« Северозападна Трета лига 2018/19

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

23 септември 2018, неделя, 17:00 ч / VII кръг:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Спартак (Плевен) - Ком (Берковица)                         - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)               - 
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Ботев (Луковит) - ОФК Локомотив (Мездра)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                     - 
24 септември 2018, понеделник, 17:00 ч / VII кръг:
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)            - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бдин 1923 (Видин)                   6    5   0   1   23:8    15    
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Славяново)                   6    4   1   1    8:5    13    
 3. Спартак (Плевен)                    6    4   0   2   13:4    12     [1 0 0  2:0  3]
 4. ОФК Локомотив (Мездра)              6    4   0   2   11:8    12 [+] [1 0 1  3:3  3]
 5. Ботев (Луковит)                     6    3   3   0   11:5    12     [0 0 0  0:0  0]
 6. Ком (Берковица)                     6    4   0   2   10:8    12 [+] [0 0 1  1:3  0]
 7. Янтра Габрово (Габрово)             6    3   1   2   18:13   10    
 8. Първа атомна (Козлодуй)             6    3   0   3   13:11    9     [1 0 0  3:1  3]
 9. Академик (Свищов)                   5    3   0   2    6:4     9     [0 0 0  0:0  0]
10. Севлиево (Севлиево)                 6    2   3   1    9:6     9     [0 0 1  1:3  0]
11. Павликени (Павликени)               5    2   1   2    9:11    7    
12. Трявна (Трявна)                     6    1   2   3    5:10    5    
13. Локомотив 1927 (Дряново)            6    1   0   5    8:23    3 [+] [1 0 0  2:0  3]
14. Левски 2007 (Левски)                6    1   0   5    3:15    3     [0 0 1  0:2  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
15. Партизан (Червен бряг)              6    0   2   4    3:8     2    
-------------------------------------------------------------------
16. Янтра (Полски Тръмбеш)              6    0   1   5    5:16    1    

Бележки
  - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" в Плевен.
  - Янтра Габрово (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Габрово.

Голмайстори
 5 - Радослав Байчев        - Бдин 1923 (Видин)
 3 - Альоша Илиев           - Севлиево (Севлиево)

                           I кръг

12 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)               5:1 (3:0) 
  [1:0 Радослав Байчев 2', 2:0 Денис Николов 19', 3:0 Ивайло Иванов 21',
   4:0 Радослав Байчев 59', 4:1 Любен Вълков 65', 5:1 Радослав Байчев 67'-д], 200 зрители
Вихър (Славяново) - ОФК Локомотив (Мездра)                2:1 (0:0) 
  [1:0 Константин Генков 49', 2:0 Евгени Систов 74', 2:1 Илия Илиев 90'], 100 зрители
Ком (Берковица) - Янтра Габрово (Габрово)                 2:1 (1:1) 
  [0:1 Пламен Кожухаров 17', 1:1 Цветан Цветанов 44', 2:1 Ивайло Тошев 86'], 400 зрители
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                1:2 (0:1) 
  [0:1 Стефан Ангелов 43'-аг, 1:1 Красен Каравелов 75'-д, 1:2 Сонер Хюсеин 88'], 200 зрители
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)                        3:0 (2:0) 
  [1:0 Тони Паликрушев 6', 2:0 Станислав Иванов 20', 3:0 Цветан Петров 64'], 200 зрители
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)           2:0 (1:0) 
  [1:0 Тодор Колев 21', 2:0 Станислав Генчев 80'], 500 зрители
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)              1:1 (0:1) 
  [0:1 Димитър Байдаков 39', 1:1 Фердо Стефчов 71'], _ зрители
Ботев (Луковит) - Павликени (Павликени)                   2:2 (2:1) 
  [0:1 Димитър Кушев 3', 1:1 Владислав Симеонов 15', 2:1 Веселин Шикеров 37',
   2:2 Цветомир Додуров 80'-д]
  [чк: Светослав Александров (П) 13'], 250 зрители

                           II кръг

19 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)           4:1 (3:0) 
  [1:0 Любен Вълков 9', 2:0 Самуил Димитров 11', 3:0 Любослав Младенов 39',
   4:0 Александър Веселинов 52', 4:1 Димитър Кушев 73'], 200 зрители
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Луковит)                     1:1 (1:1) 
  [1:0 Альоша Илиев 11', 1:1 Вълчо Георгиев 41'], 50 зрители
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             2:0 (0:0) 
  [1:0 Джан Монджу 87', 2:0 Елин Петков 90'], 100 зрители
Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново)                3:2 (2:1) 
  [0:1 Станислав Генчев 22', 1:1 Васил Андреев 31', 3:1 Николай Банов 35',87';
   3:2 Анджело Глузов 90'], 300 зрители
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      0:1 (0:0) 
  [0:1 Цветан Петров 77'], 300 зрители
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:1 (0:0) 
  [1:0 Ивайло Григоров Иванов 60', 1:1 Георги Маминов 61', 2:1 Стефан Иванов 85',
   3:1 Християн Василев 87'], 500 зрители
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица)                  3:1 (2:1) 
  [1:0 Румен Рангелов 13', 1:1 Гълъб Герасимов 27', 2:1 Илия Илиев 42',
   3:1 Валдемар Стоянов 51'], 250 зрители
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)                     4:1 (2:0) 
  [1:0 Кристиян Иванов 7', 2:0 Денис Николов 28', 2:1 Константин Генков 64',
   3:1 Светослав Валериев 72', 4:1 Радослав Байчев 90'], 250 зрители

                           III кръг

26 август 2018, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)               2:0 (1:0) 
  [1:0 Евгени Систов 30', 2:0 Светлин Златарев 65'], 150 зрители
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин)                       2:1 (1:1) 
  [1:0 Денис Николов 25'-аг, 1:1 Радослав Байчев 45', 2:1 Гълъб Герасимов 73'], 250 зрители
Янтра (Полски Тръмбеш) - ОФК Локомотив (Мездра)           2:4 (0:2) 
  [0:1 Валдемар Стоянов 17', 0:2 Брайан Стоянов 45', 1:2 Красен Каравелов 53'-д,
   1:3 Румен Рангелов 66', 1:4 Брайан Стоянов 78', 2:4 Емил Копаранов 90'-д], 100 зрители
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                5:0 (3:0) 
  [1:0 Иво Върбанов 9', 2:0 Димитър Димитров 11', 3:0 Ивайло Ем.Иванов 40',
   4:0 Ивайло Раденцов 62', 5:0 Александър Александров 88']
  [чк: Ивайло Гр.Иванов (Я) 60'], 300 зрители
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов)              1:3 (1:0) 
  [1:0 Димитър Динев 18', 1:1 Кристиян Иванов 55', 1:2 Сонер Хюсеин 60',
   1:3 Пламен Илиев 69'], 200 зрители
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  0:0 
  150 зрители
Ботев (Луковит) - Левски 2007 (Левски)                    4:0 (2:0) 
  [1:0 Милен Тонев 5', 2:0 Митко Милчев 19'-д, 4:0 Едис Селимински 75',76']
  [чк: Мирослав Ангелов (Л) _], 150 зрители
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)               0:3 (0:1) 
  [0:2 Альоша Илиев 37',48'; 0:3 Георги Василев 61']
  [ид: Цветомир Додуров (П) 75']
  [чк: Мартин Ангелов (С) _], 400 зрители

                           IV кръг

2 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)             3:1 (2:1) 
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              1:3 (1:1) 
Трявна (Трявна) - Ботев (Луковит)                         0:1 (0:0) 
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                1:0 (0:0) 
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново)        9:1 (2:0) 
ОФК Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)                 0:2 (0:0) 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш)                4:1 (2:0) 
Вихър (Славяново) - Ком (Берковица)                       2:0 (1:0) 

                           V кръг

8 септември 2018, събота, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)          2:3 
9 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 2:1 (1:0) 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново)                0:0 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      2:3 
Локомотив 1927 (Дряново) - ОФК Локомотив (Мездра)         1:2 
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов)                       1:0 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   3:1 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                2:0 

                           VI кръг

16 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)            4:0 (0:0) 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     1:1 (0:0) 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 отложен * 
* - отложен заради автомобилна катастрофа на 12 септември, при която
    загиват 4-ма футболисти на гостите.
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Луковит)                 2:2 (0:1) 
ОФК Локомотив (Мездра) - Партизан (Червен бряг)           1:0 (0:0) 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 1927 (Дряново)              6:1 (5:0) 
Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен)                      1:0 (0:0) 
Ком (Берковица) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  3:0 (1:0) 

                           VII кръг

23 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Спартак (Плевен) - Ком (Берковица)                         - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)               - 
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Ботев (Луковит) - ОФК Локомотив (Мездра)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                     - 
24 септември 2018, понеделник, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)            - 

                           VIII кръг

30 септември 2018, неделя, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                  - 
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)              - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Павликени (Павликени)             - 
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Луковит)                        - 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Ком (Берковица) - Локомотив 1927 (Дряново)                 - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                  - 

                           IX кръг

7 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй)                 - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш)          - 
Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица)                   - 
Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)                        - 
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)                  - 
Севлиево (Севлиево) - ОФК Локомотив (Мездра)               - 
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                        - 

                           X кръг

11 октомври 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)                - 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                  - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски)              - 
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                  - 
Ком (Берковица) - Ботев (Луковит)                          - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг)            - 
Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново)                - 

                           XI кръг

14 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй)         - 
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)                  - 
Ботев (Луковит) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   - 
Павликени (Павликени) - Ком (Берковица)                    - 
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                   - 
Трявна (Трявна) - ОФК Локомотив (Мездра)                   - 
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)                - 

                           XII кръг

21 октомври 2018, неделя, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов)                 - 
Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)                        - 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Ком (Берковица) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)             - 
Спартак (Плевен) - Ботев (Луковит)                         - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг)          - 

                           XIII кръг

28 октомври 2018, неделя, 14:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Ботев (Луковит) - Локомотив 1927 (Дряново)                 - 
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)               - 
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица)                     - 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                        - 
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Янтра Габрово (Габрово) - ОФК Локомотив (Мездра)           - 

                           XIV кръг

4 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)           - 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)                      - 
Ком (Берковица) - Трявна (Трявна)                          - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски)              - 
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)                     - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени)           - 
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                   - 

                           XV кръг

11 ноември 2018, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Луковит) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)             - 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново)             - 
Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен)                    - 
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   - 
Академик (Свищов) - Ком (Берковица)                        - 
Янтра Габрово (Габрово) - Вихър (Славяново)                - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин)                 - 

                           XVI кръг

24 февруари 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)                - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново)                 - 
Янтра Габрово (Габрово) - Ком (Берковица)                  - 
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)                         - 
Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново)            - 
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)               - 
Павликени (Павликени) - Ботев (Луковит)                    - 

                           XVII кръг

3 март 2019, неделя:
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)            - 
Ботев (Луковит) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)              - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна)                 - 
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)                       - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)           - 
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра)                   - 
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)                      - 

                           XVIII кръг

10 март 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)                        - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Янтра (Полски Тръмбеш)            - 
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                 - 
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)               - 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит)                     - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 

                           XIX кръг

17 март 2019, неделя:
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)              - 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)               - 
Ботев (Луковит) - Трявна (Трявна)                          - 
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                 - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра Габрово (Габрово)         - 
Спартак (Плевен) - ОФК Локомотив (Мездра)                  - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Ком (Берковица) - Вихър (Славяново)                        - 

                           XX кръг

24 март 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                  - 
Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                       - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив 1927 (Дряново)          - 
Янтра Габрово (Габрово) - Партизан (Червен бряг)           - 
Академик (Свищов) - Ботев (Луковит)                        - 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                 - 

                           XXI кръг

31 март 2019, неделя:
Левски 2007 (Левски) - Първа атомна (Козлодуй)             - 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                      - 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                  - 
Ботев (Луковит) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Партизан (Червен бряг) - ОФК Локомотив (Мездра)            - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин)               - 
Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново)                       - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ком (Берковица)                   - 

                           XXII кръг

7 април 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш)           - 
Ком (Берковица) - Спартак (Плевен)                         - 
Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново)               - 
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)                 - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Луковит)                   - 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)            - 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                     - 

                           XXIII кръг

14 април 2019, неделя:
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)              - 
Павликени (Павликени) - ОФК Локомотив (Мездра)             - 
Ботев (Луковит) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                 - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Ком (Берковица)                 - 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  - 

                           XXIV кръг

21 април 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)                 - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново)          - 
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит)                        - 
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)                  - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Севлиево (Севлиево)               - 
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)             - 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                        - 

                           XXV кръг

28 април 2019, неделя:
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Левски 2007 (Левски) - ОФК Локомотив (Мездра)              - 
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)                    - 
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                  - 
Ботев (Луковит) - Ком (Берковица)                          - 
Партизан (Червен бряг) - Янтра (Полски Тръмбеш)            - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак (Плевен)                - 

                           XXVI кръг

5 май 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив 1927 (Дряново)         - 
Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг)                  - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Луковит)                   - 
Ком (Берковица) - Павликени (Павликени)                    - 
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)                   - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна)                   - 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 

                           XXVII кръг

12 май 2019, неделя:
Янтра Габрово (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)          - 
Академик (Свищов) - ОФК Локомотив (Мездра)                 - 
Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Ком (Берковица)                      - 
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)             - 
Ботев (Луковит) - Спартак (Плевен)                         - 
Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново)          - 

                           XXVIII кръг

19 май 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)           - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Ботев (Луковит)                 - 
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                   - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)               - 
Ком (Берковица) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                        - 
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)                      - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Янтра Габрово (Габрово)           - 

                           XXIX кръг

26 май 2019, неделя:
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                - 
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                      - 
Трявна (Трявна) - Ком (Берковица)                          - 
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)              - 
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                     - 
Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново)           - 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                   - 

                           XXX кръг

2 юни 2019, неделя:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Луковит)                  - 
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)             - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)             - 
Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски)                    - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                   - 
Ком (Берковица) - Академик (Свищов)                        - 
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Бдин 1923 (Видин) - ОФК Локомотив (Мездра)                 - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Бдин 1923 (Видин) XXX 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- -:- 6:1 -:- -:- 4:1 2. Вихър (Славяново) -:- XXX 1:0 2:1 -:- 2:0 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Спартак (Плевен) 2:3 -:- XXX -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- 4. ОФК Локомотив (Мездра) -:- -:- 0:2 XXX -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- 5. Ботев (Луковит) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- 2:2 -:- -:- 4:0 -:- -:- 6. Ком (Берковица) 2:1 -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 7. Янтра Габрово (Габрово) -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 9:1 -:- -:- 3:1 8. Първа атомна (Козлодуй) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:1 4:1 -:- -:- 4:0 -:- -:- 9. Академик (Свищов) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- 10. Севлиево (Севлиево) -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 11. Павликени (Павликени) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:3 XXX 3:1 -:- -:- -:- -:- 12. Трявна (Трявна) -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX 3:2 -:- -:- -:- 13. Локомотив 1927 (Дряново) -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- 14. Левски 2007 (Левски) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- XXX 2:0 -:- 15. Партизан (Червен бряг) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- 1:1 -:- 0:0 -:- -:- XXX -:- 16. Янтра (Полски Тръмбеш) -:- 0:0 -:- 2:4 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре