Трета лига 2023/24

« Трета лига 2023/24

Bulgaria Североизточна Трета лига Северозападна Трета лига Югозападна Трета лига Югоизточна Трета лига

Североизточна Трета лига


                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 16:00 ч / XXIV кръг:
Септември 98 (Тервел) - Дунав от Русе II (Русе)           4:1 (2:0) Video
Черноломец 1919 (Попово) - Светкавица Търговище (Тщ)      2:1 (1:0) Video
в Каварна, Градски стадион:
Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море II (Варна)    1:1 (1:1) 
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Бенковски (Исперих)            2:5 (1:2) 
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXIV кръг:
Лудогорец 1945 III (Разград) - Локомотив 2022 (Русе)      4:1 (1:0) 
21 април 2024 г., неделя, 16:00 ч / XXIV кръг:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Доростол Силистра (Силистра)        - * 
* - по първоначална програма с домакинство за Доростол Силистра, по
    взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са
    разменени.
Устрем Д (Дончево) - Спартак 1918 II (Варна)               - 
24 април 2024 г., сряда, 17:00 ч / XVI кръг:
Локомотив 2022 (Русе) - Дунав от Русе II (Русе)            - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Лудогорец 1945 III (Разград) 20 15 3 2 58:13 48 ------------------------------------------------------------------- 2. Фратрия (Бенковски, обл.Варна) 20 14 3 3 48:17 45 [+] 3. Черноломец 1919 (Попово) 21 14 2 5 40:21 44 4. Септември 98 (Тервел) 20 13 4 3 39:17 43 5. Черно море II (Варна) 21 11 8 2 39:16 41 6. Спартак 1918 II (Варна) 20 13 1 6 51:21 40 7. Бенковски (Исперих) 21 10 2 9 44:31 32 [+] 8. Рилци (кв.Рилци, Добрич) 21 7 6 8 33:29 27 9. Доростол Силистра (Силистра) 20 7 4 9 25:42 25 10. Устрем Д (Дончево) 19 6 3 10 27:39 21 11. Светкавица Търговище (Търговище) 21 2 7 12 21:45 13 12. Дунав от Русе II (Русе) 20 2 4 14 15:53 10 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 13. Локомотив 2022 (Русе) 20 1 5 14 15:51 8 14. Кубрат 2016 (Кубрат) 20 1 0 19 8:68 3 [+] --. Волов (Шумен) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден ------------------------------------------------------------------- --. Спортист 2011 (Генерал Тошево) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - На 8 август 2023 г. Спортист 2011 (Генерал Тошево) се отказва от по-нататъшно участие по организационни причини. Мачовете му се анулират. Отборът се включва в ОГ Добрич. - На 23 август 2023 г. Волов (Шумен) се отказва от по-нататъшно участие по организационни и финансови причини. Мачовете му се анулират. Отборът се включва в ОГ Шумен. - Волов (Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен освен ако не е посочено друго. - Доростол Силистра (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Доростол" в Силистра освен ако не е посочено друго. - Дунав от Русе II (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе освен ако не е посочено друго. - Локомотив 2022 (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Русе освен ако не е посочено друго. - Лудогорец 1945 III (Разград) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на орли" в Разград освен ако не е посочено друго. - Рилци (кв.Рилци, Добрич) играе домакинските си мачове на ст."Дружба" - изкуствен терен в Добрич през есента и в кв.Рилци, Рилци през пролетта освен ако не е посочено друго. - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище освен ако не е посочено друго. - Спартак 1918 II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен във Варна освен ако не е посочено друго. - Фратрия (Бенковски) играе домакинските си мачове на ст."Албена-1" в кк Албена освен ако не е посочено друго. - Черно море II (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна освен ако не е посочено друго.

Северозападна Трета лига


                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXIV кръг:
Боруна (Царева ливада) - Етър ВТ II (Велико Търново)      0:3 (0:0) 
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:1 (0:1) Video
Севлиево (Севлиево) - Дунав (Лом)                         3:0 сл. 
Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов)                   0:0 Video
Янтра (Полски Тръмбеш) - ОФК Локомотив (Мездра)           1:1 (1:1) 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                1:3 (1:1) Video
21 април 2024 г., неделя, 17:00 ч / XXIV кръг:
в Ловеч, Градски стадион: *
Ювентус 95 (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Ювентус 95.

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив (Горна Оряховица) 22 21 1 0 71:12 64 ------------------------------------------------------------------- 2. Академик (Свищов) 21 16 2 3 44:10 50 3. Севлиево (Севлиево) 21 14 3 4 53:19 45 4. Янтра (Полски Тръмбеш) 23 13 5 5 51:36 44 5. ОФК Локомотив (Мездра) 22 12 4 6 43:27 40 6. Етър ВТ II (Велико Търново) 23 12 2 9 43:35 38 7. Боруна (Царева ливада) 22 7 5 10 34:43 26 8. Вихър (Славяново) 22 6 4 12 32:38 22 9. Павликени (Павликени) 22 6 3 13 31:56 21 [1 1 0 3:2 4] 10. Дреновец (Дреновец) 23 6 3 14 31:57 21 [0 1 1 2:3 1] 11. Левски 2007 (Левски) 21 5 5 11 23:36 20 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 12. Ювентус 95 (Малчика) 21 6 1 14 30:63 19 13. Партизан (Червен бряг) 22 5 1 16 26:56 16 [1 1 0 5:4 4] 14. Ботев II (Враца) 22 4 4 14 28:41 16 [0 1 1 4:5 1] ------------------------------------------------------------------- 15. Дунав (Лом) 23 10 1 12 28:39 31 [+][*] Изваден
Бележки - Ботев II (Враца) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" - помощен терен във Враца освен ако не е посочено друго. - Етър ВТ II (Велико Търново) играе домакинските си мачове на игрище "Трифон Иванов" във Велико Търново освен ако не е посочено друго. - Севлиево (Севлиево) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в Севлиево освен ако не е посочено друго. - На 8 февруари 2024 г. Дунав (Лом) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Югозападна Трета лига


                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 15:00 ч / XXX кръг:
в София, ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски II (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)      0:1 (0:0) Video
20 април 2024 г., събота, 16:00 ч / XXX кръг:
Вихрен (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 3:1 (2:0) Video
Банско тийм (Банско) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     0:1 (0:1) 
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 3:0 сл. 
Септември (Симитли) - Хебър 1918 II (Пазарджик)           1:0 (1:0) 
в Герман:
Септември II (София) - Оборище (Панагюрище)               0:2 (0:0) 
Сливнишки герой (Сливница) - Славия 1913 II (София)       1:1 (1:1) 
в София, ст."Летище":
ФК ЦСКА 1948 III (София) - ЦСКА II (София)                3:1 (0:1) Video
в Ботевград, ст."Христо Ботев":
Балкан 1929 (Ботевград) - Витоша (Бистрица)               0:0 Video
20 април 2024 г., събота, 18:00 ч / XXX кръг:
Миньор (Перник) - Пирин 1941 (Разлог)                     2:0 (1:0) 
24 април 2024 г., сряда, 16:00 ч / XXVIII кръг:
Балкан 1929 (Ботевград) - Славия 1913 II (София)           - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Миньор (Перник) 30 25 3 2 62:19 78 [-] ------------------------------------------------------------------- 2. ЦСКА II (София) 29 21 3 5 54:25 66 3. Вихрен (Сандански) 30 15 6 9 48:38 51 4. Сливнишки герой (Сливница) 30 14 8 8 44:34 50 5. Ботев 1937 (Ихтиман) 30 14 7 9 49:42 49 6. Балкан 1929 (Ботевград) 29 12 9 8 50:45 45 7. Кюстендил (Кюстендил) 30 12 7 11 50:39 43 8. Рилски спортист 2011 (Самоков) 30 13 3 14 43:45 42 9. Левски II (София) 29 12 4 13 47:38 40 10. Септември II (София) 30 10 7 13 39:37 37 [0 1 0 0:0 1, +2 обща ГР] 11. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 30 10 7 13 22:25 37 [-] [0 1 0 0:0 1, -3 обща ГР] 12. Септември (Симитли) 30 9 9 12 40:43 36 13. ФК ЦСКА 1948 III (София) 30 10 5 15 40:43 35 [2 1 0 9:6 7] 14. Банско тийм (Банско) 30 9 8 13 33:42 35 [1 1 1 7:7 4] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15. ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 30 9 8 13 34:51 35 [0 0 2 3:6 0] 16. Оборище (Панагюрище) 30 9 6 15 37:64 33 17. Славия 1913 II (София) 29 9 4 16 37:51 31 ------------------------------------------------------------------- 18. Хебър 1918 II (Пазарджик) 30 7 5 18 27:44 26 [+] [1 0 0 4:1 3] 19. Пирин 1941 (Разлог) 30 7 5 18 22:49 26 [0 0 1 1:4 0] 20. Чавдар (Етрополе) 30 13 2 15 46:50 41 [*] Изваден
Бележки - Балкан 1929 (Ботевград) играе домакинските си мачове на игрище "Герена" в Ботевград освен ако не е посочено друго. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на ст."Летище" в София освен ако не е посочено друго. - Кюстендил (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил освен ако не е посочено друго. - Левски II (София) играе домакинските си мачове на ст."Виваком арена Георги Аспарухов" - терен 2 в София освен ако не е посочено друго. - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник освен ако не е посочено друго. - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в кв.Маслово, Костинброд освен ако не е посочено друго. - Септември II (София) играе домакинските си мачове в Герман освен ако не е посочено друго. - Славия 1913 II (София) играе домакинските си мачове на ст."Александър Шаламанов" - помощен терен в София освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 II (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик освен ако не е посочено друго. - ФК ЦСКА 1948 III (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - ЦСКА II (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Панчарево" в София освен ако не е посочено друго. - От I до XX кръг влкючително Вихрен (Сандански) играе домакинските си мачове в Микрево заради ремонт на ст."Спартак" в Сандански. - На 13 февруари 2024 г. Чавдар (Етрополе) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

Югоизточна Трета лига


                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXXI кръг:
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  2:1 (1:1) Video
Розова долина (Казанлък) - Локомотив 1926 II (Пловдив)    5:2 (3:1) Video
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:3 (0:1) 
Атлетик (Куклен) - ФК Сливен (Сливен)                     2:1 (1:1) Video
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)              1:0 (1:0) Video
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              3:2 (1:2) 
Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив)                3:2 (2:0) Video
Саяна (Хасково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                   5:0 (2:0) Video
Берое II (Стара Загора) - Созопол (Созопол)               3:2 (0:0) 
20 април 2024 г., събота, 20:00 ч / XXXI кръг:
Ботев II (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)     0:0 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 (Пловдив) 31 24 5 2 101:18 77 ------------------------------------------------------------------- 2. Саяна (Хасково) 31 24 3 4 77:23 75 3. Несебър (Несебър) 31 22 8 1 93:36 74 4. Гигант (Съединение) 31 18 6 7 70:32 60 5. Димитровград 1947 (Димитровград) 31 15 9 7 48:34 54 [1 0 0 2:1 3] 6. Загорец (Нова Загора) 30 16 6 8 65:34 54 [0 0 1 1:2 0] 7. Розова долина (Казанлък) 31 17 2 12 58:36 53 8. Ботев II (Пловдив) 29 14 5 10 62:39 47 [-] 9. Родопа Смолян (Смолян) 31 14 4 13 57:45 46 10. Атлетик (Куклен) 31 13 4 14 49:62 43 11. Асеновец 2005 (Асеновград) 31 12 4 15 45:56 40 12. Созопол (Созопол) 31 10 9 12 47:40 39 [-] 13. Локомотив 1926 II (Пловдив) 30 10 4 16 46:51 34 14. Карнобат (Карнобат) 31 11 0 20 40:76 33 15. Левски (Карлово) 31 9 5 17 49:70 32 16. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 31 7 8 16 39:70 29 17. Секирово (кв.Секирово, Раковски) 31 7 5 19 39:69 26 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 18. Сокол (Марково) 31 8 1 22 32:72 25 ------------------------------------------------------------------- 19. Берое II (Стара Загора) 31 6 1 24 24:90 19 20. ФК Сливен (Сливен) 31 4 5 22 29:117 17 [*]
Бележки - Берое II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Ботев II (Пловдив) играе домакинските си мачове на "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград освен ако не е посочено друго. - Локомотив 1926 II (Пловдив) играе домакинските си мачове в Садово освен ако не е посочено друго. - Родопа Смолян (Смолян) играе домакинските си мачове на ст."Септември" в кв.Райково, Смолян освен ако не е посочено друго. - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък освен ако не е посочено друго. - Саяна (Хасково) играе домакинските си мачове на ст."Хасково" в Хасково освен ако не е посочено друго. - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър Парчевич" в кв.Секирово, Раковски освен ако не е посочено друго. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Пловдив" в Пловдив освен ако не е посочено друго. - ФК Сливен (Сливен) играе домакинските си мачове на ст."Хаджи Димитър" в Сливен освен ако не е посочено друго.