Елитна група (U-17) 2018/19

Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Елитна група (U-17) 2018/19

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

23 май 2019 г., четвъртък, 15:00 ч / XXIX кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)       7:0 (3:0) 
24 май 2019 г., петък, 15:00 ч / XXIX кръг:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                2:3 
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         2:3 (1:0) Video
Левски (София) - Ботев (Враца)                            5:0 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:0 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:2 (1:0) 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                1:1 
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               1:2 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    29   25   3   1   98:18   78     Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. Септември (София)                  29   20   4   5   75:30   64             [1 1 0  3:0  4]
 3. Левски (София)                     29   19   7   3  102:27   64             [0 1 1  0:3  1]
 4. ЦСКА (София)                       29   19   4   6   89:36   61            
 5. Лудогорец 1945 (Разград)           29   18   6   5   97:28   60            
 6. Черно море (Варна)                 29   18   2   9   73:38   56            
 7. Славия 1913 (София)                29   17   3   9   62:36   54            
 8. Берое (Стара Загора)               29   12   6  11   42:43   42            
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)           29   12   5  12   42:36   41            
10. Сокол (Марково)                    29    9   2  18   37:69   29            
11. Левски Раковски (София)            29    6   8  15   27:63   26             [1 1 0  2:1  4]
12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   29    7   5  17   25:75   26 [+]         [0 1 1  1:2  1]
13. Дунав 2010 (Русе)                  29    7   4  18   34:67   25            
14. Етър ВТ (Велико Търново)           29    4   8  17   34:70   20            
-------------------------------------------------------------------
15. Ботев (Враца)                      29    2   3  24   15:96    9 [+] Изпада 
16. Монтана 1921 (Монтана)             29    1   2  26   15:135   5     Изпада 

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Берое (Стара Загора) - база "Берое" /ст."Локомотив"/, Стара Загора;
    - Ботев (Враца) - ст."Христо Ботев", Враца;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Витоша (Бистрица) - ст."Летище", София;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст."Дунав", Русе;
    - Етър ВТ (Велико Търново) - в Дебелец;
    - Левски (София) - ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив" - помощен терен, Пловдив;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - Монтана 1921 (Монтана) - ст."Огоста", Монтана;
    - Септември (София) - в Герман;
    - Славия 1913 (София) - ст."Славия" - помощен терен, София;
    - Сокол (Марково) - в Марково;
    - ЦСКА (София) - в Панчарево;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна.

                           I кръг

28 август 2018 г., вторник, 10:00 ч:
Септември (София) - Черно море (Варна)                    3:2 (3:0) 
  [3:0 Кристиан Тасков 3',10',13'; 3:1 Джан Хасан 59', 3:2 Паоло Пасков 71']
28 август 2018 г., вторник, 10:30 ч:
в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев":
Дунав 2010 (Русе) - Сокол (Марково)                       1:0 (0:0) 
  [1:0 Симеон Дочев 70']
28 август 2018 г., вторник, 12:00 ч:
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:3 (0:2) 
  [0:1 Хидает Хюсеин 15', 0:2 Петър Р.Георгиев 32'-д, 0:3 Онур Чолак 89']
28 август 2018 г., вторник, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    1:0 (0:0) 
  [1:0 Иво Казаков 52']
28 август 2018 г., вторник, 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 1:1 (0:1) 
  [0:1 Мартин Д.Петков 21', 1:1 Илия Смилянов 87'-д]
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                    0:2 (0:0) 
  [0:1 Димитър Михайлов 63', 0:2 Кристиян Атанасов 77']
  [чк: Борислав Симонски (ЛР) 87']
Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана)                2:1 (2:1) 
  [0:1 Ивайло Апостолов 4', 1:1 Чавдар Димитров 13', 2:1 Ивайло Д.Петров 17']
4 септември 2018 г., вторник, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)            отложен 
12 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)            0:2 

                           II кръг

9 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Левски Раковски (София)              7:2 
9 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              6:0 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           6:1 
Левски (София) - Септември (София)                        0:3 
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:1 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              7:1 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      4:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                0:8 

                           I кръг - отложен мач

12 септември 2018 г., сряда, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)            0:2 

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     3:1 
16 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                  1:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)     0:2 
16 септември 2018 г., неделя, 12:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       2:4 
16 септември 2018 г., неделя, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  1:0 
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Сокол (Марково)                       3:2 
Левски Раковски (София) - Левски (София)                  0:5 
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     0:8 

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                           7:0 
22 септември 2018 г., събота, 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)              2:2 
23 септември 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               5:2 
23 септември 2018 г., неделя, 12:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)              3:5 
23 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:0 
23 септември 2018 г., неделя, 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:2 
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        10:0 
Сокол (Марково) - Левски Раковски (София)                 2:1 

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев":
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                       0:2 
Левски Раковски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        1:1 
29 септември 2018 г., събота, 15:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   0:2 
30 септември 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                  5:0 
30 септември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                       0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)       2:0 
в София, ст."Славия" - помощен терен:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         5:1 
30 септември 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Сокол (Марково)        1:2 

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)              1:1 
6 октомври 2018 г., събота, 12:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)              1:3 
6 октомври 2018 г., събота, 13:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски Раковски (София)            4:1 
6 октомври 2018 г., събота, 15:30 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                         0:0 
7 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  2:1 
7 октомври 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Сокол (Марково) - Монтана 1921 (Монтана)                  4:1 
9 октомври 2018 г., вторник, 11:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                4:2 
9 октомври 2018 г., вторник, 15:30 ч:
Левски (София) - ЦСКА (София)                             3:2 

                           VII кръг

14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                   0:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:6 
14 октомври 2018 г., неделя, 11:00 ч:
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       1:4 
14 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  4:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Левски Раковски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        0:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)   1:5 
ЦСКА (София) - Сокол (Марково)                            6:1 

                           VIII кръг

21 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Черно море (Варна)                      2:3 
в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев":
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:1 
21 октомври 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   1:1 
Ботев (Враца) - Септември (София)                         отложен 
21 октомври 2018 г., неделя, 15:30 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      отложен 
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             1:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)              1:2 
Ботев (Пловдив) - Левски Раковски (София)                 отложен 
22 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:3 
Ботев (Пловдив) - Левски Раковски (София)                 1:1 (0:0) Video
Ботев (Враца) - Септември (София)                         1:3 

                           IX кръг

2 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            1:2 (0:1) 
3 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                     7:1 
Левски Раковски (София) - Ботев (Враца)                   2:0 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)        0:7 (0:4) 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:6 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       5:1 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:1 
Левски (София) - Сокол (Марково)                          6:0 

                           X кръг

6 ноември 2018 г., вторник, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Сокол (Марково)                     8:0 
7 ноември 2018 г., сряда, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Левски Раковски (София)               1:1 
7 ноември 2018 г., сряда, 13:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 2:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                   0:2 
7 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                  6:0 
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)              0:2 
7 ноември 2018 г., сряда, 14:30 ч:
в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 3:3 

                           XI кръг

10 ноември 2018 г., събота, 11:00 ч:
Сокол (Марково) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:1 
10 ноември 2018 г., събота, 14:00 ч:
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   0:2 
Левски Раковски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        1:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)      2:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    3:3 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            1:4 
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)             4:1 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     2:0 (1:0) 

                           XII кръг

14 ноември 2018 г., сряда, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:4 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      1:0 (1:0) Video
14 ноември 2018 г., сряда, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Сокол (Марково)                    2:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                 0:4 
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                              0:3 
в Русе, Градски стадион - помощен терен:
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                3:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)              0:2 
в кв.Драгалевци, София:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               3:2 

                           XIII кръг

18 ноември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                        6:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           2:1 
18 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)             0:1 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      1:4 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)         3:2 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                          3:1 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          2:2 Video
Сокол (Марково) - Етър ВТ (Велико Търново)                1:0 

                           VIII кръг - отложени мачове

22 ноември 2018 г., четвъртък, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:3 
Ботев (Пловдив) - Левски Раковски (София)                 1:1 (0:0) Video
Ботев (Враца) - Септември (София)                         1:3 

                           XIV кръг

23 ноември 2018 г., петък, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)       1:1 
25 ноември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                2:1 
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                         6:0 (1:0) Video
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:9 
в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев":
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    3:5 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   0:2 
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                6:0 
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               0:0 

                           XV кръг

1 декември 2018 г., събота, 14:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)    2:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Левски Раковски (София)          1:2 
в София, ст."Славия" - помощен терен:
ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:6 
2 декември 2018 г., неделя, 13:30 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             2:0 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                0:1 
2 декември 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        2:1 
Сокол (Марково) - Ботев (Враца)                           5:1 
в Стара Загора, ст."Берое" - помощен терен:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:1 

                           XVI кръг

23 февруари 2019 г., събота, 13:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:0 (1:0) Video
23 февруари 2019 г., събота, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)            3:3 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 3:0 
в София, ст."Бонсист" - икзуствен терен:
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                    3:0 
23 февруари 2019 г., събота, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                  8:0 
24 февруари 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Сокол (Марково) - Дунав 2010 (Русе)                       3:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Витоша (Бистрица)                1:2 
25 февруари 2019 г., понеделник, 12:00 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)                    1:0 

                           XVII кръг

2 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:5 
2 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Левски Раковски (София) - Черно море (Варна)              0:1 
2 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                3:0 (1:0) Video
2 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           1:1 
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                      0:2 
2 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Левски (София)                        0:0 
3 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              0:3 
3 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                3:0 (0:0) Video

                           XVIII кръг

6 март 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     3:0 
6 март 2019 г., сряда, 12:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:1 (0:0) Video
6 март 2019 г., сряда, 13:30 ч:
Сокол (Марково) - Септември (София)                       0:1 
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    11:0 
6 март 2019 г., сряда, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     0:1 (0:0) Video
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                  2:0 
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  2:2 
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  3:1 

                           XIX кръг

10 март 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               0:9 
10 март 2019 г., неделя, 11:30 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:1 
10 март 2019 г., неделя, 13:30 ч:
в София, ст."57-мо училище":
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)              2:2 
10 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)         1:3 
Левски Раковски (София) - Сокол (Марково)                 1:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           2:0 (1:0) Video
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)              4:1 
10 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           2:2 (0:2) Video

                           XX кръг

16 март 2019 г., събота, 12:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски Раковски (София)        7:0 
16 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                       5:0 (0:0) Video
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:0 
16 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       6:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)       1:1 
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                  0:0 
Сокол (Марково) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        3:1 
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                  20:1 (10:0) Video

                           XXI кръг

29 март 2019 г., петък, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Сокол (Марково)                  0:2 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград)              0:2 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                         2:0 
30 март 2019 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:2 (2:1) 
Левски Раковски (София) - Берое (Стара Загора)            1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:2 (1:1) Video
30 март 2019 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              4:1 
31 март 2019 г., неделя, 13:00 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  2:0 

                           XXII кръг

6 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       1:1 
6 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  0:2 
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       2:0 (1:0) Video
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   2:0 
7 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                   4:1 
Сокол (Марково) - ЦСКА (София)                            1:3 (0:3) 
7 април 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски Раковски (София)        2:4 
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)        10:0 

                           XXIII кръг

20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Сокол (Марково)                      4:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)             0:3 
20 април 2019 г., събота, 13:00 ч:
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      1:1 (1:1) Video
20 април 2019 г., събота, 13:30 ч:
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   1:1 
20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Септември (София) - Ботев (Враца)                         2:1 
20 април 2019 г., събота, 15:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:1 
Левски Раковски (София) - Ботев (Пловдив)                 0:6 (0:2) Video
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)              3:1 (2:1) Video

                           XXIV кръг

25 април 2019 г., четвъртък, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                     0:2 
25 април 2019 г., четвъртък, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Левски Раковски (София)                   0:1 
25 април 2019 г., четвъртък, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            2:0 
25 април 2019 г., четвъртък, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        3:0 (1:0) Video
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       0:2 (0:1) 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             3:0 
25 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)         2:0 
Сокол (Марково) - Левски (София)                          1:0 

                           XXV кръг

1 май 2019 г., сряда, 11:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                  0:4 (0:2) Video
1 май 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 4:1 (1:1) Video
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 1:0 
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:1 
1 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
в София, ст.ВТУ "Тодор Каблешков":
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                   3:2 (1:0) 
1 май 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Левски Раковски (София) - Дунав 2010 (Русе)               0:1 
1 май 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Славия 1913 (София)                     1:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)          2:0 

                           XXVI кръг

5 май 2019 г., неделя, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      5:0 
5 май 2019 г., неделя, 13:30 ч:
Славия 1913 (София) - Септември (София)                   1:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Сокол (Марково)                6:0 
5 май 2019 г., неделя, 15:30 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            4:1 (2:0) Video
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)             2:1 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     0:0 
5 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски Раковски (София)        1:1 
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    2:0 

                           XXVII кръг

8 май 2019 г., сряда, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            2:0 
8 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              8:1 
11 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      1:3 (1:2) Video
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                0:1 
11 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 3:1 (0:0) Video
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:5 
Левски Раковски (София) - Септември (София)               0:5 
12 май 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Берое (Стара Загора)                    0:1 

                           XXVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 11:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                          1:2 (1:2) 
18 май 2019 г., събота, 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                        1:3 
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           2:6 
18 май 2019 г., събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Левски Раковски (София)             3:2 
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      2:0 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)         3:0 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          3:2 (1:2) Video
Етър ВТ (Велико Търново) - Сокол (Марково)                3:3 

                           XXIX кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)       7:0 (3:0) 
24 май 2019 г., петък, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                2:3 
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         2:3 (1:0) Video
Левски (София) - Ботев (Враца)                            5:0 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                    3:0 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   1:2 (1:0) 
Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                1:1 
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               1:2 

                           XXX кръг

1 юни 2019 г., събота, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Левски Раковски (София) - Монтана 1921 (Монтана)           - 
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         - 
Ботев (Враца) - Сокол (Марково)                            - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Пловдив) XXX 2:0 3:2 4:1 -:- 1:0 3:1 1:0 4:2 6:0 1:1 3:0 5:0 3:0 7:0 6:0 2. Септември (София) 1:4 XXX 0:0 -:- 2:2 3:2 0:2 5:0 0:1 3:2 3:2 2:0 7:1 4:1 2:1 6:0 3. Левски (София) 2:2 0:3 XXX 3:2 4:1 1:1 1:1 2:0 3:0 6:0 3:1 10:0 2:1 3:1 5:0 20:1 4. ЦСКА (София) 1:4 1:6 2:2 XXX 1:1 5:1 2:1 5:1 1:2 6:1 3:0 6:1 3:1 3:2 8:1 11:0 5. Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 3:5 2:3 1:1 XXX 3:0 2:0 2:1 0:1 6:0 7:0 1:1 7:1 7:0 8:0 10:0 6. Черно море (Варна) 1:3 1:0 1:3 1:0 0:1 XXX 2:0 1:0 2:0 4:0 7:2 3:0 3:0 4:1 6:0 5:2 7. Славия 1913 (София) 0:1 1:2 1:3 0:2 1:4 2:1 XXX 2:1 2:0 8:0 3:2 -:- 4:1 3:3 6:0 6:0 8. Берое (Стара Загора) 1:0 0:0 0:0 0:2 2:6 3:3 2:3 XXX 1:0 2:1 4:1 2:0 2:2 1:1 4:1 1:0 9. Локомотив 1926 (Пловдив) 1:2 0:2 1:1 0:2 2:4 -:- 1:2 2:0 XXX 3:0 1:1 0:2 3:1 2:0 4:0 3:0 10. Сокол (Марково) 2:3 0:1 1:0 1:3 0:1 2:3 1:2 0:1 1:1 XXX 2:1 3:1 3:0 1:0 5:1 4:1 11. Левски Раковски (София) 0:6 0:5 0:5 0:2 1:1 0:1 0:1 1:1 1:1 1:0 XXX 0:0 0:1 0:0 2:0 -:- 12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:7 1:4 1:3 1:1 0:2 0:2 2:2 1:5 0:5 1:2 1:2 XXX 2:1 1:1 2:0 2:1 13. Дунав 2010 (Русе) 0:2 0:2 -:- 1:2 0:5 3:5 0:2 1:2 0:1 1:0 1:1 5:0 XXX 4:1 2:0 3:1 14. Етър ВТ (Велико Търново) 0:8 1:3 0:4 0:2 1:1 2:1 0:2 -:- 1:1 3:3 2:4 1:2 2:2 XXX 2:0 2:0 15. Ботев (Враца) 2:2 1:3 1:9 0:3 0:3 1:3 0:1 0:2 0:2 -:- 0:1 0:1 0:0 1:0 XXX 2:0 16. Монтана 1921 (Монтана) 0:4 1:1 0:2 0:8 0:6 0:9 0:3 0:3 3:2 0:2 1:2 1:2 0:1 0:6 3:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре