ОГ Благоевград 2023/24

« ОГ Благоевград 2023/24


"А" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив (Дамяница) 24 18 3 3 68:27 57 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Перун 1978 (Кресна) 24 16 4 4 66:31 52 3. Левски 2008 (Крупник) 24 15 5 4 52:29 50 4. Ветрен (Полена) 24 14 3 7 47:31 45 5. Спартак (Склаве) 24 12 5 7 43:34 41 6. Вихрен II (Сандански) 24 10 3 11 59:46 33 [+][*] 7. Малеш (Микрево) 24 10 2 12 61:56 32 8. Долно Осеново (Долно Осеново) 24 10 1 13 43:46 31 9. Орел (Лебница) 24 9 2 13 50:58 29 10. Рилци 2006 (Рилци) 24 8 4 12 51:66 28 11. Левуново 2014 (Левуново) 24 5 2 17 29:69 17 [+] 12. Светкавица (Митино) 23 3 4 16 29:73 13 [*] Изваден 13. Спортист (Падеш) 23 5 2 16 24:56 17 [*] Изваден
Бележки - Огражден 1955 (Първомай), 13-и в "А" ОГ "Струма" през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ "Струма". - Левуново 2014 (Левуново), 1-и в "Б" ОГ "Струма" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ "Струма". - СФК Малеш Микрево (Микрево), 5-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - Вихрен II (Сандански) се включва в ОГ Благоевград и е включен директно в "А" ОГ "Струма". - Ветрен (Полена) играе домакинските си мачове в Крупник освен ако не е посочено друго. - Долно Осеново (Долно Осеново) играе домакинските си мачове в Крупник освен ако не е посочено друго. - Левуново 2014 (Левуново) играе домакинските си мачове в Дамяница освен ако не е посочено друго. - На полусезона Спортист (Падеш) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - След XVIII кръг Светкавица (Митино) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Левски 2008 (Крупник) 2:4 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Рилци 2006 (Рилци) 4:1 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве) 3:2 (2:0) Локомотив (Дамяница) - Левуново 2014 (Левуново) 3:0 (1:0) Спортист (Падеш) - Орел (Лебница) 3:0 Малеш (Микрево) - Светкавица (Митино) 0:2 (0:1) Вихрен II (Сандански) почива II кръг 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Орел (Лебница) - Малеш (Микрево) 6:2 Левски 2008 (Крупник) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Долно Осеново (Долно Осеново) 0:0 Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница) 1:4 Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена) 1:1 Вихрен II (Сандански) - Перун 1978 (Кресна) 2:4 Светкавица (Митино) почива III кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Спартак (Склаве) 0:5 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Вихрен II (Сандански) 6:2 Локомотив (Дамяница) - Рилци 2006 (Рилци) 4:2 Спортист (Падеш) - Левуново 2014 (Левуново) 4:2 Малеш (Микрево) - Левски 2008 (Крупник) 4:2 Светкавица (Митино) - Орел (Лебница) 3:3 Перун 1978 (Кресна) почива IV кръг 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Левски 2008 (Крупник) - Светкавица (Митино) 2:1 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Малеш (Микрево) 0:5 сл. * * - прекратен по вина на домакините. Спартак (Склаве) - Спортист (Падеш) 1:1 Рилци 2006 (Рилци) - Долно Осеново (Долно Осеново) 4:2 Вихрен II (Сандански) - Локомотив (Дамяница) 1:2 Перун 1978 (Кресна) - Ветрен (Полена) 2:1 Орел (Лебница) почива V кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Вихрен II (Сандански) 3:0 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив (Дамяница) - Перун 1978 (Кресна) 3:0 Спортист (Падеш) - Рилци 2006 (Рилци) 4:1 Малеш (Микрево) - Спартак (Склаве) 0:1 Светкавица (Митино) - Левуново 2014 (Левуново) 5:1 Орел (Лебница) - Левски 2008 (Крупник) 3:6 Ветрен (Полена) почива VI кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Орел (Лебница) 1:3 Спартак (Склаве) - Светкавица (Митино) 4:2 Рилци 2006 (Рилци) - Малеш (Микрево) отложен Вихрен II (Сандански) - Спортист (Падеш) 1:4 Перун 1978 (Кресна) - Долно Осеново (Долно Осеново) 3:0 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Локомотив (Дамяница) 2:2 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Малеш (Микрево) 5:1 Левски 2008 (Крупник) почива VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена) отложен 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Падеш) - Перун 1978 (Кресна) 2:2 Малеш (Микрево) - Вихрен II (Сандански) 2:1 Светкавица (Митино) - Рилци 2006 (Рилци) 2:2 Орел (Лебница) - Спартак (Склаве) 4:0 Левски 2008 (Крупник) - Левуново 2014 (Левуново) 2:3 4 юни 2024 г., вторник, 20:00 ч: в Симитли, ст."Арена Симитли": Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена) 1:2 Локомотив (Дамяница) почива VIII кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Склаве) - Левски 2008 (Крупник) 1:1 Рилци 2006 (Рилци) - Орел (Лебница) 6:2 Вихрен II (Сандански) - Светкавица (Митино) 6:2 Перун 1978 (Кресна) - Малеш (Микрево) 5:4 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Локомотив (Дамяница) - Долно Осеново (Долно Осеново) 3:0 Левуново 2014 (Левуново) почива IX кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Спортист (Падеш) - Локомотив (Дамяница) отложен Малеш (Микрево) - Ветрен (Полена) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Светкавица (Митино) - Перун 1978 (Кресна) отложен Орел (Лебница) - Вихрен II (Сандански) отложен Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци) отложен в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) отложен 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци) 1:0 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) 3:0 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Падеш) - Локомотив (Дамяница) 0:3 сл. Светкавица (Митино) - Перун 1978 (Кресна) 1:7 Орел (Лебница) - Вихрен II (Сандански) 0:2 Долно Осеново (Долно Осеново) почива X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Спортист (Падеш) 1:5 12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Левуново 2014 (Левуново) 3:1 Вихрен II (Сандански) - Левски 2008 (Крупник) 1:3 Перун 1978 (Кресна) - Орел (Лебница) 1:4 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Светкавица (Митино) 3:1 Локомотив (Дамяница) - Малеш (Микрево) 3:2 Спартак (Склаве) почива XI кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Малеш (Микрево) - Долно Осеново (Долно Осеново) 1:3 Светкавица (Митино) - Локомотив (Дамяница) 1:6 Орел (Лебница) - Ветрен (Полена) 1:2 Левски 2008 (Крупник) - Перун 1978 (Кресна) 0:0 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Вихрен II (Сандански) 2:1 Спартак (Склаве) - Рилци 2006 (Рилци) 1:1 Спортист (Падеш) почива XII кръг 25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Светкавица (Митино) 3:0 26 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Вихрен II (Сандански) - Спартак (Склаве) 1:1 Перун 1978 (Кресна) - Левуново 2014 (Левуново) 3:1 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник) отложен Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница) 4:0 Спортист (Падеш) - Малеш (Микрево) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 22 май 2024 г., сряда, 20:00 ч: в Симитли, ст."Арена Симитли": Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник) 1:3 Рилци 2006 (Рилци) почива XIII кръг 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Светкавица (Митино) - Спортист (Падеш) 3:1 Орел (Лебница) - Долно Осеново (Долно Осеново) 1:4 Левски 2008 (Крупник) - Локомотив (Дамяница) 2:1 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Ветрен (Полена) 0:3 Спартак (Склаве) - Перун 1978 (Кресна) 1:0 Рилци 2006 (Рилци) - Вихрен II (Сандански) отложен 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Вихрен II (Сандански) 3:5 Малеш (Микрево) почива IX кръг - отложени мачове 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Левски 2008 (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци) 1:0 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Спартак (Склаве) 3:0 VI кръг - отложен мач 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Малеш (Микрево) 5:1 IX кръг - отложени мачове 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Падеш) - Локомотив (Дамяница) 0:3 сл. Светкавица (Митино) - Перун 1978 (Кресна) 1:7 Орел (Лебница) - Вихрен II (Сандански) 0:2 XIV кръг 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спартак (Склаве) - Ветрен (Полена) 1:1 Левски 2008 (Крупник) - Долно Осеново (Долно Осеново) 1:0 Орел (Лебница) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. Светкавица (Митино) - Малеш (Микрево) 3:3 25 февруари 2024 г., неделя, 15:30 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Перун 1978 (Кресна) 2:6 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Локомотив (Дамяница) 0:1 Вихрен II (Сандански) почива XV кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Левуново 2014 (Левуново) 5:2 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Малеш (Микрево) - Орел (Лебница) 2:6 Спортист (Падеш) - Левски 2008 (Крупник) 0:3 сл. Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве) 1:2 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци) 0:1 Перун 1978 (Кресна) - Вихрен II (Сандански) 2:1 Светкавица (Митино) почива XVI кръг 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Вихрен II (Сандански) - Ветрен (Полена) 4:0 Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница) 3:3 Спартак (Склаве) - Долно Осеново (Долно Осеново) 2:0 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. Левски 2008 (Крупник) - Малеш (Микрево) 3:2 Орел (Лебница) - Светкавица (Митино) 3:0 Перун 1978 (Кресна) почива XVII кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци) отложен 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Светкавица (Митино) - Левски 2008 (Крупник) 2:2 Малеш (Микрево) - Левуново 2014 (Левуново) 5:0 Спортист (Падеш) - Спартак (Склаве) 0:3 сл. Локомотив (Дамяница) - Вихрен II (Сандански) 2:2 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Перун 1978 (Кресна) 0:2 18 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци) 4:2 Орел (Лебница) почива XVIII кръг 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Перун 1978 (Кресна) - Локомотив (Дамяница) 5:1 Вихрен II (Сандански) - Долно Осеново (Долно Осеново) 4:2 Рилци 2006 (Рилци) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. Спартак (Склаве) - Малеш (Микрево) 1:3 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Светкавица (Митино) 6:1 Левски 2008 (Крупник) - Орел (Лебница) 3:0 Ветрен (Полена) почива XIX кръг 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Орел (Лебница) - Левуново 2014 (Левуново) 2:2 Светкавица (Митино) - Спартак (Склаве) 0:3 сл. Малеш (Микрево) - Рилци 2006 (Рилци) 8:1 Спортист (Падеш) - Вихрен II (Сандански) 0:3 сл. в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Перун 1978 (Кресна) 0:1 Локомотив (Дамяница) - Ветрен (Полена) 4:1 Левски 2008 (Крупник) почива XX кръг 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Долно Осеново (Долно Осеново) 2:0 Перун 1978 (Кресна) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. Вихрен II (Сандански) - Малеш (Микрево) отложен Рилци 2006 (Рилци) - Светкавица (Митино) 3:0 сл. Спартак (Склаве) - Орел (Лебница) 3:1 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Левски 2008 (Крупник) 1:5 1 май 2024 г., сряда, 17:00 ч: Вихрен II (Сандански) - Малеш (Микрево) 3:4 * * - датата е приблизителна. Локомотив (Дамяница) почива XXI кръг 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Локомотив (Дамяница) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Левски 2008 (Крупник) - Спартак (Склаве) 2:0 Орел (Лебница) - Рилци 2006 (Рилци) 3:0 Светкавица (Митино) - Вихрен II (Сандански) 0:3 сл. Малеш (Микрево) - Перун 1978 (Кресна) 1:1 Спортист (Падеш) - Ветрен (Полена) 0:3 сл. Левуново 2014 (Левуново) почива XXII кръг 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив (Дамяница) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Малеш (Микрево) 3:1 Перун 1978 (Кресна) - Светкавица (Митино) 3:0 сл. Вихрен II (Сандански) - Орел (Лебница) 4:0 Рилци 2006 (Рилци) - Левски 2008 (Крупник) 1:2 Спартак (Склаве) - Левуново 2014 (Левуново) 2:0 Долно Осеново (Долно Осеново) почива XXIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Рилци 2006 (Рилци) 0:2 Левски 2008 (Крупник) - Вихрен II (Сандански) 1:1 Орел (Лебница) - Перун 1978 (Кресна) 3:1 Светкавица (Митино) - Ветрен (Полена) 0:3 сл. Малеш (Микрево) - Локомотив (Дамяница) 1:3 Спортист (Падеш) - Долно Осеново (Долно Осеново) 0:3 сл. Спартак (Склаве) почива XX кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 17:00 ч: Вихрен II (Сандански) - Малеш (Микрево) 3:4 * * - датата е приблизителна. XXIV кръг 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Малеш (Микрево) 4:1 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив (Дамяница) - Светкавица (Митино) 3:0 сл. в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Орел (Лебница) 3:0 Перун 1978 (Кресна) - Левски 2008 (Крупник) 1:1 Вихрен II (Сандански) - Левуново 2014 (Левуново) 5:0 Рилци 2006 (Рилци) - Спартак (Склаве) 2:6 Спортист (Падеш) почива XVII кръг - отложен мач 18 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Долно Осеново (Долно Осеново) - Рилци 2006 (Рилци) 4:2 XXV кръг 19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Склаве) - Вихрен II (Сандански) 1:0 в Дамяница: Левуново 2014 (Левуново) - Перун 1978 (Кресна) 1:6 Левски 2008 (Крупник) - Ветрен (Полена) 0:1 Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница) 2:3 Светкавица (Митино) - Долно Осеново (Долно Осеново) 0:3 сл. Малеш (Микрево) - Спортист (Падеш) 3:0 сл. Рилци 2006 (Рилци) почива XII кръг - отложен мач 22 май 2024 г., сряда, 20:00 ч: в Симитли, ст."Арена Симитли": Ветрен (Полена) - Левски 2008 (Крупник) 1:3 XXVI кръг 25 май 2024 г., събота, 17:00 ч: в Крупник, ст."Арена Крупник": Долно Осеново (Долно Осеново) - Орел (Лебница) 3:0 26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Спортист (Падеш) - Светкавица (Митино) анулиран Локомотив (Дамяница) - Левски 2008 (Крупник) 3:0 в Крупник, ст."Арена Крупник": Ветрен (Полена) - Левуново 2014 (Левуново) 3:0 Перун 1978 (Кресна) - Спартак (Склаве) 4:1 Вихрен II (Сандански) - Рилци 2006 (Рилци) отложен 2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч: Вихрен II (Сандански) - Рилци 2006 (Рилци) 6:2 Малеш (Микрево) почива XIII кръг - отложен мач 26 май 2024 г., неделя, 18:00 ч: Рилци 2006 (Рилци) - Вихрен II (Сандански) 3:5 XXVI кръг - отложен мач 2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч: Вихрен II (Сандански) - Рилци 2006 (Рилци) 6:2 VII кръг - отложен мач 4 юни 2024 г., вторник, 20:00 ч: в Симитли, ст."Арена Симитли": Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена) 1:2
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив (Дамяница) XXX 3:0 3:0 4:1 1:2 2:2 3:2 3:0 4:0 4:2 3:0 3:0* 3:0* 2. Перун 1978 (Кресна) 5:1 XXX 1:1 2:1 4:1 2:1 5:4 3:0 1:4 4:1 3:1 3:0* 3:0* 3. Левски 2008 (Крупник) 2:1 0:0 XXX 0:1 2:0 1:1 3:2 1:0 3:0 1:0 2:3 2:1 3:0* 4. Ветрен (Полена) 2:2 0:2 1:3 XXX 3:2 6:2 3:1 2:0 3:0 0:1 3:0 3:1 3:0* 5. Спартак (Склаве) 1:4 1:0 1:1 1:1 XXX 1:0 1:3 2:0 3:1 1:1 2:0 4:2 1:1 6. Вихрен II (Сандански) 1:2 2:4 1:3 4:0 1:1 XXX 3:4 4:2 4:0 6:2 5:0 6:2 1:4 7. Малеш (Микрево) 1:3 1:1 4:2 3:0* 0:1 2:1 XXX 1:3 2:6 8:1 5:0 0:2 3:0* 8. Долно Осеново (Долно Осеново) 0:3* 0:1 2:4 1:2 0:5 3:0 4:1 XXX 3:0 4:2 5:2 3:0 1:5 9. Орел (Лебница) 2:3 3:1 3:6 1:2 4:0 0:2 6:2 1:4 XXX 3:0 2:2 3:0 3:0* 10. Рилци 2006 (Рилци) 3:3 2:6 1:2 1:1 2:6 3:5 5:1 4:2 6:2 XXX 3:1 3:0* 3:0* 11. Левуново 2014 (Левуново) 0:1 1:6 1:5 0:3 3:0 2:1 0:5* 0:0 1:3 0:2 XXX 6:1 3:0* 12. Светкавица (Митино) 1:6 1:7 2:2 0:3* 0:3* 0:3* 3:3 0:3* 3:3 2:2 5:1 XXX 3:1 13. Спортист (Падеш) 0:3* 2:2 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 3:0 4:1 4:2 --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Места"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 24 22 1 1 105:19 67 [-] Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Места 1929 (Хаджидимово) 24 19 4 1 66:11 61 3. Левски (Огняново) 24 18 0 6 73:34 54 [+] 4. Планинец (Годлево) 24 13 2 9 64:48 41 5. Брезница (Брезница) 24 13 1 10 51:36 40 [*] 6. Дебрен (Дебрен) 24 11 6 7 59:39 39 7. ОФК Белица (Белица) 24 12 1 11 52:43 37 [*] 8. Стрела 2003 (Вълкосел) 24 8 3 13 47:59 27 9. Червено знаме (Кочан) 24 7 4 13 48:71 25 10. Банско тийм II (Банско) 24 6 4 14 29:63 22 11. Копривлен (Копривлен) 24 5 4 15 36:57 19 12. Пирин 1941 II (Разлог) 24 4 3 17 33:67 15 13. Ураган 1970 (Горно Драглище) 24 0 3 21 22:138 3
Бележки - Пирин 1912 (Гоце Делчев), 21-и в Югозападна Трета лига през изминалия сезон; изпада в "А" ОГ Благоевград - "Места". В резултат Пирин 1912 II (Гоце Делчев), 7-и през изминалия сезон; напуска групата. - Левски (Огняново), 1-и в "Б" ОГ Благоевград - "Места" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ Благоевград - "Места". - На 21 август 2023 г. Пирин (Брезница), 4-и през изминалия сезон; е преименуван на Брезница след пререгистрация. - На 11 август 2023 г. Белица 2015 (Белица), 5-и през изминалия сезон; е преименуван на ОФК Белица след пререгистрация. - Стрела 2003 (Вълкосел) играе домакинските си мачове в Блатска освен ако не е посочено друго заради ремонт на стадиона във Вълкосел. - Пирин 1912 (Гоце Делчев) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Гоце Делчев освен ако не е посочено друго. - Ураган 1970 (Горно Драглище) играе домакинските си мачове в Годлево освен ако не е посочено друго. I кръг 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Червено знаме (Кочан) 7:1 Места 1929 (Хаджидимово) - Брезница (Брезница) 1:0 Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 4:0 ОФК Белица (Белица) - Копривлен (Копривлен) 2:0 Банско тийм II (Банско) - Левски (Огняново) 0:4 Пирин 1941 II (Разлог) - Дебрен (Дебрен) 1:1 Стрела 2003 (Вълкосел) почива II кръг 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Огняново) - Пирин 1941 II (Разлог) 4:1 Копривлен (Копривлен) - Банско тийм II (Банско) 0:2 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - ОФК Белица (Белица) 1:8 Брезница (Брезница) - Планинец (Годлево) 0:1 Червено знаме (Кочан) - Места 1929 (Хаджидимово) 1:2 (0:1) в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4 Дебрен (Дебрен) почива III кръг 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Места 1929 (Хаджидимово) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 Планинец (Годлево) - Червено знаме (Кочан) 6:3 ОФК Белица (Белица) - Брезница (Брезница) 3:1 Банско тийм II (Банско) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 1:1 Пирин 1941 II (Разлог) - Копривлен (Копривлен) 3:0 Дебрен (Дебрен) - Левски (Огняново) 2:1 Пирин 1912 (Гоце Делчев) почива IV кръг 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Копривлен (Копривлен) - Дебрен (Дебрен) 2:2 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:3 Брезница (Брезница) - Банско тийм II (Банско) 4:0 Червено знаме (Кочан) - ОФК Белица (Белица) 0:6 сл. в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Планинец (Годлево) 1:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Места 1929 (Хаджидимово) 2:0 (1:0) Левски (Огняново) почива V кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Планинец (Годлево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) отложен ОФК Белица (Белица) - Стрела 2003 (Вълкосел) 5:0 Банско тийм II (Банско) - Червено знаме (Кочан) 4:1 Пирин 1941 II (Разлог) - Брезница (Брезница) 0:3 сл. * * - първоначално 3:2, в последствие на Пирин 1941 II е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Дебрен (Дебрен) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 9:0 Левски (Огняново) - Копривлен (Копривлен) 2:1 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Планинец (Годлево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:6 (1:3) Места 1929 (Хаджидимово) почива VI кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски (Огняново) 0:2 Брезница (Брезница) - Дебрен (Дебрен) 4:3 Червено знаме (Кочан) - Пирин 1941 II (Разлог) 5:0 в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Банско тийм II (Банско) 4:1 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ОФК Белица (Белица) 4:1 Места 1929 (Хаджидимово) - Планинец (Годлево) 3:0 Копривлен (Копривлен) почива VII кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ОФК Белица (Белица) - Места 1929 (Хаджидимово) отложен Банско тийм II (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:9 Пирин 1941 II (Разлог) - Стрела 2003 (Вълкосел) 7:4 Дебрен (Дебрен) - Червено знаме (Кочан) 3:0 Левски (Огняново) - Брезница (Брезница) 3:0 Копривлен (Копривлен) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 5:0 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: ОФК Белица (Белица) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3 Планинец (Годлево) почива VIII кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Брезница (Брезница) - Копривлен (Копривлен) 2:0 Червено знаме (Кочан) - Левски (Огняново) отложен в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен) 3:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 II (Разлог) 7:1 (4:0) Места 1929 (Хаджидимово) - Банско тийм II (Банско) 2:0 (2:0) Планинец (Годлево) - ОФК Белица (Белица) 3:1 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Червено знаме (Кочан) - Левски (Огняново) 1:5 Ураган 1970 (Горно Драглище) почива IX кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Банско тийм II (Банско) - Планинец (Годлево) отложен Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово) отложен Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) отложен Левски (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел) отложен Копривлен (Копривлен) - Червено знаме (Кочан) отложен в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Брезница (Брезница) отложен 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Банско тийм II (Банско) - Планинец (Годлево) 3:3 Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3 Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:3 (1:0) Левски (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Брезница (Брезница) 0:3 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Копривлен (Копривлен) - Червено знаме (Кочан) 1:1 ОФК Белица (Белица) почива X кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Червено знаме (Кочан) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Копривлен (Копривлен) 5:1 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Левски (Огняново) 4:1 (4:0) Места 1929 (Хаджидимово) - Дебрен (Дебрен) 0:0 Планинец (Годлево) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0 ОФК Белица (Белица) - Банско тийм II (Банско) 2:3 Брезница (Брезница) почива XI кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Пирин 1941 II (Разлог) - ОФК Белица (Белица) 0:3 Дебрен (Дебрен) - Планинец (Годлево) 1:1 Левски (Огняново) - Места 1929 (Хаджидимово) 1:3 (0:1) Копривлен (Копривлен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2 (0:1) в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:8 Брезница (Брезница) - Червено знаме (Кочан) 4:2 Банско тийм II (Банско) почива XII кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Брезница (Брезница) 0:1 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 сл. Места 1929 (Хаджидимово) - Копривлен (Копривлен) 4:0 Планинец (Годлево) - Левски (Огняново) отложен ОФК Белица (Белица) - Дебрен (Дебрен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Банско тийм II (Банско) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Планинец (Годлево) - Левски (Огняново) 1:6 Червено знаме (Кочан) почива XIII кръг 3 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Дебрен (Дебрен) - Банско тийм II (Банско) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Левски (Огняново) - ОФК Белица (Белица) 3:0 Копривлен (Копривлен) - Планинец (Годлево) 4:1 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Места 1929 (Хаджидимово) 3:11 (0:6) Брезница (Брезница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:4 (1:4) Червено знаме (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:3 Пирин 1941 II (Разлог) почива IX кръг - отложени мачове 10 декември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Банско тийм II (Банско) - Планинец (Годлево) 3:3 Пирин 1941 II (Разлог) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3 Дебрен (Дебрен) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:3 (1:0) Левски (Огняново) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Брезница (Брезница) 0:3 XII кръг - отложен мач 11 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Планинец (Годлево) - Левски (Огняново) 1:6 V кръг - отложен мач 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Планинец (Годлево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:6 (1:3) VII кръг - отложен мач 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: ОФК Белица (Белица) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3 IX кръг - отложен мач 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Копривлен (Копривлен) - Червено знаме (Кочан) 1:1 XIV кръг 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Червено знаме (Кочан) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:7 (0:3) Брезница (Брезница) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:0 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево) 1:9 Копривлен (Копривлен) - ОФК Белица (Белица) 1:1 Левски (Огняново) - Банско тийм II (Банско) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Дебрен (Дебрен) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Стрела 2003 (Вълкосел) почива XV кръг 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Пирин 1941 II (Разлог) - Левски (Огняново) 0:3 сл. Банско тийм II (Банско) - Копривлен (Копривлен) 2:1 ОФК Белица (Белица) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Планинец (Годлево) - Брезница (Брезница) 3:0 Места 1929 (Хаджидимово) - Червено знаме (Кочан) 3:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Стрела 2003 (Вълкосел) 5:1 Дебрен (Дебрен) почива XVI кръг 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:2 Червено знаме (Кочан) - Планинец (Годлево) 2:0 Брезница (Брезница) - ОФК Белица (Белица) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Банско тийм II (Банско) отложен Копривлен (Копривлен) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:1 Левски (Огняново) - Дебрен (Дебрен) 4:1 24 май 2024 г., петък, 17:00 ч: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Банско тийм II (Банско) 3:3 * * - датата е приблизителна. Пирин 1912 (Гоце Делчев) почива XVII кръг 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Дебрен (Дебрен) - Копривлен (Копривлен) 5:0 сл. * * - прекратен в 25' при 2:0 след като футболист на гостите атакува съдията. Пирин 1941 II (Разлог) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 7:0 Банско тийм II (Банско) - Брезница (Брезница) 0:1 ОФК Белица (Белица) - Червено знаме (Кочан) 4:0 Планинец (Годлево) - Стрела 2003 (Вълкосел) 4:2 Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0 Левски (Огняново) почива XVIII кръг 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Планинец (Годлево) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - ОФК Белица (Белица) 3:1 Червено знаме (Кочан) - Банско тийм II (Банско) 1:1 Брезница (Брезница) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Дебрен (Дебрен) 1:8 Копривлен (Копривлен) - Левски (Огняново) 2:4 Места 1929 (Хаджидимово) почива XIX кръг 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Левски (Огняново) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 8:1 Дебрен (Дебрен) - Брезница (Брезница) 2:1 Пирин 1941 II (Разлог) - Червено знаме (Кочан) 1:1 Банско тийм II (Банско) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:1 ОФК Белица (Белица) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:4 Планинец (Годлево) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:3 сл. Копривлен (Копривлен) почива XX кръг 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Места 1929 (Хаджидимово) - ОФК Белица (Белица) 3:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско тийм II (Банско) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:0 сл. Червено знаме (Кочан) - Дебрен (Дебрен) 1:2 Брезница (Брезница) - Левски (Огняново) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Копривлен (Копривлен) 1:7 Планинец (Годлево) почива XXI кръг 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Копривлен (Копривлен) - Брезница (Брезница) 5:1 Левски (Огняново) - Червено знаме (Кочан) 4:1 Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел) 2:2 Пирин 1941 II (Разлог) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2 Банско тийм II (Банско) - Места 1929 (Хаджидимово) 1:5 ОФК Белица (Белица) - Планинец (Годлево) 0:3 Ураган 1970 (Горно Драглище) почива XXII кръг 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Планинец (Годлево) - Банско тийм II (Банско) 5:1 Места 1929 (Хаджидимово) - Пирин 1941 II (Разлог) 2:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Дебрен (Дебрен) 5:0 в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Левски (Огняново) 1:3 Червено знаме (Кочан) - Копривлен (Копривлен) 4:2 Брезница (Брезница) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 9:0 ОФК Белица (Белица) почива XXIII кръг 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Червено знаме (Кочан) 2:8 Копривлен (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел) 1:1 Левски (Огняново) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3:2 Дебрен (Дебрен) - Места 1929 (Хаджидимово) 2:2 Пирин 1941 II (Разлог) - Планинец (Годлево) отложен Банско тийм II (Банско) - ОФК Белица (Белица) 0:2 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Пирин 1941 II (Разлог) - Планинец (Годлево) 3:4 Брезница (Брезница) почива VIII кръг - отложен мач 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Червено знаме (Кочан) - Левски (Огняново) 1:5 XXIII кръг - отложен мач 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Пирин 1941 II (Разлог) - Планинец (Годлево) 3:4 XXIV кръг 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Белица (Белица) - Пирин 1941 II (Разлог) 3:2 Планинец (Годлево) - Дебрен (Дебрен) 5:0 Места 1929 (Хаджидимово) - Левски (Огняново) 4:1 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Копривлен (Копривлен) 4:0 в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 Червено знаме (Кочан) - Брезница (Брезница) 4:3 Банско тийм II (Банско) почива XXV кръг 19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Брезница (Брезница) - Стрела 2003 (Вълкосел) 3:0 в Годлево: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:10 Копривлен (Копривлен) - Места 1929 (Хаджидимово) 0:4 Левски (Огняново) - Планинец (Годлево) 5:3 Дебрен (Дебрен) - ОФК Белица (Белица) 6:0 Пирин 1941 II (Разлог) - Банско тийм II (Банско) 3:1 Червено знаме (Кочан) почива XVI кръг - отложен мач 24 май 2024 г., петък, 17:00 ч: Ураган 1970 (Горно Драглище) - Банско тийм II (Банско) 3:3 * * - датата е приблизителна. XXVI кръг 26 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Банско тийм II (Банско) - Дебрен (Дебрен) 0:2 ОФК Белица (Белица) - Левски (Огняново) 3:0 Планинец (Годлево) - Копривлен (Копривлен) 3:0 Места 1929 (Хаджидимово) - Ураган 1970 (Горно Драглище) 3:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Брезница (Брезница) 5:0 в Блатска: Стрела 2003 (Вълкосел) - Червено знаме (Кочан) 1:4 Пирин 1941 II (Разлог) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пирин 1912 (Гоце Делчев) XXX 2:0 4:1 3:0* 5:0 5:0 4:1 5:1 7:1 3:0* 4:0 7:1 3:0* 2. Места 1929 (Хаджидимово) 0:0 XXX 4:1 3:0 1:0 0:0 3:0 3:0 3:0 2:0 4:0 2:0 3:0 3. Левски (Огняново) 3:2 1:3 XXX 5:3 3:0 4:1 3:0 3:0 4:1 3:0* 2:1 4:1 8:1 4. Планинец (Годлево) 2:6 0:3* 1:6 XXX 3:0 5:0 3:1 4:2 6:3 5:1 3:0 3:0 4:0 5. Брезница (Брезница) 2:4 0:0 3:0* 0:1 XXX 4:3 3:0* 3:0 4:2 4:0 2:0 3:0 9:0 6. Дебрен (Дебрен) 2:3 2:2 2:1 1:1 2:1 XXX 6:0 2:2 3:0 3:0* 5:0* 3:0* 9:0 7. ОФК Белица (Белица) 1:4 0:3 3:0 0:3 3:1 3:0* XXX 5:0 4:0 2:3 2:0 3:2 3:0* 8. Стрела 2003 (Вълкосел) 1:4 0:2 1:3 1:0 0:1 3:0 3:1 XXX 1:4 4:1 5:1 3:0* 3:0 9. Червено знаме (Кочан) 1:7 1:2 1:5 2:0 4:3 1:2 0:6* 3:3 XXX 1:1 4:2 5:0 3:0 10. Банско тийм II (Банско) 0:9 1:5 0:4 3:3 0:1 0:2 0:2 3:1 4:1 XXX 2:1 3:0 1:1 11. Копривлен (Копривлен) 0:2 0:4 2:4 4:1 5:1 2:2 1:1 1:1 1:1 0:2 XXX 3:1 5:0 12. Пирин 1941 II (Разлог) 0:2 0:3 0:3* 3:4 0:3* 1:1 0:3 7:4 1:1 3:1 3:0 XXX 7:0 13. Ураган 1970 (Горно Драглище) 2:10 3:11 0:2 1:9 0:3 1:8 1:8 3:8 2:8 3:3 1:7 3:3 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

2 юни 2024 г., неделя, 18:00 ч:
в Симитли, ст."Арена Симитли":
Локомотив (Дамяница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)           0:3 (0:1) 

нагоре


"Б" ОГ Благоевград

Подгрупа "Струма"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ФК Спортист 1959 (Падеш) 22 16 3 3 87:25 51 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Огражден 1955 (Първомай) 22 16 2 4 76:25 50 [-] 3. Струма 1948 (Марикостиново) 22 14 2 6 76:40 44 4. Подгорец (Коларово) 22 12 3 7 67:36 39 5. Изстребител 2020 (Ново Делчево) 22 12 2 8 45:36 38 6. Калабак (Самуилово) 22 12 1 9 54:42 37 7. Яворница (Яворница) 22 11 1 10 51:54 34 8. Граничар 2022 (Логодаж) 22 9 4 9 49:40 31 9. Ураган (Михнево) 22 6 5 11 41:51 23 10. Градешница (Долна Градешница) 22 5 3 14 38:81 18 11. Спортист 2022 (Струма) 22 5 0 17 31:80 15 12. Стрела (Петрич) 22 1 0 21 33:138 3
Бележки - Огражден 1955 (Първомай), 13-и в "А" ОГ "Струма" през изминалия сезон; изпада в "Б" ОГ "Струма". - Левуново 2014 (Левуново), 1-и в "Б" ОГ "Струма" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ "Струма". - Граничар 2022 (Логодаж) играе домакинските си мачове в Рилци освен ако не е посочено друго. - Стрела (Петрич) играе домакинските си мачове в Кърналово освен ако не е посочено друго. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Спортист 2022 (Струма) - Калабак (Самуилово) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Струма 1948 (Марикостиново) 3:0 Подгорец (Коларово) - Стрела (Петрич) 10:1 (3:1) Ураган (Михнево) - Градешница (Долна Градешница) 1:1 (1:0) Огражден 1955 (Първомай) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:2 (3:0) Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Яворница (Яворница) отложен 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Яворница (Яворница) 3:1 II кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Калабак (Самуилово) - Яворница (Яворница) 7:0 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Изстребител 2020 (НД) 5:0 Градешница (Д.Градешница) - Огражден 1955 (Първомай) отложен в Кърналово: Стрела (Петрич) - Ураган (Михнево) 2:4 Струма 1948 (Марикостиново) - Подгорец (Коларово) 5:4 Спортист 2022 (Струма) - Граничар 2022 (Логодаж) 2:1 2 декември 2023 г., събота, 15:00 ч: Градешница (Д.Градешница) - Огражден 1955 (Първомай) 1:4 III кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Калабак (Самуилово) 1:1 Подгорец (Коларово) - Спортист 2022 (Струма) 3:0 Ураган (Михнево) - Струма 1948 (Марикостиново) 2:4 Огражден 1955 (Първомай) - Стрела (Петрич) 8:1 Изстребител 2020 (НД) - Градешница (Долна Градешница) 7:0 Яворница (Яворница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:2 IV кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Калабак (Самуилово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) отложен Градешница (Долна Градешница) - Яворница (Яворница) 2:3 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 0:3 Струма 1948 (Марикостиново) - Огражден 1955 (Първомай) 1:3 Спортист 2022 (Струма) - Ураган (Михнево) 4:5 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Подгорец (Коларово) 2:4 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Калабак (Самуилово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:6 (0:4) V кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово) 0:3 Ураган (Михнево) - Граничар 2022 (Логодаж) 1:1 Огражден 1955 (Първомай) - Спортист 2022 (Струма) 9:0 Изстребител 2020 (НД) - Струма 1948 (Марикостиново) 1:0 Яворница (Яворница) - Стрела (Петрич) 10:2 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Градешница (Д.Градешница) 9:1 VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Калабак (Самуилово) - Градешница (Долна Градешница) 4:2 в Кърналово: Стрела (Петрич) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:5 Струма 1948 (Марикостиново) - Яворница (Яворница) отложен Спортист 2022 (Струма) - Изстребител 2020 (НД) 1:2 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Огражден 1955 (Първомай) 0:4 Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево) 5:1 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Струма 1948 (Марикостиново) - Яворница (Яворница) 3:1 VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово) 0:1 Огражден 1955 (Първомай) - Подгорец (Коларово) 2:1 Изстребител 2020 (НД) - Граничар 2022 (Логодаж) 2:0 Яворница (Яворница) - Спортист 2022 (Струма) 3:0 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Струма 1948 (Марикостиново) 2:0 Градешница (Долна Градешница) - Стрела (Петрич) 6:0 VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Калабак (Самуилово) - Стрела (Петрич) 5:2 Струма 1948 (Марикостиново) - Градешница (Д.Градешница) 3:0 Спортист 2022 (Струма) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:7 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Яворница (Яворница) 2:4 Подгорец (Коларово) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:1 Ураган (Михнево) - Огражден 1955 (Първомай) 5:3 IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) отложен Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Ураган (Михнево) отложен Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) отложен ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) отложен Градешница (Долна Градешница) - Спортист 2022 (Струма) отложен в Кърналово: Стрела (Петрич) - Струма 1948 (Марикостиново) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) 3:0 Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Ураган (Михнево) 2:0 Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) отложен ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) отложен Градешница (Долна Градешница) - Спортист 2022 (Струма) 3:0 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Струма 1948 (Марикостиново) 3:7 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) 1:1 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) 0:5 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Калабак (Самуилово) - Струма 1948 (Марикостиново) 5:1 Спортист 2022 (Струма) - Стрела (Петрич) 0:3 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Градешница (Долна Градешница) 6:1 Подгорец (Коларово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 4:2 Ураган (Михнево) - Яворница (Яворница) 0:2 Огражден 1955 (Първомай) - Изстребител 2020 (НД) 2:3 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Калабак (Самуилово) 1:0 Яворница (Яворница) - Огражден 1955 (Първомай) 2:0 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Ураган (Михнево) 3:0 Градешница (Долна Градешница) - Подгорец (Коларово) 2:1 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Граничар 2022 (Логодаж) 0:3 Струма 1948 (Марикостиново) - Спортист 2022 (Струма) 3:0 IX кръг - отложени мачове 25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Огражден 1955 (Първомай) - Калабак (Самуилово) 3:0 Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Ураган (Михнево) 2:0 Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) отложен ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) отложен Градешница (Долна Градешница) - Спортист 2022 (Струма) 3:0 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Струма 1948 (Марикостиново) 3:7 II кръг - отложен мач 2 декември 2023 г., събота, 15:00 ч: Градешница (Д.Градешница) - Огражден 1955 (Първомай) 1:4 I кръг - отложен мач 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Яворница (Яворница) 3:1 IV кръг - отложен мач 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Калабак (Самуилово) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:6 (0:4) VI кръг - отложен мач 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Струма 1948 (Марикостиново) - Яворница (Яворница) 3:1 IX кръг - отложен мач 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Граничар 2022 (Логодаж) 1:1 XII кръг 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Калабак (Самуилово) - Спортист 2022 (Струма) 3:2 Струма 1948 (Марикостиново) - Граничар 2022 (Логодаж) 3:1 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Подгорец (Коларово) 0:5 Градешница (Долна Градешница) - Ураган (Михнево) 5:5 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Огражден 1955 (Първомай) 2:1 Яворница (Яворница) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:0 XIII кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Яворница (Яворница) - Калабак (Самуилово) 4:3 Изстребител 2020 (НД) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:3 Огражден 1955 (Първомай) - Градешница (Д.Градешница) 7:0 Ураган (Михнево) - Стрела (Петрич) 5:2 Подгорец (Коларово) - Струма 1948 (Марикостиново) 1:1 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Спортист 2022 (Струма) 4:1 XIV кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Калабак (Самуилово) - Граничар 2022 (Логодаж) 2:3 Спортист 2022 (Струма) - Подгорец (Коларово) 5:4 Струма 1948 (Марикостиново) - Ураган (Михнево) 2:2 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай) 2:12 Градешница (Долна Градешница) - Изстребител 2020 (НД) 1:1 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Яворница (Яворница) 4:0 XV кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Калабак (Самуилово) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Яворница (Яворница) - Градешница (Долна Градешница) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Стрела (Петрич) 5:1 Огражден 1955 (Първомай) - Струма 1948 (Марикостиново) 3:2 Ураган (Михнево) - Спортист 2022 (Струма) 3:0 Подгорец (Коларово) - Граничар 2022 (Логодаж) 2:0 XVI кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово) 2:3 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Ураган (Михнево) 3:0 Спортист 2022 (Струма) - Огражден 1955 (Първомай) 0:2 Струма 1948 (Марикостиново) - Изстребител 2020 (НД) 4:0 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Яворница (Яворница) 2:6 Градешница (Д.Градешница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:5 XVII кръг 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Градешница (Долна Градешница) - Калабак (Самуилово) 1:4 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Стрела (Петрич) 15:2 Яворница (Яворница) - Струма 1948 (Марикостиново) 1:4 Изстребител 2020 (НД) - Спортист 2022 (Струма) 7:0 Огражден 1955 (Първомай) - Граничар 2022 (Логодаж) 3:1 Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово) 2:2 XVIII кръг 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево) 3:1 Подгорец (Коларово) - Огражден 1955 (Първомай) 0:0 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Изстребител 2020 (НД) 3:1 Спортист 2022 (Струма) - Яворница (Яворница) 4:1 Струма 1948 (Марикостиново) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:2 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Градешница (Долна Градешница) 4:6 XIX кръг 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: в Кърналово: Стрела (Петрич) - Калабак (Самуилово) 0:3 Градешница (Д.Градешница) - Струма 1948 (Марикостиново) 0:5 сл. * * - прекратен по вина на домакините. ФК Спортист 1959 (Падеш) - Спортист 2022 (Струма) 3:0 Яворница (Яворница) - Граничар 2022 (Логодаж) 2:3 Изстребител 2020 (Ново Делчево) - Подгорец (Коларово) 4:2 Огражден 1955 (Първомай) - Ураган (Михнево) 1:0 XX кръг 27 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Калабак (Самуилово) - Огражден 1955 (Първомай) 1:2 Ураган (Михнево) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:0 сл. Подгорец (Коларово) - Яворница (Яворница) 5:0 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:1 Спортист 2022 (Струма) - Градешница (Долна Градешница) 4:2 Струма 1948 (Марикостиново) - Стрела (Петрич) 9:2 IX кръг - отложен мач 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Яворница (Яворница) - Подгорец (Коларово) 0:5 XXI кръг 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Струма 1948 (Марикостиново) - Калабак (Самуилово) 7:0 в Кърналово: Стрела (Петрич) - Спортист 2022 (Струма) 0:3 Градешница (Долна Градешница) - Граничар 2022 (Логодаж) 3:2 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Подгорец (Коларово) 3:0 Яворница (Яворница) - Ураган (Михнево) 3:0 Изстребител 2020 (НД) - Огражден 1955 (Първомай) 1:1 * * - първоначално 1:1, в последствие Огражден 1955 подава жалба за нередовен играч на домакините, която на 15 май 2024 г. е отхвърлена от СТК, но на 17 май 2024 г. е уважена от ОС на БФС - Благоевград, при което е присъдена служебна победа с 3:0 за Огражден 1955. ФК Спортист 1959 (Падеш) на свой ред подава жалба срещу решението, което е определящо за първото място в групата, на 28 май 2024 г. УС на АФЛ отменя решението на ОС Благоевград от 17 май и първоначалният резултат е възстановен. XXII кръг 18 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Калабак (Самуилово) - Изстребител 2020 (Ново Делчево) 3:0 сл. Огражден 1955 (Първомай) - Яворница (Яворница) 3:0 Ураган (Михнево) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:2 Подгорец (Коларово) - Градешница (Долна Градешница) 3:0 в Рилци: Граничар 2022 (Логодаж) - Стрела (Петрич) 8:2 Спортист 2022 (Струма) - Струма 1948 (Марикостиново) 4:9
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ФК Спортист 1959 (Падеш) XXX 2:1 2:0 3:0 5:0 3:0* 4:0 1:1 3:0 9:1 3:0 15:2 2. Огражден 1955 (Първомай) 3:2 XXX 3:2 2:1 2:3 3:0 3:0 3:1 1:0 7:0 9:0 8:1 3. Струма 1948 (Марикостиново) 3:2 1:3 XXX 5:4 4:0 7:0 3:1 3:1 2:2 3:0 3:0 9:2 4. Подгорец (Коларово) 4:2 0:0 1:1 XXX 3:1 0:3 5:0 2:0 5:1 3:0 3:0 10:1 5. Изстребител 2020 (Ново Делчево) 1:3 1:1 1:0 4:2 XXX 1:0 3:1 2:0 2:0 7:0 7:0 5:1 6. Калабак (Самуилово) 1:6 1:2 5:1 2:3 3:0* XXX 7:0 2:3 3:1 4:2 3:2 5:2 7. Яворница (Яворница) 2:2 2:0 1:4 0:5 3:0 4:3 XXX 2:3 3:0 3:0* 3:0 10:2 8. Граничар 2022 (Логодаж) 1:1 0:4 3:0 2:4 3:1 1:1 2:4 XXX 3:0 6:1 4:1 8:2 9. Ураган (Михнево) 1:2 5:3 2:4 2:2 3:0* 0:1 0:2 1:1 XXX 1:1 3:0 5:2 10. Градешница (Долна Градешница) 1:5 1:4 0:5* 2:1 1:1 1:4 2:3 3:2 5:5 XXX 3:0 6:0 11. Спортист 2022 (Струма) 1:7 0:2 4:9 5:4 1:2 0:3* 4:1 2:1 4:5 4:2 XXX 0:3 12. Стрела (Петрич) 2:5 2:12 3:7 0:5 0:3 0:3 2:6 0:3 2:4 4:6 0:3 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Места" изток

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Слащен 2007 (Слащен) 16 13 2 1 62:14 41 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Върбица 2008 (Ореше) 15 13 0 2 64:13 39 3. ФК Туховища (Туховища) 16 10 2 4 53:31 32 4. Кочан (Кочан) 16 9 3 4 44:42 30 5. Плетена (Плетена) 16 8 1 7 47:29 25 6. Спартак (Долно Дряново) 15 5 1 9 31:36 16 [+] 7. Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 16 4 2 10 18:55 14 8. Бистрица 2008 (Абланица) 16 2 1 13 9:56 7 9. Балкан (Крушево) 16 1 0 15 19:71 3
Бележки - Спартак (Долно Дряново) се включва в групата. - Балкан (Крушево) играе домакинските си мачове в Ореше освен ако не е посочено друго. - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) играе домакинските си мачове на в Огняново освен ако не е посочено друго. I кръг 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан) 10:0 Върбица 2008 (Ореше) - Балкан (Крушево) 6:1 Плетена (Плетена) - ФК Туховища (Туховища) 3:1 в Огняново: Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Спартак (Долно Дряново) 1:2 Бистрица 2008 (Абланица) почива II кръг 17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: ФК Туховища (Туховища) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 10:1 в Ореше: Балкан (Крушево) - Плетена (Плетена) 1:5 Кочан (Кочан) - Върбица 2008 (Ореше) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Бистрица 2008 (Абланица) - Слащен 2007 (Слащен) 0:1 Спартак (Долно Дряново) почива III кръг 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Върбица 2008 (Ореше) - Бистрица 2008 (Абланица) 7:0 Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан) 6:0 в Огняново: Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) - Балкан (Крушево) 1:0 Спартак (Долно Дряново) - ФК Туховища (Туховища) 2:3 Слащен 2007 (Слащен) почива IV кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: в Ореше: Балкан (Крушево) - Спартак (Долно Дряново) 1:9 Кочан (Кочан) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 5:2 Бистрица 2008 (Абланица) - Плетена (Плетена) 0:3 Слащен 2007 (Слащен) - Върбица 2008 (Ореше) 3:2 ФК Туховища (Туховища) почива V кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) отложен в Огняново: Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Бистрица 2008 (Абланица) 4:1 Спартак (Долно Дряново) - Кочан (Кочан) 0:3 сл. * * - първоначално 4:1, в последствие на Спартак е присъдена служебна загуба заради липса на правоспособно медицинско лице. ФК Туховища (Туховища) - Балкан (Крушево) 11:3 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) 1:2 Върбица 2008 (Ореше) почива VI кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Кочан (Кочан) - ФК Туховища (Туховища) 3:2 Бистрица 2008 (Абланица) - Спартак (Долно Дряново) 1:0 Слащен 2007 (Слащен) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 6:0 Върбица 2008 (Ореше) - Плетена (Плетена) 4:0 Балкан (Крушево) почива VII кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: в Огняново: Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Върбица 2008 (Ореше) 1:5 Спартак (Долно Дряново) - Слащен 2007 (Слащен) 1:2 ФК Туховища (Туховища) - Бистрица 2008 (Абланица) 6:1 в Ореше: Балкан (Крушево) - Кочан (Кочан) 0:1 Плетена (Плетена) почива VIII кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Бистрица 2008 (Абланица) - Балкан (Крушево) отложен Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища) отложен Върбица 2008 (Ореше) - Спартак (Долно Дряново) отложен Плетена (Плетена) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) отложен 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Бистрица 2008 (Абланица) - Балкан (Крушево) 2:1 Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища) 6:0 Върбица 2008 (Ореше) - Спартак (Долно Дряново) анулиран * * - прекратен по вина на двата отбора. Плетена (Плетена) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 6:0 Кочан (Кочан) почива IX кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак (Долно Дряново) - Плетена (Плетена) 2:2 ФК Туховища (Туховища) - Върбица 2008 (Ореше) 2:0 в Ореше: Балкан (Крушево) - Слащен 2007 (Слащен) 0:8 Кочан (Кочан) - Бистрица 2008 (Абланица) 7:0 Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) почива VIII кръг - отложени мачове 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Бистрица 2008 (Абланица) - Балкан (Крушево) 2:1 Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища) 6:0 Върбица 2008 (Ореше) - Спартак (Долно Дряново) анулиран * * - прекратен по вина на двата отбора. Плетена (Плетена) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 6:0 V кръг - отложен мач 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен) 1:2 X кръг 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен) 1:1 в Ореше: Балкан (Крушево) - Върбица 2008 (Ореше) 0:3 ФК Туховища (Туховища) - Плетена (Плетена) 1:0 Спартак (Долно Дряново) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 4:1 Бистрица 2008 (Абланица) почива XI кръг 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в Огняново: Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - ФК Туховища (Туховища) 0:2 Плетена (Плетена) - Балкан (Крушево) 7:3 Върбица 2008 (Ореше) - Кочан (Кочан) 7:3 Слащен 2007 (Слащен) - Бистрица 2008 (Абланица) 5:0 Спартак (Долно Дряново) почива XII кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Бистрица 2008 (Абланица) - Върбица 2008 (Ореше) 0:3 Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена) 5:2 в Ореше: Балкан (Крушево) - Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 0:2 ФК Туховища (Туховища) - Спартак (Долно Дряново) 2:0 Слащен 2007 (Слащен) почива XIII кръг 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Спартак (Долно Дряново) - Балкан (Крушево) 5:1 в Огняново: Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) - Кочан (Кочан) 1:1 Плетена (Плетена) - Бистрица 2008 (Абланица) 3:0 Върбица 2008 (Ореше) - Слащен 2007 (Слащен) 4:0 ФК Туховища (Туховища) почива XIV кръг 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена) 3:0 Бистрица 2008 (Абланица) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 1:1 Кочан (Кочан) - Спартак (Долно Дряново) 4:1 в Ореше: Балкан (Крушево) - ФК Туховища (Туховища) 1:2 Върбица 2008 (Ореше) почива XV кръг 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: ФК Туховища (Туховища) - Кочан (Кочан) отложен Спартак (Долно Дряново) - Бистрица 2008 (Абланица) 3:0 в Огняново: Горно Дряново 2022 (Г.Др.) - Слащен 2007 (Слащен) 1:3 Плетена (Плетена) - Върбица 2008 (Ореше) 2:4 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: ФК Туховища (Туховища) - Кочан (Кочан) 5:5 Балкан (Крушево) почива XVI кръг 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Върбица 2008 (Ореше) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.) 8:0 Слащен 2007 (Слащен) - Спартак (Долно Дряново) 4:0 Бистрица 2008 (Абланица) - ФК Туховища (Туховища) 0:3 сл. * * - първоначално 0:0, в последствие на Бистрица 2008 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Кочан (Кочан) - Балкан (Крушево) 3:0 Плетена (Плетена) почива XVII кръг 27 април 2024 г., събота, 16:00 ч: в Ореше: Балкан (Крушево) - Бистрица 2008 (Абланица) 6:1 ФК Туховища (Туховища) - Слащен 2007 (Слащен) 3:3 Спартак (Долно Дряново) - Върбица 2008 (Ореше) 1:5 в Огняново: Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) - Плетена (Плетена) 2:1 Кочан (Кочан) почива XV кръг - отложен мач 4 май 2024 г., събота, 17:00 ч: ФК Туховища (Туховища) - Кочан (Кочан) 5:5 XVIII кръг 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Плетена (Плетена) - Спартак (Долно Дряново) 6:1 Върбица 2008 (Ореше) - ФК Туховища (Туховища) 3:0 Слащен 2007 (Слащен) - Балкан (Крушево) 5:1 Бистрица 2008 (Абланица) - Кочан (Кочан) 2:3 Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Слащен 2007 (Слащен) XXX 3:2 6:0 10:0 3:0 4:0 6:0 5:0 5:1 2. Върбица 2008 (Ореше) 4:0 XXX 3:0 7:3 4:0 --- 8:0 7:0 6:1 3. ФК Туховища (Туховища) 3:3 2:0 XXX 5:5 1:0 2:0 10:1 6:1 11:3 4. Кочан (Кочан) 1:1 0:3* 3:2 XXX 5:2 4:1 5:2 7:0 3:0 5. Плетена (Плетена) 1:2 2:4 3:1 6:0 XXX 6:1 6:0 3:0 7:3 6. Спартак (Долно Дряново) 1:2 1:5 2:3 0:3* 2:2 XXX 4:1 3:0 5:1 7. Горно Дряново 2022 (Горно Дряново) 1:3 1:5 0:2 1:1 2:1 1:2 XXX 4:1 1:0 8. Бистрица 2008 (Абланица) 0:1 0:3 0:3* 2:3 0:3 1:0 1:1 XXX 2:1 9. Балкан (Крушево) 0:8 0:3 1:2 0:1 1:5 1:9 0:2 6:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Места" запад

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Блатска (Блатска) 18 17 0 1 74:16 51 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Авангард 1973 (Бачево) 18 14 2 2 54:13 44 [+][*] 3. Ореляк 1974 (Лъжница) 18 11 2 5 48:32 35 4. Корница 1975 (Корница) 18 11 1 6 62:24 34 5. Юнак 2015 (Баня) 18 8 1 9 44:46 25 6. Краище 2018 (Краище) 18 7 3 8 29:36 24 7. Родопа (Рибново) 18 7 1 10 37:55 22 8. Канина 22 (Гърмен) 18 5 1 12 32:63 16 9. Миньор 2016 (Елешница) 18 3 1 14 20:53 10 [+] 10. Садово 2023 (Садово) 18 1 0 17 6:68 3 [+][*] Изваден
Бележки - Левски (Огняново), 1-и в "Б" ОГ Благоевград - "Места" през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ Благоевград - "Места". - Миньор 2016 (Елешница) се включва в групата. - На 12 декември 2022 г. Авангард (Бачево), изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Авангард 1973 (Бачево) и заявява отбор "Б" ОГ Благоевград - "Места". - На 10 август 2023 г. Садово (Садово), изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Садово 2023 (Садово) и заявява отбор "Б" ОГ Благоевград - "Места". - На 28 март 2024 г. Садово 2023 (Садово) е изваден от групата заради трето неявяване за мач без уважителна причина. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Краище 2018 (Краище) - Садово 2023 (Садово) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Родопа (Рибново) - Авангард 1973 (Бачево) 1:3 Корница 1975 (Корница) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:1 Миньор 2016 (Елешница) - Канина 22 (Гърмен) 5:2 Блатска (Блатска) - Юнак 2015 (Баня) 3:0 II кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Юнак 2015 (Баня) 3:2 Канина 22 (Гърмен) - Блатска (Блатска) 0:5 Ореляк 1974 (Лъжница) - Миньор 2016 (Елешница) 2:1 Авангард 1973 (Бачево) - Корница 1975 (Корница) 2:0 Краище 2018 (Краище) - Родопа (Рибново) 4:0 III кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Родопа (Рибново) - Садово 2023 (Садово) 6:0 Корница 1975 (Корница) - Краище 2018 (Краище) 3:1 Миньор 2016 (Елешница) - Авангард 1973 (Бачево) 0:2 Блатска (Блатска) - Ореляк 1974 (Лъжница) 11:2 Юнак 2015 (Баня) - Канина 22 (Гърмен) 4:3 IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Канина 22 (Гърмен) 3:5 Ореляк 1974 (Лъжница) - Юнак 2015 (Баня) 4:3 Авангард 1973 (Бачево) - Блатска (Блатска) отложен Краище 2018 (Краище) - Миньор 2016 (Елешница) 2:1 Родопа (Рибново) - Корница 1975 (Корница) 2:1 25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Авангард 1973 (Бачево) - Блатска (Блатска) 6:0 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Корница 1975 (Корница) - Садово 2023 (Садово) 8:0 Миньор 2016 (Елешница) - Родопа (Рибново) отложен Блатска (Блатска) - Краище 2018 (Краище) 7:0 Юнак 2015 (Баня) - Авангард 1973 (Бачево) 2:4 Канина 22 (Гърмен) - Ореляк 1974 (Лъжница) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: в Годлево: Миньор 2016 (Елешница) - Родопа (Рибново) 2:2 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Ореляк 1974 (Лъжница) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Авангард 1973 (Бачево) - Канина 22 (Гърмен) 6:1 Краище 2018 (Краище) - Юнак 2015 (Баня) 2:1 Родопа (Рибново) - Блатска (Блатска) 0:4 Корница 1975 (Корница) - Миньор 2016 (Елешница) 7:0 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Миньор 2016 (Елешница) - Садово 2023 (Садово) 3:0 Блатска (Блатска) - Корница 1975 (Корница) 3:0 Юнак 2015 (Баня) - Родопа (Рибново) 7:2 Канина 22 (Гърмен) - Краище 2018 (Краище) 2:1 Ореляк 1974 (Лъжница) - Авангард 1973 (Бачево) 1:1 VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Авангард 1973 (Бачево) отложен Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) отложен Родопа (Рибново) - Канина 22 (Гърмен) отложен Корница 1975 (Корница) - Юнак 2015 (Баня) отложен Миньор 2016 (Елешница) - Блатска (Блатска) отложен 18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Авангард 1973 (Бачево) 0:3 Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:2 Родопа (Рибново) - Канина 22 (Гърмен) 5:1 Корница 1975 (Корница) - Юнак 2015 (Баня) 8:2 Миньор 2016 (Елешница) - Блатска (Блатска) 1:8 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Блатска (Блатска) - Садово 2023 (Садово) 8:0 Юнак 2015 (Баня) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0 Канина 22 (Гърмен) - Корница 1975 (Корница) 1:5 Ореляк 1974 (Лъжница) - Родопа (Рибново) 9:2 Авангард 1973 (Бачево) - Краище 2018 (Краище) 6:0 VIII кръг - отложени мачове 18 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Авангард 1973 (Бачево) 0:3 Краище 2018 (Краище) - Ореляк 1974 (Лъжница) 2:2 Родопа (Рибново) - Канина 22 (Гърмен) 5:1 Корница 1975 (Корница) - Юнак 2015 (Баня) 8:2 Миньор 2016 (Елешница) - Блатска (Блатска) 1:8 IV кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Авангард 1973 (Бачево) - Блатска (Блатска) 6:0 V кръг - отложен мач 3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: в Годлево: Миньор 2016 (Елешница) - Родопа (Рибново) 2:2 X кръг 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Краище 2018 (Краище) 0:3 Авангард 1973 (Бачево) - Родопа (Рибново) 4:0 Ореляк 1974 (Лъжница) - Корница 1975 (Корница) 2:1 Канина 22 (Гърмен) - Миньор 2016 (Елешница) 5:3 Юнак 2015 (Баня) - Блатска (Блатска) 1:3 XI кръг 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Юнак 2015 (Баня) - Садово 2023 (Садово) 3:0 Блатска (Блатска) - Канина 22 (Гърмен) 5:2 Миньор 2016 (Елешница) - Ореляк 1974 (Лъжница) 0:3 Корница 1975 (Корница) - Авангард 1973 (Бачево) 3:0 сл. * * - първоначално 0:2, в последствие на Авангард 1973 е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. Родопа (Рибново) - Краище 2018 (Краище) 2:0 XII кръг 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Родопа (Рибново) 0:3 сл. Краище 2018 (Краище) - Корница 1975 (Корница) 2:2 Авангард 1973 (Бачево) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Ореляк 1974 (Лъжница) - Блатска (Блатска) отложен Канина 22 (Гърмен) - Юнак 2015 (Баня) 2:2 24 април 2024 г., сряда, 11:00 ч: Ореляк 1974 (Лъжница) - Блатска (Блатска) 1:2 * * - датата е приблизителна. XIII кръг 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Канина 22 (Гърмен) - Садово 2023 (Садово) 3:0 сл. Юнак 2015 (Баня) - Ореляк 1974 (Лъжница) 3:2 Блатска (Блатска) - Авангард 1973 (Бачево) отложен Миньор 2016 (Елешница) - Краище 2018 (Краище) 1:2 Корница 1975 (Корница) - Родопа (Рибново) 7:0 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Блатска (Блатска) - Авангард 1973 (Бачево) 1:0 * * - датата е приблизителна. XIV кръг 7 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Корница 1975 (Корница) 0:3 сл. Родопа (Рибново) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0 сл. Краище 2018 (Краище) - Блатска (Блатска) 0:1 Авангард 1973 (Бачево) - Юнак 2015 (Баня) 1:0 Ореляк 1974 (Лъжница) - Канина 22 (Гърмен) 3:0 XV кръг 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Ореляк 1974 (Лъжница) - Садово 2023 (Садово) 3:0 сл. Канина 22 (Гърмен) - Авангард 1973 (Бачево) 1:4 Юнак 2015 (Баня) - Краище 2018 (Краище) 2:1 Блатска (Блатска) - Родопа (Рибново) 4:2 Миньор 2016 (Елешница) - Корница 1975 (Корница) 0:3 сл. XVI кръг 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Миньор 2016 (Елешница) 0:3 сл. Корница 1975 (Корница) - Блатска (Блатска) 1:3 Родопа (Рибново) - Юнак 2015 (Баня) 6:1 Краище 2018 (Краище) - Канина 22 (Гърмен) 3:0 Авангард 1973 (Бачево) - Ореляк 1974 (Лъжница) 3:0 XII кръг - отложен мач 24 април 2024 г., сряда, 11:00 ч: Ореляк 1974 (Лъжница) - Блатска (Блатска) 1:2 * * - датата е приблизителна. XVII кръг 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Авангард 1973 (Бачево) - Садово 2023 (Садово) 3:0 сл. Ореляк 1974 (Лъжница) - Краище 2018 (Краище) 3:0 Канина 22 (Гърмен) - Родопа (Рибново) 4:0 Юнак 2015 (Баня) - Корница 1975 (Корница) 5:2 Блатска (Блатска) - Миньор 2016 (Елешница) 3:0 сл. XIII кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Блатска (Блатска) - Авангард 1973 (Бачево) 1:0 * * - датата е приблизителна. XVIII кръг 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Садово 2023 (Садово) - Блатска (Блатска) 0:3 сл. Миньор 2016 (Елешница) - Юнак 2015 (Баня) 0:3 сл. Корница 1975 (Корница) - Канина 22 (Гърмен) 6:0 сл. * * - прекратен по вина на гостите. Родопа (Рибново) - Ореляк 1974 (Лъжница) 1:4 Краище 2018 (Краище) - Авангард 1973 (Бачево) 3:3
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Блатска (Блатска) XXX 1:0 11:2 3:0 3:0 7:0 4:2 5:2 3:0* 8:0 2. Авангард 1973 (Бачево) 6:0 XXX 3:0 2:0 1:0 6:0 4:0 6:1 3:0* 3:0* 3. Ореляк 1974 (Лъжница) 1:2 1:1 XXX 2:1 4:3 3:0 9:2 3:0 2:1 3:0* 4. Корница 1975 (Корница) 1:3 3:0* 2:1 XXX 8:2 3:1 7:0 6:0* 7:0 8:0 5. Юнак 2015 (Баня) 1:3 2:4 3:2 5:2 XXX 2:1 7:2 4:3 3:0 3:0 6. Краище 2018 (Краище) 0:1 3:3 2:2 2:2 2:1 XXX 4:0 3:0 2:1 3:0* 7. Родопа (Рибново) 0:4 1:3 1:4 2:1 6:1 2:0 XXX 5:1 3:0* 6:0 8. Канина 22 (Гърмен) 0:5 1:4 0:3* 1:5 2:2 2:1 4:0 XXX 5:3 3:0* 9. Миньор 2016 (Елешница) 1:8 0:2 0:3 0:3* 0:3* 1:2 2:2 5:2 XXX 3:0 10. Садово 2023 (Садово) 0:3* 0:3 0:3* 0:3* 3:2 0:3 0:3* 3:5 0:3* XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Места"

                           Финал

18 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
в Гоце Делчев, Градски стадион:
Слащен 2007 (Слащен) - Блатска (Блатска)                  4:2 (2:0) 

нагоре


Страници на отбори

Ветрен (Полена)

нагоре