Втора лига 2020/21

« Втора професионална лига 2020/21

| Регламент | Таблица с резултати | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

23 октомври 2020 г., петък, 20:00 ч / XI кръг:
Локомотив (Горна Оряховица) - Хебър 1918 (Пазарджик)       -  /пряко по Диема спорт/ 
25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч / XI кръг:
Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово)               - 
Локомотив Сф 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад)      - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин (Благоевград)               - 
25 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч / XI кръг:
Созопол (Созопол) - Септември (София)                      - 
26 октомври 2020 г., понеделник, 14:30 ч / XI кръг:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (Симитли)          - 
27 октомври 2020 г., вторник, 17:30 ч / XI кръг:
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                           -  /пряко по Диема спорт/ 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Кариана (Ерден) 10 7 2 1 23:9 23 2. Локомотив София 1929 (София) 9 7 1 1 20:6 22 ------------------------------------------------------------------- 3. Пирин (Благоевград) 10 6 1 3 25:14 19 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 4. Септември (София) 9 6 1 2 18:13 19 5. Лудогорец 1945 II (Разград) 8 5 1 2 16:11 16 [1 0 0 3:2 3] 6. Хебър 1918 (Пазарджик) 8 5 1 2 21:11 16 [0 0 1 2:3 0] 7. Септември (Симитли) 8 5 0 3 12:9 15 [+][*] 8. Литекс (Ловеч) 10 4 2 4 14:13 14 9. Струмска слава 1927 (Радомир) 9 3 3 3 10:13 12 10. Миньор (Перник) 10 3 2 5 12:16 11 [+] 11. Добруджа 1919 (Добрич) 10 2 4 4 9:13 10 [+] 12. Спортист 2009 (Своге) 8 2 1 5 7:16 7 [+][*] 13. Созопол (Созопол) 8 1 3 4 8:14 6 [+] 14. Янтра 2019 (Габрово) 8 1 1 6 6:18 4 [+] ------------------------------------------------------------------- 15. Локомотив (Горна Оряховица) 8 0 3 5 3:13 3 16. Нефтохимик 1962 (Бургас) 9 0 2 7 2:17 2 --. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 1 3 3 4:8 - [-][*] Изваден --. Дунав (Русе) 0 0 0 0 0:0 - [-][*] Изваден
Бележки - На 14 май 2020 г. Ботев (Гълъбово), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - На 15 май 2020 г. ИК на БФС включва Септември (Симитли) на освободеното място в групата като с това и анулира предвидения бараж за 1-во място в Югозападна Трета лига и утвърждава класирането в групата към момента на прекратяването ѝ за крайно. - На 12 юни 2020 г. Черноморец (Балчик), 14-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - На 25 юни 2020 г. ИК на БФС включва Спортист 2009 (Своге), 3-ти в Югозападна Трета лига на освободеното място в групата на база доклад от експертна комисия, оценила базите и стадионите на отборите кандидати за попълване на групата. - На 29 септември 2020 г. Витоша (Бистрица) уведомява БФС, че всички професионални договори на футболисти в клуба са прекратени. СТК на БФС дава срок на клуба до 16:00 ч на 30 септември 2020 г. да регистрира изискуемия минимален брой професионални футболисти. След като това не се случва, случаят е прехвърлен на Лицензионната комисия, която на 9 октомври 2020 г. отнема лиценза на Витоша за участие във Втора лига. В резултат на 13 октомври 2020 г. СТК изважда Витоша от групата. Резултатите му се анулират. I кръг 7 август 2020 г., петък, 17:45 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) 1:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Преслав Йорданов 53', 1:1 Георги Каракашев 90'+4'] [чк: Конър Хендерсън (П) 88'] 7 август 2020 г., петък, 19:00 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник) 2:1 (1:1) stats [1:0 Георги Чукалов 5', 1:1 Тони Стоичков 24', 2:1 Димитър Митков 57'-д], ~ 140 зрители 8 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) 1:1 (1:0) stats [1:0 Борислав Р.Николов 45'+1', 1:1 Стефан Гаврилов 63'] [чк: Аспарух Смилков (Сеп) 73'] Дунав (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анулиран Янтра 2019 (Габрово) - Кариана (Ерден) 1:0 (1:0) stats [1:0 Петър Казаков 38'] Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 (0:1) stats [0:1 Денислав Станчев 6', 0:2 Светослав Диков 52'] [чк: Айкут Рамадан (С) 64'] 8 август 2020 г., събота, 19:00 ч: Септември (Симитли) - Литекс (Ловеч) 2:0 (2:0) stats [1:0 Владимир Гогов 11', 2:0 Руслан Иванов 24'] Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 (1:1) stats [0:1 Ерай Карадайъ 29', 1:1 Диян Молдованов 42'-д] 8 август 2020 г., събота, 20:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:1 (1:1) stats [1:0 Тодор Таушанов 2', 1:1 Симеон Вешев 42'] [чк: Виктор Янев (Н) 90'+4'] II кръг 14 август 2020 г., петък, 17:45 ч: Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге) 3:0 (3:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Павлин Чиликов 23', 2:0 Томислав Павлов 45', 3:0 Кристиян Слишков 45'+2'] 15 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:0 (3:0) stats [1:0 Владимир Николов 1', 2:0 Иван В.Стоянов 6', 3:0 Владимир Николов 38'] Локомотив Сф 1929 (София) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:0 (1:0) stats [1:0 Валентин Николов 31', 2:0 Наско Милев 68'] Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград) 0:1 (0:1) stats [0:1 Георги Чукалов 9'] Кариана (Ерден) - Септември (Симитли) 3:0 (2:0) stats [1:0 Пиер Пиеров 30', 2:0 Николай Дичев 34', 3:0 Борислав Дамянов 50'] [чк: Евгени Тунтев (С) 73'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Дунав (Русе) анулиран 15 август 2020 г., събота, 19:00 ч: Литекс (Ловеч) - Созопол (Созопол) 3:2 (1:1) stats [1:0 Радослав Живков 5', 1:1 Антонио Ласков 37', 2:1 Радослав Живков 56', 3:1 Добромир Бонев 78', 3:2 Иван Колев 90'+1'] Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик) 0:0 /анулиран/ stats 15 август 2020 г., събота, 20:00 ч: Пирин (Благоевград) - Янтра 2019 (Габрово) 4:1 (1:1) stats [1:0 Антон Карачанаков 29', 1:1 Пламен Кожухаров 32', 3:1 Преслав Йорданов 54',74'; 4:1 Джон-Кристоф Аина 90'+1'] III кръг 19 август 2020 г., сряда, 18:00 ч: Дунав (Русе) - Септември (София) анулиран Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0 (0:0) stats [3:0 Александър Ал.Димитров 69',73',81'] [чк: Калоян Евгениев (Сс) 90'+4'] Янтра 2019 (Габрово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 2:1 (0:0) /анулиран/ /пряко по Диема спорт 2/ Video stats [1:0 Пламен Кожухаров 51', 2:0 Християн Кожухаров 87', 2:1 Марио Дилчовски 90'+2'] Спортист 2009 (Своге) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:0 (1:0) stats [1:0 Иво Харизанов 29', 2:0 Григор Долапчиев 90'+4'] [чк: Иво Димитров (Д) 89'] 19 август 2020 г., сряда, 19:00 ч: Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) 2:0 (2:0) stats [1:0 Запро Динев 16', 2:0 Петър Л.Петров (вр) 34'-аг] Созопол (Созопол) - Кариана (Ерден) 2:2 (1:0) stats [1:0 Иван Колев 33', 1:1 Матеус Касарото 47', 2:1 Кристиян Ив.Иванов 77', 2:2 Евгени Игнатов 90'+1'] Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) 0:1 (0:0) stats [0:1 Иван Митрев 73'] [чк: Иван Йорданов (Луд) 45'+2'] 19 август 2020 г., сряда, 20:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Миньор (Перник) 1:2 (1:1) stats [0:1 Томислав Павлов 13', 1:1 Владислав Мирчев 33', 1:2 Андреас Васев 84'] Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 (0:0) stats [0:1 Мартин Василев 90'+3'] [чк: Пламен Колев (вр) (Н) 76'] IV кръг 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Миньор (Перник) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:1 (0:1) Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Горна Оряховица) 2:0 (0:0) Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово) 4:2 (1:1) Дунав (Русе) - Хебър 1918 (Пазарджик) анулиран 23 август 2020 г., неделя, 19:00 ч: Литекс (Ловеч) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 (0:1) Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (Симитли) 2:1 (1:1) /анулиран/ 23 август 2020 г., неделя, 20:00 ч: Пирин (Благоевград) - Созопол (Созопол) 4:1 (1:1) 24 август 2020 г., понеделник, 18:00 ч: Кариана (Ерден) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1 (2:1) 25 август 2020 г., вторник, 18:00 ч: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:5 (1:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Денислав Станчев 16', 1:1 Асен Георгиев 37', 1:2 Светослав Диков 45'+1'-д; 1:3 Александър Ив.Александров 46', 2:3 Марио Илиевски 67', 2:5 Илиян Стефанов 70',74'] V кръг 28 август 2020 г., петък, 19:00 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград) 3:2 (1:2) 29 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) 5:2 (1:1) Янтра 2019 (Габрово) - Дунав (Русе) анулиран Спортист 2009 (Своге) - Кариана (Ерден) 1:2 (0:1) 29 август 2020 г., събота, 19:00 ч: Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0 (0:0) Созопол (Созопол) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0 /анулиран/ 29 август 2020 г., събота, 20:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч) 0:0 Нефтохимик 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:0 31 август 2020 г., понеделник, 18:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник) 0:0 /пряко по Диема спорт/ Video stats [ид: Светослав Диков (Л) 87'] VI кръг 10 септември 2020 г., четвъртък, 17:00 ч: Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 (0:2) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Александър Ив.Александров 4', 0:2 Светослав Диков 45', 0:3 Александър Ив.Александров 54'] [ид: Ивайло Лазаров (Д) 39'] 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Кариана (Ерден) - Локомотив (Горна Оряховица) 4:0 (3:0) stats [1:0 Владимир Мичев 3', 2:0 Николай Дичев 16', 3:0 Емануил Личев 39', 4:0 Жустино Мендеш 59'] Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол) 0:0 stats Хебър 1918 (Пазарджик) - Янтра 2019 (Габрово) 4:0 (2:0) stats [2:0 Андриан Краев 12',25'; 3:0 Жак Пехливанов 55', 4:0 Андриан Краев 57'] 12 септември 2020 г., събота, 19:00 ч: Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 (1:0) stats [1:0 Добромир Бонев 4'] Пирин (Благоевград) - Спортист 2009 (Своге) 4:0 (2:0) stats [2:0 Преслав Йорданов 12',32'-д; 3:0 Стилиян Николов 81', 4:0 Йордан Апостолов 90'+2'-аг] 13 септември 2020 г., неделя, 18:00 ч: Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград) 0:3 (0:1) /анулиран/ stats [0:1 Димитър Митков 34', 0:2 Петър Караангелов 53', 0:3 Цветослав Петров 57'] 14 септември 2020 г., понеделник, 17:00 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 3:1 (2:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Кристиян Слишков 16', 1:1 Марио Илиевски 28', 3:1 Димитър Костадинов 45'-д,84'-д] Септември (Симитли) почива VII кръг 19 септември 2020 г., събота, 16:15 ч: Локомотив София 1929 (София) - Литекс (Ловеч) 2:0 (2:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Илиян Стефанов 25', 2:0 Светослав Диков 42'] [чк: Иван Митрев (Лит) 90'+2'] 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Янтра 2019 (Габрово) - Септември (София) 0:2 (0:0) Спортист 2009 (Своге) - Витоша (Бистрица) 1:1 (1:1) /анулиран/ Нефтохимик 1962 (Бургас) - Кариана (Ерден) 0:4 (0:2) 19 септември 2020 г., събота, 19:00 ч: Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик) 2:3 (1:1) 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Миньор (Перник) - Добруджа 1919 (Добрич) 0:0 stats 21 септември 2020 г., понеделник, 17:45 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград) 1:2 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Красимир Станоев 42', 1:1 Владислав Мирчев 57', 1:2 Джон-Кристоф Аина 76'] 21 септември 2020 г., понеделник, 18:00 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад) 4:1 (2:0) Созопол (Созопол) почива VIII кръг 25 септември 2020 г., петък, 17:00 ч: Кариана (Ерден) - Локомотив София 1929 (София) 3:2 (3:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Созопол (Созопол) 2:1 (0:1) 25 септември 2020 г., петък, 19:00 ч: Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 4:0 (4:0) 26 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: Янтра 2019 (Габрово) - Септември (Симитли) 0:1 (0:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Ивайло Михайлов 31'] 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0 (0:0) Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге) 3:1 (1:1) 26 септември 2020 г., събота, 18:00 ч: Витоша (Бистрица) - Локомотив (Горна Оряховица) 0:1 (0:0) /анулиран/ 27 септември 2020 г., неделя, 16:30 ч: Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник) 5:1 (2:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Стефан Неделчев 20', 2:0 Християн Петров 45'+1', 3:0 Добромир Бонев 62', 4:0 Борис Тютюков 70', 4:1 Реджеб Халил 72', 5:1 Добромир Бонев 74'] Лудогорец 1945 II (Разград) почива IX кръг 3 октомври 2020 г., събота, 15:15 ч: Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) 3:1 (2:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [2:0 Илиян Стефанов 16',33'; 3:0 Педро Ферари 56', 3:1 Конър Хендерсън 89'] [чк: Александър Дюлгеров (П) 52'] 3 октомври 2020 г., събота, 17:00 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2 (1:0) 4 октомври 2020 г., неделя, 15:15 ч: Миньор (Перник) - Кариана (Ерден) 0:1 (0:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [0:1 Владислав Цеков 58'] 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад) 0:0 Добруджа 1919 (Добрич) - Литекс (Ловеч) 4:3 (0:2) 4 октомври 2020 г., неделя, 17:00 ч: Созопол (Созопол) - Янтра 2019 (Габрово) 1:0 (1:0) 4 октомври 2020 г., неделя, 19:00 ч: Септември (Симитли) - Септември (София) 1:3 (0:2) 5 октомври 2020 г., понеделник, 18:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Витоша (Бистрица) анулиран * * - гостите не разполагат с минималния брой регистрирани професионални футболисти. Решение по мача не е взето до 13 октомври 2020 г., когато Витоша е изваден от групата и всичките му срещи са анулирани. Спортист 2009 (Своге) почива X кръг 16 октомври 2020 г., петък, 20:00 ч: Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) 3:2 (1:1) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Станислав Манолев 9', 1:2 Антон Славчев 41',60'; 3:2 Преслав Йорданов 89'-д,90'+6'] 17 октомври 2020 г., събота, 15:15 ч: Септември (София) - Литекс (Ловеч) 1:0 (1:0) /пряко по Диема спорт/ Video stats [1:0 Марио Илиевски 24'] 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Кариана (Ерден) - Добруджа 1919 (Добрич) 2:2 (1:0) Струмска слава 1927 (Рад) - Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:0 (1:0) Хебър 1918 (Пазарджик) - Спортист 2009 (Своге) 1:2 (1:1) Септември (Симитли) - Созопол (Созопол) 2:0 (1:0) 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград) 2:2 (2:1) Локомотив София 1929 (София) почива Локомотив (Горна Оряховица) почива XI кръг 23 октомври 2020 г., петък, 20:00 ч: Локомотив (Горна Оряховица) - Хебър 1918 (Пазарджик) - /пряко по Диема спорт/ 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив Сф 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад) - Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин (Благоевград) - 25 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Созопол (Созопол) - Септември (София) - 26 октомври 2020 г., понеделник, 14:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (Симитли) - 27 октомври 2020 г., вторник, 17:30 ч: Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден) - /пряко по Диема спорт/ Нефтохимик 1962 (Бургас) почива Миньор (Перник) почива XII кръг 31 октомври 2020 г., събота, 12:45 ч: Септември (София) - Кариана (Ерден) - /пряко по Диема спорт/ 31 октомври 2020 г., събота, 14:30 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) - 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (Симитли) - Спортист 2009 (Своге) - 2 ноември 2020 г., понеделник, 15:30 ч: Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Диема спорт/ 2 ноември 2020 г., понеделник, 16:00 ч: Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) почива Локомотив София 1929 (София) почива XIII кръг 6 ноември 2020 г., петък, 14:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - /пряко по Диема спорт/ 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Спортист 2009 (Своге) - Созопол (Созопол) - Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (Симитли) - 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) - 9 ноември 2020 г., понеделник, 14:30 ч: Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София) - Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград) - /пряко по Диема спорт/ Миньор (Перник) почива Литекс (Ловеч) почива XIV кръг 21 ноември 2020 г., събота: Септември (София) - Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник) - Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (Симитли) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол) - Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Спортист 2009 (Своге) - Кариана (Ерден) почива Добруджа 1919 (Добрич) почива XV кръг 28 ноември 2020 г., събота: Спортист 2009 (Своге) - Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (Симитли) - Миньор (Перник) - Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) почива Пирин (Благоевград) почива XVI кръг 5 декември 2020 г., събота: Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич) - Септември (Симитли) - Миньор (Перник) - Созопол (Созопол) - Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спортист 2009 (Своге) - Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София) почива Кариана (Ерден) почива XVII кръг 12 декември 2020 г., събота: Локомотив (Горна Оряховица) - Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спортист 2009 (Своге) - Локомотив Сф 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник) - Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич) - Септември (Симитли) - Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) - Кариана (Ерден) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) почива Струмска слава 1927 (Радомир) почива XVIII кръг 13 февруари 2021 г., събота: Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден) - Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) - Септември (Симитли) - Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол) - Миньор (Перник) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив София 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (Горна Оряховица) - XIX кръг 20 февруари 2021 г., събота: Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив Сф 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) - Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч) - Септември (Симитли) - Кариана (Ерден) - Янтра 2019 (Габрово) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) почива Струмска слава 1927 (Радомир) почива XX кръг 27 февруари 2021 г., събота: Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) - Кариана (Ерден) - Созопол (Созопол) - Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге) - Миньор (Перник) - Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив София 1929 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (София) почива Янтра 2019 (Габрово) почива XXI кръг 6 март 2021 г., събота: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Миньор (Перник) - Локомотив (Горна Оряховица) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден) - Созопол (Созопол) - Пирин (Благоевград) - Янтра 2019 (Габрово) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли) почива Хебър 1918 (Пазарджик) почива XXII кръг 10 март 2021 г., сряда: Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден) - Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) - Добруджа 1919 (Добрич) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София) - Янтра 2019 (Габрово) почива Созопол (Созопол) почива XXIII кръг 13 март 2021 г., събота: Миньор (Перник) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден) - Спортист 2009 (Своге) - Пирин (Благоевград) - Созопол (Созопол) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград) почива Септември (Симитли) почива XXIV кръг 20 март 2021 г., събота: Септември (София) - Янтра 2019 (Габрово) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Рад) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица) - Кариана (Ерден) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч) - Локомотив София 1929 (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Миньор (Перник) - Созопол (Созопол) почива Спортист 2009 (Своге) почива XXV кръг 3 април 2021 г., събота: Добруджа 1919 (Добрич) - Септември (София) - Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч) - Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Благоевград) - Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Созопол (Созопол) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли) - Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица) почива Лудогорец 1945 II (Разград) почива XXVI кръг 10 април 2021 г., събота: Септември (София) - Септември (Симитли) - Янтра 2019 (Габрово) - Созопол (Созопол) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив (Горна Оряховица) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - Кариана (Ерден) - Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге) почива Нефтохимик 1962 (Бургас) почива XXVII кръг 14 април 2021 г., сряда: Литекс (Ловеч) - Септември (София) - Добруджа 1919 (Добрич) - Кариана (Ерден) - Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Струмска слава 1927 (Рад) - Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Янтра 2019 (Габрово) - Созопол (Созопол) - Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) почива Локомотив (Горна Оряховица) почива XXVIII кръг 17 април 2021 г., събота: Септември (София) - Созопол (Созопол) - Септември (Симитли) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Янтра 2019 (Габрово) - Спортист 2009 (Своге) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив Сф 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич) - Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас) почива Миньор (Перник) почива XXIX кръг 24 април 2021 г., събота: Кариана (Ерден) - Септември (София) - Литекс (Ловеч) - Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2019 (Габрово) - Спортист 2009 (Своге) - Септември (Симитли) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол) - Добруджа 1919 (Добрич) почива Локомотив София 1929 (София) почива XXX кръг 1 май 2021 г., събота: Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол) - Спортист 2009 (Своге) - Септември (Симитли) - Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2019 (Габрово) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Добруджа 1919 (Добрич) - Пирин (Благоевград) - Кариана (Ерден) - Миньор (Перник) почива Литекс (Ловеч) почива XXXI кръг 8 май 2021 г., събота: Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Литекс (Ловеч) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) - Янтра 2019 (Габрово) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (Симитли) - Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол) - Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Кариана (Ерден) почива Добруджа 1919 (Добрич) почива XXXII кръг 12 май 2021 г., сряда: Септември (София) - Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица) - Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) - Янтра 2019 (Габрово) - Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч) почива Пирин (Благоевград) почива XXXIII кръг 15 май 2021 г., събота: Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово) - Миньор (Перник) - Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) - Созопол (Созопол) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица) - Спортист 2009 (Своге) - Септември (София) почива Кариана (Ерден) почива XXXIV кръг 22 май 2021 г., събота: Септември (София) - Локомотив (Горна Оряховица) - Спортист 2009 (Своге) - Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив Сф 1929 (София) - Созопол (Созопол) - Миньор (Перник) - Септември (Симитли) - Добруджа 1919 (Добрич) - Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден) - Пирин (Благоевград) почива Струмска слава 1927 (Радомир) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кариана (Ерден) XXX 3:2 -:- -:- 2:1 -:- 3:0 -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- 4:0 -:- --- --- 2. Локомотив София 1929 (София) -:- XXX 3:1 -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- --- --- 3. Пирин (Благоевград) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- 4:0 4:1 4:1 -:- 4:0 --- --- 4. Септември (София) -:- 2:5 -:- XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- 3:1 1:0 -:- -:- -:- -:- 3:0 --- --- 5. Лудогорец 1945 II (Разград) -:- -:- 3:2 -:- XXX 3:2 -:- 0:1 4:1 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- --- --- 6. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- 1:1 5:2 -:- XXX -:- -:- 3:0 -:- -:- 1:2 2:1 4:0 -:- -:- --- --- 7. Септември (Симитли) -:- -:- 2:0 1:3 -:- 2:3 XXX 2:0 2:0 -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- --- --- 8. Литекс (Ловеч) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 5:1 -:- 1:1 3:2 -:- -:- 1:0 --- --- 9. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:1 0:0 4:2 -:- 1:0 --- --- 10. Миньор (Перник) 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 0:0 3:0 -:- -:- -:- 2:1 --- --- 11. Добруджа 1919 (Добрич) -:- 0:3 -:- -:- 0:1 -:- -:- 4:3 -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- --- --- 12. Спортист 2009 (Своге) 1:2 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 XXX -:- -:- -:- -:- (1:1) --- 13. Созопол (Созопол) 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX 1:0 -:- -:- (0:0) --- 14. Янтра 2019 (Габрово) 1:0 -:- -:- 0:2 2:2 -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- (2:1) --- 15. Локомотив (Горна Оряховица) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- 0:0 0:0 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX 1:1 --- --- 16. Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:4 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- XXX --- --- 17. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) --- --- --- --- (0:3)(0:0)(2:1) --- --- --- --- --- --- --- (0:1) --- XXX --- 18. Дунав (Русе) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре