ОГ Пазарджик 2020/21

« ОГ Пазарджик 2020/21


"А" ОГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чико Бунара (Бяга) 8 8 0 0 31:4 24 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Балкан (Варвара) 8 8 0 0 24:4 24 3. Брацигово (Брацигово) 7 6 0 1 32:8 18 [1 0 0 4:2 3] 4. Левски (Паталеница) 8 6 0 2 23:8 18 [0 0 1 2:4 0] 5. Марица (Белово) 7 4 2 1 18:11 14 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 6. Чепинец (Велинград) 8 4 2 2 19:10 14 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 7. Тракиец 2005 (Главиница) 8 3 2 3 21:15 11 8. Величково (Величково) 7 3 1 3 11:12 10 9. Родопи 1921 (Козарско) 7 2 3 2 10:10 9 10. Спартак (Калугерово) 8 2 1 5 10:29 7 [2 0 0 5:2 6] 11. Локомотив (Септември) 8 2 1 5 18:30 7 [1 0 1 5:5 3] 12. Тракия (Мирянци) 7 2 1 4 6:13 7 [0 0 0 0:0 0] 13. Оборище II (Панагюрище) 8 2 1 5 13:25 7 [+] [0 0 2 1:4 0] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 14. Левски (Ракитово) 7 2 0 5 19:19 6 [+] ------------------------------------------------------------------- 15. Вихър (Ветрен) 7 1 1 5 8:16 4 16. Лозен (Лозен) 8 0 1 7 7:26 1 17. Сарая (Сарая) 7 1 0 6 3:33 0 [*]
Бележки - На 7 октомври 2020 г. от актива на Сарая (Сарая) са отнети 3 точки заради втори случай на прекратяване на техен мач заради оставане с по-малко от 7 човека на терена вследствие симулация на контузии. I кръг 22 август 2020 г., събота, 18:00 ч: Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая) 10:0 сл. * * - прекратен на полувремето при 7:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. 23 август 2020 г., неделя, 18:00 ч: Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово) 0:5 Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен) 8:1 Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен) 2:1 Левски (Паталеница) - Левски (Ракитово) 5:2 Чепинец (Велинград) - Марица (Белово) 1:1 Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково) 2:2 Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Мирянци) 2:0 Родопи 1921 (Козарско) почива II кръг 29 август 2020 г., събота, 18:30 ч: Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско) 0:3 Тракия (Мирянци) - Тракиец 2005 (Главиница) 1:0 Лозен (Лозен) - Балкан (Варвара) 0:2 30 август 2020 г., неделя, 18:30 ч: Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга) 0:3 сл. * * - липсва медицинско лице. Марица (Белово) - Оборище II (Панагюрище) 5:1 Левски (Ракитово) - Чепинец (Велинград) 2:3 Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница) 0:3 Спартак (Калугерово) - Локомотив (Септември) 4:2 Брацигово (Брацигово) почива III кръг 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково) 1:4 Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Мирянци) 0:0 6 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив (Септември) - Брацигово (Брацигово) 2:6 Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово) 3:0 Левски (Паталеница) - Лозен (Лозен) 2:0 Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен) 3:0 Оборище II (Панагюрище) - Левски (Ракитово) 4:3 Чико Бунара (Бяга) - Марица (Белово) 4:1 Сарая (Сарая) почива IV кръг 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) 6:0 Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско) 2:1 Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:1 13 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Ракитово) - Чико Бунара (Бяга) 0:4 Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище) 5:2 Лозен (Лозен) - Чепинец (Велинград) 0:4 Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница) 0:2 Локомотив (Септември) - Балкан (Варвара) 0:6 Тракия (Мирянци) почива V кръг 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово) 2:1 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември) 7:1 Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово) 5:1 Оборище II (Панагюрище) - Лозен (Лозен) 3:1 Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен) 3:0 сл. Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово) 3:2 Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово) 1:1 Сарая (Сарая) - Тракия (Мирянци) 1:0 Величково (Величково) почива VI кръг 22 септември 2020 г., вторник, 17:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Тракия (Мирянци) 7:2 Величково (Величково) - Сарая (Сарая) 3:1 Левски (Ракитово) - Родопи 1921 (Козарско) 3:0 Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница) 0:0 Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга) 1:2 Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище) 1:0 Локомотив (Септември) - Чепинец (Велинград) 1:1 Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница) 1:0 Марица (Белово) почива VII кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Тракиец 2005 (Главиница) - Лозен (Лозен) 3:2 Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен) 3:2 Сарая (Сарая) - Марица (Белово) 1:4 Тракия (Мирянци) - Величково (Величково) 1:0 27 септември 2020 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово) 2:4 Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара) 2:3 Оборище II (Панагюрище) - Локомотив (Септември) 1:3 Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово) 9:1 Левски (Ракитово) почива VIII кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково) 3:0 Марица (Белово) - Тракия (Мирянци) 3:2 Левски (Ракитово) - Сарая (Сарая) 7:0 сл. * * - прекратен при 4:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души на терена. Лозен (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско) 2:2 4 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:3 Локомотив (Септември) - Чико Бунара (Бяга) 1:4 Балкан (Варвара) - Оборище II (Панагюрище) 5:0 Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград) 2:0 Вихър (Ветрен) почива IX кръг Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив (Септември) - Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци) - Левски (Ракитово) - Величково (Величково) - Марица (Белово) - Лозен (Лозен) почива X кръг Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) - Левски (Ракитово) - Величково (Величково) - Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци) - Лозен (Лозен) - Сарая (Сарая) - Локомотив (Септември) - Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) почива XI кръг Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово) - Тракия (Мирянци) - Лозен (Лозен) - Величково (Величково) - Вихър (Ветрен) - Марица (Белово) - Левски (Ракитово) - Локомотив (Септември) почива XII кръг Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово) - Вихър (Ветрен) - Марица (Белово) - Лозен (Лозен) - Величково (Величково) - Спартак (Калугерово) - Тракия (Мирянци) - Локомотив (Септември) - Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара) почива XIII кръг Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара) - Тракия (Мирянци) - Локомотив (Септември) - Величково (Величково) - Спартак (Калугерово) - Марица (Белово) - Лозен (Лозен) - Левски (Ракитово) - Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница) почива XIV кръг Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен) - Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) - Величково (Величково) - Балкан (Варвара) - Тракия (Мирянци) - Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград) почива XV кръг Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - Чепинец (Велинград) - Тракия (Мирянци) - Левски (Паталеница) - Величково (Величково) - Балкан (Варвара) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) - Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен) - Оборище II (Панагюрище) почива XVI кръг Брацигово (Брацигово) - Лозен (Лозен) - Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен) - Локомотив (Септември) - Левски (Ракитово) - Балкан (Варвара) - Марица (Белово) - Левски (Паталеница) - Величково (Величково) - Чепинец (Велинград) - Тракия (Мирянци) - Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) почива XVII кръг Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Мирянци) - Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково) - Чепинец (Велинград) - Марица (Белово) - Левски (Паталеница) - Левски (Ракитово) - Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен) - Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен) - Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) почива XVIII кръг пролет 2021: Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово) - Лозен (Лозен) - Локомотив (Септември) - Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара) - Левски (Ракитово) - Левски (Паталеница) - Марица (Белово) - Чепинец (Велинград) - Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище) - Тракия (Мирянци) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско) почива XIX кръг Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Мирянци) - Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище) - Марица (Белово) - Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово) - Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара) - Лозен (Лозен) - Локомотив (Септември) - Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово) почива XX кръг Брацигово (Брацигово) - Локомотив (Септември) - Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара) - Лозен (Лозен) - Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово) - Оборище II (Панагюрище) - Марица (Белово) - Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Мирянци) - Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая) почива XXI кръг Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово) - Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) - Лозен (Лозен) - Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара) - Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци) почива XXII кръг Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара) - Локомотив (Септември) - Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград) - Лозен (Лозен) - Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Мирянци) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) почива XXIII кръг Тракия (Мирянци) - Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград) - Локомотив (Септември) - Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара) - Марица (Белово) почива XXIV кръг Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград) - Локомотив (Септември) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) - Тракия (Мирянци) - Левски (Ракитово) почива XXV кръг Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово) - Тракия (Мирянци) - Марица (Белово) - Сарая (Сарая) - Левски (Ракитово) - Родопи 1921 (Козарско) - Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга) - Локомотив (Септември) - Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) почива XXVI кръг Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга) - Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) - Левски (Ракитово) - Тракия (Мирянци) - Марица (Белово) - Величково (Величково) - Лозен (Лозен) почива XXVII кръг Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково) - Левски (Ракитово) - Тракия (Мирянци) - Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище) - Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово) почива XXVIII кръг Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) - Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен) - Тракия (Мирянци) - Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) - Левски (Ракитово) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) почива XXIX кръг Левски (Ракитово) - Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) - Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) - Лозен (Лозен) - Тракия (Мирянци) - Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) - Локомотив (Септември) - Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга) - Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара) почива XXX кръг Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга) - Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая) - Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци) - Спартак (Калугерово) - Величково (Величково) - Лозен (Лозен) - Марица (Белово) - Вихър (Ветрен) - Левски (Ракитово) - Левски (Паталеница) почива XXXI кръг Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово) - Лозен (Лозен) - Марица (Белово) - Спартак (Калугерово) - Величково (Величково) - Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци) - Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско) - Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) почива XXXII кръг Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) - Тракия (Мирянци) - Балкан (Варвара) - Величково (Величково) - Локомотив (Септември) - Марица (Белово) - Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово) - Лозен (Лозен) - Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище) почива XXXIII кръг Лозен (Лозен) - Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово) - Локомотив (Септември) - Марица (Белово) - Балкан (Варвара) - Величково (Величково) - Левски (Паталеница) - Тракия (Мирянци) - Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга) почива XXXIV кръг Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище) - Тракия (Мирянци) - Чепинец (Велинград) - Величково (Величково) - Левски (Паталеница) - Марица (Белово) - Балкан (Варвара) - Левски (Ракитово) - Локомотив (Септември) - Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово) - Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чико Бунара (Бяга) XXX -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- 9:1 -:- 2:0 -:- -:- 3:0* -:- -:- 2. Балкан (Варвара) -:- XXX 2:1 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 5:0 -:- 2:1 -:- -:- 3. Брацигово (Брацигово) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- -:- -:- 6:0 4. Левски (Паталеница) -:- -:- 2:4 XXX -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 7:1 -:- -:- 5:2 -:- 2:0 -:- 5. Марица (Белово) -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- 3:2 5:1 -:- -:- -:- -:- 6. Чепинец (Велинград) -:- 2:3 -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 7. Тракиец 2005 (Главиница) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- 3:2 10:0* 8. Величково (Величково) 0:3* -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 9. Родопи 1921 (Козарско) -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 0:0 -:- -:- 3:2 -:- -:- 10. Спартак (Калугерово) -:- -:- 0:5 0:2 -:- -:- 3:3 -:- -:- XXX 4:2 -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 11. Локомотив (Септември) 1:4 0:6 2:6 -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 8:1 -:- 12. Тракия (Мирянци) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 1:0 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 13. Оборище II (Панагюрище) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- 1:3 -:- XXX 4:3 -:- 3:1 -:- 14. Левски (Ракитово) 0:4 -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 7:0* 15. Вихър (Ветрен) -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- 5:2 -:- XXX -:- -:- 16. Лозен (Лозен) 1:2 0:2 -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 17. Сарая (Сарая) -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пазарджик

Северна подгрупа

нагоре


"Б" ОГ Пазарджик

Южна подгрупа

нагоре


Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре