Трета лига 2017/18

Карта на българия Североизточна Трета лига Северозападна Трета лига Югозападна Трета лига Югоизточна Трета лига

Североизточна Трета лига


                           Актуални мачове:

19 август 2017, събота, 18:00 ч / II кръг:
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)               - 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                 - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                  - 
20 август 2017, неделя, 18:00 ч / II кръг:
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Септември 98 (Тервел)         - 
Спартак 1918 (Варна) - Кубрат 2016 (Кубрат)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Русе)                    1    1   0   0    3:1     3       
-------------------------------------------------------------------
  . Суворово 1 (Суворово)               1    1   0   0    3:1     3       
 3. Кубрат 2016 (Кубрат)                1    1   0   0    2:0     3    [*]
 4. Ботев (Нови пазар)                  1    1   0   0    2:1     3       
 5. Хитрино (Хитрино)                   1    0   1   0    1:1     1        [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 6. Светкавица Търговище (Търговище)    1    0   1   0    1:1     1        [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 7. Добруджа 1919 (Добрич)              0    0   0   0    0:0     0       
  . Доростол 2013 (Силистра)            0    0   0   0    0:0     0       
 9. Калиакра (Каварна)                  1    0   0   1    1:2     0       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
10. Септември 98 (Тервел)               1    0   0   1    1:3     0       
-------------------------------------------------------------------
  . Спартак 1918 (Варна)                1    0   0   1    1:3     0 [+]   
12. Бенковски (Бяла, обл.Русе)          1    0   0   1    0:2     0 [+]   

Бележки
  - С началото на сезона влиза в сила преименуването на Кубрат 2007 (Кубрат) в Кубрат 2016, извършено на 30 август 2016 г.
  - Доростол 2013 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Луи Айер" в Силистра.
  - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище.
  - Спартак 1918 (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.


Северозападна Трета лига


                           Актуални мачове:

20 август 2017, неделя, 18:00 ч / II кръг:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                  - 
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Луковит)                     - 
Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)                         - 
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                  - 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)              - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра Габрово (Габрово)             1    1   0   0    7:0     3    
-------------------------------------------------------------------
 2. Кариана (Ерден)                     1    1   0   0    5:1     3    
 3. Севлиево (Севлиево)                 1    1   0   0    3:1     3    
 4. Ботев (Луковит)                     1    1   0   0    2:1     3 [+]
  . Партизан (Червен бряг)              1    1   0   0    2:1     3    
  . Спартак (Плевен)                    1    1   0   0    2:1     3 [-]
 7. Бдин 1923 (Видин)                   1    1   0   0    1:0     3    
 8. Академик (Свищов)                   1    0   1   0    1:1     1     [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 9. Мизия 2005 (Кнежа)                  1    0   1   0    1:1     1     [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
10. Вихър (Славяново)                   1    0   0   1    1:2     0    
  . Левски 2007 (Левски)                1    0   0   1    1:2     0    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Янтра (Полски Тръмбеш)              1    0   0   1    1:2     0 [+]
13. Първа атомна (Козлодуй)             1    0   0   1    0:1     0    
14. Трявна (Трявна)                     1    0   0   1    1:3     0    
-------------------------------------------------------------------
15. Янтра 1919 (Габрово)                1    0   0   1    1:5     0 [+]
16. Павликени (Павликени)               1    0   0   1    0:7     0    

Бележки
  - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" в Плевен.
  - Янтра 1919 (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Априлов" в Габрово.
  - Янтра Габрово (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Габрово.


Югозападна Трета лига


                           Актуални мачове:

19 август 2017, събота, 18:00 ч / II кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                  - 
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                        - 
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)            - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Септември (Симитли)          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)              - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Свобода 2011 (Пещера) - ЦСКА 1948 (София)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (Симитли)                 1    1   0   0    4:0     3    
-------------------------------------------------------------------
 2. Пирин (Гоце Делчев)                 1    1   0   0    3:1     3    
 3. Хебър 1918 (Пазарджик)              1    1   0   0    2:0     3    
 4. Рилски спортист 2011 (Самоков)      1    1   0   0    2:1     3    
 5. Миньор (Перник)                     1    1   0   0    1:0     3    
  . Чавдар (Етрополе)                   1    1   0   0    1:0     3    
 7. Беласица (Петрич)                   1    0   1   0    1:1     1     [0 1 0  1:1  1, 0 обща ГР, 1 отбелязан гол]
  . Ботев 1937 (Ихтиман)                1    0   1   0    1:1     1     [0 1 0  1:1  1, 0 обща ГР, 1 отбелязан гол]
  . Марек 1915 (Дупница)                1    0   1   0    1:1     1     [0 1 0  1:1  1, 0 обща ГР, 1 отбелязан гол]
  . Пирин 1941 (Разлог)                 1    0   1   0    1:1     1     [0 1 0  1:1  1, 0 обща ГР, 1 отбелязан гол]
  . Свобода 2011 (Пещера)               1    0   1   0    1:1     1     [0 1 0  1:1  1, 0 обща ГР, 1 отбелязан гол]
  . ЦСКА 1948 (София)                   1    0   1   0    1:1     1 [+] [0 1 0  1:1  1, 0 обща ГР, 1 отбелязан гол]
13. Вихрен 1925 (Сандански)             1    0   0   1    1:2     0    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Банско (Банско)                     1    0   0   1    0:1     0 [-]
  . Сливнишки герой (Сливница)          1    0   0   1    0:1     0    
16. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         1    0   0   1    1:3     0 [+]
-------------------------------------------------------------------
17. Балкан 1929 (Ботевград)             1    0   0   1    0:2     0    
18. Германея (Сапарева баня)            1    0   0   1    0:4     0    

Бележки
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Коларово.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) играе домакинските си мачове на ст."Левски" в гр.Елин Пелин.
  - ЦСКА 1948 (София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София.


Югоизточна Трета лига


                           Актуални мачове:

19 август 2017, събота, 18:00 ч / II кръг:
Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Сокол (Марково)                 - 
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)        - 
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                     - 
Арда (Кърджали) - Тунджа 2006 (Ягода)                      - 
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Ямбол 1915 (Ямбол) - Борислав 2009 (Първомай)              - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сокол (Марково)                     1    1   0   0    5:1     3 [+]   
-------------------------------------------------------------------
 2. Арда (Кърджали)                     1    1   0   0    4:0     3       
  . Левски (Карлово)                    1    1   0   0    4:0     3 [-]   
 4. Карнобат (Карнобат)                 1    1   0   0    3:0     3       
 5. Евроколеж (Пловдив)                 1    1   0   0    4:2     3       
 6. Ямбол 1915 (Ямбол)                  1    1   0   0    3:2     3 [+][*]
 7. Борислав 2009 (Първомай)            1    1   0   0    1:0     3       
  . Загорец (Нова Загора)               1    1   0   0    1:0     3       
  . Миньор (Раднево)                    1    1   0   0    1:0     3       
10. Верея II (Стара Загора)             1    0   0   1    2:3     0       
11. Гигант (Съединение)                 1    0   0   1    0:1     0       
  . Раковски 2011 (Раковски)            1    0   0   1    0:1     0       
  . Розова долина (Казанлък)            1    0   0   1    0:1     0       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Тунджа 2006 (Ягода)                 1    0   0   1    2:4     0 [+]   
15. Асеновец 2005 (Асеновград)          1    0   0   1    0:3     0       
16. Атлетик (Куклен)                    1    0   0   1    1:5     0       
-------------------------------------------------------------------
17. Димитровград 1947 (Димитровград)    1    0   0   1    0:4     0       
  . Свиленград 1921 (Свиленград)        1    0   0   1    0:4     0       

Бележки
  - Ураган (Бояджик), 8-ми през изминалия сезон; променя идентичността си на Ямбол 1915 (Ямбол).
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Франц Коков" в кв.Генерал Николаево, Раковски.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.