ОФГ Пазарджик 2017/18


"А" ОФГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико Бунара (Бяга)                 30   27   1   2  138:32   82 [+]    Шампион
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Брацигово (Брацигово)              30   22   2   6  101:48   68               
 3. Балкан (Варвара)                   30   21   4   5   93:40   67               
 4. Левски (Паталеница)                30   20   2   8   72:40   62               
 5. Чепинец (Велинград)                30   19   4   7   80:27   61 [-]           
 6. Величково (Величково)              30   12   4  14   74:71   40               
 7. Вихър (Ветрен)                     30   12   3  15   40:68   39                [1 1 0  5:4  4]
 8. Оборище II (Панагюрище)            30   12   3  15   58:66   39 [+]            [0 1 1  4:5  1]
 9. Сарая (Сарая)                      30   11   5  14   53:56   38               
10. Локомотив 2011 (Септември)         30   10   4  16   52:74   34               
11. Тракиец 2005 (Главиница)           30    8   9  13   38:57   33               
12. Тракия (Пазарджик)                 30    9   5  16   38:77   32               
13. Родопи 1921 (Козарско)             30    8   5  17   41:61   29               
14. Спартак (Калугерово)               30    8   4  18   59:77   28               
-------------------------------------------------------------------
15. Братаница (Братаница)              30    7   3  20   49:106  24        Изпада 
16. Зенит (Ветрен дол)                 30    3   4  23   24:110  13    [*] Изваден

Бележки
  - Чепинец (Велинград) изпада в "А" ОФГ от Югозападна Трета лига.
  - Марица (Белово), Юнак (Ивайло) и Ботев (Момина клисура) изпадат в "Б" ОФГ.
  - Оборище II (Панагюрище) и Чико Бунара (Бяга) влизат в "А" ОФГ от "Б" ОФГ.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - Братаница (Братаница) играе домакинските си мачове в Мокрище.
  - На 13 април 2018 г. Зенит (Ветрен дол) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

26 август 2017, събота, 18:00 ч:
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                  1:5 
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        2:3 
Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница)             0:1 
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                   2:1 
27 август 2017, неделя, 18:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол)                 8:1 
Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница)            1:1 
Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга)                        0:4 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                1:1 

                           II кръг

2 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                 4:1 
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      1:0 
Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище)           1:3 
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)           1:1 
3 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                  12:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  0:1 
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               2:1 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово)              3:1 

                           III кръг

6 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                   2:4 
Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница)        5:1 
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                  6:0 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     2:5 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:0 
Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)              1:4 
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    1:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)              1:2 

                           IV кръг

9 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)            4:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище)        1:3 
9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    1:0 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                5:1 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен)                       2:1 
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                        0:4 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Чепинец (Велинград)               1:8 
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         3:0 

                           V кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара)             2:3 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                   3:0 сл. * 
* - гостите пристигат с по-малко от 7 човека.
Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)           1:3 
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                 1:0 
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               2:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово)                2:1 
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     3:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга)               0:3 

                           VI кръг

22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  4:1 
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница)                  2:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         2:1 
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    5:0 
Зенит (Ветрен дол) - Оборище II (Панагюрище)              2:2 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                2:2 
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                      2:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Чепинец (Велинград)          1:1 

                           VII кръг

30 септември 2017, събота, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            2:0 
30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Братаница (Братаница)           6:0 
Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол)                       4:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)            1:2 
1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                    1:2 
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                1:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                 2:1 
Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга)                4:8 

                           VIII кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          2:2 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               2:1 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)               3:1 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                    1:4 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)           5:1 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга)                     1:2 
Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище)            1:2 
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая)                       2:1 

                           IX кръг

14 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                  5:1 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             5:4 
14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)            4:1 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          1:1 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                  1:5 
Оборище II (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)      2:3 
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     1:0 
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)             6:1 

                           X кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               5:0 
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                1:1 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               3:8 
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               3:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                5:4 
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)             3:0 
Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище)             4:0 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        5:1 

                           XI кръг

28 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     1:5 * 
* - Тракия е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
28 октомври 2017, събота, 14:00 ч:
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             8:3 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          1:1 
28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)       2:0 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая)                   2:0 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград)                      0:3 
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                2:0 
Чико Бунара (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                   8:0 

                           XII кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  3:3 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             2:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)          0:1 
в Сарая: *
Тракия (Пазарджик) - Оборище II (Панагюрище)              1:0 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракия.
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Чико Бунара (Бяга)                3:8 
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)              0:3 
Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско)              4:1 
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            2:0 

                           XIII кръг

11 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)        4:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)          0:0 
11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                3:2 
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                       2:1 
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                8:0 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                    1:0 
Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград)                 0:0 
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                 4:1 

