Северозападна Трета лига 2017/18

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч / XI кръг:
Ботев (Луковит) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Кариана (Ерден)                       - 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                 - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)           - 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Първа атомна (Козлодуй)             - 
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                     - 
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кариана (Ерден)                    10    7   3   0   28:5    24    
-------------------------------------------------------------------
 2. Бдин 1923 (Видин)                  10    7   0   3   20:11   21    
 3. Първа атомна (Козлодуй)            10    6   2   2   13:7    20    
 4. Вихър (Славяново)                  10    6   1   3   26:12   19    
 5. Левски 2007 (Левски)               10    6   0   4   16:15   18    
 6. Спартак (Плевен)                   10    5   2   3   20:10   17 [-]
 7. Севлиево (Севлиево)                10    5   2   3   16:10   17    
 8. Янтра Габрово (Габрово)            10    5   0   5   19:15   15    
 9. Партизан (Червен бряг)             10    4   2   4   14:12   14    
10. Академик (Свищов)                  10    3   4   3   16:14   13    
11. Павликени (Павликени)              10    4   0   6   11:26   12    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12. Янтра (Полски Тръмбеш)             10    3   2   5   12:12   11 [+]
13. Трявна (Трявна)                    10    3   1   6   11:14   10    
14. Ботев (Луковит)                    10    2   1   7   11:25    7 [+]
-------------------------------------------------------------------
15. Мизия 2005 (Кнежа)                 10    1   2   7    9:31    5     [0 1 0  0:0  1, -22 обща ГР]
16. Янтра 1919 (Габрово)               10    1   2   7    4:27    5 [+] [0 1 0  0:0  1, -23 обща ГР]

Бележки
  - Спартак (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Плевен" в Плевен.
  - Янтра 1919 (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Априлов" в Габрово.
  - Янтра Габрово (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Габрово.

Голмайстори


                           I кръг

13 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)               0:1 (0:0) 
  [0:1 Янек Кирилов 82'], 200 зрители
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     3:1 (2:0) 
  [2:0 Добрин Петров 14',25'; 3:0 Радослав Байчев 57', 3:1 Николай Енев 85'], 150 зрители
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           7:0 (2:0) 
  [1:0 Марио Йовов 3', 2:0 Пламен Кожухаров 44'-д, 3:0 Марио Йовов 49',
   4:0 Християн Кожухаров 52', 5:0 Иво Георгиев 58', 6:0 Стефан Иванов 72'-д,
   7:0 Цветелин Якимов 87'], 200 зрители
Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен)                      1:2 (0:0) 
  [0:1 Христо Спасов 64', 0:2 Николай Дичев 83', 1:2 Теодор Михайлов 90'], 320 зрители
Кариана (Ерден) - Янтра 1919 (Габрово)                    5:1 (3:0) 
  [1:0 Ангел Русев 23'-д, 2:0 Евгени Игнатов 27', 3:0 Румен Рангелов 38',
   4:0 Ивайло Илиев 67'-аг, 4:1 Христо Цонев 72', 5:1 Станислав Георгиев 80'], 250 зрители
Ботев (Луковит) - Левски 2007 (Левски)                    2:1 (1:0) 
  [2:0 Денил Селимински 25',59'; 2:1 Антонио Иванджиков 68'], 200 зрители
Мизия 2005 (Кнежа) - Академик (Свищов)                    1:1 (1:1) 
  [1:0 Десислав Русев 24', 1:1 Лилян Маринов 39'], 200 зрители
Партизан (Червен бряг) - Янтра (Полски Тръмбеш)           2:1 (0:0) 
  [2:0 Денис Шаранков 47',56'; 2:1 Борислав Иванов 69'], _ зрители

