« Североизточна Трета лига 2018/19

| Регламент | Публика | Квалификации | Ранглиста |

Първа фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

24 ноември 2018, събота, 14:00 ч / XIV кръг:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)    - 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                 - 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                     - 
Тополи 2010 (Тополи) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          - 
25 ноември 2018, неделя, 14:00 ч / XIV кръг:
Устрем Д (Дончево) - Локомотив (Русе)                      - 
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2016 (Кубрат)               - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Суворово 1 (Суворово)              12    9   2   1   33:7    29       
 2. Спартак 1918 (Варна)               12    7   5   0   39:12   26        [1 1 0  9:4  4]
 3. Ботев (Нови пазар)                 12    8   2   2   23:13   26        [1 0 1  3:6  3]
 4. Хитрино (Хитрино)                  12    8   2   2   29:12   26        [0 1 1  3:5  1]
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   12    7   2   3   23:13   23       
 6. Септември 98 (Тервел)              12    6   2   4   24:19   20       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Кубрат 2016 (Кубрат)               12    4   3   5   23:18   15       
 8. Локомотив (Русе)                   12    3   4   5   12:18   13       
 9. Калиакра (Каварна)                 12    3   3   6   15:22   12       
10. Тополи 2010 (Тополи)               12    3   2   7    9:20   11 [+]   
11. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         12    2   3   7   10:29    9       
12. Устрем Д (Дончево)                 12    1   1  10    7:32    4 [+]   
13. Волов (Шумен)                      12    0   3   9    7:39    3 [+][*]

Бележки
  - През юли 2018 г. Мадара 2010 (Мадара) се обединява с Волов (Шумен) във Волов (Шумен).
  - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен.
  - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.
  - От V кръг Хитрино (Хитрино) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен, заради реконструкция на стадиона в Хитрино.

Голмайстори
 2 - Симеон Симеонов        - Ботев (Нови пазар)
   - Илиян Неделчев         - Спартак 1918 (Варна)
   - Юзкан Ахмед            - Кубрат 2016 (Кубрат)
   - Любомир Михалев        - Суворово 1 (Суворово)
   - Румен Русков           - Светкавица Търговище (Търговище)

                           I кръг

18 август 2018, събота, 18:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   1:1 (0:1) 
  [0:1 Илиян Неделчев 26', 1:1 Юлиян Загоров 61'], 300 зрители
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                3:2 (1:0) 
  [1:0 Стелиян Цеков 21', 2:0 Стефан Стефанов 54'-д, 2:1 Денислав Андреев 58',
   2:2 Венцислав Желев 64'-д, 3:2 Танер Юсню 88']
  [чк: Георги Калинов (К) _], 100 зрители
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    2:0 (0:0) Video
  [1:0 Кирил Радев 53', 2:0 Ерхан Чете 86']
  [чк: Боян Николов (Х) 88'], 200 зрители
19 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Локомотив (Русе) - Устрем Д (Дончево)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Радомир Хараланов 7'], 100 зрители
Кубрат 2016 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              2:3 (1:0) 
  [1:0 Юзкан Ахмед 43', 1:1 Даниел Венков 56', 2:1 Николай Николов 77',
   2:2 Станислав Иванов 80', 2:3 Любомир Михалев 86'], 100 зрители
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Тополи 2010 (Тополи)         1:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Иванов 49']
  [чк: Богомил Михалев (Б) _], 100 зрители
Волов (Шумен)                                             почива

                           II кръг

25 август 2018, събота, 18:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            4:0 (1:0) Video
  [1:0 Георги Колев 16', 2:0 Мустафа Мустафа 68', 3:0 Мартин Венков 84',
   4:0 Йордан Йорданов 89'], 100 зрители
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                   3:3 (2:2) 
  [1:0 Мартин Михайлов 4', 1:1 Симеон Симеонов 7', 2:1 Георги Калинков 36',
   2:2 Симеон Симеонов 45'+2', 2:3 Преслав Пасев 57', 3:3 Кирил Кръстев 76'], 150 зрители
Спартак 1918 (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат)               4:2 (0:1) 
  [0:1 Диян Димитров 45'+1', 1:1 Ивайло Русев 47', 2:1 Илиян Неделчев 51',
   2:2 Юзкан Ахмед 70', 3:2 Васко Боев 80'-д, 4:2 Валентин Веселинов 85']
  [чк: Диян Димитров (К) 60', Галин Цонев (К) 79'], 500 зрители
26 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             4:1 (2:0) 
  [1:0 Любомир Михалев 2', 2:0 Никола Росенов 34'-д, 2:1 Мартин Кирилов 78',
   3:1 Николай Илиев 82', 4:1 Александър Чукански 89'], 100 зрители
Устрем Д (Дончево) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:2 (0:0) 
  [0:2 Румен Русков 50'-д,79'-д], 200 зрители
Волов (Шумен) - Локомотив (Русе)                          1:2 (1:1) Video
  [1:0 Мартин Кръстев 8', 1:1 Мирослав Георгиев 32', 1:2 Дениз Неджмиев 85']
  [чк: Янислав Андонов (В) 75'], _ зрители
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           III кръг

