ОГ Варна 2023/24

« ОГ Варна 2023/24


"А" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Аксаково (Аксаково) 20 17 2 1 69:15 53 Първенец - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Фратрия II (Бенковски) 20 15 2 3 48:7 47 [+][*] 3. Суворово (Суворово) 20 14 3 3 59:21 45 4. Черноморец 2003 (Бяла) 20 13 1 6 55:26 40 5. Олимпик (Варна) 20 11 3 6 46:23 36 [+] 6. Девня 2005 (Девня) 20 11 0 9 43:26 33 7. Атлетик (Провадия) 20 8 1 11 33:37 25 8. Белослав 1918 (Белослав) 20 5 4 11 23:34 19 9. Черноморец 1946 (Чернево) 20 4 2 14 33:50 14 10. Вихър 2016 (Вълчи дол) 20 1 2 17 16:83 5 11. Устрем (Караманите) 20 1 0 19 16:119 3
Бележки - Олимпик (Варна), 1-и в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Фратрия II (Бенковски) заявява участие в ОГ Варна и е включен директно в "А" ОГ. - Девня 2005 (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня освен ако не е посочено друго. - Олимпик (Варна) играе домакинските си мачове на НСБ "Спортпалас" в кк Чайка освен ако не е посочено друго. - Фратрия II (Бенковски) играе домакинските си мачове в Старо Оряхово освен ако не е посочено друго. I кръг 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Суворово (Суворово) - Девня 2005 (Девня) 2:1 Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав) 0:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Аксаково (Аксаково) 1:3 в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 1946 (Чернево) отложен Черноморец 2003 (Бяла) - Устрем (Караманите) 12:2 17 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 Олимпик (Варна) почива II кръг 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:2 Аксаково (Аксаково) - Фратрия II (Бенковски) 1:0 Белослав 1918 (Белослав) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия) отложен Олимпик (Варна) - Суворово (Суворово) отложен 17 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия) 1:3 Олимпик (Варна) - Суворово (Суворово) 0:0 Устрем (Караманите) почива III кръг 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Атлетик (Провадия) - Олимпик (Варна) 2:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Девня 2005 (Девня) 0:4 в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Белослав 1918 (Белослав) 4:0 Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково (Аксаково) 3:0 Устрем (Караманите) - Черноморец 1946 (Чернево) 1:6 Суворово (Суворово) почива IV кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Аксаково (Аксаково) - Устрем (Караманите) 7:1 Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:2 Девня 2005 (Девня) - Фратрия II (Бенковски) 2:3 Олимпик (Варна) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 7:0 Суворово (Суворово) - Атлетик (Провадия) 3:0 Черноморец 1946 (Чернево) почива V кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово (Суворово) 0:4 в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Олимпик (Варна) 1:0 Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня) 3:1 Устрем (Караманите) - Белослав 1918 (Белослав) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Черноморец 1946 (Чернево) - Аксаково (Аксаково) 1:3 Атлетик (Провадия) почива VI кръг 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:0 Девня 2005 (Девня) - Устрем (Караманите) 9:0 Олимпик (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла) 5:0 Суворово (Суворово) - Фратрия II (Бенковски) 0:6 Атлетик (Провадия) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:0 Аксаково (Аксаково) почива VII кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Атлетик (Провадия) 3:1 Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово (Суворово) 0:1 Устрем (Караманите) - Олимпик (Варна) 1:7 в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Девня 2005 (Девня) 1:4 Аксаково (Аксаково) - Белослав 1918 (Белослав) 1:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива VIII кръг 4 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково) 0:2 Олимпик (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево) отложен Суворово (Суворово) - Устрем (Караманите) 11:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Фратрия II (Бенковски) 0:5 4 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Атлетик (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:2 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Олимпик (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:1 Белослав 1918 (Белослав) почива IX кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 8:1 Устрем (Караманите) - Атлетик (Провадия) 0:5 в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Суворово (Суворово) 0:5 Аксаково (Аксаково) - Олимпик (Варна) 4:0 Белослав 1918 (Белослав) - Девня 2005 (Девня) 0:1 Фратрия II (Бенковски) почива X кръг 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Олимпик (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) отложен Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково) отложен Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) отложен Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите) отложен в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 2003 (Бяла) отложен 3 декември 2023 г., неделя, 10:30 ч: в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:0 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Олимпик (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) 1:1 Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково) 1:1 Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите) 4:3 Девня 2005 (Девня) почива XI кръг 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Устрем (Караманите) - Фратрия II (Бенковски) 0:3 сл. Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол) отложен Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия) отложен Белослав 1918 (Белослав) - Суворово (Суворово) отложен Девня 2005 (Девня) - Олимпик (Варна) отложен 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Олимпик (Варна) 2:1 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:1 Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 3:1 Белослав 1918 (Белослав) - Суворово (Суворово) 0:2 Черноморец 2003 (Бяла) почива X кръг - отложени мачове 3 декември 2023 г., неделя, 10:30 ч: в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:0 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Олимпик (Варна) - Белослав 1918 (Белослав) 1:1 Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково) 1:1 Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Устрем (Караманите) 4:3 XI кръг - отложени мачове 9 декември 2023 г., събота, 13:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Олимпик (Варна) 2:1 10 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Черноморец 1946 (Чернево) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:1 Аксаково (Аксаково) - Атлетик (Провадия) 3:1 Белослав 1918 (Белослав) - Суворово (Суворово) 0:2 I кръг - отложен мач 17 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Черноморец 1946 (Чернево) 0:0 II кръг - отложени мачове 17 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Атлетик (Провадия) 1:3 Олимпик (Варна) - Суворово (Суворово) 0:0 VIII кръг - отложен мач 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Олимпик (Варна) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:1 XII кръг 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Фратрия II (Бенковски) 0:3 в Бяла, обл.Варна, ст."Черноморец": Устрем (Караманите) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:3 4 март 2024 г., понеделник, 15:00 ч: Девня 2005 (Девня) - Суворово (Суворово) 2:3 в Суворово: Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия) 4:2 Аксаково (Аксаково) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 12:0 Олимпик (Варна) почива XIII кръг 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец 1946 (Чернево) 4:1 в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Аксаково (Аксаково) 0:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Белослав 1918 (Белослав) 1:1 Атлетик (Провадия) - Девня 2005 (Девня) 0:3 Суворово (Суворово) - Олимпик (Варна) 3:1 Устрем (Караманите) почива XIV кръг 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Олимпик (Варна) - Атлетик (Провадия) 3:0 Девня 2005 (Девня) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 2:1 Белослав 1918 (Белослав) - Фратрия II (Бенковски) отложен Аксаково (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла) 2:0 в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Устрем (Караманите) 11:1 8 май 2024 г., сряда, 18:15 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Фратрия II (Бенковски) 0:3 Суворово (Суворово) почива XV кръг 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Устрем (Караманите) - Аксаково (Аксаково) 0:7 Черноморец 2003 (Бяла) - Белослав 1918 (Белослав) 1:1 в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Девня 2005 (Девня) 0:1 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Олимпик (Варна) 1:4 Атлетик (Провадия) - Суворово (Суворово) 0:2 Черноморец 1946 (Чернево) почива XVI кръг 31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Суворово (Суворово) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:0 Олимпик (Варна) - Фратрия II (Бенковски) 1:1 Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:2 Белослав 1918 (Белослав) - Устрем (Караманите) 3:1 Аксаково (Аксаково) - Черноморец 1946 (Чернево) 6:1 Атлетик (Провадия) почива XVII кръг 7 април 2024 г., неделя, 11:30 ч: в кв.Повеляново, Девня: Устрем (Караманите) - Девня 2005 (Девня) 0:4 7 април 2024 г., неделя, 12:00 ч: в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Белослав 1918 (Белослав) 2:1 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Черноморец 2003 (Бяла) - Олимпик (Варна) 2:3 в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Суворово (Суворово) 3:0 Вихър 2016 (Вълчи дол) - Атлетик (Провадия) 1:2 Аксаково (Аксаково) почива XVIII кръг 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Атлетик (Провадия) - Фратрия II (Бенковски) 0:3 Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла) 1:3 Олимпик (Варна) - Устрем (Караманите) 4:0 Девня 2005 (Девня) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:0 Белослав 1918 (Белослав) - Аксаково (Аксаково) 0:7 Вихър 2016 (Вълчи дол) почива XIX кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: в Суворово: Черноморец 1946 (Чернево) - Олимпик (Варна) 0:1 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня) 3:2 Черноморец 2003 (Бяла) - Атлетик (Провадия) 2:1 в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 3:0 21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч: в Суворово: Устрем (Караманите) - Суворово (Суворово) 0:10 Белослав 1918 (Белослав) почива XX кръг 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 2003 (Бяла) 0:6 Атлетик (Провадия) - Устрем (Караманите) 4:2 Суворово (Суворово) - Черноморец 1946 (Чернево) 3:1 Олимпик (Варна) - Аксаково (Аксаково) 2:3 Девня 2005 (Девня) - Белослав 1918 (Белослав) 1:0 Фратрия II (Бенковски) почива XXII кръг - изтеглен мач 3 май 2024 г., петък, 17:00 ч: Фратрия II (Бенковски) - Устрем (Караманите) 3:0 XIV кръг - отложен мач 8 май 2024 г., сряда, 18:15 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Фратрия II (Бенковски) 0:3 XXI кръг 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: във Вълчи дол: Устрем (Караманите) - Вихър 2016 (Вълчи дол) 4:3 12 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: Белослав 1918 (Белослав) - Олимпик (Варна) 1:2 Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово) 1:1 Черноморец 1946 (Чернево) - Атлетик (Провадия) 2:3 Черноморец 2003 (Бяла) - Фратрия II (Бенковски) 0:3 Девня 2005 (Девня) почива XXII кръг 3 май 2024 г., петък, 17:00 ч: Фратрия II (Бенковски) - Устрем (Караманите) 3:0 19 май 2024 г., неделя, 15:30 ч: Атлетик (Провадия) - Аксаково (Аксаково) 1:2 19 май 2024 г., неделя, 17:00 ч: в Старо Оряхово: Фратрия II (Бенковски) - Устрем (Караманите) изтеглен Вихър 2016 (Вълчи дол) - Черноморец 1946 (Чернево) 2:3 Суворово (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав) 3:2 Олимпик (Варна) - Девня 2005 (Девня) 2:0 Черноморец 2003 (Бяла) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Аксаково (Аксаково) XXX 1:0 1:1 2:0 4:0 3:2 3:1 1:0 6:1 12:0 7:1 2. Фратрия II (Бенковски) 0:1 XXX 3:0 1:0 1:0 0:1 3:1 4:0 0:0 3:0 3:0 3. Суворово (Суворово) 1:1 0:6 XXX 1:3 3:1 2:1 3:0 3:2 3:1 4:0 11:0 4. Черноморец 2003 (Бяла) 3:0 0:3 0:1 XXX 2:3 3:1 2:1 1:1 4:1 8:1 12:2 5. Олимпик (Варна) 2:3 1:1 0:0 5:0 XXX 2:0 3:0 1:1 2:1 7:0 4:0 6. Девня 2005 (Девня) 0:2 2:3 2:3 1:2 2:1 XXX 1:3 1:0 2:0 2:1 9:0 7. Атлетик (Провадия) 1:2 0:3 0:2 1:2 2:0 0:3 XXX 0:0 3:1 4:0 4:2 8. Белослав 1918 (Белослав) 0:7 0:3 0:2 0:2 1:2 0:1 4:2 XXX 3:0 3:0 3:1 9. Черноморец 1946 (Чернево) 1:3 0:3 0:5 1:2 0:1 1:4 2:3 2:1 XXX 1:1 11:1 10. Вихър 2016 (Вълчи дол) 1:3 0:5 0:4 0:6 1:4 0:4 1:2 1:1 2:3 XXX 4:3 11. Устрем (Караманите) 0:7 0:3* 0:10 0:3 1:7 0:4 0:5 0:3* 1:6 4:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Варна

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спринт (Белоградец) 10 7 3 0 29:10 24 Първенец - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ФК Тополи (Тополи) 10 5 3 2 20:10 18 [*] 3. Провадия (Провадия) 10 5 1 4 16:10 16 4. Игнатиево (Игнатиево) 10 4 2 4 14:16 14 5. Сини вир 2022 (Цонево) 10 3 3 4 13:16 12 6. Спортист (Михалич) 10 0 0 10 0:30 0 [*] Изваден
Бележки - Олимпик (Варна), 1-и в "Б" ОГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОГ. - Камчиец (Дългопол), 2-и през изминалия сезон; се отказва от участие. - На 9 април 2023 г. Възраждане (Варна), 4-и през изминалия сезон; променя седалището си и е преименуван на ФК Тополи (Тополи). - След VI кръг Спортист (Михалич) е изваден от групата за системно неявяване на мачове. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Спортист (Михалич) - ФК Тополи (Тополи) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Игнатиево (Игнатиево) - Спринт (Белоградец) 1:3 Сини вир 2022 (Цонево) - Провадия (Провадия) 1:0 II кръг 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Игнатиево (Игнатиево) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Провадия (Провадия) отложен Спринт (Белоградец) - Сини вир 2022 (Цонево) 3:1 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Провадия (Провадия) 2:1 III кръг 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Сини вир 2022 (Цонево) - Спортист (Михалич) отложен 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Игнатиево (Игнатиево) - ФК Тополи (Тополи) 2:1 Провадия (Провадия) - Спринт (Белоградец) 1:2 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Сини вир 2022 (Цонево) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. IV кръг 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия (Провадия) отложен 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Спринт (Белоградец) 1:1 в Аксаково: Игнатиево (Игнатиево) - Сини вир 2022 (Цонево) 1:1 10 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия (Провадия) 0:3 сл. V кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Сини вир 2022 (Цонево) - ФК Тополи (Тополи) 1:1 Провадия (Провадия) - Игнатиево (Игнатиево) 0:0 Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) отложен 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. II кръг - отложен мач 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Провадия (Провадия) 2:1 III кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Сини вир 2022 (Цонево) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. IV кръг - отложен мач 10 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спортист (Михалич) - Провадия (Провадия) 0:3 сл. V кръг - отложен мач 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спринт (Белоградец) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. VI кръг 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. Провадия (Провадия) - Сини вир 2022 (Цонево) 3:1 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Спринт (Белоградец) - Игнатиево (Игнатиево) отложен 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Спринт (Белоградец) - Игнатиево (Игнатиево) 6:1 VII кръг 30 март 2024 г., събота, 16:00 ч: Игнатиево (Игнатиево) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Провадия (Провадия) - ФК Тополи (Тополи) 2:0 31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Сини вир 2022 (Цонево) - Спринт (Белоградец) 1:1 VIII кръг 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Сини вир 2022 (Цонево) 0:3 сл. 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Игнатиево (Игнатиево) 2:0 Спринт (Белоградец) - Провадия (Провадия) 4:1 IX кръг 13 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Провадия (Провадия) - Спортист (Михалич) 3:0 сл. 14 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Спринт (Белоградец) - ФК Тополи (Тополи) 3:3 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Сини вир 2022 (Цонево) - Игнатиево (Игнатиево) 1:3 X кръг 20 април 2024 г., събота, 16:00 ч: в Аксаково: Игнатиево (Игнатиево) - Провадия (Провадия) 0:2 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: ФК Тополи (Тополи) - Сини вир 2022 (Цонево) 4:0 21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Михалич) - Спринт (Белоградец) 0:3 сл. VI кръг - отложен мач 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Спринт (Белоградец) - Игнатиево (Игнатиево) 6:1
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спринт (Белоградец) XXX 3:3 4:1 6:1 3:1 3:0* 2. ФК Тополи (Тополи) 1:1 XXX 2:1 2:0 4:0 3:0* 3. Провадия (Провадия) 1:2 2:0 XXX 0:0 3:1 3:0* 4. Игнатиево (Игнатиево) 1:3 2:1 0:2 XXX 1:1 3:0* 5. Сини вир 2022 (Цонево) 1:1 1:1 1:0 1:3 XXX 3:0* 6. Спортист (Михалич) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Агромел (Момчилово)
Белослав 1918 (Белослав)
Бозвелийско (Бозвелийско)
Ботев (Брестак)
Искра (Генерал Киселово)
Лудогорец (Доброподно)
Спринт (Белоградец)
Тополи 2010 (Тополи)
Факел 1935 (Гроздьово)

нагоре