                           II кръг

20 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш)                3:1 (1:0) 
  [1:0 Александър Соколов 30'-д, 2:0 Пламен Костадинов 60'-аг, 3:0 Цветан Цветанов 62',
   3:1 Красен Славчев 82'], 300 зрители
Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                2:1 (1:1) 
  [0:1 Калоян Тодоров 21', 1:1 Стефан Гинчев 45', 2:1 Лилян Маринов 75'], 200 зрители
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                 2:1 (1:0) 
  [1:0 Тони Паликрушев 30', 1:1 Десислав Русев 64', 2:1 Любомир Борисов 71']
  [чк: Станислав Иванов (Л)], 200 зрители
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Луковит)                    1:1 (1:1) 
  [1:0 Христо Цонев 14', 1:1 Милен Тонев 29'], 500 зрители
Спартак (Плевен) - Кариана (Ерден)                        1:3 (0:2) 
  [0:1 Ангел Русев 16'-д, 0:2 Евгени Игнатов 27', 1:2 Христо Спасов 64',
   1:3 Ангел Русев 67'], 300 зрители
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                 1:5 (0:2) 
  [0:1 Александър Скорчев 21', 0:2 Преслав Антонов 37', 0:3 Александър Скорчев 47',
   1:3 Георги Вълчев 56', 1:5 Виктор Иванов 61',89'], 200 зрители
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 0:1 (0:0) 
  [0:1 Пламен Кожухаров 67']
  [чк: Васил Андреев (Т) 82', Християн Кожухаров (Я) 82'], 500 зрители
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)             2:1 (2:0) 
  [1:0 Ростислав Величков 3', 2:0 Пламен Валериев 14', 2:1 Явор Генчев 71'], 150 зрители

                           III кръг

27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)                   1:0 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Иванов 20'-аг], 250 зрители
Янтра Габрово (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)         0:1 (0:1) 
  [0:1 Николай Ганчев 38'], 400 зрители
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                       3:1 (0:1) 
  [0:1 Васил Андреев 10', 1:1 Преслав Антонов 46', 2:1 Йоан Петков 59'-д,
   3:1 Александър Скорчев 65'], 250 зрители
Кариана (Ерден) - Павликени (Павликени)                   5:0 (0:0) 
  [1:0 Васил Тачев 50', 2:0 Румен Рангелов 59', 3:0 Християн Иванов 64',
   4:0 Васил Тачев 80', 5:0 Християн Иванов 81'], 300 зрители
Ботев (Луковит) - Спартак (Плевен)                        1:5 (1:3) 
  [0:1 Николай Дичев 15', 0:2 Емил Грозев 25'-аг, 0:3 Стефан Христов 29',
   1:3 Стойко Кръстев 45', 1:4 Радой Божилов 49', 1:5 Светлин Борисов 82'], 200 зрители
Мизия 2005 (Кнежа) - Янтра 1919 (Габрово)                 0:0 
  265 зрители
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)             3:1 (2:1) 
  [1:0 Денис Шаранков 22', 2:0 Калоян Тодоров 26', 2:1 Тони Паликрушев 41',
   3:1 Радослав Трайчев 75'], 200 зрители
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                1:1 (0:0) 
  [0:1 Йордан Йорданов 50'-д, 1:1 Николай Иванов 63'-д]
  [чк: Пламен Ангелов (А)], 300 зрители

                           IV кръг

3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)                     4:0 (1:0) 
  [2:0 Янек Кирилов 39',64'; 3:0 Калоян Цветков 65', 4:0 Мартин Димитров 88'], 300 зрители
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш)             0:2 (0:1) 
  [0:1 Борислав Иванов 16', 0:2 Владимир Атанасов 72']
  [ид: Цветан Петров (Л) 42'], 200 зрители
Янтра 1919 (Габрово) - Партизан (Червен бряг)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Пенчо Гичев 60'], 350 зрители
Спартак (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)                     6:0 (2:0) 
  [2:0 Венцислав Иванов 4',30'; 3:0 Радой Божилов 68', 4:0 Христо Спасов 71',
   5:0 Венцислав Иванов 79', 6:0 Михаил Кулов 89'], 150 зрители
Павликени (Павликени) - Ботев (Луковит)                   2:0 (1:0) 
  [1:0 Атанас Ингилизов 42', 2:0 Белослав Чешмеджиев 85'], 100 зрители
Трявна (Трявна) - Кариана (Ерден)                         0:0 
  [ид: Румен Рангелов (К) 90'], 250 зрители
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)               3:0 (2:0) 
  [1:0 Ростислав Данчев 7', 3:0 Николай Ганчев 14',66'], 100 зрители
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             2:0 (0:0) 
  [2:0 Альоша Илиев 56',62'], 100 зрители

                           V кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)                 1:1 (0:1) 
  [0:1 Христо Спасов 38'-д, 1:1 Денис Шаранков 57'], 215 зрители
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               1:2 (0:2) 
  [0:1 Александър Соколов 14', 0:2 Красен Каравелов 18', 1:2 Християн Кожухаров 61'-д], 250 зрители
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                   2:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Скорчев 78', 2:0 Леон Илиев 90'], 150 зрители
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 3:0 (1:0) 
  [3:0 Васил Тачев 25',49',69'], 300 зрители
Ботев (Луковит) - Трявна (Трявна)                         1:2 (0:1) 
  [0:2 Васил Андреев 34',51'; 1:2 Милен Тонев 53'], 100 зрители
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                1:4 (1:3) 
  [0:2 Стилиян Михайлов 10',21'; 1:2 Десислав Русев 37', 1:3 Димитър Кушев 42',
   1:4 Атанас Ингилизов 65'], 250 зрители
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)             3:0 (1:0) 
  [1:0 Калоян Илиев 8', 3:0 Калин Иванов 55',83'], 200 зрители
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  3:4 (1:2) 
  [0:1 Любомир Тодоров 5', 0:2 Цветан Петров 9', 1:2 Лилян Маринов 39',
   2:2 Стефан Гинчев 56', 2:4 Цветан Петров 66',84'; 3:4 Стефан Гинчев 86'], 250 зрители

                           VI кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Кариана (Ерден)                     0:0 
  200 зрители
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)                  2:1 (2:0) 
  [1:0 Цветан Цветанов 11', 2:0 Мартин Димитров 42', 2:1 Любомир Тодоров 75'-д]
  [чк: Евелин Георгиев (Б) 74'], 365 зрители
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)                  0:5 (0:4) 
  [0:1 Йордан Петев 25'-д, 0:3 Стефан Гинчев 26',35'; 0:4 Лилян Маринов 42',
   0:5 Георги Дилянов 72'], 300 зрители
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 1:0 (0:0) 
  [1:0 Христо Спасов 84'-д], 200 зрители
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)            0:3 (0:1) 
  [0:3 Денис Шаранков 17',68',86']
  [чк: Кристиян Аначков (Павл)], 100 зрители
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                      4:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Дамянов 17', 2:0 Васил Андреев 68', 3:0 Йордан Иванов 81',
   4:0 Илиян Трифонов 89'-д], 150 зрители
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Луковит)                 3:0 (1:0) 
  [1:0 Ростислав Данчев 39', 2:0 Сава Савов 49', 3:0 Любослав Младенов 54']
  [чк: Теодор Букоев (Б)], 200 зрители
Янтра Габрово (Габрово) - Вихър (Славяново)               2:1 (2:0) 
  [2:0 Пламен Кожухаров 5',33'; 2:1 Иван Иванов 63'], 200 зрители

                           VII кръг

24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)                     2:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Скорчев 66', 2:0 Йоан Петков 75'], 200 зрители
Кариана (Ерден) - Янтра Габрово (Габрово)                 2:1 (1:0) 
  [2:0 Иван Тодоров 27',81'-д; 2:1 Християн Кожухаров 90'], 200 зрители
Ботев (Луковит) - Севлиево (Севлиево)                     4:0 (1:0) 
  [1:0 Милен Иванов 29', 2:0 Денил Селимински 61', 3:0 Едис Селимински 75',
   4:0 Милен Иванов 90'], 150 зрители
Мизия 2005 (Кнежа) - Първа атомна (Козлодуй)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Ростислав Данчев 60'], 100 зрители
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Веселин Руменов 78'], 200 зрители
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            3:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Иванов 14', 2:0 Калоян Илиев 57', 3:0 Борислав Иванов 90'+2']
  [ид: Димитър Кушев (П) 20']
  [чк: Никола Какамъков (П) 70'], 400 зрители
Левски 2007 (Левски) - Янтра 1919 (Габрово)               2:0 (2:0) 
  [1:0 Евгени Систов 35', 2:0 Любомир Борисов 41'], 200 зрители
25 септември 2017, понеделник, 17:00 ч:
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      1:1 (0:0) 
  [0:1 Атанас Кръстев 67', 1:1 Пламен Илиев 88'], 250 зрители

                           VIII кръг

1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                  6:0 (1:0) 
  [2:0 Цветан Цветанов 10',61'; 4:0 Тодор Тодоров 65'-псу,72'; 5:0 Едуард Миленов 82',
   6:0 Янек Калоянов 85'], 200 зрители
Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски)                   1:2 (0:1) 
  [0:1 Любомир Тодоров 45', 1:1 Христо Спасов 75'-д, 1:2 Ивайло Иванов 85'], 400 зрители
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Красен Трифонов 1']
  [чк: Георги Вълчев (П) 60', Павлин Георгиев (А) 65', Венцислав Димитров (вр) (П) 90',
   Йордан Йорданов (А) 90'], 250 зрители
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  1:0 (1:0) 
  [1:0 Илко Трифонов 6'-д]
  [чк: _ (Т) 90'], 200 зрители
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)          2:1 (2:0) 
  [2:0 Николай Ганчев 12',35'; 2:1 Денис Шаранков 72'], 150 зрители
Севлиево (Севлиево) - Мизия 2005 (Кнежа)                  5:0 (1:0) 
  [1:0 Радослав Байчев 42', 2:0 Даниел Генов 55', 3:0 Добрин Петров 56',
   4:0 Альоша Илиев 60', 5:0 Добрин Петров 65'], 100 зрители
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Луковит)                 2:1 (1:1) 
  [1:0 Християн Кожухаров 7', 1:1 Милен Тонев Иванов 21', 2:1 Пламен Кожухаров 68'], 250 зрители
Вихър (Славяново) - Кариана (Ерден)                       1:1 (1:1) 
  [1:0 Александър Скорчев 30', 1:1 Иван Филипов 42'-аг], 200 зрители

                           IX кръг

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                       5:1 (4:1) 
  [1:0 Николай Николов 2', 2:0 Иван Тодоров 30'-д, 3:0 Николай Николов 36',
   4:0 Васил Тачев 43', 4:1 Цветан Цветанов 44', 5:1 Николай Николов 48'], 200 зрители
Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)                       1:5 (1:1) 
  [1:0 Милен Тонев 43', 1:1 Александър Скорчев 44', 1:2 Преслав Антонов 53',
   1:3 Иван Филипов 66', 1:5 Преслав Антонов 68',77'], 160 зрители
Мизия 2005 (Кнежа) - Янтра Габрово (Габрово)              5:2 (2:2) 
  [0:1 Пламен Кожухаров 3', 1:1 Десислав Русев 29'-д, 1:2 Марио Йовов 39',
   2:2 Георги Пецински 41', 3:2 Петьо Петров 51', 4:2 Десислав Русев 54',
   5:2 Петьо Петров 87'], 150 зрители
Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)              1:1 (0:0) 
  [1:0 Слави Паскалев 62', 1:1 Тодор Чирпанов 78'], 200 зрители
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)          1:1 (0:0) 
  [0:1 Ростислав Данчев 49', 1:1 Борислав Иванов 80'-д], 200 зрители
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       3:1 (1:0) 
  [1:0 Пламен Илиев 16', 1:1 Васил Андреев 72', 2:1 Лилян Маринов 77',
   3:1 Стефан Гинчев 79'], 100 зрители
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              1:0 (0:0) 
  [1:0 Цветан Петров 73'], 200 зрители
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   0:2 (0:1) 
  [0:1 Венцислав Иванов 31', 0:2 Николай Динчев 79'], 200 зрители

