Сезон 2017/18


                           СТАТИИ

 24.01.2018 : България в група със Словения, Норвегия и Кипър в Лигата на нациите
 16.01.2018 : Изпълкомът на БФС прие бюджета за 2018 г., Елитна група (U-15) и клубовете с право на глас
 16.01.2018 : Берое привлече Иван Бандаловски, освободи футболист на проби

                           МАЧОВЕТЕ ДНЕС (65 мача)

Е17  10:30  Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Е17  10:30  Пирин (Благоевград) - Сокол (Марково)                      - 
   12:30  Литекс (Ловеч) - Царско село 2015 (София)                  -  /Диема спорт/ 
Е19  13:30  Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Е19  13:30  Марек 1915 (Дупница) - Септември (София)                   - 
Е19  13:30  Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Е19  13:30  Черноморец 1919 (Бургас) - Черно море (Варна)              - 
Е19  13:30  Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        - 
Е19  13:30  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Е19  13:30  Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград)                      - 
Е19  13:30  Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    - 
   14:00  Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
3СИ  14:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                  - 
3СИ  14:00  Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)        - 
3СИ  14:00  Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)         - 
3СЗ  14:30  Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)               отложен 
3СЗ  14:30  Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     отложен 
3СЗ  14:30  Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           отложен 
3СЗ  14:30  Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново)                      отложен 
3СЗ  14:30  Янтра 1919 (Габрово) - Кариана (Ерден)                    отложен 
3СЗ  14:30  Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит)                    отложен 
3СЗ  14:30  Академик (Свищов) - Мизия 2005 (Кнежа)                    отложен 
3СЗ  14:30  Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг)           отложен 
   15:00  Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     -  /Диема спорт/ 
   17:30  Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             -  /Диема спорт/