ОГ София (столица) 2020/21

« ОГ София (столица) 2020/21


Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1933 (Подгумер) 22 17 3 2 64:24 54 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Житен (Житен) 22 16 4 2 62:21 52 3. Мрамор (Мрамор) 21 14 3 4 57:26 45 4. Зенит (кв.Филиповци, София) 21 11 3 7 57:41 36 5. Сокол (Негован) 21 10 3 8 57:41 33 6. Искър 1945 (Нови Искър) 21 10 2 9 44:34 32 7. Сантяго Бернабеу (София) 21 8 6 7 37:42 30 [+] 8. Враждебна (кв.Враждебна, София) 21 8 4 9 43:46 28 [+] 9. Банкя 2009 (Банкя) 21 5 1 15 48:63 16 10. Вихър (кв.Требич, София) 21 4 3 14 38:68 15 11. Въстаник 26 (Войнеговци) 21 3 4 14 16:67 13 12. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 21 2 2 17 24:74 8 --. Световрачене (Световрачене) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Левски (Чепинци), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига. - Сантяго Бернабеу (София) и Враждебна (кв.Враждебна, София) се включват в групата. - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София. - Враждебна (кв.Враждебна, София) играе домакинските си мачове през есента в Чепинци. - Искър 1945 (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София. - Сантяго Бернабеу (София) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София. - Световрачене (Световрачене), 12-ти през изминалия сезон; първоначално потвърждава участи, но в последствие се отказва непосредствено преди началото на сезона. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Враждебна (кв.Враждебна, София) - регистриран на 23 септември 2020 г., - Искър 1945 (Нови Искър) - регистриран на 27 октомври 2020 г., - Мрамор (Мрамор) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Сокол (Негован). I кръг 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Враждебна (София) 1:0 Зенит (кв.Филиповци, София) - Сантяго Бернабеу (София) 4:1 Кремиковци (кв.Кремиковци) - Световрачене (Световрачене) анулиран Мрамор (Мрамор) - Житен (Житен) 2:3 Video Сокол (Негован) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:5 Спартак 1933 (Подгумер) - Банкя 2009 (Банкя) 6:0 Вихър (кв.Требич, София) почива II кръг 13 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: в Чепинци: Враждебна (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 3:3 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:3 Житен (Житен) - Сокол (Негован) 4:2 Световрачене (Световрачене) - Мрамор (Мрамор) анулиран Сантяго Бернабеу (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 3:0 Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 1:2 Банкя 2009 (Банкя) почива III кръг 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Зенит (кв.Филиповци, София) - Вихър (кв.Требич, София) 5:1 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Враждебна (София) 0:4 Мрамор (Мрамор) - Сантяго Бернабеу (София) 3:1 Сокол (Негован) - Световрачене (Световрачене) анулиран Спартак 1933 (Подгумер) - Житен (Житен) 1:4 (1:2) Video в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:4 Въстаник 26 (Войнеговци) почива IV кръг 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: в Чепинци: Враждебна (кв.Враждебна, София) - Мрамор (Мрамор) 3:3 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Житен (Житен) - Банкя 2009 (Банкя) 4:2 Световрачене (Световрачене) - Спартак 1933 (Подгумер) анулиран Сантяго Бернабеу (София) - Сокол (Негован) 2:1 Вихър (кв.Требич, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 9:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Зенит (кв.Филиповци, София) 2:3 Искър 1945 (Нови Искър) почива V кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци) - Въстаник 26 (Войнеговци) 1:1 Мрамор (Мрамор) - Вихър (кв.Требич, София) 4:2 Сокол (Негован) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 7:1 Спартак 1933 (Подгумер) - Сантяго Бернабеу (София) 3:3 Банкя 2009 (Банкя) - Световрачене (Световрачене) анулиран Искър 1945 (Нови Искър) - Житен (Житен) 0:1 Зенит (кв.Филиповци, София) почива VI кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Световрачене (Световрачене) - Искър 1945 (Нови Искър) анулиран Сантяго Бернабеу (София) - Банкя 2009 (Банкя) 5:4 в Чепинци: Враждебна (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:3 Вихър (кв.Требич, София) - Сокол (Негован) 1:3 Въстаник 26 (Войнеговци) - Мрамор (Мрамор) 1:1 Зенит (кв.Филиповци, София) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 6:2 Житен (Житен) почива VII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Зенит (кв.Филиповци, София) 3:2 Сокол (Негован) - Въстаник 26 (Войнеговци) 5:0 Спартак 1933 (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София) 3:2 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 3:6 Искър 1945 (Нови Искър) - Сантяго Бернабеу (София) 1:2 Житен (Житен) - Световрачене (Световрачене) анулиран Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива XIII кръг - изтеглен мач 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:1 VIII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Сантяго Бернабеу (София) - Житен (Житен) 1:6 в Чепинци: Враждебна (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:1 Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) отложен Въстаник 26 (Войнеговци) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:2 Зенит (кв.Филиповци, София) - Сокол (Негован) 4:2 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Мрамор (Мрамор) 1:6 3 март 2021 г., сряда, 16:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:2 Световрачене (Световрачене) почива IX кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 7:1 Спартак 1933 (Подгумер) - Зенит (кв.Филиповци, София) 6:0 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Въстаник 26 (Войнеговци) 6:0 Искър 1945 (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София) 8:2 Житен (Житен) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 6:0 Световрачене (Световрачене) - Сантяго Бернабеу (София) анулиран Мрамор (Мрамор) почива X кръг 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Враждебна (София) - Световрачене (Световрачене) анулиран Вихър (кв.Требич, София) - Житен (Житен) 1:4 Въстаник 26 (Войнеговци) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:6 Зенит (кв.Филиповци, София) - Банкя 2009 (Банкя) 6:2 Кремиковци (кв.Кремиковци) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:2 Мрамор (Мрамор) - Сокол (Негован) 3:2 Сантяго Бернабеу (София) почива XI кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Мрамор (Мрамор) 1:0 (0:0) Video в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 6:0 Искър 1945 (Нови Искър) - Зенит (кв.Филиповци, София) 1:5 Житен (Житен) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:0 сл. Световрачене (Световрачене) - Вихър (кв.Требич, София) анулиран Сантяго Бернабеу (София) - Враждебна (София) 0:0 Сокол (Негован) почива XII кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Сантяго Бернабеу (София) 1:4 Въстаник 26 (Войнеговци) - Световрачене (Световрачене) анулиран Зенит (кв.Филиповци, София) - Житен (Житен) 0:1 (0:0) Video Кремиковци (кв.Кремиковци) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:3 Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) 2:3 Сокол (Негован) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:0 Враждебна (кв.Враждебна, София) почива XIII кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 3:1 29 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Сокол (Негован) 4:2 (3:0) Video Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) 0:6 Житен (Житен) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) изтеглен Световрачене (Световрачене) - Зенит (кв.Филиповци, София) анулиран Сантяго Бернабеу (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0 в Чепинци: Враждебна (София) - Вихър (кв.Требич, София) 1:2 Спартак 1933 (Подгумер) почива XIV кръг 28 февруари 2021 г., неделя, 16:00 ч: Враждебна (София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:3 Сантяго Бернабеу (София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 1:1 Житен (Житен) - Мрамор (Мрамор) 0:3 Искър 1945 (Нови Искър) - Сокол (Негован) 2:1 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:3 Вихър (кв.Требич, София) почива Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива XVII кръг - изтеглен мач 28 февруари 2021 г., неделя, 16:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) 5:0 VIII кръг - отложен мач 3 март 2021 г., сряда, 16:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Банкя 2009 (Банкя) 3:2 XV кръг 7 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:1 Сокол (Негован) - Житен (Житен) 2:2 Кремиковци (кв.Кремиковци) - Сантяго Бернабеу (София) 2:2 Зенит (кв.Филиповци, София) - Враждебна (София) 2:3 Въстаник 26 (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София) 0:0 Банкя 2009 (Банкя) почива Мрамор (Мрамор) почива XVI кръг 14 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (кв.Требич, София) - Зенит (кв.Филиповци, София) 0:3 Враждебна (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:0 Сантяго Бернабеу (София) - Мрамор (Мрамор) 0:1 Житен (Житен) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:1 (0:0) Video Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) 2:0 Въстаник 26 (Войнеговци) почива Сокол (Негован) почива XXIII кръг - изтеглен мач 21 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 5:3 XVII кръг 28 февруари 2021 г., неделя, 16:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) 5:0 21 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) отложен Сокол (Негован) - Сантяго Бернабеу (София) 1:0 Мрамор (Мрамор) - Враждебна (кв.Враждебна, София) отложен Кремиковци (кв.Кремиковци) - Вихър (кв.Требич, София) изтеглен Зенит (кв.Филиповци, София) - Въстаник 26 (Войнеговци) 3:0 21 април 2021 г., сряда, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Мрамор (Мрамор) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:1 13 май 2021 г., четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) 0:0 Искър 1945 (Нови Искър) почива Спартак 1933 (Подгумер) почива XVIII кръг 28 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Въстаник 26 (Войнеговци) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 2:1 Вихър (кв.Требич, София) - Мрамор (Мрамор) 1:4 Враждебна (кв.Враждебна, София) - Сокол (Негован) 0:1 Сантяго Бернабеу (София) - Спартак 1933 (Подгумер) 0:4 Житен (Житен) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:0 Зенит (кв.Филиповци, София) почива Банкя 2009 (Банкя) почива XIX кръг 8 април 2021 г., четвъртък, 17:00 ч: Сокол (Негован) - Вихър (кв.Требич, София) 7:1 Кремиковци (кв.Кремиковци) - Зенит (кв.Филиповци, София) отложен 8 април 2021 г., четвъртък, 18:00 ч: в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Сантяго Бернабеу (София) 1:3 Спартак 1933 (Подгумер) - Враждебна (София) 3:1 8 април 2021 г., четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив": Мрамор (Мрамор) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0 Житен (Житен) почива Искър 1945 (Нови Искър) почива XX кръг 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Зенит (кв.Филиповци, София) - Мрамор (Мрамор) 0:2 (0:0) Video Въстаник 26 (Войнеговци) - Сокол (Негован) 1:1 Вихър (кв.Требич, София) - Спартак 1933 (Подгумер) 2:3 Враждебна (кв.Враждебна, София) - Банкя 2009 (Банкя) 4:2 Сантяго Бернабеу (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 1:0 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) почива Житен (Житен) почива XXVI кръг - изтеглен мач 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен (Житен) 0:3 XXI кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Житен (Житен) - Сантяго Бернабеу (София) 1:1 Искър 1945 (Нови Искър) - Враждебна (София) 1:2 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София) 3:5 Спартак 1933 (Подгумер) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:0 Сокол (Негован) - Зенит (кв.Филиповци, София) 4:2 Мрамор (Мрамор) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 4:0 Световрачене (Световрачене) почива XVII кръг - отложен мач 21 април 2021 г., сряда, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Мрамор (Мрамор) - Враждебна (кв.Враждебна, София) 2:1 XXII кръг 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован) 1:3 Зенит (кв.Филиповци, София) - Спартак 1933 (Подгумер) 2:2 Въстаник 26 (Войнеговци) - Банкя 2009 (Банкя) 0:7 Вихър (кв.Требич, София) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:2 Враждебна (кв.Враждебна, София) - Житен (Житен) 1:3 Мрамор (Мрамор) почива Сантяго Бернабеу (София) почива XXIII кръг 21 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 5:3 5 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Житен (Житен) - Вихър (кв.Требич, София) 1:1 Искър 1945 (Нови Искър) - Въстаник 26 (Войнеговци) 4:1 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Зенит (кв.Филиповци, София) 0:3 сл. Спартак 1933 (Подгумер) - Кремиковци (кв.Кремиковци) изтеглен Сокол (Негован) - Мрамор (Мрамор) 2:2 (1:2) Video Сантяго Бернабеу (София) почива Враждебна (кв.Враждебна, София) почива XXIV кръг 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:3 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Банкя 2009 (Банкя) 4:2 Зенит (кв.Филиповци, София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:1 Въстаник 26 (Войнеговци) - Житен (Житен) 1:7 Враждебна (София) - Сантяго Бернабеу (София) 5:0 Сокол (Негован) почива Вихър (кв.Требич, София) почива XVII кръг - отложен мач 13 май 2021 г., четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: Банкя 2009 (Банкя) - Житен (Житен) 0:0 XXV кръг 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сантяго Бернабеу (София) - Вихър (кв.Требич, София) 3:3 Житен (Житен) - Зенит (кв.Филиповци, София) 4:1 Искър 1945 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци) 1:0 в кв.Требич, София: Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 0:1 Спартак 1933 (Подгумер) - Сокол (Негован) 5:1 Враждебна (кв.Враждебна, София) почива Въстаник 26 (Войнеговци) почива XXVI кръг 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен (Житен) 0:3 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Сокол (Негован) - Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) - Искър 1945 (Нови Искър) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Житен (Житен) изтеглен Въстаник 26 (Войнеговци) - Сантяго Бернабеу (София) - Вихър (кв.Требич, София) - Враждебна (София) - Спартак 1933 (Подгумер) почива Зенит (кв.Филиповци, София) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1933 (Подгумер) XXX 1:4 1:0 6:0 5:1 1:1 3:3 3:1 6:0 3:2 4:0 5:3 --- 2. Житен (Житен) 0:1 XXX 0:3 4:1 4:2 2:0 1:1 6:0 4:2 1:1 3:0* 3:1 --- 3. Мрамор (Мрамор) 1:3 2:3 XXX 3:2 3:2 -:- 3:1 2:1 2:3 4:2 4:0 4:0 --- 4. Зенит (кв.Филиповци, София) 2:2 0:1 0:2 XXX 4:2 2:1 4:1 2:3 6:2 5:1 3:0 6:2 --- 5. Сокол (Негован) 1:0 2:2 2:2 4:2 XXX 2:5 1:0 7:1 -:- 7:1 5:0 7:1 --- 6. Искър 1945 (Нови Искър) 1:3 0:1 0:6 1:5 2:1 XXX 1:2 1:2 2:0 8:2 4:1 1:0 --- 7. Сантяго Бернабеу (София) 0:4 1:6 0:1 1:1 2:1 1:0 XXX 0:0 5:4 3:3 4:0 3:0 --- 8. Враждебна (кв.Враждебна, София) 1:3 1:3 3:3 3:3 0:1 1:1 5:0 XXX 4:2 1:2 4:3 2:0 --- 9. Банкя 2009 (Банкя) 0:3 0:0 0:1 0:3* 4:2 1:4 1:3 3:6 XXX 3:5 6:0 6:0 --- 10. Вихър (кв.Требич, София) 2:3 1:4 1:4 0:3 1:3 0:2 1:4 -:- 3:2 XXX 1:2 9:1 --- 11. Въстаник 26 (Войнеговци) 0:2 1:7 1:1 2:3 1:1 1:6 -:- 1:0 0:7 0:0 XXX 2:1 --- 12. Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 1:2 0:3 1:6 -:- 1:3 0:3 2:2 0:4 4:2 5:0 1:1 XXX --- 13. Световрачене (Световрачене) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски Раковски (София) 21 19 2 0 114:13 59 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Витоша II (Бистрица) 21 18 2 1 127:22 56 3. Септември II (София) 21 12 3 6 69:41 39 [+] 4. Железница (Железница) 21 12 2 7 71:43 38 5. Обеля (кв.Обеля, София) 21 11 2 8 68:57 35 6. Обеля сити (кв.Обеля, София) 21 8 5 8 51:45 29 7. Урвич (Панчарево) 21 8 2 11 29:45 26 8. Академик 1947 (София) 21 5 6 10 49:74 21 [0 2 0 3:3 2, 2 гола на чужд терен] 9. Люлин (кв.Люлин, София) 21 5 6 10 41:59 21 [0 2 0 3:3 2, 1 гол на чужд терен] 10. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 21 5 3 13 36:92 18 11. Орловец 2015 (Кокаляне) 21 3 4 14 23:92 13 12. Спарта (София) 21 1 1 19 24:119 4
Бележки - Гранит (Владая), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига. - ФК ЦСКА 1948 II (София), 2-ри; и Младост 2015 (София), 12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие - Септември II (София) се включва в групата. - Академик 1947 (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-ти километър/ в София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове ст."II-ри микрорайон" в ЖК Люлин, София. - Обеля сити (кв.Обеля, София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София. - Септември II (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Спарта (София) играе домакинските си мачове ст."Бонсист" в София. - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Железница (Железница) - регистриран на 27 октомври 2020 г., - Обеля (кв.Обеля, София) - регистриран на 1 октомври 2020 г., - Орловец 2015 (Кокаляне) - регистриран на 17 декември 2020 г., - Урвич 1960 (Долни Пасарел). I кръг 12 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Левски Раковски (София) 0:2 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Академик 1947 (София) - Урвич (Панчарево) 1:1 Железница (Железница) - Септември II (София) 0:3 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Спарта (София) 4:0 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Левски Раковски (София) - Железница (Железница) 7:1 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Спарта (София) 2:1 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Обеля (кв.Обеля, София) 5:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:2 Септември II (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:1 Витоша II (Бистрица) - Академик 1947 (София) 6:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Академик 1947, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. III кръг 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Витоша II (Бистрица) - Урвич (Панчарево) 9:2 Железница (Железница) - Академик 1947 (София) 8:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Раковски (София) 1:6 Люлин (кв.Люлин, София) - Септември II (София) 4:3 Обеля (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2 Спарта (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:6 IV кръг 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Спарта (София) 2:0 Септември II (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 6:3 Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:1 (2:0) Video Академик 1947 (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 8:1 Витоша II (Бистрица) - Железница (Железница) 2:1 V кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Железница (Железница) - Урвич (Панчарево) 3:0 сл. * * - първоначално 1:1, в последствие на Урвич е присъдена служебна загуба заради нердовен играч. Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Витоша II (Бистрица) 0:7 Люлин (кв.Люлин, София) - Академик 1947 (София) 2:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) 3:4 Спарта (София) - Септември II (София) 2:5 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:0 VI кръг 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2 Септември II (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:4 в София, ст."Летище": Витоша II (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:0 Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:1 18 октомври 2020 г., неделя, 18:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Левски Раковски (София) - Спарта (София) 14:1 Академик 1947 (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 5:6 VII кръг 25 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Урвич (Панчарево) 5:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница) 1:6 Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) 2:2 Орловец 2015 (Кокаляне) - Септември II (София) 2:4 25 октомври 2020 г., неделя, 15:30 ч: Спарта (София) - Академик 1947 (София) 5:7 25 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София) 1:3 VIII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Септември II (София) 0:1 Левски Раковски (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 9:0 Академик 1947 (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:3 Витоша II (Бистрица) - Спарта (София) 10:3 Железница (Железница) - Обеля (кв.Обеля, София) 6:2 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:0 IX кръг 7 ноември 2020 г., събота, 18:00 ч: в Бистрица: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Витоша II (Бистрица) 1:10 8 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич (Панчарево) 0:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:2 Спарта (София) - Железница (Железница) 1:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Академик 1947 (София) 0:1 Септември II (София) - Левски Раковски (София) 1:6 X кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 11:30 ч: Академик 1947 (София) - Септември II (София) 1:7 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Левски Раковски (София) 0:3 Витоша II (Бистрица) - Орловец 2015 (Кокаляне) 13:1 Железница (Железница) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 3:1 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спарта (София) 5:2 Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:3 XI кръг 22 ноември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Академик 1947 (София) 9:0 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) 4:0 Люлин (кв.Люлин, София) - Спарта (София) 3:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Спарта, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница) 2:6 Септември II (София) - Витоша II (Бистрица) 0:4 XII кръг 28 февруари 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Академик 1947 (София) 5:1 Левски Раковски (София) - Витоша II (Бистрица) 0:0 Video Септември II (София) - Железница (Железница) 3:1 Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:5 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:2 Спарта (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 0:6 XIII кръг 7 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спарта (София) - Урвич (Панчарево) 0:2 Обеля (кв.Обеля, София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 5:1 (3:1) Video Люлин (кв.Люлин, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 2:2 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Септември II (София) 2:2 Железница (Железница) - Левски Раковски (София) 1:3 Академик 1947 (София) - Витоша II (Бистрица) 1:9 * * - по първоначална програма с домакинство за Витоша II, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XIV кръг 14 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица) 1:6 Академик 1947 (София) - Железница (Железница) 0:1 Левски Раковски (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:0 Септември II (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля (кв.Обеля, София) 0:6 14 март 2021 г., неделя, 18:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Спарта (София) 7:0 XV кръг 21 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Урвич (Панчарево) 0:1 Спарта (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен Обеля (кв.Обеля, София) - Септември II (София) отложен Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) отложен Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) отложен Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) отложен 6 април 2021 г., вторник, 17:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Септември II (София) 1:3 14 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) 3:3 21 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) 1:4 (0:2) Video 22 април 2021 г., четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Спарта (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 12 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) 0:6 XVI кръг 28 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Железница (Железница) 2:1 (1:1) Video Витоша II (Бистрица) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 7:1 Академик 1947 (София) - Люлин (кв.Люлин, София) 1:1 Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София) 3:2 Септември II (София) - Спарта (София) 13:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 2:1 XV кръг - отложен мач 6 април 2021 г., вторник, 17:00 ч: Обеля (кв.Обеля, София) - Септември II (София) 1:3 XVII кръг 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Урвич (Панчарево) 0:0 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Септември II (София) 4:3 Спарта (София) - Левски Раковски (София) 0:10 Обеля (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) 4:3 Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша II (Бистрица) 1:4 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница) 3:3 XV кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Академик 1947 (София) 3:3 XVIII кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 6:0 Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София) 5:3 Витоша II (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София) 6:0 Академик 1947 (София) - Спарта (София) 7:0 Левски Раковски (София) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:0 Септември II (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 XV кръг - отложени мачове 21 април 2021 г., сряда, 18:00 ч: Железница (Железница) - Витоша II (Бистрица) 1:4 (0:2) Video 22 април 2021 г., четвъртък, 20:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Спарта (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 XIX кръг 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Септември II (София) - Урвич (Панчарево) 2:0 (2:0) Video Орловец 2015 (Кокаляне) - Левски Раковски (София) 0:13 Обеля сити (кв.Обеля, София) - Академик 1947 (София) 2:2 Спарта (София) - Витоша II (Бистрица) 2:6 Обеля (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) 2:4 Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 8:0 XX кръг 8 май 2021 г., събота, 11:00 ч: Железница (Железница) - Спарта (София) 5:0 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Люлин (кв.Люлин, София) 2:0 Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля (кв.Обеля, София) 0:2 Витоша II (Бистрица) - Обеля сити (кв.Обеля, София) 4:1 Академик 1947 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 Левски Раковски (София) - Септември II (София) 3:1 (1:0) XV кръг - отложен мач 12 май 2021 г., сряда, 18:30 ч: Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София) 0:6 XXI кръг 16 май 2021 г., неделя, 15:30 ч: Обеля сити (кв.Обеля, София) - Железница (Железница) 3:3 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Левски Раковски (София) - Урвич (Панчарево) 5:0 (1:0) Септември II (София) - Академик 1947 (София) 0:0 в Бистрица: Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) 1:13 Спарта (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:1 Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София) 3:2 XXII кръг 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: в Герман: Урвич (Панчарево) - Обеля (кв.Обеля, София) - Спарта (София) - Люлин (кв.Люлин, София) - * * - по първоначална програма с домакинство за Люлин, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Обеля сити (кв.Обеля, Сф) - Железница (Железница) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша II (Бистрица) - Септември II (София) - Академик 1947 (София) - Левски Раковски (София) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски Раковски (София) XXX 0:0 3:1 7:1 3:2 0:0 5:0 9:0 5:1 3:0 9:0 14:1 2. Витоша II (Бистрица) 0:2 XXX -:- 2:1 6:0 4:1 9:2 6:1 5:0 7:1 13:1 10:3 3. Септември II (София) 1:6 0:4 XXX 3:1 6:3 2:4 2:0 0:0 3:3 4:1 3:0 13:0 4. Железница (Железница) 1:3 1:4 0:3 XXX 6:2 3:1 3:0* 8:0 5:3 9:1 -:- 5:0 5. Обеля (кв.Обеля, София) 3:4 2:2 1:3 2:4 XXX 5:1 4:0 4:3 3:2 6:2 4:2 4:0 6. Обеля сити (кв.Обеля, София) 1:3 1:10 4:3 3:3 5:0 XXX 0:1 2:2 2:2 6:1 0:0 7:0 7. Урвич (Панчарево) 0:3 1:6 0:1 2:1 -:- 0:1 XXX 5:1 2:0 6:0 1:2 2:1 8. Академик 1947 (София) -:- 1:9 1:7 0:1 5:6 0:3 1:1 XXX 1:1 8:1 5:1 7:0 9. Люлин (кв.Люлин, София) 0:6 1:4 4:3 1:6 3:3 3:2 0:2 2:2 XXX 8:0 2:2 3:1 10. Урвич 1960 (Долни Пасарел) 1:6 0:7 2:2 3:3 0:2 -:- 5:2 3:3 1:0 XXX 3:2 5:2 11. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:13 1:13 2:4 2:6 0:6 2:1 0:0 0:1 1:2 2:5 XXX 2:0 12. Спарта (София) 0:10 2:6 2:5 1:3 0:6 1:6 0:2 5:7 -:- 4:1 1:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Софийски вестник
Футболът в София област (и града)

Академик 1947 (София)

нагоре