Национални отбори:
Международни приятелски срещи за деца (до 15 г.)

2022


Приятелски срещи
4 октомври 2022 г., вторник, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST): в Сенец, НТЦ Сенец: Словакия (деца) - България (деца) - 6 октомври 2022 г., четвъртък, 13:00 ч (12:00 ч местно CEST): в Сенец, НТЦ Сенец: Словакия (деца) - България (деца) - нагоре

Турнир "Влатко Маркович"
                           Група "A"

11 май 2022 г., сряда, 13:00 ч:
Ирландия (деца) - Черна гора (деца)                       0:0 
11 май 2022 г., сряда, 18:15 ч:
Хърватия (деца) - Узбекистан (деца)                       3:0 (0:0) 

12 май 2022 г., четвъртък, 13:00 ч:
Черна гора (деца) - Хърватия (деца)                       0:3 
12 май 2022 г., четвъртък, 18:15 ч:
Узбекистан (деца) - Ирландия (деца)                       0:6 

13 май 2022 г., петък, 13:00 ч:
Хърватия (деца) - Ирландия (деца)                         2:1 (1:1) 
13 май 2022 г., петък, 18:15 ч:
Узбекистан (деца) - Черна гора (деца)                     1:0 (0:0) 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Хърватия (деца) 3 3 0 0 8:1 9 ------------------------------------------------------------------- 2. Ирландия (деца) 3 1 1 1 7:2 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Узбекистан (деца) 3 1 0 2 1:9 3 ------------------------------------------------------------------- 4. Черна гора (деца) 3 0 1 2 0:4 1
Група "B" 11 май 2022 г., сряда, 11:15 ч: Уелс (деца) - България (деца) 2:1 (1:1) 11 май 2022 г., сряда, 16:30 ч: Босна и Херцеговина (деца) - Македония (деца) 3:0 12 май 2022 г., четвъртък, 11:15 ч: Македония (деца) - Уелс (деца) 1:0 12 май 2022 г., четвъртък, 16:30 ч: България (деца) - Босна и Херцеговина (деца) 0:1 (0:1) 13 май 2022 г., петък, 11:15 ч: Уелс (деца) - Босна и Херцеговина (деца) 2:2 (2:0) 13 май 2022 г., петък, 16:30 ч: България (деца) - Македония (деца) 2:1 (0:0) М П Р З ГР Т
1. Босна и Херцеговина (деца) 3 2 1 0 6:2 7 ------------------------------------------------------------------- 2. Уелс (деца) 3 1 1 1 4:4 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. България (деца) 3 1 0 2 3:4 3 [1 0 0 2:1 3] ------------------------------------------------------------------- 4. Македония (деца) 3 1 0 2 2:5 3 [0 0 1 1:2 0]
Финал за 7-мо място 15 май 2022 г., неделя, 10:15 ч: Черна гора (деца) - Северна Македония (деца) 2:3 (1:1) Финал за 5-то място 15 май 2022 г., неделя, 12:00 ч: Узбекистан (деца) - България (деца) 4:3 (2:2) Финал за 3-то място 15 май 2022 г., неделя, 13:45 ч: Ирландия (деца) - Уелс (деца) 3:3 (2:2); при дузпите: 5:4 Финал 15 май 2022 г., неделя, 18:15 ч: Хърватия (деца) - Босна и Херцеговина (деца) 2:0 (1:0) нагоре

Турнир за развитие на УЕФА (август)
18 август 2022 г., четвъртък, 13:00 ч (13:00 ч местно EEST):
Молдова (деца) - България (деца)                          1:8 (1:3) 
18 август 2022 г., четвъртък, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST):
Литва (деца) - Естония (деца)                             4:0 (1:0) Video

20 август 2022 г., събота, 13:00 ч (13:00 ч местно EEST):
Молдова (деца) - Литва (деца)                             2:2 (2:1); при дузпите: 4:5 
20 август 2022 г., събота, 18:00 ч (18:00 ч местно EEST):
Естония (деца) - България (деца)                          0:4 (0:2) Video

23 август 2022 г., вторник, 12:00 ч (12:00 ч местно EEST):
България (деца) - Литва (деца)                            3:3 (1:0); при дузпите: 5:4 
23 август 2022 г., вторник, 17:00 ч (17:00 ч местно EEST):
Естония (деца) - Молдова (деца)                           анулиран * 
* - анулиран заради няколко футболисти на Молдова с позитивни тестове за
    COVID.


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. България (деца) 3 2 1 0 15:4 8 ------------------------------------------------------------------- 2. Литва (деца) 3 1 2 0 9:5 6 3. Молдова (деца) 2 0 1 1 3:10 1 4. Естония (деца) 2 0 0 2 0:8 0
Бележки - Всички мачове от турнира се провеждат на ст."ЕЙЛ ТНТК" в Талин, Естония. - Всички мачове от турнира се играят в 2 полувремена от по 40'. нагоре


2021


Турнир "Влатко Маркович"
                           Група "A"

5 май 2021 г., сряда, 16:45 ч:
Беларус (деца) - Северна Македония (деца)                 4:2 (2:2) 
5 май 2021 г., сряда, 18:30 ч:
Хърватия (деца) - България (деца)                         3:0 

6 май 2021 г., четвъртък, 13:15 ч:
Северна Македония (деца) - Хърватия (деца)                1:7 
6 май 2021 г., четвъртък, 18:30 ч:
България (деца) - Беларус (деца)                          1:2 

7 май 2021 г., петък, 13:15 ч:
Хърватия (деца) - Беларус (деца)                          3:1 
7 май 2021 г., петък, 18:30 ч:
България (деца) - Северна Македония (деца)                2:0 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Хърватия (деца) 3 3 0 0 13:2 9 ------------------------------------------------------------------- 2. Беларус (деца) 3 2 0 1 7:6 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. България (деца) 3 1 0 2 3:5 3 ------------------------------------------------------------------- 4. Северна Македония (деца) 3 0 0 3 3:13 0
Група "B" 5 май 2021 г., сряда, 11:30 ч: Русия (деца) - Босна и Херцеговина (деца) 3:0 5 май 2021 г., сряда, 13:15 ч: Литва (деца) - Албания (деца) 2:2 6 май 2021 г., четвъртък, 11:30 ч: Босна и Херцеговина (деца) - Литва (деца) 0:1 6 май 2021 г., четвъртък, 16:45 ч: Албания (деца) - Русия (деца) 0:1 7 май 2021 г., петък, 11:30 ч: Босна и Херцеговина (деца) - Албания (деца) 2:1 7 май 2021 г., петък, 16:45 ч: Русия (деца) - Литва (деца) 4:0 М П Р З ГР Т
1. Русия (деца) 3 3 0 0 8:0 9 ------------------------------------------------------------------- 2. Литва (деца) 3 1 1 1 3:6 4 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Босна и Херцеговина (деца) 3 1 0 2 2:5 3 ------------------------------------------------------------------- 4. Албания (деца) 3 0 1 2 3:5 1
Финал за 7-мо място 9 май 2021 г., неделя, 10:30 ч: Северна Македония (деца) - Албания (деца) 0:0; при дузпите: 3:4 Финал за 5-то място 9 май 2021 г., неделя, 12:00 ч: България (деца) - Босна и Херцеговина (деца) 1:3 Финал за 3-то място 9 май 2021 г., неделя, 13:30 ч: Беларус (деца) - Литва (деца) 1:0 (0:0) Финал 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Хърватия (деца) - Русия (деца) 1:1; при дузпите: 5:3 нагоре


2019


Приятелски срещи
13 април 2019 г., събота, 16:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (деца) - Сборен отбор на Долна Саксония (деца) 2:1 (1:1) 15 април 2019 г., понеделник, 11:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (деца) - Сборен отбор на Долна Саксония (деца) 3:1 (0:1) нагоре

Турнир за развитие на УЕФА (април)
4 септември 2019 г., сряда, 17:00 ч:
в кк Албена:
България (деца) - Казахстан (деца)                        1:0 (0:0) 
в кк Албена:
Словакия (деца) - Гърция (деца)                           1:0 

6 септември 2019 г., петък, 17:00 ч:
в кк Албена:
България (деца) - Гърция (деца)                           1:1 (0:0); при дузпите: 4:2 
в кк Албена:
Казахстан (деца) - Словакия (деца)                        0:4 

8 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч:
в кк Албена:
България (деца) - Словакия (деца)                         1:0 (1:0) 
в кк Албена:
Гърция (деца) - Казахстан (деца)                          0:0; при дузпите: 4:3 


                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. България (деца) 3 2 1 0 3:1 8 ------------------------------------------------------------------- 2. Словакия (деца) 3 2 0 1 5:1 6 3. Гърция (деца) 3 0 2 1 1:2 3 4. Казахстан (деца) 3 0 1 2 0:5 1
Бележки - При равенство в редовното време се изпълняват дузпи, а победителят от тях получава допълнителна точка (общо 2 за мача). нагоре


2017


Приятелски срещи
3 май 2017 г., сряда, 16:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (деца) - Кипър (деца) 1:4 (1:0) 5 май 2017 г., петък, 16:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: България (деца) - Кипър (деца) 1:1 (1:1) нагоре