ОГ Хасково 2022/23

« ОГ Хасково 2022/23

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

26 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч / XIII кръг:
ФК Хасково 1922 (Хасково) - ФК Свиленград (Свиленград)    6:1 
в Горски извор:
Саяна II (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец)               0:4 
27 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч / XIII кръг:
ОФК Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:2 
в Срем:
Сакарски спортист 04 (Топ) - Хеброс 1921 (Харманли)       1:3 
в Кърджали, ст."Арена Арда":
Арда 1924 II (Кърджали) - Марица (Симеоновград)           4:1 
Раковски 1923 (Ивайловград) - Любимец 2018 (Любимец)      0:1 
30 ноември 2022 г., сряда, 14:00 ч / X кръг:
Раковски 1923 (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ)   - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Любимец 2000 (Любимец) 11 11 0 0 46:5 33 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Арда 1924 II (Кърджали) 11 10 0 1 40:11 30 [+] 3. Любимец 2018 (Любимец) 11 6 4 1 16:6 22 4. Свиленград 1921 (Свиленград) 11 5 2 4 17:17 17 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 5. ОФК Хасково (Хасково) 11 5 2 4 30:31 17 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 6. ФК Хасково 1922 (Хасково) 11 5 1 5 21:18 16 [+] [2 0 0 10:1 6] 7. Хеброс 1921 (Харманли) 11 5 1 5 18:21 16 [0 0 1 0:4 0] 8. ФК Свиленград (Свиленград) 11 5 1 5 33:27 16 [+] [0 0 1 1:6 0] 9. Марица (Симеоновград) 12 4 3 5 30:31 15 10. Саяна II (Хасково) 11 3 1 7 12:28 10 11. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 10 2 1 7 10:22 7 [+] 12. Герганин извор (Бисер) 11 2 0 9 9:39 6 13. Раковски 1923 (Ивайловград) 10 0 0 10 12:38 0 [*] --. Топлика (Минерални бани) 5 1 0 4 6:16 - [*] Изваден
Бележки - На 4 август 2022 г. Раковски (Ивайловград), 11-и през изминалия сезон и изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Раковски 1923 (Ивайловград). - ОФК Хасково (Хасково), ФК Свиленград (Свиленград), Арда 1924 II (Кърджали) и Сакарски спортист 04 (Тополовград) се включват в групата. - Арда 1924 II (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене освен ако не е посочено друго. - Герганин извор (Бисер) играе домакинските си мачове в Харманли освен ако не е посочено друго. - Любимец 2018 (Любимец) играе домакинските си мачове на в кв.Гебран, Свиленград освен ако не е посочено друго. - ОФК Хасково (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Младост" в Хасково освен ако не е посочено друго. - Сакарски спортист 04 (Тополовград) играе домакинските си мачове в Срем освен ако не е посочено друго. - Саяна II (Хасково) играе домакинските си мачове в Горски извор освен ако не е посочено друго. - Свиленград 1921 (Свиленград) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Свиленград освен ако не е посочено друго. - ФК Свиленград (Свиленград) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Свиленград освен ако не е посочено друго. - ФК Хасково 1922 (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Младост" в Хасково освен ако не е посочено друго. - След VI кръг Топлика (Минерални бани) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират. I кръг 3 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - ФК Свиленград (Свиленград) 2:1 Хеброс 1921 (Харманли) - Арда 1924 II (Кърджали) 2:3 в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Топлика (Минерални бани) 5:0 * /анулиран/ * - по първоначална програма с домакинство за Топлика, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Свиленград 1921 (Свиленград) - Саяна II (Хасково) 4:0 4 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Марица (Симеоновград) - Раковски 1923 (Ивайловград) 6:2 4 септември 2022 г., неделя, 18:00 ч: Любимец 2000 (Любимец) - Герганин извор (Бисер) 7:0 ФК Хасково 1922 (Хасково) - ОФК Хасково (Хасково) 1:0 II кръг 10 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:2 в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Топлика (Минерални бани) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не се явяват. в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Марица (Симеоновград) 1:1 11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково) 2:4 в Горски извор: Саяна II (Хасково) - ФК Хасково 1922 (Хасково) отложен в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Любимец 2000 (Любимец) 0:3 Хеброс 1921 (Харманли) - Раковски 1923 (Ивайловград) 3:0 сл. */** * - гостите не се явяват. ** - по първоначална програма с домакинство за Раковски 1923, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 1 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Саяна II (Хасково) - ФК Хасково 1922 (Хасково) 3:1 III кръг 17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Марица (Симеоновград) - ФК Свиленград (Свиленград) 3:3 Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2018 (Любимец) 1:1 Топлика (Минерални бани) - Раковски 1923 (Ивайловград) 5:0 /анулиран/ 18 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Любимец 2000 (Любимец) - Арда 1924 II (Кърджали) 3:0 Свиленград 1921 (Свил) - Сакарски спортист 04 (Топ) 1:0 ФК Хасково 1922 (Хасково) - Герганин извор (Бисер) 5:1 в Хасково, ст."Хасково": ОФК Хасково (Хасково) - Саяна II (Хасково) 4:2 IV кръг 24 септември 2022 г., събота, 16:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Саяна II (Хасково) 5:0 24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Раковски 1923 (Ивайловград) - Любимец 2000 (Любимец) 0:2 в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Топлика (Минерални бани) 5:1 /анулиран/ 25 септември 2022 г., неделя, 16:00 ч: в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград) 5:0 25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: в Харманли: Герганин извор (Бисер) - ОФК Хасково (Хасково) 0:5 в Тополовград: Сакарски спортист 04 (Топ) - ФК Хасково 1922 (Хасково) 1:0 Марица (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли) 0:2 II кръг - отложен мач 1 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Саяна II (Хасково) - ФК Хасково 1922 (Хасково) 3:1 V кръг 1 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Хеброс 1921 (Харманли) - ФК Свиленград (Свиленград) отложен Топлика (Минерални бани) - Марица (Симеоновград) анулиран * * - първоначално отложен, в последствие анулиран. Любимец 2000 (Любимец) - Любимец 2018 (Любимец) отложен Свиленград 1921 (Свил) - Раковски 1923 (Ивайловград) отложен ФК Хасково 1922 (Хасково) - Арда 1924 II (Кърджали) отложен ОФК Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ) отложен в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Герганин извор (Бисер) отложен 3 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Хеброс 1921 (Харманли) - ФК Свиленград (Свиленград) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Арда 1924 II (Кърджали) - Саяна II (Хасково) - Герганин извор (Бисер) - 4 декември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Любимец 2000 (Любимец) - Любимец 2018 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свил) - Раковски 1923 (Ивайловград) - ОФК Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ) - VI кръг 8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Герганин извор (Бисер) 3:0 сл. * * - гостите не се явяват. в Срем: Сакарски спортист 04 (Тополовград) - Саяна II (Хасково) 1:1 Марица (Симеоновград) - Любимец 2000 (Любимец) 2:5 9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - ОФК Хасково (Хасково) 6:1 Раковски 1923 (Ивайловград) - ФК Хасково 1922 (Хасково) 1:2 в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград) 1:1 Хеброс 1921 (Харманли) - Топлика (Минерални бани) 3:0 сл. * /анулиран/ * - гостите не се явяват. VII кръг 15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Любимец 2000 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли) 4:0 ФК Хасково 1922 (Хасково) - Любимец 2018 (Любимец) 0:2 в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Арда 1924 II (Кърджали) 0:4 16 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Топлика (Минерални бани) - ФК Свиленград (Свиленград) анулиран Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Симеоновград) 3:2 ОФК Хасково (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград) 3:1 в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист 04 (Топ) 0:4 VIII кръг 22 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Марица (Симеоновград) - ФК Хасково 1922 (Хасково) 1:1 Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:0 Топлика (Минерални бани) - Любимец 2000 (Любимец) анулиран 23 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Сакарски спортист 04 (Топ) 6:2 в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Герганин извор (Бисер) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Раковски 1923 (Ивайловград) - Саяна II (Хасково) 0:1 в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - ОФК Хасково (Хасково) 1:1 IX кръг 29 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Любимец 2000 (Любимец) - ФК Свиленград (Свиленград) 1:0 ФК Хасково 1922 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли) 4:0 сл. * * - прекратен в 27' при 1:1 по вина на гостите. в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Любимец 2018 (Любимец) 0:2 в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Раковски 1923 (Ивайловград) 4:3 30 октомври 2022 г., неделя, 14:30 ч: Свиленград 1921 (Свиленград) - Топлика (Минерални бани) анулиран ОФК Хасково (Хасково) - Марица (Симеоновград) 3:5 в Тополовград: Сакарски спортист 04 (Топ) - Арда 1924 II (Кърджали) 1:2 X кръг 5 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Арда 1924 II (Кърджали) отложен Раковски 1923 (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ) отложен в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Герганин извор (Бисер) 3:0 6 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: Марица (Симеоновград) - Саяна II (Хасково) 2:5 Хеброс 1921 (Харманли) - ОФК Хасково (Хасково) 3:6 Топлика (Минерални бани) - ФК Хасково 1922 (Хасково) анулиран Любимец 2000 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:1 17 ноември 2022 г., четвъртък, 15:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Арда 1924 II (Кърджали) 1:4 30 ноември 2022 г., сряда, 14:00 ч: Раковски 1923 (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ) - XI кръг 12 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: ФК Хасково 1922 (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец) 1:7 в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли) 0:1 в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Марица (Симеоновград) 2:3 13 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: Свиленград 1921 (Свил) - ФК Свиленград (Свиленград) 2:3 ОФК Хасково (Хасково) - Топлика (Минерални бани) анулиран в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Любимец 2018 (Любимец) 0:2 в Кърджали, ст."Арена Арда": Арда 1924 II (Кърджали) - Раковски 1923 (Ивайловград) 8:2 X кръг - отложен мач 17 ноември 2022 г., четвъртък, 15:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Арда 1924 II (Кърджали) 1:4 XII кръг 19 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: Марица (Симеоновград) - Сакарски спортист 04 (Топ) 4:0 Хеброс 1921 (Харманли) - Герганин извор (Бисер) 1:2 Свиленград 1921 (Свил) - ФК Хасково 1922 (Хасково) 1:0 20 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Раковски 1923 (Ивайловград) 8:3 в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Арда 1924 II (Кърджали) 0:1 Топлика (Минерални бани) - Саяна II (Хасково) анулиран Любимец 2000 (Любимец) - ОФК Хасково (Хасково) 8:1 XIII кръг 26 ноември 2022 г., събота, 14:30 ч: ФК Хасково 1922 (Хасково) - ФК Свиленград (Свиленград) 6:1 в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец) 0:4 в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Топлика (Минерални бани) анулиран 27 ноември 2022 г., неделя, 14:30 ч: ОФК Хасково (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) 2:2 в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Хеброс 1921 (Харманли) 1:3 в Кърджали, ст."Арена Арда": Арда 1924 II (Кърджали) - Марица (Симеоновград) 4:1 Раковски 1923 (Ивайловград) - Любимец 2018 (Любимец) 0:1 X кръг - отложен мач 30 ноември 2022 г., сряда, 14:00 ч: Раковски 1923 (Ивайловград) - Сакарски спортист 04 (Топ) - V кръг - отложени мачове 3 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Хеброс 1921 (Харманли) - ФК Свиленград (Свиленград) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Арда 1924 II (Кърджали) - Саяна II (Хасково) - Герганин извор (Бисер) - 4 декември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Любимец 2000 (Любимец) - Любимец 2018 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свил) - Раковски 1923 (Ивайловград) - ОФК Хасково (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ) - XIV кръг пролет 2023 г.: ФК Свиленград (Свиленград) - Любимец 2018 (Любимец) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Марица (Симеоновград) - в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Хеброс 1921 (Харманли) - в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Любимец 2000 (Любимец) - в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград) почива XV кръг ОФК Хасково (Хасково) - ФК Свиленград (Свиленград) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Саяна II (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Герганин извор (Бисер) - Любимец 2000 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Топ) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли) - * * - по първоначална програма с домакинство за Хеброс 1921, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Марица (Симеоновград) - Любимец 2018 (Любимец) - Арда 1924 II (Кърджали) почива XVI кръг ФК Свиленград (Свиленград) - Марица (Симеоновград) - в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли) - в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Любимец 2000 (Любимец) - в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Свиленград 1921 (Свил) - в Харманли: Герганин извор (Бисер) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - в Горски извор: Саяна II (Хасково) - ОФК Хасково (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград) почива XVII кръг в Горски извор: Саяна II (Хасково) - ФК Свиленград (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково) - Герганин извор (Бисер) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Топ) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда 1924 II (Кърджали) - Любимец 2000 (Любимец) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Хеброс 1921 (Харманли) - Марица (Симеоновград) - Любимец 2018 (Любимец) почива XVIII кръг ФК Свиленград (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли) - в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Любимец 2000 (Любимец) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Свиленград 1921 (Свил) - в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - ОФК Хасково (Хасково) - в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Саяна II (Хасково) - Марица (Симеоновград) почива XIX кръг в Харманли: Герганин извор (Бисер) - ФК Свиленград (Свиленград) - в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Сакарски спортист 04 (Тополовград) - ОФК Хасково (Хасково) - Арда 1924 II (Кърджали) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2018 (Любимец) - Любимец 2000 (Любимец) - Марица (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли) почива XX кръг Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2000 (Любимец) - Марица (Симеоновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) - в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград) - ОФК Хасково (Хасково) - в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Саяна II (Хасково) - в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Герганин извор (Бисер) - ФК Свиленград (Свиленград) почива XXI кръг в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - ФК Свиленград (Свиленград) - в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Арда 1924 II (Кърджали) - в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград) - ОФК Хасково (Хасково) - Любимец 2018 (Любимец) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Марица (Симеоновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2000 (Любимец) почива XXII кръг ФК Свиленград (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Марица (Симеоновград) - ОФК Хасково (Хасково) - в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Саяна II (Хасково) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер) - в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Сакарски спортист 04 (Топ) - Свиленград 1921 (Свиленград) почива XXIII кръг в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - ФК Свиленград (Свиленград) - в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Раковски 1923 (Ивайловград) - в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Любимец 2018 (Любимец) - в Горски извор: Саяна II (Хасково) - Марица (Симеоновград) - ОФК Хасково (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2000 (Любимец) - ФК Хасково 1922 (Хасково) почива XXIV кръг ФК Свиленград (Свиленград) - Свиленград 1921 (Свил) - Любимец 2000 (Любимец) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли) - Саяна II (Хасково) - Марица (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер) - в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Сакарски спортист 04 (Топ) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Арда 1924 II (Кърджали) - ОФК Хасково (Хасково) почива XXV кръг Раковски 1923 (Ивайловград) - ФК Свиленград (Свиленград) - в Черноочене: Арда 1924 II (Кърджали) - Любимец 2018 (Любимец) - в Срем: Сакарски спортист 04 (Топ) - Марица (Симеоновград) - в Харманли: Герганин извор (Бисер) - Хеброс 1921 (Харманли) - ОФК Хасково (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свил) - Саяна II (Хасково) почива XXVI кръг ФК Свиленград (Свиленград) - ФК Хасково 1922 (Хасково) - Свиленград 1921 (Свиленград) - ОФК Хасково (Хасково) - Любимец 2000 (Любимец) - Саяна II (Хасково) - Хеброс 1921 (Харманли) - Сакарски спортист 04 (Топ) - Марица (Симеоновград) - Арда 1924 II (Кърджали) - в кв.Гебран, Свиленград: Любимец 2018 (Любимец) - Раковски 1923 (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Любимец 2000 (Любимец) XXX 3:0 -:- 2:1 8:1 -:- 4:0 1:0 -:- -:- -:- 7:0 -:- --- 2. Арда 1924 II (Кърджали) -:- XXX -:- 5:0 6:1 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- 3:0* 8:2 (3:0) 3. Любимец 2018 (Любимец) -:- 0:1 XXX 1:1 1:1 -:- -:- 2:1 1:1 -:- -:- 3:0 -:- (5:1) 4. Свиленград 1921 (Свиленград) -:- -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- 2:3 3:2 4:0 1:0 -:- -:- --- 5. ОФК Хасково (Хасково) -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- -:- -:- 3:5 4:2 -:- -:- 3:1 --- 6. ФК Хасково 1922 (Хасково) 1:7 -:- 0:2 -:- 1:0 XXX 4:0* 6:1 -:- -:- -:- 5:1 -:- --- 7. Хеброс 1921 (Харманли) -:- 2:3 1:1 2:0 3:6 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 1:2 3:0*(3:0) 8. ФК Свиленград (Свиленград) -:- 1:4 -:- -:- 2:4 -:- -:- XXX -:- 5:0 6:2 3:0* 8:3 --- 9. Марица (Симеоновград) 2:5 -:- -:- -:- -:- 1:1 0:2 3:3 XXX 2:5 4:0 -:- 6:2 --- 10. Саяна II (Хасково) 0:4 0:4 0:2 -:- -:- 3:1 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- --- 11. Сакарски спортист 04 (Тополовград) 0:3 1:2 0:2 -:- -:- 1:0 1:3 -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- (5:0) 12. Герганин извор (Бисер) -:- -:- -:- 0:2 0:5 -:- -:- -:- 2:3 -:- 0:4 XXX 4:3 --- 13. Раковски 1923 (Ивайловград) 0:2 -:- 0:1 -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- XXX --- 14. Топлика (Минерални бани) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- (5:0) XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

DG News /Димитровград/
вестник "Хасковска Марица"

Бенковски (Симеоновград)
Герганин извор (Бисер)
Сакарски спортист 04 (Тополовград)
Свиленград 1921 (Свиленград)

нагоре