                           X кръг

15 октомври 2017, неделя, 14:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              3:0 (1:0) 
  [1:0 Альоша Илиев 22', 2:0 Мартин Ангелов 83', 3:0 Радослав Байчев 84'], 200 зрители
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                      1:0 (1:0) 
  [1:0 Тодор Тодоров 24'], _ зрители
Павликени (Павликени) - Янтра 1919 (Габрово)              3:1 (2:1) 
  [1:0 Красен Трифонов 2'-д, 1:1 Христо Цонев 3', 3:1 Георги Н.Георгиев 14',70'], 200 зрители
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    1:2 (1:1) 
  [1:0 Александър Дамянов 17', 1:1 Евгени Систов 45', 1:2 Любомир Борисов 77']
  [чк: Илиян Трифонов (Т) 55'], _ зрители
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)               0:0 
  200 зрители
Янтра Габрово (Габрово) - Партизан (Червен бряг)          3:1 (2:0) 
  [1:0 Марио Йовов 19', 2:0 Илиан Илиев 36', 3:0 Пламен Кожухаров 49',
   3:1 Светослав Бърканичков 54'], 100 зрители
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                    6:1 (3:1) 
  [1:0 Йоан Петков 7', 1:1 Десислав Русев 10', 2:1 Траян Димитров 16',
   3:1 Иван Иванов 44', 4:1 Траян Димитров 62', 6:1 Преслав Антонов 72',75'], 100 зрители
Кариана (Ерден) - Ботев (Луковит)                         4:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Ил.Георгиев 12', 2:0 Васил Тачев 26', 3:0 Владимир Каптиев 39',
   4:0 Георги Ц.Иванов 67'], 300 зрители

                           XI кръг

22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Луковит) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Кариана (Ерден)                       - 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                 - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)           - 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Първа атомна (Козлодуй)             - 
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                     - 
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                   - 

                           XII кръг

29 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)                  - 
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)                         - 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)             - 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                 - 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 
Кариана (Ерден) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Ботев (Луковит) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 

                           XIII кръг

5 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Бдин 1923 (Видин)                     - 
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                   - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Кариана (Ерден)                   - 
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                      - 
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
Янтра 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)                 - 
Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй)                 - 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                    - 

                           XIV кръг

12 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)                        - 
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)            - 
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                     - 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)             - 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Кариана (Ерден) - Академик (Свищов)                        - 
Ботев (Луковит) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)                - 

                           XV кръг

19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Мизия 2005 (Кнежа)                - 
Академик (Свищов) - Ботев (Луковит)                        - 
Левски 2007 (Левски) - Кариана (Ерден)                     - 
Янтра 1919 (Габрово) - Вихър (Славяново)                   - 
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                 - 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)                - 
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 

                           XVI кръг

25 февруари 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)            - 
Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново)                       - 
Янтра 1919 (Габрово) - Кариана (Ерден)                     - 
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит)                     - 
Академик (Свищов) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг)            - 

                           XVII кръг

4 март 2018, неделя:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                 - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                  - 
Ботев (Луковит) - Янтра 1919 (Габрово)                     - 
Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен)                         - 
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                  - 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                  - 
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)              - 

                           XVIII кръг

11 март 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                        - 
Павликени (Павликени) - Кариана (Ерден)                    - 
Спартак (Плевен) - Ботев (Луковит)                         - 
Янтра 1919 (Габрово) - Мизия 2005 (Кнежа)                  - 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)              - 
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 

                           XIX кръг

18 март 2018, неделя:
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски)              - 
Партизан (Червен бряг) - Янтра 1919 (Габрово)              - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Плевен)                      - 
Ботев (Луковит) - Павликени (Павликени)                    - 
Кариана (Ерден) - Трявна (Трявна)                          - 
Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)              - 

                           XX кръг

25 март 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                    - 
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                  - 
Трявна (Трявна) - Ботев (Луковит)                          - 
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                 - 
Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг)                  - 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)              - 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                   - 

                           XXI кръг

1 април 2018, неделя:
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                   - 
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                  - 
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)             - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                       - 
Ботев (Луковит) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)                - 

                           XXII кръг

8 април 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)                      - 
Янтра Габрово (Габрово) - Кариана (Ерден)                  - 
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Луковит)                      - 
Първа атомна (Козлодуй) - Мизия 2005 (Кнежа)               - 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)             - 
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)                       - 
Янтра 1919 (Габрово) - Левски 2007 (Левски)                - 

                           XXIII кръг

15 април 2018, неделя:
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен)                    - 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                   - 
Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Севлиево (Севлиево)                   - 
Ботев (Луковит) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Кариана (Ерден) - Вихър (Славяново)                        - 

                           XXIV кръг

22 април 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                        - 
Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит)                        - 
Янтра Габрово (Габрово) - Мизия 2005 (Кнежа)               - 
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)               - 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш)           - 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                        - 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)               - 
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                    - 

                           XXV кръг

29 април 2018, неделя:
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                       - 
Янтра 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)               - 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                     - 
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)               - 
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)           - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                     - 
Ботев (Луковит) - Кариана (Ерден)                          - 

                           XXVI кръг

6 май 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Луковит)                        - 
Кариана (Ерден) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)           - 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                    - 
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)             - 
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)                     - 
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                   - 

                           XXVII кръг

13 май 2018, неделя:
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)                  - 
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)                         - 
Янтра 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)             - 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                 - 
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново)                 - 
Партизан (Червен бряг) - Кариана (Ерден)                   - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Луковит)                       - 

                           XXVIII кръг

20 май 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Кариана (Ерден) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   - 
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)                      - 
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)             - 
Севлиево (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                 - 
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)                 - 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                    - 

                           XXIX кръг

27 май 2018, неделя:
Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)            - 
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)                     - 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                   - 
Академик (Свищов) - Кариана (Ерден)                        - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев (Луковит)                   - 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)                - 

                           XXX кръг

3 юни 2018, неделя:
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Янтра (Полски Тръмбеш)                - 
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов)                        - 
Кариана (Ерден) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Вихър (Славяново) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                 - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 
Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                  - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кариана (Ерден) XXX 5:1 3:0 -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 5:0 -:- -:- 4:0 -:- 5:1 2. Бдин 1923 (Видин) -:- XXX -:- -:- 2:1 1:0 -:- -:- -:- 4:0 -:- 3:1 -:- -:- -:- 6:0 3. Първа атомна (Козлодуй) -:- 0:1 XXX 3:0 -:- -:- 2:1 -:- 2:1 0:0 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 4. Вихър (Славяново) 1:1 2:0 -:- XXX -:- 1:2 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- 6:1 -:- 5. Левски 2007 (Левски) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 0:2 -:- -:- 2:1 2:0 6. Спартак (Плевен) 1:3 -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 6:0 -:- 7. Севлиево (Севлиево) 0:0 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- -:- 3:0 3:1 -:- 5:0 -:- 8. Янтра Габрово (Габрово) -:- 1:2 0:1 2:1 -:- -:- -:- XXX 3:1 -:- 7:0 -:- -:- 2:1 -:- -:- 9. Партизан (Червен бряг) -:- -:- -:- -:- 3:1 1:1 1:1 -:- XXX -:- -:- 2:1 1:0 -:- -:- -:- 10. Академик (Свищов) -:- -:- -:- -:- 3:4 1:1 -:- -:- 2:1 XXX -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- 11. Павликени (Павликени) -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- 0:3 1:0 XXX -:- -:- 2:0 -:- 3:1 12. Янтра (Полски Тръмбеш) -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 3:0 XXX -:- -:- -:- 3:0 13. Трявна (Трявна) 0:0 -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 1:0 XXX -:- 4:0 -:- 14. Ботев (Луковит) -:- -:- -:- 1:5 2:1 1:5 4:0 -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- 15. Мизия 2005 (Кнежа) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- 5:2 -:- 1:1 1:4 -:- -:- -:- XXX 0:0 16. Янтра 1919 (Габрово) -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- 1:0 0:5 -:- -:- -:- 1:1 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре