ОГ Пазарджик 2020/21

« ОГ Пазарджик 2020/21


"А" ОГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

22 август 2020 г., събота, 18:30 ч / I кръг:
Левски (Паталеница) - Левски (Ракитово)                    - 
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                   - 
23 август 2020 г., неделя, 18:30 ч / I кръг:
Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово)               - 
Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен)                      - 
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                          - 
Чепинец (Велинград) - Марица (Белово)                      - 
Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково)            - 
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Мирянци)                      - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Балкан (Варвара) 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Брацигово (Брацигово) 0 0 0 0 0:0 0 . Величково (Величково) 0 0 0 0 0:0 0 . Вихър (Ветрен) 0 0 0 0 0:0 0 . Левски (Паталеница) 0 0 0 0 0:0 0 . Левски (Ракитово) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Лозен (Лозен) 0 0 0 0 0:0 0 . Локомотив (Септември) 0 0 0 0 0:0 0 . Марица (Белово) 0 0 0 0 0:0 0 . Оборище II (Панагюрище) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . Родопи 1921 (Козарско) 0 0 0 0 0:0 0 . Сарая (Сарая) 0 0 0 0 0:0 0 . Спартак (Калугерово) 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Тракиец 2005 (Главиница) 0 0 0 0 0:0 0 ------------------------------------------------------------------- . Тракия (Мирянци) 0 0 0 0 0:0 0 . Чепинец (Велинград) 0 0 0 0 0:0 0 . Чико Бунара (Бяга) 0 0 0 0 0:0 0
I кръг 22 август 2020 г., събота, 18:30 ч: Левски (Паталеница) - Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая) - 23 август 2020 г., неделя, 18:30 ч: Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово) - Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен) - Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) - Марица (Белово) - Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Мирянци) - Родопи 1921 (Козарско) почива II кръг Сарая (Сарая) - Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Мирянци) - Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга) - Марица (Белово) - Оборище II (Панагюрище) - Левски (Ракитово) - Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница) - Лозен (Лозен) - Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово) - Локомотив (Септември) - Брацигово (Брацигово) почива III кръг Локомотив (Септември) - Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара) - Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница) - Лозен (Лозен) - Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище) - Левски (Ракитово) - Чико Бунара (Бяга) - Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Мирянци) - Сарая (Сарая) почива IV кръг Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово) - Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище) - Лозен (Лозен) - Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово) - Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември) - Балкан (Варвара) - Тракия (Мирянци) почива V кръг Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница) - Локомотив (Септември) - Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище) - Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Ракитово) - Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово) - Сарая (Сарая) - Тракия (Мирянци) - Величково (Величково) почива VI кръг Брацигово (Брацигово) - Тракия (Мирянци) - Величково (Величково) - Сарая (Сарая) - Левски (Ракитово) - Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница) - Лозен (Лозен) - Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище) - Локомотив (Септември) - Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница) - Марица (Белово) почива VII кръг Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара) - Оборище II (Панагюрище) - Локомотив (Септември) - Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Лозен (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) - Марица (Белово) - Тракия (Мирянци) - Величково (Величково) - Левски (Ракитово) почива VIII кръг Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково) - Марица (Белово) - Тракия (Мирянци) - Левски (Ракитово) - Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив (Септември) - Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара) - Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград) - Вихър (Ветрен) почива IX кръг Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив (Септември) - Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци) - Левски (Ракитово) - Величково (Величково) - Марица (Белово) - Лозен (Лозен) почива X кръг Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) - Левски (Ракитово) - Величково (Величково) - Вихър (Ветрен) - Тракия (Мирянци) - Лозен (Лозен) - Сарая (Сарая) - Локомотив (Септември) - Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) почива XI кръг Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая) - Спартак (Калугерово) - Тракия (Мирянци) - Лозен (Лозен) - Величково (Величково) - Вихър (Ветрен) - Марица (Белово) - Левски (Ракитово) - Локомотив (Септември) почива XII кръг Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово) - Вихър (Ветрен) - Марица (Белово) - Лозен (Лозен) - Величково (Величково) - Спартак (Калугерово) - Тракия (Мирянци) - Локомотив (Септември) - Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга) - Балкан (Варвара) почива XIII кръг Чико Бунара (Бяга) - Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара) - Тракия (Мирянци) - Локомотив (Септември) - Величково (Величково) - Спартак (Калугерово) - Марица (Белово) - Лозен (Лозен) - Левски (Ракитово) - Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница) почива XIV кръг Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен) - Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) - Величково (Величково) - Балкан (Варвара) - Тракия (Мирянци) - Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград) почива XV кръг Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - Чепинец (Велинград) - Тракия (Мирянци) - Левски (Паталеница) - Величково (Величково) - Балкан (Варвара) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) - Левски (Ракитово) - Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен) - Лозен (Лозен) - Оборище II (Панагюрище) почива XVI кръг Брацигово (Брацигово) - Лозен (Лозен) - Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен) - Локомотив (Септември) - Левски (Ракитово) - Балкан (Варвара) - Марица (Белово) - Левски (Паталеница) - Величково (Величково) - Чепинец (Велинград) - Тракия (Мирянци) - Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) почива XVII кръг Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Мирянци) - Оборище II (Панагюрище) - Величково (Величково) - Чепинец (Велинград) - Марица (Белово) - Левски (Паталеница) - Левски (Ракитово) - Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен) - Локомотив (Септември) - Лозен (Лозен) - Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница) почива XVIII кръг пролет 2021: Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово) - Лозен (Лозен) - Локомотив (Септември) - Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара) - Левски (Ракитово) - Левски (Паталеница) - Марица (Белово) - Чепинец (Велинград) - Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище) - Тракия (Мирянци) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско) почива XIX кръг Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Мирянци) - Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище) - Марица (Белово) - Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово) - Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара) - Лозен (Лозен) - Локомотив (Септември) - Спартак (Калугерово) - Брацигово (Брацигово) почива XX кръг Брацигово (Брацигово) - Локомотив (Септември) - Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара) - Лозен (Лозен) - Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово) - Оборище II (Панагюрище) - Марица (Белово) - Чико Бунара (Бяга) - Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Мирянци) - Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая) почива XXI кръг Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско) - Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово) - Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград) - Лозен (Лозен) - Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара) - Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци) почива XXII кръг Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара) - Локомотив (Септември) - Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград) - Лозен (Лозен) - Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско) - Тракия (Мирянци) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) почива XXIII кръг Тракия (Мирянци) - Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Ракитово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен) - Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) - Чепинец (Велинград) - Локомотив (Септември) - Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара) - Марица (Белово) почива XXIV кръг Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград) - Локомотив (Септември) - Оборище II (Панагюрище) - Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга) - Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово) - Сарая (Сарая) - Величково (Величково) - Тракия (Мирянци) - Левски (Ракитово) почива XXV кръг Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово) - Тракия (Мирянци) - Марица (Белово) - Сарая (Сарая) - Левски (Ракитово) - Родопи 1921 (Козарско) - Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) - Чико Бунара (Бяга) - Локомотив (Септември) - Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен) почива XXVI кръг Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград) - Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга) - Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско) - Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) - Левски (Ракитово) - Тракия (Мирянци) - Марица (Белово) - Величково (Величково) - Лозен (Лозен) почива XXVII кръг Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково) - Левски (Ракитово) - Тракия (Мирянци) - Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница) - Оборище II (Панагюрище) - Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово) почива XXVIII кръг Брацигово (Брацигово) - Оборище II (Панагюрище) - Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско) - Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) - Лозен (Лозен) - Тракия (Мирянци) - Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) - Левски (Ракитово) - Марица (Белово) - Локомотив (Септември) почива XXIX кръг Левски (Ракитово) - Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово) - Вихър (Ветрен) - Величково (Величково) - Лозен (Лозен) - Тракия (Мирянци) - Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая) - Локомотив (Септември) - Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград) - Чико Бунара (Бяга) - Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара) почива XXX кръг Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга) - Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско) - Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая) - Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци) - Спартак (Калугерово) - Величково (Величково) - Лозен (Лозен) - Марица (Белово) - Вихър (Ветрен) - Левски (Ракитово) - Левски (Паталеница) почива XXXI кръг Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово) - Лозен (Лозен) - Марица (Белово) - Спартак (Калугерово) - Величково (Величково) - Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци) - Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) - Родопи 1921 (Козарско) - Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград) почива XXXII кръг Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга) - Родопи 1921 (Козарско) - Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница) - Тракия (Мирянци) - Балкан (Варвара) - Величково (Величково) - Локомотив (Септември) - Марица (Белово) - Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово) - Лозен (Лозен) - Вихър (Ветрен) - Оборище II (Панагюрище) почива XXXIII кръг Лозен (Лозен) - Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово) - Левски (Ракитово) - Локомотив (Септември) - Марица (Белово) - Балкан (Варвара) - Величково (Величково) - Левски (Паталеница) - Тракия (Мирянци) - Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище) - Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница) - Чико Бунара (Бяга) почива XXXIV кръг Брацигово (Брацигово) - Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга) - Сарая (Сарая) - Оборище II (Панагюрище) - Тракия (Мирянци) - Чепинец (Велинград) - Величково (Величково) - Левски (Паталеница) - Марица (Белово) - Балкан (Варвара) - Левски (Ракитово) - Локомотив (Септември) - Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово) - Лозен (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница) почива
Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан (Варвара) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Брацигово (Брацигово) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Величково (Величково) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Вихър (Ветрен) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Левски (Паталеница) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Левски (Ракитово) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Лозен (Лозен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Локомотив (Септември) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Марица (Белово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Оборище II (Панагюрище) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Родопи 1921 (Козарско) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 12. Сарая (Сарая) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 13. Спартак (Калугерово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 14. Тракиец 2005 (Главиница) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 15. Тракия (Мирянци) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 16. Чепинец (Велинград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 17. Чико Бунара (Бяга) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОГ Пазарджик

Северна подгрупа

нагоре


"Б" ОГ Пазарджик

Южна подгрупа

нагоре


Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре