ОГ Кюстендил 2019/20

« ОГ Кюстендил 2019/20


Подгрупа "Осогово"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Велбъжд (Кюстендил) 11 11 0 0 49:5 33 [-] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Спортист (Слокощица) 11 8 1 2 30:12 25 3. Армейци (Кюстендил) 11 8 0 3 32:17 24 4. Струма (Нови чифлик) 11 7 0 4 25:15 21 [1 0 0 2:1 3] 5. Ботев (Лозно) 11 7 0 4 30:12 21 [0 0 1 1:2 0] 6. Руен (Богослов) 11 6 1 4 31:20 19 7. Струмска слава 1956 (Търновлаг) 11 5 0 6 29:26 15 8. Ябълково (Ябълково) 11 4 0 7 16:33 12 9. Копие (Копиловци) 11 3 0 8 15:34 9 [1 0 0 3:2 3] 10. Кюстендил II (Кюстендил) 11 3 0 8 13:30 9 [+] [0 0 1 2:3 0] 11. Осогово (Багренци) 11 2 0 9 11:34 6 12. Елешница (Ваксево) 11 1 0 10 16:59 3
Бележки - Велбъжд (Кюстендил), 18-и в Югозападна Трета лига през изминалия сезон; изпада в ОГ Кюстендил. - Кюстендил (Кюстендил), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна Трета лига. - Кюстендил II (Кюстендил) се влкючва в ОГ Кюстендил. - В седмицата преди началото на първенството Славия (Граница), 11-ти през изминалия сезон; се отказва от участие по организационни причини. Изтеглен е нов жребий за програма с 12 отбора. Първоначалният жребий е: 1.Армейци (Кюстендил) - 14.почива 2.Струма (Нови чифлик) - 13.Кюстендил II (Кюстендил) 3.Руен (Богослов) - 12.Славия (Граница) 4.Ябълково (Ябълково) - 11.Струмска слава 1956 (Търновлаг) 5.Спортист (Слокощица) - 10.Копие (Копиловци) 6.Велбъжд (Кюстендил) - 9.Осогово (Багренци) 7.Елешница (Ваксево) - 8.Ботев (Лозно) I кръг 25 август 2019 г., неделя, 10:00 ч: Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци) 4:2 Ябълково (Ябълково) - Кюстендил II (Кюстендил) 2:4 25 август 2019 г., неделя, 18:00 ч: Ботев (Лозно) - Копие (Копиловци) 5:0 Велбъжд (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) 4:1 Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево) 9:3 Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Армейци (Кюстендил) 5:4 II кръг 31 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Спортист (Слокощица) - Ябълково (Ябълково) 5:0 1 септември 2019 г., неделя, 10:00 ч: Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил) 1:4 Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) 1:7 Кюстендил II (Кюстендил) - Руен (Богослов) 0:3 сл. 1 септември 2019 г., неделя, 18:00 ч: Осогово (Багренци) - Велбъжд (Кюстендил) 0:5 Ботев (Лозно) - Струма (Нови чифлик) 1:2 III кръг 8 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци) 2:0 Армейци (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) 6:1 8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Ботев (Лозно) 5:2 Ябълково (Ябълково) - Осогово (Багренци) 3:1 Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица) 2:2 Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил II (Кюстендил) 3:0 IV кръг 15 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Кюстендил II (Кюстендил) - Армейци (Кюстендил) 1:2 Осогово (Багренци) - Руен (Богослов) 0:2 Ботев (Лозно) - Ябълково (Ябълково) 5:0 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево) 3:2 Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) 2:1 Струма (Нови чифлик) - Велбъжд (Кюстендил) 0:1 V кръг 22 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Руен (Богослов) - Ботев (Лозно) 0:1 Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци) 4:1 Армейци (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) 2:1 22 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Велбъжд (Кюстендил) - Копие (Копиловци) 4:0 Ябълково (Ябълково) - Струма (Нови чифлик) 0:3 Елешница (Ваксево) - Кюстендил II (Кюстендил) 1:2 VI кръг 29 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Копие (Копиловци) - Кюстендил II (Кюстендил) 3:2 Осогово (Багренци) - Армейци (Кюстендил) 1:4 Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов) 4:0 29 септември 2019 г., неделя, 16:00 ч: Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево) 4:0 Ботев (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) 3:1 Велбъжд (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково) 6:0 VII кръг 6 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ябълково (Ябълково) - Копие (Копиловци) 4:1 Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик) 4:0 сл. * * - прекратен по вина на гостите. Струма е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач. Армейци (Кюстендил) - Ботев (Лозно) 0:1 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Руен (Богослов) - Велбъжд (Кюстендил) 0:3 Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци) 5:1 Кюстендил II (Кюстендил) - Спортист (Слокощица) 0:5 VIII кръг 13 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица) 1:4 Осогово (Багренци) - Кюстендил II (Кюстендил) 0:2 Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) 3:0 13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Ботев (Лозно) - Елешница (Ваксево) 7:1 на неутрален терен: * Струма (Нови чифлик) - Армейци (Кюстендил) 0:2 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Струма. Ябълково (Ябълково) - Руен (Богослов) 1:5 IX кръг 20 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ябълково (Ябълково) 0:3 Армейци (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил) 1:3 Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик) 2:5 20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Руен (Богослов) - Копие (Копиловци) 3:0 Кюстендил II (Кюстендил) - Ботев (Лозно) 0:4 Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци) 3:1 X кръг 2 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци) 1:2 3 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Ботев (Лозно) - Спортист (Слокощица) 0:1 Велбъжд (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) 12:0 Ябълково (Ябълково) - Армейци (Кюстендил) 0:3 3 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Струма (Нови чифлик) - Кюстендил II (Кюстендил) 4:1 Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) 4:2 XI кръг 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Армейци (Кюстендил) - Руен (Богослов) 4:3 Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик) 2:1 Осогово (Багренци) - Ботев (Лозно) 2:1 10 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци) 2:5 Елешница (Ваксево) - Ябълково (Ябълково) 0:3 Кюстендил II (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил) 1:3 XII кръг пролет 2020: Копие (Копиловци) - Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица) - Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил II (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - XIII кръг Армейци (Кюстендил) - Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов) - Кюстендил II (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица) - Велбъжд (Кюстендил) - Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно) - XIV кръг Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик) - Ботев (Лозно) - Велбъжд (Кюстендил) - Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково) - Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов) - Кюстендил II (Кюстендил) - Стр.слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево) - Армейци (Кюстендил) - XV кръг Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци) - Армейци (Кюстендил) - Кюстендил II (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов) - Осогово (Багренци) - Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно) - Велбъжд (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - XVI кръг Копие (Копиловци) - Велбъжд (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково) - Ботев (Лозно) - Руен (Богослов) - Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица) - Армейци (Кюстендил) - Кюстендил II (Кюстендил) - Елешница (Ваксево) - XVII кръг Кюстендил II (Кюстендил) - Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица) - Армейци (Кюстендил) - Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно) - Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик) - Ябълково (Ябълково) - Велбъжд (Кюстендил) - XVIII кръг Копие (Копиловци) - Ябълково (Ябълково) - Велбъжд (Кюстендил) - Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Ботев (Лозно) - Армейци (Кюстендил) - Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица) - Кюстендил II (Кюстендил) - XIX кръг Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци) - Кюстендил II (Кюстендил) - Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно) - Армейци (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Велбъжд (Кюстендил) - Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково) - XX кръг Копие (Копиловци) - Руен (Богослов) - Ябълково (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Велбъжд (Кюстендил) - Армейци (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево) - Ботев (Лозно) - Кюстендил II (Кюстендил) - Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица) - XXI кръг Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно) - Кюстендил II (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево) - Велбъжд (Кюстендил) - Армейци (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов) - XXII кръг Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов) - Армейци (Кюстендил) - Ябълково (Ябълково) - Елешница (Ваксево) - Велбъжд (Кюстендил) - Кюстендил II (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица) - Ботев (Лозно) - Осогово (Багренци) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Велбъжд (Кюстендил) XXX 4:1 -:- -:- 5:2 -:- 3:0 6:0 4:0 -:- -:- 12:0 2. Спортист (Слокощица) -:- XXX -:- 2:1 -:- -:- 2:1 5:0 -:- -:- 3:1 4:0 3. Армейци (Кюстендил) 1:3 2:1 XXX -:- 0:1 4:3 -:- -:- -:- -:- -:- 6:1 4. Струма (Нови чифлик) 0:1 -:- 0:2 XXX -:- 4:0 -:- -:- 2:0 4:1 4:2 -:- 5. Ботев (Лозно) -:- 0:1 -:- 1:2 XXX -:- 3:1 5:0 5:0 -:- -:- 7:1 6. Руен (Богослов) 0:3 2:2 -:- -:- 0:1 XXX 4:2 -:- 3:0 -:- -:- 9:3 7. Струмска слава 1956 (Търновлаг) -:- -:- 5:4 4:0* -:- -:- XXX 0:3 2:5 3:0 4:1 -:- 8. Ябълково (Ябълково) -:- -:- 0:3 0:3 -:- 1:5 -:- XXX 4:1 2:4 3:1 -:- 9. Копие (Копиловци) -:- 1:4 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 3:2 1:2 3:2 10. Кюстендил II (Кюстендил) 1:3 0:5 1:2 -:- 0:4 0:3* -:- -:- -:- XXX -:- -:- 11. Осогово (Багренци) 0:5 -:- 1:4 -:- 2:1 0:2 -:- -:- -:- 0:2 XXX -:- 12. Елешница (Ваксево) -:- -:- -:- 2:5 -:- -:- 1:7 0:3 -:- 1:2 5:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Подгрупа "Рила"

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Бобошево) 11 9 2 0 33:8 29 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Левски (Кочериново) 11 7 3 1 35:15 24 3. Ботев 1937 (Крайници) 11 6 2 3 21:10 20 [+] 4. Сокол 2015 (Самораново) 11 5 2 4 22:13 17 5. Германея (Сапарева баня) 11 5 1 5 30:14 16 [-] [1 0 1 7:4 3] 6. Славия 2000 (Яхиново) 10 5 1 4 24:24 16 [1 0 1 6:7 3] 7. Миньор 2019 (Бобов дол) 11 4 4 3 22:16 16 [*] [1 0 1 3:5 3] 8. Мусала (Рила) 11 4 2 5 20:25 14 9. Горица 2019 (Овчарци) 11 4 1 6 15:18 13 [+][*] 10. Рилец 1948 (Ресилово) 11 2 3 6 17:26 9 11. Ботев 2009 (Джерман) 11 2 1 8 10:30 7 12. Ива (Боровец) 10 1 0 9 7:57 3 [+]
Бележки - Германея (Сапарева баня), 17-ти в Югозападна Трета лига през изминалия сезон; изпада в ОГ Кюстендил - "Рила". - ФК Марек 1919 (Дупница), 3-ти през изминалия сезон; се отказва от участие. - Ива (Боровец), Ботев 1937 (Крайници) и Горица (Овчарци) се включват в групата. - На 1 август 2019 г. Горица (Овчарци) е преименуван на Горица 2019. - Миньор 2014 (Бобов дол), 8-ми през изминалия сезон; е преименуван на Миньор 2019. I кръг 31 август 2019 г., събота, 18:00 ч: Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман) 5:2 Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Крайници) 1:2 1 септември 2019 г., неделя, 18:00 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Мусала (Рила) 0:3 Сокол 2015 (Самораново) - Левски (Кочериново) 1:2 Славия 2000 (Яхиново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 4:1 Ива (Боровец) - Рилец 1948 (Ресилово) 0:2 II кръг 7 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Левски (Кочериново) - Германея (Сапарева баня) 1:1 8 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово) 1:1 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ива (Боровец) 9:0 Ботев 1937 (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново) 0:1 Ботев 2009 (Джерман) - Сокол 2015 (Самораново) 0:0 Горица 2019 (Овчарци) - Ботев (Бобошево) 0:3 III кръг 14 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила) 4:0 Германея (Сапарева баня) - Ботев 2009 (Джерман) 2:1 15 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Горица 2019 (Овчарци) 1:2 15 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново) 1:2 Ива (Боровец) - Ботев 1937 (Крайници) 1:6 Рилец 1948 (Ресилово) - Миньор 2019 (Бобов дол) 2:2 IV кръг 21 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Германея (Сапарева баня) 1:0 22 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Рилец 1948 (Ресилово) 4:2 Левски (Кочериново) - Ива (Боровец) 6:1 22 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Мусала (Рила) - Миньор 2019 (Бобов дол) 2:3 Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново) отложен Ботев (Бобошево) - Сокол 2015 (Самораново) 3:0 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново) 1:6 V кръг 28 септември 2019 г., събота, 17:00 ч: Германея (Сапарева баня) - Ботев (Бобошево) 1:2 29 септември 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман) 3:2 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 1937 (Крайници) 0:0 29 септември 2019 г., неделя, 17:00 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Мусала (Рила) 4:0 Славия 2000 (Яхиново) - Горица 2019 (Овчарци) 1:0 Рилец 1948 (Ресилово) - Левски (Кочериново) 0:4 VI кръг 5 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Сокол 2015 (Самораново) - Германея (Сапарева баня) 2:0 6 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Рилец 1948 (Ресилово) 1:0 Горица 2019 (Овчарци) - Ива (Боровец) 5:0 6 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Мусала (Рила) - Ботев 1937 (Крайници) 2:5 Левски (Кочериново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 5:0 Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново) 6:2 VII кръг 12 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Германея (Сапарева баня) - Мусала (Рила) 3:0 Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево) отложен 13 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Рилец 1948 (Ресилово) - Горица 2019 (Овчарци) 4:3 13 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Сокол 2015 (Самораново) 2:2 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев 2009 (Джерман) 5:0 Ботев 1937 (Крайници) - Левски (Кочериново) 0:0 30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево) 0:4 VIII кръг 19 октомври 2019 г., събота, 16:00 ч: Германея (Сапарева баня) - Славия 2000 (Яхиново) 6:2 20 октомври 2019 г., неделя, 10:30 ч: Мусала (Рила) - Левски (Кочериново) 4:4 Ботев 2009 (Джерман) - Ботев 1937 (Крайници) 0:3 20 октомври 2019 г., неделя, 16:00 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Миньор 2019 (Бобов дол) 0:0 Ботев (Бобошево) - Рилец 1948 (Ресилово) 1:1 Сокол 2015 (Самораново) - Ива (Боровец) 7:2 IX кръг 2 ноември 2019 г., събота, 11:00 ч: Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман) 4:1 2 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила) 0:3 Ива (Боровец) - Германея (Сапарева баня) 0:13 Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново) 1:3 Миньор 2019 (Бобов дол) - Ботев (Бобошево) 0:0 3 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Горица 2019 (Овчарци) отложен 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Горица 2019 (Овчарци) 0:1 X кръг 9 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Германея (Сапарева баня) - Рилец 1948 (Ресилово) 2:1 10 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Горица 2019 (Овчарци) - Левски (Кочериново) 3:5 Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец) отложен 10 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман) 2:1 Ботев (Бобошево) - Ботев 1937 (Крайници) 2:0 Сокол 2015 (Самораново) - Миньор 2019 (Бобов дол) 2:0 XI кръг 16 ноември 2019 г., събота, 15:00 ч: Миньор 2019 (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня) 2:1 17 ноември 2019 г., неделя, 11:00 ч: Ива (Боровец) - Мусала (Рила) 0:3 Рилец 1948 (Ресилово) - Славия 2000 (Яхиново) 3:5 17 ноември 2019 г., неделя, 15:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Сокол 2015 (Самораново) 1:0 Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево) отложен Ботев 2009 (Джерман) - Горица 2019 (Овчарци) 1:0 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево) 2:3 IV кръг - отложен мач 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново) 1:6 IX кръг - отложен мач 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 1937 (Крайници) - Горица 2019 (Овчарци) 0:1 XI кръг - отложен мач 24 ноември 2019 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево) 2:3 VII кръг - отложен мач 30 ноември 2019 г., събота, 14:00 ч: Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево) 0:4 XII кръг пролет 2020: Мусала (Рила) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 1937 (Крайници) - Германея (Сапарева баня) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ива (Боровец) - XIII кръг Рилец 1948 (Ресилово) - Мусала (Рила) - Ива (Боровец) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 1937 (Крайници) - Германея (Сапарева баня) - Левски (Кочериново) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево) - Горица 2019 (Овчарци) - XIV кръг Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево) - Горица 2019 (Овчарци) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман) - Германея (Сапарева баня) - Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 1937 (Крайници) - Ива (Боровец) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Рилец 1948 (Ресилово) - XV кръг Миньор 2019 (Бобов дол) - Мусала (Рила) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 1937 (Крайници) - Ива (Боровец) - Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) - Германея (Сапарева баня) - Горица 2019 (Овчарци) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Бобошево) - XVI кръг Мусала (Рила) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев (Бобошево) - Германея (Сапарева баня) - Горица 2019 (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец) - Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 1937 (Крайници) - Миньор 2019 (Бобов дол) - XVII кръг Ботев 1937 (Крайници) - Мусала (Рила) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Левски (Кочериново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец) - Горица 2019 (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево) - Германея (Сапарева баня) - Сокол 2015 (Самораново) - XVIII кръг Мусала (Рила) - Германея (Сапарева баня) - Сокол 2015 (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец) - Горица 2019 (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Левски (Кочериново) - Ботев 1937 (Крайници) - XIX кръг Левски (Кочериново) - Мусала (Рила) - Ботев 1937 (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Горица 2019 (Овчарци) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново) - Германея (Сапарева баня) - XX кръг Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново) - Германея (Сапарева баня) - Ива (Боровец) - Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев (Бобошево) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 1937 (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново) - XXI кръг Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила) - Левски (Кочериново) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 1937 (Крайници) - Ботев (Бобошево) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Сокол 2015 (Самораново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Германея (Сапарева баня) - Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново) - XXII кръг Мусала (Рила) - Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново) - Рилец 1948 (Ресилово) - Германея (Сапарева баня) - Миньор 2019 (Бобов дол) - Сокол 2015 (Самораново) - Ботев 1937 (Крайници) - Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново) - Горица 2019 (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман) -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Бобошево) XXX -:- 2:0 3:0 -:- 6:2 -:- 4:0 -:- 1:1 5:2 -:- 2. Левски (Кочериново) 2:3 XXX -:- -:- 1:1 -:- 5:0 -:- -:- -:- 4:1 6:1 3. Ботев 1937 (Крайници) -:- 0:0 XXX 1:0 -:- 0:1 -:- -:- 0:1 4:2 -:- -:- 4. Сокол 2015 (Самораново) -:- 1:2 -:- XXX 2:0 -:- 2:0 4:0 1:2 -:- -:- 7:2 5. Германея (Сапарева баня) 1:2 -:- 1:2 -:- XXX 6:2 -:- 3:0 -:- 2:1 2:1 -:- 6. Славия 2000 (Яхиново) -:- 1:2 -:- 2:2 -:- XXX 4:1 0:3 1:0 -:- -:- -:- 7. Миньор 2019 (Бобов дол) 0:0 -:- 0:0 -:- 2:1 -:- XXX -:- -:- -:- 5:0 9:0 8. Мусала (Рила) -:- 4:4 2:5 -:- -:- -:- 2:3 XXX -:- 1:1 2:1 -:- 9. Горица 2019 (Овчарци) 0:3 3:5 -:- -:- 1:0 -:- 0:0 0:3 XXX -:- -:- 5:0 10. Рилец 1948 (Ресилово) -:- 0:4 -:- 1:3 -:- 3:5 2:2 -:- 4:3 XXX -:- -:- 11. Ботев 2009 (Джерман) -:- -:- 0:3 0:0 -:- 1:6 -:- -:- 1:0 1:0 XXX -:- 12. Ива (Боровец) 0:4 -:- 1:6 -:- 0:13 -:- -:- 0:3 -:- 0:2 3:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново)

нагоре