1 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Волов (Шумен)          5:0 (5:0) 
Септември 98 (Тервел) - Спартак 1918 (Варна)              2:2 (2:0) 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                2:1 (1:0) 
Тополи 2010 (Тополи) - Хитрино (Хитрино)                  0:2 (0:0) 
2 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Устрем Д (Дончево)                 6:2 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Калиакра (Каварна)           2:1 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           IV кръг

15 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Тополи 2010 (Тополи)                 2:2 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                 6:1 (2:0) 
16 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)        7:0 (1:0) 
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)                0:2 (0:1) 
Волов (Шумен) - Кубрат 2016 (Кубрат)                      1:1 (0:0) 
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       0:2 (0:0) 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           V кръг

22 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Волов (Шумен)                     8:1 (3:0) 
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   3:0 (3:0) 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Спартак 1918 (Варна)         0:4 (0:2) 
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово)              0:2 (0:2) 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                    1:0 (0:0) 
23 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   1:1 (0:1) 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           VI кръг

29 септември 2018, събота, 16:00 ч:
Локомотив (Русе) - Септември 98 (Тервел)                  1:2 (0:1) 
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2016 (Кубрат)   2:0 (1:0) 
30 септември 2018, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                 1:0 (1:0) 
Устрем Д (Дончево) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           2:1 (1:1) 
Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                        0:1 (0:0) 
30 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)               3:0 (2:0) 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           VII кръг

6 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)         0:3 (0:0) 
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)                     3:0 (2:0) 
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево)                 1:0 (1:0) 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Спартак 1918 (Варна)                  3:3 (1:2) 
7 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Волов (Шумен)                1:1 (0:1) 
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                0:2 (0:2) 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           VIII кръг

13 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                 1:1 (0:1) 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     0:2 (0:0) 
14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Хитрино (Хитрино)                    1:2 (0:1) 
Волов (Шумен) - Тополи 2010 (Тополи)                      0:3 (0:2) 
в Русе, ст.РУ "Ангел Кънчев":
Локомотив (Русе) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)             2:1 (2:0) 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              1:2 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           IX кръг

20 октомври 2018, събота, 16:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 0:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Локомотив (Русе)                   1:1 (0:0) 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Волов (Шумен)                         4:1 (2:0) 
Калиакра (Каварна) - Устрем Д (Дончево)                   3:0 (1:0) 
21 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Светкавица Търговище (Тщ)    1:1 (0:1) * 
* - Бенковски е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради нанесен
    удар на играч на гостите в района на стадиона.
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              1:1 (0:0) 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

27 октомври 2018, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Тополи 2010 (Тополи)   4:0 (1:0) 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                0:1 (0:1) 
28 октомври 2018, неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово)                0:3 
Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                        0:1 (0:0) 
Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)                      2:2 (0:2) 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         1:0 (1:0) 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XI кръг

3 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Кубрат 2016 (Кубрат)               1:3 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      6:1 (0:0) 
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)                     1:0 (0:0) 
Спартак 1918 (Варна) - Устрем Д (Дончево)                 6:0 (2:0) 
4 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
в Две могили: *
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)        1:1 (1:0) 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Бенковски.
Суворово 1 (Суворово) - Волов (Шумен)                     6:0 (4:0) 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XII кръг

10 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     2:1 (1:1) 
Септември 98 (Тервел) - Тополи 2010 (Тополи)              2:0 (0:0) 
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)           5:2 (4:0) 
11 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                      0:5 (0:0) * 
* - мачът започва с 18' закъснение, в 14:18 ч, заради задръстване на входа на
    Варна.
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                  1:1 (1:1) 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Хитрино (Хитрино)                  0:2 (0:2) 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XIII кръг

17 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар)                 1:0 (0:0) 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 3:1 (3:0) 
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)                 0:6 (0:3) 
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)                   3:1 (1:1) 
18 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         2:0 (1:0) 
Устрем Д (Дончево) - Волов (Шумен)                        2:2 (0:1) 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

                           XIV кръг

24 ноември 2018, събота, 14:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)    - 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                 - 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                     - 
Тополи 2010 (Тополи) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          - 
25 ноември 2018, неделя, 14:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Локомотив (Русе)                      - 
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2016 (Кубрат)               - 
Волов (Шумен)                                             почива

                           XV кръг

1 декември 2018, събота, 14:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                    - 
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)              - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Устрем Д (Дончево)      - 
2 декември 2018, неделя, 14:00 ч:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)             - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Локомотив (Русе) - Волов (Шумен)                           - 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           XVI кръг

пролет 2019:
Волов (Шумен) - Светкавица Търговище (Търговище)           - 
Устрем Д (Дончево) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  - 
Спартак 1918 (Варна) - Септември 98 (Тервел)               - 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                 - 
Калиакра (Каварна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            - 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Тополи 2010 (Тополи)                   - 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XVII кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Калиакра (Каварна)                  - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)         - 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                 - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Волов (Шумен)                       - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)        - 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XVIII кръг

Локомотив (Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)                    - 
Волов (Шумен) - Септември 98 (Тервел)                      - 
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)          - 
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)               - 
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                     - 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XIX кръг

в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)                  - 
Тополи 2010 (Тополи) - Спартак 1918 (Варна)                - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Устрем Д (Дончево)            - 
Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен)                         - 
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе)                   - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)    - 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XX кръг

Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)          - 
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)                      - 
Волов (Шумен) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)                 - 
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                  - 
Спартак 1918 (Варна) - Хитрино (Хитрино)                   - 
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                 - 
Кубрат 2016 (Кубрат)                                      почива

                           XXI кръг

Калиакра (Каварна) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Устрем Д (Дончево)                     - 
Тополи 2010 (Тополи) - Волов (Шумен)                       - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Локомотив (Русе)              - 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат)               - 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XXII кръг

Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                  - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Бенковски (Бяла)        - 
Локомотив (Русе) - Тополи 2010 (Тополи)                    - 
Волов (Шумен) - Хитрино (Хитрино)                          - 
Устрем Д (Дончево) - Калиакра (Каварна)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Суворово 1 (Суворово)               - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXIII кръг

Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево)                 - 
Калиакра (Каварна) - Волов (Шумен)                         - 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                       - 
Тополи 2010 (Тополи) - Светкавица Търговище (Търговище)    - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Кубрат 2016 (Кубрат)          - 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           XXIV кръг

Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)         - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Тополи 2010 (Тополи)                - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)       - 
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                      - 
Волов (Шумен) - Суворово 1 (Суворово)                      - 
Устрем Д (Дончево) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XXV кръг

Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                       - 
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)                   - 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2016 (Кубрат)                   - 
Тополи 2010 (Тополи) - Септември 98 (Тервел)               - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Ботев (Нови пазар)            - 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XXVI кръг

Ботев (Нови пазар) - Тополи 2010 (Тополи)                  - 
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                  - 
Кубрат 2016 (Кубрат) - Калиакра (Каварна)                  - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)          - 
Локомотив (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                    - 
Волов (Шумен) - Устрем Д (Дончево)                         - 
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Суворово 1 (Суворово) XXX 1:1 -:- 1:0 2:0 4:1 -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- 6:0 2. Спартак 1918 (Варна) -:- XXX 6:1 -:- -:- -:- 4:2 3:1 1:1 3:0 -:- 6:0 -:- 3. Ботев (Нови пазар) 2:1 -:- XXX 2:0 -:- -:- 0:0 3:0 -:- -:- 5:2 3:0 -:- 4. Хитрино (Хитрино) -:- 3:3 -:- XXX 6:1 3:1 -:- -:- 1:0 -:- 4:0 -:- 4:1 5. Светкавица Търговище (Търговище) -:- 1:1 0:2 -:- XXX -:- 2:0 -:- 2:1 4:0 -:- -:- 5:0 6. Септември 98 (Тервел) -:- 2:2 0:1 -:- 0:3 XXX -:- -:- 3:2 2:0 -:- -:- 8:1 7. Кубрат 2016 (Кубрат) 2:3 -:- -:- 0:2 -:- 1:2 XXX 1:1 -:- -:- 1:0 6:2 -:- 8. Локомотив (Русе) 1:1 -:- -:- 2:2 0:2 1:2 -:- XXX -:- -:- 2:1 1:0 -:- 9. Калиакра (Каварна) 0:2 -:- 3:3 -:- -:- -:- 0:6 1:0 XXX 2:2 -:- 3:0 -:- 10. Тополи 2010 (Тополи) 0:2 -:- 1:0 0:2 -:- -:- 1:3 1:1 -:- XXX -:- 1:0 -:- 11. Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:- 0:4 -:- -:- 1:1 1:1 -:- -:- 2:1 1:0 XXX -:- 1:1 12. Устрем Д (Дончево) 0:3 -:- -:- 1:2 0:2 0:2 -:- -:- -:- -:- 2:1 XXX 2:2 13. Волов (Шумен) -:- 0:5 0:1 -:- -:- -:- 1:1 1:2 0:1 0:3 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Първа шестица

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 1-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
  . 2-ви Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 3-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 4-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 5-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
  . 6-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

пролет 2019:
1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 

                           XXVIII кръг

6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 

                           XXIX кръг

2-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 

                           XXX кръг

6-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза                          - 
1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза                          - 
2-ви Първа фаза - 3-ти Първа фаза                          - 

                           XXXI кръг

3-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза                          - 
4-ти Първа фаза - 2-ви Първа фаза                          - 
5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза                          - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. 1-ви Първа фаза XXX -:- --- -:- --- -:- 2. 2-ви Първа фаза --- XXX -:- --- -:- -:- 3. 3-ти Първа фаза -:- --- XXX -:- --- -:- 4. 4-ти Първа фаза --- -:- --- XXX -:- --- 5. 5-ти Първа фаза -:- --- -:- --- XXX --- 6. 6-ти Първа фаза --- --- --- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора седмица

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 7. 10-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 11-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 12-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 13-ти Първа фаза                    0    0   0   0    0:0     0
  . 7-ми Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . 8-ми Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
  . 9-ти Първа фаза                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXVII кръг

пролет 2019:
8-ми Първа фаза - 13-ти Първа фаза                         - 
9-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                         - 
10-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
7-ми Първа фаза                                           почива

                           XXVIII кръг

12-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                        - 
13-ти Първа фаза - 9-ти Първа фаза                         - 
7-ми Първа фаза - 8-ми Първа фаза                          - 
11-ти Първа фаза                                          почива

                           XXIX кръг

9-ти Първа фаза - 7-ми Първа фаза                          - 
10-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 
11-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза                        - 
8-ми Първа фаза                                           почива

                           XXX кръг

13-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза                        - 
7-ми Първа фаза - 10-ти Първа фаза                         - 
8-ми Първа фаза - 9-ти Първа фаза                          - 
12-ти Първа фаза                                          почива

                           XXXI кръг

10-ти Първа фаза - 8-ми Първа фаза                         - 
11-ти Първа фаза - 7-ми Първа фаза                         - 
12-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза                        - 
9-ти Първа фаза                                           почива

                           XXXII кръг

7-ми Първа фаза - 12-ти Първа фаза                         - 
8-ми Първа фаза - 11-ти Първа фаза                         - 
9-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза                         - 
13-ти Първа фаза                                          почива

                           XXXIII кръг

11-ти Първа фаза - 9-ти Първа фаза                         - 
12-ти Първа фаза - 8-ми Първа фаза                         - 
13-ти Първа фаза - 7-ми Първа фаза                         - 
10-ти Първа фаза                                          почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. 10-ти Първа фаза XXX -:- --- -:- --- -:- --- 2. 11-ти Първа фаза --- XXX -:- --- -:- --- -:- 3. 12-ти Първа фаза -:- --- XXX -:- --- -:- --- 4. 13-ти Първа фаза --- -:- --- XXX -:- --- -:- 5. 7-ми Първа фаза -:- --- -:- --- XXX -:- --- 6. 8-ми Първа фаза --- -:- --- -:- --- XXX -:- 7. 9-ти Първа фаза -:- --- -:- --- -:- --- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре