Елитна група (U-17) 2020/21

Юноши младша възраст (род.2004-05):
« Елитна група (U-17) 2020/21


Първа фаза

Източна група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

25 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч / XIII кръг:
Спартак 1947 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)            - 
25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч / XIII кръг:
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1918 (Варна)                - 
25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч / XIII кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч / XIII кръг:
Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора)                     - 
25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч / XIII кръг:
Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Дунав (Русе) - Черно море (Варна)                          - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Пловдив) 12 12 0 0 42:9 36 2. Локомотив 1926 (Пловдив) 12 9 1 2 38:13 28 3. Лудогорец 1945 (Разград) 12 9 0 3 32:10 27 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Черно море (Варна) 12 8 2 2 30:12 26 5. Спартак 1947 (Пловдив) 12 6 4 2 24:11 22 [+] [0 1 0 0:0 1, +13 обща ГР] 6. Берое (Стара Загора) 12 7 1 4 25:17 22 [0 1 0 0:0 1, +8 обща ГР] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Дунав (Русе) 12 4 3 5 17:19 15 8. Спартак 1918 (Варна) 12 2 3 7 11:24 9 [0 1 0 0:0 1, -13 обща ГР] 9. Черноморец 1919 (Бургас) 12 2 3 7 13:32 9 [+] [0 1 0 0:0 1, -19 обща ГР] ------------------------------------------------------------------- 10. Арда 1924 (Кърджали) 12 2 1 9 11:29 7 [+] 11. Сокол (Марково) 12 2 0 10 12:36 6 12. Добруджа 1919 (Добрич) 12 0 0 12 11:54 0 [+]
I кръг 7 август 2020 г., петък, 10:00 ч: Сокол (Марково) - Черно море (Варна) 0:4 7 август 2020 г., петък, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 6:1 7 август 2020 г., петък, 11:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив) 1:3 Дунав (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 7 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) 1:2 Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 II кръг 15 август 2020 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) 2:1 15 август 2020 г., събота, 11:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:6 Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 3:1 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:0 Черно море (Варна) - Дунав (Русе) 1:0 Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково) 1:0 III кръг 19 август 2020 г., сряда, 10:00 ч: Сокол (Марково) - Спартак 1918 (Варна) 4:1 19 август 2020 г., сряда, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) 0:1 19 август 2020 г., сряда, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора) 0:1 19 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 0:3 Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (0:0) Черноморец 1919 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 7:1 IV кръг 23 август 2020 г., неделя, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1947 (Пловдив) 2:2 23 август 2020 г., неделя, 11:30 ч: Ботев (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 6:0 Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 4:1 в кк Чайка, НСБ "Спортпалас": Спартак 1918 (Варна) - Дунав (Русе) 1:2 в Момчилград: Арда 1924 (Кърджали) - Сокол (Марково) 2:1 V кръг 27 август 2020 г., четвъртък, 11:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 27 август 2020 г., четвъртък, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Арда 1924 (Кърджали) 6:0 Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3 27 август 2020 г., четвъртък, 18:00 ч: Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив) 1:5 Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 0:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна) 1:2 VI кръг 30 август 2020 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:1 Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 30 август 2020 г., неделя, 11:30 ч: Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:2 (1:1) Video Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 6:0 30 август 2020 г., неделя, 17:00 ч: Сокол (Марково) - Дунав (Русе) 0:2 30 август 2020 г., неделя, 17:30 ч: Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 7:0 VII кръг 11 септември 2020 г., петък, 17:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 12 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив) 0:4 Лудогорец 1945 (Разград) - Сокол (Марково) 3:1 Добруджа 1919 (Добрич) - Берое (Стара Загора) 3:4 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 3:0 13 септември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) 4:1 VIII кръг 19 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 2:1 Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 19 септември 2020 г., събота, 12:00 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:3 19 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:2 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Сокол (Марково) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:4 Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 IX кръг 29 септември 2020 г., вторник, 10:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Арда 1924 (Кърджали) 0:3 29 септември 2020 г., вторник, 12:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 2:1 Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 4:2 29 септември 2020 г., вторник, 15:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Дунав (Русе) 0:0 29 септември 2020 г., вторник, 16:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Сокол (Марково) 1:0 30 септември 2020 г., сряда, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 1:2 X кръг 3 октомври 2020 г., събота, 09:30 ч: Сокол (Марково) - Добруджа 1919 (Добрич) 4:1 3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) 1:1 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:3 3 октомври 2020 г., събота, 15:30 ч: Дунав (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 4 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1947 (Пловдив) 5:1 4 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) 3:2 XI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:4 10 октомври 2020 г., събота, 15:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе) 3:4 Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково) 7:0 11 октомври 2020 г., неделя, 12:30 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 14 октомври 2020 г., сряда, 10:00 ч: Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) 2:0 14 октомври 2020 г., сряда, 15:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:1 XII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Сокол (Марково) 5:0 18 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч: Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) 5:1 18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) 2:1 Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:3 Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе) 5:0 XIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 09:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - 25 октомври 2020 г., неделя, 10:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1918 (Варна) - 25 октомври 2020 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора) - 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) - Черно море (Варна) - XIV кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - 1 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Сокол (Марково) - 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 1919 (Бургас) - XV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 12:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Пловдив) - 8 ноември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Черно море (Варна) - 8 ноември 2020 г., неделя, 12:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - 8 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Сокол (Марково) - Арда 1924 (Кърджали) - 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - XVI кръг 28 ноември 2020 г., събота: Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково) - Арда 1924 (Кърджали) - Дунав (Русе) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - XVII кръг 5 декември 2020 г., събота: Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) - Дунав (Русе) - Сокол (Марково) - XVIII кръг пролет 2021: Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе) - Сокол (Марково) - Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XIX кръг Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе) - XX кръг Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав (Русе) - Спартак 1947 (Пловдив) - Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - XXI кръг Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Добруджа 1919 (Добрич) - Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав (Русе) - Спартак 1947 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXII кръг Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) - Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) - Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX 3:2 -:- 2:1 -:- 3:2 -:- 5:1 5:0 -:- -:- 6:0 2. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- XXX 3:1 4:1 -:- -:- 5:0 2:1 4:1 -:- 7:0 -:- 3. Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 -:- XXX 0:1 5:1 -:- -:- 3:0 -:- -:- 3:1 6:1 4. Черно море (Варна) -:- -:- -:- XXX 2:2 4:2 1:0 -:- -:- 2:0 5:0 6:0 5. Спартак 1947 (Пловдив) 0:1 1:0 -:- -:- XXX 0:0 0:0 -:- 3:0 3:0 -:- -:- 6. Берое (Стара Загора) -:- 2:3 0:2 -:- -:- XXX -:- 2:0 7:0 2:1 1:0 -:- 7. Дунав (Русе) 0:4 2:2 0:1 -:- -:- 0:1 XXX -:- 1:1 6:0 -:- -:- 8. Спартак 1918 (Варна) 1:3 -:- -:- 1:1 1:1 -:- 1:2 XXX -:- 2:1 -:- 2:0 9. Черноморец 1919 (Бургас) -:- -:- 0:4 1:2 0:3 -:- -:- 0:0 XXX -:- 1:0 7:1 10. Арда 1924 (Кърджали) 0:3 1:3 0:3 -:- -:- 1:2 -:- -:- 2:2 XXX 2:1 -:- 11. Сокол (Марково) 1:5 -:- -:- 0:4 1:4 -:- 0:2 4:1 -:- -:- XXX 4:1 12. Добруджа 1919 (Добрич) -:- 0:3 1:3 -:- 1:6 3:4 3:4 -:- -:- 0:3 -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Западна група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

25 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч / XIII кръг:
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                      - 
25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч / XIII кръг:
Левски (София) - Спартак 1919 (Плевен)                     - 
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             - 
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)                - 
Национал (София) - Локомотив София 1929 (София)            - 
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 12 12 0 0 69:2 36 2. Септември (София) 12 9 0 3 55:16 27 [1 0 0 2:0 3] 3. Пирин (Благоевград) 12 9 0 3 35:15 27 [+] [0 0 1 0:2 0] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Славия 1913 (София) 12 8 1 3 39:18 25 [1 0 0 3:2 3] 5. ЦСКА (София) 12 8 1 3 25:14 25 [0 0 1 2:3 0] 6. Национал (София) 12 6 1 5 35:27 19 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 7. Етър ВТ (Велико Търново) 12 5 2 5 29:24 17 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 12 4 1 7 22:42 13 9. Спартак 1919 (Плевен) 12 2 3 7 19:50 9 [+] [1 0 0 4:1 3] ------------------------------------------------------------------- 10. Локомотив София 1929 (София) 12 3 0 9 13:44 9 [+] [0 0 1 1:4 0] 11. Левски Раковски (София) 12 1 1 10 15:43 4 12. Монтана 1921 (Монтана) 12 0 0 12 5:66 0 [+]
I кръг 7 август 2020 г., петък, 10:00 ч: Септември (София) - ЦСКА (София) 0:1 7 август 2020 г., петък, 11:30 ч: Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0 7 август 2020 г., петък, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) 3:0 Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен) 4:1 Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 10:0 8 август 2020 г., събота, 18:00 ч: в кв.Бояна, София, ст."НФБ": Левски Раковски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 II кръг 14 август 2020 г., петък, 11:00 ч: в Герман: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 15 август 2020 г., събота, 10:30 ч: Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София) 5:3 Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 4:3 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана) 3:0 Спартак 1919 (Плевен) - Левски (София) 1:8 Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) 1:3 III кръг 19 август 2020 г., сряда, 10:00 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 19 август 2020 г., сряда, 11:30 ч: Национал (София) - Септември (София) 0:6 Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:2 19 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) 2:1 Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 6:0 Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1919 (Плевен) 0:6 IV кръг 23 август 2020 г., неделя, 10:00 ч: в Герман: Септември (София) - Левски Раковски (София) 7:0 23 август 2020 г., неделя, 11:30 ч: в Падеш: Пирин (Благоевград) - Национал (София) 1:2 23 август 2020 г., неделя, 15:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) 10:0 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: ЦСКА (София) - Спартак 1919 (Плевен) 1:1 в София, стар ст."Академик" /при IV километър/: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София) 0:6 Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) 1:6 V кръг 27 август 2020 г., четвъртък, 10:30 ч: в кв.Бояна, София, ст."НФБ": Левски Раковски (София) - Пирин (Благоевград) 3:5 27 август 2020 г., четвъртък, 11:30 ч: Национал (София) - ЦСКА (София) 1:4 Славия 1913 (София) - Септември (София) 3:4 27 август 2020 г., четвъртък, 18:00 ч: Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) 10:0 Монтана 1921 (Монтана) - Витоша (Бистрица) 1:4 Спартак 1919 (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 VI кръг 30 август 2020 г., неделя, 10:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:4 30 август 2020 г., неделя, 16:30 ч: Витоша (Бистрица) - Спартак 1919 (Плевен) 4:1 30 август 2020 г., неделя, 17:30 ч: ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 Локомотив София 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 2:0 Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 2:1 Национал (София) - Левски Раковски (София) 5:0 VII кръг 12 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - ЦСКА (София) 0:4 12 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 4:3 Левски (София) - Пирин (Благоевград) 2:1 (1:1) Video 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) 1:7 Спартак 1919 (Плевен) - Локомотив София 1929 (София) 4:1 Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) 3:1 VIII кръг 19 септември 2020 г., събота, 11:30 ч: ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 Национал (София) - Левски (София) 0:3 19 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: Септември (София) - Спартак 1919 (Плевен) 12:0 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 3:2 20 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София) 0:4 20 септември 2020 г., неделя, 16:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:5 IX кръг 29 септември 2020 г., вторник, 11:30 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Пирин (Благоевград) 0:6 29 септември 2020 г., вторник, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:2 29 септември 2020 г., вторник, 15:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Национал (София) 0:1 Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) 3:4 29 септември 2020 г., вторник, 16:00 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) 5:0 (3:0) Video Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 X кръг 3 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7:0 3 октомври 2020 г., събота, 12:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) 0:1 3 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - Спартак 1919 (Плевен) 6:1 3 октомври 2020 г., събота, 15:30 ч: Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Монтана 1921 (Монтана) 5:1 3 октомври 2020 г., събота, 17:00 ч: ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 XI кръг 10 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград) 1:4 10 октомври 2020 г., събота, 15:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) 0:4 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Спартак 1919 (Плевен) - Левски Раковски (София) 2:2 Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) 2:2 14 октомври 2020 г., сряда, 15:30 ч: Левски (София) - ЦСКА (София) 3:0 (3:0) Video Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 0:4 XII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) 2:4 18 октомври 2020 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) 1:5 18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Левски Раковски (София) 2:1 Спартак 1919 (Плевен) - Славия 1913 (София) 1:5 Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София) 0:11 18 октомври 2020 г., неделя, 17:00 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 4:2 XIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 14:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) - 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Левски (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - XIV кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Септември (София) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) - 1 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - XV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) - 8 ноември 2020 г., неделя, 13:00 ч: Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски Раковски (София) - Септември (София) - 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1919 (Плевен) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - XVI кръг 28 ноември 2020 г., събота: ЦСКА (София) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) - Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1919 (Плевен) - XVII кръг 5 декември 2020 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Левски Раковски (София) - Национал (София) - XVIII кръг пролет 2021: ЦСКА (София) - Левски Раковски (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Левски (София) - Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) - XIX кръг Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) - Левски (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) - XX кръг ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София) - Левски (София) - Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1919 (Плевен) - Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица) - XXI кръг Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Левски Раковски (София) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - XXII кръг ЦСКА (София) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Левски Раковски (София) - Спартак 1919 (Плевен) - Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX -:- 2:1 -:- 3:0 -:- 6:0 -:- -:- 10:0 5:0 10:0 2. Септември (София) 0:4 XXX 2:0 -:- 0:1 -:- -:- 7:0 12:0 -:- 7:0 -:- 3. Пирин (Благоевград) -:- -:- XXX 2:1 2:1 1:2 3:0 -:- -:- 3:0 -:- 3:2 4. Славия 1913 (София) 0:1 3:4 -:- XXX 3:2 4:3 -:- 2:2 4:1 -:- -:- -:- 5. ЦСКА (София) -:- 4:2 -:- -:- XXX -:- 2:1 2:1 1:1 1:0 -:- 3:0 6. Национал (София) 0:3 0:6 -:- -:- 1:4 XXX -:- 8:0 6:1 -:- 5:0 -:- 7. Етър ВТ (Велико Търново) -:- 3:4 -:- 1:3 -:- 2:2 XXX 3:1 -:- -:- 2:1 10:0 8. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:6 -:- 1:4 -:- -:- 2:4 -:- XXX 4:1 2:1 5:3 -:- 9. Спартак 1919 (Плевен) 1:8 -:- 0:6 1:5 -:- -:- 1:1 -:- XXX 4:1 2:2 -:- 10. Локомотив София 1929 (София) -:- 0:4 1:5 1:6 -:- 4:3 1:5 -:- -:- XXX -:- 2:0 11. Левски Раковски (София) -:- -:- 3:5 0:4 0:4 -:- 0:1 -:- -:- 1:2 XXX 5:1 12. Монтана 1921 (Монтана) 0:11 1:7 -:- 0:4 -:- 0:1 -:- 1:4 0:6 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

нагоре


Втора фаза

Втора група

нагоре


Втора фаза

Трета група

нагоре