                           XIV кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Зенит (Ветрен дол)                     6:2 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             0:4 
в Сарая: *
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)               0:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Тракия.
19 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                  2:2 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)           5:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)           0:4 
Чепинец (Велинград) - Величково (Величково)               4:1 
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       0:2 

                           XV кръг

25 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  2:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)     3:2 
25 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Оборище II (Панагюрище)          0:1 
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                1:3 
26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     3:1 
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                  1:0 
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)              2:0 

                           XVI кръг

25 февруари 2018, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                  2:0 
Зенит (Ветрен дол) - Спартак (Калугерово)                 3:2 
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 2011 (Септември)        6:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград)            1:2 
Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая)                        1:0 
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                0:0 
Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище)             4:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен)                   2:2 

                           XVII кръг

4 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара)                 отложен 
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      отложен 
Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково)           отложен 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)                   отложен 
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  отложен 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               отложен 
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           отложен 
Спартак (Калугерово) - Братаница (Братаница)              отложен 
1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара)                 1:2 
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      2:0 
Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково)           4:2 
Тракия (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)                   2:1 
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  4:1 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               1:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           3:0 сл. 
Спартак (Калугерово) - Братаница (Братаница)              8:0 

                           XVIII кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово)                   5:2 
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    6:2 
Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско)              3:1 
11 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             1:0 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Локомотив 2011 (Септември)        3:1 
Зенит (Ветрен дол) - Чепинец (Велинград)                  1:4 
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     4:1 
Чико Бунара (Бяга) - Оборище II (Панагюрище)              5:2 

                           XIX кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    7:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково)            3:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                0:1 
18 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)        0:2 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга)                       0:4 
Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)                        4:1 
Чепинец (Велинград) - Братаница (Братаница)               3:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         3:1 

                           XX кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 (Септември)             отложен 
Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище)           отложен 
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               отложен 
25 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград)                отложен 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     отложен 
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 отложен 
Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско)               отложен 
24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград)                0:6 
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     1:3 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   0:3 сл. 
Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище)           8:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 1:1 
Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско)               9:1 
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               5:1 
Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 (Септември)             5:0 

                           XXI кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  0:3 
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    3:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                3:1 
1 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         0:1 
Оборище II (Панагюрище) - Зенит (Ветрен дол)              4:1 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга)                  2:4 
Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово)                      2:2 
Чепинец (Велинград) - Локомотив 2011 (Септември)          2:0 

                           XXII кръг

6 април 2018, петък, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    1:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Сарая (Сарая)                3:1 
Спартак (Калугерово) - Тракия (Пазарджик)                 1:0 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Оборище II (Панагюрище)           2:3 
Зенит (Ветрен дол) - Вихър (Ветрен)                       4:1 
Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско)            3:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            2:1 
Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково)                6:1 

                           XXIII кръг

9 април 2018, понеделник, 16:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара)                     2:1 
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          5:2 
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               3:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               6:0 
Вихър (Ветрен) - Братаница (Братаница)                    0:3 
Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово)            3:0 сл. 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)           3:1 
Сарая (Сарая) - Чепинец (Велинград)                       2:1 

                           XXIV кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Оборище II (Панагюрище)      4:1 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско)            1:1 
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             2:1 
15 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  0:3 сл. 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          1:1 
Чепинец (Велинград) - Тракия (Пазарджик)                  7:0 
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     3:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга)             0:0 

                           XXV кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               2:0 
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               3:2 
22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               0:2 
Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол)                3:0 сл. 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                7:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово)             2:2 
Оборище II (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)             0:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        2:2 

                           XXVI кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Родопи 1921 (Козарско)       2:1 
29 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          3:1 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     7:2 
Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище)                   3:2 
Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен)                      3:0 
Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница)                2:2 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             3:2 
Зенит (Ветрен дол) - Чико Бунара (Бяга)                   0:3 сл. 

                           XVII кръг - отложени мачове

1 май 2018, вторник, 18:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара)                 1:2 
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      2:0 
Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково)           4:2 
Тракия (Пазарджик) - Чико Бунара (Бяга)                   2:1 
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  4:1 
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               1:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Зенит (Ветрен дол)           3:0 сл. 
Спартак (Калугерово) - Братаница (Братаница)              8:0 

                           XXVII кръг

5 май 2018, събота, 11:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                            3:2 
5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  1:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             3:0 сл. 
Чико Бунара (Бяга) - Братаница (Братаница)                6:2 
Величково (Величково) - Спартак (Калугерово)              4:2 
Левски (Паталеница) - Локомотив 2011 (Септември)          5:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград)              1:0 
Оборище II (Панагюрище) - Тракия (Пазарджик)              3:0 

                           XXVIII кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Оборище II (Панагюрище)                5:2 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       3:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Величково (Величково)        2:1 
13 май 2018, неделя, 14:00 ч:
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)          0:2 
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                0:3 сл. 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско)                    1:3 
Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница)                 5:0 
Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга)                 1:5 

                           XXIX кръг

19 май 2018, събота, 17:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Балкан (Варвара)                     0:3 сл. 
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             3:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово)           4:4 
Чико Бунара (Бяга) - Локомотив 2011 (Септември)          10:0 
Величково (Величково) - Чепинец (Велинград)               3:1 
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       5:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Пазарджик)               2:2 
Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище)                  3:2 

                           XX кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград)                0:6 
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     1:3 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   0:3 сл. 
Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище)           8:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 1:1 
Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско)               9:1 
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               5:1 
Балкан (Варвара) - Локомотив 2011 (Септември)             5:0 

                           XXX кръг

27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                         8:0 
Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско)          0:0 
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:4 
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     3:0 
Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга)                  0:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница)     2:2 
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)              1:8 
в Мокрище:
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                3:0 сл. 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чико Бунара (Бяга) XXX 7:1 2:1 2:1 1:0 6:1 2:1 5:2 1:0 10:0 6:1 12:1 9:1 4:1 6:2 8:0 2. Брацигово (Брацигово) 5:4 XXX 1:0 2:1 2:1 2:1 5:0 8:2 4:1 6:1 3:1 5:1 3:1 2:0 3:4 8:0 3. Балкан (Варвара) 1:2 3:3 XXX 1:0 1:1 4:1 8:0 5:2 1:1 5:0 5:0 7:2 4:1 5:2 2:0 6:2 4. Левски (Паталеница) 2:4 3:2 7:0 XXX 0:0 2:1 1:0 4:2 5:2 5:1 2:0 2:0 3:1 2:0 2:0 5:1 5. Чепинец (Велинград) 0:3 1:0 1:2 5:0 XXX 4:1 3:0 4:0 2:1 2:0 1:1 7:0 4:1 2:1 3:2 6:0 6. Величково (Величково) 4:8 5:4 0:3 5:1 3:1 XXX 6:2 1:3 3:1 4:2 5:2 0:0 4:1 4:2 8:3 3:0* 7. Вихър (Ветрен) 0:4 3:2 1:2 2:0 0:3 1:0 XXX 3:2 3:2 3:2 1:0 2:1 2:1 1:0 0:3 4:0 8. Оборище II (Панагюрище) 1:4 1:3 3:2 0:1 0:2 4:2 2:2 XXX 2:0 2:3 0:2 3:0 0:0 3:0* 6:0 4:1 9. Сарая (Сарая) 0:4 2:5 1:1 0:2 2:1 3:0 2:0 3:2 XXX 1:1 4:1 5:1 1:3 2:2 3:2 4:1 10. Локомотив 2011 (Септември) 0:4 2:3 2:3 0:1 1:1 2:1 3:0 4:1 3:1 XXX 2:2 5:1 2:1 3:1 5:1 3:0* 11. Тракиец 2005 (Главиница) 0:0 1:1 0:2 2:1 1:2 2:2 1:1 1:3 0:1 3:2 XXX 1:0 2:1 4:4 0:0 3:0* 12. Тракия (Пазарджик) 2:1 0:1 1:5 1:4 1:5 1:1 3:0 1:0 2:2 3:1 1:0 XXX 0:1 2:1 3:1 3:0* 13. Родопи 1921 (Козарско) 0:3 1:2 1:2 1:2 1:0 3:2 2:2 0:1 1:0 2:0 0:1 2:2 XXX 2:2 4:1 6:0 14. Спартак (Калугерово) 1:5 1:8 2:4 2:2 0:6 0:3 3:1 1:2 2:1 3:0 5:2 1:0 3:0 XXX 8:0 8:1 15. Братаница (Братаница) 3:8 0:4 1:5 3:8 1:8 3:2 1:4 2:3 1:3 3:1 0:2 2:2 1:1 3:1 XXX 3:0* 16. Зенит (Ветрен дол) 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 1:4 1:1 4:1 2:2 0:4 1:1 2:2 0:3* 3:1 3:2 1:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик - север

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица (Белово)                    20   18   2   0   88:15   56 [-] Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Барикади (Стрелча)                 20   14   2   4   58:23   44          
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спартак (Щърково)                  20   13   2   5   60:32   41          
 4. Миньор (Елшица)                    20   10   5   5   53:38   35          
 5. Шипка (Драгор)                     20    8   4   8   47:42   28          
 6. Виноградец 2014 (Виноградец)       20    7   5   8   29:39   26          
 7. Юнак (Ивайло)                      20    7   3  10   33:47   24 [-]      
 8. Карабунар (Карабунар)              20    5   2  13   22:48   17          
 9. Лесичово (Лесичово)                20    4   3  13   19:45   15           [1 1 0  3:2  4]
10. Спартак (Бошуля)                   20    4   3  13   31:68   15           [0 1 1  2:3  1]
11. Светкавица (Синитово)              20    4   1  15   35:78   13          

Бележки
  - Юнак (Ивайло) изпада от "А" ОФГ в "Б" ОФГ - север.
  - Оборище II (Панагюрище) влиза в "А" ОФГ.
  - Славия 1947 (Хаджиево), 5-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - север.
  - Гелеменово (Гелеменово), 2-ри през изминалия сезон; и Славия 1947 (Хаджиево) се отказват от участие непосредствено преди началото на сезона. В резултат Марица (Белово), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; и изпаднал в "Б" ОФГ, първоначално разпределен в "Б" ОФГ - юг, е прехвърлен в "Б" ОФГ - север. И за двете групи са изготени нови програми. Първоначалната програма на "Б" ОФГ - север:
    1.Спартак (Щърково)       - 12.Юнак (Ивайло)
    2.Гелеменово (Гелеменово) - 11.Миньор (Елшица)
    3.Славия 1947 (Хаджиево)  - 10.Карабунар (Карабунар)
    4.Светкавица (Синитово)   -  9.Виноградец 2014 (Виноградец)
    5.Шипка (Драгор)          -  8.Барикади (Стрелча)
    6.Лесичово (Лесичово)     -  7.Спартак (Бошуля)
  - Спартак (Щърково) играе домакинските си мачове в Калугерово.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Юнак (Ивайло)                         2:0 
Марица (Белово) - Карабунар (Карабунар)                   7:2 
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    1:1 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Виноградец 2014 (Виноградец)      2:3 
Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча)                       3:1 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Лесичово (Лесичово)                  6:0 
Миньор (Елшица) - Марица (Белово)                         2:2 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Спартак (Бошуля)                          1:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Шипка (Драгор)             1:0 
Карабунар (Карабунар) - Светкавица (Синитово)             1:2 
Спартак (Щърково)                                         почива

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Спартак (Щърково)                       2:1 
Лесичово (Лесичово) - Виноградец 2014 (Виноградец)        2:1 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Миньор (Елшица)                   2:7 
Шипка (Драгор) - Карабунар (Карабунар)                    5:0 
Спартак (Бошуля) - Барикади (Стрелча)                     2:4 
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Лесичово (Лесичово)               1:1 
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Светкавица (Синитово)                 7:2 
1 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Бошуля)           2:1 (2:1) 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Барикади (Стрелча)                        0:1 
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          3:3 
Марица (Белово)                                           почива

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Юнак (Ивайло)                           5:2 
Шипка (Драгор) - Спартак (Щърково)                        1:2 
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     3:0 сл. * 
* - първоначално 1:2, в последствие на Миньор е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Карабунар (Карабунар)                  4:0 
Барикади (Стрелча) - Виноградец 2014 (Виноградец)         2:0 
Светкавица (Синитово)                                     почива

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Лесичово (Лесичово)                   2:1 
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   6:0 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Виноградец 2014 (Виноградец)              3:2 
Карабунар (Карабунар) - Барикади (Стрелча)                1:4 
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        3:1 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Марица (Белово)                          1:3 
Спартак (Бошуля) - Спартак (Щърково)                      3:2 
22 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Карабунар (Карабунар)      3:0 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Юнак (Ивайло)                     4:8 
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица)                      4:0 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Барикади (Стрелча)                    2:1 
Марица (Белово) - Лесичово (Лесичово)                     4:1 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Светкавица (Синитово) - Шипка (Драгор)                    2:4 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Карабунар (Карабунар)                     1:0 
Миньор (Елшица) - Виноградец 2014 (Виноградец)            4:1 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Светкавица (Синитово)               3:0 сл. 
Спартак (Бошуля) - Марица (Белово)                        0:5 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Спартак (Щърково)          1:1 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Шипка (Драгор) - Юнак (Ивайло)                            0:0 
Карабунар (Карабунар) - Миньор (Елшица)                   1:1 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Карабунар (Карабунар)                 3:0 
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      1:0 
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      2:1 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Миньор (Елшица)                           2:5 
Светкавица (Синитово) - Спартак (Бошуля)                  2:6 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Марица (Белово)            1:1 
Миньор (Елшица) - Спартак (Щърково)                       5:1 
19 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Лесичово (Лесичово) - Юнак (Ивайло)                       0:0 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         3:3 
в Синитово:
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                5:2 
Карабунар (Карабунар)                                     почива

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Спартак (Щърково)                         0:7 
Карабунар (Карабунар) - Марица (Белово)                   1:3 
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    1:2 
11 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Светкавица (Синитово)      3:3 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор)                       2:1 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Барикади (Стрелча)                  1:3 
Марица (Белово) - Миньор (Елшица)                         5:1 
18 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Юнак (Ивайло)                          1:3 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Шипка (Драгор) - Виноградец 2014 (Виноградец)             1:2 
Светкавица (Синитово) - Карабунар (Карабунар)             3:0 
Спартак (Щърково)                                         почива

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Марица (Белово)                       отложен 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        отложен 
Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля)                     отложен 
25 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Шипка (Драгор)                    отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Елшица) - Светкавица (Синитово)                   отложен 
26 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Марица (Белово)                       2:3 
Миньор (Елшица) - Светкавица (Синитово)                   1:2 
Карабунар (Карабунар) - Шипка (Драгор)                    2:1 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        3:1 
Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля)                     9:1 
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Карабунар (Карабунар)               0:2 
Светкавица (Синитово) - Спартак (Щърково)                 2:3 
1 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          1:4 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Юнак (Ивайло)                        3:1 
Спартак (Бошуля) - Виноградец 2014 (Виноградец)           0:1 
Марица (Белово)                                           почива

                           XVI кръг

7 април 2018, събота, 16:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Марица (Белово)                           0:3 
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Шипка (Драгор)                        2:2 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     3:0 
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Бошуля)                  4:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Барикади (Стрелча)         2:2 
Светкавица (Синитово)                                     почива

                           XVII кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Щърково)                   1:2 
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   0:2 
15 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Виноградец 2014 (Виноградец) - Юнак (Ивайло)              1:1 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Карабунар (Карабунар)                4:1 
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        3:3 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XVIII кръг

21 април 2018, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Шипка (Драгор)                         11:1 
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Спартак (Бошуля)                      6:0 
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча)                      1:1 
22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Виноградец 2014 (Виноградец)      2:0 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Светкавица (Синитово)                     7:2 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XIX кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Спартак (Щърково)                    3:1 
Лесичово (Лесичово) - Марица (Белово)                     0:5 
29 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Шипка (Драгор) - Светкавица (Синитово)                    5:2 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Юнак (Ивайло)                     2:0 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Миньор (Елшица)            0:3 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XX кръг

7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Шипка (Драгор)                            1:5 
Светкавица (Синитово) - Лесичово (Лесичово)               2:0 
Марица (Белово) - Спартак (Бошуля)                       12:0 
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Виноградец 2014 (Виноградец)          5:2 
Миньор (Елшица) - Карабунар (Карабунар)                   2:1 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XXI кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
Карабунар (Карабунар) - Спартак (Щърково)                 1:4 
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)                      0:3 
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      0:4 
13 май 2018, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Светкавица (Синитово)                  4:1 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Юнак (Ивайло)                           3:0 
Виноградец 2014 (Виноградец)                              почива

                           XXII кръг

20 май 2018, неделя, 14:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Миньор (Елшица)                       5:2 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Лесичово (Лесичово)                       3:1 
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                         4:0 
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                0:3 
Марица (Белово) - Виноградец 2014 (Виноградец)            5:0 
Карабунар (Карабунар)                                     почива

                           XIV кръг - отложени мачове

26 май 2018, събота, 18:00 ч:
в Калугерово:
Спартак (Щърково) - Марица (Белово)                       2:3 
Миньор (Елшица) - Светкавица (Синитово)                   1:2 
Карабунар (Карабунар) - Шипка (Драгор)                    2:1 
Виноградец 2014 (Виноградец) - Лесичово (Лесичово)        3:1 
Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля)                     9:1 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Марица (Белово) XXX 1:0 2:1 5:1 11:1 5:0 5:2 7:2 4:1 12:0 6:0 2. Барикади (Стрелча) 0:3 XXX 3:1 4:0 2:1 2:0 3:1 4:1 6:0 9:1 5:2 3. Спартак (Щърково) 2:3 2:1 XXX 5:2 2:2 5:2 2:0 3:0 2:1 6:0 7:2 4. Миньор (Елшица) 2:2 1:1 5:1 XXX 3:3 4:1 3:0 2:1 3:0 3:1 1:2 5. Шипка (Драгор) 1:3 3:1 1:2 1:4 XXX 1:2 0:0 5:0 2:1 4:0 5:2 6. Виноградец 2014 (Виноградец) 1:1 2:2 1:1 0:3 1:0 XXX 1:1 3:0 3:1 2:1 3:3 7. Юнак (Ивайло) 0:3 0:1 0:7 2:5 1:5 3:2 XXX 1:0 3:1 1:0 7:2 8. Карабунар (Карабунар) 1:3 1:4 1:4 1:1 2:1 2:0 2:0 XXX 1:1 4:0 1:2 9. Лесичово (Лесичово) 0:5 1:3 1:2 3:0* 0:4 2:1 0:0 0:2 XXX 1:1 3:0* 10. Спартак (Бошуля) 0:5 2:4 3:2 3:3 3:3 0:1 1:3 4:0 1:2 XXX 4:1 11. Светкавица (Синитово) 0:2 0:3 2:3 2:7 2:4 2:3 4:8 3:0 2:0 2:6 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик - юг

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Момина клисура)             22   16   3   3   68:24   51 [-]            [1 0 1  3:1  3]
-------------------------------------------------------------------
 2. Родопи (Дебръщица)                 22   16   3   3   67:21   51                [1 0 1  1:3  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 22   14   6   2   83:30   48               
 4. Лозен (Лозен)                      22   13   3   6   72:43   42               
 5. Коба (Радилово)                    22   12   5   5   52:34   41               
 6. Атлетик (Мокрище)                  22    9   4   9   61:66   31               
 7. Бенковски 2006 (Црънча)            22    9   2  11   53:56   29               
 8. Милеви скали (Семчиново)           22    6   3  13   45:76   21               
 9. Батак (Батак)                      22    5   1  16   39:75   16 [+]           
10. Тракия 2017 (Звъничево)            22    4   1  17   29:90   13    [*]        
11. Тракиец (Исперихово)               22   10   3   9   51:42   33    [*] Изваден
12. Кале 09 (Нова махала)              22    1   0  21    9:72    3    [*] Изваден

Бележки
  - Марица (Белово) и Ботев (Момина клисура) изпадат от "А" ОФГ в "Б" ОФГ - юг.
  - Чико Бунара (Бяга) влиза в "А" ОФГ.
  - Славия 1947 (Хаджиево), 5-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - север.
  - Тракия (Звъничево), 12-ти и изваден от групата през изминалия сезон; се възстановява като Тракия 2017 и отново се включва в групата.
  - Батак (Батак) се включва в групата.
  - Гелеменово (Гелеменово), 2-ри в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; и Славия 1947 (Хаджиево) се отказват от участие непосредствено преди началото на сезона. В резултат Марица (Белово), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; и изпаднал в "Б" ОФГ, първоначално разпределен в "Б" ОФГ - юг, е прехвърлен в "Б" ОФГ - север. И за двете групи са изготени нови програми. Първоначалната програма на "Б" ОФГ - север:
    1.Батак (Батак)                      - 14.почива
    2.Ботев (Момина клисура)             - 13.Тракия 2017 (Звъничево)
    3.Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - 12.Атлетик (Мокрище)
    4.Тракиец (Исперихово)               - 11.Коба (Радилово)
    5.Марица (Белово)                    - 10.Милеви скали (Семчиново)
    6.Лозен (Лозен)                      -  9.Бенковски 2006 (Црънча)
    7.Кале 09 (Нова махала)              -  8.Родопи (Дебръщица)
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.
  - Лозен (Лозен) играе домакинските си мачове в Септември.
  - Милеви скали (Семчиново) играе домакинските си мачове в Симеоновец.
  - На полусезона Кале 09 (Нова махала) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - На 3 май 2018 г. Тракиец (Исперихово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         0:3 сл. * 
* - първоначално 5:2, в последствие на Батак е присъдена служебна загуба,
    заради нередовно медицинско лице (медицинска сестра вместо доктор) на
    мача.
Тракиец (Исперихово) - Бенковски 2006 (Црънча)            5:2 
10 септември 2017, неделя, 14:00 ч:
Тракия 2017 (Звъничево) - Родопи (Дебръщица)              0:5 
10 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Коба (Радилово)                  3:3 
Спортист 2010 (КД) - Милеви скали (Семчиново)             6:0 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)                     9:2 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракиец (Исперихово)           1:7 
Батак (Батак) - Ботев (Момина клисура)                    0:2 
17 септември 2017, неделя, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      1:1 
17 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 3:0 
Родопи (Дебръщица) - Лозен (Лозен)                        4:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия 2017 (Звъничево)         4:0 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        9:3 
Тракия 2017 (Звъничево) - Милеви скали (Семчиново)        2:2 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Бенковски 2006 (Црънча)                   4:3 
24 септември 2017, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Атлетик (Мокрище)                1:1 
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    1:1 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                0:3 

                           IV кръг

30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)                      4:5 
1 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Лозен (Лозен)                  0:3 
1 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    4:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Кале 09 (Нова махала)           3:0 
Коба (Радилово) - Тракия 2017 (Звъничево)                 3:1 
Ботев (Момина клисура) - Спортист 2010 (КД)               3:0 

                           V кръг

7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Ботев (Момина клисура)             1:3 
Тракия 2017 (Звъничево) - Батак (Батак)                   1:6 
8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    5:5 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Коба (Радилово)                           3:2 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Милеви скали (Семчиново)          4:1 
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)              5:0 

                           VI кръг

14 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Батак (Батак) - Лозен (Лозен)                             1:3 
Спортист 2010 (КД) - Тракиец (Исперихово)                 1:1 
15 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча)               4:3 
15 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Родопи (Дебръщица)             0:6 
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   1:0 
Ботев (Момина клисура) - Тракия 2017 (Звъничево)          6:1 

                           VII кръг

21 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  7:3 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)                     0:6 
22 октомври 2017, неделя, 13:30 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Ботев (Момина клисура)                    2:3 
22 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Тракия 2017 (Звъничево) - Спортист 2010 (КД)              1:6 
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      2:0 
Бенковски 2006 (Црънча) - Милеви скали (Семчиново)        3:3 

                           VIII кръг

28 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        2:0 
Тракиец (Исперихово) - Тракия 2017 (Звъничево)            3:0 
29 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Коба (Радилово) - Бенковски 2006 (Црънча)                 6:3 
29 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Милеви скали (Семчиново)              3:6 
Ботев (Момина клисура) - Кале 09 (Нова махала)            3:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Лозен (Лозен)        2:1 

                           IX кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                      отложен 
Бенковски 2006 (Црънча) - Батак (Батак)                   4:1 
5 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Тракия 2017 (Звъничево) - Атлетик (Мокрище)               1:5 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                1:3 
Родопи (Дебръщица) - Ботев (Момина клисура)               1:0 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Коба (Радилово)                1:3 
26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Лозен (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                      2:3 

                           X кръг

11 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Батак (Батак) - Милеви скали (Семчиново)                  4:4 
12 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       4:2 
Ботев (Момина клисура) - Бенковски 2006 (Црънча)          5:1 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   2:2 
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              4:0 сл. 
Тракия 2017 (Звъничево) - Лозен (Лозен)                   3:6 

                           XI кръг

18 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
Коба (Радилово) - Батак (Батак)                           2:0 
19 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 1:0 
19 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
във Ветрен дол:
Лозен (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                         6:3 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 2017 (Звъничево)           0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Бенковски 2006 (Црънча) - Спортист 2010 (КД)              0:4 
в Белово:
Милеви скали (Семчиново) - Ботев (Момина клисура)         2:7 

                           IX кръг - отложен мач

26 ноември 2017, неделя, 14:00 ч:
Лозен (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                      2:3 

                           XII кръг

10 март 2018, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         3:1 
11 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракия 2017 (Звъничево)              7:0 
11 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Ботев (Момина клисура)                  1:1 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Спортист 2010 (КД)             0:2 
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракиец (Исперихово)            3:0 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Лозен (Лозен)                     0:3 сл. 

                           XIII кръг

17 март 2018, събота, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Батак (Батак)                    6:0 
18 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      3:0 
18 март 2018, неделя, 15:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 0:3 сл. 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                        1:1 
Тракия 2017 (Звъничево) - Бенковски 2006 (Црънча)         2:9 
Тракиец (Исперихово) - Милеви скали (Семчиново)           6:1 

                           XIV кръг

24 март 2018, събота, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        отложен 
25 март 2018, неделя, 12:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Лозен (Лозен)                   отложен 
25 март 2018, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)                отложен 
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    отложен 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия 2017 (Звъничево)        отложен 
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                3:0 сл. 
24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        0:10 
26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)                1:4 
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    3:0 сл. 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия 2017 (Звъничево)        2:1 
Бенковски 2006 (Црънча) - Лозен (Лозен)                   3:0 

                           XV кръг

31 март 2018, събота, 16:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                      3:1 
1 април 2018, неделя, 13:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Милеви скали (Семчиново)                  5:1 
1 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    4:1 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Бенковски 2006 (Црънча)           0:3 сл. 
Тракия 2017 (Звъничево) - Коба (Радилово)                 1:3 
Спортист 2010 (КД) - Ботев (Момина клисура)               6:4 

                           XVI кръг

7 април 2018, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    2:4 
Ботев (Момина клисура) - Тракиец (Исперихово)             отложен 
Батак (Батак) - Тракия 2017 (Звъничево)                   2:0 
Коба (Радилово) - Лозен (Лозен)                           5:1 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Кале 09 (Нова махала)          3:0 сл. 
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица)              1:3 
1 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракиец (Исперихово)             3:0 сл. 

                           XVII кръг

14 април 2018, събота, 16:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Батак (Батак)                             4:1 
15 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)               2:2 
Родопи (Дебръщица) - Милеви скали (Семчиново)             2:0 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   0:3 сл. 
Тракия 2017 (Звъничево) - Ботев (Момина клисура)          0:5 
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД)                 2:2 

                           XVIII кръг

22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      3:3 
22 април 2018, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  2:0 
Спортист 2010 (КД) - Тракия 2017 (Звъничево)              5:0 
Ботев (Момина клисура) - Лозен (Лозен)                    0:1 
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     3:0 сл. 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Бенковски 2006 (Црънча)        3:1 

                           XIX кръг

28 април 2018, събота, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        7:0 
29 април 2018, неделя, 13:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Атлетик (Мокрище)              7:3 
Бенковски 2006 (Црънча) - Коба (Радилово)                 2:0 
29 април 2018, неделя, 16:00 ч:
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Ботев (Момина клисура)            0:3 сл. 
в Септември:
Лозен (Лозен) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        2:2 
Тракия 2017 (Звъничево) - Тракиец (Исперихово)            3:0 сл. 

                           XVI кръг - отложен мач

1 май 2018, вторник, 17:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракиец (Исперихово)             3:0 сл. 

                           XX кръг

5 май 2018, събота, 17:00 ч:
Батак (Батак) - Бенковски 2006 (Црънча)                   2:3 
7 май 2018, понеделник, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракия 2017 (Звъничево)               3:4 
Тракиец (Исперихово) - Лозен (Лозен)                      0:3 сл. 
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                3:0 сл. 
Ботев (Момина клисура) - Родопи (Дебръщица)               3:0 
Коба (Радилово) - Милеви скали (Семчиново)                4:3 

                           XXI кръг

12 май 2018, събота, 17:00 ч:
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Батак (Батак)                  4:2 
13 май 2018, неделя, 14:00 ч:
в Септември:
Лозен (Лозен) - Тракия 2017 (Звъничево)                   8:2 
13 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       4:1 
Бенковски 2006 (Црънча) - Ботев (Момина клисура)          0:1 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   2:1 
в Батак:
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              0:3 сл. 

                           XXII кръг

20 май 2018, неделя, 14:00 ч:
Батак (Батак) - Коба (Радилово)                           0:2 
20 май 2018, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Лозен (Лозен)                         2:2 
Тракия 2017 (Звъничево) - Кале 09 (Нова махала)           3:0 сл. 
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 0:3 сл. 
Спортист 2010 (КД) - Бенковски 2006 (Црънча)              6:0 
Ботев (Момина клисура) - Милеви скали (Семчиново)         2:1 

                           XIV кръг - отложени мачове

24 май 2018, четвъртък, 18:00 ч:
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        0:10 
26 май 2018, събота, 18:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)                1:4 
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    3:0 сл. 
в Симеоновец:
Милеви скали (Семчиново) - Тракия 2017 (Звъничево)        2:1 
Бенковски 2006 (Црънча) - Лозен (Лозен)                   3:0 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. -------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Ботев (Момина клисура) XXX 3:0 3:0 0:1 3:3 1:1 5:1 2:1 6:0 6:1 3:0* 3:2 2. Родопи (Дебръщица) 1:0 XXX 2:1 4:3 2:0 4:1 5:0 2:0 7:0 7:0 1:0 3:0* 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 6:4 2:2 XXX 2:1 3:0 5:5 6:0 6:0 9:3 5:0 1:1 3:0* 4. Лозен (Лозен) 2:3 1:1 2:2 XXX 3:2 6:3 4:3 5:1 4:1 8:2 2:3 9:2 5. Коба (Радилово) 1:1 3:3 1:1 5:1 XXX 4:1 6:3 4:3 2:0 3:1 3:0* 1:0 6. Атлетик (Мокрище) 1:4 4:3 2:4 2:2 4:2 XXX 4:3 3:6 3:1 3:4 2:0 3:0 7. Бенковски 2006 (Црънча) 0:1 1:3 0:4 3:0 2:0 2:2 XXX 3:3 4:1 4:0 3:0 3:0 8. Милеви скали (Семчиново) 2:7 0:6 0:2 0:3 1:3 7:3 3:1 XXX 4:2 2:1 1:7 3:0* 9. Батак (Батак) 0:2 2:0 0:10 1:3 0:2 0:3* 2:3 4:4 XXX 2:0 4:5 3:0* 10. Тракия 2017 (Звъничево) 0:5 0:5 1:6 3:6 1:3 1:5 2:9 2:2 1:6 XXX 3:0* 3:0* 11. Тракиец (Исперихово) 1:3 0:3* 2:2 0:3* 1:1 7:3 5:2 6:1 3:1 3:0 XXX 4:0* 12. Кале 09 (Нова махала) 0:3* 0:3 1:3 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 4:1 0:6 0:3* 0:3* XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре