Втора лига 2022/23

« Втора професионална лига 2022/23

| Регламент | Таблица с резултати | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

11 февруари 2023 г., събота, 14:00 ч / XVIII кръг:
Добруджа 1919 (Добрич) - Беласица (Петрич)                 - 
Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак (Плевен)                   - 
Дунав от Русе (Русе) - Литекс (Ловеч)                      - 
12 февруари 2023 г., неделя, 14:00 ч / XVIII кръг:
Ботев II (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник)              - 
Янтра 2019 (Габрово) - ФК ЦСКА 1948 II (София)             - 
13 февруари 2023 г., понеделник, 14:30 ч / XVIII кръг:
Крумовград (Крумовград) - Спортист 2009 (Своге)            -  /пряко по Диема спорт/ 
14 февруари 2023 г., вторник, 17:30 ч / XVIII кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)          -  /пряко по Диема спорт/ 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ФК ЦСКА 1948 II (София) 17 10 5 2 31:9 35 2. Крумовград (Крумовград) 17 9 3 5 22:19 30 [+][*] [1 0 0 1:0 3] ------------------------------------------------------------------- 3. Етър ВТ (Велико Търново) 17 8 6 3 20:10 30 [0 0 1 0:1 0] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Беласица (Петрич) 17 8 4 5 17:13 28 [+] [1 1 0 3:1 4] 5. Спортист 2009 (Своге) 17 8 4 5 28:26 28 [1 0 1 3:4 3] 6. Спартак (Плевен) 17 8 4 5 27:20 28 [+] [0 1 1 3:4 1] 7. Монтана 1921 (Монтана) 17 7 4 6 22:19 25 8. Литекс (Ловеч) 17 6 5 6 19:15 23 [1 0 0 3:1 3] 9. Лудогорец 1945 II (Разград) 17 7 2 8 15:21 23 [0 0 1 1:3 0] 10. Дунав от Русе (Русе) 17 6 4 7 27:24 22 [+] [1 1 0 2:1 4, +3 обща ГР] 11. Струмска слава 1927 (Радомир) 17 5 7 5 16:22 22 [1 1 0 2:1 4, -6 обща ГР] 12. Марица 1921 (Пловдив) 17 6 4 7 16:21 22 [0 0 2 2:4 0] 13. Миньор (Перник) 17 5 5 7 19:17 20 14. Янтра 2019 (Габрово) 17 4 7 6 11:15 19 ------------------------------------------------------------------- 15. Ботев II (Пловдив) 17 5 3 9 14:23 18 16. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 17 4 5 8 19:25 17 [+][*] 17. Добруджа 1919 (Добрич) 17 4 4 9 23:26 16 18. Созопол (Созопол) 17 3 4 10 13:34 13
Бележки - С началото на сезона влиза в сила извършеното на 25 февруари 2022 г. преименуване на Левски 2005 (Крумовград) на Крумовград (Крумовград). - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове на ст."Арена Симитли" в Симитли (от I кръг) заради ремонт на ст."Цар Самуил" в Петрич. - Лудогорец 1945 II (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - ФК ЦСКА 1948 II (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в кв.Драгалевци, София освен ако не е посочено друго. - От IX до XVIII кръг Литекс (Ловеч) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Тетевен заради ремонт на терена на Градски стадион, Ловеч. Голмайстори - към 14 ноември 2022 г. 15 - Валентин Йосков - ФК ЦСКА 1948 II (София) 10 - Йордан Й.Димитров - Дунав от Русе (Русе) 9 - Светослав Диков - Спортист 2009 (Своге) 7 - Денислав Ангелов - Добруджа 1919 (Добрич) - Преслав Антонов - Спартак (Плевен) 6 - Мирослав Будинов - Дунав от Русе (Русе) - Васил Шопов - Спартак (Плевен) - Фудил Идрис - Монтана 1921 (Монтана) - Денислав Александров - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Антон Тунгаров - Струмска слава 1927 (Радомир) - Абдулай Траоре - Ботев II (Пловдив) - Ахмед Осман - Крумовград (Крумовград) Сухи мрежи - към 14 ноември 2022 г. 9 - Кирил Г.Георгиев - Беласица (Петрич) 8 - Илия Николов - Марица 1921 (Пловдив) 7 - Марин Орлинов - Литекс (Ловеч) - Благой Макенджиев - Крумовград (Крумовград) - Богомил Цинцарски - Спартак (Плевен) - Драгомир Петков - Струмска слава 1927 (Радомир) 6 - Станислав Нисторов - Етър ВТ (Велико Търново) 5 - Петър Л.Петров - Монтана 1921 (Монтана) - Даниел Леонтиев - Миньор (Перник) - Дамян Христов - Лудогорец 1945 II (Разград) I кръг 14 юли 2022 г., четвъртък, 20:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Николай Пл.Янков 47'] 16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев II (Пловдив) 1:0 (1:0) stats [1:0 Слави Паскалев 29'] Спортист 2009 (Своге) - Крумовград (Крумовград) 0:2 (0:0) stats [0:1 Красимир Ем.Илиев 63'-д, 0:2 Ахмед Осман 90'+4'] Миньор (Перник) - Лудогорец 1945 II (Разград) 5:1 (3:0) stats [2:0 Методи Костов 4',26'; 3:0 Антон Славчев 29', 4:0 Александър Ганчев 54'-аг, 5:0 Запро Динев 76', 5:1 Петър Р.Георгиев 90'+1'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол) 2:0 (0:0) stats [1:0 Антон Тунгаров 47'-псу, 2:0 Красимир Панчев 89'] Спартак (Плевен) - Марица 1921 (Пловдив) 4:0 (3:0) stats [1:0 Преслав Антонов 13', 2:0 Боримир Карамфилов 15', 3:0 Стефан Вес.Христов 30', 4:0 Васил Шопов 77'] 16 юли 2022 г., събота, 20:00 ч: Литекс (Ловеч) - Дунав от Русе (Русе) 1:3 (0:2) stats [0:1 Йордан Й.Димитров 26'-д, 0:2 Иван Пенев 42'-аг, 1:2 Георги К.Георгиев 54', 1:3 Мирослав Будинов 90'+3'] 18 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Янтра 2019 (Габрово) 1:1 (1:0) Video stats [1:0 Валентин Йосков 27'-д, 1:1 Иван К.Василев 70'] 19 юли 2022 г., вторник, 18:00 ч: в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 (2:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Мариян Вангелов 7', 2:0 Марти Таушанов 13'-д, 2:1 Денислав Ангелов 84'] [чк: Иван Тренчев (Д) 51'] II кръг 23 юли 2022 г., събота, 18:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Литекс (Ловеч) 1:0 (1:0) stats [1:0 Станислав Маламов 30'] [ид: Валери Домовчийски (М) 4'] Янтра 2019 (Габрово) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:2 (0:2) Video stats [0:2 Антон Тунгаров 21'-псу,31'; 1:2 Иван К.Василев 55', 2:2 Петър Казаков 80'-д] Крумовград (Крумовград) - Беласица (Петрич) 3:1 (2:0) stats [1:0 Джунейт Яшар 11', 2:0 Владислав Узунов 27', 2:1 Атанас Ташолов 49'-аг, 3:1 Калоян Стефанов 59'] 23 юли 2022 г., събота, 20:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) 1:1 (0:0) stats [0:1 Йордан Й.Димитров 60'-псу, 1:1 Живко Петков 76'] [ид: Живко Петков (ЕВТ) 50'] Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:0 Video stats 24 юли 2022 г., неделя, 18:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Миньор (Перник) 2:0 (1:0) stats [1:0 Андриан Д.Димитров 23', 2:0 Мартин Милушев 58'] [чк: Андриан Д.Димитров (Д) 55'] 24 юли 2022 г., неделя, 20:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Витоша (Бистрица) 3:1 (2:0) stats [3:0 Йордан К.Йорданов 29',42',56'; 3:1 Деян Б.Христов 66'] 25 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч: Ботев II (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 (1:0) stats [1:0 Константин Павлов 13', 1:1 Георги Н.Николов 54'] 26 юли 2022 г., вторник, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - Спартак (Плевен) 0:2 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Преслав Антонов 24', 0:2 Мартин Стоилов 57'] III кръг 30 юли 2022 г., събота, 18:00 ч: Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 (2:0) Video stats [1:0 Георги Божилов 15', 2:0 Емил Гъргоров 44'-д, 2:2 Даниел Младенов 71'-д,82'] [ид: Крум Стоянов (ЕВТ) 10'] [чк: Христо Митев (ЕВТ) 45'+2'] Спортист 2009 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана) 2:2 (1:2) Video stats [1:0 Ариф Ферадов 15', 1:1 Димитър Буров 23', 1:2 Йордан К.Йорданов 37', 2:2 Борислав Стойчев 68'] ФК ЦСКА 1948 II (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 (0:0) Video stats [1:0 Валентин Йосков 76', 1:1 Ахмед Адемов 90'+3'-псу] [чк: Йоан Тия (Д) 69'] Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Антон Тунгаров 46'] 30 юли 2022 г., събота, 18:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Марица 1921 (Пловдив) 2:1 (1:1) Video stats [1:0 Мартин П.Петков 12', 1:1 Станислав Маламов 45'+2', 2:1 Йордан Й.Димитров 68'-д] 31 юли 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Плевен) - Янтра 2019 (Габрово) 2:2 (0:1) Video stats [0:1 Иван К.Василев 23', 1:1 Стефан Вес.Христов 67', 2:1 Цветелин В.Иванов 88', 2:2 Валери Христов 90'+5'] 31 юли 2022 г., неделя, 20:00 ч: Литекс (Ловеч) - Созопол (Созопол) 4:0 (1:0) Video stats [1:0 Георги Радев 36', 3:0 Илиян Капитанов 50',78'-д; 4:0 Георги К.Георгиев 84'] 1 август 2022 г., понеделник, 19:00 ч: Беласица (Петрич) - Ботев II (Пловдив) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Мариян Вангелов 74'] 2 август 2022 г., вторник, 18:00 ч: Миньор (Перник) - Крумовград (Крумовград) 3:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Михаел Орачев 5', 2:0 Калоян Йосифов 68', 3:0 Борис Тютюков 88'] IV кръг 6 август 2022 г., събота, 18:00 ч: Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) 0:0 Video stats [чк: Даниел Гаджев (Я) 87', Георги К.Георгиев (Л) 90'+2'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен) 1:0 (1:0) Video stats [1:0 Цветослав Петров 45'+1'] Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1 (0:1) stats [0:1 Денислав Мицаков 13', 1:1 Денислав Ангелов 90'] 6 август 2022 г., събота, 20:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1 (0:0) stats [1:0 Николай Пл.Янков 66', 1:1 Симеон Вешев 73', 2:1 Живко Петков 82', 3:1 Даниел Младенов 86'-д] Монтана 1921 (Монтана) - Беласица (Петрич) 2:1 (0:0) stats [1:0 Меди Уамри 54', 2:0 Владислав Цеков 66', 2:1 Димитър Г.Иванов 87'] 7 август 2022 г., неделя, 18:00 ч: Крумовград (Крумовград) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:1 (1:1) Video stats [0:1 Валентин Йосков 38', 1:1 Мариян Тонев 45'] Витоша (Бистрица) - Спортист 2009 (Своге) 1:2 (0:1) stats [0:1 Ариф Ферадов 25'-д, 1:1 Емил Гъргоров 57'-псу, 1:2 Илия Русинов 86'] 8 август 2022 г., понеделник, 18:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Миньор (Перник) 1:1 (1:1) stats [1:0 Самюел Акере 36', 1:1 Борис Тютюков 45'+1'] 9 август 2022 г., вторник, 18:00 ч: Созопол (Созопол) - Дунав от Русе (Русе) 2:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Мирослав Будинов 61', 1:1 Венцислав Гюзелев 84', 2:1 Петър Генчев 90'+2'] V кръг 13 август 2022 г., събота, 18:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 stats в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1 (0:0) stats [0:1 Емил Гъргоров 61'] Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0 stats Спартак (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич) 3:1 (1:1) stats [0:1 Денислав Ангелов 19', 2:1 Иво Върбанов 43',49'; 3:1 Преслав Антонов 70'] Марица 1921 (Пловдив) - Созопол (Созопол) 3:0 (1:0) stats [1:0 Веселин Марчев 12', 3:0 Радослав Апостолов 57',73'] 13 август 2022 г., събота, 20:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Янтра 2019 (Габрово) 0:1 (0:1) Video stats [0:1 Ивайло Р.Михайлов 30'] 14 август 2022 г., неделя, 18:00 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Ботев II (Пловдив) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Лазар Марин 66'] 15 август 2022 г., понеделник, 20:00 ч: Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) 3:1 (2:1) stats [0:1 Велислав Минков 4', 1:1 Евгени Игнатов 34', 2:1 Илиян Капитанов 42'-д, 3:1 Анте Матич 64'] 16 август 2022 г., вторник, 18:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Крумовград (Крумовград) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Борислав Р.Николов 65'] VI кръг 19 август 2022 г., петък, 18:30 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 1:1 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Томи Костадинов 15', 1:1 Методи Костов 41'-д] [чк: Слави Паскалев (В) 54'] 20 август 2022 г., събота, 18:00 ч: Янтра 2019 (Габрово) - Марица 1921 (Пловдив) 0:0 Video stats Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав от Русе (Русе) 3:1 (3:1) Video stats [1:0 Велислав Минков 5'-д, 3:0 Хюсеин Кельовлуев 29',31'; 3:1 Йордан Й.Димитров 33'] Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч) 3:2 (0:1) stats [0:1 Илиян Капитанов 11', 1:1 Денислав Ангелов 57', 1:2 Александър Ангелов 77', 3:2 Ивайло Ст.Лазаров 90'-д,90'+5'] Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич) 0:2 (0:2) stats [0:1 Марти Таушанов 20', 0:2 Аспарух Смилков 26'] [ид: Светослав Диков (С) 78'] 20 август 2022 г., събота, 20:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Созопол (Созопол) 1:0 (0:0) stats [1:0 Диян Молдованов 73'-аг] [чк: Христо Митев (ЕВТ) 86'] 22 август 2022 г., понеделник, 18:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:3 (0:0) stats [0:2 Цветомир Цанев 50',75'; 0:3 Красимир Панчев 90'+3'] 22 август 2022 г., понеделник, 20:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 2:1 (0:1) Video stats [0:1 Валентин Йосков 7', 1:1 Даниел Пехливанов 55', 2:1 Фудил Идрис 67'] 23 август 2022 г., вторник, 18:00 ч: Крумовград (Крумовград) - Спартак (Плевен) 2:1 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Цветелин Радев 27', 1:1 Клаубер Сантана 74', 2:1 Ахмед Осман 90'+2'] [чк: Пепе Дилан Тамба (К) 90'+4'] VII кръг 26 август 2022 г., петък, 18:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0 stats 27 август 2022 г., събота, 18:00 ч: Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге) 1:2 (0:1) stats [0:1 Светослав Диков 33', 0:2 Йоан Маринов 58', 1:2 Методи Костов 74'] [чк: Светослав Диков (С) 77'] Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0 (1:0) stats [1:0 Станислав Маламов 6', 2:0 Веселин Марчев 54'] Созопол (Созопол) - Янтра 2019 (Габрово) 1:1 (1:0) Video stats [1:0 Венцислав Гюзелев 36', 1:1 Петър Казаков 85'-д] [чк: Диян Молдованов (С) 58'] 27 август 2022 г., събота, 20:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 (0:0) stats [0:1 Андриан Д.Димитров 53', 1:1 Юго Комано 65'] 28 август 2022 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Плевен) - Ботев II (Пловдив) 2:0 (0:0) stats [1:0 Васил Шопов 53', 2:0 Лъчезар Ковачев 78'] 29 август 2022 г., понеделник, 20:00 ч: Литекс (Ловеч) - Крумовград (Крумовград) 0:0 stats 30 август 2022 г., вторник, 18:00 ч: в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Айвън Ангелов 44', 1:1 Георги Ангелов 80'-д] ФК ЦСКА 1948 II (София) - Витоша (Бистрица) 2:1 (0:0) Video stats [0:1 Християн Д.Димитров 64', 1:1 Александър Колев 74', 2:1 Александър Аспарухов 78'] VIII кръг 3 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 (1:1) stats [1:0 Денислав Ангелов 15', 1:2 Валери Домовчийски 44',79'] [чк: Мирослав Начев (Д) 89'] Крумовград (Крумовград) - Дунав от Русе (Русе) 1:0 (0:0) stats [1:0 Владислав Узунов 52'] 4 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Литекс (Ловеч) 0:1 (0:1) stats [0:1 Никола Янк.Георгиев 22'] 4 септември 2022 г., неделя, 19:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Живко Петков 55'] 5 септември 2022 г., понеделник, 17:00 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол) 1:1 (0:0) Video stats [1:0 Хюсеин Кельовлуев 64', 1:1 Венцислав Гюзелев 85'] Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0 stats Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:3 (0:2) Video stats [0:1 Никола Борисов Борисов 17', 0:3 Валентин Йосков 29',75'-д] 6 септември 2022 г., вторник, 16:00 ч: в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Аспарух Смилков 47'] 6 септември 2022 г., вторник, 18:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) 0:2 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Васил Божинов 14', 0:2 Васил Шопов 74'] IX кръг 10 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге) 0:3 (0:1) stats [0:1 Светослав Диков 4', 0:2 Илия Русинов 68'-д, 0:3 Богдан Костов 79'] Марица 1921 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) 2:2 (1:1) stats [0:1 Калоян Стефанов 29', 1:1 Станислав Маламов 37', 2:1 Валери Домовчийски 48', 2:2 Красимир Ем.Илиев 80'-д] Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 (1:0) stats [1:0 Тома Ушагелов 10', 1:1 Йоан Тия 60', 2:1 Антонио Ласков 90'+3'-псу] [чк: Антонио Ласков (С) 90'+4'] 10 септември 2022 г., събота, 19:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Ботев II (Пловдив) 5:0 (1:0) Video stats [1:0 Мартин Костадинов 26', 2:0 Мирослав Будинов 65', 3:0 Йордан Й.Димитров 69'-д, 4:0 Мирослав Будинов 79', 5:0 Диян Димов 82'] 11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Беласица (Петрич) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Метин Халил 54'] Спартак (Плевен) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 (1:0) Video stats [1:0 Васил Божинов 23', 1:1 Деян Б.Христов 90'+1', 2:1 Клаубер Сантана 90'+4'] в Тетевен, ст."Георги Бенковски": Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) 0:0 stats [чк: Никола Янк.Георгиев (Л) 60', Йордан К.Йорданов (М) 79'] 12 септември 2022 г., понеделник, 17:00 ч: Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Ивайло Р.Михайлов 50'] 13 септември 2022 г., вторник, 17:00 ч: Миньор (Перник) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:0 /пряко по Диема спорт/ Video stats X кръг 17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово) 2:0 (1:0) Video stats [1:0 Ивайло Ст.Лазаров 21'-д, 2:0 Андриан Д.Димитров 90'+2'] Крумовград (Крумовград) - Созопол (Созопол) 1:2 (1:2) stats [0:1 Тодор М.Петков 12', 1:1 Стамен Бояджиев (вр) 41'-аг, 1:2 Тодор М.Петков 45'+1'] [ид: Красимир Ем.Илиев (К) 39'] Ботев II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:0 (1:0) stats [1:0 Димитър Балинов 1'] Спортист 2009 (Своге) - Спартак (Плевен) 3:2 (1:1) stats [1:0 Илия Русинов 13'-псу, 1:1 Васил Шопов 28', 2:1 Димитър Калчев 50'-аг, 3:1 Йоан Маринов 79', 3:2 Кристиян Б.Иванов 82'] в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0 (1:0) Video stats [1:0 Мариян Вангелов 28', 2:0 Владимир Гогов 51', 3:0 Валентин Костов 90'+1'] Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 1:4 (0:2) Video stats [0:1 Симеон Петров 13', 0:2 Денислав Александров 18'-псу, 0:3 Валентин Йосков 52', 1:3 Стелиън Г.Георгиев 71', 1:4 Денислав Александров 77'] [чк: Георги Купенов (М) 79'] 17 септември 2022 г., събота, 19:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1 (0:1) Video stats [0:1 Хюсеин Кельовлуев 9'] 18 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Дунав от Русе (Русе) 1:3 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Йордан Й.Димитров 25', 1:1 Меди Уамри 66', 1:2 Преслав Петков 82', 1:3 Йордан Й.Димитров 86'] 18 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Литекс (Ловеч) 1:2 (1:0) stats [1:0 Теодор С.Димитров 36', 1:1 Христо Младенов 64', 1:2 Илиян Капитанов 67'] XI кръг 29 септември 2022 г., четвъртък, 17:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Валери Домовчийски 8'] 30 септември 2022 г., петък, 16:00 ч: Спартак (Плевен) - Беласица (Петрич) 1:1 (0:1) stats [0:1 Запро Динев 39'-д, 1:1 Преслав Антонов 55'] в Тетевен, ст."Георги Бенковски": Литекс (Ловеч) - Спортист 2009 (Своге) 1:0 (0:0) stats [1:0 Георги К.Георгиев 73'] Дунав от Русе (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 4:1 (1:1) Video stats [0:1 Християн Д.Димитров 26', 1:1 Георги В.Вълчев 45', 2:1 Юго Комано 57', 3:1 Станислав Вълчев 60', 4:1 Мирослав Будинов 90'] [чк: Василен Марков (Д) 77'] Янтра 2019 (Габрово) - Крумовград (Крумовград) 0:1 (0:0) Video stats [0:1 Калоян Стефанов 55'] 4 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:1 (0:0) Video stats [0:1 Живко Петков 89'] [чк: Александър Златков (Ц48) 90'+2'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) 0:3 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Емил Ценов 45'+1', 0:2 Кристиян Слишков 73', 0:3 Борис Тютюков 85'] [чк: Мартин Костов (Сс) 89', Михаел Орачев (М) 90'] Созопол (Созопол) - Ботев II (Пловдив) 1:1 (1:0) stats [1:0 Диян Молдованов 45'+1'-д, 1:1 Уме Емануел 77'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 (1:0) Video stats [1:0 Тихомир Т.Димитров 7', 1:1 Бранимир Костадинов 61'-аг, 2:1 Хюсеин Кельовлуев 68'] [чк: Денислав Ангелов (Д) 90'] XII кръг 7 октомври 2022 г., петък, 16:00 ч: Витоша (Бистрица) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1 (1:1) stats [0:1 Петър Атанасов 20', 1:1 Емил Гъргоров 45'+1', 2:1 Станислав Р.Петров 49', 3:1 Деян Б.Христов 86'] 8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:1 (2:1) stats [1:0 Николай Пл.Янков 4', 1:1 Ивайло Ст.Лазаров 17', 2;1 Олег Д.Димитров 22'] Монтана 1921 (Монтана) - Созопол (Созопол) 4:1 (1:0) stats [1:0 Йордан К.Йорданов 28', 3:0 Фудил Идрис 67',75'; 4:0 Борислав Дамянов 78', 4:1 Петър Вуцов 90'] Спортист 2009 (Своге) - Дунав от Русе (Русе) 5:2 (3:0) Video stats [2:0 Светослав Диков 13',22'; 3:0 Ариф Ферадов 45', 3:1 Кристиан Тасков 53', 5:1 Ариф Ферадов 59',64'; 5:2 Мирослав Будинов 69'] в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч) 1:0 (1:0) stats [1:0 Куфре Ета 26'] 9 октомври 2022 г., неделя, 15:15 ч: Миньор (Перник) - Спартак (Плевен) 0:0 /пряко по Диема спорт/ Video stats [чк: Венцислав Василев (М) 86'] 9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) 2:0 (0:0) Video stats [2:0 Уме Емануел 46',90'] 10 октомври 2022 г., понеделник, 16:00 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 3:1 (2:0) Video stats [1:0 Денислав Александров 8', 2:0 Валентин Йосков 20', 2:1 Александър Кр.Александров 57', 3:1 Денислав Александров 90'+4'] 11 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч: Крумовград (Крумовград) - Лудогорец 1945 II (Разград) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Ахмед Осман 52'] XIII кръг 15 октомври 2022 г., събота, 14:45 ч: Струмска слава 1927 (Рад) - Етър ВТ (Велико Търново) 0:3 (0:3) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Даниел Младенов 17'-д, 0:2 Георги Ангелов 30', 0:3 Даниел Младенов 44'] [чк: Кристиян Кънчев (Е) 90'+3'] 15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: в Тетевен, ст."Георги Бенковски": Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник) 3:0 (1:0) stats [2:0 Георги К.Георгиев 44',60'; 3:0 Иван Анг.Иванов 73'] Дунав от Русе (Русе) - Беласица (Петрич) 0:2 (0:1) stats [0:2 Запро Динев 39',58'] [чк: Куфре Ета (Б) 50', Преслав Петков (Д) 90'+2'] Марица 1921 (Пловдив) - Спортист 2009 (Своге) 0:0 stats [ид: Ариф Ферадов (С) 90'+5'] [чк: Илиян Йорданов (М) 90'+3'] Созопол (Созопол) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:2 (0:1) stats [0:1 Деян Б.Христов 20', 0:2 Християн Д.Димитров 82', 1:2 Кристиян Парашкевов 88'] [чк: Стивън Славков (В) 50'] Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Иван К.Василев 77'] 16 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Крумовград (Крумовград) 0:2 (0:0) stats [0:1 Ивайло Ст.Лазаров 79'-аг, 0:2 Мариян Тонев 85'] 17 октомври 2022 г., понеделник, 16:00 ч: Спартак (Плевен) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:3 (0:0) Video stats [0:1 Атанас Стамболов 54', 0:3 Валентин Йосков 85',87'] 18 октомври 2022 г., вторник, 16:00 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев II (Пловдив) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Хюсеин Кельовлуев 87'-д] [чк: Клод Гонсалвес (Л) 45'+1', Лъчезар Балтанов (Б) 81'] XIV кръг 21 октомври 2022 г., петък, 17:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Крумовград (Крумовград) 0:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Ахмед Осман 46'] 22 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Янтра 2019 (Габрово) 0:0 Video stats Спортист 2009 (Своге) - Созопол (Созопол) 3:2 (1:0) stats [1:0 Йоан Маринов 36', 1:1 Антонио Ласков 46', 2:1 Илия Русинов 55', 3:1 Йоан Маринов 70', 3:2 Димитър Законов 81'] в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Марица 1921 (Пловдив) 0:0 stats Миньор (Перник) - Дунав от Русе (Русе) 2:0 (2:0) stats [1:0 Борис Тютюков 6', 2:0 Методи Костов 15'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Спартак (Плевен) 2:2 (1:1) stats [1:0 Борислав Р.Николов 24', 1:1 Васил Шопов 31', 2:1 Цветомир Цанев 50', 2:2 Васил Шопов 85'] 23 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Литекс (Ловеч) 2:0 (0:0) Video stats [1:0 Стоян Стоичков 50', 2:0 Денислав Александров 72'] 24 октомври 2022 г., понеделник, 16:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 (1:0) Video stats [2:0 Абдулай Траоре 20',85'] Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:0 (0:0) stats [2:0 Фудил Идрис 56',78'] XV кръг 28 октомври 2022 г., петък, 14:00 ч: Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Преслав Антонов 77'] 29 октомври 2022 г., събота, 12:45 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Перник) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Петър Атанасов 52'] 29 октомври 2022 г., събота, 14:30 ч: в Тетевен, ст."Георги Бенковски": Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1 (0:1) Video stats [0:1 Борислав Р.Николов 9', 1:1 Евгени Игнатов 90'+4'-д] [чк: Мартин Костов (Сс) 73'] Созопол (Созопол) - Беласица (Петрич) 0:0 Video stats [чк: Антонио Ласков (С) 55', Мартин Русков (Б) 55', Мариян Н.Димитров (С) 57'] Янтра 2019 (Габрово) - Спортист 2009 (Своге) 1:2 (0:1) Video stats [0:1 Светослав Диков 10', 1:1 Добромир Бонев 52', 1:2 Светослав Диков 90'-д] Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана) 0:1 (0:0) Video stats [0:1 Меди Уамри 79'] 30 октомври 2022 г., неделя, 14:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:0 Video stats 31 октомври 2022 г., понеделник, 14:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Витоша (Бистрица) 1:0 (1:0) Video stats [1:0 Тихомир Т.Димитров 4'] Крумовград (Крумовград) - Ботев II (Пловдив) 1:2 (1:0) Video stats [1:0 Ахмед Осман 39', 1:2 Абдулай Траоре 48',80'] XVI кръг 4 ноември 2022 г., петък, 14:30 ч: Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) 1:0 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Преслав Антонов 72'] 5 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград) 3:0 (1:0) Video stats [1:0 Кирил Янакиев 44', 3:0 Светослав Диков 77',79'] в Симитли, ст."Арена Симитли": Беласица (Петрич) - Янтра 2019 (Габрово) 1:0 (0:0) Video stats [1:0 Запро Динев 85'] Миньор (Перник) - Созопол (Созопол) 2:0 (1:0) Video stats [1:0 Борис Тютюков 5', 2:0 Георги Ив.Ангелов 77'] [чк: Петър Вуцов (С) 41'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Дунав от Русе (Русе) 0:0 Video stats [чк: Юго Комано (Д) 82'] 6 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев II (Пловдив) 3:0 (1:0) Video stats [1:0 Мариян Ант.Иванов 44', 2:0 Георги Александров 47', 3:0 Живко Петков 64'] [чк: Димитър Балинов (Б) 36'] ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марица 1921 (Пловдив) 3:0 (2:0) Video stats [2:0 Валентин Йосков 23'-д,28'; 3:0 Александър Ем.Александров 70'] 7 ноември 2022 г., понеделник, 14:30 ч: Витоша (Бистрица) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 (0:1) Video stats [0:1 Стефан Митев 7', 1:1 Цветомир Вачев 68'] [ид: Емил Гъргоров (В) 13'] 7 ноември 2022 г., понеделник, 17:30 ч: Монтана 1921 (Монтана) - Крумовград (Крумовград) 4:1 (2:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Джунейт Яшар 2', 1:1 Борислав Дамянов 7', 2:1 Фудил Идрис 9', 4:1 Борислав Дамянов 70',80'] [ид: Димитър Буров (М) 44'] [чк: Джеферсон Андрес Гранадо (К) 42'] XVII кръг 11 ноември 2022 г., петък, 14:30 ч: Созопол (Созопол) - ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:5 (0:1) Video stats [0:1 Валентин Йосков 6', 0:2 Денислав Александров 47', 0:3 Валентин Йосков 80'-д, 0:4 Стелиян Добрев 84', 0:5 Валентин Йосков 90'] [чк: Даниел Пл.Иванов (С) 80'] Янтра 2019 (Габрово) - Миньор (Перник) 1:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Георги Върбанов 7'] [чк: Симеон Чатов (Я) 88'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Беласица (Петрич) 3:0 (1:0) Video stats [1:0 Доминик Янков 23'-д, 2:0 Атанас Карачоров 51'-аг, 3:0 Кирил Г.Георгиев (вр) 53'-аг] 11 ноември 2022 г., петък, 15:10 ч: в Тетевен, ст."Георги Бенковски": Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново) 1:1 (1:0) * Video stats [1:0 Евгени Игнатов 38', 1:1 Алехандро Гонсалвес 90'+2'] [чк: Николай Пл.Янков (ЕВТ) 31'] * - първоначално насрочен за 14:30 ч, мачът започва с 40' закъснение (в 15:10 ч) заради забавяне на двата отбора по пътя им към Тетевен заради блокиран път в следствие пътен инцидент. 12 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2 (0:1) Video stats [0:2 Антон Тунгаров 44'-д,50'; 1:2 Мартин Газиев 83'-псу] [чк: Антон Тунгаров (Сс) 81'] 13 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге) 6:2 (2:2) Video stats [1:0 Ивайло Ст.Лазаров 10'-д, 1:1 Илия Русинов 14'-д, 2:1 Денислав Ангелов 21', 2:2 Светослав Диков 45'+1', 3:2 Денислав Ангелов 59', 4:2 Мартин Милушев 71', 5:2 Андриан Д.Димитров 80', 6:2 Мартин Милушев 88'] Крумовград (Крумовград) - Витоша (Бистрица) 3:2 (2:0) Video stats [1:0 Мариян Тонев 24', 2:0 Цветелин Радев 27', 2:1 Деян Б.Христов 48', 2:2 Стивън Славков 73', 3:2 Ахмед Осман 90'+3'] Ботев II (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) 4:1 (1:1) Video stats [0:1 Меди Уамри 18', 2:1 Абдулай Траоре 45',73'; 3:1 Лъчезар Балтанов 79'-д, 4:1 Никола Гелин 87'] 14 ноември 2022 г., понеделник, 14:30 ч: Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен) 4:2 (1:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Иво Върбанов 15', 1:1 Йордан Й.Димитров 38', 1:2 Преслав Антонов 43', 3:2 Йордан Й.Димитров 65'-д,68'; 4:2 Теодор Костов 77'] XVIII кръг 19 ноември 2022 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) отложен Ботев II (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) отложен Крумовград (Крумовград) - Спортист 2009 (Своге) отложен Добруджа 1919 (Добрич) - Беласица (Петрич) отложен Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник) отложен Янтра 2019 (Габрово) - ФК ЦСКА 1948 II (София) отложен Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир) отложен Марица 1921 (Пловдив) - Спартак (Плевен) отложен Дунав от Русе (Русе) - Литекс (Ловеч) отложен 11 февруари 2023 г., събота, 14:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Беласица (Петрич) - Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Марица 1921 (Пловдив) - Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) - Литекс (Ловеч) - 12 февруари 2023 г., неделя, 14:00 ч: Ботев II (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник) - Янтра 2019 (Габрово) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - 13 февруари 2023 г., понеделник, 14:30 ч: Крумовград (Крумовград) - Спортист 2009 (Своге) - /пряко по Диема спорт/ 14 февруари 2023 г., вторник, 17:30 ч: Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Диема спорт/ XIX кръг 18 февруари 2023 г., събота, 14:00 ч: Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово) - Миньор (Перник) - Добруджа 1919 (Добрич) - 19 февруари 2023 г., неделя, 14:00 ч: Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново) - на неутрален терен: Спартак (Плевен) - Созопол (Созопол) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Спортист 2009 (Своге) - Ботев II (Пловдив) - Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) - 20 февруари 2023 г., понеделник, 14:00 ч: ФК ЦСКА 1948 II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) - 20 февруари 2023 г., понеделник, 14:30 ч: Беласица (Петрич) - Крумовград (Крумовград) - /пряко по Диема спорт/ XX кръг 25 февруари 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге) - Ботев II (Пловдив) - Беласица (Петрич) - Крумовград (Крумовград) - Миньор (Перник) - Добруджа 1919 (Добрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад) - Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) - Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч) - Марица 1921 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - XXI кръг 1 март 2023 г., сряда: Марица 1921 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав от Русе (Русе) - Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) - на неутрален терен: Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Крумовград (Крумовград) - Миньор (Перник) - Ботев II (Пловдив) - Беласица (Петрич) - Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица) - XXII кръг 4 март 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич) - Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник) - Ботев II (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Крумовград (Крумовград) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе) - Созопол (Созопол) - Марица 1921 (Пловдив) - XXIII кръг 11 март 2023 г., събота: Созопол (Созопол) - Етър ВТ (Велико Търново) - Марица 1921 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) - на неутрален терен: * Спартак (Плевен) - Крумовград (Крумовград) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Спартак. Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев II (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге) - XXIV кръг 18 март 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Беласица (Петрич) - Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев II (Пловдив) - Спартак (Плевен) - Крумовград (Крумовград) - Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово) - Созопол (Созопол) - XXV кръг 1 април 2023 г., събота: Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново) - Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе) - Крумовград (Крумовград) - Литекс (Ловеч) - Ботев II (Пловдив) - Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) - XXVI кръг 8 април 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) - Ботев II (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - Крумовград (Крумовград) - Марица 1921 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Янтра 2019 (Габрово) - XXVII кръг 15 април 2023 г., събота: Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол) - Крумовград (Крумовград) - Марица 1921 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спартак (Плевен) - Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Миньор (Перник) - XXVIII кръг 22 април 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен) - Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав от Русе (Русе) - Монтана 1921 (Монтана) - Марица 1921 (Пловдив) - Ботев II (Пловдив) - Созопол (Созопол) - Крумовград (Крумовград) - Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) - XXIX кръг 29 април 2023 г., събота: Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Крумовград (Крумовград) - Янтра 2019 (Габрово) - Ботев II (Пловдив) - Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана) - Марица 1921 (Пловдив) - Витоша (Бистрица) - Дунав от Русе (Русе) - Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч) - Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен) - Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - XXX кръг 6 май 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Струмска слава 1927 (Рад) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак (Плевен) - Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч) - Беласица (Петрич) - Дунав от Русе (Русе) - Спортист 2009 (Своге) - Марица 1921 (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Созопол (Созопол) - Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) - Ботев II (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Крумовград (Крумовград) - Добруджа 1919 (Добрич) - XXXI кръг 13 май 2023 г., събота: Крумовград (Крумовград) - Етър ВТ (Велико Търново) - Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев II (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Созопол (Созопол) - Спортист 2009 (Своге) - Марица 1921 (Пловдив) - Беласица (Петрич) - Дунав от Русе (Русе) - Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир) - XXXII кръг 20 май 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Дунав от Русе (Русе) - Миньор (Перник) - Марица 1921 (Пловдив) - Беласица (Петрич) - Созопол (Созопол) - Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово) - Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев II (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) - XXXIII кръг 27 май 2023 г., събота: Ботев II (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново) - Крумовград (Крумовград) - Монтана 1921 (Монтана) - Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово) - Беласица (Петрич) - Созопол (Созопол) - Миньор (Перник) - Марица 1921 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Дунав от Русе (Русе) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) - XXXIV кръг 3 юни 2023 г., събота: Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Марица 1921 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 II (София) - Созопол (Созопол) - Миньор (Перник) - Янтра 2019 (Габрово) - Беласица (Петрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Спортист 2009 (Своге) - Добруджа 1919 (Добрич) - Витоша (Бистрица) - Крумовград (Крумовград) - Монтана 1921 (Монтана) - Ботев II (Пловдив) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ФК ЦСКА 1948 II (София) XXX -:- 0:1 1:0 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 3:1 3:0 -:- 1:1 1:0 2:1 1:1 -:- 2. Крумовград (Крумовград) 1:1 XXX -:- 3:1 -:- 2:1 -:- -:- 1:0 1:0 -:- -:- -:- -:- 1:2 3:2 -:- 1:2 3. Етър ВТ (Велико Търново) -:- 0:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 1:1 -:- 3:1 -:- 1:0 3:0 -:- 2:1 1:0 4. Беласица (Петрич) -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 3:0 0:0 1:0 1:0 1:0 0:1 2:1 -:- 5. Спортист 2009 (Своге) 0:3 0:2 0:0 0:2 XXX 3:2 2:2 -:- 3:0 5:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 6. Спартак (Плевен) 0:3 -:- 1:0 1:1 -:- XXX -:- 1:0 -:- -:- -:- 4:0 -:- 2:2 2:0 2:1 3:1 -:- 7. Монтана 1921 (Монтана) 2:1 4:1 0:1 2:1 -:- 0:2 XXX -:- 2:0 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- 4:1 8. Литекс (Ловеч) -:- 0:0 1:1 -:- 1:0 -:- 0:0 XXX 3:1 1:3 1:1 -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- 4:0 9. Лудогорец 1945 II (Разград) 0:0 -:- -:- 3:0 -:- 1:0 -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- -:- -:- 1:0 1:0 2:1 1:1 10. Дунав от Русе (Русе) 0:0 -:- -:- 0:2 -:- 4:2 -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- 0:1 5:0 4:1 1:1 -:- 11. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- 1:0 0:3 -:- 0:3 2:2 0:0 -:- 1:0 0:0 XXX -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- 2:0 12. Марица 1921 (Пловдив) -:- 2:2 -:- -:- 0:0 -:- 1:0 1:0 2:0 -:- 1:2 XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:0 13. Миньор (Перник) 1:4 3:0 0:0 -:- 1:2 0:0 0:0 -:- 5:1 2:0 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 14. Янтра 2019 (Габрово) -:- 0:1 -:- -:- 1:2 -:- 1:0 0:0 1:0 -:- 2:2 0:0 1:0 XXX -:- -:- -:- -:- 15. Ботев II (Пловдив) -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- 4:1 0:1 -:- -:- 0:3 1:0 1:1 2:0 XXX -:- 2:0 -:- 16. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- 2:2 -:- 1:2 -:- -:- 1:2 -:- -:- 0:0 3:1 1:1 0:0 1:0 XXX 1:1 -:- 17. Добруджа 1919 (Добрич) -:- 0:2 -:- -:- 6:2 -:- 0:1 3:2 -:- -:- 1:1 1:2 2:0 2:0 -:- -:- XXX -:- 18. Созопол (Созопол) 0:5 -:- -:- 0:0 -:- 0:2 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 1:1 1:1 1:2 2:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре