ОГ Пазарджик 2022/23

« ОГ Пазарджик 2022/23


Първа фаза

Първа група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч / V кръг:
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)           - 
9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч / V кръг:
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)           - 
Локомотив (Септември) - Левски (Паталеница)                - 
Оборище II (Панагюрище) - Юнак (Ивайло)                    - 
Марица (Белово) - Спартак 2021 (Пещера)                    - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Хебър 1918 II (Пазарджик) 4 3 1 0 28:5 10 [-] [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 2. Брацигово (Брацигово) 4 3 1 0 10:2 10 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 3. Левски (Паталеница) 4 3 0 1 14:6 9 4. Спартак (Калугерово) 4 3 0 1 7:5 9 5. Локомотив (Септември) 4 2 0 2 14:22 6 [1 0 0 6:3 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6. Спартак 2021 (Пещера) 4 2 0 2 10:14 6 [+] [0 0 1 3:6 0] 7. Марица (Белово) 4 1 0 3 4:11 3 [1 0 0 2:0 3] 8. Юнак (Ивайло) 4 1 0 3 7:15 3 [0 0 0 0:0 0] 9. Оборище II (Панагюрище) 4 1 0 3 2:9 3 [+] [0 0 1 0:2 0] 10. Тракиец 2005 (Главиница) 4 0 0 4 2:9 0
Бележки - Отборите играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18 мача. Първите пет отбора се класират за Първа десетица, а последните пет отбора - за Втора десетица. Във втората фаза всеки отбор се среща с петте отбора, с които не е играл през Първа фаза, по два пъти - като домакин и като гост, в общо 10 мача за отбор. Отборите от Първата десетица пренасят във Втора фаза актива си срещу четирите отбора, срещу които са играли през Първа фаза (общо 8 мача) като в края на фазата отборите от групата имат актив от по 18 мача и заемат 1-10 място. Отборите от Втората десетица пренасят във Втора фаза целия си актив от Първа фаза като в края на фазата отборите в групата имат актив от по 28 мача и заемат 11-20 място. Заелият 20-о място отбор изпада в "Б" ОГ. - Оборище II (Панагюрище) играе домакинските си мачове на ст."Орчо войвода" - помощен терен в Панагюрище освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 II (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" - помощен терен в Пазарджик освен ако не е посочено друго. I кръг 3 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Левски (Паталеница) - Спартак 2021 (Пещера) 6:3 4 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Юнак (Ивайло) - Брацигово (Брацигово) 0:6 Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) 0:1 Локомотив (Септември) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:12 Оборище II (Панагюрище) - Марица (Белово) 0:2 II кръг 10 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Спартак 2021 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:2 11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) 1:0 Хебър 1918 II (Пазарджик) - Оборище II (Панагюрище) 6:0 Спартак (Калугерово) - Локомотив (Септември) 4:2 Юнак (Ивайло) - Левски (Паталеница) 2:5 III кръг 17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово) 0:1 18 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Тракиец 2005 (Главиница) - Юнак (Ивайло) 0:2 Локомотив (Септември) - Спартак 2021 (Пещера) 6:3 Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) 2:0 Марица (Белово) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 1:8 IV кръг 24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 II (Пазарджик) 2:2 Спартак 2021 (Пещера) - Оборище II (Панагюрище) 1:0 Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница) 3:0 25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Спартак (Калугерово) - Марица (Белово) 2:1 Юнак (Ивайло) - Локомотив (Септември) 3:4 V кръг 8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Спартак (Калугерово) - 9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово) - Локомотив (Септември) - Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище) - Юнак (Ивайло) - Марица (Белово) - Спартак 2021 (Пещера) - VI кръг 15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово) - Спартак 2021 (Пещера) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - 16 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Юнак (Ивайло) - Марица (Белово) - Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив (Септември) - VII кръг 22 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Юнак (Ивайло) - 23 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Локомотив (Септември) - Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) - Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово) - Спартак 2021 (Пещера) - VIII кръг 29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Спартак 2021 (Пещера) - Левски (Паталеница) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - 30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) - Оборище II (Панагюрище) - IX кръг 5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак 2021 (Пещера) - Юнак (Ивайло) - 6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) - Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница) - X кръг 12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Юнак (Ивайло) - Спартак 2021 (Пещера) - Левски (Паталеница) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Локомотив (Септември) - 13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) - Оборище II (Панагюрище) - XI кръг 19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Юнак (Ивайло) - 20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Локомотив (Септември) - Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак 2021 (Пещера) - XII кръг 26 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница) - Спартак 2021 (Пещера) - Локомотив (Септември) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Марица (Белово) - 27 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Юнак (Ивайло) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище) - XIII кръг 3 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Хебър 1918 II (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово) - 4 декември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Марица (Белово) - Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак 2021 (Пещера) - Локомотив (Септември) - Юнак (Ивайло) - Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница) - XIV кръг 10 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак 2021 (Пещера) - Марица (Белово) - 11 декември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември) - Юнак (Ивайло) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - XV кръг пролет 2023 г.: Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Спартак 2021 (Пещера) - Марица (Белово) - Юнак (Ивайло) - Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) - XVI кръг Брацигово (Брацигово) - Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница) - Марица (Белово) - Юнак (Ивайло) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Спартак 2021 (Пещера) - Спартак (Калугерово) - XVII кръг Спартак 2021 (Пещера) - Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Левски (Паталеница) - Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище) - Локомотив (Септември) - XVIII кръг Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) - Локомотив (Септември) - Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Хебър 1918 II (Пазарджик) - Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло) - Спартак 2021 (Пещера) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Хебър 1918 II (Пазарджик) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:0 -:- 2. Брацигово (Брацигово) 2:2 XXX -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- 3. Левски (Паталеница) -:- 0:1 XXX -:- -:- 6:3 -:- -:- -:- 3:0 4. Спартак (Калугерово) -:- -:- -:- XXX 4:2 -:- 2:1 -:- -:- -:- 5. Локомотив (Септември) 2:12 -:- -:- -:- XXX 6:3 -:- -:- -:- -:- 6. Спартак 2021 (Пещера) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:0 3:2 7. Марица (Белово) 1:8 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 8. Юнак (Ивайло) -:- 0:6 2:5 -:- 3:4 -:- -:- XXX -:- -:- 9. Оборище II (Панагюрище) -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- 0:2 -:- XXX -:- 10. Тракиец 2005 (Главиница) -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 0:2 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Втора група

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч / V кръг:
в Септември, ст."Локомотив":
Звезда (Семчиново) - Вихър (Ветрен)                        - 
Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга)                 - 
Чепинец (Велинград) - Балкан 1952 (Варвара)                - 
9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч / V кръг:
Ботев 2020 (Черногорово) - Тракия (Мирянци)                - 
Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен)                              - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Балкан 1952 (Варвара) 4 4 0 0 20:1 12 [*] 2. Чепинец (Велинград) 4 4 0 0 17:1 12 3. Чико Бунара (Бяга) 4 3 0 1 16:8 9 4. Величково (Величково) 4 3 0 1 12:7 9 5. Сарая (Сарая) 4 2 0 2 9:9 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6. Лозен (Лозен) 4 2 0 2 6:12 6 [+] 7. Вихър (Ветрен) 4 1 0 3 10:20 3 8. Звезда (Семчиново) 4 1 0 3 5:15 3 [+] 9. Тракия (Мирянци) 4 0 0 4 5:13 0 10. Ботев 2020 (Черногорово) 4 0 0 4 0:14 0 [+]
Бележки - Отборите играят помежду си два пъти (като домакин и гост) в 18 мача. Първите пет отбора се класират за Първа десетица, а последните пет отбора - за Втора десетица. Във втората фаза всеки отбор се среща с петте отбора, с които не е играл през Първа фаза, по два пъти - като домакин и като гост, в общо 10 мача за отбор. Отборите от Първата десетица пренасят във Втора фаза актива си срещу четирите отбора, срещу които са играли през Първа фаза (общо 8 мача) като в края на фазата отборите от групата имат актив от по 18 мача и заемат 1-10 място. Отборите от Втората десетица пренасят във Втора фаза целия си актив от Първа фаза като в края на фазата отборите в групата имат актив от по 28 мача и заемат 11-20 място. Заелият 20-о място отбор изпада в "Б" ОГ. - На 17 август 2022 г. Родопи 1921 (Козарско), 10-и през изминалия сезон променя идентичността си; с което се възстановява Балкан (Варвара), 15-и през изминалия сезон и изключен като член на БФС на 23 март 2022 г. като Балкан 1952 (Варвара). - Звезда (Семчиново) играе домакинските си мачове в Септември освен ако не е посочено друго. I кръг 3 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Лозен (Лозен) 1:2 Величково (Величково) - Сарая (Сарая) 3:0 Чепинец (Велинград) - Ботев 2020 (Черногорово) 3:0 сл. * * - прекратен в началото на мача при 0:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 човека, се контузва. 4 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Балкан 1952 (Варвара) - Вихър (Ветрен) 9:1 Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Мирянци) 3:1 II кръг 10 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Вихър (Ветрен) - Ботев 2020 (Черногорово) 5:0 Тракия (Мирянци) - Звезда (Семчиново) 2:3 11 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Сарая (Сарая) - Чепинец (Велинград) 0:5 Лозен (Лозен) - Величково (Величково) 2:6 Балкан 1952 (Варвара) - Чико Бунара (Бяга) 3:0 III кръг 17 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Балкан 1952 (Варвара) 0:4 Величково (Величково) - Тракия (Мирянци) 3:1 Чепинец (Велинград) - Лозен (Лозен) 5:0 18 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен) 6:3 Ботев 2020 (Черногорово) - Сарая (Сарая) 0:4 IV кръг 24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Тракия (Мирянци) - Чепинец (Велинград) 1:4 Балкан 1952 (Варвара) - Величково (Величково) 4:0 25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) 1:5 Лозен (Лозен) - Ботев 2020 (Черногорово) 2:0 Чико Бунара (Бяга) - Звезда (Семчиново) 7:1 V кръг 8 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) - Балкан 1952 (Варвара) - 9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 2020 (Черногорово) - Тракия (Мирянци) - Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен) - VI кръг 15 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен) - Балкан 1952 (Варвара) - Ботев 2020 (Черногорово) - в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Величково (Величково) - 16 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Тракия (Мирянци) - Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) - VII кръг 22 октомври 2022 г., събота, 16:00 ч: Величково (Величково) - Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) - Звезда (Семчиново) - 23 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 2020 (Черногорово) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - Балкан 1952 (Варвара) - Лозен (Лозен) - Тракия (Мирянци) - VIII кръг 29 октомври 2022 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци) - в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Ботев 2020 (Черногорово) - Величково (Величково) - Чепинец (Велинград) - 30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Балкан 1952 (Варвара) - Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - IX кръг 5 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци) - Балкан 1952 (Варвара) - 6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2020 (Черногорово) - Величково (Величково) - Сарая (Сарая) - Звезда (Семчиново) - Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга) - X кръг 12 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Ветрен) - Балкан 1952 (Варвара) - 13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Тракия (Мирянци) - Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) - Звезда (Семчиново) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) - Ботев 2020 (Черногорово) - Чепинец (Велинград) - XI кръг 19 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) - Лозен (Лозен) - в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Тракия (Мирянци) - 20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Ботев 2020 (Черногорово) - Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) - Балкан 1952 (Варвара) - XII кръг 26 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч: Балкан 1952 (Варвара) - Звезда (Семчиново) - Тракия (Мирянци) - Величково (Величково) - 27 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) - Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Ботев 2020 (Черногорово) - XIII кръг 3 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Чепинец (Велинград) - Тракия (Мирянци) - Величково (Величково) - Балкан 1952 (Варвара) - в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Чико Бунара (Бяга) - 4 декември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен) - Ботев 2020 (Черногорово) - Лозен (Лозен) - XIV кръг 10 декември 2022 г., събота, 14:00 ч: Вихър (Ветрен) - Звезда (Семчиново) - Балкан 1952 (Варвара) - Чепинец (Велинград) - 11 декември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково) - Тракия (Мирянци) - Ботев 2020 (Черногорово) - Лозен (Лозен) - Сарая (Сарая) - XV кръг пролет 2023 г.: Лозен (Лозен) - Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) - Тракия (Мирянци) - Ботев 2020 (Черногорово) - Балкан 1952 (Варвара) - Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково) - Звезда (Семчиново) - XVI кръг Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) - в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга) - Ботев 2020 (Черногорово) - Балкан 1952 (Варвара) - Сарая (Сарая) - Тракия (Мирянци) - Лозен (Лозен) - XVII кръг Тракия (Мирянци) - Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен) - Балкан 1952 (Варвара) - Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга) - Ботев 2020 (Черногорово) - Звезда (Семчиново) - Чепинец (Велинград) - Величково (Величково) - XVIII кръг Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) - Величково (Величково) - Ботев 2020 (Черногорово) - в Септември, ст."Локомотив": Звезда (Семчиново) - Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) - Балкан 1952 (Варвара) - Тракия (Мирянци) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан 1952 (Варвара) XXX -:- 3:0 4:0 -:- -:- 9:1 -:- -:- -:- 2. Чепинец (Велинград) -:- XXX -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- 3:0* 3. Чико Бунара (Бяга) -:- -:- XXX -:- -:- -:- 6:3 7:1 3:1 -:- 4. Величково (Величково) -:- -:- -:- XXX 3:0 -:- -:- -:- 3:1 -:- 5. Сарая (Сарая) -:- 0:5 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 6. Лозен (Лозен) -:- -:- -:- 2:6 -:- XXX -:- -:- -:- 2:0 7. Вихър (Ветрен) -:- -:- -:- -:- 1:5 -:- XXX -:- -:- 5:0 8. Звезда (Семчиново) 0:4 -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- XXX -:- -:- 9. Тракия (Мирянци) -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 XXX -:- 10. Ботев 2020 (Черногорово) -:- -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

нагоре


Втора фаза

Втора група

нагоре



"Б" ОГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (Ракитово) 1 1 0 0 5:1 3 [+] ------------------------------------------------------------------- 2. Шипка (Драгор) 1 1 0 0 5:2 3 3. Барикади (Стрелча) 1 1 0 0 3:0 3 . Спартак (Щърково) 1 1 0 0 3:0 3 5. Зенит 1945 (Ветрен дол) 0 0 0 0 0:0 0 [*] . Лесичово 2011 (Лесичово) 0 0 0 0 0:0 0 . Родопи (Дебръщица) 0 0 0 0 0:0 0 [*] 8. Миньор (Елшица) 1 0 0 1 2:5 0 9. Кале 09 (Нова махала) 1 0 0 1 0:3 0 . Карабунар 2015 (Карабунар) 1 0 0 1 0:3 0 [*] 11. Бенковски 2006 (Црънча) 1 0 0 1 1:5 0
Бележки - Братаница (Братаница), 4-и; и Батак (Батак), 5-и в "Б" ОГ - юг през изминалия сезон; се отказват от участие. - На 3 юли 2022 г. Зенит (Ветрен дол), 7-и в "Б" ОГ - юг през изминалия сезон и изключен като член на БФС на 23 март 2022 г.; е възстановен като Зенит 1945 (Ветрен дол) и се включва в "Б" ОГ Пазарджик. - Карабунар 2015 (Карабунар), 9-и и изваден от "Б" ОГ - север през изминалия сезон; и Родопи (Дебръщица), изваден от "Б" ОГ - юг без класиране през изминалия сезон; отново се включват в "Б" ОГ Пазарджик. - Левски (Ракитово) се включва в "Б" ОГ Пазарджик. - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак освен ако не е посочено друго. I кръг 24 септември 2022 г., събота, 17:00 ч: Барикади (Стрелча) - Кале 09 (Нова махала) 3:0 Карабунар 2015 (Карабунар) - Спартак (Щърково) 0:3 25 септември 2022 г., неделя, 17:00 ч: Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица) 5:2 Родопи (Дебръщица) - Зенит 1945 (Ветрен дол) отложен Бенковски 2006 (Црънча) - Левски (Ракитово) 1:5 Лесичово 2011 (Лесичово) почива II кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Левски (Ракитово) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Бенковски 2006 (Црънча) - Спартак (Щърково) - Родопи (Дебръщица) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор) почива III кръг Шипка (Драгор) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Миньор (Елшица) - Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча) - Спартак (Щърково) - Левски (Ракитово) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Барикади (Стрелча) почива IV кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Спартак (Щърково) - Левски (Ракитово) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча) - Миньор (Елшица) - Родопи (Дебръщица) - Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча) - Карабунар 2015 (Карабунар) почива V кръг Барикади (Стрелча) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Шипка (Драгор) - Бенковски 2006 (Црънча) - Миньор (Елшица) - Левски (Ракитово) - Кале 09 (Нова махала) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Спартак (Щърково) - Родопи (Дебръщица) почива VI кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Спартак (Щърково) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Миньор (Елшица) - Левски (Ракитово) - Шипка (Драгор) - Родопи (Дебръщица) - Барикади (Стрелча) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Бенковски 2006 (Црънча) почива VII кръг Карабунар 2015 (Карабунар) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Родопи (Дебръщица) - Барикади (Стрелча) - Бенковски 2006 (Црънча) - Шипка (Драгор) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково) - Кале 09 (Нова махала) - Левски (Ракитово) почива VIII кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Кале 09 (Нова махала) - Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор) - Левски (Ракитово) - Барикади (Стрелча) - Бенковски 2006 (Црънча) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Родопи (Дебръщица) - Зенит 1945 (Ветрен дол) почива IX кръг Родопи (Дебръщица) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Бенковски 2006 (Црънча) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Левски (Ракитово) - Барикади (Стрелча) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Шипка (Драгор) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково) почива X кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор) - Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Левски (Ракитово) - Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала) почива XI кръг Бенковски 2006 (Црънча) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Левски (Ракитово) - Родопи (Дебръщица) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица) почива XII кръг пролет 2023 г.: Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица) - Левски (Ракитово) - Бенковски 2006 (Црънча) - Лесичово 2011 (Лесичово) почива XIII кръг Левски (Ракитово) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Бенковски 2006 (Црънча) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица) - Спартак (Щърково) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Кале 09 (Нова махала) - Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор) почива XIV кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица) - Карабунар 2015 (Карабунар) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица) - Спартак (Щърково) - Бенковски 2006 (Црънча) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Левски (Ракитово) - Барикади (Стрелча) почива XV кръг Зенит 1945 (Ветрен дол) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Левски (Ракитово) - Спартак (Щърково) - Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица) - Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор) - Карабунар 2015 (Карабунар) почива XVI кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Миньор (Елшица) - Бенковски 2006 (Црънча) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Левски (Ракитово) - Спартак (Щърково) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица) почива XVII кръг Спартак (Щърково) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Кале 09 (Нова махала) - Левски (Ракитово) - Миньор (Елшица) - Родопи (Дебръщица) - Шипка (Драгор) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Барикади (Стрелча) - Бенковски 2006 (Црънча) почива XVIII кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Барикади (Стрелча) - Родопи (Дебръщица) - Шипка (Драгор) - Бенковски 2006 (Црънча) - Миньор (Елшица) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Спартак (Щърково) - Левски (Ракитово) почива XIX кръг в Батак: Кале 09 (Нова махала) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица) - Левски (Ракитово) - Шипка (Драгор) - Бенковски 2006 (Црънча) - Барикади (Стрелча) - Родопи (Дебръщица) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Зенит 1945 (Ветрен дол) почива XX кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Родопи (Дебръщица) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Бенковски 2006 (Црънча) - Барикади (Стрелча) - Левски (Ракитово) - Шипка (Драгор) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Миньор (Елшица) - Кале 09 (Нова махала) - Спартак (Щърково) почива XXI кръг Миньор (Елшица) - Лесичово 2011 (Лесичово) - Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Барикади (Стрелча) - Левски (Ракитово) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала) почива XXII кръг Лесичово 2011 (Лесичово) - Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица) - Левски (Ракитово) - Карабунар 2015 (Карабунар) - Зенит 1945 (Ветрен дол) - Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор) - Кале 09 (Нова махала) - Миньор (Елшица) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (Ракитово) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Шипка (Драгор) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 5:2 -:- -:- -:- 3. Барикади (Стрелча) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- 4. Спартак (Щърково) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Зенит 1945 (Ветрен дол) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Лесичово 2011 (Лесичово) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 7. Родопи (Дебръщица) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 8. Миньор (Елшица) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 9. Кале 09 (Нова махала) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 10. Карабунар 2015 (Карабунар) -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 11. Бенковски 2006 (Црънча) 1:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре