Североизточна Трета лига 2023/24

« Североизточна Трета лига 2023/24

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч / IX кръг:
Доростол Силистра (Силистра) - Кубрат 2016 (Кубрат)        - * 
* - по първоначална програма с домакинство за Кубрат 2016, по взаимна
    договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени.
Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 1919 (Попово)       - 
Черно море II (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)     - 
Локомотив 2022 (Русе) - Лудогорец 1945 III (Разград)       - 
Бенковски (Исперих) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             - 
8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч / IX кръг:
Дунав от Русе II (Русе) - Септември 98 (Тервел)            - 
Спартак 1918 II (Варна) - Устрем Д (Дончево)               - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Черно море II (Варна) 7 5 2 0 14:4 17 ------------------------------------------------------------------- 2. Лудогорец 1945 III (Разград) 7 5 1 1 21:6 16 3. Спартак 1918 II (Варна) 7 5 0 2 20:11 15 4. Септември 98 (Тервел) 7 5 0 2 14:9 15 5. Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 5 4 1 0 13:4 13 [+] 6. Черноломец 1919 (Попово) 6 4 0 2 7:5 12 7. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 7 3 2 2 17:11 11 8. Бенковски (Исперих) 7 3 1 3 12:7 10 [+] 9. Устрем Д (Дончево) 6 2 0 4 13:14 6 10. Доростол Силистра (Силистра) 6 2 0 4 6:16 6 11. Светкавица Търговище (Търговище) 7 0 4 3 8:17 4 12. Дунав от Русе II (Русе) 7 1 1 5 5:16 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 13. Локомотив 2022 (Русе) 7 0 2 5 7:24 2 14. Кубрат 2016 (Кубрат) 6 0 0 6 4:17 0 [+] --. Волов (Шумен) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден ------------------------------------------------------------------- --. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - На 8 август 2023 г. Спортист 2011 (Генерал Тошево) се отказва от по-нататъшно участие по организационни причини. Мачовете му се анулират. Отборът се включва в ОГ Добрич. - На 23 август 2023 г. Волов (Шумен) се отказва от по-нататъшно участие по организационни и финансови причини. Мачовете му се анулират. Отборът се включва в ОГ Шумен. - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен освен ако не е посочено друго. - Доростол Силистра (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Доростол" в Силистра освен ако не е посочено друго. - Дунав от Русе II (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго. - Локомотив 2022 (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Русе освен ако не е посочено друго. - Лудогорец 1945 III (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - Рилци (кв.Рилци, Добрич) играе домакинските си мачове на ст."Дружба" - изкуствен терен в Добрич освен ако не е посочено друго. - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище освен ако не е посочено друго. - Спартак 1918 II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен във Варна освен ако не е посочено друго. - Фратрия (Бенковски) играе домакинските си мачове на ст."Албена-1" в кк Албена освен ако не е посочено друго. - Черно море II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна освен ако не е посочено друго. I кръг 12 август 2023 г., събота, 18:00 ч: в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Доростол Силистра (Сс) 4:1 (1:0) Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Устрем Д (Дончево) анулиран Черноломец 1919 (Попово) - Лудогорец 1945 III (Разград) 1:0 (0:0) Video Септември 98 (Тервел) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:0 (1:0) Video Дунав от Русе II (Русе) - Локомотив 2022 (Русе) 1:1 (1:0) Светкавица Търговище (Тщ) - Спартак 1918 II (Варна) 0:4 (0:3) Волов (Шумен) - Черно море II (Варна) отложен * * - отложен по молба на Волов заради организационни и финансови проблеми. 13 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Исперих) 0:3 (0:2) 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Волов (Шумен) - Черно море II (Варна) анулиран VIII кръг - изтеглен мач 12 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Черно море II (Варна) 1:2 II кръг 19 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Черно море II (Варна) 1:4 Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат) 3:1 (1:0) Лудогорец 1945 III (Разград) - Септември 98 (Тервел) 6:1 (2:1) Video Фратрия (Бенковски) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) анулиран 20 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Спартак 1918 II (Варна) - Волов (Шумен) отложен * * - отложен по молба на Волов заради организационни и финансови проблеми. Локомотив 2022 (Русе) - Светкавица Търговище (Тщ) 1:1 (1:1) Бенковски (Исперих) - Дунав от Русе II (Русе) 2:0 Устрем Д (Дончево) - Черноломец 1919 (Попово) 1:2 (1:2) 18 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Спартак 1918 II (Варна) - Волов (Шумен) анулиран III кръг 23 август 2023 г., сряда, 18:00 ч: Черно море II (Варна) - Спартак 1918 II (Варна) 3:1 (1:1) 26 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Доростол Силистра (Сс) анулиран Черноломец 1919 (Попово) - Фратрия (Бенковски) 0:2 (0:2) Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево) 5:1 (1:0) Video Кубрат 2016 (Кубрат) - Лудогорец 1945 III (Разград) 1:3 (1:2) Дунав от Русе II (Русе) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 0:2 (0:1) Светкавица Търговище (Търговище) - Бенковски (Исперих) 1:1 (1:1) Волов (Шумен) - Локомотив 2022 (Русе) анулиран IV кръг 1 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Лудогорец 1945 III (Разград) - Дунав от Русе II (Русе) отложен 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 II (Варна) 1:4 (0:1) Локомотив 2022 (Русе) - Черно море II (Варна) 0:1 (0:0) Бенковски (Исперих) - Волов (Шумен) анулиран Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ) 3:3 (1:0) в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Септември 98 (Тервел) 2:1 (2:1) Video Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Черноломец 1919 (Попово) анулиран 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен: Устрем Д (Дончево) - Кубрат 2016 (Кубрат) 5:2 (2:0) 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Лудогорец 1945 III (Разград) - Дунав от Русе II (Русе) 6:1 (4:0) V кръг 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) анулиран Светкавица Търговище (Тщ) - Лудогорец 1945 III (Рз) 0:1 (0:0) Волов (Шумен) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) анулиран Черно море II (Варна) - Бенковски (Исперих) 3:0 (1:0) 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Черноломец 1919 (Попово) - Доростол Силистра (Силистра) отложен Кубрат 2016 (Кубрат) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) отложен Дунав от Русе II (Русе) - Устрем Д (Дончево) отложен Спартак 1918 II (Варна) - Локомотив 2022 (Русе) 6:1 (1:0) 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Устрем Д (Дончево) 2:0 (1:0) 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Черноломец 1919 (Попово) - Доростол Силистра (Силистра) - 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Кубрат 2016 (Кубрат) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - VI кръг 16 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Локомотив 2022 (Русе) 2:1 (2:0) Бенковски (Исперих) - Спартак 1918 II (Варна) 0:1 (0:0) Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Черно море II (Варна) 1:1 (0:0) Лудогорец 1945 III (Разград) - Волов (Шумен) анулиран в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски) - Дунав от Русе II (Русе) 3:0 (1:0) Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Кубрат 2016 (Кубрат) анулиран 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Черноломец 1919 (Попово) - Септември 98 (Тервел) 0:1 (0:1) Video 17 септември 2023 г., неделя, 17:30 ч: в Добрич, ст."Дружба" - изкуствен терен: Устрем Д (Дончево) - Светкавица Търговище (Търговище) 5:1 (3:0) I кръг - отложен мач 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Волов (Шумен) - Черно море II (Варна) анулиран IV кръг - отложен мач 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Лудогорец 1945 III (Разград) - Дунав от Русе II (Русе) 6:1 (4:0) V кръг - отложен мач 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Устрем Д (Дончево) 2:0 (1:0) VII кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Септември 98 (Тервел) - Доростол Силистра (Силистра) 3:0 (1:0) Video Светкавица Търговище (Търговище) - Фратрия (Бенковски) 2:2 (0:0) Волов (Шумен) - Устрем Д (Дончево) анулиран Черно море II (Варна) - Лудогорец 1945 III (Разград) 0:0 Спартак 1918 II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) 2:1 (2:1) 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Кубрат 2016 (Кубрат) - Черноломец 1919 (Попово) 0:2 Дунав от Русе II (Русе) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) анулиран Локомотив 2022 (Русе) - Бенковски (Исперих) 1:6 (1:3) VIII кръг 12 август 2023 г., събота, 18:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Черно море II (Варна) 1:2 29 септември 2023 г., петък, 16:00 ч: Лудогорец 1945 III (Разград) - Спартак 1918 II (Варна) 5:2 (2:0) 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Локомотив 2022 (Русе) 7:2 (5:1) Устрем Д (Дончево) - Черно море II (Варна) изтеглен Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Волов (Шумен) анулиран Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Светкавица Търговище (Тщ) анулиран Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0 (0:0) Video 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Бенковски (Исперих) 1:0 Черноломец 1919 (Попово) - Дунав от Русе II (Русе) 2:1 (1:1) Video IX кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Кубрат 2016 (Кубрат) - * * - по първоначална програма с домакинство за Кубрат 2016, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 1919 (Попово) - Волов (Шумен) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) анулиран Черно море II (Варна) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Локомотив 2022 (Русе) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Бенковски (Исперих) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна) - Устрем Д (Дончево) - V кръг - отложен мач 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Черноломец 1919 (Попово) - Доростол Силистра (Силистра) - X кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Бенковски (Исперих) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Черно море II (Варна) анулиран Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ) - 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Устрем Д (Дончево) - Локомотив 2022 (Русе) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски) - Спартак 1918 II (Варна) - Черноломец 1919 (Попово) - Волов (Шумен) анулиран Кубрат 2016 (Кубрат) - Дунав от Русе II (Русе) - II кръг - отложен мач 18 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Спартак 1918 II (Варна) - Волов (Шумен) анулиран XI кръг 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел) анулиран Черно море II (Варна) - Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Исперих) - Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Лудогорец 1945 III (Разград) - 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Дунав от Русе II (Русе) - Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 II (Варна) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) анулиран Локомотив 2022 (Русе) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - XII кръг 28 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 III (Рз) - Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Бенковски (Исперих) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Локомотив 2022 (Русе) анулиран Черноломец 1919 (Попово) - Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел) - Черно море II (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Волов (Шумен) анулиран Дунав от Русе II (Русе) - Светкавица Търговище (Тщ) - XIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол Силистра (Сс) - Волов (Шумен) - Дунав от Русе II (Русе) анулиран Черно море II (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел) - Локомотив 2022 (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Исперих) - Спортист 2011 (Генерал Тошево) анулиран Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Фратрия (Бенковски) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Устрем Д (Дончево) - XIV кръг 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Доростол Силистра (Силистра) - Устрем Д (Дончево) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) анулиран Септември 98 (Тервел) - Локомотив 2022 (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен) анулиран 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Черноломец 1919 (Попово) - Бенковски (Исперих) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Спартак 1918 II (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) - Черно море II (Варна) - XV кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Волов (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра) анулиран Черно море II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Исперих) - Септември 98 (Тервел) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Черноломец 1919 (Попово) - Лудогорец 1945 III (Рз) - Спортист 2011 (Ген.Тошево) анулиран 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1918 II (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) - Локомотив 2022 (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Устрем Д (Дончево) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - V кръг - отложен мач 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Кубрат 2016 (Кубрат) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - XVI кръг пролет 2024 г.: Доростол Силистра (Силистра) - Фратрия (Бенковски) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Черноломец 1919 (Попово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Исперих) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив 2022 (Русе) - Дунав от Русе II (Русе) - Спартак 1918 II (Варна) - Светкавица Търговище (Тщ) - Устрем Д (Дончево) почива Черно море II (Варна) почива XVII кръг Черно море II (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ) - Локомотив 2022 (Русе) - Дунав от Русе II (Русе) - Бенковски (Исперих) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Септември 98 (Тервел) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Черноломец 1919 (Попово) - Устрем Д (Дончево) - Спартак 1918 II (Варна) почива Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива XVIII кръг в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски) - Черноломец 1919 (Попово) - Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дунав от Русе II (Русе) - Бенковски (Исперих) - Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 II (Варна) - Черно море II (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) почива Локомотив 2022 (Русе) почива XIX кръг Спартак 1918 II (Варна) - Доростол Силистра (Силистра) - Черно море II (Варна) - Локомотив 2022 (Русе) - Светкавица Търговище (Тщ) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Дунав от Русе II (Русе) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Бенковски (Исперих) почива Черноломец 1919 (Попово) почива XX кръг Доростол Силистра (Силистра) - Черноломец 1919 (Попово) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Устрем Д (Дончево) - Дунав от Русе II (Русе) - Лудогорец 1945 III (Рз) - Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Исперих) - Черно море II (Варна) - Локомотив 2022 (Русе) - Спартак 1918 II (Варна) - Септември 98 (Тервел) почива Рилци (кв.Рилци, Добрич) почива XXI кръг Локомотив 2022 (Русе) - Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 II (Варна) - Бенковски (Исперих) - Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Светкавица Търговище (Търговище) - Устрем Д (Дончево) - Дунав от Русе II (Русе) - Фратрия (Бенковски) - Септември 98 (Тервел) - Черноломец 1919 (Попово) - Лудогорец 1945 III (Разград) почива Кубрат 2016 (Кубрат) почива XXII кръг Доростол Силистра (Силистра) - Септември 98 (Тервел) - Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски) - Светкавица Търговище (Търговище) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Черно море II (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спартак 1918 II (Варна) - Бенковски (Исперих) - Локомотив 2022 (Русе) - Дунав от Русе II (Русе) почива Устрем Д (Дончево) почива XXIII кръг Бенковски (Исперих) - Доростол Силистра (Силистра) - Локомотив 2022 (Русе) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Спартак 1918 II (Варна) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Черно море II (Варна) - Устрем Д (Дончево) - Дунав от Русе II (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) почива Светкавица Търговище (Търговище) почива XXIV кръг Кубрат 2016 (Кубрат) - Доростол Силистра (Силистра) - * * - по първоначална програма с домакинство за Доростол Силистра, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Септември 98 (Тервел) - Дунав от Русе II (Русе) - Черноломец 1919 (Попово) - Светкавица Търговище (Тщ) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море II (Варна) - Устрем Д (Дончево) - Спартак 1918 II (Варна) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Локомотив 2022 (Русе) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Бенковски (Исперих) - XXV кръг Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Доростол Силистра (Силистра) - Бенковски (Исперих) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Локомотив 2022 (Русе) - Устрем Д (Дончево) - Спартак 1918 II (Варна) - Фратрия (Бенковски) - Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел) - Дунав от Русе II (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Черно море II (Варна) почива Черноломец 1919 (Попово) почива XXVI кръг Доростол Силистра (Силистра) - Дунав от Русе II (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище) - Черноломец 1919 (Попово) - Черно море II (Варна) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Локомотив 2022 (Русе) - Устрем Д (Дончево) - Бенковски (Исперих) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Септември 98 (Тервел) почива Спартак 1918 II (Варна) почива XXVII кръг Лудогорец 1945 III (Разград) - Доростол Силистра (Сс) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево) - Бенковски (Исперих) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Спартак 1918 II (Варна) - Черноломец 1919 (Попово) - Черно море II (Варна) - Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ) - Дунав от Русе II (Русе) - Локомотив 2022 (Русе) почива Кубрат 2016 (Кубрат) почива XXVIII кръг Доростол Силистра (Сс) - Светкавица Търговище (Тщ) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Черно море II (Варна) - Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна) - Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив 2022 (Русе) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Дунав от Русе II (Русе) почива Бенковски (Исперих) почива XXIX кръг Устрем Д (Дончево) - Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 III (Разград) - Фратрия (Бенковски) - Бенковски (Исперих) - Черноломец 1919 (Попово) - Локомотив 2022 (Русе) - Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 II (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Черно море II (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) почива Светкавица Търговище (Търговище) почива XXX кръг Светкавица Търговище (Тщ) - Черно море II (Варна) - Дунав от Русе II (Русе) - Спартак 1918 II (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив 2022 (Русе) - Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Исперих) - Черноломец 1919 (Попово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич) - в кк Албена, ст."Албена-1": Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Устрем Д (Дончево) - Доростол Силистра (Силистра) почива Лудогорец 1945 III (Разград) почива
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черно море II (Варна) XXX 0:0 3:1 -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- --- --- 2. Лудогорец 1945 III (Разград) -:- XXX 5:2 6:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:1 -:- -:- --- --- 3. Спартак 1918 II (Варна) -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- 6:1 -:- --- --- 4. Септември 98 (Тервел) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 2:0 -:- 5:1 3:0 -:- -:- -:- 1:0 --- --- 5. Фратрия (Бенковски, обл.Варна) -:- -:- -:- 2:1 XXX -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- 3:0 -:- -:- --- --- 6. Черноломец 1919 (Попово) -:- 1:0 -:- 0:1 0:2 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- --- --- 7. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 3:3 -:- 7:2 3:1 --- --- 8. Бенковски (Исперих) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- --- --- 9. Устрем Д (Дончево) 1:2 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- XXX -:- 5:1 -:- -:- 5:2 --- --- 10. Доростол Силистра (Силистра) 1:4 -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- --- --- 11. Светкавица Търговище (Търговище) -:- 0:1 0:4 -:- 2:2 -:- -:- 1:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- --- --- 12. Дунав от Русе II (Русе) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- 2:0 -:- -:- XXX 1:1 -:- --- --- 13. Локомотив 2022 (Русе) 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- --- --- 14. Кубрат 2016 (Кубрат) -:- 1:3 -:- -:- -:- 0:2 -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- XXX --- --- 15. Волов (Шумен) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX --- 16. Спортист 2011 (Генерал Тошево) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре