Елитна група (U-17) 2022/23

Юноши младша възраст (род.2006-07):
« Елитна група (U-17) 2022/23

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

27 ноември 2022 г., неделя, 10:30 ч / XV кръг:
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград)            4:0 (3:0) 
27 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч / XV кръг:
Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик)               1:0 (0:0) 
27 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч / XV кръг:
Берое (Стара Загора) - Национал (София)                   3:2 (2:1) 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          0:1 (0:1) 
Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна)                   4:0 (1:0) 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)       5:2 
Септември (София) - Славия 1913 (София)                   5:0 (2:0) 
27 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч / XV кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                   2:4 (1:2) 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 (Разград) 15 14 1 0 50:4 43 ------------------------------------------------------------------- 2. Левски (София) 15 11 3 1 35:12 36 3. Черно море (Варна) 15 9 4 2 31:17 31 4. Ботев (Пловдив) 15 8 3 4 27:17 27 5. Септември (София) 15 7 5 3 30:18 26 [1 0 1 5:3 3] 6. ЦСКА (София) 15 8 2 5 30:15 26 [1 0 1 4:3 3] 7. Славия 1913 (София) 15 8 2 5 35:24 26 [1 0 1 3:6 3] 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 15 6 5 4 22:17 23 9. Спартак (Плевен) 15 7 1 7 29:30 22 [+] 10. Пирин (Благоевград) 15 4 3 8 17:26 15 11. Национал (София) 15 3 5 7 18:27 14 12. Черноморец 1919 (Бургас) 15 4 1 10 16:34 13 [+] 13. Хебър 1918 (Пазарджик) 15 2 6 7 15:26 12 14. Етър ВТ (Велико Търново) 15 3 1 11 18:42 10 [1 0 0 3:1 3] ------------------------------------------------------------------- 15. Берое (Стара Загора) 15 2 4 9 11:33 10 [0 0 1 1:3 0] 16. Спартак 1918 (Варна) 15 0 2 13 4:46 2
Бележки - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - помощен терен в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Етър ВТ (Велико Търново) играе домакинските си мачове на игрище "Трифон Иванов" във Велико Търново освен ако не е посочено друго. - Левски (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - помощен терен в Пловдив освен ако не е посочено друго. - Лудогорец 1945 (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 (София) играе домакинските си мачове на ст."Александър Шаламанов" - помощен терен в София освен ако не е посочено друго. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - помощен терен във Варна освен ако не е посочено друго. - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" в Плевен освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Бенковски" в Сарая освен ако не е посочено друго. - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София освен ако не е посочено друго. - Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна освен ако не е посочено друго. - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Червено знаме" в кв.Долно Езерово, Бургас освен ако не е посочено друго. I кръг 10 август 2022 г., сряда, 09:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:0 10 август 2022 г., сряда, 09:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:3 (0:1) 10 август 2022 г., сряда, 10:00 ч: Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен) 0:1 (0:0) 10 август 2022 г., сряда, 11:00 ч: Славия 1913 (София) - Национал (София) 3:2 (2:1) Video Левски (София) - Черно море (Варна) 1:1 (0:1) Video Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 1:4 (0:2) 10 август 2022 г., сряда, 11:30 ч: ЦСКА (София) - Септември (София) 3:0 (2:0) 10 август 2022 г., сряда, 18:00 ч: в Бургас, ст."Черноморец": Черноморец 1919 (Бургас) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 (1:0) II кръг 13 август 2022 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - Ботев (Пловдив) 1:3 (1:2) Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) 4:0 (0:0) Септември (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 (2:0) Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) 3:1 (0:0) 13 август 2022 г., събота, 16:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак 1918 (Варна) 4:1 (3:0) 13 август 2022 г., събота, 18:00 ч: Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) 1:0 (1:0) Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 1:0 (1:0) 14 август 2022 г., неделя, 09:30 ч: Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик) 5:3 (4:1) III кръг 18 август 2022 г., четвъртък, 09:30 ч: Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) 18 август 2022 г., четвъртък, 10:00 ч: в Бургас, ст."Черноморец": Черноморец 1919 (Бургас) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:1) Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 (1:0) 18 август 2022 г., четвъртък, 11:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) 0:3 (0:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 (1:0) Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) 1:1 (0:1) 18 август 2022 г., четвъртък, 18:00 ч: Левски (София) - Спартак (Плевен) 5:0 (1:0) Video 19 август 2022 г., петък, 09:30 ч: ЦСКА (София) - Национал (София) 1:0 (0:0) IV кръг 26 август 2022 г., петък, 17:00 ч: Спартак (Плевен) - Берое (Стара Загора) 3:0 (1:0) 28 август 2022 г., неделя, 09:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 (1:0) Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна) 4:0 (1:0) Video 28 август 2022 г., неделя, 11:00 ч: Национал (София) - Черно море (Варна) 2:2 (1:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) 3:1 (2:0) ЦСКА (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 6:0 (4:0) 28 август 2022 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) 1:2 (0:2) 28 август 2022 г., неделя, 17:00 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 3:0 (1:0) V кръг 1 септември 2022 г., четвъртък, 09:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София) 0:1 (0:1) 1 септември 2022 г., четвъртък, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) 2:2 (1:1) в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен: Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) 2:2 (1:1) 1 септември 2022 г., четвъртък, 11:00 ч: в Бургас, ст."Черноморец": Черноморец 1919 (Бургас) - Национал (София) 1:1 (1:1) Ботев (Пловдив) - Спартак (Плевен) 2:1 (2:1) 1 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч: Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 6:1 (2:1) Video Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:1 (1:0) Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:2 (1:1) VI кръг 10 септември 2022 г., събота, 11:00 ч: Спартак (Плевен) - Черно море (Варна) 2:3 (2:0) Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:0 10 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) 3:3 10 септември 2022 г., събота, 12:00 ч: Септември (София) - Левски (София) 0:0 10 септември 2022 г., събота, 13:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора) 3:1 (3:0) 10 септември 2022 г., събота, 16:00 ч: в кв.Долно Езерово, Бургас, ст."Червено знаме": Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 (1:0) 10 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:1 (3:0) 12 септември 2022 г., понеделник, 11:30 ч: Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 (0:2) VII кръг 17 септември 2022 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Национал (София) 1:1 (0:1) Пирин (Благоевград) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 (2:0) 17 септември 2022 г., събота, 11:00 ч: Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) 1:0 (1:0) 17 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак (Плевен) 3:0 (2:0) 17 септември 2022 г., събота, 12:00 ч: Левски (София) - Славия 1913 (София) 2:1 (1:1) Video 17 септември 2022 г., събота, 15:00 ч: Берое (Стара Загора) - Септември (София) 0:3 (0:2) 17 септември 2022 г., събота, 16:30 ч: в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен: Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София) 0:0 18 септември 2022 г., неделя, 15:00 ч: Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:1 (1:1) VIII кръг 24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1918 (Варна) - Пирин (Благоевград) 1:2 (0:1) 24 септември 2022 г., събота, 11:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:0) 24 септември 2022 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Левски (София) 0:1 (0:0) 24 септември 2022 г., събота, 14:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна) 1:5 (0:1) 24 септември 2022 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - Спартак (Плевен) 2:1 (2:0) Септември (София) - Ботев (Пловдив) 3:2 (2:1) Черноморец 1919 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 (0:1) 25 септември 2022 г., неделя, 15:00 ч: Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) 6:0 (2:0) Video IX кръг 29 септември 2022 г., четвъртък, 10:00 ч: в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен: Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна) 3:0 (1:0) 29 септември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч: Левски (София) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:0 (2:0) Video Спартак (Плевен) - Локомотив 1926 (Пловдив) 3:1 (1:0) 29 септември 2022 г., четвъртък, 13:00 ч: Черно море (Варна) - Септември (София) 3:2 (1:1) 29 септември 2022 г., четвъртък, 15:00 ч: Пирин (Благоевград) - Национал (София) 1:2 (1:1) Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) 0:4 (0:3) Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) 2:1 (0:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) 9:0 (4:0) X кръг 23 октомври 2022 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Левски (София) 1:5 (1:2) 23 октомври 2022 г., неделя, 13:00 ч: Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) 1:1 (0:1) Video 23 октомври 2022 г., неделя, 14:30 ч: Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:0 (1:0) 23 октомври 2022 г., неделя, 15:00 ч: Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:0) Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) 2:3 (1:1) ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) 2:1 (1:0) Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0) 24 октомври 2022 г., понеделник, 10:30 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:0) XI кръг 29 октомври 2022 г., събота, 11:00 ч: Спартак (Плевен) - Септември (София) 1:1 (1:0) 30 октомври 2022 г., неделя, 12:30 ч: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) 2:1 (1:1) Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) 1:0 (1:0) 30 октомври 2022 г., неделя, 13:00 ч: Левски (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 (2:0) Video 30 октомври 2022 г., неделя, 13:30 ч: в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен: Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София) 0:0 Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:1 (2:0) 30 октомври 2022 г., неделя, 14:30 ч: Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 (1:0) Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:0 (0:0) XII кръг 5 ноември 2022 г., събота, 12:00 ч: ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:2 (0:0) 5 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: Славия 1913 (София) - Спартак (Плевен) 4:2 (2:1) Video 6 ноември 2022 г., неделя, 10:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив) 0:4 (0:2) 6 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч: в Пазарджик, ст."Георги Бенковски" - помощен терен: Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) 0:2 (0:0) 6 ноември 2022 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна) 4:1 (2:1) 6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) 1:1 (0:0) 6 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 2:2 (1:1) XIII кръг 12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) 2:1 (1:0) 12 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София) 1:2 (0:1) 13 ноември 2022 г., неделя, 12:30 ч: Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 (1:1) 13 ноември 2022 г., неделя, 13:00 ч: Левски (София) - Национал (София) 4:2 (2:1) Video 13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) 4:0 (1:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец 1919 (Бургас) 3:1 (2:0) 13 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: Спартак (Плевен) - ЦСКА (София) 0:4 (0:2) Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) 4:2 (4:1) XIV кръг 19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: в София, ст."Българска армия": ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) 0:1 (0:1) 20 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч: в Благоевград, ст."Христо Ботев": Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) 0:4 (0:1) 20 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак (Плевен) 0:3 (0:1) 20 ноември 2022 г., неделя, 13:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:6 (0:5) 20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 3:0 (0:0) Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 3:1 (1:0) Video в Пазарджик, ст."Георги Бенковски": Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) 0:0 Левски (София) - Берое (Стара Загора) 1:1 (0:0) Video XV кръг 27 ноември 2022 г., неделя, 10:30 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) 4:0 (3:0) 27 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч: Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:0 (0:0) 27 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Берое (Стара Загора) - Национал (София) 3:2 (2:1) Ботев (Пловдив) - Левски (София) 0:1 (0:1) Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна) 4:0 (1:0) Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:2 Септември (София) - Славия 1913 (София) 5:0 (2:0) 27 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София) 2:4 (1:2) XVI кръг пролет 2023 г.: Национал (София) - Славия 1913 (София) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Черно море (Варна) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - XVII кръг Ботев (Пловдив) - Национал (София) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - XVIII кръг Национал (София) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - XIX кръг Черно море (Варна) - Национал (София) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) - Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Етър ВТ (Велико Търново) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - ЦСКА (София) - XX кръг Национал (София) - Черноморец 1919 (Бургас) - ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - XXI кръг Лудогорец 1945 (Разград) - Национал (София) - Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София) - Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - XXII кръг Национал (София) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) - Левски (София) - Септември (София) - Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXIII кръг Спартак (Плевен) - Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив) - Септември (София) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец 1919 (Бургас) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна) - XXIV кръг Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - Септември (София) - Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Плевен) - XXV кръг Локомотив 1926 (Пловдив) - Национал (София) - Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) - Левски (София) - Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) - XXVI кръг Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) - Левски (София) - Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XXVII кръг Етър ВТ (Велико Търново) - Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) - Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) - Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XXVIII кръг Национал (София) - Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) - Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - XXIX кръг Септември (София) - Национал (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Спартак (Плевен) - Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - XXX кръг Национал (София) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен) - Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София) - Септември (София) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Лудогорец 1945 (Разград) XXX 4:0 -:- 3:1 -:- -:- 1:0 -:- 3:0 4:0 -:- 3:1 -:- 9:0 -:- -:- 2. Левски (София) -:- XXX 1:1 -:- -:- -:- 2:1 -:- 5:0 2:0 4:2 3:0 -:- 6:1 1:1 -:- 3. Черно море (Варна) 1:2 -:- XXX -:- 3:2 2:1 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- 1:0 4:0 4. Ботев (Пловдив) -:- 0:1 1:1 XXX -:- -:- 2:1 -:- 2:1 2:1 -:- 3:1 -:- 2:1 -:- -:- 5. Септември (София) 1:1 0:0 -:- 3:2 XXX -:- 5:0 2:2 -:- 3:0 -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- 6. ЦСКА (София) 0:2 0:1 -:- 2:1 3:0 XXX -:- 0:1 -:- 3:3 1:0 6:0 -:- -:- -:- -:- 7. Славия 1913 (София) -:- -:- 1:1 -:- -:- 3:1 XXX -:- 4:2 -:- 3:2 -:- 4:1 3:1 6:0 4:0 8. Локомотив 1926 (Пловдив) 0:2 1:2 -:- 0:0 -:- -:- 4:2 XXX -:- 1:0 -:- 5:2 -:- 3:0 -:- -:- 9. Спартак (Плевен) -:- -:- 2:3 -:- 1:1 0:4 -:- 3:1 XXX -:- -:- -:- 5:3 -:- 3:0 4:0 10. Пирин (Благоевград) -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- 2:2 -:- 0:1 XXX 1:2 3:0 3:0 1:0 1:1 -:- 11. Национал (София) 0:6 -:- 2:2 1:3 3:0 -:- -:- 0:1 2:1 -:- XXX -:- -:- 0:0 -:- -:- 12. Черноморец 1919 (Бургас) -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- 0:1 -:- 0:3 -:- 1:1 XXX 1:2 1:0 2:0 3:0 13. Хебър 1918 (Пазарджик) 0:3 0:2 -:- 0:0 2:2 0:0 -:- 2:2 -:- -:- 0:0 -:- XXX -:- -:- 3:0 14. Етър ВТ (Велико Търново) -:- -:- 1:5 -:- 1:2 2:4 -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 2:1 XXX 3:1 4:1 15. Берое (Стара Загора) 0:1 -:- -:- 1:4 0:3 0:4 -:- 1:1 -:- -:- 3:2 -:- 1:1 -:- XXX 2:0 16. Спартак 1918 (Варна) 0:6 1:5 -:- 0:4 0:3 0:1 -:- 0:0 -:- 1:2 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре