« Трета лига 2018/19

Bulgaria Североизточна Трета лига Северозападна Трета лига Югозападна Трета лига Югоизточна Трета лига

Североизточна Трета лига


                           Актуални мачове:

17 ноември 2018, събота, 14:00 ч / XIII кръг:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар)                  - 
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                  - 
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2016 (Кубрат)                  - 
Спартак 1918 (Варна) - Локомотив (Русе)                    - 
18 ноември 2018, неделя, 14:00 ч / XIII кръг:
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)          - 
Устрем Д (Дончево) - Волов (Шумен)                         - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Нови пазар)                 11    8   2   1   23:12   26        [1 0 0  2:1  3]
 2. Суворово 1 (Суворово)              11    8   2   1   31:7    26        [0 0 1  1:2  0]
 3. Хитрино (Хитрино)                  11    7   2   2   26:11   23        [1 1 0  9:4  4]
 4. Спартак 1918 (Варна)               11    6   5   0   36:11   23        [0 2 0  4:4  2]
 5. Светкавица Търговище (Търговище)   11    7   2   2   23:11   23        [0 1 1  2:7  1]
 6. Септември 98 (Тервел)              11    6   2   3   23:16   20       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Локомотив (Русе)                   11    3   4   4   11:15   13       
 8. Кубрат 2016 (Кубрат)               11    3   3   5   17:18   12       
 9. Калиакра (Каварна)                 11    3   3   5   15:16   12       
10. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         12    2   3   7   10:29    9       
11. Тополи 2010 (Тополи)               11    2   2   7    8:20    8 [+]   
12. Устрем Д (Дончево)                 11    1   0  10    5:30    3 [+]   
13. Волов (Шумен)                      11    0   2   9    5:37    2 [+][*]

Бележки
  - През юли 2018 г. Мадара 2010 (Мадара) се обединява с Волов (Шумен) във Волов (Шумен).
  - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен.
  - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.
  - От V кръг Хитрино (Хитрино) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен, заради реконструкция на стадиона в Хитрино.


Северозападна Трета лига


                           Актуални мачове:

18 ноември 2018, неделя, 14:30 ч / VI кръг:
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  - 
18 ноември 2018, неделя, 14:30 ч / IX кръг:
Севлиево (Севлиево) - ОФК Локомотив (Мездра)               - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Плевен)                   15   12   1   2   36:6    37    
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра Габрово (Габрово)            15   11   2   2   46:18   35    
 3. Бдин 1923 (Видин)                  15   10   2   3   37:14   32    
 4. Вихър (Славяново)                  15    9   3   3   21:13   30    
 5. Севлиево (Севлиево)                14    7   3   4   22:13   24     [1 0 0  1:0  3]
 6. Ком (Берковица)                    15    7   3   5   20:16   24 [+] [0 0 1  0:1  0]
 7. Ботев (Луковит)                    15    6   4   5   19:15   22     [1 0 0  1:0  3]
 8. Академик (Свищов)                  14    7   1   6   23:23   22     [0 0 1  0:1  0]
 9. ОФК Локомотив (Мездра)             14    7   0   7   30:30   21 [+]
10. Първа атомна (Козлодуй)            15    6   1   8   31:26   19    
11. Павликени (Павликени)              14    5   2   7   17:27   17    
12. Трявна (Трявна)                    15    4   4   7   16:27   16    
13. Янтра (Полски Тръмбеш)             15    4   2   9   17:32   14    
14. Партизан (Червен бряг)             15    2   7   6   13:19   13    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. Локомотив 1927 (Дряново)           15    2   0  13   13:44    6 [+]
-------------------------------------------------------------------
16. Левски 2007 (Левски)               15    1   1  13    7:45    4    

Бележки
  - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" в Плевен.
  - Янтра Габрово (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Габрово.


Югозападна Трета лига


                           Актуални мачове:

17 ноември 2018, събота, 14:00 ч / XVI кръг:
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                   - 
Банско (Банско) - Спортист 2009 (Своге)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   - 
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                    - 
в София, комплекс "Царско село":
Надежда (Доброславци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хебър 1918 (Пазарджик)             15   12   2   1   27:6    38    
-------------------------------------------------------------------
 2. Оборище (Панагюрище)               15   11   3   1   28:13   36 [-]
 3. Сливнишки герой (Сливница)         15    9   4   2   24:9    31    
 4. Пирин 1941 (Разлог)                15    9   3   3   25:10   30    
 5. Вихрен 1925 (Сандански)            15    9   2   4   22:17   29     [1 0 0  1:0  3]
 6. Банско (Банско)                    15    9   2   4   27:13   29     [0 0 1  0:1  0]
 7. Миньор (Перник)                    15    6   5   4   20:17   23    
 8. Чавдар (Етрополе)                  15    6   2   7   34:25   20     [1 1 0  9:2  4]
 9. Рилски спортист 2011 (Самоков)     15    5   5   5   12:17   20     [1 1 0  4:2  4]
10. Германея (Сапарева баня)           15    6   2   7   18:26   20     [0 0 2  0:9  0]
11. Беласица (Петрич)                  15    5   4   6   18:13   19    
12. Балкан 1929 (Ботевград)            15    4   4   7   14:22   16     [1 0 0  2:1  3]
13. Ботев 1937 (Ихтиман)               15    5   1   9   17:25   16     [0 0 1  1:2  0]
14. Марек 1915 (Дупница)               15    4   2   9   14:17   14    
15. Септември (Симитли)                15    3   4   8    6:14   13    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16. Надежда (Доброславци)              15    3   3   9   16:36   12 [+]
-------------------------------------------------------------------
17. Спортист 2009 (Своге)              15    1   5   9   11:25    8 [+]
18. Велбъжд (Кюстендил)                15    0   3  12   10:38    3 [+]

Бележки
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Първомай.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - Надежда (Доброславци) играе домакинските с мачове на комплекс "Царско село" в София.
  - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.


Югоизточна Трета лига


                           Актуални мачове:

17 ноември 2018, събота, 14:30 ч / XV кръг:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Миньор (Раднево)                - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Садово (Садово)             - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)        - 
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Карнобат (Карнобат) - Хасково 1957 (Хасково)               - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
17 ноември 2018, събота, 15:30 ч / XV кръг:
Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение)                    - 
18 ноември 2018, неделя, 14:30 ч / XV кръг:
Левски (Карлово) - Борислав 2009 (Първомай)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)           14   11   1   2   37:9    34 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Созопол (Созопол)                  14   10   2   2   31:13   32 [-]
 3. Марица 1921 (Пловдив)              14    9   4   1   22:8    31 [-]
 4. Загорец (Нова Загора)              13    9   3   1   27:6    30    
 5. Черноморец 1919 (Бургас)           14    7   4   3   30:15   25 [+]
 6. Хасково 1957 (Хасково)             14    6   4   4   13:16   22 [+]
 7. Борислав 2009 (Първомай)           14    6   1   7   20:22   19     [1 0 0  1:0  3]
 8. Миньор (Раднево)                   13    5   4   4   15:11   19     [0 0 1  0:1  0]
 9. Атлетик (Куклен)                   13    5   2   6   21:19   17    
10. Садово (Садово)                    14    5   1   8   13:29   16 [+]
11. Сокол (Марково)                    14    4   3   7   16:24   15     [1 0 0  3:1  3]
12. Свиленград 1921 (Свиленград)       13    4   3   6   10:19   15     [1 0 1  4:5  3]
13. Розова долина (Казанлък)           14    4   3   7   19:26   15     [0 0 1  2:3  0]
14. Димитровград 1947 (Димитровград)   14    4   2   8   13:21   14    
15. Гигант (Съединение)                14    3   4   7   19:22   13    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
16. Карнобат (Карнобат)                14    3   3   8   12:25   12    
-------------------------------------------------------------------
17. Левски (Карлово)                   14    2   5   7    8:20   11    
18. Асеновец 2005 (Асеновград)         14    2   1  11   17:38    7    

Бележки
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Лазур" в Бургас.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Хасково 1957 (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково.
  - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас.