« Евротурнири 2018/19


Шампионска лига

Първи квалификационен кръг
Първа среща 11 юли 2018, сряда, 20:00 ч: в Разград, ст."Лудогорец арена": Лудогорец 1945 (Рз) - Крузейдърс (Белфаст, С.Ирл., 1) 7:0 (2:0) /пряко по Диема спорт 2/ stats [1:0 Марселиньо 25', 2:0 Родни Браун 40'-аг, 3:0 Клаудиу Кешерю 53', 4:0 Марселиньо 66', 7:0 Якуб Сверчок 73',78',80'], 4 597 зрители Реванш 17 юли 2018, вторник, 22:00 ч (20:00 ч местно BST): в Белфаст, ст."Сийвю": Крузейдърс (Белфаст, С.Ирл., 1) - Лудогорец 1945 (Рз) 0:2 (0:1); общ резултат: 0:9 /пряко по Диема спорт 2/ stats [0:1 Родни Браун 11'-аг, 0:2 Якуб Сверчок 65'], 1 116 зрители
Втори квалификационен кръг
Първа среща 25 юли 2018, сряда, 20:00 ч: в Разград, ст."Лудогорец арена": Лудогорец 1945 (Рз) - МОЛ Види (Секешфехервар, Унг, 1) 0:0 /пряко по Диема спорт/ stats 5 327 зрители Реванш 1 август 2018, сряда, 21:00 ч (20:00 ч местно CEST): във Фелчут, Унгария, ст."Панчо Арена": МОЛ Види (Секешфехервар, Унг, 1) - Лудогорец 1945 (Рз) 1:0 (1:0); общ резултат: 1:0 /пряко по Диема спорт/ stats [1:0 Анел Хаджич 45'] [чк: Вирхил Мисиджан (Л) 39'], 2 878 зрители нагоре

Лига Европа

Първи квалификационен кръг
Първи срещи 11 юли 2018, сряда, 18:45 ч (17:45 ч местно CEST): във Вадуц, ст."Рейнпарк": Вадуц (Вадуц, Лихтенщайн, 2швц) - Левски (София) 1:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ stats [1:0 Мохамед Кулибали 14'], 1 243 зрители 12 юли 2018, четвъртък, 19:00 ч (19:00 ч местно EEST): в Хелзинки, ст."Телия 5Джи Арена" /ст."Сонера"/: Илвес (Тампере, Финландия, 1) - Славия 1913 (София) 0:1 (0:0) stats [0:1 Момчил Цветанов 80'], 1 511 зрители 12 юли 2018, четвъртък, 20:45 ч: в София, ст."Българска армия": ЦСКА (София) - Рига (Рига, Латвия, 1) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт 2/ stats [1:0 Тиаго Родригеш 49'], 7 500 зрители Срещи реванш 17 юли 2018, вторник, 18:45 ч: в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов": Левски (София) - Вадуц (Вадуц, Лихтенщайн, 2швц) 3:2 (1:1); общ резултат: 3:3 /пряко по Диема спорт/ stats [0:1 Мохамед Кулибали 25', 1:1 Серджиу Буш 35', 2:1 Аймен Белаид 53', 2:2 Игор Тадич 54', 3:2 Йерсон Кабрал 85'] [ид: Серджиу Буш (Л) 76'] [чк: Станислав Костов (Л) 90'+4'], 6 100 зрители 19 юли 2018, четвъртък, 19:00 ч: в София, Национален стадион "Васил Левски": Славия 1913 (София) - Илвес (Тампере, Финландия, 1) 2:1 (1:0); общ резултат: 3:1 /пряко по Sportal TV/ stats [1:0 Галин Иванов 25', 1:1 Мариус Нубиси 55', 2:1 Галин Иванов 56'], 3 400 зрители 19 юли 2018, четвъртък, 19:30 ч (19:30 ч местно EEST): в Рига, ст."Сконто": Рига (Рига, Латвия, 1) - ЦСКА (София) 1:0 (1:0, 1:0) сл.прод.; при дузпите: 3:5; общ резултат: 1:1 /пряко по Диема спорт/ stats [1:0 Антонийс Черномордийс 44'] [ид: Кирил Десподов (ЦСКА) 89'] [чк: Тиаго Родригеш (ЦСКА) 74', Стефан Панич (Рига) 108', Кристиян Малинов (ЦСКА) /след дузпите/, Владимир Баенко (Рига) /след дузпите/, Николай Бодуров (ЦСКА) /след дузпите/, Богдан Ващшук (Рига) /след дузпите/], 3 100 зрители [дузпи (първи изпълняват ЦСКА) 1.цска: Кристиян Малинов - 0:1, .рига: Дарко Лемаич - аут - 0:1; 2.цска: Николай Бодуров - 0:2, .рига: Тиаго Примао - 1:2; 3.цска: Жеферсон - 1:3, .рига: Кришс Карклинш - 2:3; 4.цска: Едвин Джеси - 2:4, .рига: Владимир Баенко - 3:4; 5.цска: Кирил Десподов - 3:5]
Втори квалификационен кръг
Първи срещи 26 юли 2018, четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."Българска армия": ЦСКА (София) - Адмира Вакер (Мьодлинг, Ав, 1) 3:0 (3:0) /пряко по Диема спорт/ stats [2:0 Кирил Десподов 29',34'; 3:0 Мауридис 38'-д], 6 200 зрители 26 юли 2018, четвъртък, 21:00 ч (20:00 ч местно CEST): в Сплит, ст."Полюд": Хайдук (Сплит, Хърватия, 1) - Славия 1913 (София) 1:0 (0:0) stats [1:0 Саид Ахмед Саид 79'] [чк: Александър Ем.Александров (С) 83'], 26 103 зрители Срещи реванш 2 август 2018, четвъртък, 19:00 ч: в София, Национален стадион "Васил Левски": Славия 1913 (София) - Хайдук (Сплит, Хърватия, 1) 2:3 (1:1); общ резултат: 2:4 /пряко по Sportal TV/ stats [0:1 Станко Юрич 24', 1:1 Галин Иванов 45'-д, 1:2 Мийо Цакташ 55'-д, 2:2 Георги Йомов 70', 2:3 Мийо Цакташ 86'], 2 100 зрители 2 август 2018, четвъртък, 20:00 ч (19:00 ч местно CEST): в Мария Енцерсдорф, ст."БСФЦ Арена": Адмира Вакер (Мьодлинг, Ав, 1) - ЦСКА (София) 1:3 (0:1); общ резултат: 1:6 /пряко по Диема спорт/ stats [0:2 Мауридис 14',53'; 1:2 Синан Бакъш 55', 1:3 Жоржиньо 80'], 2 400 зрители
Трети квалификационен кръг
Първи срещи 9 август 2018, четвъртък, 20:00 ч: в Разград, ст."Лудогорец арена": Лудогорец 1945 (Разград) - Зрински (Мостар, БиХ, 1) 1:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ stats [1:0 Космин Моци 16'], 3 574 зрители 9 август 2018, четвъртък, 20:45 ч: в София, Национален стадион "Васил Левски": ЦСКА (София) - Копенхаген (Копенхаген, Дания, 1) 1:2 (1:0) /пряко по БНТ1/ stats [1:0 Мауридис 15', 1:1 Денис Вавро 64', 1:2 Кенан Кодро 74'] [чк: Божидар Чорбаджийски (ЦСКА) 40'], 21 100 зрители Срещи реванш 16 август 2018, четвъртък, 19:30 ч (18:30 ч местно CEST): в Копенхаген, ст."Телия Паркен": Копенхаген (Копенхаген, Дания, 1) - ЦСКА (София) 2:1 (1:0); общ резултат: 4:2 /пряко по БНТ1/ stats [1:0 Даме Н'Дое 23', 1:1 Евандро 58', 2:1 Даме Н'Дое 64'], 10 078 зрители 16 август 2018, четвъртък, 21:00 ч (20:00 ч местно CEST): в Широки Брег, ст."Пецара": Зрински (Мостар, БиХ, 1) - Лудогорец 1945 (Разград) 1:1 (0:1); общ резултат: 1:2 /пряко по Диема спорт/ stats [0:1 Клаудиу Кешерю 24', 1:1 Неманя Билбия 90'+2'], 3 500 зрители
Плейофи
Първа среща 23 август 2018, четвъртък, 19:00 ч (20:00 ч местно GET): в Тбилиси, ст."Михаил Месхи": Торпедо (Кутаиси, Грузия, 1) - Лудогорец 1945 (Разград) 0:1 (0:1) /пряко по Диема спорт/ stats [0:1 Вандерсон 45'+2'], 17 869 зрители Реванш 30 август 2018, четвъртък, 20:00 ч: в Разград, ст."Лудогорец арена": Лудогорец 1945 (Разград) - Торпедо (Кутаиси, Грузия, 1) 4:0 (2:0); общ резултат: 5:0 /пряко по Диема спорт/ stats [1:0 Вирхил Мисиджан 6', 3:0 Густаво Кампаняро 37',59'; 4:0 Вандерсон 61'], 5 340 зрители
Групова фаза
Група "A" 20 септември 2018, четвъртък, 22:00 ч: АЕК (Ларнака, Кипър, 1) - Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) 0:1 (0:0) Лудогорец 1945 (Разград) - Байер 04 (Леверкузен, Гер) 2:3 (2:1) /пряко по БНТ1/ 4 октомври 2018, четвъртък, 19:55 ч: Байер 04 (Леверкузен, Гер) - АЕК (Ларнака, Кипър, 1) - Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) - Лудогорец 1945 (Разград) - 25 октомври 2018, четвъртък, 19:55 ч: Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) - Байер 04 (Леверкузен, Гер) - АЕК (Ларнака, Кипър, 1) - Лудогорец 1945 (Разград) - 8 ноември 2018, четвъртък, 22:00 ч: Байер 04 (Леверкузен, Гер) - Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) - Лудогорец 1945 (Разград) - АЕК (Ларнака, Кипър, 1) - 29 ноември 2018, четвъртък, 19:55 ч: Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) - АЕК (Ларнака, Кипър, 1) - Байер 04 (Леверкузен, Гер) - Лудогорец 1945 (Разград) - 13 декември 2018, четвъртък, 22:00 ч: АЕК (Ларнака, Кипър, 1) - Байер 04 (Леверкузен, Гер) - Лудогорец 1945 (Разград) - Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) - М П Р З ГР Т 1. Байер 04 (Леверкузен, Германия, 1) 1 1 0 0 3:2 3 2. Цюрих (Цюрих, Швейцария, 1) 1 1 0 0 1:0 3 ------------------------------------------------------------------- 3. Лудогорец 1945 (Разград) 1 0 0 1 2:3 0 4. АЕК (Ларнака, Кипър, 1) 1 0 0 1 0:1 0 нагоре

Юношеска лига

Поток Национални шампиони

Първи кръг
Първа среща 3 октомври 2018, сряда: Динамо (Киев, Украйна) - Септември (София) - Реванш 24 октомври 2018, сряда: Септември (София) - Динамо (Киев, Украйна) -
Втори кръг
Първа среща 7 ноември 2018, сряда: Андерлехт (Бел)/Адмира (Ав) - Динамо (К)/Септември (Сф) - Реванш 28 ноември 2018, сряда: Динамо (К)/Септември (Сф) - Андерлехт (Бел)/Адмира (Ав) - нагоре