Сезон 2017/18


                           СТАТИИ

 24.01.2018 : България в група със Словения, Норвегия и Кипър в Лигата на нациите
 16.01.2018 : Изпълкомът на БФС прие бюджета за 2018 г., Елитна група (U-15) и клубовете с право на глас
 16.01.2018 : Берое привлече Иван Бандаловски, освободи футболист на проби

                           МАЧОВЕТЕ ДНЕС (50 мача)

Е17  10:30  Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
   13:00  Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   -  /Нова спорт/ 
Е17  13:30  Етър ВТ (Велико Търново) - Марек 1915 (Дупница)            - 
Е17  13:30  Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   - 
Е17  13:30  Левски Раковски (София) - Славия 1913 (София)              - 
Е17  13:30  Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Е17  13:30  Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
   14:00  Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица)    - 
   14:00  Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
   14:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Враца)                   - 
   14:00  Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)              - 
   14:00  Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             - 
3СИ  14:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                 - 
3СИ  14:00  Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                  - 
3ЮЗ  14:00  Ботев 1937 (Ихтиман) - Свобода 2011 (Пещера)               - 
3ЮЗ  14:00  Беласица (Петрич) - ЦСКА 1948 (София)                      - 
3ЮЗ  14:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
3ЮЗ  14:00  ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин (Гоце Делчев)          - 
3ЮЗ  14:00  Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)             - 
3ЮЗ  14:00  Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
3ЮЗ  14:00  Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
3ЮЗ  14:00  Миньор (Перник) - Банско (Банско)                          - 
3ЮЗ  14:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград)           - 
3ЮИ  14:00  Верея II (Стара Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)               - 
3ЮИ  14:00  Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
3ЮИ  14:00  Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
3ЮИ  14:00  Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
3ЮИ  14:00  Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 2006 (Ягода)                  - 
3ЮИ  14:00  Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)        - 
3ЮИ  14:00  Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                     - 
3ЮИ  14:00  Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
3ЮИ  14:00  Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                         - 
   15:00  Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            -  /Диема спорт/ 
   17:30  Септември (София) - Левски (София)                         -  /Диема спорт/