Втора лига 2019/20

« Втора професионална лига 2019/20

| Регламент | Таблица с резултати | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

18 октомври 2019 г., петък, 16:00 ч / XII кръг:
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)          - 
19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч / XII кръг:
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна)       - 
Кариана (Ерден) - ФК ЦСКА 1948 (София)                     - 
19 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч / XII кръг:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 
в Созопол:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
19 октомври 2019 г., събота, 18:00 ч / XII кръг:
Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие)                    - 
20 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч / XII кръг:
Септември (София) - Локомотив София 1929 (София)           -  /пряко по Диема спорт/ 

                           Класиране:                       

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ФК ЦСКА 1948 (София) 10 9 0 1 26:5 27 ------------------------------------------------------------------- 2. Септември (София) 10 8 1 1 22:15 25 [-] 3. Монтана 1921 (Монтана) 11 6 3 2 21:8 21 [1 0 0 1:0 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Локомотив София 1929 (София) 10 7 0 3 15:5 21 [0 0 1 0:1 0] 5. Хебър 1918 (Пазарджик) 10 5 2 3 14:11 17 [+] [1 0 0 1:0 3] 6. Литекс (Ловеч) 10 5 2 3 18:9 17 [0 0 1 0:1 0] 7. Нефтохимик 1962 (Бургас) 10 5 1 4 16:13 16 [+] 8. Кариана (Ерден) 10 4 3 3 15:11 15 9. Пирин (Благоевград) 10 3 4 3 13:12 13 10. Локомотив (Горна Оряховица) 11 3 4 4 12:17 13 11. Ботев (Гълъбово) 10 3 3 4 11:16 12 12. Лудогорец 1945 II (Разград) 10 2 5 3 12:13 11 13. Струмска слава 1927 (Радомир) 11 3 0 8 9:19 9 14. Спартак 1918 (Варна) 11 2 3 6 4:16 9 [+] ------------------------------------------------------------------- 15. Черноморец (Балчик) 10 2 2 6 5:14 8 16. Поморие (Поморие) 11 2 1 8 8:20 7 17. Спартак (Плевен) 11 1 2 8 3:20 2 [+][*] --. Верея (Стара Загора) 0 - - - -:- - [-][*] Изваден
Бележки - На 14 юни 2019 г. СТК изважда Верея (Стара Загора) от Втора лига, заради решние на Лицензионната комисия от 4 юни 2019 г., което е влязло в сила от 13 юни 2019 г. Мотивирайки се с това, както и с факта, че жребият за първенството е изтеглен на 12 юни 2019 г., СТК решава да остави групата със 17 отбора, вместо да я допълни с отбор от Трета лига. - На 24 юни 2019 г. Нефтохимик 1962 (Бургас) обявява, че ще играе домакинските си мачове на ст."Арена Созопол" в Созопол заради исканата от настоящите собственици на ст."Лазур" в Бургас наемна цена от 12 000 лв на мач, която е непосилна за клуба. - ФК ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове на Национален стадион "Васил Левски" в София. - Септември (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София. - Ботев (Гълъбово) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора заради реконструция на ст."Христо Ботев" в Гълъбово. - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Христо Гюлеметов" в Брацигово заради реконструция на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик. - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Балчик заради реконструция на ст."Спартак" във Варна. - Поморие (Поморие) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Несебър тъй като Градски стадион в Поморие не е лицензиран за мачове от Втора лига. - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Ловеч, тъй като нито един стадион в Плевен не е лицензиран за мачове от Втора лига. - На 19 септември 2019 г. от актива на Спартак (Плевен) са отнети 3 точки заради първо неявяване без уважителна причина в мач от първенството (VIII кръг, срещу Монтана). Голмайстори (към 11 октомври 2019 г.) 15 - Андон Гущеров - ФК ЦСКА 1948 (София) 7 - Реджеб Халил - Кариана (Ерден) 6 - Живко Петков - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Атанас Илиев - Монтана 1921 (Монтана) - Преслав Йорданов - Септември (София) 5 - Тонислав Йорданов - Литекс (Ловеч) - Борислав Николов - Струмска слава 1927 (Радомир) - Димитър Митков - Лудогорец 1945 II (Разград) Сухи мрежи (към 11 октомври 2019 г.) 5 - Ивайло Василев - Локомотив София 1929 (София) - Даниел Наумов - ФК ЦСКА 1948 (София) 4 - Дамян Дамянов - Лудогорец 1945 II (Разград) - Християн Славов - Спартак 1918 (Варна) - Павел Здравков - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3 - Павел Станев - Кариана (Ерден) - Васил Симеонов - Монтана 1921 (Монтана) - Диян Вълков - Ботев (Гълъбово) - Петър Дебърлиев - Хебър 1918 (Пазарджик) - Петър Л.Петров - Литекс (Ловеч) I кръг 20 юли 2019 г., събота, 18:30 ч: Верея (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) анулиран Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0 (2:0) Video stats [1:0 Преслав Йорданов 27', 2:0 Георги Стоичков 33'], ~ 130 зрители Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана) 1:1 (1:1) Video stats [1:0 Реджеб Халил 28', 1:1 Тони Тасев 35'], ~ 240 зрители в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак (Плевен) 3:0 (1:0) Video stats [1:0 Янко Ангелов 22', 2:0 Асен Георгиев 63'-псу, 3:0 Тодор Чаворски 90'+4'-д] [чк: Станислав Антонов (вр) (С) 60'], ~ 840 зрители 20 юли 2019 г., събота, 19:30 ч: Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) 5:0 (0:0) Video stats [1:0 Петко Ганев 47', 2:0 Добромир Бонев 60', 3:0 Денислав Мицаков 71', 4:0 Илиян Капитанов 80', 5:0 Тонислав Йорданов 89'], ~ 170 зрители Черноморец (Балчик) - Поморие (Поморие) 0:1 (0:1) Video stats [0:1 Янаки Смирнов 6'], ~ 270 зрители в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1918 (Варна) 5:0 (2:0) Video stats [1:0 Иван Цачев 17', 2:0 Николай Костов 22'-псу, 3:0 Живко Петков 52', 4:0 Диян Молдованов 77', 5:0 Радослав Апостолов 90'+1'], ~ 330 зрители 21 юли 2019 г., неделя, 19:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово) 2:2 (2:0) Video stats [1:0 Иван Йорданов 35', 2:0 Хюсеин Кельовлуев 45'+1', 2:1 Димитър Алексиев 52', 2:2 Исус Ангелов 87'], ~ 180 зрители 22 юли 2019 г., понеделник, 18:30 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:0 (2:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [2:0 Андон Гущеров 1',22'], ~ 220 зрители II кръг 26 юли 2019 г., петък, 21:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:2 (2:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Кристиян Парашкевов 7', 0:2 Живко Петков 18', 2:2 Владимир Айтов 36',44'; 3:2 Атанас Илиев 49', 4:2 Йордан К.Йорданов 60'] [ид: Атанас Илиев (М) 11'], ~ 420 зрители 27 юли 2019 г., събота, 18:30 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0 (0:0) stats [1:0 Саша Домич 56', 2:0 Димитър Г.Георгиев 79'] в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Кариана (Ерден) 0:1 (0:0) stats [0:1 Реджеб Халил 79'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) 0:1 (0:1) stats [0:1 Илиян Капитанов 34'] 27 юли 2019 г., събота, 19:30 ч: в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:2 (0:1) stats [0:1 Асен Георгиев 30'-д, 0:2 Даниел Пехливанов 58'] 27 юли 2019 г., събота, 20:00 ч: Пирин (Благоевград) - Ботев (Гълъбово) 2:2 (1:0) stats [1:0 Иван Вълчанов 44', 1:1 Димитър Алексиев 51', 1:2 Исус Ангелов 72', 2:2 Мирослав Пушкаров 86'], 1 898 зрители в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:4 (0:2) stats [0:1 Андон Гущеров 12', 0:2 Чавдар Ивайлов 43', 0:3 Васил Шопов 77', 0:4 Валентин Йосков 80', 1:4 Ивайло Ем.Иванов 83'] Локомотив (Горна Оряховица) - Черноморец (Балчик) 1:1 (1:0) stats [1:0 Ерай Карадайъ 22', 1:1 Александър Попов 90'] 29 юли 2019 г., понеделник, 18:30 ч: Верея (Стара Загора) - Септември (София) анулиран III кръг 3 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Литекс (Ловеч) - Верея (Стара Загора) анулиран Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица) 1:0 (1:0) stats [1:0 Цветомир Тодоров 31'] в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана) 1:3 (0:1) stats [0:1 Атанас Илиев 42', 1:1 Тодор Чаворски 48', 1:2 Николай Цветков 54', 1:3 Николай Минков 63'] в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 (0:1) stats [0:1 Валентин Николов 42', 0:2 Димитър Г.Георгиев 49', 0:3 Неманя Иванов 56'] 3 август 2019 г., събота, 19:30 ч: Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1 (2:1) stats [1:0 Цветан Илиев 14', 1:1 Кристиян Китов 28', 2:1 Цветан Илиев 36'] 3 август 2019 г., събота, 20:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 (1:0) stats [1:0 Андон Гущеров 41'-д, 2:0 Тони Иванов 84'] 4 август 2019 г., неделя, 19:30 ч: в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие) 2:1 (2:0) stats [1:0 Диян Молдованов 14', 2:0 Живко Петков 32', 2:1 Алеко Христов 90'+4'] 5 август 2019 г., понеделник, 18:30 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 2:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [2:0 Преслав Йорданов 36',57'], ~ 160 зрители 5 август 2019 г., понеделник, 19:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен) 2:0 (0:0) stats [2:0 Димитър Митков 52',66'-д] IV кръг 10 август 2019 г., събота, 18:00 ч: в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Ботев (Гълъбово) 0:0 stats в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:1 (0:1) stats [0:1 Асен Георгиев 36'-д] Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден) 0:2 (0:2) stats [0:2 Реджеб Халил 35',45'+1'] [чк: Димитър Петков (Сс) 39'] Верея (Стара Загора) - Черноморец (Балчик) анулиран Септември (София) - Литекс (Ловеч) 4:3 (1:2) stats [1:0 Георги Русев 19', 1:1 Тонислав Йорданов 38', 1:2 Пламен Николов 45'+2', 2:2 Стефан Гаврилов 65', 3:2 Георги Русев 67', 4:2 Иван Тилев 89', 4:3 Тонислав Йорданов 90'+4'] 10 август 2019 г., събота, 19:30 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 (1:0) stats [1:0 Мартин П.Петков 45'+3'] 10 август 2019 г., събота, 20:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 (0:0) stats [0:1 Китан Василев 81'], 1 788 зрители 12 август 2019 г., понеделник, 18:00 ч: в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград) 0:2 (0:1) stats [0:1 Димитър Митков 42'-д, 0:2 Илкер Будинов 88'] 12 август 2019 г., понеделник, 20:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 (София) 0:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Андон Гущеров 63'] V кръг 16 август 2019 г., петък, 20:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Спартак 1918 (Варна) 1:0 (1:0) stats [1:0 Вълчан Чанев 18'] [чк: Иван Д.Иванов (вр) (С) 90'+4'] 17 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Кариана (Ерден) - Верея (Стара Загора) анулиран в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:0 stats [чк: Янко Ангелов (Х) 68'] Локомотив София 1929 (София) - Спартак (Плевен) 1:0 (1:0) stats [1:0 Димитър Г.Георгиев 45'+2'] 17 август 2019 г., събота, 19:00 ч: Черноморец (Балчик) - Септември (София) 0:1 (0:0) stats [0:1 Спас Георгиев 87'-д] 18 август 2019 г., неделя, 19:30 ч: в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад) 3:0 (0:0) stats [1:0 Иван Колев 52', 2:0 Пламен Тенев 85', 3:0 Живко Петков 90'+3'] 19 август 2019 г., понеделник, 18:00 ч: Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград) 1:2 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Руслан Иванов 56', 0:2 Христос Контохристос 61', 1:2 Петър Д.Петров 90'+4'], ~ 210 зрители 19 август 2019 г., понеделник, 19:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0 stats 19 август 2019 г., понеделник, 20:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Поморие (Поморие) 5:1 (4:1) stats [1:0 Андон Гущеров 5', 2:0 Васил Шопов 7', 2:1 Милен Танев 13'-д, 5:1 Андон Гущеров 21',34',59'] VI кръг 24 август 2019 г., събота, 18:00 ч: в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0 stats Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:1 (1:0) stats [1:0 Димитър Петков 45'+1'-д, 1:1 Октай Хамдиев 70', 2:1 Борислав Николов 73'] Верея (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас) анулиран Септември (София) - Кариана (Ерден) 3:2 (2:1) stats [1:0 Юлиан Попев 6', 1:1 Георги Ил.Георгиев 18', 2:1 Румен Сандев 45'+2', 2:2 Цветомир Тодоров 63', 3:2 Стоян Предев 72'-аг] 24 август 2019 г., събота, 19:00 ч: в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София) 1:0 (1:0) stats [1:0 Румен Николов 25'] 24 август 2019 г., събота, 20:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Гълъбово) 3:0 (1:0) stats [2:0 Атанас Илиев 7',61'; 3:0 Борислав Балджийски 74'] 25 август 2019 г., неделя, 19:30 ч: Литекс (Ловеч) - Черноморец (Балчик) 4:0 (3:0) stats [1:0 Тонислав Йорданов 9', 2:0 Иван Митрев 18', 3:0 Илиян Капитанов 45'+1', 4:0 Александър Аспарухов 65'] [чк: Илиян Капитанов (Л) 61'] 25 август 2019 г., неделя, 20:00 ч: Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен) 2:0 (1:0) stats [1:0 Владислав Златинов 33'-д, 2:0 Александър Бастунов 50'], 2 122 зрители 26 август 2019 г., понеделник, 18:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - ФК ЦСКА 1948 (София) 2:3 (2:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Атанас Фиданин 5'-д, 1:1 Денислав Александров 36', 2:1 Деян Христов 45'+1', 2:3 Андон Гущеров 54'-д,90'+4'-д] VII кръг 30 август 2019 г., петък, 19:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:2 (0:0) stats [2:0 Илкер Будинов 48',62'; 2:1 Деян Христов 72', 2:2 Петър Чалъков 77'] 30 август 2019 г., петък, 20:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0 (1:0) stats [2:0 Васил Шопов 39',58'] 31 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч) 1:1 (0:1) stats [0:1 Тонислав Йорданов 33', 1:1 Реджеб Халил 89'] Хебър 1918 (Пазарджик) - Верея (Стара Загора) анулиран Локомотив София 1929 (София) - Монтана 1921 (Монтана) 0:1 (0:0) stats [0:1 Сергей Георгиев 90'+2'] 31 август 2019 г., събота, 19:00 ч: Черноморец (Балчик) - Пирин (Благоевград) 0:2 (0:1) stats [0:1 Мартин Динов 9', 0:2 Владислав Златинов 52'-д] [чк: Мирослав Начев (Ч) 87'] 31 август 2019 г., събота, 20:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие) 1:0 (0:0) stats [1:0 Ерай Карадайъ 86'] в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Спартак 1918 (Варна) 0:0 stats 2 септември 2019 г., понеделник, 20:00 ч: в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) 0:2 (0:2) /пряко по Диема спорт/ stats [0:1 Борис Галчев 4', 0:2 Спас Георгиев 29'-д], ~ 380 зрители VIII кръг 14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 (1:2) stats [1:0 Жосюе Нтоя 9', 1:1 Цветомир Вачев 22', 1:3 Александър Ив.Александров 40',69'] 14 септември 2019 г., събота, 18:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово) 3:2 (2:0) stats [1:0 Атанас Фиданин 9'-д, 2:0 Петър Чалъков 37', 3:0 Стивън Славков 46', 3:1 Димитър Алексиев 67', 3:2 Емилиян Зотев 81'] Верея (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София) анулиран Черноморец (Балчик) - Кариана (Ерден) 1:0 (0:0) stats [1:0 Генади Луго 80'] 14 септември 2019 г., събота, 19:00 ч: Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна) 2:2 (0:1) stats [0:1 Румен Николов 12', 0:2 Васил Добрев 58', 1:2 Иван Пенев 69'-аг, 2:2 Владислав Златинов 75'-д], 1 345 зрители Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) 3:0 сл. * stats * - гостите не се явяват. 14 септември 2019 г., събота, 19:30 ч: Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 (0:0) stats [1:0 Георги М.Иванов 59', 1:1 Живко Петков 84'-д] 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград) 4:2 (1:1) stats [1:0 Симеон Петров 7', 1:1 Тихомир Димитров 25', 3:1 Борислав Николов 58',65'; 3:2 Димитър Митков 88', 4:2 Борислав Николов 90'+1'] 16 септември 2019 г., понеделник, 17:00 ч: Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 4:2 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Тодор Чаворски 4', 1:1 Георги Русев 41', 1:2 Асен Георгиев 48'-д, 2:2 Георги Русев 61', 3:2 Преслав Йорданов 76', 4:2 Павел Петков 82'] IX кръг 20 септември 2019 г., петък, 17:00 ч: Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград) 2:2 (1:2) stats [0:1 Глоар Антонио 25', 0:2 Владислав Златинов 31', 1:2 Ангел Бастунов 41', 2:2 Николай Дичев 59'] [чк: Руслан Иванов (П) 90'] Локомотив Сф 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) 3:0 (1:0) stats [2:0 Светослав Диков 45'+1',47'; 3:0 Цветомир Вачев 78'] 20 септември 2019 г., петък, 18:30 ч: в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик) 1:0 (0:0) stats [1:0 Живко Петков 90'+2'] 21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - Литекс (Ловеч) 1:0 (0:0) stats [1:0 Веселин Марчев 58'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Верея (Стара Загора) анулиран 21 септември 2019 г., събота, 18:00 ч: в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Поморие (Поморие) 2:1 (2:1) stats [1:0 Ивайло Раденцов 11', 2:0 Преслав Антонов 20', 2:1 Милен Танев 36'] в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0 (0:0) stats [1:0 Янаки Смирнов 75'] [чк: Иван Михов (М) 90'+1'] 21 септември 2019 г., събота, 19:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1 (0:1) stats [0:1 Димитър Буров 20', 1:1 Ерай Карадайъ 49', 2:1 Димитър Алексиев 79'] 23 септември 2019 г., понеделник, 20:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) 5:0 (3:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Андон Гущеров 15', 2:0 Денислав Александров 26', 3:0 Тони Иванов 29', 4:0 Андон Гущеров 55', 5:0 Денислав Александров 81'] [нбс: Иван Тилев (С) 86'], ~ 120 зрители X кръг 28 септември 2019 г., събота, 17:15 ч: Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) 1:1 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Мартин Динов 31', 1:1 Атанас Илиев 54'], 1 428 зрители 29 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Спартак 1918 (Варна) 2:0 (2:0) stats [1:0 Димитър Законов 18', 2:0 Георги Д.Петков 38'] Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:2 (0:1) stats [0:1 Александър Ив.Александров 45', 0:2 Светослав Диков 61'] Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово) анулиран Кариана (Ерден) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:1 (2:0) stats [1:0 Ангел Бастунов 21', 2:0 Цветомир Тодоров 45'+1', 3:0 Реджеб Халил 50', 4:0 Владимир Мичев 78', 4:1 Галин Димов 87'] 30 септември 2019 г., понеделник, 17:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) отложен 30 септември 2019 г., понеделник, 18:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен) 3:0 (2:0) stats [1:0 Михаил Минков 10', 2:0 Калоян Стефанов 20', 3:0 Ивайло Раденцов 64'-аг] Черноморец (Балчик) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1 (0:1) stats [0:1 Веселин Марчев 15', 1:1 Васил Калоянов 63'] 1 октомври 2019 г., вторник, 17:30 ч: Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 (София) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Георги М.Иванов 74'], ~ 540 зрители 10 октомври 2019 г., четвъртък, 16:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2 (1:0) stats [1:0 Спас Георгиев 14', 2:0 Преслав Йорданов 48', 2:1 Димитър Митков 61', 2:2 Иван Йорданов 76'] XI кръг 5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) 0:1 (0:1) stats [0:1 Иван Митрев 33'] Локомотив София 1929 (София) - Верея (Стара Загора) анулиран в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1 (0:0) stats [0:1 Борислав Николов 61'] 5 октомври 2019 г., събота, 17:00 ч: в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:0 stats Монтана 1921 (Монтана) - Поморие (Поморие) 5:1 (3:1) stats [1:0 Борислав Балджийски 14', 1:1 Милен Танев 22', 2:1 Владимир Айтов 27', 3:1 Атанас Илиев 45', 5:1 Борислав Балджийски 53',90'] 5 октомври 2019 г., събота, 18:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Септември (София) 1:2 (1:1) stats [0:1 Преслав Йорданов 4', 1:1 Антон Огнянов 45'+2'-д, 1:2 Спас Георгиев 60'-д] 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден) 2:1 (1:1) stats [0:1 Реджеб Халил 43', 1:1 Янко Ангелов 45'+1', 2:1 Цветелин Тонев 66'] 6 октомври 2019 г., неделя, 18:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Черноморец (Балчик) 2:0 (0:0) stats [2:0 Андон Гущеров 62',85'] [чк: Цветан Илиев (Ч) 76'] 7 октомври 2019 г., понеделник, 19:00 ч: в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград) 1:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Радослав Апостолов 33'], ~ 60 зрители X кръг - отложен мач 10 октомври 2019 г., четвъртък, 16:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2 (1:0) stats [1:0 Спас Георгиев 14', 2:0 Преслав Йорданов 48', 2:1 Димитър Митков 61', 2:2 Иван Йорданов 76'] XII кръг 18 октомври 2019 г., петък, 16:00 ч: Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград) - 19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна) - Верея (Стара Загора) - Спартак (Плевен) анулиран Кариана (Ерден) - ФК ЦСКА 1948 (София) - 19 октомври 2019 г., събота, 17:30 ч: Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 19 октомври 2019 г., събота, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие) - 20 октомври 2019 г., неделя, 15:00 ч: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - /пряко по Диема спорт/ XIII кръг 24 октомври 2019 г., четвъртък, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Диема спорт/ 24 октомври 2019 г., четвъртък, 16:00 ч: в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден) отложен в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) - Верея (Стара Загора) анулиран в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица) - 24 октомври 2019 г., четвъртък, 17:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) - 24 октомври 2019 г., четвъртък, 18:00 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Черноморец (Балчик) - 24 октомври 2019 г., четвъртък, 19:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - 15 ноември 2019 г., петък, 14:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден) - XIV кръг 30 октомври 2019 г., сряда, 17:30 ч: в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград) - 31 октомври 2019 г., четвъртък, 14:30 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Поморие (Поморие) - 31 октомври 2019 г., четвъртък, 15:00 ч: Черноморец (Балчик) - Локомотив София 1929 (София) - 31 октомври 2019 г., четвъртък, 18:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица) - 5 ноември 2019 г., вторник, 14:30 ч: Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) анулиран Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) - Кариана (Ерден) - Ботев (Гълъбово) - в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София) - /пряко по Диема спорт/ 5 ноември 2019 г., вторник, 16:30 ч: Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) - XV кръг 9 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад) - 9 ноември 2019 г., събота, 16:30 ч: в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - 10 ноември 2019 г., неделя, 12:15 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София) - /пряко по Диема спорт/ 10 ноември 2019 г., неделя, 14:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден) - в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие) - Верея (Стара Загора) анулиран 10 ноември 2019 г., неделя, 17:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) - 11 ноември 2019 г., понеделник, 14:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XIII кръг - отложен мач 15 ноември 2019 г., петък, 14:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден) - XVI кръг 23 ноември 2019 г., събота, 14:30 ч: Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица) анулиран Септември (София) - Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна) - Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен) - 23 ноември 2019 г., събота, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) - 23 ноември 2019 г., събота, 16:30 ч: Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив София 1929 (София) - 24 ноември 2019 г., неделя, 12:15 ч: в Брацигово, ст."Христо Гюлеметов": Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Гълъбово) - /пряко по Диема спорт/ 24 ноември 2019 г., неделя, 16:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) - XVII кръг 30 ноември 2019 г., събота: Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград) - в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец (Балчик) - в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Верея (Стара Загора) анулиран XVIII кръг 7 декември 2019 г., събота: Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора) анулиран Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч) - в Несебър, Градски стадион: Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден) - в Балчик, Градски стадион: Спартак 1918 (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - в Ловеч, Градски стадион: Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена": Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград) - XIX кръг 15 февруари 2020 г., събота: Ботев (Гълъбово) - Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив Сф 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) - Кариана (Ерден) - Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) почива XX кръг 22 февруари 2020 г., събота: Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Черноморец (Балчик) - Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден) - Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч) почива XXI кръг 29 февруари 2020 г., събота: Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Ботев (Гълъбово) - Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Поморие (Поморие) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) - Септември (София) - Черноморец (Балчик) почива XXII кръг 4 март 2020 г., сряда: Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч) - Септември (София) - Черноморец (Балчик) - Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Поморие (Поморие) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Гълъбово) - Спартак (Плевен) - Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден) почива XXIII кръг 7 март 2020 г., събота: Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден) - Септември (София) - Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) почива XXIV кръг 14 март 2020 г., събота: Пирин (Благоевград) - Черноморец (Балчик) - Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден) - Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово) - Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна) - Спартак (Плевен) - Хебър 1918 (Пазарджик) почива XXV кръг 21 март 2020 г., събота: Спартак 1918 (Варна) - Пирин (Благоевград) - Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София) - Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден) - Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 (София) почива XXVI кръг 4 април 2020 г., събота: Пирин (Благоевград) - Кариана (Ерден) - Черноморец (Балчик) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев (Гълъбово) - Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив Сф 1929 (София) - Поморие (Поморие) - Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 II (Разград) почива XXVII кръг 11 април 2020 г., събота: Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна) - Поморие (Поморие) - Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив Сф 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец (Балчик) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кариана (Ерден) - Ботев (Гълъбово) почива XXVIII кръг 18 април 2020 г., събота: Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кариана (Ерден) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София) - Ботев (Гълъбово) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1918 (Варна) - Поморие (Поморие) - Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив София 1929 (София) почива XXIX кръг 25 април 2020 г., събота: Поморие (Поморие) - Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак 1918 (Варна) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак (Плевен) почива XXX кръг 2 май 2020 г., събота: Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик) - Ботев (Гълъбово) - Литекс (Ловеч) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие) - Спартак 1918 (Варна) почива XXXI кръг 9 май 2020 г., събота: Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) - Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) - Локомотив София 1929 (София) - Черноморец (Балчик) - Ботев (Гълъбово) - Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Монтана 1921 (Монтана) почива XXXII кръг 13 май 2020 г., сряда: Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово) - Кариана (Ерден) - Локомотив София 1929 (София) - Черноморец (Балчик) - Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица) - Поморие (Поморие) почива XXXIII кръг 16 май 2020 г., събота: Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград) - Поморие (Поморие) - Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) - Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден) - Локомотив София 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) почива XXXIV кръг 23 май 2020 г., събота: Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Гълъбово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) - в Созопол: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден) - Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик) - Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) - Поморие (Поморие) - Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Радомир) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ФК ЦСКА 1948 (София) XXX 5:0 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 2:0 2:0 5:1 -:- --- 2. Септември (София) -:- XXX -:- -:- 4:2 4:3 -:- 3:2 2:0 -:- -:- 2:2 2:0 -:- -:- -:- -:- --- 3. Монтана 1921 (Монтана) 0:1 -:- XXX -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- 5:1 3:0* --- 4. Локомотив София 1929 (София) -:- -:- 0:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 1:0 --- 5. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- 1:3 -:- XXX 1:0 -:- 2:1 -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 --- 6. Литекс (Ловеч) 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX 1:1 -:- 1:2 5:0 -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- --- 7. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- -:- -:- 3:0 5:0 1:0 2:1 -:- --- 8. Кариана (Ерден) -:- -:- 1:1 -:- -:- 1:1 4:1 XXX 2:2 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- --- 9. Пирин (Благоевград) -:- -:- 1:1 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:2 -:- -:- 2:2 -:- -:- 2:0 --- 10. Локомотив (Горна Оряховица) 2:3 -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- 1:1 -:- 3:0 --- 11. Ботев (Гълъбово) -:- 1:2 -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 1:0 -:- 1:0 -:- --- 12. Лудогорец 1945 II (Разград) -:- -:- 0:0 -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 2:2 2:2 XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 --- 13. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- -:- -:- 0:2 2:1 0:1 -:- 0:2 -:- -:- -:- 4:2 XXX -:- -:- -:- -:- --- 14. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- 1:0 1:0 0:2 -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- 0:2 -:- XXX -:- -:- -:- --- 15. Черноморец (Балчик) -:- 0:1 -:- -:- 1:1 -:- -:- 1:0 0:2 -:- -:- -:- 2:1 -:- XXX 0:1 -:- --- 16. Поморие (Поморие) -:- -:- -:- 1:3 0:1 -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 0:0 -:- 2:0 -:- XXX -:- --- 17. Спартак (Плевен) 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- 0:1 0:0 -:- 2:1 XXX --- 18. Верея (Стара Загора) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре