Северозападна Трета лига 2020/21

« Северозападна Трета лига 2020/21

| Регламент | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч / XIX кръг:
Ботев II (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                       - 
Дреновец (Дреновец) - Партизан (Червен бряг)               - 
на неутрален терен: *
Пещера (Галата) - Павликени (Павликени)                    - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Пещера.
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2020 (Лом)                 - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                 - 
Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)            - 
Етър ВТ II (Велико Търново) - Трявна (Трявна)              - 
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                     - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски 2020 (Лом) 18 13 5 0 39:6 44 [+][*] ------------------------------------------------------------------- 2. Севлиево (Севлиево) 18 11 4 3 36:14 37 3. Ботев II (Враца) 18 11 3 4 40:18 36 [+] 4. Партизан (Червен бряг) 18 11 2 5 33:21 35 5. Вихър (Славяново) 18 10 4 4 35:16 34 6. Янтра (Полски Тръмбеш) 18 10 3 5 30:19 33 [+] 7. Спартак (Плевен) 18 10 2 6 40:19 32 [-] 8. Павликени (Павликени) 18 8 5 5 21:13 29 9. Локомотив 1927 (Дряново) 18 9 0 9 39:41 27 10. ОФК Локомотив (Мездра) 18 7 3 8 24:21 24 11. Левски 2007 (Левски) 18 6 5 7 25:21 23 [+] 12. Академик (Свищов) 18 6 1 11 22:33 19 [1 0 0 2:0 3] 13. Дреновец (Дреновец) 18 5 4 9 28:42 19 [0 0 1 0:2 0] 14. Първа атомна (Козлодуй) 18 5 3 10 23:29 18 [1 0 0 3:0 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 15. Етър ВТ II (Велико Търново) 18 5 3 10 19:33 18 [+] [0 0 1 0:3 0] 16. Пещера (Галата) 18 4 3 11 30:49 15 [+] 17. Бдин 1923 (Видин) 18 2 2 14 13:70 8 [1 0 0 1:0 3] ------------------------------------------------------------------- 18. Трявна (Трявна) 18 2 2 14 11:43 8 [0 0 1 0:1 0]
Бележки - Ювентус 95 (Малчика), 14-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - На 28 юли 2020 г. Ком (Берковица), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Етър ВТ II (Велико Търново) играе домакинските си мачове на ст."Трифон Иванов" във Велико Търново. - През април 2019 г. Министерство на младежта и спорта създава регистър за спортните федерации и спортни клубове, развиващи дейност под тяхната егида. Вписването в този регистър е задължително условие за право на участие на всеки един клуб в официални състезания, организирани от съответната спортна федерация. За футболните клубове членове на БФС това изискване влиза в сила с началото на сезон 2020/21 г., а вписването им в регистъра започва през януари 2020 г. Към началото на сезона в групата следните участващи в нея клубове не са вписани в регистъра: - Левски 2020 (Лом) - регистриран на 20 август 2020 г. I кръг 9 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин) 10:0 (3:0) [1:0 Ивайло Ем.Иванов 18', 2:0 Айвън Ангелов 23', 3:0 Ивайло Раденцов 42'-д, 4:0 Стивън Славков 53', 6:0 Айвън Ангелов 59',69'; 8:0 Александър Младенов 74',78'; 10:0 Андриян Димитров 79',84'] Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна) 3:0 (2:0) [1:0 Тихомир Кънев 40', 2:0 Алекс Георгиев 43', 3:0 Тихомир Кънев 90'+2'] Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски) отложен * * - отложен заради играч на домакините с положителна COVID-19 проба. Локомотив 1927 (Дряново) - Първа атомна (Козлодуй) 2:1 (1:1) [0:1 Георги Горанов 10', 1:1 Явор Генчев 34', 2:1 Емил Копаранов 90'+1'-д] [чк: Николай Ганчев (Па) 32', Антонио Йорданов (Па) 90'+2'] Вихър (Славяново) - Академик (Свищов) 4:1 (2:0) [1:0 Йоан Петков 8', 3:0 Иван Ад.Иванов 30',73'; 3:1 Преслав Петков 85'-д, 4:1 Йоан Петков 87'] Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2020 (Лом) 0:0 [чк: Раиф Мурадов (Л) 65', Тони Маречков (Я) 80'] ОФК Локомотив (Мездра) - Павликени (Павликени) 0:1 (0:0) [0:1 Стефан Гинчев 86'] Пещера (Галата) - Партизан (Червен бряг) 0:1 (0:0) [0:1 Кристиян Тафраджийски 55'] Дреновец (Дреновец) - Ботев II (Враца) 0:3 (0:0) [0:1 Виктор Василев 51', 0:2 Любослав Петров 55', 0:3 Виктор Василев 63'] 16 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски) 0:0 II кръг 16 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Ботев II (Враца) 0:4 (0:3) Партизан (Червен бряг) - Дреновец (Дреновец) 1:3 Павликени (Павликени) - Пещера (Галата) 2:0 (1:0) Левски 2020 (Лом) - ОФК Локомотив (Мездра) отложен * * - отложен заради довършителен ремонт на стадиона в Лом. Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0 Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново) 0:1 (0:0) Левски 2007 (Левски) - Локомотив 1927 (Дряново) 1:3 Трявна (Трявна) - Етър ВТ II (Велико Търново) отложен * * - отложен заради играч на домакините с положителна COVID-19 проба. Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево) 0:1 (0:0) Video 9 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Трявна (Трявна) - Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1 (0:1) 4 ноември 2020 г., сряда, 14:30 ч: Левски 2020 (Лом) - ОФК Локомотив (Мездра) 2:0 (1:0) III кръг 22 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Пещера (Галата) - Левски 2020 (Лом) 1:1 (0:0) 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин) 3:0 Етър ВТ II (Велико Търново) - Спартак (Плевен) 3:2 Локомотив 1927 (Дряново) - Трявна (Трявна) 4:0 Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски) 4:0 Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй) 1:1 ОФК Локомотив (Мездра) - Академик (Свищов) 2:1 Дреновец (Дреновец) - Павликени (Павликени) 1:1 Ботев II (Враца) - Партизан (Червен бряг) 4:1 IV кръг 30 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг) 0:2 Павликени (Павликени) - Ботев II (Враца) 1:2 (1:0) Левски 2020 (Лом) - Дреновец (Дреновец) 5:0 (2:0) Академик (Свищов) - Пещера (Галата) 4:2 Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра) 2:0 (2:0) Левски 2007 (Левски) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0 Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново) 1:4 (0:2) Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново) 3:0 (2:0) Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0 (1:0) V кръг 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Етър ВТ II (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин) 1:0 (0:0) Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево) 0:2 (0:0) Video Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен) 1:0 (1:0) Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна) 1:0 (0:0) ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2007 (Левски) 1:1 (1:0) Video Пещера (Галата) - Първа атомна (Козлодуй) 3:2 (1:1) Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов) отложен * * - отложен заради играчи на гостите с положителна COVID-19 проба. Ботев II (Враца) - Левски 2020 (Лом) 1:1 (0:1) Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени) 2:2 (0:0) 28 октомври 2020 г., сряда, 14:30 ч: Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов) 0:2 (0:0) II кръг - отложен мач 9 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Трявна (Трявна) - Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1 (0:1) VI кръг 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени) 0:2 (0:1) Левски 2020 (Лом) - Партизан (Червен бряг) 4:0 (2:0) Академик (Свищов) - Ботев II (Враца) 0:3 (0:1) Първа атомна (Козлодуй) - Дреновец (Дреновец) 2:4 (1:1) Левски 2007 (Левски) - Пещера (Галата) 6:0 (4:0) Трявна (Трявна) - ОФК Локомотив (Мездра) 0:0 Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш) 3:2 (1:0) Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново) 3:0 (0:0) Етър ВТ II (Велико Търново) - Локомотив 1927 (Дряново) 3:2 (1:1) I кръг - отложен мач 16 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски) 0:0 VII кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Славяново) - Етър ВТ II (Велико Търново) 2:0 20 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин) отложен Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево) 2:1 (0:1) ОФК Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен) 1:2 (0:1) Пещера (Галата) - Трявна (Трявна) отложен Дреновец (Дреновец) - Левски 2007 (Левски) 2:2 (1:1) Ботев II (Враца) - Първа атомна (Козлодуй) 2:1 (0:0) Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов) 3:1 Павликени (Павликени) - Левски 2020 (Лом) 0:2 (0:1) 30 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин) 10:3 (5:1) 7 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч: Пещера (Галата) - Трявна (Трявна) 3:1 (2:1) VIII кръг 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Левски 2020 (Лом) 0:4 (0:2) Академик (Свищов) - Павликени (Павликени) 0:1 Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг) 0:1 Левски 2007 (Левски) - Ботев II (Враца) 1:1 (0:1) Трявна (Трявна) - Дреновец (Дреновец) 2:1 (2:0) Спартак (Плевен) - Пещера (Галата) 4:2 (4:0) Севлиево (Севлиево) - ОФК Локомотив (Мездра) 2:1 (1:0) Етър ВТ II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2 (0:0) Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново) 2:0 VII кръг - отложен мач 30 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин) 10:3 (5:1) IX кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: ОФК Локомотив (Мездра) - Етър ВТ II (Велико Търново) 1:0 (1:0) 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин) 6:0 (2:0) Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив 1927 (Дряново) 3:1 Пещера (Галата) - Севлиево (Севлиево) 2:2 (0:0) Дреновец (Дреновец) - Спартак (Плевен) 1:3 (0:1) Ботев II (Враца) - Трявна (Трявна) 4:1 (0:0) Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски) 3:0 Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй) 1:0 Левски 2020 (Лом) - Академик (Свищов) 4:0 VII кръг - отложен мач 7 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч: Пещера (Галата) - Трявна (Трявна) 3:1 (2:1) X кръг 11 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов) 1:0 (0:0) Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2020 (Лом) 0:1 (0:1) Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени) 1:0 (0:0) Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг) 0:2 (0:0) Спартак (Плевен) - Ботев II (Враца) 1:0 (0:0) Video Севлиево (Севлиево) - Дреновец (Дреновец) 5:0 Етър ВТ II (Велико Търново) - Пещера (Галата) 6:2 (3:0) Локомотив 1927 (Дряново) - ОФК Локомотив (Мездра) 0:4 (0:1) Вихър (Славяново) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:0 (0:0) XI кръг 14 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч: Ботев II (Враца) - Севлиево (Севлиево) 0:0 Video 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин) 7:2 (2:0) ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново) 3:1 (1:0) Video Пещера (Галата) - Локомотив 1927 (Дряново) 4:1 (0:0) * * - Пещера е наказан с лишаване от домакинство за 6 мача заради нанесен удар в района на стадиона на длъжностно лице (съдия или делегат). Дреновец (Дреновец) - Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0 (0:0) Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен) 0:1 (0:0) Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна) 3:1 (0:0) Левски 2020 (Лом) - Левски 2007 (Левски) 2:0 (0:0) Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй) 0:2 (0:2) XII кръг 24 октомври 2020 г., събота, 15:30 ч: Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов) 0:1 25 октомври 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй) 2:2 (1:0) Трявна (Трявна) - Левски 2020 (Лом) 0:3 (0:2) Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени) 0:0 Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг) 2:2 Етър ВТ II (Велико Търново) - Ботев II (Враца) 0:1 (0:0) Локомотив 1927 (Дряново) - Дреновец (Дреновец) 4:2 Вихър (Славяново) - Пещера (Галата) 4:1 Янтра (Полски Тръмбеш) - ОФК Локомотив (Мездра) 2:1 (1:0) V кръг - отложен мач 28 октомври 2020 г., сряда, 14:30 ч: Дреновец (Дреновец) - Академик (Свищов) 0:2 (0:0) XIII кръг 1 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин) 6:1 (3:0) в Левски: * Пещера (Галата) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2 (0:2) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пещера. Дреновец (Дреновец) - Вихър (Славяново) 0:0 Ботев II (Враца) - Локомотив 1927 (Дряново) 6:3 (4:2) Партизан (Червен бряг) - Етър ВТ II (Велико Търново) 5:1 (4:0) Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево) 0:2 (0:0) Левски 2020 (Лом) - Спартак (Плевен) 2:1 (1:0) Академик (Свищов) - Трявна (Трявна) 4:1 (1:1) Video Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски) 1:0 (1:0) II кръг - отложен мач 4 ноември 2020 г., сряда, 14:30 ч: Левски 2020 (Лом) - ОФК Локомотив (Мездра) 2:0 (1:0) XIV кръг 7 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: Етър ВТ II (Велико Търново) - Павликени (Павликени) 0:2 (0:0) 8 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски) 0:3 (0:0) Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй) 1:2 (0:0) Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) 3:1 (2:0) Севлиево (Севлиево) - Левски 2020 (Лом) отложен * * - отложен заради играчи на гостите с положителни проби за COVID-19. Локомотив 1927 (Дряново) - Партизан (Червен бряг) 2:1 (0:0) Вихър (Славяново) - Ботев II (Враца) отложен * * - отложен заради играчи на гостите с положителни проби за COVID-19. Янтра (Полски Тръмбеш) - Дреновец (Дреновец) 4:0 (0:0) ОФК Локомотив (Мездра) - Пещера (Галата) 3:1 (2:0) Video 2 декември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Севлиево (Севлиево) - Левски 2020 (Лом) 0:2 (0:1) Video 14 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Славяново) - Ботев II (Враца) 3:0 (2:0) [1:0 Светослав Кръстев 17'-д, 2:0 Ивайло Ем.Иванов 29', 3:0 Йоан Петков 62'-д], при закрити врати XV кръг 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Ботев II (Враца) - Янтра (Полски Тръмбеш) 1:2 (1:1) 15 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: в Тетевен: * Пещера (Галата) - Бдин 1923 (Видин) 5:1 (4:0) * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пещера. Дреновец (Дреновец) - ОФК Локомотив (Мездра) 4:0 (0:0) Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново) 2:0 (1:0) Павликени (Павликени) - Локомотив 1927 (Дряново) 4:0 (2:0) Левски 2020 (Лом) - Етър ВТ II (Велико Търново) отложен * * - отложен заради играчи на домакините с положителни проби за COVID-19. Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево) 2:1 (1:1) Video Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен) 0:4 (0:2) Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна) 4:0 (1:0) 6 декември 2020 г., неделя, 14:00 ч: в Чипровци: * Левски 2020 (Лом) - Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1 (1:1) * - в Чипровци заради ремонт на стадиона в Лом. XVI кръг 21 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч: ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев II (Враца) 1:0 (1:0) 22 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна) 1:0 (1:0) Спартак (Плевен) - Левски 2007 (Левски) 1:2 (1:1) Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй) 3:3 (0:2) Етър ВТ II (Велико Търново) - Академик (Свищов) 3:0 (2:0) Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2020 (Лом) 1:3 (0:1) Video Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени) 1:1 Янтра (Полски Тръмбеш) - Партизан (Червен бряг) 0:2 (0:2) в Тетевен: * Пещера (Галата) - Дреновец (Дреновец) 2:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пещера. XVII кръг 27 ноември 2020 г., петък, 18:30 ч: Ботев II (Враца) - Пещера (Галата) 3:1 (1:0) 29 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Дреновец (Дреновец) - Бдин 1923 (Видин) 4:1 (1:0) Партизан (Червен бряг) - ОФК Локомотив (Мездра) 1:0 (1:0) Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш) 0:1 * * - Павликени е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради нарушение на реда в района на стадиона. в Чипровци: * Левски 2020 (Лом) - Вихър (Славяново) 0:0 * - в Чипровци заради ремонт на стадиона в Лом. Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново) 0:1 (0:0) Video Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ II (Велико Търново) 3:0 Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево) 0:2 Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен) 2:1 XIV кръг - отложен мач 2 декември 2020 г., сряда, 14:00 ч: Севлиево (Севлиево) - Левски 2020 (Лом) 0:2 (0:1) Video XV кръг - отложен мач 6 декември 2020 г., неделя, 14:00 ч: в Чипровци: * Левски 2020 (Лом) - Етър ВТ II (Велико Търново) 1:1 (1:1) * - в Чипровци заради ремонт на стадиона в Лом. XIV кръг - отложен мач 14 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Славяново) - Ботев II (Враца) 3:0 (2:0) [1:0 Светослав Кръстев 17'-д, 2:0 Ивайло Ем.Иванов 29', 3:0 Йоан Петков 62'-д], при закрити врати XVIII кръг 20 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч: Левски 2007 (Левски) - Етър ВТ II (Велико Търново) 4:0 (1:0) [3:0 Евгени Систов 19',55',67'-д; 4:0 Венцислав Миленов 73'], при закрити врати 21 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен) 1:1 (0:1) [0:1 Павел Петков 17', 1:1 Денис Георгиев 82'], при закрити врати Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево) 0:2 (0:0) [0:1 Атанас Юл.Георгиев 62', 0:2 Галин Стоянов 66'], при закрити врати Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив 1927 (Дряново) 1:3 (0:0) [0:1 Христо Цонев 62', 0:2 Момчил Савов 64', 0:3 Константин Йорданов 70', 1:3 Пламен Венелинов 86'], при закрити врати Академик (Свищов) - Вихър (Славяново) 2:2 (0:1) Video [0:1 Ивайло Ем.Иванов 12', 1:1 Михаил Ганев 56', 2:1 Мартин Колев 77', 2:2 Йоан Петков 88'], при закрити врати Левски 2020 (Лом) - Янтра (Полски Тръмбеш) 2:1 (2:0) Video [1:0 Раиф Мурадов 9', 2:0 Петко К.Петков 24', 2:1 Ростислав Данчев 90'+3'] [чк: Диян Вълков (вр) (Л) 74'], при закрити врати в Левски: * Павликени (Павликени) - ОФК Локомотив (Мездра) 0:0 при закрити врати * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Павликени. Партизан (Червен бряг) - Пещера (Галата) 4:1 (3:0) [1:0 Христо Димов 20', 2:0 Петьо Петров 38', 3:0 Делян Димитров 41', 3:1 Альоша Илиев 75', 4:1 Христо Димов 79'], при закрити врати във Враца, ст."Христо Ботев" - помощен терен: Ботев II (Враца) - Дреновец (Дреновец) 5:1 (3:0) [3:0 Виктор Василев 6',19',32'; 3:1 Александър Веселинов 49', 4:1 Виктор Василев 68', 5:1 Мирослав Маринов 79'] [чк: Людмил Р.Иванов (Д) 64'], при закрити врати XIX кръг 28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч: Ботев II (Враца) - Бдин 1923 (Видин) - Дреновец (Дреновец) - Партизан (Червен бряг) - на неутрален терен: * Пещера (Галата) - Павликени (Павликени) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пещера. ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2020 (Лом) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов) - Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен) - XX кръг 7 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов) - ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2020 (Лом) - Пещера (Галата) - Павликени (Павликени) - Дреновец (Дреновец) - Партизан (Червен бряг) - Ботев II (Враца) - XXI кръг 14 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин) - Ботев II (Враца) - Павликени (Павликени) - Дреновец (Дреновец) - Левски 2020 (Лом) - на неутрален терен: * Пещера (Галата) - Академик (Свищов) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пещера. ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна) - Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак (Плевен) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) - XXII кръг 21 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 2007 (Левски) - ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй) - Пещера (Галата) - Академик (Свищов) - Дреновец (Дреновец) - Левски 2020 (Лом) - Ботев II (Враца) - Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг) - XXIII кръг 28 март 2021 г., неделя, 14:30 ч: Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг) - Левски 2020 (Лом) - Ботев II (Враца) - Академик (Свищов) - Дреновец (Дреновец) - Първа атомна (Козлодуй) - на неутрален терен: * Пещера (Галата) - Левски 2007 (Левски) - * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пещера. ОФК Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен) - Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ II (Велико Търново) - XXIV кръг 31 март 2021 г., сряда, 16:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 1927 (Дряново) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен) - ОФК Локомотив (Мездра) - Трявна (Трявна) - Пещера (Галата) - Левски 2007 (Левски) - Дреновец (Дреновец) - Първа атомна (Козлодуй) - Ботев II (Враца) - Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг) - Левски 2020 (Лом) - Павликени (Павликени) - XXV кръг 7 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Левски 2020 (Лом) - Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени) - Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй) - Ботев II (Враца) - Левски 2007 (Левски) - Дреновец (Дреновец) - Трявна (Трявна) - Пещера (Галата) - Спартак (Плевен) - ОФК Локомотив (Мездра) - Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново) - XXVI кръг 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново) - Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ II (Велико Търново) - ОФК Локомотив (Мездра) - Севлиево (Севлиево) - Пещера (Галата) - Спартак (Плевен) - Дреновец (Дреновец) - Трявна (Трявна) - Ботев II (Враца) - Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени) - Академик (Свищов) - Левски 2020 (Лом) - XXVII кръг 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин) - Левски 2020 (Лом) - Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна) - Ботев II (Враца) - Спартак (Плевен) - Дреновец (Дреновец) - Севлиево (Севлиево) - Пещера (Галата) - Етър ВТ II (Велико Търново) - ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново) - XXVIII кръг 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Славяново) - ОФК Локомотив (Мездра) - Локомотив 1927 (Дряново) - Пещера (Галата) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Дреновец (Дреновец) - Севлиево (Севлиево) - Ботев II (Враца) - Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски) - Левски 2020 (Лом) - Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов) - XXIX кръг 30 април 2021 г., петък, 17:00 ч: Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски) - Левски 2020 (Лом) - Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен) - Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево) - Ботев II (Враца) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Дреновец (Дреновец) - Локомотив 1927 (Дряново) - Пещера (Галата) - Вихър (Славяново) - ОФК Локомотив (Мездра) - Янтра (Полски Тръмбеш) - XXX кръг 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - ОФК Локомотив (Мездра) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Пещера (Галата) - Вихър (Славяново) - Дреновец (Дреновец) - Локомотив 1927 (Дряново) - Ботев II (Враца) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен) - Левски 2020 (Лом) - Трявна (Трявна) - Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски) - Първа атомна (Козлодуй) - XXXI кръг 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна) - Академик (Свищов) - Спартак (Плевен) - Левски 2020 (Лом) - Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново) - Ботев II (Враца) - Вихър (Славяново) - Дреновец (Дреновец) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Пещера (Галата) - ОФК Локомотив (Мездра) - XXXII кръг 19 май 2021 г., сряда, 18:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Пещера (Галата) - ОФК Локомотив (Мездра) - Дреновец (Дреновец) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев II (Враца) - Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг) - Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2020 (Лом) - Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов) - Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски) - XXXIII кръг 23 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2020 (Лом) - Локомотив 1927 (Дряново) - Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Ботев II (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра) - Дреновец (Дреновец) - Пещера (Галата) - XXXIV кръг 30 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Бдин 1923 (Видин) - Дреновец (Дреновец) - Пещера (Галата) - Ботев II (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра) - Партизан (Червен бряг) - Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново) - Левски 2020 (Лом) - Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов) - Етър ВТ II (Велико Търново) - Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски) - Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 2020 (Лом) XXX -:- -:- 4:0 0:0 2:1 2:1 -:- -:- 2:0 2:0 4:0 5:0 -:- 1:1 -:- -:- -:- 2. Севлиево (Севлиево) 0:2 XXX -:- 2:2 3:0 -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 5:0 3:3 2:0 -:- 3:0 3:0 3. Ботев II (Враца) 1:1 0:0 XXX 4:1 -:- 1:2 -:- -:- 6:3 -:- -:- -:- 5:1 2:1 -:- 3:1 -:- 4:1 4. Партизан (Червен бряг) -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- 0:1 2:2 -:- 1:0 3:0 3:1 1:3 -:- 5:1 4:1 -:- -:- 5. Вихър (Славяново) -:- -:- 3:0 -:- XXX 2:0 1:0 1:1 -:- -:- 4:0 4:1 -:- -:- 2:0 4:1 6:0 -:- 6. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0 2:1 -:- 0:2 -:- XXX -:- -:- 3:1 2:1 -:- -:- 4:0 1:1 -:- -:- 7:2 1:0 7. Спартак (Плевен) -:- 0:1 1:0 -:- -:- 3:2 XXX 0:0 3:0 -:- 1:2 3:1 -:- -:- -:- 4:2 10:0 -:- 8. Павликени (Павликени) 0:2 0:2 1:2 -:- -:- 0:1 -:- XXX 4:0 0:0 -:- -:- -:- 1:0 -:- 2:0 -:- 3:1 9. Локомотив 1927 (Дряново) 1:3 0:2 -:- 2:1 2:0 -:- -:- -:- XXX 0:4 -:- -:- 4:2 2:1 -:- -:- 10:3 4:0 10. ОФК Локомотив (Мездра) -:- -:- 1:0 -:- 3:1 -:- 1:2 0:1 -:- XXX 1:1 2:1 -:- -:- 1:0 3:1 6:1 -:- 11. Левски 2007 (Левски) -:- 0:2 1:1 -:- -:- 0:0 -:- 1:0 1:3 -:- XXX 0:1 -:- -:- 4:0 6:0 -:- 4:0 12. Академик (Свищов) -:- 2:1 0:3 -:- 2:2 3:0 -:- 0:1 0:1 -:- -:- XXX -:- 0:2 -:- 4:2 -:- 4:1 13. Дреновец (Дреновец) -:- -:- 0:3 -:- 0:0 -:- 1:3 1:1 -:- 4:0 2:2 0:2 XXX -:- 3:0 -:- 4:1 -:- 14. Първа атомна (Козлодуй) 0:1 -:- -:- 0:1 0:1 -:- 0:4 -:- 1:3 2:0 1:0 -:- 2:4 XXX 3:0 -:- -:- -:- 15. Етър ВТ II (Велико Търново) -:- -:- 0:1 -:- -:- 0:2 3:2 0:2 3:2 -:- 0:0 3:0 -:- -:- XXX 6:2 1:0 -:- 16. Пещера (Галата) 1:1 2:2 -:- 0:1 -:- 0:2 -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- 2:2 3:2 -:- XXX 5:1 3:1 17. Бдин 1923 (Видин) 0:4 -:- 0:4 0:2 -:- -:- 1:1 0:2 -:- -:- 0:3 1:0 -:- 2:2 -:- -:- XXX 1:0 18. Трявна (Трявна) 0:3 0:2 -:- 0:2 1:4 -:- 2:1 -:- -:- 0:0 -:- -:- 2:1 1:2 1:1 -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре