Североизточна Трета лига 2017/18

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
         | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 |

                           Актуални мачове:

23 септември 2017, събота, 17:00 ч / VII кръг:
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 2:1 (2:1) 
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)       2:1 (1:1) 
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:3 (0:3) 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 1:1 (0:1) 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч / VII кръг:
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        6:0 (2:0) 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Суворово 1 (Суворово)               6    5   1   0   19:2    16               
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджа 1919 (Добрич)              6    5   1   0   14:4    16               
 3. Ботев (Нови пазар)                  7    4   0   3   17:10   12               
 4. Светкавица Търговище (Търговище)    7    3   2   2    8:4    11               
 5. Локомотив (Русе)                    6    3   1   2   10:10   10               
 6. Хитрино (Хитрино)                   6    2   2   2    8:10    8                [0 1 0  0:0  1, -2 обща ГР]
 7. Калиакра (Каварна)                  6    2   2   2    5:8     8                [0 1 0  0:0  1, -3 обща ГР]
 8. Кубрат 2016 (Кубрат)                6    2   2   2    7:6     8    [*]         [0 0 0  0:0  0]
 9. Септември 98 (Тервел)               6    2   1   3    9:11    7               
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
10. Спартак 1918 (Варна)                7    0   2   5    5:20    2 [+][*]        
-------------------------------------------------------------------
11. Бенковски (Бяла, обл.Русе)          7    0   0   7    4:21    0 [+]           
--. Доростол 2013 (Силистра)            0    0   0   0    0:0     -    [*] Изваден

Бележки
  - На 21 юни 2017 г. Спартак 1918 (Варна) се обединява с ФК Спартак (Варна) в Спартак 1918 (Варна).
  - С началото на сезона влиза в сила преименуването на Кубрат 2007 (Кубрат) в Кубрат 2016, извършено на 30 август 2016 г.
  - Доростол 2013 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Луи Айер" в Силистра.
  - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на ст.на РУ "Ангел Кънчев" в Русе.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.
  - Доростол 2013 (Силистра) първоначално моли за отлагане на първия си мач, а в последствие така и не картотекира футболисти за новия сезон, но и не праща официален отказ от участие в първенството. В последствие Доростол 2013 е изваден от групата и мачовете му са анулирани.

Голмайстори


                           I кръг

12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)         анулиран * 
* - отложен по молба на гостите заради организационни проблеми, в
    последствие анулиран.
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             1:3 (0:2) 
  [0:1 Никола Арнаудов 33', 0:2 Никола Росенов 37', 0:3 Денислав Андреев 77',
   1:3 Младен Димитров 87'], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   2:1 (0:1) 
  [0:1 Калоян Калчев 27', 1:1 Юлиян Загоров 56', 2:1 Петър Петров 90'+4'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      1:1 (1:1) 
  [0:1 Христо Станчев 10', 1:1 Румен Русков 17'-д], 50 зрители
13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив": *
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                   3:1 (0:0) 
  [0:1 Ивайло Русев 49'-д, 1:1 Мартин Иванов 65', 2:1 Динко Станчев 74',
   3:1 Сонер Хосеин 84'], 100 зрители
* - във Варна по взаимна договорка заради ремонт на ст."Дунав" в Русе.
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         2:0 (1:0) 
  [1:0 Йозкан Ахмед 31', Аян Хасан 87'-д], 100 зрители

                           II кръг

19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)              анулиран * 
* - Доростол 2013 не са картотекирали състезатели.
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:0 (0:0) 
  [1:0 Георги Щерев 88'], 100 зрители
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                2:1 (1:1) 
  [1:0 Никола Росенов 21', 1:1 Юлиян Загоров 26', 2:1 Марин Сираков 55']
  [чк: Михаел Михалев (Б) 70, Петър Петров (Б) 70'], 50 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                 4:1 (4:0) 
  [1:0 Кристиян Пешков 24', 2:0 Ахмед Адемов 34', 3:0 Велимир Попчев 38',
   4:0 Лионел Матадос 44', 4:1 Мирослав Георгиев 57']
  [чк: Живко Парашкевов (Л) 54'], 400 зрители
20 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)        1:3 (1:2) 
  [0:1 Дениз Кадир 6', 1:1 Илия Ковачганев 16', 1:2 Мартин Тилев 22',
   1:3 Дениз Кадир 75'], 150 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат)               1:1 (1:0) 
  [1:0 Ерхан Чете 21', 1:1 Аян Ирфан 61'-д], 150 зрители

                           III кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              2:0 (0:0) 
  [1:0 Танер Юсню 55', 2:0 Стилиян Цеков 90'+5'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           4:1 (1:0) 
  [1:0 Юлиян Загоров 2', 2:0 Валентин Валентинов 53', 2:1 Ивайло Петков 72',
   3:1 Юлиян Загоров 77', 4:1 Алпай Али 89'], 150 зрители
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)         0:0 
  [ид: _ (Св) 70'], 100 зрители
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    0:0 
  [ид: Христо Станчев (Х) 55'], 100 зрители
27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)               анулиран 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:1 (0:1) 
  [0:1 Явор Колев 44', 1:1 Атила Юмер 90'+2'], 300 зрители

                           IV кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел)            3:0 (0:0) 
  [1:0 Румен Николов 55', 2:0 Георги Колев 57', 3:0 Кристиян Петков 82']
  [ид: Васко Боев (Д) 72'], 200 зрители
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                 4:0 (1:0) 
  [1:0 Любомир Михалев 39', 3:0 Николай Илиев 63',79'; 4:0 Любомир Михалев 83'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ)    0:1 (0:1) 
  [0:1 Радомир Хараланов 18'], 100 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 1:6 (0:1) 
  [0:2 Юлиян Загоров 18',56'; 0:3 Валентин Валентинов 65', 0:4 Юлиян Загоров 77',
   1:4 Мартин Недев 80', 1:5 Валентин Валентинов 84', 1:6 Алпай Али 90']
  [чк: Вилиян Денчев (С) 40'], 100 зрители
Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   1:0 (1:0) 
  [1:0 Сонер Хосеин 28']

                           V кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе)                  2:2 (1:0) 
  [1:0 Стефан Стефанов 19', 1:1 Живко Парашкевов 75', 2:1 Стефан Стефанов 78',
   2:2 Мартин Георгиев 86'], 200 зрители
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:2 (0:2) 
  [0:1 Мердин Мехмедов 3', 0:2 Георги Колев 15', 1:2 Юлиян Загоров 52'], 200 зрители
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   4:0 (2:0) 
  [1:0 Кяшив Фахрединов 4', 3:0 Румен Русков 21',81'; 4:0 Кяшив Фахрединов 90'+5']
  [чк: Динко Дерменджиев (СвТ) 62', Митко Недев (Спк) (вр) 62'], 100 зрители
Хитрино (Хитрино) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            3:1 (1:1) 
  [0:1 Ивайло Петков 30', 1:1 Васил Христов 38', 2:1 Явор Тодоров 65',
   3:1 Максим Недев 81'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                0:4 (0:1) 
  [0:1 Станислав Иванов 27', 0:2 Никола Росенов 66'-д, 0:3 Любомир Михалев 85',
   0:4 Александър Чукански 88'], 100 зрители
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Доростол 2013 (Силистра)           анулиран 

                           VI кръг

16 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)        1:0 (1:0) 
16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Суворово 1 (Суворово)          анулиран 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра (Каварна)           1:2 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                  1:3 (1:1) 
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)                     2:1 (1:1) 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              2:1 

                           VII кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)          анулиран 
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 2:1 (2:1) 
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)       2:1 (1:1) 
Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                1:3 (0:3) 
Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                 1:1 (0:1) 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        6:0 (2:0) 

                           VIII кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)                - 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                 - 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)               - 
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)                       - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)    - 

                           IX кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             анулиран 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)          - 
Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   - 
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)                      - 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)             - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Спартак 1918 (Варна)          - 

                           X кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)           анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        - 
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                  - 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                   - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Калиакра (Каварна)                  - 

                           XI кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)      анулиран 
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                     - 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                 - 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2016 (Кубрат)               - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Локомотив (Русе)              - 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 

                           XII кръг

28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         анулиран 
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)       - 
29 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
в Русе, ст."Дунав": *
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)                    - 
* - в Русе по взаимна договорка от I кръг.
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)          - 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)              - 

                           XIII кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Доростол 2013 (Силистра)              анулиран 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)      - 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                 - 
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         - 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                  - 

                           XIV кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив (Русе)               анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2016 (Кубрат)              - 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                     - 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)               - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)            - 
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)          - 

                           XV кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             анулиран 
Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)                  - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)     - 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)             - 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                    - 

                           XVI кръг

25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Кубрат 2016 (Кубрат)           анулиран 
Локомотив (Русе) - Септември 98 (Тервел)                   - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)                - 
26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)    - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)             - 
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                 - 

                           XVII кръг

2 декември 2017, събота, 14:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            - 
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)         - 
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)                      - 
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат)               - 
3 декември 2017, неделя, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Доростол 2013 (Силистра)          анулиран 

                           XVIII кръг

24 февруари 2018, събота:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                  - 
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)        - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                 - 
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                  - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)         - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XIX кръг

3 март 2018, събота:
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)               - 
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                       - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)    - 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           XX кръг

10 март 2018, събота:
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)          - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Хитрино (Хитрино)                   - 
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                      - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)             - 
Спартак 1918 (Варна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          - 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XXI кръг

17 март 2018, събота:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)        - 
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)                   - 
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  - 
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                  - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)      - 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXII кръг

24 март 2018, събота:
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                     - 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                 - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)               - 
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)              - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)              - 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота:
1-ви след XXII кръг - 12-ти след XXII кръг                 - 
2-ри след XXII кръг - 11-ти след XXII кръг                 - 
3-ти след XXII кръг - 10-ти след XXII кръг                 - 
4-ти след XXII кръг - 9-ти след XXII кръг                  - 
5-ти след XXII кръг - 8-ми след XXII кръг                  - 
6-ти след XXII кръг - 7-ми след XXII кръг                  - 

                           XXIV кръг

7 април 2018, събота:
12-ти след XXII кръг - 7-ми след XXII кръг                 - 
8-ми след XXII кръг - 6-ти след XXII кръг                  - 
9-ти след XXII кръг - 5-ти след XXII кръг                  - 
10-ти след XXII кръг - 4-ти след XXII кръг                 - 
11-ти след XXII кръг - 3-ти след XXII кръг                 - 
1-ви след XXII кръг - 2-ри след XXII кръг                  - 

                           XXV кръг

14 април 2018, събота:
2-ри след XXII кръг - 12-ти след XXII кръг                 - 
3-ти след XXII кръг - 1-ви след XXII кръг                  - 
4-ти след XXII кръг - 11-ти след XXII кръг                 - 
5-ти след XXII кръг - 10-ти след XXII кръг                 - 
6-ти след XXII кръг - 9-ти след XXII кръг                  - 
7-ми след XXII кръг - 8-ми след XXII кръг                  - 

                           XXVI кръг

21 април 2018, събота:
12-ти след XXII кръг - 8-ми след XXII кръг                 - 
9-ти след XXII кръг - 7-ми след XXII кръг                  - 
10-ти след XXII кръг - 6-ти след XXII кръг                 - 
11-ти след XXII кръг - 5-ти след XXII кръг                 - 
1-ви след XXII кръг - 4-ти след XXII кръг                  - 
2-ри след XXII кръг - 3-ти след XXII кръг                  - 

                           XXVII кръг

28 април 2018, събота:
3-ти след XXII кръг - 12-ти след XXII кръг                 - 
4-ти след XXII кръг - 2-ри след XXII кръг                  - 
5-ти след XXII кръг - 1-ви след XXII кръг                  - 
6-ти след XXII кръг - 11-ти след XXII кръг                 - 
7-ми след XXII кръг - 10-ти след XXII кръг                 - 
8-ми след XXII кръг - 9-ти след XXII кръг                  - 

                           XXVIII кръг

5 май 2018, събота:
12-ти след XXII кръг - 9-ти след XXII кръг                 - 
10-ти след XXII кръг - 8-ми след XXII кръг                 - 
11-ти след XXII кръг - 7-ми след XXII кръг                 - 
1-ви след XXII кръг - 6-ти след XXII кръг                  - 
2-ри след XXII кръг - 5-ти след XXII кръг                  - 
3-ти след XXII кръг - 4-ти след XXII кръг                  - 

                           XXIX кръг

12 май 2018, събота:
4-ти след XXII кръг - 12-ти след XXII кръг                 - 
5-ти след XXII кръг - 3-ти след XXII кръг                  - 
6-ти след XXII кръг - 2-ри след XXII кръг                  - 
7-ми след XXII кръг - 1-ви след XXII кръг                  - 
8-ми след XXII кръг - 11-ти след XXII кръг                 - 
9-ти след XXII кръг - 10-ти след XXII кръг                 - 

                           XXX кръг

16 май 2018, сряда:
12-ти след XXII кръг - 10-ти след XXII кръг                - 
11-ти след XXII кръг - 9-ти след XXII кръг                 - 
1-ви след XXII кръг - 8-ми след XXII кръг                  - 
2-ри след XXII кръг - 7-ми след XXII кръг                  - 
3-ти след XXII кръг - 6-ти след XXII кръг                  - 
4-ти след XXII кръг - 5-ти след XXII кръг                  - 

                           XXXI кръг

19 май 2018, събота:
5-ти след XXII кръг - 12-ти след XXII кръг                 - 
6-ти след XXII кръг - 4-ти след XXII кръг                  - 
7-ми след XXII кръг - 3-ти след XXII кръг                  - 
8-ми след XXII кръг - 2-ри след XXII кръг                  - 
9-ти след XXII кръг - 1-ви след XXII кръг                  - 
10-ти след XXII кръг - 11-ти след XXII кръг                - 

                           XXXII кръг

26 май 2018, събота:
12-ти след XXII кръг - 11-ти след XXII кръг                - 
1-ви след XXII кръг - 10-ти след XXII кръг                 - 
2-ри след XXII кръг - 9-ти след XXII кръг                  - 
3-ти след XXII кръг - 8-ми след XXII кръг                  - 
4-ти след XXII кръг - 7-ми след XXII кръг                  - 
5-ти след XXII кръг - 6-ти след XXII кръг                  - 

                           XXXIII кръг

2 юни 2018, събота:
6-ти след XXII кръг - 12-ти след XXII кръг                 - 
7-ми след XXII кръг - 5-ти след XXII кръг                  - 
8-ми след XXII кръг - 4-ти след XXII кръг                  - 
9-ти след XXII кръг - 3-ти след XXII кръг                  - 
10-ти след XXII кръг - 2-ри след XXII кръг                 - 
11-ти след XXII кръг - 1-ви след XXII кръг                 - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Суворово 1 (Суворово) XXX -:- 2:1 -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 6:0 --- 2. Добруджа 1919 (Добрич) -:- XXX -:- 1:0 4:1 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- --- 3. Ботев (Нови пазар) -:- 1:2 XXX -:- -:- -:- 2:1 2:1 -:- -:- 4:1 --- 4. Светкавица Търговище (Търговище) 0:0 -:- -:- XXX 2:1 1:1 -:- -:- -:- 4:0 -:- --- 5. Локомотив (Русе) -:- -:- 2:1 -:- XXX -:- -:- 1:0 -:- 3:1 -:- --- 6. Хитрино (Хитрино) -:- 1:3 -:- -:- -:- XXX 0:0 -:- -:- -:- 3:1 --- 7. Калиакра (Каварна) 0:4 -:- -:- 1:0 -:- -:- XXX -:- -:- 1:1 -:- --- 8. Кубрат 2016 (Кубрат) -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 -:- 2:0 --- 9. Септември 98 (Тервел) 1:3 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- --- 10. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- 1:6 -:- -:- 1:3 -:- 1:1 -:- XXX -:- --- 11. Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- 1:2 -:- 1:3 -:- XXX --- 12. Доростол 2013 (Силистра) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре