ОГ София (столица) 2021/22

« ОГ София (столица) 2021/22


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч / IV кръг:
Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци)       - 
Житен (Житен) - Сокол (Негован)                            - 
Зенит (кв.Филиповци, София) - Банкя 2009 (Банкя)           - 
в Мировяне:
Спортист 13 (София) - Вихър (кв.Требич, София)             - 
в Кубратово:
Ферион (София) - Мрамор (Мрамор)                           - 
Искър 1945 (Нови Искър) - Въстаник 26 (Войнеговци)         - 
Сантяго Бернабеу (София) - Враждебна (София)               - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Сокол (Негован) 3 3 0 0 17:3 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Зенит (кв.Филиповци, София) 3 2 0 1 10:9 6 [1 0 0 4:2 3] 3. Ферион (София) 3 2 0 1 4:3 6 [+] [1 0 0 2:1 3] 4. Банкя 2009 (Банкя) 3 2 0 1 7:3 6 [0 0 0 0:0 0] 5. Враждебна (кв.Враждебна, София) 3 2 0 1 8:3 6 [0 0 1 1:2 0] 6. Мрамор (Мрамор) 3 2 0 1 8:4 6 [0 0 1 2:4 0] 7. Вихър (кв.Требич, София) 3 1 1 1 8:3 4 8. Искър 1945 (Нови Искър) 3 1 1 1 8:9 4 9. Спортист 13 (София) 3 1 0 2 3:9 3 [+] [1 0 0 3:2 3] 10. Житен (Житен) 3 1 0 2 2:3 3 [0 0 0 0:0 0, -1 обща ГР] 11. Спартак 1933 (Подгумер) 3 1 0 2 7:10 3 [0 0 0 0:0 0, -3 обща ГР] 12. Въстаник 26 (Войнеговци) 3 1 0 2 5:9 3 [0 0 1 2:3 0] 13. Сантяго Бернабеу (София) 3 0 1 2 4:9 1 14. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3 0 1 2 1:15 1
Бележки - Спортист 13 (София) и Ферион (София) се включват в групата. - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - Враждебна (кв.Враждебна, София) играе домакинските си мачове в кв.Враждебна, София. - Искър 1945 (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София. - Сантяго Бернабеу (София) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Ферион (София) играе домакинските си мачове в Кубратово. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован) 1:3 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Спартак 1933 (Подгумер) 4:1 (3:1) Video Сантяго Бернабеу (София) - Ферион (София) 0:2 Враждебна (кв.Враждебна, София) - Спортист 13 (София) 2:0 Въстаник 26 (Войнеговци) - Зенит (кв.Филиповци, София) 1:6 Мрамор (Мрамор) - Житен (Житен) 1:0 Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 1:1 II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: във Войнеговци: Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован) 2:5 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:5 Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София) 2:1 Зенит (кв.Филиповци, София) - Мрамор (Мрамор) 4:2 в Мировяне: Спортист 13 (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:2 в Кубратово: Ферион (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:1 (0:1) Video Искър 1945 (Нови Искър) - Сантяго Бернабеу (София) 3:3 III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 15:30 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) 1:0 12 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сантяго Бернабеу (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:4 Враждебна (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 5:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Ферион (София) 2:0 Мрамор (Мрамор) - Спортист 13 (София) 5:0 Вихър (кв.Требич, София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 6:0 Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 9:0 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Житен (Житен) - Сокол (Негован) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Банкя 2009 (Банкя) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Вихър (кв.Требич, София) - в Кубратово: Ферион (София) - Мрамор (Мрамор) - Искър 1945 (Нови Искър) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Сантяго Бернабеу (София) - Враждебна (София) - V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 15:30 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Ферион (София) - 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Враждебна (София) - Спартак 1933 (Подгумер) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Сантяго Бернабеу (София) - Мрамор (Мрамор) - Искър 1945 (Нови Искър) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Спортист 13 (София) - Сокол (Негован) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен (Житен) - VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Сокол (Негован) - в Кубратово: Ферион (София) - Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Мрамор (Мрамор) - Враждебна (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) - 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Спартак 1933 (Подгумер) - Мрамор (Мрамор) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Вихър (кв.Требич, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Сокол (Негован) - Ферион (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Спортист 13 (София) - Житен (Житен) - Зенит (кв.Филиповци, София) - VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Зенит (кв.Филиповци, София) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Житен (Житен) - в Кубратово: Ферион (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Сокол (Негован) - Сантяго Бернабеу (София) - Банкя 2009 (Банкя) - Враждебна (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Мрамор (Мрамор) - IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) - Сантяго Бернабеу (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Искър 1945 (Нови Искър) - Житен (Житен) - Ферион (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Спортист 13 (София) - X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Спортист 13 (София) - в Кубратово: Ферион (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Житен (Житен) - Сантяго Бернабеу (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) - Вихър (кв.Требич, София) - XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 12:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Спартак 1933 (Подгумер) - 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Враждебна (София) - Житен (Житен) - Сантяго Бернабеу (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Ферион (София) - XII кръг 14 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Ферион (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Спортист 13 (София) - Сантяго Бернабеу (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) - XIII кръг 21 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Мрамор (Мрамор) - Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Враждебна (София) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Сантяго Бернабеу (София) - в Кубратово: Ферион (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - XIV кръг пролет 2022 г.: Спартак 1933 (Подгумер) - Искър 1945 (Нови Искър) - в Кубратово: Ферион (София) - Сантяго Бернабеу (София) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Житен (Житен) - Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя) - XV кръг Сокол (Негован) - Спартак 1933 (Подгумер) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен) - Мрамор (Мрамор) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Спортист 13 (София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Ферион (София) - Сантяго Бернабеу (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - XVI кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Сантяго Бернабеу (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Враждебна (София) - в Кубратово: Ферион (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Мрамор (Мрамор) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован) - XVII кръг Кремиковци (кв.Кремиковци) - Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован) - Житен (Житен) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Вихър (кв.Требич, София) - Спортист 13 (София) - Мрамор (Мрамор) - Ферион (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Искър 1945 (Нови Искър) - Враждебна (София) - Сантяго Бернабеу (София) - XVIII кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Враждебна (София) - Сантяго Бернабеу (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) - в Кубратово: Ферион (София) - Вихър (кв.Требич, София) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Банкя 2009 (Банкя) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сокол (Негован) - Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - XIX кръг Житен (Житен) - Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сокол (Негован) - Спортист 13 (София) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) - Сантяго Бернабеу (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Враждебна (София) - XX кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Мрамор (Мрамор) - Сантяго Бернабеу (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) - в Кубратово: Ферион (София) - Сокол (Негован) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Житен (Житен) - XXI кръг Зенит (кв.Филиповци, София) - Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен) - Спортист 13 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Ферион (София) - Сокол (Негован) - Искър 1945 (Нови Искър) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Сантяго Бернабеу (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Враждебна (София) - Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) - XXII кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Банкя 2009 (Банкя) - Сантяго Бернабеу (София) - Сокол (Негован) - Искър 1945 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - в Кубратово: Ферион (София) - Житен (Житен) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - XXIII кръг в Мировяне: Спортист 13 (София) - Спартак 1933 (Подгумер) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Ферион (София) - Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Сантяго Бернабеу (София) - Сокол (Негован) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София) - Мрамор (Мрамор) - XXIV кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) - Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) - Враждебна (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) - Зенит (кв.Филиповци, София) - в Кубратово: Ферион (София) - Спортист 13 (София) - XXV кръг в Кубратово: Ферион (София) - Спартак 1933 (Подгумер) - в Мировяне: Спортист 13 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Житен (Житен) - Враждебна (кв.Враждебна, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор) - в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София) - XXVI кръг Спартак 1933 (Подгумер) - Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) - Житен (Житен) - Враждебна (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) - Сантяго Бернабеу (София) - Спортист 13 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Сокол (Негован) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9:0 2. Зенит (кв.Филиповци, София) -:- XXX -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Ферион (София) -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Банкя 2009 (Банкя) 1:3 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 5. Враждебна (кв.Враждебна, София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5:1 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- 6. Мрамор (Мрамор) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 5:0 1:0 -:- -:- -:- -:- 7. Вихър (кв.Требич, София) -:- 6:0 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 8. Искър 1945 (Нови Искър) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 4:1 -:- 3:3 -:- 9. Спортист 13 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:2 -:- -:- 10. Житен (Житен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. Спартак 1933 (Подгумер) 2:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 12. Въстаник 26 (Войнеговци) -:- 1:6 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Сантяго Бернабеу (София) -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- XXX -:- 14. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) -:- -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч / IV кръг:
Железница (Железница) - Ботев 57 СУ (София)                - 
София спорт (София) - Казичене 1929 (Казичене)             - Video
Обеля сити (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София)     - 
Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево)                - 
Витоша II (Бистрица) - Спарта (София)                      - 
Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София)            - 
Левски Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)       - 
22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч / I кръг:
в Герман:
Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София)                    - 
22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч / II кръг:
Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене)           - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Обеля сити (кв.Обеля, София) 3 3 0 0 13:2 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Витоша II (Бистрица) 3 3 0 0 9:2 9 3. София спорт (София) 3 2 1 0 9:3 7 [+] 4. Орловец 2015 (Кокаляне) 3 2 0 1 9:6 6 5. Обеля (кв.Обеля, София) 3 2 0 1 6:4 6 6. Ботев 57 СУ (София) 2 1 1 0 9:1 4 [+] 7. Левски Раковски (София) 3 1 0 2 5:7 3 [1 0 0 3:2 3] 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3 1 0 2 5:9 3 [0 0 0 0:0 0] 9. Железница (Железница) 2 1 0 1 5:5 3 [0 0 1 2:3 0] 10. Люлин (кв.Люлин, София) 3 0 2 1 6:7 2 11. Урвич (Панчарево) 2 0 1 1 1:2 1 12. Казичене 1929 (Казичене) 2 0 1 1 3:11 1 [+] 13. Академик 1947 (София) 3 0 0 3 2:10 0 14. Спарта (София) 3 0 0 3 2:15 0
Бележки - Ботев 57 СУ (София), Казичене 1929 (Казичене) и София спорт (София) се включват в групата. - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - Ботев 57 СУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на ст."II-ри микрорайон" в ЖК Люлин II, София. - Обеля (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове в кв.Обеля, София. - Обеля сити (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София. - Спарта (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 18:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 2:3 Левски Раковски (София) - Витоша II (Бистрица) 1:3 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля (кв.Обеля, София) 2:1 Академик 1947 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:4 Спарта (София) - София спорт (София) 1:6 в Герман: Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София) отложен Люлин (кв.Люлин, София) - Казичене 1929 (Казичене) 3:3 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София) - II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Обеля, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 5 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) отложен Ботев 57 СУ (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:1 София спорт (София) - Урвич (Панчарево) 0:0 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Спарта (София) 7:0 Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Раковски (София) 2:1 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) - III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 13:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:2 12 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София) 3:0 сл. * * - по първоначална програма с домакинство за Академик 1947, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 12 септември 2021 г., неделя, 18:00 ч: Левски Раковски (София) - Железница (Железница) 3:2 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:5 Спарта (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 1:2 Люлин (кв.Люлин, София) - София спорт (София) 2:3 в Кокаляне: Казичене 1929 (Казичене) - Ботев 57 СУ (София) 0:8 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Железница (Железница) - Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Video Обеля сити (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица) - Спарта (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - I кръг - отложен мач 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София) - II кръг - отложен мач 22 септември 2021 г., сряда, 18:00 ч: Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) - V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 17:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница) - Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София) - Спарта (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) - София спорт (София) - VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - София спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) - Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София) - Спарта (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) - VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Академик 1947 (София) - Железница (Железница) - Спарта (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Казичене 1929 (Казичене) - Витоша II (Бистрица) - Ботев 57 СУ (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - София спорт (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Обеля (кв.Обеля, София) - София спорт (София) - Витоша II (Бистрица) - Ботев 57 СУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Казичене 1929 (Казичене) - Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София) - Спарта (София) - IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спарта (София) - Железница (Железница) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Казичене 1929 (Казичене) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - Витоша II (Бистрица) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Обеля (кв.Обеля, София) - X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Казичене 1929 (Казичене) - Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Спарта (София) - Урвич (Панчарево) - XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) - Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Академик 1947 (София) - Ботев 57 СУ (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - София спорт (София) - Левски Раковски (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) - XII кръг 14 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - София спорт (София) - Академик 1947 (София) - Ботев 57 СУ (София) - Спарта (София) - Казичене 1929 (Казичене) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) - XIII кръг 21 ноември 2021 г., неделя, 14:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) - Урвич (Панчарево) - Ботев 57 СУ (София) - Спарта (София) - София спорт (София) - Академик 1947 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) - Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) - XIV кръг пролет 2022 г.: Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) - Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) - София спорт (София) - Спарта (София) - Ботев 57 СУ (София) - Урвич (Панчарево) - Казичене 1929 (Казичене) - Люлин (кв.Люлин, София) - XV кръг Казичене 1929 (Казичене) - Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) - Ботев 57 СУ (София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - София спорт (София) - Спарта (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) - * * - по първоначална програма с домакинство за Академик 1947, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица) - Левски Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - XVI кръг Железница (Железница) - Левски Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица) - * * - по първоначална програма с домакинство за Витоша II, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Обеля (кв.Обеля, София) - Спарта (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) - София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Ботев 57 СУ (София) - Казичене 1929 (Казичене) - XVII кръг Ботев 57 СУ (София) - Железница (Железница) - Казичене 1929 (Казичене) - София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София) - Спарта (София) - Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Раковски (София) - XVIII кръг Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София) - Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) - София спорт (София) - Ботев 57 СУ (София) - XIX кръг София спорт (София) - Железница (Железница) - Ботев 57 СУ (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Казичене 1929 (Казичене) - Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София) - Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - XX кръг Железница (Железница) - Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спарта (София) - Левски Раковски (София) - Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица) - Казичене 1929 (Казичене) - Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - София спорт (София) - XXI кръг Обеля сити (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) - София спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Ботев 57 СУ (София) - Витоша II (Бистрица) - Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спарта (София) - Академик 1947 (София) - XXII кръг Железница (Железница) - Спарта (София) - Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СУ (София) - Витоша II (Бистрица) - София спорт (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - XXIII кръг Обеля (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Спарта (София) - XXIV кръг Железница (Железница) - Урвич (Панчарево) - Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) - XXV кръг Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница) - Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) - София спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Ботев 57 СУ (София) - Академик 1947 (София) - Казичене 1929 (Казичене) - Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) - XXVI кръг Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) - в Герман: Урвич (Панчарево) - Казичене 1929 (Казичене) - Спарта (София) - Ботев 57 СУ (София) - Академик 1947 (София) - София спорт (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Обеля сити (кв.Обеля, София) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 2. Витоша II (Бистрица) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- 3:0* -:- 3. София спорт (София) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- 4. Орловец 2015 (Кокаляне) -:- -:- -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- 2:3 -:- -:- -:- -:- -:- 5. Обеля (кв.Обеля, София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Ботев 57 СУ (София) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- 7. Левски Раковски (София) -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- 8. Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:- -:- -:- 2:5 2:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Железница (Железница) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 10. Люлин (кв.Люлин, София) -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:3 -:- -:- 11. Урвич (Панчарево) 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 12. Казичене 1929 (Казичене) -:- -:- -:- -:- -:- 0:8 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Академик 1947 (София) 1:4 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 14. Спарта (София) -:- -:- 1:6 -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре