -:- 2:2 2:4 -:- XXX -:- --- 13. Балкански (Михайлово) -:- 0:2 -:- 1:2 -:- 0:10 -:- -:- 0:3 -:- -:- 2:3 XXX --- 14. Локомотив Мездра (Мездра) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

"Б" ОФГ Враца

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев 2013 (Попица)                10    8   2   0   40:10   26       
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботевъ (Брусен)                     9    7   0   2   30:13   21 [+]   
 3. Строител (Кунино)                   9    5   1   3   21:9    16 [-]   
 4. Ураган 33 (Софрониево)             10    4   2   4   23:29   14    [*]
 5. Огоста II (Хайредин)                8    4   1   3   17:17   13 [+]   
 6. Искра (Власатица)                  10    3   2   5   22:25   11       
 7. Любимец (Търнава)                  10    2   2   6   12:32    8       
 8. Августа (Хърлец)                   10    0   0  10    0:30    0    [*]

Бележки
  - Строител (Кунино) и Скала (Зверино) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ. Скала (Зверино) се отказва от участие.
  - Ботев (Бърдарски геран) и Септември 98 (Гложене) влизат от "Б" ОФГ в "А" ОФГ.
  - Ураган 33 (Софрониево), 7-ми и отказал се от участие преди края на миналия сезон; отново се включва в групата.
  - Ботевъ (Брусен) и Огоста II (Хайредин) се включват в групата.
  - Августа (Хърлец) се отказва от участие преди началото на сезона. Въпреки това ОС на БФС - Враца не анулира мачовете му а присъжда служебни победи с 3:0 на противниците му през сезона.

                           I кръг

10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Ураган 33 (Софрониево)              6:1 
Любимец (Търнава) - Августа (Хърлец)                      3:0 сл. 
Строител (Кунино) - Ботевъ (Брусен)                       1:2 
Огоста II (Хайредин) - Искра (Власатица)                  отложен 
22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Искра (Власатица)                  1:1 

                           II кръг

17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Искра (Власатица)                4:3 
Ботевъ (Брусен) - Огоста II (Хайредин)                    6:3 
Августа (Хърлец) - Строител (Кунино)                      0:3 сл. 
Ботев 2013 (Попица) - Любимец (Търнава)                   5:0 

                           I кръг - отложен мач

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Искра (Власатица)                  1:1 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Любимец (Търнава) - Ураган 33 (Софрониево)                2:2 
Строител (Кунино) - Ботев 2013 (Попица)                   2:2 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Августа (Хърлец)                   3:0 сл. 
Искра (Власатица) - Ботевъ (Брусен)                       1:4 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботевъ (Брусен)                  1:3 
в Хайредин:
Ботев 2013 (Попица) - Огоста II (Хайредин)                5:0 
Любимец (Търнава) - Строител (Кунино)                     0:2 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Августа (Хърлец) - Искра (Власатица)                      0:3 сл. 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Строител (Кунино) - Ураган 33 (Софрониево)                6:0 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
в Търнава:
Огоста II (Хайредин) - Любимец (Търнава)                  3:1 
Искра (Власатица) - Ботев 2013 (Попица)                   3:6 
Ботевъ (Брусен) - Августа (Хърлец)                        3:0 сл. 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Строител (Кунино) - Огоста II (Хайредин)                  отложен 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Августа (Хърлец)                 3:0 сл. 
Ботев 2013 (Попица) - Ботевъ (Брусен)                     4:1 
Любимец (Търнава) - Искра (Власатица)                     2:2 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ураган 33 (Софрониево)             1:3 
Искра (Власатица) - Строител (Кунино)                     2:1 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботевъ (Брусен) - Любимец (Търнава)                       7:0 
Августа (Хърлец) - Ботев 2013 (Попица)                    0:3 сл. 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:30 ч:
Ботевъ (Брусен) - Строител (Кунино)                       1:3 
Искра (Власатица) - Огоста II (Хайредин)                  1:3 
29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Ботев 2013 (Попица)              2:2 
Августа (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      0:3 сл. 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Огоста II (Хайредин) - Ботевъ (Брусен)                    отложен 
5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Искра (Власатица) - Ураган 33 (Софрониево)                6:1 
Строител (Кунино) - Августа (Хърлец)                      3:0 сл. 
Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   1:5 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:30 ч:
Ураган 33 (Софрониево) - Любимец (Търнава)                6:0 
Августа (Хърлец) - Огоста II (Хайредин)                   0:3 сл. 
12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев 2013 (Попица) - Строител (Кунино)                   2:0 
Ботевъ (Брусен) - Искра (Власатица)                       3:0 

                           XI кръг

пролет 2018:
Ботевъ (Брусен) - Ураган 33 (Софрониево)                   - 
Искра (Власатица) - Августа (Хърлец)                       - сл. 
Огоста II (Хайредин) - Ботев 2013 (Попица)                 - 
Строител (Кунино) - Любимец (Търнава)                      - 

                           XII кръг

Ураган 33 (Софрониево) - Строител (Кунино)                 - 
Любимец (Търнава) - Огоста II (Хайредин)                   - 
Ботев 2013 (Попица) - Искра (Власатица)                    - 
Августа (Хърлец) - Ботевъ (Брусен)                         - сл. 

                           XIII кръг

Августа (Хърлец) - Ураган 33 (Софрониево)                  - сл. 
Ботевъ (Брусен) - Ботев 2013 (Попица)                      - 
Искра (Власатица) - Любимец (Търнава)                      - 
Огоста II (Хайредин) - Строител (Кунино)                   - 

                           XIV кръг

Ураган 33 (Софрониево) - Огоста II (Хайредин)              - 
Строител (Кунино) - Искра (Власатица)                      - 
Любимец (Търнава) - Ботевъ (Брусен)                        - 
Ботев 2013 (Попица) - Августа (Хърлец)                     - сл. 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев 2013 (Попица) XXX 4:1 2:0 6:1 5:0 -:- 5:0 -:- 2. Ботевъ (Брусен) -:- XXX 1:3 -:- 6:3 3:0 7:0 3:0* 3. Строител (Кунино) 2:2 1:2 XXX 6:0 -:- -:- -:- 3:0* 4. Ураган 33 (Софрониево) 2:2 1:3 -:- XXX -:- 4:3 6:0 3:0* 5. Огоста II (Хайредин) -:- -:- -:- 1:3 XXX 1:1 3:1 3:0* 6. Искра (Власатица) 3:6 1:4 2:1 6:1 1:3 XXX -:- -:- 7. Любимец (Търнава) 1:5 -:- 0:2 2:2 -:- 2:2 XXX 3:0* 8. Августа (Хърлец) 0:3* -:- 0:3* -:- 0:3* 0:3* 0:3* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

в-к Конкурент - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)
BulNews - Враца, Монтана и Видин (А, Б, В, ОФГ, ДЮШ)

Скала (Зверино)
Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

нагоре